>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 04.08.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Termalica B-B.
Typ:2
Kurs:3,2
Bukmacher:bet365
Analiza:
Mecz 2 kolejki 1 ligi polskiej gdzie do Ząbkow przyjedzie ekipa z Niecieczy.
Kilka statystyk : 1 mecz dolcan rozbil Olimbie Grudziac na wyjezdzie az 5 -0 , Termalica tylko zremisowala z Rowem 1-1.w Poprzednim sezonie to termalica wygrywala 2 razy w lidze. Sami dobrze wiemy ze termalica jak co roku jest potentantem aby awansowac do ekstraklasy ale tego nie chce , jest to mocny i ograny zespol ktory jak sezon temu tez bedzie glownym kandydatem aby awansowac do najwyzszej klasy rozgrywkowej. Co mozna powiedziec o dolacnie ? niewiele oprucz tego ze 1 mecz w lidze wygrali b wysoko na terenie gospodarzy tj olimpia, ale to dopiero 1 kolejka tak wiec nie popadalbym w hura optymizm tym zwyciestem wiec stawiam na ekipe z niecieeczy
⛔ 100
 
kudel 300,8K

kudel

Znawca - Tenis
Polska Ekstraklasa
Śląsk - Wisła
Typ: 1
Kurs: 2,04
Williamhill
Analiza:
Mecz przyjaźni. Godzina 18
Do Wrocławia przyjeżdża Wisła,która zdobyła po dwóch meczach 4pkt. Śląsk zaś złe zaczął sezon w lidze i ma tylko punkcik. Śląsk po ostatnim meczu eliminacyjnym napawa dużym entuzjazmem. Gospodarze zagrali dobre spotkanie i dzięki temu pokonali silny zespół z Belgi. Myśle, ze Śląsk bedzie chciał wygrać zeby ustawić sie w dobrej pozycji w lidze bo narazie zajmują 12msc. Wisła ma jeszcze niepoukladany zespół i za słaby by ugrać cos z dobrze grającym Śląskiem.
kiepska analiza
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja Corgon Liga
Spotkanie:Senica - Trencin
Typ:x2
Kurs:2.05
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 19:30 zmierzy się 5 zespół tabeli Senica z 4 zespołem Trencin.Bilans Senica w tabeli 2-0-0 bramki 6-1.Trencin z kolei ma bilans 2-0-1 ,bramki 9-4.Historia spotkań między nimi jest na korzyść Senica 4-2-0.Oba zespoły grają praktycznie w najmocnieszych składach.Wszystko przemawia na korzyść Senica.Ja jednak uważam ,że dziś stać zespół Trencin na wywiezienie choćby 1pkt.,z terenu gospodarzy.Senica występując w roli faworyta ,nie raz zawodzi i dlatego w tym upatruję szansę zespołu Trencin.Goście do boju ;)
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaKorea Południowa, K-League
Spotkanie: Jeonbuk - Gangwon
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Godz. 12:00
Analiza:
Odległa Azja i dokończenie 21-ej kolejki w Koreańskiej K-League.
Zespół gospodarzy od kilku lat należy do czołówki i jak co roku są kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Jak na razie wiedzie im się średnio jak na potencjał jaki posiadają, piąta pozycja ze stratą ośmiu punktów do lidera. Jak do tej pory wygrali 10 spotkań tylko 4 zremisowali i doznali 6 porażek, drugi atak ligi 37 bramek zdobytych i tylko cztery ostatnie zespoły są gorsze w defensywie 29 bramek straconych. Na własnym stadionie średnio im idzie 5-2-3,bramki 17:13.
Goście jak co roku walczą o ligowy byt rok temu w sezonie zasadniczym zajęli ostatnie miejsce ale utrzymali się w play-offach, teraz system rozgrywek uległ zmianie i nie ma play-offów. Na teraz spadają bo zajmują przedostatnią pozycję z dorobkiem 15 punktów. Bilans mają bardzo słaby zaledwie dwa zwycięstwa dziewięć remisów i tyle samo porażek, bramki 15:33. Wyjazdy najsłabsze w lidze 0-4-6,bramki 5:19.
Wyraźnym faworytem są tutaj gospodarze którzy jeśli myślą o tytule muszą dziś wygrać. Widziałem kilka spotkań tej ekipy i u siebie grają ofensywnie często zapominając o defensywie i dziś możemy się spodziewać takiego stylu tym bardziej z taką ekipą. Gangwon jest tragiczne na wyjazdach o czym pisałem ale są wstanie tutaj coś ukuć z kontry bo gospodarze ostatnio u siebie tracą regularnie przegrana 2:3 z Seongnam czy 1:4 z Busan czyli zespołami z drugiej połówki tabeli a ostatnio nawet ostatni Daejeon zremisował tutaj 1:1. Dla mnie over i BTS tutaj do przerwy mogą siąść. Jeszcze historia spotkań w pierwszym meczu górą Jenobuk 1:3 rok temu na tym stadionie wygrana gospodarzy 2:1.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzkocja
Spotkanie: St. Johnstone - Hearts
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
04.08.2013 16:00
Analiza:
Analizę czas zacząć.Na dziś spotkanie piłki nożnej przykuło moją uwagę.Mecz ze szkockiej najwyższej ligi rozgrywkowej.Sezon się dopiero rozkręca a to jest pierwsze spotkanie między tymi zespołami.Za dużo napisac nie można jak grali wcześniej w lidze ale mecze towarzyskie jakieś tam grali.Goście bardzo przyzwoicie wypadli w meczach o żadną stawkę.Dwie wygrane, remis i porażka.Gospodarze grali już w kwalifikacjach do ligi europejskiej a więc w meczach o stawkę.Przeszli pierwszą rundę no i teraz duża szansa aby zagrali dalej w kolejnej rundzie.jak rozpoczną rodzimą ligę?Myślę że oba zespoły zagrają bez żadnych zachowawczych zagrań a ruszą od razu do ataku aby wygrać spotkanie rozpoczynające sezon.Myślę że to będzie otwarte spotkanie w którym wynik końcowy będzie zakończony golami dla obu ekip.Kurs jest zadowalający na BTS więc i ja stawiam że tak się stanie.powodzenia!!!
⛔ 100
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 4.27
Bukmacher: Pinnacle
analiza:
Śląsk po bardzo dobrej grze z Clubem, zmierzy się w meczu &quot;przyjaźni&quot; z Wisłą. Gospodarzom na razie zdecydowanie lepiej idzie w pucharach niż w lidze. 1 pkt w dwóch kolejkach to nie jest dobry bilans dla drużyny z dużo wyższymi aspiracjami. W czwartek Wrocławianie zostawili na boisku 120%, co dziś może odbić się na dziesiejszym meczu. Do tego dochodzi w najbliższy czwartek rewanż w Belgii, który jest priorytetowy dla nich. W ostatnim meczu w lidze z Jagiellonią przez 70 minut nie dało się ich oglądać. Potem niezła gra Mili i bomby z dystansu Dudu pozwoliły gospodarzom strzelić 2 gole, a Gdyby Paixao nie zmarnował &quot;setki&quot; mielibyśmy prawdziwy comeback. Dziś Levy na pewno zrobi sporą rotację w zespole, co może tylko im zaszkodzić. Wisła z czterema punktami nie może narzekać. W ostatnim meczu mieli dużo szczęscia, że wywiezli a Kielc komplet punktów, ale jak to się mówi &quot;zwycięzców się nie sądzi&quot;. Dzisiaj Wisła ma zacząć bez Sarkiego i Małeckiego co może znacznie osłabić linie pomocy gości. W końcu dzisiaj zaga od pierwszej minuty Paweł Brożek, na którego Smuda bardzo liczy. Zbierając to wszystko Śląsk bedzie chciał odnieść I zwycięstwo w tym sezonie, tylko nie wydaje mi się, że za wszelką cenę. Ważniejszy jest czwartkowy rewanż z Clubem. Wisła natomiast jedzie do Wrocławia po 3 pkt i wydaję mi się, że pomimo wszystkiego Wisła bardziej wypoczęta zdeterminowania sięgnie po swoją II wygraną na wyjeździe.
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Spotkanie: Rubin Kazań - CSKA Moskwa 11:30
Typ: 1

Kurs: 2.96
Bukmacher:
Pinnacle

Spotkanie 4 kolejki rozgrywek w lidze rosyjskiej. Mistrz kraju CSKA Moskwa podejmować będzie szósty zespół poprzedniego sezonu. W tym spotkaniu minimalnym faworytem bukmacherów są goście lecz wg. mnie to gospodarze powinni być bliżsi zwycięstwa. Rubin u siebie spisuje się bardzo dobrze. W poprzedniej kolejce w Kazaniu powalczyli do samego końca i wygrali z bardzo mocnym kadrowo Zenitem. W poprzednim sezonie Rubin u siebie na 15 spotkań stracił zaledwie 8 goli, przegrał zaledwie dwa spotkania. Gospodarze to zawsze niewygodny rywal dla CSKA. Ostatnie dwa spotkania u siebie to pewne wygrane w stosunku 2-0 3-1. Rubin rozegrał w tym sezonie więcej spotkań wliczając LE a to też może mieć znaczenie. W świetnej dyspozycji znajduje się w tym sezonie Rondon oraz Karadeniz i myślę, że dzisiaj to potwierdzą. W CSKA trochę ostatnio zawirowań transferowych. Do Chin odszedł bardzo ważny w ostatnich latach napastnik Vagner Love, zapewne w najbliższym czasie Honda zmieni klub a nie wykluczone, że i Dzagoev. To nie wpływa dobrze na zespół i nie wiem czy do końca będą ci gracze dawać z siebie wszystko czy będą nieco chronić kości żeby nie wykluczyć transferu, Dzisiaj CSKA bez Tosicia oraz Berezuckiego. Może to spowodować jakieś nieporozumienia w kryciu . Kurs jest bardzo zachęcający. Mocny Rubin może tutaj pokusić się o wygraną.
⛔ 100
 
reeloop-g-spj 0

reeloop-g-spj

Użytkownik
Piłka nożna I liga polska
Dolcan Ząbki - Termalica B-B
Typ:under 2,5 gola
kurs:1,62
bukmacher:William Hill
Dzisiaj o w samo południe spotykają się dwie doświadczone pierwszoligowe ekipy
Jest to początek sezonu dlatego w tej fazie typowanie jest mocno na &quot;czuja&quot;
W pierwszej kolejce oba zespoły zaliczyły gładko overa 2,5 ale z mojej obserwacji wynika że gdy spotykają sie dwie overowe ekipy czesto wpada under stąd bede szedł w strone wyrównanego meczu z jedną max dwoma bramkami.Początek sezonu nie ma sie co rozpisywać jest to lużny typ na niedzielne popołudnie
kiepska analiza.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis Torronto WTA
Spotkanie. Dąbrowski G. - Glushko J.
Typ. Glushko J wygra
Kurs. 1.60
Bukmacher. PinnacleSports

Lekkie zdziwienie mnie nastało kiedy to zobaczyłem, że Gabriela przeszła rundę dalej. Nie ma się co oszukiwać Karolina potrafi grać na nawierzchni twardej.. Ale, że nie ma streamów do kwalifikacji to trzeba zobaczyć w statystki i zobaczyć co tam się działo. Serwis nie siedział to ad.1 liczba podwójnych błędów jak na 6gemów też i spora i mała, ale 9ć ich zrobiła ad.2 drugi serwis/podanie wogóle u Pliskovej nie funkcjonowało 5/25 wygranych piłek - procentowo 20% to jest ad.3 Karolina w tym sezonie nie zachwyca idąc w jej h2h spotkań to z zawodniczek, którymi moze się pochwalić jest Alison Riske z Charleston, ale to było tez rozpoczęcie sezonu i ona wtedy była poza formą więc teraz inny wymiar miałby ich tenis.
Ale Gabriela - Julia typ więc trza coś rzec w konsens jednej z nich. Gabriela ma &#39;mocny&#39; serwis, ale przy typ popełnia wiele niewymuszonych błędów i brakuje jej gry z zaplecza jest bardzo przewidywalną zawodniczką, i jezeli ktoś jej gre jest w stanie szybko przeczytac to o brejka nie będzie ciężko, bo po za serwisem/2gim podaniem Gabriela szuka błędów zawodniczki, bije wprost, asekuracyjnie, nie szuka punktów przy linii (chyba, ze coś autuje). Tutaj do tych plusów/minusów dochodzi to, że akurat panie dobrze się znają, mają za soba 4oficjalne spotkania i 4wygrała Glushko z czego 3spotkania były na hardzie, ale były to spotkania w 11&#39; i 12&#39;, w tym roku natomiast spotkały się w finale Waterloo na cegle i dość zdecydowanie wygrał Glushko 6:1, 6:3 dodać mogę, że cegła w Waterloo wcale do wolnych nie należy, kurs jaki oferuje Pinnacle jest za duży. To mój typ dnia, stawkowany 6/7 - 10.
✅ 60
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Toronto - kwalifikacje
Mecz: Scheepers C. - Garcia C.
Data: 04.08.2013 16:00
Typ: 2:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego w Toronto. Przeciwko sobie staną 20 - letnia Francuzka caroline Garcia oraz o 9 lat starsza i bardziej doświadczona reprezentantka RPA Chanelle Scheepers. Faworytką oczywiście Scheepers i według mnie powinna ten mecz spokojnie wygrać. Nie mówię tutaj, że caroline Garcia nie ma talentu do gry w tenisa, bo go ma, jednak w swojej karierze nie ma tyle ogrania co jej dzisiejsza przeciwniczka. Oglądałem raz caroline Garcie w meczu z Szarapową i powiem, że jej gra czasami mogła cieszyć oko, no i kilka gemów urwała Szarapowej. Dlaczego stawiam więc przeciwko niej? Od Wimbledonu, gdzie przebrnęła przez kwalifikacje i odpadła w drugiej rundzie, Francuzka brała udział w małej ilości turniejów. Najpierw w Palermo odpadła z Dentoni przegrywając 7:5, 4:6, 4:6, a później w Bastad przegrała z Dulgheru 6:7, 1:6. Pod koniec lipca udała się za ocean do Waszyngtonu, gdzie pokonała Gruzinkę Tatishvili 0:6, 7:6, 6:4. Później przegrała z Makarową, ugrywając Rosjance 2 gemy w ciągu całego meczu. W takim samym stosunku pokonała wczoraj w pierwszej rundzie kwalifikacji nieznaną Hsu. 70 w rankingu Scheepers wygląda solidniej, od Wimbledonu zaliczyła w Europie dobre występy w Budapeszcie i Bad Gastein. Swój debiut na nawierzchni twardej zaliczyła w Baku, gdzie w pierwszej rundzie ograła Hlavackovą 3:6, 6:3, 6:4, a w drugiej odpadła z Peer przegrywając 6:2, 5:7, 3:6. W pierwszej rundzie kwalifikacji na Scheepers czekała bardziej wymagająca przeciwniczka - Pegula. Scheepers wygrała 6:1, 6:1. Według mnie Chanelle powinna spokojnie zakończyć ten mecz w 2 setach.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Japonia - Turcja
Dziwne te kursy dla mnie. Japonki do tej pory zaprezentowały się sporo lepiej od Turczynek. Nawet Algierki zbiły dużo bardziej nie mówiąc o Tajkach, które rozniosły a Turcja jednak miała sporo szczęścia, że wygrała z nimi w trzech setach.
Wiadomo, Turczynki mają sporą moc w ataku, główną armatą jest oczywiście leworęczna Darnel (19 punktów w meczu z Tajlandią). Przyjęcie tej ekipy jednak jest dosyć przeciętne, miały sporo problemów z dobrym dograniem do siatki w meczu z Tajlandią, niewątpliwie w tym elemencie Japonki mają przewagę.
Prym w drużynie Japonii wiedzie oczywiście największa gwiazda Saori Kimura, dzielnie wspiera ją Ebata (obie odpoczywały w spotkaniu z Algierią). Każdy zna mocne strony Japonek. Mają dobre przyjęcie, świetnie bronią, są bardzo ciężkim rywalem.
Nie rozumiem kompletnie tych kursów, jak dla mnie jeśli nie odwrotne to powinny być co najmniej równe. Dlatego chyba warto spróbować:
Japonia (2.57) Pinnacle
✅ 157
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga Polska
Mecz: GKS Bełchatów - Okocimski Brzesko
Typ: 2
Kurs: 5,55
Bukmacher: Betgun
Kurs na Okocimski Brzesko jest jednym wielkim nieporozumieniem. W poprzednim sezonie Bełchatów strzelił najmniej bramek w całej lidze grając na własnym obiekcie. Nie są takim faworytem jak mogłoby się wydawać po kursach. Trener zespołu z Bełchatowa zmierzyć będzie musiał się z jednym, ale za to bardzo poważnym problemem kadrowym. W dzisiejszym meczu zagrać nie będzie mógł jego as - Maciej Wilusz. W miniony weekend kapitan GKS Bełchatów zapewnił swojej drużynie komplet punktów, ale oprócz zwycięskiej bramki na swoim koncie zapisał również czerwoną kartkę i teraz od gry będzie musiał przymusowo odpocząć. Latem w Bełchatowie doszło do sporej wymiany kadrowej. Z zespołu odeszli przede wszystkim snajper Dawid Nowak (do Cracovii), pomocnik Łukasz Madej i defensor Rafał Kosznik (obaj Górnik Zabrze). A więc drużyna się dość mocno osłabiła. Okocimski zaliczył bardzo udany start sezonu w poprzedniej kolejce. Wygrali w Nowym Sączu po dość jednostronnym meczu. Mogli spokojnie wygrać 4:0 albo 5:0. Zresztą zobaczcie sami: BRAMKI Z MECZU Z SADENCJA Podczas pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Okocimskiego KS nie krył zadowolenia ze zwycięstwa swojego zespołu: W dobrym nastroju opuszczamy Nowy Sącz. Pokazaliśmy dobrą i skuteczną piłkę. Jestem dumny z drużyny. Piłkarze wykonali założenia taktyczne, a to przyniosło efekt w postaci zwycięstwa. Wygraliśmy, bo byliśmy zespołem lepszym. Teraz kolej na GKS Bełchatów, który jest groźny jedynie na papierze. Liczę dzisiaj na mało atrakcyjny football w wykonaniu jednych i drugich. O wygranej może zadecydować 1 błąd, 1 akcja albo złe zagranie. Mało bramek, dużo kopaniny (jak przystało na 1 ligę).. a z remisu bardziej zadowolona powinna być ekipa gości. Miłą niespodzianką będzie wygrana gości.. Po takim kursie można za &quot;parę groszy&quot; spróbować.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zdania co do tego meczu są bardzo podzielone i wcale się nie dziwię bo jest bardzo dużo nie wiadomych chociażby a propo wyjściowych jedenastek. Do tego forma drużyn jest do końca nie wiadomą. Ja w tym meczu typuję podział punktów a jest ku temu kilka przesłanek.
Po pierwsze wiadomo, że to tzw &quot;mecz przyjaźni&quot;. Dalej mamy zapewne roszady w składzie gospodarzy przed jakże ciężko zapowiadającym się rewanżem LE w Belgi. Oczywiście forma Wisły nie jest zbyt dobra co pokazały pierwsze mecze (odwrotnie proporcjonalnie do punktów, które zespół do tej pory uzyskał), ale z drugiej strony strata 3 bramek na własnym stadionie w meczu z Jagiellonią też niezbyt dobrze świadczy o zespole Śląska.
Gospodarze tego meczu przegrać nie przegrają bo po prostu nie mogą. 1 oczko w tabeli po 2-óch kolejkach a pomału trzeba przecież zacząć gromadzić punkty. Pozostaje sprawa wygrania meczu, ja jednak nie za bardzo w to wierzę, myślę, że Wisła &quot;coś&quot; wreszcie zagra i będzie kontynuować swoją dalszą zdobycz punktową i myślę, że wszyscy będą w Krakowie zadowoleni z 1 pkt wywiezionego ze Śląska. Powodzenia !
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Emirates Cup
Spotkanie - Napoli - Porto
Typ - 1
Kurs - 2,31
Bukmacher - Pinnacle
Analiza -
Wczorajszym meczem z Arsenalem Napoli pokazało, że istnieje życie po Cavanim. Co prawda zaciąg z Madrytu zaprezentował się bezbarwnie, ale cała reszta drużyny jak najbardziej na plus. Zwłaszcza obrona. Co prawda całe spotkanie ostatnie zakończyło się wynikiem 2:2, ale Napoli w 1. połowie wyglądało świetnie. Konstruowali ciekawe akcje, byli skuteczni, dawali pograć piłką Arsenalowi, ale tylko do 20 metra. Dalej było już tylko bicie o mur i łapani co chwile na ofsajd zawodnicy Kanonierów.
Porto gra już tylko o honor, wczoraj przegrali z Galatą 1:0. Nie zagrali złych zawodów, ale również nie pokazali czegoś co pozwalałoby myśleć o wygranej z taką ekipą jak Napoli. Wczoraj Turcy wyraźnie mieli nad nimi przewagę, czasem Portugalczycy odgryzali się jakąś kontrą, ale ogólnie przeciętnie. Włochom wystarczy jedna połowa tak jak wczoraj i mogą myśleć o wygranej.
⛔ 100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Hibernian-Motherwell
Typ:2
Kurs: 2,29
Bukmacher: bet365
Analiza:
W Hibernian szpital, problemy w obronie, brak kluczowego pomocnika i napastnika, tak w skrócie można opisać sytuacje u gospodarzy. W tym meczu tak naprawdę zagra 6 podstawowych piłkarzy. Oprócz kontuzji można wspomnieć że Hibernian zajął w tamtym sezonie dopiero 9 miejsce, dla porównania Motherwell zakończył lige na 2 miejscu. Myślałem żeby wziąśc DNB, ponieważ goście grają mecz z Kubaniem w El.LE, ale ja się jednak skusze na czysta dwójkę.
✅ 129
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada) - Kwalifikacje, twarda
Spotkanie: Lu Y-H. (Tpe) - Kudla D. (Usa)
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: Sportingbet
Analiza:
NA dziś zdecydowałem się wybrać spotkanie Kwalifikacji Montreal. Na przeciwn=ko siebie stanie Lu który zagra z Amerykaninem Kudlą.
Oczywiście zdecydowany faworyt jest znany jest nim Lu. Ja też tak uważam. Bardzo dobrze jak narazie gra na kortach twardych,utrzymuje dobrą formę. Lu po 10 spotkaniach ma bilans 7 zwycięstw i 3 porażki. NA początku kwalifikacji pokonał kwalifikanta Berankisa bez żadnych problemów,6-1 , 6-2. Moim zdaniem kurs jest dobry na Lu oraz typ jest w 85% pewny ,moim zdaniem. Co do amerykanina to nie prezentuje nic specjalnego. Jego bilans po 10 spotkaniach to 5 zwycięstw i 5 porażek. Ciężko coś więcej napisać o tych zawodnikach bo to przecierz kwalifikanci. Ale Lu przeważa formą oraz kondycją. Kudla ostatnio nie jest w najlepszej formie co pokazują ostatnie 3 porażki pod rząd. Kursy nie są do siebie aż tak zbliżone więc Lu można uznać za pewnego faworyta. Do tej pory Lu odniósł sukces nie tak dawno w Chinach gdzie wygrał turniej Chelengera Beijing. Myślę że z takim zawodnikiem jak Kudla sobie poradzi i to nawet w 2 setach. Polecam.
✅ 60
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Emirates Cup
Spotkanie: Arsenal Londyn - Galatasaray
Typ: Arsenal strzeli powyżej 3,5 goli
Kurs: 6,00 (5,00)
Bukmacher: Bet365
Analiza: Warto spróbować. Co prawda Galata wcale nie jest słabą ekipą, jednak w dzisiejszym spotkaniu Wenger ma zamiar wystawić skład, który będzie grał zapewne w lidze. Na boisko ma wybiec Cazorla, czyli bardzo ważne ogniwo &quot;Kanonierów&quot;. Ogólnie we wczorajszym spotkaniu Arsenal w pierwszej połowie grał strasznie słabo, w drugiej natomiast to była inna drużyna. Dzisiaj liczę na to, że w obu połowach zagrają na najlepszych obrotach, z racji tego, że nie wypada przegrać na turnieju, który jest organizowany na własnym stadionie i przez Arsenal... Jeśli chodzi o zwycięstwo &quot;Kanonierów&quot; to jestem tego pewien. A typ, na 4 bramki podaję głównie dlatego, że jest całkiem ciekawy kurs. Jeżeli zagrają całe spotkanie tak, jak wczoraj z Napoli drugą połowe, to jestem spokojny o typ.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: żuzel, ENEA Ekstraliga Polonia - Włókniarz
spotkanie: Sajfutdinow - G. Łaguta
typ: 2
kurs: 2,70
godz: 16:00
bukmacher: Unibet
analiza:
przed nami spotkanie 10. kolejki najsilniejszej ligi żużlowej świata, czyli polskiej Ekstraligi, do rywalizacji staja drużyny CKM Włókniarz Częstochowa i składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Polonia zajmuje obecnie w ligowej tabeli dopiero 9. miejsce z dorobkiem 8 punktów, którego pewnie już nie powiększy bowiem zarząd klubu pogodził się już ze spadkiem i w dzisiejszym spotkaniu nie ujrzymy Hancocka i prawdopodobnie Loktajewa, czyli dwóch największych armat zespołu. Włókniarz natomiast jest obecnie w świetnej formie i od paru kolejek wygrywa swoje spotkania bez zbędnej napinki, w dużym stopniu jest to zasługa dwóch rosyjskich torped czyli Emila i Griszki. Łaguta w ostatnim czasie jest w świetnej formie, zdobywa dużo punktów a nawet jak nie zdobywa to i tak robi na torze wielki &quot;show&quot; (SEC w Gdańsku), dodatkowo jest bardziej wypoczęty. Emil natomiast będzie zmęczony po długiej podróży z włoskiego Terrenzano do Bydgoszczy. Dodatkowo wydaje mi się ze gdy będzie po meczu czyli już po pierwszej serii startów trener będzie zastępował Emila juniorem, aby go odciążyć i nie kazać mu jechać przeciw klubowi któremu tyle zawdzięcza. Powyższe fakty wskazują na to, wypoczęty i będący w gazie Łaguta powinien lepiej zaprezentować się na torze w Bydgoszczy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Ekstraliga
Spotkanie: Betard Sparta Wrocław - Unbiax Toruń
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Dziś o 18:30 na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zmierzą się ze sobą drużyny z Wrocławia i Torunia. Sparta wystawiła najmocniejszy możliwy skład na mecz: 1.Tai Woffinden ( śr.bieg. 2,451) 2.Zbigniew Suchecki (1,368) 3.Tomasz Jędrzejak (1,627) 4.Peter Ljung (1,622) 5.Troy Batchelor ( 1,973) 6.Patryk Malitowski (0,625) 7.Patryk Dolny (0,729). Warto dodać, że wrocławscy seniorzy mają wysokie średnie na własnym torze odpowiednio: Woffinden 2,516, Suchecki 1,833, Jędrzejak 2,111, Ljung 1,727, Batchelor 2,086. Natomiast drużyna z Torunia wystąpi przetrzebiona kontuzjami bez swojego lidera Chrisa Holdera oraz juniora Emila Pulczyśkiego, w meczu wystąpi mocno poobijany Adrian Miedziński. Do składu Unibaxu wraca nowy-stary lider po 10 miesięcznej przerwie Ryan Sullivan, jego forma jest prawdziwą zagadką, choć raczej słabiej niż Edward Kennett lub Matej Kus nie pojedzie. Skład Unibaxu: 1.Adrian Miedziński (śr.bieg. wyjazdowa 1,794) 2. Kamil Brzozowski (0,720) 3.Darcy Ward (2,235) 4.Ryan Sullivan ( pierwszy mecz, patrz wyżej) 5.Tomasz Gollob (1,837) 6.Paweł Przedpełski (1,559) 7.Kamil Pulczyński (0,846). Patrząc obiektywnie to Unibax jedzie 4 zawodników o ile Miedziński czuję się na pełni sił, czyli Miedziński, Ward, Gollob i Przedpełski, więc jeśli, któryś z nich pojedzie troszkę słabiej to Unibax nie będzie miał wielkich szans.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 44

shelby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec
Spotkanie: Schott Jena vs Hamburger SV
Typ: HSV (-4)
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Jena to zespol z 5 ligi i tam tez nie radzil sobie zbyt dobrze w poprzednim sezonie. Roznice pomiedzy bundesliga a zdecydowanie nizszymi ligami udowodnily wczoraj inne druzyny.
Aumund-Vegesack - Hoffenheim 0-9
Lippstadt - Bayer Leverkusen 1-6
Neckarsulmer- Kaiserslautern 0-7
przewidywany sklad HSV
Drobny - Diekmeier, Sobiech, Westermann, Aogo - Badelj, Arslan - Jiracek, van der Vaart, Beister - Rudnevs
W przedsezonowych sparingach HSV nie prezentowal sie za dobrze pregral 0:2 Admira Wacker, 0:4 to Bayernem Monachium, 1:3 z West Ham, 0:4 z Dynamo Drezno wiec jest to ostatnia szansa na podbudowanie swojego morale przed ruszajaca za tydzien bundesliga.
Mysle ze roznica klas miedzy tymi zespolami pozwoli na zwyciestwo HSV co najmniej 5 bramkami
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom