>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.01.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Serie A
spotkanie: Juventus - Roma
typ: Roma
kurs: 5.00
bukmacher: Bet365
analiza:
Przed nami wielki szlagier włoskiej Serie A. Na Juventus Stadium przyjeżdża niepokonana AS Roma, która po 17 kolejkach z dorobkiem 41 punktów plasuje się na drugiej pozycji. Liderem Biała Dama z 46 punktami na swoim koncie. Jedno jest pewne. Przynajmniej jedno przełamanie musi dzisiaj nastąpić. Być może Juventus pierwszy raz nie wygra na swoim stadionie, może to Roma wreszcie pozna smak porażki zarówno na wyjeździe, jak i w całkowitym rozrachunku. Stawiam na zwycięstwo Romy, aczkolwiek podparcie tego typu remisem byłoby bardziej rozsądne. Jestem jednak zdania, że mecz może się bardzo szybko rozstrzygnąć. Mam na myśli babola któregoś z obrońców, lub czerwoną kartkę osłabiającą drużynę jeszcze w pierwszej połowie. W takim starciu remis jest bardzo mało prawdopodobny, wątpię żeby Juve zadowoliło się jednym punkcikiem, Roma z kolei gdy zacznie grać na podział punktów nie wywiezie z Turynu kompletnie nic. Na skrzydłach Gervinho i Ljajić a na szpicy prawdziwy lisek pola karnego Totti. Będzie ciekawie. Składy:
ROMA (4-3-3): De Sanctis - Maicon, Benatia, Castan, Dodò - Pjanic, De Rossi, Strootman - Ljajic, Totti, Gervinho.
UVENTUS (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Tevez, Llorente
⛔100
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Juventus - Roma
Typ: Roma over 1,5 bramki
Kurs: 3,40
buk: bet365
Analiza:
Mecz na szczycie we Włoskiej Serie A, większość pewnie puknie się w głowę ale dla mnie to duże value głównie ze względu na potencjał ofensywny gości. Ilość świetnych sytuacji w ciągu spotkania które są w stanie wypracować jest powalająca, od pierwszej minuty w Romie zobaczymy wszystko co najlepsze De Sanctis – Maicon, Benatia, Castan, Dodò, Pjanic, De Rossi, Strootman, Ljajic, Totti, Gervinho zawodnicy będą wypoczęci i głodni gry po świętach. Juventus w składzie Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah, Tevez, Llorente generalnie traci mało bramek (nie pamiętam kiedy ostatnio stracili dwie na własnym stadionie w lidze ale raczej w 2012 roku) to mocny argument za underem ale trzeba wspomnieć. Ja osobiście to zignoruję gdyż widziałem sporo spotkań Juventusu i z ich defensywą wcale nie jest tak idealnie przytrafiają im się błędy tylko albo rywale nie korzystają z prezentów albo ratuje Buffon. Obie drużyny na świeżych nogach w niedzielny dosyć ciepły bezdeszczowy wieczór (7 stopni C) przy pełnych trybunach stadionu w Turynie - idealne warunki na over :razz: . Podsumowując nie twierdze, że Roma wygra ale moment do wbicia dwóch bramek gospodarzom na ich obiekcie nie może być lepszy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom