>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.10.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
G 1

gizmoluk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy 1 liga
Spotkanie: Sparta Prague - Karlovy Vary
Typ: Remis X
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 18:30
Analiza: Dzisiaj w Pradze odbędzie się mecz hokejowy pomiędzy miejscową Spartą a Karlove Vary. Drużyna gospodarzy nie najlepiej zaczęła sezon od trzech porażek:
Kometa Brno - Sparta Prague 4:3 OT
Sparta Prague - Liberec 2:3 OT
Kladno - Sparta Prague 3:2
I dwóch zwycięstw:
C. Budejovice - Sparta Prague 1:3
Pardubice - Sparta Prague 2:6.
Drużyna Karlovy Vary rozegrała o dwa mecze więcej, ale odniosła tylko jedno zwycięstwo a pozostałe sześć meczy przegrała.
Karlovy Vary- Vitkovice 2:3OT
Plzen - Karlovy Vary 6:2
Karlovy Vary – Kladno 4:1
Karlovy Vary – Liberec 1:3
Kladno Karlovy – Vary 4:3
Karlovy Vary - Pardubice 3:7
Slavia Prague - Karlovy Vary 2:1
Podsumowując powyższe wyniki w sezonie faworytem jest Sparta, ale porównując Head-to-head z ostatnich sezonów, spotkania były bardzo zacięte i często padał wynik remisowy.
Sezon 2010/2011
Karlovy VarySparta Prague1:2
Sparta PragueKarlovy Vary2:3OT
Karlovy VarySparta Prague3:4OT
Sparta PragueKarlovy Vary2:1OT
Sezon 2009/2010
Karlovy VarySparta Prague4:1
Sparta PragueKarlovy Vary2:1OT
Karlovy VarySparta Prague 5:2
Karlovy VarySparta Prague 5:3
Sparta PragueKarlovy Vary 2:3OT
Sparta PragueKarlovy Vary 5:2
Karlovy VarySparta Prague 2:4
Sparta PragueKarlovy Vary 2:4
Karlovy VarySparta Prague 2:1OT
Sparta PragueKarlovy Vary 3:0
Sezon 2007/2008
Sparta PragueKarlovy Vary3:4 OT
Karlovy VarySparta Prague5:4 OT
Sparta PragueKarlovy Vary1:2 OT
Karlovy VarySparta Prague3:4 OT
Na ostanie 18 potyczek aby wyznaczyć zwycięzcę potrzebna był dogrywka, więc dzisiaj stawiam na remis. Mój typ x:grin:
⛔100
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sligo Rovers - FC Dundalk
Typ: Handicap (0:1) Dundlak
Kurs: 4.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W dniu dzisiejszym ciężko było wybrać jakieś ciekawe spotkanie, zatem zdecydowałem się na może i dość pochopny krok mianowicie, na dość mało atrakcyjną ligę jaką jest Irlandzka tyle co mi się udało dowiedzieć to zdecydowanym faworytem i najlepszą drużyną w lidze jest jak na razie Sligo (dzisiejsi gospodarze) na 32 mecze tylko 6 porażek to jest dość imponujący bilans, natomiast goście nie prezentują się najlepiej 7 miejsce w lidze na 10 możliwych to nie jest dość imponujący bilans tym bardziej że w ostatnich pięciu meczach nie zgromadzili zaledwie 1 pkt !
ale znane nam wszystkim powiedzenie że każda passa się kiedyś kończy, czemu nie teraz? najlepszy moment na pokonanie lidera.
Pozdrawiam.
⛔100
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Dexia Mons - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 1.7
Buk: Expekt



Nadszedł czas na decydujące starcie ekip, w której póki aktualnie przewagę mają goście. W pierwszym meczu wygrali na własnym parkiecie z drużyną z Belgii 78:70.
Gospodarze ostatniego pojedynku w trakcie meczu potrafili wyjśc na dwucyfrowe prowadzenie. Uważam, że kluczem do sukcesu zespołu z Turcji będzie gra na obwodzie. Szczególnie liczę na lepszą dyspozycję rzutową Derona Williamsa - zawodnka NJ Nets (NBA). Jest, to bardzo wszechstronny zawodnik, które potrafi doskonale sobie sam wykreować pozycje po koźle, czy penetracji i cechuje go przede wszystkim bardzo dobry przegląd pola gry.
Trener Ergin Ataman w ostatnim pojedynku grał głównie pierwszą piątką przez całe spotkanie. Można dywagować, czy to dobrze, czy źle. Ja widzę w tym pozytyw, bo drużyna nie jest na etapie sezonu w swojej lidze, więc nie jest jeszcze zmęczona rozgrywkami ligowymi, a to tylko zaprocentowac może lepszym zgraniem, które w meczach wyjazdowych będzie bardzo ważne.
Jestem pewien, że Belgowie na swoim parkiecie postawią bardzo ciężkie warunki, ale z drugiej strony zaliczka z pierwszego meczu dla Besiktasu nie stawia ich wcale , w roli, gdzie mogą podejść &quot;matematycznie&quot; do meczu.
Jeśli podejdą do pojedynku, tak jakby, to był pierwszy mecz w tej rywalizacji, to Dexia - nawet jako gospodarz jest jak najbardziej w ich zasięgu.
Liczę przede wszystkim na lepszą skutecznośc z gry zawodnika wielkiego formatu z ligi NBA - Derona Williamsa.

GL
⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Johnstone Paints Trophy, Anglia
Spotkkanie: Wycombe Wanderers - Cheltenham Town
Typ:Czy drużyna 1 strzeli bramkę? Nie
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
O godz 20:30 na stadionie Wycombe dojdzie do spotkania Wycombe Wanderers z Cheltenham Town. Wycombe to ekipa grajaca w 3 lidze obecnie na spatku i mysle ze spadek jest im w tym sezonie zapisany,Cheltenham to ekipa graja w 4 lidze i jest obecnie srednim zespołem ich ostatni mecz to wygrana 1-3 z Bristol.
Moj typ na dziesiejsze spotkanie to zero bramek Wycombe mysle ze ta klasa nizej jednak pokaze sie z dobrej strony i zachowa zero styłu z lepszo ligowo druzna lecz o mniejszym potencjale.Kieruje sie tez tym ze Wycombe strzelało bramki w 3 ostatnich meczach przynajmniej po jednej i dzis juz niepodtrzymaja tego bilansu i wyjda torche slabsza ekipa by zachowac sily na lige.
Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - szwecja
Spotkanie: osters-jonkopings
Typ: Osters -1.5
Kurs:3.55
Bukmacher: bet365
Analiza:Dzis o godzinie 19 czasu polskiego odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipami Osters które aktualnie zajmuję 5 miejsce z dorobkiem 41 punktów na swoim koncie,a zespołem jonkopings który w tej chwili z dorobkiem 36 punktów jest na 11 miejscu w tabeli. Naturalnie faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy w tym sezonie na własnym stadionie radzą sobie an podziw dobrze, goscie natomiast z różnym skutkiem grają w bieżącym sezonie w spotkaniach wyjazdowych i myślę że w tym meczu też bedzie im bardzo ciężko o korzystny rezultat. Ja w tym spotkaniu wybrałem handicap który myślę że ekipa gospodarzy będzie w stanie spokojnie pokryć jeśli tylko zagra swoje. stawiam tutaj an wynik 2:0 może 3:1.
⛔100
 
B 0

borys1989

Użytkownik
Gillingham - Barnet
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia-League Trophy[/color]
Spotkanie: Gillingham - Barnet
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu pewne zwycięstwo odniesie zespół z Gillingham. Drużyna z hrabstwa Kent nie ma ostatnio najlepszej passy gdyż w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych uzyskała tylko 1 punkt. Mimo to dalej zajmuje przyzwoite 9 miejsce w tabeli III-ligi angielskiej czyli League 2 ze stratą tylko 5 punktów do lidera. Gillingham to zespół z aspiracjami do awansu. Drużyna dzisiejszych gości to też zespół z League 2, ale w tabeli zajmuje czwarte miejsce od końca - 21 lokatę. Ich zdobycz punktowa to skromne 4 punkty na 11 rozegranych kolejek. Co więcej, w ostatnich 5 meczach drużyna Barnet pregrała 4 razy, zwyciężyła jedynie ostatni zespół w tabeli Plymouth. Stracili aż 22 gole co jest najgorszym wynikiem w lidze. Gillingham natomiast ma dzisiaj szanse poprzez występ pucharowy nabrać wysokiego morale oraz właściwego rytmu przed kolejną kolejką ligową. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Johnstone&#39;s Paint Trophy (Anglia)
Data: 04.10.2011 20:45
Spotkanie: Aldershot - Oxford
Typ: Aldershot -1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet-at-home
Johnstone&#39;s Paint Trophy to rozgrywki pucharowe przeznaczone dla zespołów z III i IV ligi angielskiej. Dzisiaj odbędą się spotkania drugiej rundy, w jednym z nich zagrają drużyny występujące w League Two z zupełnie odmiennym skutkiem, bo o ile goście radzą sobie całkiem przyzwoicie i na dobre włączyli się w walkę o play off to gospodarze są ligowym średniakiem i zajmują miejsce w środku tabeli. Co istotne, Aldershot wyjdzie dzisiaj w najsilniejszym zestawieniu, jedyna zmiana w składzie może wystąpić na pozycji obrońcy, gdzie trener będzie musiał pominąć Morrisa przy ustalaniu podstawowej jedenastki. Poza tym wszystko jest na dziennym porządku. Z kolei w kadrze Oford brakuje trzech ważnych piłkarzy, tj. Craddock, Capaldi i Tonkin. Brak tych zawodników może świadczyć o stosunku trenera Oford do tych rozgrywek. Aldershot stanie dzisiaj przed trudnym zadaniem, aczkolwiek bardzo ułatwionym, jest to dla nich szansa na przełamanie fatalnej passy w lidze, gdzie w ostatnich 5 kolejkach zdobyli 1 pkt. Według mnie gospodarze wykorzystają braki kadrowe w składzie gości i bez większego problemu awansują do kolejnej rundy i w końcu wjadą na właściwe tory.
⛔100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Trophy
Spotkanie: Rochdale - Walsall
Typ: x2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś w Rochdale spotkają się równorzędne ekipy. Rochdale w League One zajmuje 17 miejsce natomiast Walsall to obecnie 19 ekipa tej ligi.
Jest to spotkanie pucharowe dlatego wydaje mi się, że w obu ekipach zobaczymy kilku zawodników rezerwowych, Rochdale na swoim stadionie spisuje się dość dobrze, w ostatnich 3 meczach zanotowali 2 wygrane i porażkę 2:3 z Charlton.
Walsall co prawda przegrało dwa mecze wyjazdowe ostatnio; 1-2 z Notts Country oraz 0:1 z Colchester jednak ekipa ta walczyła bardzo ambitnie w tych meczach, co może zaowocować w dzisiejszym meczu, którego stawką jest awans do kolejnej fazy tych rozgrywek.
Historia spotkań jest jak na razie na remis, obie drużyny spotkały się w Rochdale 2 razy do tej pory. Raz wygrali gospodarze a raz Walsall. Trenerzy desygnowali następujące składy:
ROCHDALE: Jake Kean, Stephen Darby, Ahmad Benali, Marc Twaddle, Jason Kennedy, Brian Barry-Murphy, Neal Trotman, Marcus Holness, Matt Barnes-Homer, Joe Thompson, David Ball. Subs: Dave Lucas, Gary Jones, Nicky Adams, Ashley Grimes, Jean Louis Akpa Akpro.
WALSALL: James Walker, Darryl Westlake, Mat Sadler, Andy Butler, Manny Smith, Adam Chambers, Will Grigg, Alex Nicholls, Claude Gnakpa, Anton Peterlin, Dave Martin. Subs: Richard Taundry, Jamie Paterson, Kevan Hurst, Ryan Jarvis, David Grof.
po kadrach meczowych uważam, że Walsall ma szansę w tym spotkaniu powalczyć o wygraną, ale dla spokoju sumienia typuję na x2.

✅50
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna &gt; Włochy Serie B
2011-10-04 20:45
Vicenza - Varese
Typ: Połowa / cały mecz - 2/2
Kurs: 5.70
Buk : Expekt
W spotkaniu 8 kolejki włoskiej Serie B zmierzą się drużyny Vicenza - Varese . Dla obu ekip początek sezonu śmiało można uznać za nieudany, zwłaszcza dla Varese, które w poprzednim sezonie tak dobrze się spisywało i walczyło nawet w barażach o awans do Serie A bowiem zajęli wysokie 4 miejsce. Vicenza należy raczej do ligowych przeciętniaków, dla których sukcesem jest utrzymywanie się na tym poziomie rogrywek bowiem zespół w ubiełgym sezonie zajął 12 miejsce a w tym pokazuje, że mogą mieć trudności z utrzymaniem się gdyż ich forma jest jak narazie słaba chociać Varese nie jest o wiele lepsze. Vicenca zajmuje obecnie 20 miejsce z dorobkiem zaledwi 3 pkt za 3 remisy jakie osiągnęli bowiem nie wygrali dotąd żadnego spotkania a u siebie grają gorzej niż na wyjazdach bowiem na wlasnym boisku mają 1 remis i dwie porażki (bramki 1:3). Varese jest dopiero na 16 miejscu z dorobkiem 6 pkt i jeśli myślą o powtórzeniu wyniku z ubiegłego sezonu to muszą zacząć w końcu regularnie wygrywać a dziś ku temu mają okazją przy tak słabo dysponowanej drużynie gospodarzy. Varese jescze nie wygrało na wyjeździe ale też nie grają tak tragicznie bo na trzy mecze dwa zremisowali i jeden przegrali ale nie tracą dużo bramek (0:2). Varese w ubiegłym sezoni skromnie wygrało z Vicenzą na ich terenie:
30/10-10 Serie B Vicenza vs. Varese 0:1
Dziś nie sa uznawani za faworytów biorąc pod uwagę słabą formę jaka prezentują ale myślę, że dzis nastapi przebudzenie z ich strony i uda im się pokonać po raz kolejny Vicenze. Według mnie siły są wyrównane i o rostrzygnięciu może zadecydować jedna akcja meczu jak w poprzednim sezoni. Liczę, że Varese pokaże się dziś z dobrej strony i uda im się objąć prowadzenie w pierwszej połowie, którego już nie dadzą sobie wyrwać.
⛔100
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie B
Spotkanie: Vicenza - Varese
Typ: Liczba bramek w pierwszej połowie - Under 0.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Gamebookers

Dziś dobry wieczór. Już dziś w ten piękny wtorkowy wieczór przyszedł czas na 8 kolejkę we Włoskiej Serie B. O godzinie 20:45 na stadionie miejscowej drużyny Vicenzy rozpocznie się spotkanie w którym oprócz wyżej wymienionej Vicenzy zagra Varese. Varese które no ... powiedźmy szczerze nie zachwyca. Zajmuje obecnie 16 miejsce w ligowej tabeli. Ale, no właśnie ... ich dzisiejsi przeciwnicy są jeszcze niżej, bo na miejscu 20. Sądzę że dziś padnie bardzo mało bramek, a gra głównie toczyć się będzie w środku pola. Serie B jest znana z tego że padają w niej remisy, oraz mecze underowe. Dziś myślę że będzie podobnie. Jako typ wybrałem bezbramkowy remis po pierwszych 45 minutach. Uważam iż jeżeli mają paść gole to padną ... ale dopiero w drugiej połowie. Kurs nie jest niski, dlatego ja spróbuję. Czy będzie to słuszne posunięcie - przekonamy się ok godziny 22:45.
✅140
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piłka nożna Irlandia Premier League
04.10.2011 20:45
Sligo Rovers - Dundalk
typ: over3,5
kurs: 2,30
buk: Unibet
Analiza:
Już dziś o godzinie 20:45 na boisko wybiegną piłkarze Sligo i Dundalk. Murowanym faworytem w tym meczu są gospodarze, iż przewodzą w lidze, mają najwięcej bramek trafionych, oraz najmniej straconych, więc widać, że są solidni w swoich poczynaniach. Ostatni mecz jaki grali to pojedynek z Galway, w którym wygrali 7:1, choć rywal nie był wcale najmocniejszy, ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Jak widać po wynikach forma jest, ponieważ wygrana także 3:0 Z Dorghedą i Bray, ale co najważniejsze wygrana z wiceliderem 2 do 1. Co do drużyny gości, to grają sobie na swoje umiejętności w tym sezonie, mają pewne utrzymanie w lidze, choć ostatnie ich mecze 4 porażki i jeden remis. Gospodarze wyjdą maksimum zmotywowani, by nie stracili głupio bramki na początku jak i nie stracili szansy na mistrzostwo. Zapewne będą chcieli od początku przejąć inicjatywę i grać na spokojnie. W ostatnich pięciu meczach goście strzelili 4 bramki, więc w tym moim overowym strzelaniu także liczę na nich i obstawiam gdzieś wynik 3:1 dla Sligo, stąd też mój typ. Także kurs jest dosyć ciekawy, więc warto spróbować. Natomiast ostatnich 5 meczach Sligo wpadło 19 bramek, więc biorąc średnią wychodzi mój wynik i wydaję mi się, że tak się stanie.
✅130
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Eircom 1st division
Spotkanie: Cork City - Monaghan United
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsza oferta nie powala na kolana. Wybrałem jednak mecz drugiej ligi irlandzkiej.
Dzisiejszego wieczoru drużyna Cork City podejmuje na własnym stadionie drużynę Monaghan United. Obie drużyny spisują się w tym sezonie rewelacyjnie i z pewnością będą walczyć o awans do ostatniej kolejki.
Drużyna gospodarzy ma w tym sezonie następujący bilans: 26 ( 16 - 9 - 1 ) 61 : 23 - 57 pt.
Drużyna gości: 25 ( 17 - 5 - 3 ) 48 : 23 - 56 pt.
Cork City u siebie: 13 ( 8 - 4 - 1 ) 32 : 14 - 28 pt.
Monaghan na wyjeździe: 12 ( 8 - 3 - 1 ) 26 : 14 - 27 pt.
W tym sezonie doszło do 2 spotkań pomiędzy tymi zespołami, które zakończyły się wynikami 2:2 oraz 1:1.
Oba zespoły idą łeb w łeb w tych rozgrywkach. Na ostatnie 5 spotkań zarówno Cork jak i Monaghan mają identyczny bilans- 4 zwycięstwa oraz 1 remis.
Jak widać wszystkie statystyki pokazują, że będzie to bardzo wyrównany mecz.
Innym typem, który polecam zagrać w tym spotkaniu jest obie strzelą.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom