>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.06.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Furth, 4.06 13:05
Kukushkin - Zverev
typ: -1.5 seta Kukushkin
2.50
Tobet
Analiza
Dzis kolejne spotkania pierwszej rundy challengera w Furth, w jednym z nich reprezentant gospodarzy Mischa Zverev spotka sie z Kazachem, Kukushkinem. Zdecydowanym faworytem spotkania, przynajmniej w moim odczuciu, wydaje sie byc Mikhail. Spotkanie bedzie rozgrywane na korcie ziemnym, za ktorymi to wybitnie nie przepada Zverev. Zdecydowanie bardziej pasuja mu szybsze nawierzchnia. Dlatego tez niegral przed Rollandem Garrosem w zadnym z turniejow na europejskiej ziemi, grywal na szybszej nawierzchni w Stanach Zjednoczonych rowniez z mizernym skutkiem. W kwalifikacjach RG odpadl juz w pierwszej rundzie. Kazach natomiast to typowy claycourter, poziom challengerowy. Kukuskin nie ma na swoim koncie zbyt wybitnych rezultatow w ostatnim czasie, jednak potrafi urywac sety, dwukrotnie z Hajkiem oraz z Rogerem Vasselin. Obaj panowie spotkali sie na korcie twardym w Zagrzebiu, wtedy gora byl Kazach. Dzis nawierzchnia rowniez stoi po jego stronie i powinno byc podobnie.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Kuznetsova vs Williams
Typ: 1 set 1
Kurs: 7,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 04-06-2013/14-00
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie wielkoszlemowego Roland Garros. Niezaprzeczalną faworytką do zwycięstwa zarówno w tym spotkaniu jak i w całym turnieju jest Amerykanka. Serena ma znakomita passę. Wygrała już 28 spotkań z rzędu. W ostatnim meczu z Włoszką Vinci zanotowała 32 kończące uderzenia, i 21 niewymuszonych błędów. Williams w ostatnim meczu oddała rywalce 4 gemy i to najwięcej gemów, które ugrała każda z poprzednich rywalek Williams. Wcześniejsze rywalki może i nie były zbyt imponujące, ale Serena jest w formie, wcześniej w finale rzymskiego turnieju uporała się z Azarenką gładko 2-0. Amerykanka jest najpoważniejszą faworytką do wygrania RG, jednak dziś na jej przeszkodzie stanie Rosjanka Kuznetsova, która po sporej nieobecności wraca na światowe korty. Swietłana dobrze spisuje się po powrocie. Na paryskich turnieju ograła nie byle jakie rywalki, były to chociażby Kerber, Makarova. Kuznetsova jest zawodniczką praworęczną z oburęcznym backhandem. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zawodniczkami odbyło się cztery lata temu. Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystny dla Williams 6-2. Kuznetsova, jeżeli wejdzie dobrze w mecz może ogarnąć pierwszego seta, przecież kiedyś musi nastąpić słabszy moment w grze Williams-powodzenia
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: Federer- Tsonga
Typ: over 3,5 setow
Kurs: 1,43
Buk: Unibet
Analiza: Mecz analogiczny do wczorajszego spotkania Wawrinki z Gaquetem. Rowniez graja ze soba Szwajcar z reprezentantem gospodarzy. W tym przypadku rowniez na papierze lepszy jest Szwajcar , jednak Francuz ma za soba zywiolowo reagujaca publicznosc. Dodajmy do tego, ze Roger jest daleki od zyciowej formy. Tsonga zas mial calkiem mocnych rywali i podobnie jak Gasquet ogral ich bez straty seta. Zapowiada sie wiec kolejny wyrownany pojedynek francusko-szwajcarski i rewanz za wczoraj kiedy to po morderczym boju z turniejem pozegnal sie Gasquet. Uwazam, ze Tsonga straci w koncu seta gdyz przyjdzie mu sie zmierzyc z rywalem , ktory nawet grajac na 50% mozliwosci jest o wiele poziomow wyzej niz zawodnicy z ktorymi Jo-Wilfried mierzyl sie wczesniej. W zwiazku z tym najbezpieczniejszym typem na to spotkanje bedzie over 3,5 seta gdyz bardzo watpliwe wydaje sie by ktorys z tenisistow poniosl porazke nie ugrywajac choc seta. W tej chwili sa na podobnym poziomie i jesli tylko Roger nagle nie zaskoczy to czeka go trudna przeprawa, ktora niekoniecznie zakonczy sie dla niego pomyslnie.
⛔100
 
M 3

medek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2.03
Buk: Tobet

Analiza : Chciałem zagrać tutaj handicapa-2 na Polskę , ale widzę , że ktoś mnie ubiegł , w takim razie zaryzykuje trochę bardziej i zagram na wyższą wygraną Polski.
Bedzie to mecz pokazowy mający na celu zmniejszenie tego szumu wokół reprezentacji i jej kiepskiej gry. Reprezentacja Liechtensteinu co prawda niedawno zremisowała z łotwą 1-1 , ale jedna jaskółka wiosny nie czyni (notabene pół roku wcześniej przegrali z B&amp;H 1-8) . Goście są oparci głównie na zawodnikach drugiej ligi szwajcarskiej (w której FC Vaduz okupuje doł tabeli). Osobiście widziałbym tutaj wynik 3-0 , ale jak juz wspominałem zaryzykuje , że padną 4 bramki .
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Rzuty rożne - powyżej 8
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szukałem i znalazłem w meczu Polaków mój bet dnia i to po dość dobrym kursie. Długo nie wiedziałem jak tknąć to spotkanie ale 9 rzutów rożnych w meczu powinno paść na wielkim luzie. W meczu z San Marino 7 rożnych było w pierwszych 15 minutach o ile mnie pamięć nie myli a w całym tamtym meczu padło 19 rzutów rożnych, wszystkie dla naszej drużyny. Oczywiście zgadzam się, że dziś rywal trochę mocniejszy i skład gorszy (bo wiadomo że bez Piszczka a Lewy i Kuba dla mnie na 100% nie wyjdą w podstawie) co nie znaczy że nie zdominujemy 148-ej drużyny w rankingu Fifa co najmniej w pierwszych 20 minutach ( i ja osobiście na ten okres gry najbardziej liczę bo nasze 2-gie połówki wołają o pomstę do nieba jeśli chodzi o tempo gry i wg całą resztę czytaj mecze z Irlandią, Ukrainą i choćby z San Marino). Do tego może gościom uda się dołożyć 1 lub 2 rogi przy wiadome spontanicznym zestawieniu na dzisiejszy mecz naszej obrony.
Uważam, że podstawowy skład reprezentacji Polski będzie wyglądał dzisiaj tak:
Jerzy Dudek - Marcin Wasilewski, Artur Jędrzejczyk, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Jakub Kosecki, Grzegorz Krychowiak, Daniel Łukasik, Adrian Mierzejewski, Kamil Grosicki - Artur Sobiech
W takim składzie i ustawieniu bardzo dużo zależeć będzie od skrzydłowych a że Grosik i młody Kosa to aktualnie chyba najszybsi zawodnicy w naszej kadrze to powinni robić dużo szumu na skrzydłach i trochę rożnych ponabijać.
Zakład jak dla mnie bardzo pewny, chodź martwić może aura i to jaki będzie stan murawy na stadionie przy ulicy Kałuży. Wiadome że opady w konsekwencji będą przeszkadzać w konstruowaniu akcji. Ale ja i tak uważam, że po takim kursie to dość dobry bet. Powodzenia !
✅66
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Roland Garros, godz 11:00
Spotkanie Federer R. - Tsonga J.-W
TYP: 2
KURS: 2,56
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś ciekawie zapowiada się starciu dwóch dobrych tenisistów. Legenda Tenisa
Federer zagra z Francuzem Tsongą. Oczywiście zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Roger. Posiada duże doświadczenie choć ja uważam że to już nie jego lata. Zdecydowanie wolniej się rusza,jednak umie nadrabiać to zagraniami. Do tej pory francuz szedł jak burza. Ograł między innymi Bedene ,Nieminena, Chardego i Troickiego a co tu dużo mówić,w tych spotkaniach nie stracił ani jednego seta. To mówi dużo jak jest skupiony zawodnik na meczu aby nie dać się wyrwać z równowagi. Rogerowi można powiedzieć trochę się poszczęściło. Pokonał między innymi Carreno-Busta P. (Esp) 3-0,Dev Varmana , Beneteau oraz Simona z którym się męczył w końcówce. W 5 setowym pojedynku zdołał wygrać. Ja w dzisejszym spotkaniu typuję niespodziankę,po ciekawym kursie. Z cała pewnością mogę powiedzieć że francuz dorównuje grą Rogerowi. Dodam że Roger miał zdecydowanie łatwiejszych przeciwników niż Tsonga. Tsonga jest na dobrej drodze do tej pory nie stracił seta,liczę że dziś pokaże wyższość nad rywalem.
powielenie typu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2014
Data rozpoczęcia: 4.6.2013 godzina: 18:15
Spotkanie: Katar- Iran
Typ: Ilość goli - poniżej 2,5
Kurs: 1,5
Bukmacher::Tobet:
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu spotykają się odpowiednio 4. i 3. drużyna grupy A, azjatyckich kwalifikacji do mistrzostw świata 2014. Zarówno Katar jak i Iran maja jeszcze szanse do zakwalifikowania się do brazyliskiego turnieju. Przeglądając dotychczasowe mecze obu reprezentacji zauważyłem, że w tych meczach padało mało bramek (nie przekraczały progu 2,5 gola). Warto też zauważyć bilans bramkowy obu zespołów w kwalifikacjach. Iran przy rozegranych 5 meczach strzelił zaledwie 2 bramki przy tym tracąc również 2. Lepiej pod względem strzelonych bramek prezentuje się bilans Kataru który w 6 meczach strzelił 4 bramki a stracił 7. To utwierdza mnie w przekonaniu, że w dzisiejszym meczu, mimo dużej stawki nie zobaczymy wielu bramek.
Na koniec jeszcze wyniki spotkań obu zespołów w eliminacjach:
Uzbekistan- Iran 0-1
Katar- Korea płd 1-4
Liban- Katar 0-1
Iran- Katar 0-0
Liban- Iran 1-0
Iran- Korea płd. 1-0
Katar- Uzbekistan 0-1
Iran- Uzbekistan 0-1
Katar- Liban 1-0
Korea płd- Katar 2-1
Powodzenia!
✅50
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Polska -3,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawie zapowiada sie mecz towarzyski Polski z Lichtensteinem. Jest to sprawdzian naszej reprezentacji przed zblizajacymi sie meczami eliminacyjnymi do mistrzostw swiata. Zapewnie w meczu wyjda piłkarze grajacy w Polskiej lidze , bo nie sadze aby w pierwszym składzie wyszedł Kuba czy lewy. Ostatnio naszym ciezko idzie wygrywanie , porazka w waznym meczu z Ukraina i wygrana 5-0 z San Marino gdzie dwa gole były z karnych. Mysle ze reprezentacja ma cos do pokazania . Fajnie bylo by zobaczyc ładny mecz naszych pilkarzy. Sadze ze druzyna gosci nie jest tak przygotowana jak nasza , piłkarze grają w slabych klubach i w ostatnich 10 meczach mieli 8 porazek , remis i wygrana z Litwa. Sadze ze nasi powinni pokryć handicap i zobaczymy dobry mecz naszej reprezentacji.
⛔100
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: DW 2:0
Kurs: 5,00 (zredukowany)
Bukmacher: Bet365

Takie spotkania zdarzają się stosunkowo rzadko i warto zagrać je odważniej. Po zakończonym sezonie w klubach przed urlopami najlepsi Polscy zawodnicy zagrają jeszcze dwa spotkania, najpierw towarzystko z Liechtensteinem, a potem już w ramach eliminacji do MŚ 2014 z Mołdawią na wyjeździe. Na początku rozważmy aspekt psychologiczny, dlaczego akurat taki rywal? Sprawa jest prosta, chodzi tutaj o to, by rozegrać taki oficjalny sparing z jakąś słabszą drużyną w celu zwycięstwa i podniesienia morali. Przejdźmy do potencjału rywala, jak silna jest kadra rywali? Przytoczę tutaj ich wyniki wyjazdowe od 2012 roku, są to same porażki: 1:0 z Azerbejdżanem, 2:0 z Łotwą, 2:0 ze Słowacją i 2:1 z Maltą. Sięgając głębiej zdarzają się też porażki wyższe jak 5:0 z Węgrami, 6:0 z Hiszpanią, 5:0 z Chorwacją, 4:0 z Niemcami, 4:0 ze Słowacją, 7:1 z Maltą, 4:0 z Danią czy 4:0 z Walią. Tyle tylko, że równie często te porażki były wiele niższe. Bramki kadra tego małego kraju strzela niezwykle rzadko, zazwyczaj na skutek błędów rywali czy z akcji ale przeciwko rywalom typu San Marino. Liechtenstein gra obecnie w eliminacjach do MŚ 2014, gdzie po pięciu kolejkach ma 1 punkt, bilans bramkowy 2:15 i kolejny mecz już za trzy dni w piątek: u siebie ze Słowacją. Oni nie mają żadnej presji, przede wszystkim bawią się futbolem i będzie dla nich relaksem gra z takimi rywalami jak Lewandowski, Błaszczykowski, Boruc czy Szczęsny. Co do kadry Fornalika to pisać wiele nie ma sensu, po blamażu 1:3 z Ukrainą wygrali wysoko 5:0 z San Marino. Oglądałem to spotkanie i biorąc pod uwagę, że dwie bramki padły z karnych a dogodnych akcji było mniej niz się spodziewałem - nie oceniam tego spotkania dobrze. Dodatkowo dzisiaj Polska zagra poważnie osłabiona. W bramce przez prawdopodobnie pierwszy kwadrans zagra na pożegnanie z kadrą Jerzy Dudek później zastąpiony przez Boruca lub Szczęsnego. Problemem jest jednak formacja obronna gdyż zabraknie skrzydłowych: Wawrzyniaka i Piszczka, nie wiadomo też do końca kto zagra na środku - fakt faktem, że wyprowadzanie akcji może nie wyglądać najlepiej. Z drugiej jednak strony defensorzy reprezentujący nawet taką Legię są raczej o dwie klasy rozgrywkowe lepsi od dzisiejszych rywali więc czyste konto jest raczej formalnością. Nie zagra też Obraniak, który zrezygnował z występów w kadrze. Fornalik zapowiadał jednak, że ten skład będzie bardzo podobny do tego który zagra z Mołdawią, a przynajmniej w pewnym wymiarze czasowym. Przez to domyślić można się, że o ile w podstawowym składzie zagrają najlepsi piłkarze kadry, o tyle po jakimś czasie Fornalik dokona zmian. Czy Lewandowski będzie dziś skuteczny? Czy nasi defensorzy nie zaliczą wpadki? Myślę, że i tak i nie - czyli zagramy na zero z tyłu, ale te akcje nie będą się przekładać na wynik, bo wielokrotnie pokazywaliśmy, że ciężko gra nam się w roli rozgrywających a spotkanie z San Marino tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu. Co do samego typu i kursu, być może ryzykowny, ale to taki zmodyfikowany under 3,5 z wykluczeniem bramki dla gości, 0:0 i 1:0 a po znacznie wyższym kursie. W moim odczucie to spore value.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: p. nożna
spotkanie: Polska vs Liechtenstain
Typ: rzuty rożne powyżej 9
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
ANALIZA. Witam, zbliżamy się wielkimi krokami do meczu o punkty z Mołdawią, będzie to ważny dla Polski mecz, który musimy, po prostu musimy wygrać, przed tym spotkaniem jednak gramy towarzysko z Liechtenstainem. Biało- czerwoni mają wyjść w silnym, jak nie najsilniejszym składzie, chociaż nie przypuszczam, by Kuba i Lewy grali po 90 minut to jednak spodziewam się, że polacy będą przypiłce przez większość spotkania i to będą z nią w pobliżu pola karnego gości, a za tym idą akcję i rogi... w meczu z Sanmarino bałem zagrać over 10 na rogi a po pierwszej połowie ta linia już pękła. Dzisiaj spodziewam się podobnie, tym bardziej, że piłkarze będą starali się pokazać z jak najlepszej strony, by trener dał im szanse wyjść w pierwszym składzie przeciwko mołdawianom. Goście głównie będą się bronili i tu widzę sporą szansę że będą wybijać piłkę za linię końcową, a jak wspomniał koega Maro 17 może też 2 rogi dołożą. ogólnie popieram analizę kolego, jednak gram o jeden kornel wyżej... mam nadzieję, że linia ta też zostanie przekroczona. gram jeszcze, że Polska powyżej 2,5 gola w meczu za 1,55 w sportingbet. Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel liga szwdzka
Data rozpoczęcia: 4.6.2013 godzina: 19:00
Spotkanie: Saifutdinov -Iversen(kto lepszy)
Typ: Saifudtinov
Kurs: 4,7
Bukmacher::Betsafe:
Na dzisiejszy dzień wybrałem starcie dwóch polskich żużlowców w spotkaniu ligi szwedzkiej. W 4 rozegranych kolejkach jak dotąd to Puk był prawdziwym liderem Indianery. W ostatnim czasie jest on w nieziemskiej formie, jednak liczę, że w dzisiejszym meczu to Emil będzie prawdziwym liderem. Jego seria zwycięstw w GP pokazała, że stać go by naprawdę dobrze jeździć również w Szwecji.
słaba analiza
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Francja - PRO A
Spotkanie: Nanterre - Strasbourg
Typ: Nanterre -1pkt
Kurs: 2.56
Bukmacher: Bet365

Fantastycznie zapowiada się końcówka sezonu we Francji. W paryskiej hali Stade Pierre de Coubertin skazywana na porażkę już w 1 rundzie, 8 drużyna sezonu zasadniczego, ekipa Nanterre stoi przed olbrzymią szansą na prowadzenie w serii 2:1 i bycia tylko jeden mecz od mistrzostwa Francji. W 1 rundzie Playoffs pokonali najlepszą drużynę sezonu zasadniczego 2:0. Ale to co ekipa Pascala Donnadieu zrobiła 2 rundzie przeszło najśmielsze oczekiwania - 2:0 a mistrzem Francji z 2012 roku, ekipą Chalon/Saone. Wydawało się, że to koniec pięknej przygody, tym bardziej bo 1 meczu finałowym, gdzie zostali &quot;zgwałceni&quot; przez ekipę Strasbourg&#39;a przegrywając mecz 34 (!!!) punktami. Jednak 2 dni później ekipa biało-zielonych po raz kolejny zaskoczyła i wygrała 2 mecz finałów, do tego na wyjeździe. Teraz powrót do swojej hali i wsparcie własnej publiczności. Chłopaki wiedzą o co grają, poza tym oni nic nie muszą, i tak zrobili więcej niż od nich oczekiwano. A ja liczę, że przy okazji pokażą wszystkim niedowiarkiom, że to nie przypadek i ograją dzisiaj ekipę Strasbourga.

Warto zwrócić uwagę na statystki ekipy Strasbourga w meczach finałowych (w nawiasach ekipa Nanterre):

1 mecz: skuteczność ponad 65% (34.5%) za 2pkt, prawie 44% (38%) za 3pkt i prawie 78% (64%) z osobistych. Do tego 29 zbiórek (17 zbiórek).

2 mecz: skuteczność ponad 47% (49%) za 2pkt, 30% (50%) za 3pkt i 72% (57%) z osobistych. Zbiórek mieli 37 (Nanterre 28).

Pierwszy mecz ewidentnie w stronę gospodarzy. Goście kompletnie bez rzutu, do tego wyraźna przegrana w walce na tablicach. Ale drugi mecz już tam Strasbourgowi nie wyszedł, a czemu? Bo Nanterre poprawiło grę w obronie. Sami zaczęli trafiać i wynik zgoła odmienny. Dzisiaj liczę na powtórkę z meczu nr 2 i zwycięstwo biało-zielonych!

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! :grin:
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: powyżej 5,5 bramki w meczu
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Na początek może skład naszej drużyny
Jerzy Dudek - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Ariel Borysiuk, Adam Matuszczyk, Kamil Grosicki, Adrian Mierzejewski, Maciej Rybus - Artur Sobiech
Co to oznacza ? Oszczędzanie najlepszych zawodników, by nie narazić ich na kontuzję przed arcyważnym meczem z Mołdawią w Kiszyniowie. Tak ale czy aby na pewno żaden z &quot;rezerwowych&quot; nie ma szans błysnąć na tyle by przekonać do siebie selekcjonera ? Sądzę, że szczególnie dużą szansę na to ma Mierzejewski, przede wszystkim dlatego, że Obraniak podjął taką, a nie inną decyzję. Gracze na których postawił dziś Fornalik naprawdę mają o co grać, na mokrej murawie łatwo o błąd bramkarzy dlatego przewiduje dużą ilość strzałów z dystansu, możliwie jest także luźniejsze potraktowanie swoich obowiązków przez naszych obrońców - by Jurek mógł pokazać się z dobrej strony w ostatnim meczu w reprezentacji, z całym szacunkiem dla Jerzego i jego osiągnięć, nie sądzę by to był jego wieczór, kto grał w piłkę na chociażby poziomie 4 ligi ten wie, że to nie takie proste by z miejsca zagrać i być wyróżniającą się postacią, dlatego myślę, że może zdarzyć mu się &quot;babol&quot;, uważam jednak, że szybki Grosicki rozerwie obronę gości i przyczyni się do kilku bramek dla naszych, liczę też na strzały zza pola karnego Borysiuka czy też Mierzeja, uważam typ powyżej 5,5 bramki w meczu za warty ryzyka, polecam
⛔100
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Polska -4 (EH)
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
O tym meczu wszystko już praktycznie zostało już napisane. Polacy rozpoczną w składzie: Jerzy Dudek - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak, Ariel Borysiuk, Adrian Mierzejewski, Adam Matuszczyk, Kamil Grosicki, Maciej Rybus, Artur Sobiech. Może ci gracze nie mają na swoim koncie po 25-30 bramek w kadrze na swoim koncie, ale uważam, że to właśnie może być atut. Każdy będzie chciał udanie zakończyć sezon. Nie czarujmy się, Lichtenstein przyjeżdża otrzymać jak najmniejszy wymiar kary. Mecz prawdy dla skrzydłowych, którzy muszą narobić sporo wiatru, żeby przekonać do siebie Waldemara Fornalika. Myślę, że uda się pokonać bramkarza rywali kilka razy, żeby wlać nadzieję przed meczem z Mołdawią, który niektórzy bagatelizują. W sytuacji naszej kadry o wszystko należy drżeć.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom