>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.01.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks - San Antonio Spurs
Typ: New York Knicks poniżej 102.5 pts
Kurs: 1.85
Buk: Betgun
Analiza:

Po raz kolejny linia zawyżona według Defense Sorted By Scoring. Knicks rzucają około 100ppg, przy DSbD 97. Last10 pojedynków przyniosło 91ppg, a pojedynki w samym Big Apple ograniczały zespół na średnio 93ppg. Poza od dawna nie grającymi Azubuike i Curry, ważne pod względem statystyk są nieobecności Gallinariego(15ppg pod DSbD) i prawdopodobnie Mozgova(5ppg). AVG wychodzi w granicach 95ppg + braki kadrowe. Under.

⛔ 100
 
pedobear 5

pedobear

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: M. Baghdatis - Ł. Kubot
Typ: Baghdatis(-4)
Kurs: 1.97
Buk: Pinnacle

Jutro pojedynek między reprezentantem Cypru - Baghdatisem, a naszym rodakiem Łukaszem Kubotem. Mimo mocnego startu Polaka w obecnym sezonie nie jest on faworytem spotkania. Rakieta nr 70. na świecie zwycięzył Brandsa dwa razy po 6-2. Duzo wyżej w rankingu znajduje się Baghdatis, bo ponad 50 miejsc. W poprzedniej rundzie wygrał z doświadczonym Serrą aż w trzech setach. Cypryjczyk jest dużo lepszym zawodnikiem i zapewne wygra już w dwóch setach! Jednak jest on dużo bardziej wymagajacym zawodnikiem niż Niemiec.

✅ 97
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premiership
Spotkanie : Aston Villa - Sunderland
Typ : Aston Villa i over 2,5
Kurs : 3,50
Buk : bet365

Analiza :
Spotkanie 22 kolejki Premiership na Villa Park.Aston Villa ostatnimi czasy gra fatalnie.Po derbowym zwycięstwie z West Bromwich przyszła seria dwóch porażek kolejno z Tottenhamem i Manchesterem City.Po dwóch porażkach piłkarze Aston Villi sprawili niespodziankę remisując w Londynie z Chelsea 3-3.W tym spotkaniu dostrzec można było lepszą grę drużyny z Birmingham która walczyła do końca o 1 punkt chociaż w 83 minucie prowadziła 2-1.Pomału do zespołu wracają piłkarze którzy odnoszą większą wagę niż młodzież na która stawiał Houllier.Możliwe że jutro do składu powróci kolejny rekonwalescent - lewy obrońca Warnock.W składzie gospodarzy zabraknie jednak kontuzjowanych Fabiana Delpha oraz Luka Younga.Gorzej ze składem w Sunderland.Pod znakiem zapytania stoi występ Asamoah Gyana. Nedum Onuoha, także może nie wyjść jutro na boisko. Na pewno nie zagra Lee Cattermole. Ponadto kontuzjowani są John Mensah, Michael Turner i Fraizer Campbell.Sunderland wygrał tylko jedno spotkanie wyjazdowe w tym sezonie.Na Stamford Bridge pokonał Chelsea .... 3-0.Myślę że w tym spotkaniu ważne 3 punkty zgarnie drużyna z Birmingham.Myślę jedna że bez straty gola się nie obejdzie gdyż drużyna z Birmingham od dziesięciu spotkań nie potrafią zachować czystego konta.

⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy, 2 Bundesliga
Spotkanie: Schwenninger Wild Wings - ESV Kaufbeuren
Typ: 1
Kurs:1,5
Buk: Centrebet
Analiza:


Witam! W jutrzejszym spotkaniu, które odbedzie sie o godzinie 20 zmierzą się z sobą drużyn Schwenninger oraz Kaufbeuren. Gospodarze jutrzejszego spotkania są jak narazie liderem mają 9 punktów przewagi nad drugim zespołem z Ravensburgu. Schwenninger u siebie gra rewelacyjnie nie przegrali ostatnich pięciu spotkań u siebie a ich bilans na własnej tafli jest rewelacyjny 12-1-2 z dorobkiem bramek 58:21. Goście natomiast aktualnie zajmują piąta pozycje w ligowej tabeli, natomiast całkiem sa pogubieni ostatnio w wyjazdowych spotkaniach nie potarafią wygrać nawet z Wolfe Freiburg(2:2) która jest na przed ostatniej pozycji i jest kandytatem do spadku, przegrali również tez trzy spotkania i to bardzo wysoko! Przegrywali takimi wynikami jak 4:0, 6:2, 8:3 (kolejno z: Bremerhaven, Landshut oraz z Rosenheim). Analizujac wyniki obu drużyn oraz patrzac na forme gospodarzy na własnej tafli i ostatnią duspozycje gości na wyjazdach nie widze tutaj innej możliwości niż wygrana gospodarzy. Jak wiadomo statystyki nie zawsze się potwierdzają i zdarzają się niespodzianki ale mam nadzieję że nie nastąpi ona w tym meczu. Pozdrawiam!

✅ 50
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-ATP Brisbane
Spotkanie: Richard Berankis - Florian Mayer
Typ: Czy Richard Berankis wygra co najmniej jednego seta? NIE
Kurs: 2.84
Buk: Bwin

Dziś w nocy o godzinie 1:30 zmierzą sie w turnieju w Brisbane R.Berankis który zajmuje obecnie 87 miejsce w rankingu ATP z F.Mayerem który jest o równe 50 pozycji wyżej(37 miejsce).
Berankis do tego turnieju musiał się kwalifikować.Co uczynił nie bez problemu bo zwyciężył mało znanego Luczaka Petra ale tylko 2:1. W pierwszej rundzie poszło mu już łatwiej wygrał 2:0 w setach 6:4 i 6:3. Nie zachwycił jednak swoją grą.
W tej rundzie stanie na przeciwko 37 rakiecie świata Florianowy Mayerowi który nie tak dawno w turnieju w Sztokholmie szedł jak burza po drodze pokonując m.in. R.Soderlinga i poległ dopiero w finale gdzie pokonał go sam Roger Federer.
Tutaj w Brisbane zaliczył już jeden mecz pokonując gładko i bez najmniejszych kłopotów B.Tomica w setach 6:2 i 6:2

Dodatkowo na korzyść F.Mayera przemawiają również warunki fizyczne które bardziej preferują ten rodzaj obiektu czyli twardą nawierzchnię.F.Mayer ma 190cm wzrostu przy 175cm rywala.
Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść Niemca jest również doświadczenie.Ma więcej meczy w wyższych rangą turniejach aniżeli Litwin.

Podsumowując wybrałem typ na to że Berankis nie wygra tutaj ani jednego seta. Sądzę że Mayer zagra skoncentrowany i będzie chciał gładko wygrać 2:0 co myślę że przy różnicach jaka ich dzieli jest jak najbardziej możliwym typem do wejścia.

Przy okazji jeszcze ciakawostką jest również to że buki widzą Mayera jako potencjalnego zwycięzce całego turnieju ustawiając na niego kursy na 5 miejscu podczas gdy Litwin znajduję się pod sam koniec.Wyprzedzają Mayera tylko takie gwiazdy jak Soderling,Roddick,Baghdatis i Fish.

⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: Arsenal Londyn vs. Manchester City
Typ: Zwycięzca pierwszej połowy - Manchester City
Kurs: 4.45
Bukmacher: Centrebet
Analiza:

Spotkanie zostanie rozegrane w środę o godzinie 20:45 na stadionie Emirates Stadium (London). Dotychczasowe spotkania pomiędzy tymi zespołami przestawiają się następująco:

24/10/10 Manchester City 0 - 3 Arsenal Londyn
24/04/10 Arsenal Londyn 0 - 0 Manchester City
02/12/09 Manchester City 3 - 0 Arsenal Londyn
12/09/09 Manchester City 4 - 2 Arsenal Londyn
04/04/09 Arsenal Londyn 2 - 0 Manchester City
22/11/08 Manchester City 3 - 0 Arsenal Londyn
02/02/08 Manchester City 1 - 3 Arsenal Londyn
25/08/07 Arsenal Londyn 1 - 0 Manchester City
17/04/07 Arsenal Londyn 3 - 1 Manchester City
26/08/06 Manchester City 1 - 0 Arsenal Londyn

Na ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami 4 razy zwyciężyła drużyna Manchester City, 5 razy wygrał Arsenal Londyn i padł jeden remis. Na początku miałem podawać samo zwycięstwo City, bo kurs niezły ale typ już zajęty więc postanowiłem postawić, że jutro goście wygrają pierwszą połowę. Jutrzejszy mecz to spotkanie w którym może się praktycznie wszystko wydarzyć jak np. wysoka wygrana jednej z drużyn czy remis, dlatego myślę że lepiej stawiać na City po dużo większym kursie, bo szanse są według mnie 50/50 jeśli chodzi o zwycięzce. W jutrzejszym spotkaniu nie zagrają Balotelli i David Silva więc jest to spore osłabienie dla Manchesteru City, ale mają obecnie taki skład, że bez problemu mogą pokusić się jutro o wygraną. Na wyjazdach City radzi sobie całkiem nieźle, nie zaznali porażki od 6 spotkań. Na ostatnie 7 wyjazdowych spotkań w Premiership 4 razy wygrali pierwszą połowę i 3 razy zremisowali, tak więc jest to dość mocny argument by próbować jutro zagrać na to ze wygrają pierwszą połowę. Arsenal u siebie spisuje się nawet dobrze, ale już w tym sezonie na własnym obiekcie np. zaliczyli 2 porażki z beniaminkami Premiership (West Bromwich i Newcastle) co może wydawać się śmieszne i dla mnie jest śmieszne. Widać szału nie ma, jeśli na własnym stadionie drużyna Arsenalu potrafi przegrywać z zespołami ze środka tabeli to uważam, że tym bardzie mogą przegrać z Manchesterem City, więc stawiam że City wygra pierwszą połowę po bardzo dobrym kursie.

⛔ 100
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: NY Knicks - San Antonio Spurs
Typ: under 201.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiejszej nocy w Madison Square Garden dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy aktualnie najlepszym zespołem NBA San Antonio Spurs, a dwukrotnym zwycięzcą najlepszej koszykarskiej ligi świata - NY Knicks. Bukmacherzy wyżej cenią wartość Spurs, co nie powinno nikogo dziwić. Mnie jednak zastanawia tak wysoko ustawiona linia pkt. na ten mecz. W 208. punktach spokojnie powinniśmy się zmieścić. Ja postanowiłem zaryzykować bardziej i postawić na to, że w tym meczu nie padnie więcej niż 201 oczek. Dlaczego? Ostatnie cztery mecze Spurs to kolejno: 175, 192, 179, i 174. Trochę inna sytuacja jest u gospodarzy tego meczu, ale to nie pod ich dyktando będą dyktowane warunki.


⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers vs Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -3
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Coraz więcej argumentów mają Blazers. Następnym z nich jest dwóch prawdziwych centrów, bowiem do gry wraca Przybilla. Czy to starczy na to, by pokonać Mavs? Niekoniecznie, choć Dallas gra dziś znów bez Nowitzkiego i prawdopodobnie mającego opuścić całą dalszą część sezonu Butlera. Po trzech porażkach z rzędu przyszło jednak w ekipie Mavs upragnione zwycięstwo. Mecz w Cleveland zaczął się perfekcyjnie dla Mavericks, którzy pierwszą połowę 1 kwarty grali wybornie, trafiając praktycznie wszystkie rzuty, wszystkie ich akcje były świetne. Potem nie było już tak widowiskowo, ale i tak udało im się wygrać. To ważne. Teraz wracają na swój teren. Dobrze radzi sobie DeShawn Stevenson, który wychodząc w piątce nie zalicza zwykle dużych minut, ale często trafia to, co ma. Najczęściej na czystych pozycjach. W Cleveland dostał sporo czasu i tak może być częściej, gdy nie ma Butlera, a na czwórce pod nieobecność Dirka musi wychodzić Marion. Centrzy Blazers, mimo, że jest ich już dwóch, nie będą mieli łatwo pod koszem. Tak jak Chandler nie będzie miał łatwo z Cambym, tak Camby nie będzie miał łatwo z Chandlerem. Liczę na to, że Jason Kidd poprowadzi to po swojemu i znajdzie Tysona kilka razy samego pod koszem. Marion grał ostatnio na sporym procencie, a nawet, jeżeli dwóch świetnych rezerwowych Terry-Marion muszą grać w piątce, to na ławce i tak są Barea, Haywood, także Mahinmi, który pokazywał się kilka razy z dobrej strony. Brian Cardinal dostaje duże jak na niego minuty bez Dirka i także nie gra fatalnie. Blazers mają mocną pakę, ale żeby wygrywać na wyjeździe z takimi, jak Mavs, często to nie wystarcza. Nawet, jeśli rywale grają bez dwójki z trzech graczy, których stać na rzucenie 25 punktów w spotkaniu.

ZWROT
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włoch, Serie A
Spotkanie: Palermo - Sampdoria
Typ: Palermo - Sampdoria(0 - 1) X
Kurs: 3,75
Bukmacher: betclick
Analiza:
Po przerwie świątecznej na boiska powracają piłkarze z Włoch, w jednym z najciekawszych spotkań szóste Palermo zagra u siebie z ósmą Sampdorią. Faworyta w tym spotkaniu upatruje w gospodarzach. Na własnym boisku prezentują sie oni bardzo dobrze, wygrali tutaj cztery ostatnie spotkania, punktują regularnie. Zespół wystąpi praktycznie w najmocniejszym zestawieniu z Iliciciem, Pastore i Miccoli w ataku. Sampdoria bez Cassano wyraźnie obniżyła loty, coraz ciężej przychodzi im zdobywanie punktów. Odpadli z LE, nie wyszli z grupy w LE, w lidze środek tabeli co wyraźnie pokazuje aktualną formę czwartej drużyny poprzedniego sezonu. Buki myślę troche ich przeceniają. Spodziewam się wyrównanego widowiska i minimalnego zwycięstwa gospodarzy.
Zły dzień
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Toronto Raptors u Chicago Bulls (Spread)
Typ: Chicago Bulls -9
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiaj koło 2 w nocy polskiego czasu Byki z Chicago podejmą ekipę z Toronto. Bullsi ostatnio dobrzew prezentują się u siebie, ostatnie dwa mecze wygrali u siebie właśnie 9 punktami. Na święta przegrali na wyjeździe z NY Knicks, ale to bardzo dobrze grająca drużyna. Toronto natomiast ostatnimi czasy wyraźnie przegrywa niezależnie od tego, czy gra u siebie czy na wyjeździe. Zastanawiałem się również nad underem dla tego meczu na poziomie 199,5 pkt, jaki zaproponował Bwin, ponieważ obydwie drużyny rzucają zbyt wielu pkt, jednak zdecydowałem się na Chicago Bulls -9, ponieważ Bullsi mogą zrobić naprawdę dużą przewagę, dzięki czemu mój typ spokojnie powinien wejść.

✅ 91
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: Washington Capitals
Kurs: 1,98
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Dzisiejsze nocne oglądanie NHL rozpoczynam od skierowania się do stolicy Stanów Zjednoczonych. To właśnie tutaj o 1:00 czasu polskiego tutejsi Capitals podejmą drużynę z Florydy Tampa Bay Lightning. Stawiam na gospodarzy. Na własnym lodowisku są oni wyjątkowo pewni i już nie raz postawione na nich pieniądze zwrócili mi z nawiązką. Wygrali oni swoje trzy ostatnie mecze i to nie z byle kim, bo wygrali z Pittsburgh Penguins w noworocznym klasyku. Zmęczenie nie powinno dać się we znaki obu drużynom, ponieważ nie grały one wczoraj. Jedynym zagrożeniem dla graczy z Waszyngtonu jest dwudziestoletni Steven Stamkos. Powstrzymanie jego będzie stanowić klucz do sukcesu. Jestem przekonany, iż taka defensywa na pewno zdaje sobie z tego sprawę i to oni dziś zjadą z lodowiska jako zwycięzcy.

⛔ 100
 
m@rcin 14

m@rcin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks - San Antonio Spurs
Typ: SA Spurs -4.0
Kurs: 1.66
Buk: bet365
Analiza:
Spurs w tym sezonie przeżywa drugą młodość, jeden ze swoich najlepszych sezonów rozgrywa Parker, na chwile obecną są najlepszą drużyna w NBA, dzisiaj zagrają w kompletnym składzie czego nie można powiedzieć o NY, zabraknie dziś Danilo Gallinariego co wiąże się z małym zachwianiem równowagi w Knicks. Dobre zespoły zazwyczaj dodatkowo mobilizują się na mecz z lepszym przeciwnikiem i obstawiam że własnie tak będzie dzisiaj, NY w trakcie budowy, SA to grająca razem długie lata zgrana ekipa, oglądałem ostatni mecz NY z Indianą, tragedia, NY męczył się strasznie w końcówce wynik utrzymał Stoudi a przecież Indiana na wyjazdach to żadna rewelacja.

⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL
Spotkanie: Giants Dusseldorf - Brose Baskets
Typ: Brose Baskets -17,5 punktów
Kurs: 1,47
Buk: Bet365

Analiza: Na koszu znam się średnio, więc wybaczcie jeśli napiszę farmazony ;-) Spośród wielu linii dodatkowego handicapu na Bet365 postanowiłem wybrać do typu jedną z najbezpieczniejszych, czyli -17,5 punktów po kursie 1,47. Drużyna Brose ma w składzie klku Amerykanów i co najważniejsze żaden w tym sezonie nie zawodzi. Jest też bardzo dobry Słowak Anton Gavel, doświadczony Chorwat Predrag Suput czy choćby zdolny niemiecki center Tibor Pleiss. Widziałem jakiś czas temu mecz Bambergu w Eurolidze u siebie z Realem. Trzeba przyznać, że niemiecki klub w koncówce świetnie trzymał przewagę; wielu zawodników swobodnie wchodziło pod kosz. Myślę, że jest zespół, który w kolejnych latach namiesza w Europie. Mam nawet taką swoją koncepcję co do Bambergu, że jest to Prokom sprzed pięciu lat, gdzie wtedy polski klub zaczynał coś tam właśnie mieszać w Eurolidze, z roku na rok wzmacniał skład i w sezonie 2009/2010 nastąpił wielki boom. Była niezła paka w zeszłym sezonie w Gdyni. Po tym boomie w tym sezonie jest lekki upadek. Jeśli Bamberg zamierza pójść drogą polskiego hegemona, to musi trzymać za wszelką cenę najlepszych graczy (nie tak jak u nas wypuszczono Woodsa czy Logana, chociaż przyznam się, że kulis nie znam; może sami chcieli odejść). Jeśli chodzi o rozgryweki ligowe to Bamberg dzieli i rządzi. Drużyna Dusseldorfu to natomiast kompletne dno tej ligi. Mam nadzieję, że zespół gości po ostatnich kilku świetnych meczach nie rozpręży się w spotkaniu z takimi cieniasami jak Dusseldorf. Linie handi są potwornie wysokie (chyba buki trochę przesadziły - nawet na Panathinaikos, Olympiakos czy Sienę jak grają w swoich ligach na wyjeździe z outsiderami to nie ma tak wysokich linii). No ale skoro Bamberg potrafił zniszczyć u siebie Oldenburg czy na wyjeździe Ludwigsburg czy pewnie wygrać z przeciętnym Bayreuthem (a jeszcze wcześnie wygrana z Malaga - chociaż mecz był raczej o pietruchę, zdemolowanie Alby, czy wspomniana przez mnie wygrana z Realem) ,to dlaczego nie miałby zniszczyć słabiaków z Dusseldorfu. Podsumowując, liczę, że Bamberg zagra tak jak w ostatnich meczach i potwierdzi hegemonię na niemieckich parkietach.

⛔ 100
 
M 0

marcin_chelsea

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja, KHL
Spotkanie: Yugra Khanty Mansyisk - Metallurg Magnitogorsk
Typ: Tugra -1,5
Kurs: 5.50 ( 5.00 )
Buk: bwin

11 w tabeli rosyjskiej KHL występująca 1 sezon w tej lidze druzyna Yugry zmierzy sie na wlasnym lodowisku z 4 zespolem w tabeli - Mettalurgiem Magnitogorsk. Czym argumentuje mój typ? Magnitogorsk jest kompletnie bez formy od 2 meczów. Jeszcze przed swietami druzyna w fatalnym stylu przegrała na własnym lodowisku ze swietnym w tym sezonie Kazaniem nie strzelajac przez 60 minut ANI JEDNEJ bramki , tracac przy tym 3. Ogladalem ten pojedynek i Magnitogorsk nie stwarzal sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramek.
Gdy myslalem ze byla to jednorazowa wpadka tak doswiadczonego zespolu zespol Metallurga zagral kolejny fatalny mecz na wyjezdzie z bardzo slabym Ekaterinburgiem tracac 3 bramki i strzelajac jedna. Co sie rzucalo w oczy. Zawodnicy zespolu gosci co chwile lapali 2 minutowe kary.
Yugra moze nie jest rywalem , ktory slaba forme gosci powinien wykorzystac i napukac przyjezdnym 5 goli, ale zdarzaly sie juz w tym sezonie mecze, kiedy Magnitogorsk przegrywal dosc wyraznie i czesto z zespolami, z ktorymi teoretycznie powinien wygrac. Jak bowiem wytlumaczyc porazki wyjazdowe 3-1 z Vityazem czy 8-1 z Niznekamskiem .
Yugra dobre mecze przeplata ze slabymi, ale jest to zespol grajacy ladny dla oka hokej i przy odpowiedniej dawce mobilizacji potrafi wyjsc nawet z najciezszej sytuacji. Tak bylo w przypadku przedostatniego meczu kiedy to Yugra grala w Moskwie z CSKA, przegrywala 3 do 0, aby po 2 tercjach doprowadzic do 3-2 i calkowicie dominowac na lodowisku.
Ostatnie spotkanie tego zespolu zakonczylo sie zwyciestwem nad Traktorem 3-2 po dogrywce, co na pewno nie napawa optymizmem, ale w przypadku tak slabej formy w jakiej znajduja sie gracze Magnitogorska zawodnicy zespolu ktory 1 sezon wystepuje w KHL sa w stanie wygrac.
Czuje ze Yugra wyjdzie z tego meczu zwyciesko, aczkolwiek w przypadku Magnitogorska wszystko jest mozliwe. I bedzie to zwyciestwo 2 bramkami bo jest na duza szansa, jesli zespol przegrywa 1 bramka to pod koniec sciaga bramkarza i mozna wtedy trafic do pustej bramki, a to dla handicapu bardzo dobrze ????
W NHL ostatnio tak Nashville uratowało mój kupon strzelajac w ost. sekundach gola do pustej bramki, wygrywajac handicapem z Wild.
Wierze, ze szczescie po raz drugi usmiechnie sie w taki sposob do mnie .

⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Piłka Nozna
Spotkanie: Pelita Jaya - Persela
Typ:1
Kurs: 1,83
Buk: bet365

Analiza: Spodziewam sie tutaj ukladu 3za3 i tylko tyle moge napisac gospodarze bardzo potrzebuja punktow.

Pelita Jaya 6 - 3Persela Lamongan
Pelita Jaya 1 - 1Persela Lamongan
Persela Lamongan 2 - 1Pelita Jaya
Pelita Jaya 1 - 0Persela Lamonga
Persela Lamongan 1 - 0 Pelita Jaya
Persela Lamongan 1 - 0Pelita Jaya
Pelita Jaya 1 - 0Persela Lamongan

dodatkowo dodam ze w bwin kurs na czysty win jest 1,95 a wiec sporo sie rozni bo w bet365 jest 2,5 na win

⛔ 100
 
T 0

topoftherock

Użytkownik
Dyscyplin: Piłka nożna, Grecja
Spotkanie AEK-Kerkyra
Typ: AEK (-1)
Kurs: 2.25
Bet365

AEK ostatnio ma bardzo dobry bilans w domu wygrał z takimi druzynami jak Olympiakos czy Panathinaikos. Ma kilka braków w składzie na dzisiejszy mecz ale wszystkich jest w stanie zastapic porównywalnymi zawodnikami. Kerkyra niestety maproblem poniewaz nie moze zagrac strzelec połowy goli dla drużyny Epstein, dodatkowo brakuje waznych dla druzyny Gustavo i Flavinio. Obstawiam że dzisiaj AEK z handicapem (-1). POzdrawiam

⛔ 100
 
valencia14 0

valencia14

Użytkownik
Dyscyplin: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie Bolton-Wigan
Typ: Bolton
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Bolton po 2 ostatnich porażkach w wyjazdowych meczach z Liverpoolem i Chelsea będzie chciał na swoim stadionie wygrać i poprawić swoja pozycję w tabeli. Bilans gospodarzy na własnym stadionie jest bardzo dobry 5-4-1 zaś goście na wyjazdach prezentują się mizernie 2-3-5 (bilans ostatnich 10 meczy). Pomimo braków kadrowych gospodarzy ( nie wystąpią Gretara Steinssona, Ricardo Gardnera, Seana Daviesa, Joey&#39;a O&#39;Briena i Jlloyda Samuel) liczę że komplet punktów pozostanie na Reebok Stadium.

⛔ 100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Bolton Wanderers - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek trochę suchej statystyki:
Bolton:
Zajmuje 7 (!) miejsce w tabeli z 7 wygranymi 8 remisami i 6 porażkami
Wigan:
Zajmuje 19 miejsce w tabeli z 4 wygranymi 8 remisami i również 8 porażkami

Ostatnie 2 mecze z rzędu kończyły się porażką Boltonu, ale obydwa były grane na wyjeździe ( Z Chelsea 0:1 i Liverpoolem 1:2). Na własnym stadionie Bolton jest niepokonany od 5 spotkań (4-1-0). Ograli takie &quot;firmy&quot; jak Totenham, Newcastle, WBA oraz Blackburn. Natomiast drużyna Wigan Athletic ostatnio przegrała u siebie z Newcastle 0:1 a ostatnie 5 meczy wygląda następująco (1-3-1) Remisy z Arsenalem (2:2 u siebie), Evertonem (0:0 na wyjeździe) i Stoke (2:2 u siebie), Wygrana z Ostatnim w tabeli Wolverhampton (2:1 na wyjeździe).Drużyna Roberto Martineza wydaje się być w tym momencie jednym z głównych kandydatów do spadku

Ostatnie mecze między tymi drużynami wyglądały następująco:
23/10/2010 Wigan - Bolton 1:1
13/03/2010 Bolton - Wigan 4:0
17/02/2010 Wigan - Bolton 0:0
02/05/2009 Wigan - Bolton 0:0
28/12/2008 Bolton - Wigan 0:1
Jak można zauważyć w ostatnim starciu na stadionie Boltonu padł dość pokaźny wynik - 4:0 i patrząc na aktualną forme Boltonu i Wigan można być spokojnym o to, że Bolton zatrzyma u siebie 3 punkty a Wigan odejdzie z pustymi rękoma.


⛔ 100 Powtórzony Typ
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premiership

Spotkanie:
Arsenal - Manchester City
Typ: 2-1, 3-1, 4-1
Kurs: 4,25
Bukmacher: Gamebookers

Czas rozpoczęcia: 20:45

Arsenal gra ostatnio naprawdę bardzo dobrze. Na ostatnie 6 meczy wygrał 4, raz zremisował i raz przegrał. Oba te nie wygrane mecze były na wyjazdach i tak samo jak remis z Wigan jak porażka z Man U były niezasłużone. Kanonierzy byli lepsi zdecydowanie od Wigan i napewno nie gorsi a może nawet także lepsi niż Man U. Pomimo tego iż Man C wygrało 5 meczy oraz raz zremisowało na 6 ostatnich spotkań, to nie były to raczej przekonujące mecze w ich wykonaniu. Gościa zapewne uda się strzelić jedną bramkę ale na więcej może ich nie stać. A Arsenal tylko w 1 meczu nie strzeliło bramki u siebie, w 1 strzeliło 1 bramkę, w 1 uzyskał 6 trafień a w pozostałych 6 domowych meczach strzelali 2 lub 3 bramki. Najgorsza forma jaka zastała Kanonierów miał miejsce gdy nie było w ich szeregach genialnego Cesca Fabregasa i wice mistrza świata Pobina van Persiego, obaj wrócili do gry grają znakomicie oraz asystują i strzelają bramki...

⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka, Grecja
Spotkanie : Iraklis - AEK
Typ : AEK -3.0 ( zwycięstwo 3pkt - zwrot )
Kurs : 3.25
Bukmacher : Bet365

Analiza : 12. w tabeli Iraklis ( 2-0-7 ) podejmie 11.AEK ( 3-0-6 ).
Gospodarze u siebie 2 zwycięstwa odnieśli z dwoma ostatnimi drużynami pokonując ich 1 i 3 punktami ( 82:81 i 82:79 ), pozostałe pojedynki przegrywając...
Goście w 4 meczach wyjazdowych potyczkach odnieśli 1 zwycięstwo pokonując 5. Peristeri 87:82... W ostatnim wyjazdowym meczu przegrali po zaciętym boju z Kavalą 86:89 długo prowadząc i mając skuteczność z gry na poziomie ok 60 %, a w 1.połowie za 2pkt aż 78 % !
Uważam, iż grając tak jak ostatnio mają dużą szansę na zwycięstwo minimum 3pkt, a kurs na takie rozwiązanie jest warty ryzyka... Oby tylko potwierdzili dobrą dyspozycję rzutową z ostatniego wyjazdu...

✅ 225
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom