>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.09.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Spotkanie: Aberystwyth - Bangor City
Typ: over 4,5 goli
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
To spotkanie czwartej kolejki ligi walijskiej. Na razie poczatek sezonu ale widac juz kto bedzie walczyl o jakie cele. Bangor na razie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, wygral dwa spotkania i jedno przegral co daje 6 punktow a Aberystwyth ma tylko jeden punkt za remis z Bela Town i jeszcze dwie porazki w tym jedna z dzisiejszym rywalem. Widac wiec ze Bangor bedzie sie bil rowniez w tym sezonie o czolowe lokaty a Abery o unikniecie zajecia ostatniej pozycji w lidze. Dzisiaj polecam probowac w tym spotkaniu grac gruby over na bramki. Po trzech kolejkach Bangor ma najwiekszy w lidze bilans strzelonych/straconych goli (11:5) a Abery pod wzgledem ilosci rowniez prezentuje sie &quot;okazale&quot; (2:10) wiec dzisiaj powinno to miec przelozenie na ilosc bramek jakie zobaczymy w meczu zwlaszcza ze te zespoly graly ze soba zaledwie 3 dni temu na stadionie BC i wtedy Bangor rozgromil Abery az 7:1. Mowi sie ze nic dwa razy sie nie zdarza ale tutaj mam nadzieje ze bedzie wyjatek od tej reguly i drugi raz zobaczymy ostre strzelanie. Atut wlasnego boiska niewiele pomoze gospodarzom, chociaz moze uda im sie strzelic wiecej niz ostatnim razem bo defensywa jest slaba jak barszcz dlatego bramki dla Bangoru sa dzisiaj niemalze oczywista oczywistoscia. Mam nadzieje ze goscie siada od poczatku na gospodarzach tak jak to zrobili na swoim stadionie i beda strzelac dotad az strzela minimum piec bramek. Kurs na taki over jest bardzo wysoki, bukmacherzy nie wierza w powtorke z rozrywki, ale ja wierze bo skoro trzy dni temu w meczu Bangoru z Abery moglo pasc az 8 bramek to dzisiaj 5 tez moze pasc. Przez trzy dni ani Bangorowi forma nie spadla ani Abery nie urosla wiec szansa na kopie wyniku z pierwszego spotkania jest na pewno a po takim kursie na pewno warto taki over zagrac dlatego polecam i licze na sukces. Kursy u wiekszosci bukow spadaja, kto chce grac niech sie spieszy.
⛔ 100
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Eint. Frankfurt (Am) - Mainz (Am)
Typ: over 2,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Gospodarze w tym sezonie 4/6 meczy to over&#39;y, goście 5/6. Obie ekipy niedość że w prawie każdym meczu tracą dużo bramek, to jeszcze potrafią dołożyć coś od siebie. Chciałem pokusić się i zagrać over 3,5, ale jednak wole ten, pewniejszy typ. Obie ekipy nastawione na ofensywe, przedkładają grę z przodu nad poczynania obronne. Myślę że wygrają gospodarze strzelając conajmniej 2 bramki, a i goście zawsze groźni, mimo że nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie, to w 5 na 6 strzelali przynajmniej 1 bramkę.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Omsk liga KHL hokej
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet-at-home
To spotkanie inauguruje jedną z najsilniejszych europejskich lig hokejowych. KHL robi postępy z każdym sezonem i ilość zawodników i gwiazd jacy pojawili się już w tej lidze powoduje że z sezonu na sezon poziom wzrasta i jej atrakcyjność.
Dzisiaj powtórka ubiegłorocznego finału sezonu zresztą bardzo wyrównanego . Gospodarze w meczach przed sezonowych w ostatnich 5 spotkaniach 3 wygrane plus jedna po regulaminowym czasie i jedna porażka. Generalnie im bliżej sezonu tym widać że lepsze wyniki - ostatni mecz trudny z lokalnym rywalem CSKA Moskwa wygrany 5-3. Wygrali również spotkanie ze Spartakiem - co daje im lekką przewagę przed sezonem kto w stolicy rządzi ;)
Goście również dobre spotkania w przygotowaniach 4 wygrane , 1 porażka. Drużyny różne może Amur nie jest z górnej półki ale to bardzo nieobliczalna drużyna i wygrana z nią do łatwych nie należy , dlatego Omsk uważam że również dosyć dobrze się przygotował. Może nie są jeszcze tak regularni jak dzisiejsi gospodarze ale będą groźni.
Zawodnicy którzy wyróżniają gospodarzy i bedą przodować w statystykach ????
Mironov, Kokarev ,Gorovikov . Po drugiej stronie Omsk umocnił obronę zawodnikiem z Finlandii Anssi Salmela, skład też ciekawy z przodu mamy przecież Alexandera Perezhogina który będzie pewnie nie raz punktował.
Mecz pierwszy w sezonie i wszystko może się zdarzyć ale myślę jak pisałem wcześniej więcej regularności po stronie gospodarzy - myślę że będą chcieć udowodnić już w pierwszym meczu że się liczą w walce o tytuł ! Jednak nie szalałbym ze stawką .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, mężczyżni
Spotkanie: Tipsarevic J. - Kohlschreiber P. (-1.5/+1.5)
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: BAH
Dzisiejszy mecz 4 rundy US Open pomiędzy rozstawionym z 8 Tipsarevicem, a 19 Kohlschreiberem zapowiada się bardzo interesująco. Zdecydowanym faworytem w moim odczuciu jest Serb. Dysponuje on znakomitym serwisem, którym potrafi przygotować grunt do skończenia wymiany uderzeniem kończącym. W ciągu ostatnich dwóch meczy Tipsa dwa razy przejechał się po rywalach, gładko wygrywając 3-0. Przez 6 rozegranych setów przegrał tylko 3 swoje gemy serwisowe. Faktem jest, że nie miał przeciwników z najwyższej półki, ale jeśli od początku dobrze wejdzie w mecz to nie sądzę, żeby Kohli był w stanie mu zagrozić. Niemiec zaś w ostatnim meczu pokonał Johna Isnera po 5-setowym pojedynku. Amerykanin też podobnie jak Serb dysponuje świetnym serwisem, ale jest strasznie &quot;drewniany&quot;, nie ma takiej zwinności i szybkości jak Tipsarevic. Myślę, że będzie utrzymywał konsekwentnie swoje podanie i bombami z forehandu rozrzucał Niemca po korcie. Nie wydaje mi się, aby Niemiec mógł tutaj ugrać więcej niż 1 seta. Im dłużej będzie trwał ten mecz tym gorzej dla Kohliego, bo w tym turnieju rozegrał już 14 setów. Ja mam jednak nadzieję, że Tipsa nie da mu nawet ugrać jednego seta i skończy się to gładkim zwycięstwem Serba.
data
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trauzer 8

trauzer

Użytkownik
Spotkanie: Braintree - Kidderminster (ANGLIA: Blue Square Premie)
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365

Postanowilem postawić na gospodarzy głównie sugerując się obecna forma ligawą obu drużyn. Zespół Braintree na własnym boisku poniósł do tej pory jedną porażkę z obecnym liderem ligi. Ogółem zespół ma 3 zwycięstwa w 6 spotkaniach plasuje się na 10 pozycji, czyli jak typowy ligowy średniak. Natomiast drużyna gości jest najgorszym zespołem w tabeli nie odnosząc żadnego zwycięstwa i tylko ras zdobyła punkt z trzecią drużyną od końca. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami pokazuje wyraźną przewagę gości, jednak dziś powinno być inaczej i gospodarze powinni odnieść łatwe zwycięstwo.
⛔ 100
 
niedzwiedz4 2

niedzwiedz4

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Victoria Azarenka - Samanta Stosur
Typ: 1 -4.5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu ćwierćfinału kobiet US Open zagrają Victoria Azarneka i Samanta Stosur. Według bukmacherów zdecydowaną faworytką spotkania jest Azarenka (1.22 - 4.33). Uważam, że Białorusinka powinna ponownie łatwo poradzić sobie z Australijką. Obrączyni tytułu jeszcze nigdy nie wygrała z numerem jeden rankingu WTA. Co więcej, nigdy nie wygrała seta. 5:0 tak prezentuje sie stosunek bezpośrednich spotkań tych zawodnczek. Większość meczy zostało rozegranych na nawierzchni trwardej. Myślę, że Stosur jest wygodną przeciwniką dla Azarenki. Obie zawodniczki miały bardzo łatwe przeciwniczni w poprzednich rundach. Pokonały je bez straty seta. Zagadką może być forma Azaenki. Białorusinka wycofała się z turnieju w Montrealu po rozegraniu sześciu gemów z Tamarą Paszek. Oficjalnym powodem była kontuzja kolana. Samanta Stosur wystąpiła w turnieju w Montrealu, ale przegrała w drugim meczu z Safarovą. Azaneka bardzo dobrze prezentuje się USOpen. Pewnie trzyma swój serwis, dobrze porusza się po korcie i walczy o każdą piłkę. Samanta Stosur jest bardzo himeryczną zawodniczką w tym turnieju, gra bardzo nierówno. Dobrym przykładem, według mnie, może być mecz z Robson. Uważam, że Azarneka dzisiaj potwierdzi dobrą formę i poradzi sobie łatwo . Myślę, że Victoria ze swoim ofensywnym tenisem szybko poradzi sobie ze Stosur, z którą lubi grać. Obawą jest oczywiście forma dnia, która nie jest do przewidzenia.
⛔ 100
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Blue Square Premier
Spotkanie:Wrexham - Hyde
Typ:Do przerwy/koniec meczu Wrexham/Wrexham
Kurs:2,30
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie, które odbędzie się o godzinie 20:45, będzie pomiędzy Wrexham a Hyde. Gospodarze plasują się na 7 miejscu z dorobkiem 11 pkt. Bilans bramkowy 7:4. Wrexham jest zdecydowanie w formie, ponieważ nie przegrali od 4 spotkań, wygrywając dwa ostatnie. Odpowiednio 2:0 i 0:1 W oby dwóch meczach wygrywali nie tylko po ostatnim gwizdku arbitra, ale również do przerwy.
Goście to outsider rozgrywek. Okupują 23. (przedostatnie) miejsce w tabeli. Bez zwycięstwa na koncie od początku rozgrywek. Bilans bramkowy 4:10. Ostatnie 4 mecze przegrane 3:1, 0:2, 1:0 oraz 1:2. Tylko w jednym z tych meczy Hyde remisowali do połowy z rywalem. Dzisiaj liczę na jednostronny mecz.
⛔ 100
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Filippo Volandri - Alessandro Giannessi
Typ: Volandri wygra 2-0
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godz. 16.35 we włoskiej Genui zmierzą sie dwaj Włosi Volandri i Giannessi. Pierwszy z nich to &quot;stary wyjadacz&quot; 31 letni Volandri. Specjalista od gry na mączce na której rozegrany zostanie dzisiejszy pojedynek. W ostatnim meczu grał na hardzie z Chardym i zaprezentował sie całkiem nieźle biorąc pod uwagę nawierzchnie na jakiej grany był ten mecz. Gianessi ostatnio w kiepskiej formie. W 2 rundzie kwalifikacji przegrał z Ricardo Mello a wcześniej z takimi &quot;tuzami&quot; tenisa jak: Gianluca Naso czy David Guez. W meczu z tym drugim nie ugrał nawet gema w 2 secie. W meczu z Mello bardzo słaby procent pierwszego podania ledwie 55% i zdobył zaledwie 66% punktów z pierwszego serwisu co na hardzie to bardzo słabo. W tym roku grali ze sobą juz 2 razy. Obydwa pojedynki wygrał Volandri. Jeden 2-0 a drugi rozegrany zaledwie miesiąc temu w Kitzbuhel 2-1. Nie widze w tym meczu szans dla Gianessiego na wygranie nawet seta.
data
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia : Blue Square Premier
Spotkanie: Dartford - Newport
Typ: X/X
Kurs: 5.50 --&gt; 5.00
Bukmacher: Bwin
Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie po między liderującym w Blue Square Premier Newport a 12 w tabeli Dartforf. Skąd typ na remis w tym spotkaniu ? Nie będę tutaj się rozpisywał gdyż jest to klasyczny przykład typu na tak zwanego czuja. Po 6 kolejkach obie drużyny nie odnotowały jeszcze remisu. To o czymś świadczy. Wydaje mi że seria ma świetną okazję się dziś skończyć. Jak i dla jednych tak i dla drugich. Proszę spojrzeć na tabelę. Gospodarze tego meczu ostatnie 3 mecze wygrali, z tego dwa tylko jedną bramką ! Zaś pierwsze trzy mecze przegrali i tutaj podobna sytuacja jak z wygranymi. Dwa z trzech spotkań przegrali tylko jedną bramką. Więc można sądzić że w 4 na 6 spotkaniach drużyny gospodarzy wynik oscylował w granicach remisu. Teraz goście. A mianowicie drużyna Newport. Z początku sezonu szli jak burza. 5 meczy wygranych i komplet punktów. Jednak w tych 5 meczach, 3 razy wynik zakończył się jednobramkowym zwycięstwem dzisiejszych gości. W ostatniej kolejce coś się stało i przegrali z 7 drużyną ligi a mianowicie Wrexham 2:0. Tak więc, mi w tym meczu pasuje remis. Po takim kursie można spokojnie spróbować ( 3.70 - Pinnacle ) Ja jednak idę dalej, więc pobieram remis do połowy oraz na koniec spotkania po atrakcyjnym 5.50.
http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 29

tomato99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy RL południowy zachód
Spotkanie: SPVGG Elversberg 07 - Bayern Alzenau
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet at home
Spotkaniedrugiegoz dwunastym zespołem w lidze. Ewentualny sukces gospodarzy pozwoli im wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli a są ku temu duże przesłanki. Cztery wygrane i remis, u siebie dwa zwycięstwa z bilansem bramek 6:1. Natomiast rywale średnio spisują się po za własnym boiskiem. Odnieśli dwa remisy z bilansem bramkowym 3:3. Alzenau przegrało swój ostatni mecz i to w dodatku na własnym stadionie, natomiast gospodarze odnieśli zwycięstwo 2:0. W ostatnich 6 meczach raz schodzili z boiska pokonani, raz remisowali pozostałe mecze padły ich łupem. Goście mają problem ze strzelaniem bramek nie mówiąc już o wygrywaniu. Dodatkowo solidna defensywa zespołu Elversberg (4 stracone bramki w 5 meczach) i dobra ofensywa (12 bramek, średnia powyżej 2 bramek na mecz robi swoje) dzisiaj będą stanowiły zaporę nie do przejścia. Niższe ligi Niemieckie są dla mnie zdecydowanie bardziej przewidywalne od tych z Anglii dlatego biorąc pod uwagę przyzwoity kurs polecam zagrać na zwycięstwo gospodarzy. Mecz będzie odbędzie się o godzinie 19:00.
✅ 45
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, mężczyżni
Spotkanie: R.Gasquet - D.Ferrer(- 5 gemów )
Typ: 2
Kurs: 1,73
Buk: Pinnacle
Analiza:
Dzis na godzine 18 zapalnowane jest spotkanie pomiędzy Francuzem Gasquetem a Hiszpanem Ferrerem , nie wątpliwie faowrytem jest ten drugi ,po prostu prezentuje lepszy tenis i jest moim zdaniem lepszym zawodnikiem od swojego dzisiejszego rywala. Obaj panowie spotkali się dotychczas 8 razy z czego 7 razy wygrywał Hiszpan to juz coś mówi,ale to przeszłość, w tym roku spotkali się 2 razy , i 2 razy gorą był Ferrer , najpierw na wielkoszlemowym Austalian Open (hard) później w Rzymie na Clay&#39;u . Jeszcze troche statystyk ;) : W tym roku Gasquet na hardzie wygrał 13 razy przegrał 7 , David Ferrer natomiast tylko w tym roku wygrał 15 spotkań na twardej i doznał tylko 4 porażek z czego dwukrotnie z Djokoviciem ... Obydwaj Panowie są praworęcznymi graczami , w zasadzie podobne warunki fizyczne , ale nic dodać nic ując to Ferrer jest lepszym tenisistą od Pana Gasqueta i nikt temu nie zaprzeczy ???? Dzis stawiam na dośc pewne zwyciestwo Ferrera , stąd zabrałem mu 5 gemów , które on pewnie sobie odrobi ????
zwrot
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Viktoria Azarenka - Samantha Stosur
Typ: 2:0
Kurs: 1,60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Analiza nie będzie zbyt długa bo ten mecz to swoisty pewniak na 2:0 dla Wiki. Azarenka jest liderką światowych list, rewelacyjnie gra w tym roku. Australijka wciąż w top10 (7. w rankingu), jednak trudno nie zauważyć, że cały sezon jest gdzieś z boku. Niby ogrywa zawodniczki niżej notowane (choć i tam zdarzały się wpadki) to jednak z lepszymi przegrywa bez walki. Statystyka H2H 5:0 dla Azarenki. Wszystko bez wyjątku po 2:0. Ostatni raz obie Panie grały w Dausze w lutym tego roku. Białorusinka zdemolowały rywalkę wynikiem 6:1 6:2. Krótko o formie turniejowej: obydwie przeszły 4 rundy na samych 2:0. Azarenka z najlepszą z rywalek Zheng Jie wygrała 6:0 6:1. Z kolei najtrudniejszą rywalką Stosur była Lepczenko wynik: 7:6 6:2. Jak dla mnie mecz to pewniaczek.
⛔ 100
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
04-09-12 20:45 - Anglia Conference
p. nożna
Spotkanie: Dartford FC - Newport County
Handicap 1:0
Typ: 2
Kurs: 4,60
BAH

Dziś o godzinie 20:45 spotkanie pomiędzy liderującym w Conference Newport, a plasującym się w połowie tabeli Dartfordem. Newport jest jednym z kandydatów do awansu ligę wyżej, zaś w Dartfordzie bukmacherzy upatrują potencjalnego spadkowicza.
Te typy obrazuje też aktualna tabela - Newport na fali wznoszącej - w trakcie sześciu spotkań tylko raz zaznali goryczy porażki. Miało to miejsce w ostatnim ligowym spotkaniu. Tak więc myślę, że w dzisiejszym spotkaniu będą chcieli zapomnieć o swojej ostatniej porażce i udowodnić, że zasługują na pierwsze miejsce w tabeli. Są bramkostrzelną drużyną z dobrą defensywą, także uważam, że nie będzie dla nich problemem wygrać to spotkanie, a tym bardziej zaznaczyć swoją dobrą formę, strzelając o dwie bramki więcej od gospodarzy.
⛔ 100
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Kirilenko/Petrova - Llagostera/Martinez Sanchez
Typ: 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na ruszt daje wczorajsze pogromczynie sióstr Williams. Według mnie są one zdecydowanymi faworytkami tego meczu po tym jak wyeliminowały główne pretendentki do tytułu. Wczoraj para Llagostera/Martinez wygrały po zaciętym meczu z parą Kops Jons/Spears 3:6 7:6 7:5, tak więc dziś mogą odczuwać trochę zmęczenie, natomiast rosyjska para powinna być w pełni sił po &quot;spacerku&quot; z siostrami. Ostatnimi czasy największymi sukcesemi para Ll/MS był półfinał w Cincinnat i w Roland Garros oraz finał w Eastbourne w którym wygrały po kreczu pary Huber/Raymond, natomiast para Kirilenko/Petrova notorycznie dochodzą minimum do ćwierćfinału oprócz Wimbledonu w którym przegrały w 1/32 z siostrami W po zaciętej walce. Ja nie widzę tu innej opcji jak wygrana 2-0 rosyjskiej pary która trzyma bardzo wysoką dyspozycję od Igrzysk Olimpijskich.
data
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Norwegia 2 dywizja)
Spotkanie: Rosenborg 2 - Molde 2
Typ: powyżej 2 goli w 1 połowie (azjan)
Kurs: 2.10
Buk: bet365

Norwegia. Kopalnia overowych spotkań. Dziś o 17.30 odbędzie się jedno z takich pojedynków. Sąsiadujące ze sobą w tabeli ekipy Rosenborga 2 i Molde 2 w ostatnich kilku kolejkach nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Wyniki są naprawdę nieprawdopodobne. Rosenborg w 5 meczach strzelił 11 bramek tracąc przy tym 13. Molde zaś zdobyło 15 goli, a straciło 11. No nie oszukujmy się - te liczby są kosmiczne. Nie ma chyba na świecie żadnej ligi, w którym piłkarze mają taki luz w strzelaniu goli. Dziś meczyk istotny dla układu w tabeli. Druga drużyna Rosenborga wyprzedza gości zaledwie o 2 punkty. Molde mimo, że nie jest faworytem tego spotkania, na pewno zaatakuje od początku gospodarzy. Liczę na szybki gol, którejkolwiek ze stron, który otworzy nam worek z bramkami. 3 gole w pierwszej połowie jak najbardziej realne. Ciekawostka: Molde 2 w tym sezonie - powyżej 2,5 gola w 18 na 18 meczów. Niesamowite. Typ polecam. Przy 2 golach zwrot. Strzelać chłopy!
⛔ 100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Data: 4.09.12, godz: 17:00
Spotkanie: V. Azarenka - S. Stosur
Typ: S. Stosur handicap +5,5 gema
Kurs: 1,84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie 1/4 finału US Open wśród pań. Naprzeciw siebie staną Białorusinka Viktoria Azarenka oraz Australijka Samantha Stosur. Zdecydowaną faworytką jest oczywiście Azarenka, która na tym turnieju demoluje nonstop kolejne rywalki kończąc spotkania w ekspresowym tempie. Dość powiedzieć, że we wszystkich dotychczasowych czterech meczach straciła łącznie 10 gemów czyli średnia poniżej 3 gemów na mecz! Viktoria demolowała kolejno: Panovą (6:0 6:1), Flipkens (6:2 6:2), Zheng (6:0 6:1), oraz Tatishvili (6:2 6:2). Czy dzisiaj równie łatwo poradzi sobie z Samanthą Stosur? H2H mogłoby na to wskazywać bo tu Aza prowadzi 6:0, jednak dzisiejsze spotkanie wcale nie musi być tak jednostronne jak sugerowałyby to statystyki. Australijka na tym turnieju jest bowiem w naprawde dobrej formie. W drodze do 1/4 nie miażdżyła co prawda tak wyraźnie rywalek, ale seta też nie straciła. Eliminowała kolejno: Martić (6:1 6:1), Gallovits (6:3 6:0), Lepchenko (7:6 6:2), oraz rewelację zawodów Laurę Robson (6:4 6:4). Dziś wyzwanie będzie o wiele wiele trudniejsze, jednak moim zdaniem Samantha złapała formę, która pozwoli jej co najmniej nawiązać walkę z Białorusinką bo o zwycięstwo będzie piekielnie ciężko. Patrząc na kursy wystawione przez buków widać, że nie dają Stosur żadnych szans bo nawet na wysokie hc gemowe można złapać bardzo ciekawe kursy. Ja zdecydowałem się zagrać Samanthę z hc +5,5 gema po aktualnym kursie 1,84 jaki wystawił Pinnacle. Sądzę, że w obecnej dyspozycji Australijka ma realne szanse by napsuć trochę krwi Azarence. Na zwycięstwo w całym meczu może to nie wystarczyć (choć kto wie?, po tym co pokazała Bartoli w meczu z Kvitovą nie ma rzeczy nie możliwych) ale na utrzymanie hc +5,5 gema już jak najbardziej. Dotychczasowe rywalki Białorusinki miały niekiedy problem z ugraniem gema w jednym secie, jednak Stosur to zdecydowanie wyższa półka niż taka Panova czy Zheng. Moim zdaniem Samanthę stać na dobry wynik w dzisiejszym meczu. Do utrzymania linii wystarczy wynik 3:6 4:6 a ugranie 7 gemów w dwóch setach na pewno jest w jej zasięgu. Serwis ma dobry, liczę, że sobie nim dzisiaj pomoże.
✅ 84
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Meistriliiga, Estonia
Spotkanie: JK Nomme Kalju - Tallinna Kalev
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? NIE
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin
Analiza: Estonia Meistriliiga i mecz pomiędzy liderem i głównym pretendentem do mistrzostwa a 8 zespołem w tabeli. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze, po 25 kolejkach majątylko 9 straconych goli. Na koncie 21 wygranych i 1 porażka. U siebie 11-2-0, bramki 32-4. Zespół ma 4 pkt. przewagi nad Levadią Tallinn i 2 mecze mniej. Goście to przeciętny zespół. Na pewno nie mają szans na wygraną czy nawet 1 pkt. w dzisiejszym meczu. Sądzę też, że goście nie zdobędąbramki. Do tej pory na wyjazdach mają bilans 0-4-8, bramki 10-30. W tym sezonie 3:! i 5:0 oraz 4:0 w pucharze. W ostatnich 15 grach ligowych i pucharowych (bez LM) gospodarze stracili gola tylko w 2 spotkaniach. Gospodarze ostatnio wygrali 9:0 z outsiderem FC Kuressaare i zremisowali 2:2 z Levadią. Goście nie wygrali od kilkunastu spotkan, a w ostatnich 15 tylko w 6 strzelali gola.
✅ 70
 
D 0

dan.oddsmaker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Spotkanie:Afan Lido-Carmarthen Town
Typ:2 po 1 połowie
Kurs:3,0
Bukmacher:Bet 365
Analiza:Afan Lido zaczął bardzo słabo sezon widać że nie weszli w sezon i pewnie już nie wejdą w tym roku. Afan Lido drużyna bez większych aspiracji na jakie kolwiek dogodne lokaty. Carmarthen Town zaczeli bardzo dobrze sezon ostatni pojedynek z Afan Lido grali u siebie 31-08-2012 zremisowanym nieszczęśliwie ze strata bramki w 90minucie meczu z ogromną przewagą w grze.
historia pojedynkow:
02/03-12 Premier League Afan Lido vs. Carmarthen Town 5:1
23/09-11 Premier League Afan Lido vs. Carmarthen Town 1:0
22/03-05 Premier League Afan Lido vs. Carmarthen Town 0:2
14/11-03 Premier League Afan Lido vs. Carmarthen Town 3:3
Metodą logicznego i matematycznego podejścia dzisiaj Carmenrten Town wygrywa. Jak nie 1 polowa to mecz... ????
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Elitserien
04.09.2012 19:00
Vastervik - Dackarna
typ: Dackarna -4
kurs: 1.75
buk: bet365
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Dackarną Malilla a Vastervik. W pierwszym spotkaniu przyjezdni wygrali 53:37 i trudno wyobrazić sobie, aby gospodarze tego dzisiejszego meczu mogli te straty odrobić.
Zacznę może od awizowanych składów na dzisiejsze spotkanie:
Vastervik: Daniel King, Tomasz Jędrzejak, Chris Harris, Mikael Max, Davey Watt, Peter Ljung, Pontus Aspgren.
Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Patryk Dudek, Darcy Ward, Tai Woffinden, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Victor Palovaara
Z rezerwy w drużynie gospodarzy startuje Peter Ljung, natomiast w zespole z Malilli Fredka Lindgren. Wprawdzie Vastervik jest groźną drużyną przede wszystkim na własnym torze, jednak myślę, że dzisiaj Dackarna powinna odnieść równie przekonywujące zwycięstwo jak tydzień temu. Patrząc na składy to mają zdecydowaną przewagę. Jest świetnie jeżdżący w tym sezonie Jepsen Jensen, jest równie dobry Ward, dwóch najlepszych szwedzkich żużlowców Jonsson i Lindgren. Jest także Patryk Dudek, który świetnie pojechał tydzień temu czy też &quot;Tajski&quot;, który w pierwszym meczu mocno zawiódł. Gospodarze natomiast nie mają czym straszyć, bo King, Max czy Aspgren to nie są żużlowcy z światowego czuba. Stawiam na co najmniej pięcio-punktowe zwycięstwo gości.
zwrot
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga walijska
Aberystwyth - Bangor
Typ: Bangor (-2.5)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wicemistrz z zeszlego sezonu przyjezdza do najslabszej druzyny tego sezonu. Faworytem moæe byc tylko zespol Bangor i ja pewnie na nich stawiam. Gospodarze zremisowali jeden mecz ze slabiutka druzyna Bala Town, a 2 pozostale mecze przegrali. Jeszcze pierwszym mecz nie byø taki straszny, poniewaz przegrali 2-0 z Carmarthen o tyle ostatni mecz tej druzyny wola o pomste do nieba, poniewaz przegrali az 7-1 z... ich dzisiejszym rywalem czyli Bangor. Bangor za to bardzo pomyslnie zaczal sezon. Oprocz wczesniej wspomnianej wygranej zanotowali zwyciestwo z Connach`s i porazke z Newtown, która byla bardzo nieszczesliwa gdyz prowadzili 2-1 po golu z 84 minuty, ale nastepnie stracili 2 bramki w 86 i 90 minucie. Dzisiaj po rozgromieniu gospodarzy pare dni temu beda grali do konca i mysle, ze ten mecz juz ulozy sie po ich mysli. Zwyciestwo powinno byc pewne gdyz zadna z druzyn raczej nie zmieni swojej formy przez pare dni. Az tak okazalego zwyciestwa sie nie spodziewa, ale warto zaryzywowac z handi (-2.5).
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom