>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.07.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
typowybet 1

typowybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Viktoria Plzen - FK Qarabag
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Viktoria Plzen - czeski klub piłkarski imponujący swoją formą w trzech ostatnich meczach towarzyskich. Odpowiednio wygrane to: 5-1, 4-1 u siebie oraz 8-1 na wyjeździe. Drużyna bramkostrzelna jak na zawołanie. Wielki zespół, który jak pamiętamy potrafił wygrać w lidze europejskiej 2013/2014 z takimi drużynami jak Lyon czy Szachtar Donieck. Szala zwycięstwa po stronie gospodarzy. Polecam mój typ :grin:
⛔100
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Australian Goldfields Open
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Stuart Bingham - Mark Davis
Typ: Mecz przejdzie do decydującego frejma (Tak)
Kurs: 3.40
Bukmacher: william hill
Analiza:
To może być najlepszy ćwierćfinał, bo obaj wyglądają bardzo dobrze w tym tygodniu, forma obu doświadczonych Anglików bez zarzutu. Pewne, niezagrożone wygrane nad groźnymi przeciwnikami każą widzieć w nich solidnych pretendentów do tytułu. Obaj po setce na koncie, Davis nawet z najwyższym brekiem turnieju (139). Szkoda tylko, że są w tej samej połówce co Robertson, bo to może być przeszkoda nie do pokonania. Ale zanim do tego dojdzie, to jutro powinni stoczyć zacięty mecz o półfinał i aż szkoda, że nie będzie on transmitowany, bo jakości może być w nim najwięcej z ćwierćfinałów. Siły wydają się bardzo wyrównane, pogrom z którejś strony moim zdaniem wykluczony, raczej żmudna walka frejm za frejm, a nie zdziwię się jeśli kwestia awansu będzie rozstrzygać się dopiero w decydującym frejmie.
✅240
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: x/x
Kurs: 4,60
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Dzisiaj najważniejszy sprawdzian dla obu drużyn, które są bardzo mocne. Francja swoje ostatnie spotkanie na mundialu wygrała 2:0 z Nigerią. Niemcy pokonali Algierię dopiero po dogrywce. Oba zespoły pokazały się z dobrej strony ofensywnej: Francuzi pokonali 5:2 Szwajcarię, natomiast Niemcy wysoko pokonali Portugalczyków(4:0). Dzisiaj bardziej przewiduje piłkarskie szachy niż ofensywna grę. Żaden zespół nie będzie chciał stracić bramki co może okazać się fatalne w skutkach. Myślę, że będzie mało bramek a sprawa awansu może rozstrzygnąć się dopiero w dogrywce lub karnych - tak jak dwa poprzednie spotkania Argentyny ze Szwajcarią i Belgii z USA. Typuje remis do przerwy jak i w całym spotkaniu.
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: X
Kurs: 3,27
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza: Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata rozgrywanych w Brazylii. Na legendarnej Maracanie zmierzą się dwaj, europejscy rywale. Na papierze lekkim faworytem, jak zwykle zresztą, wydają się Niemcy. Po tym jednak co piłkarze Joachima Loewa pokazali w meczu z Algierią stawianie na ich triumf jest wielce ryzykowne. Nasi zachodni sąsiedzi mają ogromne szczęście, że ich bramki strzeże fachowiec klasy międzynarodowej. Manuel Neuer w meczu jednej ósmej finału musiał grać często jako ostatni obrońca. Wyręczał w tym przeraźliwie wolnego i mało zwrotnego Pera Mertesackera. Ospałość defensora Arsenalu – w tej słabości niemieckiej ekipy swoich szans powinni upatrywać Francuzi. Les Bleus w meczu z Nigerią nie rzucili na kolana, ale jednak nie musieli męczyć się w dogrywce, by wyrzucić afrykańskiego rywala z Mundialu. Kto będzie górą? Niemcy, czy Francja? Odpowiedź na to pytanie to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Niemcy to jednak ekipa typowo turniejowa. Na tle Francji jest też dużo bardziej doświadczona. Osobiście myślę, że wszystko rozstrzygnie się dopiero w dogrywce, choć zdaję sobie sprawę, że może być różnie. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Białoruś
Godzina:
15:30
Spotkanie: Dnepr Mogilev-Soligorsk
Typ: Dnepr Mogilev Draw No bet
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam , na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Dnepr Mogilev oraz Soligorsk w Białoruskiej ekstraklasie piłkarskie. Gospodarze po rozegranych 15 kolejkach ligowych zamykają tabelę z dorobkiem zaledwie 10 oczek zgromadzonych na swoim koncie , wygrali tylko jedno spotkanie i aż 7 zakończyli podziałami punktów. Goście natomiast maja tych punktów 23 ,ale sporą większość ponieważ aż 17 zdobyli grajac przed własna publicznością, co za tym idzie na wyjeździe zdobyli tylko 6 oczek, co nie daje im w tym wypadku moim zdaniem aż takiej przewagi, według mnie bukmacherzy zaniżyli zdecydowanie kurs na wygrana drużyny gości w tym meczu. Ja wierze że gospodarze mogą wygrać swoje drugie spotkanie, tym bardziej że różnica punktowa jest w dole tabeli niewielka, drużyna 11ma również 9 oczek a 12 ma 0 3 oczka zgromadzone więcej. Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy w zakładzie bez remisu, w razie remisu i tak dostaje zwrot stawki , więc myślę że za drobne można tutaj zaryzykować.
⛔100
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Francja - Niemcy
Godzina : 18:00
Typ: Francja(DRAW NO BET)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To będzie chyba najciekawszy mecz jak dotąd bo zmierzą się ze sobą dwie potęgi europejskiego futbolu. Drużyny jak dotąd niepokonane w grupie i z takim samym dorobkiem punktów kończyły faze grupową.Oglądałem wszystkie mecze francuzów i drużyna naprawdę mi zaimponowała. Deschampsowi udało stworzyć się naprawdę drużynę która gra szybko, kiedy ma piłkę odrazu stara się szybko wyprowadzić ataki. Grę na siebie bierze przede wszystkim Pogba oraz Benzema, ten pierwszy to naprawdę wielki talent piłki nożnej i ma predyspozycje do tego żeby w przyszłości zostać najlepszym zawodnikiem na świecie. Niesamowita Technika oraz inteligencja, świetnie przewiduje ruchy swoich rywali, potrafi zagrać świetną piłkę a także oddać idealny strzał z dystansu. Benzema gra chyba życiówke na tym turnieju. Musi pokazać się na tym turnieju bo Real chcę kupić nowego napastnika, więc Karim musi pokazać na co go stać by przekonać Carlo do siebie. Dla czego uważam że Francja wygra ten mecz? A no dlatego że gdyby Algierczycy potrafili wyprowadzać kontry i radzili sobie w sytuacjach kiedy wychodzą w 3 na 2 obrońców to prawdopodobnie Niemcy już wracali by do domu. Takich sytuacji Algieria naprawdę miała sporo. Francja w meczu ze Szwajcarami pokazała jak dobrze i szybko potrafią wyprowadzić kontrataki. Podpieram typ remisem zwrotem, bo jest to oczywiście mecz na szczycie i szkoda że oba zespoły nie spotkały sie dopiero w finale, ale skoro Niemcy są tutaj brani za faworyta, a ja w nich tego faworyta nie dopatruję to wybieram Francuzów którzy są w stanie wygrać ten mundial ????
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mundial
Godzina:
18
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: Liczba rzutów rożnych +10,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, po krótkiej przerwie w MŚ wracamy do rozgrywek i do konkretnego typowania. Ja dzisiaj zapraszam do zagrania overu na cornery w spotkaniu Niemiec z Francja. Typ to min 11 rzutow roznych w meczu, nie ma sie co oszukiwac ze ten typ to praktycznie pewniak, w tym meczu bedzie wiele ataków z których znaczna czesc zakonczy sie stałym fragmentem. Niemcy w poprzednim meczu, nie wliczając dogrywki mieli 7 rożnych, Francja natomiast z Nigeria az 12! Co tu dużo pisać, kurs dobry jak na taki wynik kursów, grać drodzy państwo, grać. Powodzenia;)
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Victorian Premier League
Godzina:
12:30
Spotkanie: Pascoe Vale - Bentleigh
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na rozgrywki australijskiej Victorian Premier League, gdzie dziś o 12:30 czasu polskiego dojdzie do pojedynku między drużynami Pascoe Vale i Bentleigh. Osobiście stawiam w tym meczu na zwycięstwo drużyny przyjezdnych.
Obie drużyny, jeżeli weźmiemy pod uwagę pięć ostatnich meczów, prezentują identyczną formę. Ostatnie pięć meczów drużyny Pascoe to: porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo. Drużyna Bentleigh, a jakże by inaczej: porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo. Naprawdę idealna równowaga. Pascoe na własnym stadionie notuje bilans: zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo, remis, zwycięstwo. Co ciekawe, drużyna Bentleigh na grając na obcych stadionach, osiąga jeszcze lepsze rezultaty niż drużyna Pascoe na własnym obiekcie. Mianowicie, na wyjazdach, drużyna Bentleigh na pięć ostatnich meczów odniosła pięć zwycięstw. Imponujące, prawda? Jeżeli do tej pory można powiedzieć, że drużyny prezentują identyczny poziom, i że wskazanie faworyta jest nie lada wyzwaniem, o tyle nasze zdanie ulegnie nieco zmianie gdy spojrzymy w tabelę Victorian Premier League. Okazuje się, że drużyna dzisiejszych gospodarzy Pascoe zajmuje w niej 7 miejsce, natomiast drużyna Bentleigh zajmuje miejsce 4. Pojedynki bezpośrednie między tymi drużynami to również wyraźna przewaga Bentleigh w stosunku 0:2. Mecz bezpośredni między tymi drużynami rozgrywane jak dziś na stadionie Pascoe również wygrała drużyna Bentleigh.
W świetle tej analizy uważam, że dziś wygra drużyna Bentleigh i dopisze do swojego konta trzy punkty!
⛔100
 
D 5

destino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2,05
Data: 04.07.2014
Godzina: 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem gotową analizę, ale coś się.. i przepadła^^ Zacznijmy od początku. Brazylijczycy są faworytem do wygrania tego spotkania jak i całego turnieju, ciąży na nich ogromna presja przez Brazylijczyków, każdy wymaga od nich, aby wygrali całą imprezę, niekorzystnie to wpływa na zespół Canarinhos, w meczu z Chile widać było jak bardzo pragnęli wygranej, aż za bardzo! Dlatego im nie wychodziło. Moim zdaniem w tym meczu na początku obie ekipy będą grały ostrożnie, Brazylijczycy chcieliby prowadzić po pierwszej połowie ale im się to nie uda, Kolumbia jest świetna zarówno w defensywie jak i ofensywie, przewiduję bardzo trudne i wyrównane spotkanie dla obu drużyn, dlatego nie polecam grania również na wygraną Brazylii, bo szanse na wygraną, awans szacuję na 50 na 50. Tak na koniec, podsumowując, nikt nie będzie chciał stracić jako pierwszy bramki bo to może przesądzić o wyniku meczu, także w 1 połowie obie ekipy będą grały zachowawczo. Gram typ remis do przerwy!
⛔100
 
K 87

k95

Użytkownik
Tenis-Wimbledon
Djokovic-Dimitrov
Typ : over 45,7 gema
Kurs : 3,85
Buk : unibet
Godz ; 14:00
Półfinał Wimbledonu. Z jednej strony Novak, ktory chce znów wygrac wielki turniej, a z drugiej Dimitrov, wielki talent, ktory od pewnego czasu konsekwentnie przebija sie do czołówki. W drodze do półfinału to Novak miał większe problemy, szczególnie ostatni mecz z Ciliciem go duzo kosztował. Bulgar gładko rozprawił sie z Andym a wcześniej największy kłopot miał z Dolgopolowem. Co przemawia za tym typem ? Według mnie to bedzie 5-setowka. Kursy na Novaka sa nie adekwatne do ryzyka a over to całkiem dobra opcja z racji tego, ze obaj beda trzymać swój serwis, tego jestem pewien. Dla mnie odważnych polecam grac mniejszy over.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina - Mistrzostwa Świata 2014
Godz. 22:00
Spotkanie -
BrazyliaKolumbia
Typ - Łączna Liczba spalonych- w tym doliczony czas, ponad 4,5.
Kurs - 1,80
Bukmacher - Unibet
Analiza :
Witam
Dziś przed nami jedno z (mam nadzieję) najciekawszych spotkań w tegorocznych mistrzostwach świata. Po raz kolejny spróbuje zagrać na over spalonych.
Linia pięciu jest moim zdaniem do pokrycia. Spodziewam się gry z kontry w wykonaniu Kolumbijczyków, Brazylijczycy również nie powinni w tej kwestii po zostać dłużni. Ich forma jak na razie nie zachwyca.
Kolumbijczycy jak do tej pory radzą sobie bardzo dobrze i nie sądzę że dziś będzie inaczej, w końcu jeśli zaszli już tak daleko to pewnie dziś dzadzą z siebie wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, bywa że spalone zostają pokryte już w pierwszej połowie a czasem po 90 minutach mamy 2-3 ;] Zobaczymy jak to będzie tym razem. ⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2014, 1/4 FINAŁU
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.31
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
Fazę ćwierćfinałową piłkarskich Mistrzostwa Świata w Brazylii rozpoczniemy od starcia Europejskiego, które zarazem będzie hitem tej rundy – Francuzi będą podejmować na słynnej Maracanie reprezentację Niemiec.
Trójkolorowi z dużą łatwością przebrnęli przez fazę grupową gromiąc głównego rywala o pierwsze miejsce Szwajcarów aż 2:5, zanotowali też remis z Ekwadorem ale było to spotkanie o nic i kilku piłkarzy po prostu odpoczywało. W fazie 1/8 finału los przydzielił im reprezentację Nigerii i było to bardzo trudna przeprawa, pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Nigeryjczyków którzy jednak nie potrafili wykorzystać swoich szans. Francuzi natomiast zdecydowanie przyspieszyli grę w drugiej połowie i w pewnym momencie po prostu nie schodzili z połowy Nigerii co zaowocowało bramką na 1:0, dobili zespół z Afryki tym czym mi bardzo zaimponowali już na tych Mistrzostwach czyli bardzo szybką kontrą.
Niemcy też stosunkowo łatwo przeszli przez fazę grupową, kluczowe było pokonanie Portugalczyków w pierwszym meczu 0:4. To trochę chyba zdekoncentrowało faworyta do złota który zaledwie zremisował w następnym meczu z Ghaną a powinien przegrać. Znowu dała o sobie znać dość słaba postawa defensywny która ma czasami straszne zastoje w grze. Podobnie było w starciu z Algierią gdzie głównym problemem była słaba zwrotność i szybkość defensorów. To będzie i dzisiaj problemem bo Francuzi na pewno nie są reprezentacją która gra górnymi piłkami a w tym aspekcie defensorzy by sobie radzili, będzie problem przy szybkiej grze kombinacyjnej rywala i tym razem Neuer może nie mieć tak świetnego dnia.
Zarówno Niemcy jak i Francuzi w ostatnich spotkaniach stwarzali dużo sytuacji jednak szczególnie Niemcom czegoś brakowało i wątpię by powtórzyli taką nieskuteczności. Po prostu o stwarzanie sytuacji bramkowych po obu stronach się nie boję bo kreatywność jest ogromna. Do tego trzeba przyznać że postawa obu zespołów w defensywie pozostawia wiele do życzenia, Algieria spokojnie powinna strzelić minimum bramek ale ba drodze stanął trochę brak doświadczenia, umiejętności i szczęścia a w przypadku Francuzów tych cech raczej nie zabraknie. Podopieczni Deschampsa też na dużo pozwalali Nigeryjczykom i sytuacja jest podobna Niemcy w przodach takich sytuacji nie będą marnować. Bo zaniżone średniej bramkowej w poprzednim etapie i pobiciu rekordu dogrywek myślę że ta runda będzie podobna do tego co oglądaliśmy w fazie grupowej czyli ofensywnego podejścia jednych i drugich.
⛔100
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2014, 1/4 FINAŁU
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: over 1.5
Kurs: 1.4
Bukmacher: Betclic
Godz. 18:00
Analiza:
Dzisiaj przed nami pierwsze spotkanie 1/4 Mistrzostw Świata w Brazyli. Drużyna Francji zmierzy się z ekipą Niemiec. Spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie.
Obie reprezentacje pokazały się od dobrej strony na tym mundialu, obie wygrały swoje grupy z dorobkiem 7 punktów.
Francja strzeliła na tym mundialu już 10 bramek, a okazji do strzelania bramek mają naprawdę dużo. Są groźni zarówno w ataku pozycyjnej jak i kontratakach. Dysponują świetną siłą ofensywną - Benzema, Giroud, Valbuena.
Jeśli chodzi o Niemców to zdobyli oni tylko jedną bramkę mniej, a o sile ataku stanowią Ozil, Goetze, Muller. Pojawiły się niestety informację że w ekipie Niemiec zapanowała grypa - zobaczymy jakim składem będę dysponowali na dzisiaj.
Na tym etapie rozgrywek dochodzą już trudności związane ze zmęczeniem organizmu. Biorąc pod uwagę siłę ofensywną obu ekipa stawiam na conajmniej dwie bramki w regulaminowym czasie gry. Typ bezpieczniejszy od over 2.5 bo jak pokazała 1/8 finału już tyle bramek nie pada. Zobaczymy co będzie w 1/4!
Powtórzony typ
⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 19:35
Spotkanie: Philadelphia Phillies u Pittsburgh Pirates
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Dziś wieczorem za oceanem spotkanie miedzy ciągle aspirującymi do playoff Piratami, a zawodzącymi Philies. Uważam, że gospodarze są dziś zdecydowanym faworytem i mają dziś przewagę w każdym aspekcie. Po 1 Pirates u siebie są zupełnie innym zespołem niż na wyjeździe, mają wyraźnie dodatni bilans i zawsze zdobywają sporo runów. Po 2 gospodarze mają przewagę na górce, gdzie dziś narzuca ich główny prospect G. Cole. Zawodnik w tym sezonie lekko zawodzi, ale powoli zaczyna wchodzić na właściwe tory i narzuca coraz lepiej. Pitcherem gości jest R. Hernandez (nie mylić z królem Hernandezem z Seattle ???? ), który na wyjazdach spisuje sie bardzo słabo, dodatkowo na jego niekorzyść działą pora dnia, gdyż w grach dziennych również spisuje się bardzo słabo ( ERA na wyjedzie - 6.39, ERA w &quot;day games&quot; - 4.98). Jeśli chodzi o pałkarzy tutaj też przewaga po stronie gospodarzy licze dziś na dobry występ McCutchena oraz Alvareza. Podsumowując myśle, że dziś gospodarze powinni dość łatwo rozprawić się z Philies.
⛔100
 
R 3

robkal02206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny
Godzina: 17
Spotkanie: Roger Federer-Milos Raonic
Typ:2
Kurs: 3,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, mój dzisiejszy typ to Kanadyjczyk. Tak gra przeciwko mistrzowi, do którego oczywiście należy mieć szacunek. Za to co zrobił, i wciąż robi Szwajcar.
Ale Raonic prezentuje bardzo dobry tenis na Wimbledonie i nie tylko. Kapitalny serwis uważany za jeden z najlepszych, jak nie najlepszy na świecie. Wiele osób ma pretensje że drugi serwis Kanadyjczyka to zero. Ale wręcz przeciwnie, z 2 serwisu potrafi serwować asy i prawie zawsze tak jest. Chociaż rzadko ten serwis jest mu potrzebny, za sprawą świetnego pierwszego. Kanadyjczyk rozprawił się z Kubotem, Nishikorim, (Który to miał wygrać) i Kyrgiosem, a więc pogromcą Rafy. Konsekwentnie na tym turnieju stawiałem na Kanadyjczyka, i tak też robię dzisiaj.
Powtórzony typ
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3, Grupa 9
Spotkanie: Kolstad - Sunndal
Typ: Kolstad HA (-2, -2.5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Godz. 19.00
Analiza:
Wykopałem na dzisiaj mecz na jakimś norweskim wygwizdowie.
Kolstad gra z przedostatnią drużyną w swojej grupie. Sunndal wyróżnia się w tabeli ogromną ilością traconych bramek. Na wyjeździe drużyna ta nie odniosła żadnego zwycięstwa, raz zremisowała i 5 razy przegrała tracąc w sześciu wyjazdowych spotkaniach aż 27 bramek, trafiając do bramki rywala zaledwie sześć razy.
Jeżeli buki na u/o linię dają wysoką, bo aż 5 bramek, to wydaje mi się, że wygrana Kolstad pokrywająca linię będzie formalnością.
Kolstad u siebie dwa ostatnie mecze w plecy, więc nadszedł czas rehabilitacji. Kiedy jak nie dzisiaj? Z ekipą która traci niemal najwięcej bramek w lidze (jest jedna jeszcze gorsza drużyna) nie wypada wygrać skromnie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: Brazylia wygra i obie strzelą
Kurs: 4.25
Data: 04.07.2014
Godzina: 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Brazylia jeśli nie zdobędzie tytułu Mistrza Świata, to w kraju może dojść do prawdziwej klęski. Tam piłka jest wyżej niż religia. Kolega kilka postów wyżej już pisał, że nie ma co porównywać rywali oby drużyn w poprzednich fazach. Dwa różne poziomy. Jedynie Urugwaj stawił czoła Kolumbii, lecz w związku z akcją Suareza akcje Urugwaju bardzo spadły.
Dziś większość stadionu będzie za piłkarzami Scolariego, a Kolumbii mogą po prostu ugiąć się nogi i przegrają ten mecz w szatni.
Na zwycięzce już czekają Niemcy, a to dopiero trudny przeciwnik, lecz warto wspomnieć, że na tym etapie nie ma już słabych druzyn.
Co do typu sądzę ze padnie tutaj over. Wynik 2-1 dla Brazylii jest bardzo prawdopodobny, bo silna i poukladana Kolumbia jest w stanie pokonac Cesara, lecz Neymar i spółka zadbają o to by na tablicy zawsze widniał o jeden go więcej po stronie gospodarzy.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: Brazylii zostanie przyznany rzut karny
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Korzystniejszą opcją jest zakład w Bet365, że Brazylia wykorzysta rzut karny, jednak z racji kursu maksymalnego wynoszącego 5,00 w konkursie wybieram bezpieczniejszy zakład z Unibet. Bezpieczniejszy, gdyż w razie nie wykorzystania karnego zakłąd jest i tak wygrany. Wkraczamy powoli w decydującą fazę turnieju, gdyż ćwierćfinały to już zaawansowany etap rozgrywek. Obawiam się, że do akcji mogą już wkroczyć sędziowie, którzy na siłę będą próbowali wepchnąć niezbyt dobrze grającą w tych mistrzostwach Brazylię. Tak prawdę powiedziawszy, to Brazylia jeszcze nie zagrała ani jednego dobrego meczu na miarę swoich możliwości. Czy tym razem będzie lepiej? Różnie może być, jednak rywal jest naprawdę bardzo wymagający. Kolumbia przeszła jak burza przez fazę grupową wygrywając bez problemu wszystkie trzy spotkania i strzelając w nich dziewięć goli tracąc tylko dwa. Następnie Kolumbia pokonała 2:0 Urugwaj. Patrząc na grę Brazylii, to często znajdują się oni w polu karnym rywala, próbują dryblować w polu karnym, więc naprawdę bardzo łatwo jest sfaulować np. takiego Neymara. Nierzadko Brazylijczycy próbują też wymusić karnego, co im się udało w meczu z Chorwacją, kiedy to sędzia dał się nabrać i podyktował karnego. Tym razem również spodziewam się karnego dla Brazylii czy to zasłużonego, czy to jak to się mówi &quot;z kapelusza&quot;.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: Drużyna Kolumbii strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 3,30
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Za parę minut rozpoczyna się mecz więc nie będę się już rozpisywać, znalazłam fajny kurs na to spotkanie a dokładniej gol gości w I połowie po kursie bardzo kuszącym 3,3 . Według mnie Brazylia z taką grą w ogóle nie powinna byc faworytem do zwyciężenia tego mundialu, ich gra bardzo rozczarowuje ale jak na razie widać szczęście dopisuje i przechodzą dalej, lecz do czasu .. i mam nadzieje ze tak będzie do dzisiejszego czasu gdyż gość bardzo mocny co pokazał w poprzednich spotkaniach, bardzo bramkostrzelny i w świetnej formie. Wszystkie typy na Kolumbie już zajęte( zwycięstwo oraz awans), ale to nie szkodzi i bez zawahania gram fajny typ na I połowę bo naprawdę warto .
⛔ 100 / typ podany po czasie
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom