>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 04.12.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 4 grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Argentyna
Spotkanie: UPCN Voley Club - Drean Bolivar
Typ: 2
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
W meczu argentyńskiej ligi siatkówki mężczyzn o 2:00 czasu polskiego dojdzie do pojedunku pomiędzy UPCN Voley Club, a Drean Bolivar. Nieznacznym faworytem bukmacherów jest drużyna gości. Ja uważam że to świetny kurs i szkoda że tylko bet365 ma to w swojej ofercie. Drean Bolivar zajmuje trzecie miejsce w tabeli, zaś gospodarze są na piątym, a różnica pomiędzy zespołami to 3pkt. Jednak Drean Bolivar nie przegrało żadnego meczu w lidze, lecz 3 lokata spowodowana jest tym że mają oni dwa mecze zaległe. Bilans UPCN to 4 zwycięstwa i 2 porazki. Patrząc na składy na papierze to nie ma innej opcji jak zwycięstwo gości.
Trenerem Drean Bolivar jest trener reprezentacji Argentyny Javier Weber. W składzie są również inni reprezentacyjni zawodnicy jak dwóch środkowych Sebastian Sole i Pablo Crer oraz Gabriel Arrojo to przecież podstawowi reprezentanci. Na przyjęciu jest Lucas Ocampo i przede wszystkim gwiazda siatkarskich boisk brazylijczyk Giba, który mimo już że swoje lata ma na karku to ciągle gra na wysokim poziomie. Grą zespołu kieruje pierwszy rozgrywający reprezentacji USA Donald Suxho, a atakującym jest znany z włoskich boisk kubańczyk Angel Denis.
W drużynie UPNC jest dwóch znanych mi siatkarzy, obaj to przyjmujący Pablo Bengolea znany z występów z francuskich boisk z Cannes oraz Rumun także poprzednio grający we Francjii w Tours. Jednakże to nie są wybitni zawodnicy.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna, ME Kobiet
Spotkanie: Chorwacja - Węgry
Typ: Chorwacja DNB
Kurs: 5.10
Bukmacher: Betsafe
Analiza: W 1.kolejce rozpoczynających się 4.grudnia Mistrzostw Europy kobiet w piłce ręcznej moją uwagę przykuł szczególnie pojedynek Chorwacja - Węgry.
Zacznę od Węgierek... Jak wiadomo reprezentacja Madziarek opiera się na zawodniczkach Gyoru i Ferencvarosu, a więc czołowych drużyn w piłce klubowej. Mimo tego Węgierki jako reprezentacja już od kilku lat nie osiągnęły niczego wielkiego na światowych imprezach. Ostatni sukces to 4.miejsce na Igrzyskach w Pekinie, a więc przeszło 4 lata temu. Potem były 9.miejsce na MŚ w Chinach, następnie 10.lokata na ME w 2010 i 2 turnieje, na których ich zabrakło - MŚ w Brazylii i IO w Londynie.
O sile Chorwackiej reprezentacji stanowią zawodniczki dobrze znanej w Polsce Podravki. (tak, tak, elektryzujące mecze Montex-Podravka;))
Chorwatki w każdej imprezie prezentują się bardzo przyzwoicie nawiązując walkę na równi ze ścisłą czołówką światową :
MŚ w Chinach nie było ich
ME 2010 - 9.miejsce
MŚ 2011 - 7.miejsce, w ćwierćfinale przegrały 25:30 z późniejszymi Mistrzyniami - Norweżkami
IO 2012 - 5.miejsce.

Na początku października Chorwatki grały towarzyski dwumecz z gospodyniami ME - Serbkami i najpierw zremisowały 25:25, by w 2.meczu przegrać minimalnie 30:29...
Węgierki towarzysko na jesieni grały z nieco niżej notowanymi drużynami i odnosiły zwycięstwa - 34:29 ze Słowacją, 30:25 i 33:25 z Ukrainkami, 33:28 z Macedonią. Z jedynym mocnym rywalem - Rumunią, przegrały 26:20.

Jeśli by przywiązywać większą wagę do ww.spotkań to Chorwacja&gt;&gt;Słowacja,Ukraina,Macedonia, więc skoro z nimi było ok.5bramek, to tu więcej być nie powinno.

Ogólnie rzecz biorąc w grupie C, którą uzupełniają Niemki i Hiszpanki, może się zdarzyć absolutnie wszystko. Jest to zdecydowanie najbardziej wyrównana grupa, dlatego też całkowicie nie rozumiem kursów na mecz przedstawionych drużyn. Prawidłowe wg mnie były kursy rodem z Bwin zaraz po wystawieniu oferty, czyli 2.60-9.00-1.65, no może te z Bet365, czyli 1.45 na Węgierki, a nie takie jak mamy teraz, dlatego też proponuję pograć coś w stronę Chorwatek, bo one grając niemal &quot;u siebie&quot; mogą być bardzo groźne, nawet pomimo osłabień w postaci braku Tatari i Penezić.
Handicap na poziomie 5 bramek powinien wejść w miarę spokojnie, bo tu się kroi mecz na styk, więc :

Chorwacja +5 @ 1.72 Bet365
do grania, a na potrzeby konkursu proponuję bardziej ryzykownie :
Chorwacja DNB @ 5.10 Betsafe bo w tym kursie widzę value ;)
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando@GSW
Typ: GSW -7,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Orlando zaskoczyło fanów LA i pokonało lakersów w ich własnej hali. Niestety to jedyna informacja przemawiająca za gościami w dzisiejszym meczu. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, Arron Afflalo raczej nie powtórzy 30 pkt, reszta kolegów nie pokaże się z dobrej strony. Zagrają tak jak zwykle- czyli słabo. Bilans 2-6 na wyjeździe również jest dość wymowny.
Gospodarze, są za to w zaskakująco dobrej formie. Zaczęli sezon z bilansem 10-6; 6-2 u siebie(i to pomimo braku Boguta) i wciąż udowodniają że są w stanie sporo namieszać w konferencji zachodniej. W dodatku ich przeciwnicy będą grali b2b więc nie widzę innego wyniku niż pewne zwycięstwo Warriors. David Lee + Landry pod koszem spokojnie zdominuje frontcourt magic, Curry z Thompsonem będą rozciągać i tak już dziurawą defensywę i zapewnią dobre widowisko.
⛔ 100
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, Grupa A
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb - Dynamo Kijów
Typ: Pierwsza drużyna strzeli gola - NIE
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:Mecz dla obu zespołów prestiżowy. Pewne jest, że Dynamo Zagrzeb ukończy rozgrywki w grupie A na czwartym, ostatnim miejscu. Z kolei Dynamo Kijów na pocieszenie pozostanie przepustka do Ligi Europejski, gdyż szans na wyjściu z grupy już nie ma.
Chorwaci w obecnej edycji LM spisują się katastrofalnie. W dotychczasowych pięciu spotkaniach nie zdobyli ani jednego punktu, a nawet ani jednej bramki, co jest ważnym argumentem przy moim typie. Wprawdzie wtorkowi gospodarze spisują się w lidze zdoła odmiennie i są bezsprzecznym liderem tabeli chorwackiej ekstraklasy, to na uwagę zasługuje również fakt, iż Dynamo nie ma w niej równych sobie przeciwników (poza wyjątkami - wpadkami z niższymi sobie zespołami).
Inna sytuacja ma się u gości. Dynamo Kijów ma z kim walczyć - Szachtar, Metalist czy Dnipro, a także inni chcący sprawić niespodziankę rywale. Wracając, jednak do wtorkowego spotkania, to Ukraińców powinny zmobilizować premie za ewentualne zwycięstwo w Zagrzebiu. W pierwszym meczu wymienionych drużyn na Ukrainie padł wynik 2:0 dla miejscowych.
Obawiam się jedynie po prostu tego, iż gospodarze będą chcieli się godnie pożegnać z europejskimi pucharami przed własną publicznością. Co do zwycięstwa gości jestem przekonany. Mam nadzieję również, że Chorwaci podtrzymają swoją strzelecką niemoc w tegorocznej Lidze Mistrzów.
⛔ 100
 
aflatoksyna 34

aflatoksyna

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Man City
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet

Już jutro ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, ja wziąłem pod lupę spotkanie między Borussią Dortmund i Manchesterem City, szczególnie w Polsce hit ostatniej kolejki. Pierwsza z tych drużyn zajęła już pierwsze miejsce w swojej grupie natomiast goście walczą o występy w wiosennej Lidze Europejskiej. W tym spotkaniu zapewne zabraknie Roberta Lewandowskiego, najlepszego napastnika drużyny mistrza Niemiec, ale ma kto go zastąpić w roli strzelca bramek. Upatruję w tym tych którzy strzelali w ostatnim spotkaniu z Ajaxem, czy kapitana naszej reprezentacji Kubę Błaszczykowskiego. Natomiast dla Anglików już drugie podejście do Ligi Mistrzów okazało się ponad ich siły i zostali wyprzedzeni w tabeli właśnie przez jutrzejszych gospodarzy oraz Real Madryt, a także uznanego za kompletnego outsidera grupy Ajaxa. Mimo tak słabego bilansu, nie można całkowicie lekceważyć gości, gdyż nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania w Anglii i zajmują drugą pozycje. Kluczową informacja według mnie jest brak w składzie głownych piłkarzy gości - Sergio Aguero, Carlos Teveza, Vincent Kompany’ego, Davida Silvy i Yaya Toure. Cała piątka ma zbierać siły na derbowe spotkanie z Manchesterem United. W dortumndzie braki wydają się natomiast dużo mniej poważne. Jurgen Klopp najprawdopodobniej na ławce posadzi Lewandowskiego, Sebastiana Kehla, Nevena Suboticia i Svena Bendera. Moim zdaniem wygrają gospodarze, na co składa się kilka czynników - fanatyczny doping, brak radzenia sobie z presją w europejskich pucharach przez Anglików, większe luki w drużynie gości.
✅ 115
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats vs Portland
Typ: PTB (2)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Kontynuuję grę NBA (czyt. kolejna noc zarwana ???? Póki co w tym miesiącu 3/4, a w Typach Dnia - 2/2. Dziś drugi raz z rzędu gram na Portland (ostatnio win na wyjeździe w Cleveland po dramatycznej końcówce).

Bobki - ostatnio słabo się prezentują - 1 wygrana na 5 gier, a na dodatek była to minimalna wygrana z latarnią ligi - Wizards po dogrywce. Poza tym w plecy z PHI, ATL X2 i OKC.

PTB - grają 5 wyjazd z rzędu, ale na szczęście mieli przerwę, więc wypoczęli. Po 4 przegranych ( BOSTON, WAS, DET, NETS) w końcu się ogarnelii wygrali trudny mecz z Cavs.

Dlaczego PTB? wypoczęli 1 dzień i znów powinni mieć moc. Bobki u siebie grają co prawda lepiej niż na wyjazdach, ale nie mają takiego potencjału w ofensywie jak PTB: Aldridge, Lillard, Batum, Mathews, Hickson (ostatnio cała piątka powyżej 10 pkt). Bobki grają i wygrywają gdy dobrze gra Walker i gdy wsparcie dają mu MKG i Sessions, a dziś będzie im ciężko, bo defens PTB jest na dobrym poziomie. Lillard ostatnio wrócił do formy - świetnie zagrał z Cavs (24 pkt, 11 asyst) i pokaże, że jest lepszy niż Walker.

Za NBA. com:

&quot;Breaking the losing streak was really important, because losing can take its toll mentally, and I liked the way we played all night,&quot; coach Terry Stotts said.
The Blazers have won five of six in this series, holding Charlotte to 76.8 points per game.

In the teams&#39; only meeting last season, Charlotte was handed the largest margin of defeat in team history with a 112-68 loss in Portland on Feb. 1. All of the Blazers&#39; starters sat out the fourth quarter. - wiem, że zeszły sezon to inna bajka, ale jednak...

Polecam
✅ 100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Man City
Typ: 2
Kurs:3.6
Bukmacher: betclic
Analiza: Jutrzejszy mecz w Dortmundzie dla gospodarzy jest jakby sparingiem. Myślę, że Jurgen Klopp wystawi dość eksperymentalny skład i da odpocząć czołowym zawodnikom. Nie czytałem nic na ten temat, ale zdrowy rozsądek za tym przepowiada. Po co narażać zawodników z pierwszej jedenastki na kontuzję, gdy mecz ten jest tak naprawdę o nic dla Dortmuńczyków. Natomiest Manchester gra o być albo nie być w Lidze Europejskiej. Jest to ostatni ratunek na to by być w europejskim pucharze. Myślę, że zawodnicy z Manchesteru zmobilizują się i pokonają niemców na ich terenie, choć to napewno nie będzie takie łatwe. Gospodarze będą grać na &quot;pół gwizdka&quot; , także zawodnicy z Manchesteru powinni to wykorzystać. Myślę, że właśnie zapewniony już wcześniej awans sprawi, że zarówno trener jak i zawodnicy nie będą podchodzić do tego spotkania na 100%. Natomiast zespół z Manchesterze City grają klasowi zawodnicy i odrobina luzu ze strony przeciwnika sprawi, że gładko sobie poradzą. Takie jest moje zdanie na jutrzejszy mecz. Wszystko w rękach Kloppa, bo to on zadecyduje jaki skład wystawi, a wydaje mi się, że nie najmocniejszy.
⛔ 100
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - eurocup
Spotkanie: Spirou Basket Charleroi (BEL) - Lukoil Academic (BUL)
Typ: Lukoil Academic (BUL)(-3.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle

W tej grupie jeszcze może sie zdarzyć wszystko.Akademicy muszą ten mecz wygrać,w drugim spotkaniu Banvit podejmie u siebie Valencie i daje turkom 70% na wygraną a to jednocześnie przedłuża szanse bułgarów.Zostanie im mecz z Buducnostem u siebie i wiem że stać ich na spokojną wygraną z podgoryca.Spirou tylko potwierdza jak żałosnym teamem są w tym roku.Przegrywają niemal wszystko,tydzień temu mieli swoją ostatnią szanse ale ją zmarnowali przegrywając z Buducnostem.Teraz wierze że Lukoil za wszelką cene będzie chciał wygrać ten mecz i są zdecydowanie mocniejszym zespołem w tym momencie.Kurs na czysty win mnie troche przeraża dlatego biore handi.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats -Portland
Typ: 1
Kurs: 1.87
Bukmacher:bwin
Słucham przeglądam czytam i wszyscy zachwycają się portland no ale jak tu się nimi nie zachwycać skoro jest to drużyna z grajaca ładną , ofensywną i przyjemną koszykówke dla oka. Przedewszytkim fajnie sie ich ogląda bo grają szybko i widowiskowo a dodatkowo zapewniają nam co mecz sporą dawke emocji.A gre Lillarda naprawde bardzo miło sie ogląda bo wtym jest gracja spokój opanowanie no wogóle bardzo na + .No tak ale trzeba na to spotkanie popatrzeć troche obiektywnie bo charlotte bobcats to nie jakis tam zespół z po którym Blazers się przejadą.Kadrowo napewno lepiej prezentują sie goście co napewno działa na ich korzysć. Według mnie bobcats lepiej prezentują sie w defensywie to znaczy, nie tylo co są lepsi ,ale mam wrażenie że są bardziej agresywni i bronią się z większym zaangażowaniem a jeżeli ich dzisiejszy przeciwnik. Portland i Bobcats to dwie druzyny reprezentujacy podobny poziom lecz ja dzisiaj stawiam na drużynę która gra u siebie i jest według mnie minimalnie lepsza w defensywie.
⛔ 100
 
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: GS Warriors vs. Orlando Magic
Typ: UNDER 195.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Na celownik biorę dzisiejszy mecz NBA pomiędzy ekipami GS Warriors a Orlando Magic. Warriors u siebie zawsze grozni i powinni dziś wygrać, jednakże nie wiem czy w meczu padnie over 195 punktów. Orlando wczoraj wygrali (dość sensacyjnie) w Los Angeles z miejscowymi Lakers. Zespoł jest b2b a więc na pewno sił mniej. Dodatkowo najważniejsi gracze grali grubo ponad 30min w tym meczu (Nelson 38, Davis 35, Vukcevic 40 i Affalo 40). Poza tym Orlando ma dość słabą ławkę, a co za tym idzie gra opiera się na 6-7 zawodnikach. Zmęczeni mogą mieć dziś problem ze zdobywaniem punktów. Więc po stronie Magic widzi mi się wynik under 90ptk.
Ekipa GSW osłabiona dziś brakiem Boguta (podstawowy center) oraz Jeffersona (podstawowy skrzydłowy), a więc siła ofensywna też spada. Po stronie GSW widzi mi się wynik koło 100ptk.
Reasumując w mecz padnie UNDER 195.5 punktów, i właśnie taki typ po kursie 1.90 biorę w ciemno ????
Powodzenia :!:
⛔ 100
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Ajax Amsterdam
Typ: C. Ronaldo - hattrick
Kurs: 6.50
Bukmacher: William Hill
Przed nami ostania kolejka meczy w fazie grupowe Ligi Mistrzów. Na wtorek postanowiłem wytypować spotkanie grupy D pomiędzy 2 Realem Madryt a 3 Ajaxem Amsterdam. Oba zespoly niewiele mogą już zmienić Ajax już odpadł bez wzgledu na wynik. Real musiałby liczyć na przegrana Dortmundu, który gra u siebie z Manuchesterem C. Jednak przypomne raz jeszcze że Real w tym sezonie jest niepokonany na Santiago Bernabeu i ta chlubna statystyka myśle jest wystarczającą motywacją żeby wygrać ten mecz. Oglądałem ostatni mecz Królewskich z Atletico M. i musze przyznać że wcześniejsza porażka z Betisem to tylko wypadek przy pracy. Do formy przedewszystkim wraca CR7 który strzelił w tym meczu piękną bramkę z wolnego i gdyby nie poprzeczka i słupek zaliczyłby hattricka. W pierwszym meczu z Ajaxem Ronaldo strzelił również trzy trafienia myśle że i teraz się pokusi- tym bardzej że jak wspomnieałem nie jest to jakiś mecz w którym drużyny musiały by grac bojaźliwie bojąc się utraty bramek. Myśle więc że Real pokaże co ma najlepsze, a Ronaldo wykorzysta okazje i sobie egoistycznie pogra z hattrickowym skutkiem.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Golden State Warriors – Orlando Magic
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek Amerykańskiej ligi NBA i chodź nie jestem wirtuozem koszykówki to jednak postanowiłem bliżej przyjrzeć się pojedynkowi po między Golden State Warriors a Orlando Magic. Gospodarze w ostatnim czasie dobrze prezentują się u siebie zwyciężając 4 ostatnie pojedynki na własnej hali co oczywiście stawia ich w roli faworytów. Jednak warto zwrócić uwagę na ostatnie występy Orlando Magic które po 3 z rzędu przegranych zwyciężyło dość niespodziewanie na wyjeździe z Los Angeles Lakers a dodam jeszcze, że kurs na Orlando był w granicach 11. Co ciekawe spojrzałem jeszcze na historię ostatnich pojedynków po między w/w drużynami rozegranymi na hali Golde State i tak w 6 ostatnich aż 5x zwyciężyli goście! a tylko 1x gospodarze i to w dodatku po dogrywce. Reasumując jak już wspomniałem nie znam się na koszykówce aż tak dobrze jak zapewne wielu innych typerów lepszych w tej dziedzinie sportu ode mnie lecz patrząc na ostatni występ gości oraz historię ostatnich pojedynków po między tymi drużynami wydaje mi się, że warto zaryzykować i pobrać tutaj 2 po bardzo dobrym kursie.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Dinamo Kijów
typ: 1
kurs: 3,83
bukmacher: Pinnacle
analiza: Chorwaci zagrają z pełnym zaangarzowaniem , o co nie podejrzewałbym przyjezdnych . Nic w sytuacji gości wynik tego meczu nie zmieni , więc spodziewam się głębokich rezerw . Tym bardziej , że w lidze ukraińskiej mają jeszcze sporo do zrobienia i trener musiałby być co najmniej nierozważny , ryzykując jutro zdrowie kluczowych graczy . Czy rezerwy Kijowa mają szansę coś tam ugrać ? Napewno tak . Ale większe szanse będą mieli gospodarze , co w połączeniu z kursem , zmusza wrecz mnie do zagrania tego typu .
P.S. Fajnie sędzia załatwił Wigan . :?:
⛔ 100
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos- Arsenal
Typ: 2
Kurs:2,85
Bukmacher: Bwin
Analiza
A więc jutro o godzinie 20:45 na stadionie Karaiskaki Stadium odbędzie się mecz 6 kolejki Ligi Mistrzów w Grupie B. Sytuacja w tej grupie jest już jasna nie wiadomo tylko kto awansuje z 1 miejsca do dalszej czesci rozgrywek. Zapewniony awans ma już Arsenal i Schalke. Olympiakos jest pewien udziału w Lidze Europejskiej. Więc w razie ewentualenj wygranej gosci i potknięciu sie Schalke to piłkarze z Londynu wygrają grupę i będą rozstawieni w losowaniu. W poprzednim spotkaniu wygrał Arsenal 3-1 i myslę że spokojnie może powtórzyć ten wynik. Drużyna z Pireusu zgromadziła 6 pkt w rozegranych spotkaniach. Wszystkie te pkt zawdzięcza dzięki wygranymi z najsłabszym w grupie francuskim Montpellier.
⛔ 100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 1:00
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Portland Trailblazers
Typ: under 194
Kurs: 1.84
Buk: Pinnacle

Dla mnie jest to spotkanie z cyklu 50/50. Zawodnicy z Portland pokazali kawał dobrego basketu, w wyjazdowym meczu przeciwko Cleveland Cavaliers.
Kawaleria do tego meczu podeszła grając dzień po dniu, ale oba zespoły rozegrały świetne spotkania, w którym do wyłonienia zwycięzcy były potrzebne aż dwie dogrywki. Na 0.2 ostatnie sekundy meczu Nicolas Batum dobił swoich rywali, wygrywając zaciętą batalię na parkiecie w Cleveland.
W dzisiejszym meczu uważam, że sporą przewagę goście mają pod koszem, gdzie LaMarcus Aldrige oraz JJ Hickson - a już szczególnie ten drugi prezentuje równą formę, co jest świetnym wsparciem dla LaMarcusa. Hickson jest w ostatnim sezonie kontraktu, więc może stąd taka odmiana w grze tego zawodnika - znacznie więcej pewności i wiary w siebie.
Dla dzisiejszych gości będzie to już przedostatni wyjazdowy przystanek. Portland serię siedmiu wyjazdowy meczy zaczęli od czterech porażek z rzędu, przerwali ją przeciwko Cavs, a dziś podbudowani po ostatnim &quot;wyszarpanym&quot; zwycięstwie powinni poprawić swój bilans meczy wyjazdowych, który obecnie wynosi 3-7. Bobcats mają na własnym parkiecie bilans 5-4.
Spodziewam się zaciętego meczu, nie obfitującego w szybkie akcje, bo to Cats są gospodarzami i spodziewam się, że będą próbowali większą część mecz grać obroną.
Pozostały typy na nockę &gt;KLIK&lt;
Powodzenia!
⛔ 100
 
anzelmo 251,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: GS Warriors - Orlando Magic
Typ: over 192,5
Kurs: 1,71
Godz: 04.12.2012 4:35
buk Bet 365
Kompletnie sie nie zgadzam z kolega Patysiak24 typ na pewno możliwy, ale argumentacja...blaise ma racje Bogut, chyba sam nie pamięta, kiedy ostatni raz grał- jest tak kontuzjo geny ze szok.Fakt Orlando wczoraj zaskoczyło bardzo pozytywnie i szczegolnie niesamowita 4 kwarta. Na pewno maja to w kościach, ale graja dość wąskim składem, myślę ze to zwycięstwo zadziała bardzo pozytywnie na zespól, może tego spotkanie nie wygrają, ale ja jakiegoś pogromu sie nie spodziewam.Jesli gościom zabraknie sil młode strzelby wojowników powinny sporo pkt rzucić. Ja przewiduje bardzo ciekawy mecz- wyrównany z wysokim wynikiem. Golden nie jest jakaś potęga w obronie średnio rzucają 98,8 i tyle samo tracą.Rzucili Indianie ponad 100pkt to Orlando tez sa wstanie tyle rzucić. Orlando na pewno jest bardziej nie równym nie przewidywalnym zespołem, ale czuje ze pójdą za ciosem. Po takim meczu jak wczoraj, coraz bardziej powinni sie zgrywać, a linia niska warta pogrania. Orlando rzuca średnio 92,5 a traci ponad 96. Wiec liczę na grę na poziomie swoich statow, a wtedy overek padnie spokojnie.
✅ 71
 
C 0

crashewski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, Grupa C
Spotkanie: Milan - St. Petersburg
Typ: 1
Kurs: 2,40
Buk: sts
Witam! Bardzo zastanawia mnie ten mecz.. Milan ostatnio złapał formę. Jednak mają zapewniony awans do kolejnej rundy. Teraz analizując wszelkie zależności spoglądając na tabelę można nie być pewnym podejścia drużyny z Mediolanu do tego meczu.
Co przemawia za obstawieniem 1, gdzie sts oferuje kurs 2,40 :
- Milan pomimo słabego początku będzie chciał przypieczętować awans do kolejnego etapu
- Ostatnimi czasy dobra forma, chęć odbudowania zaufania do kibiców
- Kolejny mecz jaki czeka AC Milan w Serie A to wyjazd do Turynu, oczywiście nie potyczka z Juve tylko z FC Torino czyli mało wymagającym zespołem, przed którym nie trzeba oszczędzać zawodników.
- St. Petersburg nie ma już szans na awans do kolejnej rundy.
Co przemawia za obstawieniem 2?
-St. Petersburg ma dokładnie tyle samo pkt co Anderlecht, który zmierzy się z Malagą, która oczywiście ma zapewniony awans z 1 miejsca i pewnie wystawi rezerwowy skład. Więc St. Petersburg będzie musiał przycisnąć aby zapewnić sobie wiosną grę w LE.
-Milan ma zapewniony awans do kolejnej rundy, nawet w przypadku przegranej Malagi, mają dużo słabszy bilans bramkowy, nie wierzę aby poprawili go na tyle by wyjść z pierwszego miejsca.

A oto i skład AC MILAN :
Abbiati, Amelia, Gabriel, Acerbi, De Sciglio, Mesbah, Yepes, Zapata, Ambrosini, Boateng, Cristante (36), De Jong, Emanuelson, Flamini, Nocerino, Bojan, El Shaarawy, Pazzini, Petagna (37), Robinho.
Także wystawiają się w pełni. ! ???? Obstawiam 1, z takim kursem warto zaryzykować.
⛔ 100
zły bukmacher
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Utah Jazz - Los Angeles Clippers
Typ: Blake Griffin (LAC) mniej niż 17,5pkt
Kurs: 2.00
Buk: bwin
Analiza: Dzisiejszej nocy w Utah Jazzmani podejmą Clippersów. Ciekawie zapowiadające się spotkanie, szczególnie na tablicach. Blake Griffin-DeAndre Jordan kontra Al Jefferson-Paul Millsap. W tym sezonie Griffin nie jest już tak przebojowy jak w poprzednim i rzuca srednio mniej niż 17 pkt. Jego ostatnie zdobycze punktowe (4,18,14) nie przemawiają za nim. W twardej walce może dochodzić do częstych faulów na nim a Blake z linii rzutów wolnych trafia troche ponad połowę rzutów. Tak więc to również nie jest jego atutem. Naprzeciwko niego staną dziś Big Al i Paul Millsap. Obaj mają podobną charakterystykę do Griffina, stawiają przede wszystkim na atak, ale Utah mają jeszcze rezerwowego Derricka Favorsa specjalizującego się przede wszystkim w obronie (notuje prawie 2 bloki/mecz). Jefferson, Millsap i Favors powinni skupić się na Blake&#39;u a przez to w ataku więcej miejsca będzie miał Jordan i uważam, że to on tym razem uzbiera więcej punktów od Griffina.
⛔ 100
 
kadrian89 13

kadrian89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, Grupa D
Spotkanie: Real Madryt-Ajax Amsterdam
Typ: over 3.5
Kurs: 2,09
Buk: Betsson
Analiza:
Witam. Z wtorkowej oferty postanowiłem się przyjrzeć spotkaniu między Realem a Ajaxem. Szybko przeglądając poprzednie wyniki łatwo dostrzec, iż aż w 4 spotkaniach Ajaxu w fazie grupowej LM padło więcej niż 3 bramki. Dodatkowo myślę, że goście przyjadą pokazać się z niezłej strony na pożegnanie z LM i nie będą ustawiać &quot;autobusu&quot; w obronie. Jak w ofensywie potrafi grać Real nikomu nie trzeba tłumaczyć. W ich przypadku w 3 dotychczasowych meczach padało więcej niż 3 gole. W pierwszym meczu między tymi ekipami Real wygrał 4 do 1, więc i tym razem można liczyć na sporą liczbę bramek. Poza tym na ten mecz nie zostali powołani 4 defensywni piłkarze Realu czyli: Casillas, Ramos, Alonso i Essien. To może pozwolić Ajaxowi coś ustrzelić. Kurs zachęca moim zdaniem. Pozdrawiam.
✅ 109
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom