>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.04.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 4 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Dallas Stars
Typ: R.Getzlaf - zdobędzie bramki
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin

Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 4:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Anaheim Ducks ( drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 53 pkt), a drużyną gości Dallas Stars ( trzynaste miejsce z dorobkiem 35 pkt). Ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami miał miejsce 2.04.2013 w Dallas i zakończył się wynikiem 4-0 dla Anaheim. Dziś też liczę na wygraną kaczek, i wydaje mi się że ich chwilowe załamanie formy zostanie zniwelowane po dzisiejszym spotkaniu. Drużyna gości w dużym osłabieniu gdyż z klubu w okienku transferowym odeszli J.Jagr, a także B.Morrow. Dzisiaj typuje że R.Getzlaf zdobędzie bramkę w meczu z Dallas. Obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli strzelców z 40 punktami ( 12 bramek oraz 28 asyst ) . Spodziewam się dużej ilości oddanych strzałów na bramkę Lehtonena, a główne ogniwo zespołu Anaheim czyli R.Getzlaf umieści krążek w bramce gości.

✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [01:10]
Atlanta Braves vs Phialdelphia Phillies
Atlanta Braves 1.74 @ Pinnacle
Paul Maholm vs Roy Halladay.

2-3 lata temu ktoś mógłby mi powiedzieć , że straciłem rozum , że gram na Atlante.
Ale teraz na serio.
Doc ma przeciwko batterom Atlanty liczby .297/.337/.505
Na dodatek Dan Uggla oraz Freddie Freeman mają przeciwko niemu po 3 HR.
W poniedziałek obydwaj ukuli po HR przeciwko Hamelsowi - obecnie najlepszemu miotaczowi w barwach Phillies
Średnie odbić (AVG) przeciwko Doc&#39;owi batterów Braves
BJ Upton .357 w 42 AB
Uggla .324 w 34 AB
Laird .261 w 23 AB
Freeman .467 w 15 AB
Heyward .176 i ma 6 RBI.
Ostatnie 5 spotkań z Braves to bilans 0-2 , ERA 8.76
Maholm widział batterów swoich rywali dwukrotnie mniej razy niż czynił to Doc.
Ma linie .271/.297/.402
Na dodatek J-Roll , Howard i Utley mają dość przeciętne linie przeciwko niemu.
Reszta ? Może i ma 1.000 AVG ale w próbach w ilości 1 czy 2.
Ostatnie 5 gier przeciwko Phillies to 3 świetne miotania oraz dwa tragicze
W Spring treningu
Maholm - bilans 4-1 , ERA 1.53 , 0 HR w 29.1 IP - BB/9 3.4 to tylko jedyny minus
Halladay - bilans 2-1 , ERA 6.06 , 11 ER w 16.1 IP , wysokie H/9 jak i BB/9
Zbierając wszystko w jedno.
Braves liczy się od początku w walce o Postseason.
Grają w domu , bullpen teoretycznie lepszy niż bullpen Phillies.
Lepszy i bardziej stabilny set-up man i closer.
Starter Braves ma opinie dość średniego - przynajmniej ja taką opinię miałem o nim (może przez to ze grał w Pirates prawie całą karierę) , ale Doc faktycznie wygląda bez formy trochę i kontuzje też mają wpływy na to jak gra.
Ja ze stawką się wstrzymam , ale mam wrażenie że Braves po trudnym spotkaniu to wygra.

✅ 74
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie ; NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks vs Dallas Stars
Typ: Handicap ( 0 : 1.5 ) Anaheim Ducks vs Dallas Stars (Anaheim wygra co najmniej 2 golami)
Kurs: 2,60
Buk: Betsafe
Witam, postanowiłem dziś też zagrać NHL a dokładniej wybrałem mecz Anaheim-Dallas Stars. Zacznę od drużyny gospodarzy. Kaczory jest to drużyna która się „dotarła” w porównaniu do zeszłego sezonu ,stanowią jedność, drużyna dojrzała mentalnie , paczka jest tam równa więc jak ktoś zawali mecz inny zawodnik to nadrobi. Ostatnio grało im się trochę gorzej, ale nikt ciągle nie wygrywa tym bardziej w NHL , zawsze jakaś drużyna ma przestój, ale jestem pewien że Anaheim wrócili już na dobre tory, więc czemu ta ciężka lokomotywa ma nie rozjechać drużyny STARS bez gwiazd które odpowiednio poodchodziły … Jagr do Bostonu i Morrow do Pingwinów. Dallas jednak przyzwyczaiło nas że jest drużyną wyjazdową, ich ostatnim łupem jest dubel w Los Angeles co na moje było ciężkim wyczynem no ale jeśli ta dwójka co odeszła strzeliła większą połowę bramek dla Dallas wniosek nasuwa się samemu. Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w Honda Center i pewne zwycięstwo gospodarzy.

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europejska
Spotkanie: Benfica - Newcastle
Typ: Drużyna 1 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jak dla mnie łatwy typ, Benfica moim zdaniem już wcześniej miała trudniejszych przeciwników min: Bordeaux, Bayern Leverkusen.W dodatku pierwszy mecz gra u siebie i będzie Newcastle trzymać daleko od swojej bramki, żeby już u siebie załatwić sprawę awansu i czuć się spokojnie przed meczem na wyjeździe. Ostatnio w lidze u siebie również Benfica zademonstrowała siłę ofensywną wygrywając 6-1 z Rio Ave i trzeba przyznać że w porównaniu z Newcastle niema takich problemów bo jest jak na razie na pierwszym miejscu w lidze, a Newcastle nadal nie jest pewne utrzymania się w lidze i w każdym meczu musi walczyć o każdy punkt. +Benfica nie przegrała u siebie od 02.10.12 gdzie wtedy przegrała z Fc Barceloną 2-0, od tamtego czasu prawie same zwycięstwa i to większość wygranych spokojnie przewagą 3 goli. Czego nie może powiedzieć Newcastle któremu na wyjazdach wiedzie się tragicznie.Więc jak dla mnie łatwy typ że wygra Benfica i że wpadnie w tym meczu powyżej 2,5 bramek, myślę że gracze Benfiki się tutaj nastrzelają.

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Timea Babos - Ana Ivanovic
Typ: Ivanovic -6.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W nocy dojdzie do spotkanie 2 rundy turnieju WTA w Monterrey. Zdecydowaną faworytką jest Ivanovic i raczej nikt nie ma wątpliwości kto to spotkanie wygra. Oceniając formę, ale przede wszystkim umiejętności zdecydowałem się zagrać na handi -6.5 gema w strone Serbki. Wystarczy spojrzeć w statystyki by dostrzec, że Ana takie pojedynki chce wygrywać jak najszybciej. Jej ostatnie wyniki gdy była faworytką to 6:1 6:2, 6:2 6:1, 6:3 6:3 i tutaj w pierwszej rundzie 6:0 6:0. Jak widac handi nie pokryła tylko w 1 spotkaniu, ale to była Kuznetsova. Dziś rywalka słabiutka, młoda i jeszcze niepoukładana. Nie sądzę, żeby miała coś do powiedzenia z tak grającą Ivanovic. Forehand wszystko załatwi ????

⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Szwecja - Polska
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: bwin
Analiza:

Dziś o 19:10 odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla Polskich szczypiornistów. Rozegrają oni pierwsze spotkanie w
Malmoe. Nie wątpiące będzie to bardzo ciężki spotkanie dla nich gdyż na wyjeździ z tym państwem nie zwyciężyli ani razu ale myślę że w ten wieczór to się zmieni. Szwecja wystąpi przeciwko Polsce w osłabieniu, zabraknie takich zawodników jak Kim Ekdahl du Rietz z Rein-Neckar Loewen który ma kontuzje uda oraz Magnus Jernemyr z powodu bólu kręgosłupa. Polska na pewno wystąpi swoim najbardziej optymalnym składem żeby jak najlepiej wypaść w tym spotkani i je wygrać. Nasza Reprezentacja plasuję się na dzień dzisiejszy na pierwszym miejscu z taką samą ilością punktów jak Szwecja. Mają oni jednak mniej strzelonych bramek od&quot; Białych Orłów &quot; oraz bilans straconych bramek jest korzystniejszy dla Polaków. Zważając na kurs tak wysoki warto zaryzykować zagrać na Polaków gdyż Potrafimy bardzo dobrze grać w piłkę ręczną i nie raz to pokazaliśmy! Powodzenia!


⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Tottenham - Basel
Typ: Basel powyżej 1,5 gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Basel w tym roku spisuje się bardzo dobrze. W swojej lidze od lutego wygrali oni prawie wszystkie mecze i tylko raz zremisowali. W trzech tegorocznych ligowych meczach wyjazdowych Basel strzeliło aż osiem goli: cztery gole z Luzern, dwa z Servette i dwa z Lausanne. Bardzo dobrze spisuje się Basel w Lidze Europejskiej, gdyż sprawili dwie spore niespodzianki eliminując dwie dobre drużyny jakimi są Dnipro i Zenit. Jak widać forma Basel w tym roku jest naprawdę wysoka. Dla Tottenhamu sprawą kluczową jest zapewne zajęcie miejsca w pierwszej trójce Premier League, a Liga Europejska jest dla nich raczej mniej istotna. Co gorsza Tottenham przegrał dwa z trzech ostatnich spotkań ligowych, a w niedzielę mają ważny mecz z Evertonem. Tottenham ostatnio w każdym meczu traci bramki, więc defensywa tego zespołu nie jest w zbyt dobrej formie. Uważam, że będące w bardzo dobrej formie Basel może strzelić Tottenhamowi co najmniej dwa gole, po takim kursie chyba warto się skusić, bo Tottenham w defensywie robi sporo błędów.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Superliga
Spotkanie:Aalborg - Nordsjaelland
Typ:Jaka będzie łączna liczba goli w meczu? Powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mecz rozpocznie się o godz.18:00. Drużyna gości w dwóch ostatnich spotkaniach wygrała u siebie i strzeliła łącznie 7 bramek ( 3:1 z Midtjylland i 4:2 z Aarhus). Zwycięstwa okazałe, i zanczące dla drużyny Nordsjaelland w zdobyciu wicemistrzostwa premiowanego do gry w kwalifikacjach LM. Drużyna gospodarzy ostatni mecz przegrała z Esbjerg 1:0 na wyjeździe i miała 3 remisy (28 marca Horsens 2:2, 9 marca z Esbjerg 0:0, 6 marca z Odense 2:2). W tabeli mają duże szanse na zajęcie miejsca premiowanego do gry w LE. Dobrze grający i dużo strzelający Nordsjaelland oraz grający u siebie i również potrafiący strzelić w meczu 2 bramki Aalborg to mecz, w którym powinny być minimum te trzy bramki.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Calgary (-1,5) - Edmonton
Typ: Calgary
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś w nocy z NHL wybrałem mecz Płomieni z Nafciarzami. Dlaczego?
Otóż liczę na ponowne odrodzenie się Gospodarzy w meczach na własnej tafli.
Kilka dni temu ich serie 8 wygranych z rzędy we własnej Hali przerwali hokeiści Columbus.
Mimo iż całe spotkanie Calgary przeważało, to zawiodła skuteczność, której dzisiaj nie może zabraknąć. Czas kontynuować
zwycięską passę własnej Hali, a porażkę ostatnią przypisać wypadowi przy pracy.
Jeśli chodzi o Edmonton, to ich wyjazdowe spotkania wyglądają w kratkę. Znacznie lepiej radzą sobie u siebie, lecz niestety
dziś czeka ich delegacja.
Jeśli chodzi o Head to Head, to zarówno hokeiści Calgary jak i Płomienie wygrywają na własnych taflach.
Nie sądzę by dziś było inaczej. pozdrawiam

⛔ 100
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL - play offy
Spotkanie: Kazań - Traktor Chelyabinsk
typ: X
kurs: 4.00
Bukmacher: Expert
Za bardzo na rosyjskim hokeju się nie znam, aczkolwiek zaciekawiło mnie jutrzejsze spotkanie w którym Kazań u siebie podejmie Traktor jakieśtammiasto.
Dziwią mnie kursy skierowane na Kazań, ponieważ oni wcale oni tak świetnie nie grają. Ostatnie 6 meczy grali właśnie z Traktorem, wygrali połowę z nich, ale...w czterech meczach tam padł remis! Z tego co widzę to również w poprzednich sezonach te dwa zespoły lubiły remisować, gdy ze sobą grały. Oczywiście to jest hokej, ciężko to przewidzieć, ale patrząc logicznie - skoro padł tam cztery razy remis na sześć spotkań, to co stoi na przeszkodzie, aby teraz rówineż był remis?
A tutaj taki wykres poprzednich meczów (bez dogrywki)
Traktor 3:2 Kazań
Kazań 1:1 Traktor
Traktor 5:5 Kazań
Traktor 0:0 Kazań
Kazań 1:1 Traktor
Traktor 3:2 Kazań

⛔ 100
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Philadelphia-Montreal
Typ: Montreal
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin

Philadelphia u siebie w ostatnich meczach w kratkę choć trzeba przyznać, że przeciwnicy byli przyzwoici i porażki ujmy nie przynoszą:
Philadelphia Flyers - Washington Capitals 5-4 D
Philadelphia Flyers - Boston Bruins 3-1
Philadelphia Flyers - New York Islanders 3-4 po karnych
Philadelphia Flyers - New York Rangers 2-5
Montreal na wyjeżdzie wygląda dużo lepiej:
Boston Bruins - Montreal Canadiens 5-6 po karnych
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens 1-0
New York Islanders - Montreal Canadiens 2-5
New Jersey Devils - Montreal Canadiens 1-2
Co rzuca się w oczy Montreal na wyjazdach dawał sobie radę z najlepszymi ekipami z wyjątkiem Pingwinów, ale z nimi przegrać 1-0 to żadna ujma. Wygrana z Bostonem i łapiącymi przyzwoita formę NY Islanders pozwala mi patrzeć pozytywnie na mój typ.

Mecz będzie wyrównany co widać po kursach, ale ja stawiam na Montreal w tym meczu.

⛔ 100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - liga europejska
Spotkanie: Fenerbahce - Lazio
Typ: 2 lub 3 bramki
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt Analiza: sukces z pewnością potrzebny jest obu stronom. Lazio w Serie A radzi sobie w ostatnim czasie bardzo słabo, dlatego z pewnością awans do półfinału Ligi Europejskiej pozwoliłby odbudować morale w zespole. Fenerbahce z kolei na ligowym podwórku gra dobrze, ale nadal nie wystarcza to, by wyprzedzić w tabeli Galatasaray, dlatego i ta drużyna potrzebuje awansu, by wlać w serca kibiców nieco optymizmu.
O tym, któremu zespołowi uda się zrealizować zadanie w dużej mierze zadecyduje już wynik pierwszego starcia. Turcy na swoim terenie grają dziś bez udziału publiczności i moim zdaniem bez tego dopingu stracą trochę ducha walki. Według mnie w tym meczu padną 2 Lub 3 bramki. Będzie dużo gry w środku pola i tyle bramek powinno paść.

✅ 95
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Toronto Raptors- Washigton Wizards
Typ:
Washigton Wizards
Kurs: 2,45
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zastanawiałem się raczej nad handicapem dodatnim, ale linie są na tyle niskie (najbardziej odpowiadającą mi byłaby +4.5, jeśli taką znajdę po dobrym kursie zmienię typ). Wizards są na B-2-B po domowej wygranej z Chicago Bulls, ale oprócz Johna Walla nikt nie zagrał w tym meczu dłużej niż pół godziny. Po za tym Wizards grają w końcu niemal pełnym składem. W spotkaniu z Raptors w Waszyngtonie do składu wrócił debiutant, rzucający obrońca Bradley Beal, który rzucił aż 24 punkty na skuteczności 8/14 z gry. W spotkaniu z Bulls było już gorzej, ale to nie dziwne biorąc pod uwagę, że to jedna z najlepszych defensyw w lidze. Z Bykami zagrał także Nene, a wcześniej do składu wrócili także Martell Webster i Trevor Ariza, którzy mieli drobne problemy ze zdrowiem, tak więc widzimy, że Wizards mogą w tej chwili wystawić naprawdę silny skład. Świetnie gra przy tym lider zespołu John Wall, który powrócił wcześniej po kontuzji i widać, że wykonał naprawdę dużo pracy w okresie przygotowawczym. Prowadzenie gry zawsze było jego atutem, a teraz dołożył do tego rzut, na który zawsze narzekano. Bulls rzucił aż 27 punktów przy statystykach niedalekich od triple-double co jest najlepszą rekomendacją.
W odróżnieniu od Wizards Raptors grają ostatnio źle, a w dodatku powrót lidera nie przyniósł żadnej poprawy. Rudy Gay miał problemy z plecami, ale już po jego powrocie po dwumeczu z Knicks drużyna z Kanady wygrała tylko raz w Detroit przy okazji przegrywając trzy mecze z rzędu, w tym rewanż z Pistons. Szkoda, bo zawsze lubiłem drużynę z Toronto, ale obecnie grają bardzo słabo i po lekkiej euforii związanej z transferem Gaya i jego rzutami na wygrane w kilku meczach teraz znów zaczyna rządzić marazm. Ostatnio dobre wyniki Raptors przyszły wraz z kontuzją Lowry&#39;ego i koniecznością grania w piątce Calderonem, teraz nie ma Hiszpana i Raptors grają źle. Uważam, że B-2-B nie będzie miał znaczenia, bo Raptors to nie jest zespół grający up-tempo i dlatego nie zmęczą raczej Wizards, którzy wreszcie grają pełnym składem. Trochę zastanawiające są rotacje trenera Wittmana (granie w piątce takimi zawodnikami jak Temple czy Bookera zamiast Beala i Arizy), ale na tę chwilę Wizards grają lepiej i mają lidera z prawdziwego zdarzenia. Po tym kursie warto rozważyć zagranie ich.

⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie - Benfica - Newcastle
Typ - p.Cisse strzelcem bramki
Kurs - 5,0
Bukmacher: William Hill
Analiza- Dziś Liga Europejska i pierwsze spotkania ja wybrałem spotkanie Portugalskiej Benfiki z Angielskim Newcastle .Zdecydowanym faworytem wydaje się być ekipa gospodarzy również tak sądzę ,lecz uważam że Newcastle będzie starało się strzelić choć jedną bramkę w meczu wyjazdowym .Newcastle w tej edycji spisuję się doskonale w poprzedniej rundzie wyeliminowali Rosyjską Anzhi gdzie właśnie bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Cisse. Krótko zwięźle i na temat myślę że Newcastle będzie się starało o tego gola a ja uważam że strzeli go Cisse ponieważ jest jedynym wysuniętym napastnikiem ma bardzo duże umiejętności na pewno będzie miał sytuację i myślę że uda mu się którąś wykorzystać kurs wyśmienity można zaryzykować.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Dania Superliga
Spotkanie - Aalborg : Nordsjaelland
Typ - suma goli drużyny ? Nordsjaelland powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.37
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś w ramach 25 kolejki w Superlidze w Danii spotkanie pomiędzy Aalborg a Nordsjaelland . W ostatnim czasie aktualny mistrz Danii zespół Nordsjaelland w dobrej dyspozycji i tak np. na ostatnie 5 kolejek tylko 1 porażka , 3 zwycięstwa i remis co jednak mnie interesuje to gole i w tych 5 meczach strzelili 10 goli no ale 8 stracili ale mnie interesują te strzelone , ostatnie 2 spotkania to mecze u siebie i wyniki 4:2 z Aarhus i 3:1 z Midtjylland co napawa optymizmem w dzisiejszym pojedynku z Aalborg , gospodarze ostatnio przechodzą kryzys i na ostatnie 5 kolejek bilans 0-3-2 i bramki 6:8 . Jak będzie dzisiaj ? uważam patrząc na ich H2H że goście są w stanie wygrać bo bilans miedzy nimi to 13-11-9 w bramkach 44:40 a na stadionie Aalborg 8-5-7 i bramki 28:28 czyli widzimy że gra im sie tutaj nie najgorzej a powiedziałbym że dobrze dodajac do tego aktualną formę drużyn to liczę że goście są w stanie tutaj ze dwie bramki zdobyć . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: New York Rangers(-1.5) - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
04.04.2013 01:30
Analiza:
W końcu po piętnastu wygranych z rzędu wczoraj Buffalo na wyjeździe pokonało pingwiny i to wysoko bo aż trzema bramkami.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki tylko na korzyść graczy z New Yorku.Myślę że po ostatnim wygranym meczu z Jets dziś pójdą za ciosem i pokonają pingwiny.Wierzę że są w stanie tego dokonać chociaż że ostatnio im nie szło z Pittsburghiem.Sądzę że dziś jednak dadzą sobie radę i to więcej niż jedną bramką.Goście po stracie Crosbego sądzę że są w szoku ze stracili tak ważnego zawodnika i ich morale przysiadły.W sumie w końcu także musieli ulec więc dziś nie liczę na to że tak szybko się otrząsną.Była seria ze zwycięstwami to i musi być seria porażek.Czarna seria moim zdaniem i w dzisiejszym spotkaniu także będzie i przegrają te spotkanie.grają spotkanie wyjazdowe więc sądzę że będzie ciężko im wygrać.swoje już nazdobywali punktów przez te po 15 spotkań więc teraz myślę że będą grali w kratkę.W każdym więc razie sądzę że dziś nie będą mieli za dużo do powiedzenia i przegrają te spotkanie z kretesem.

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie - Chelsea - Rubin
Typ: Chelsea wygra co najmniej 2 bramkami (handicap 0:1)
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
&#39;Rubin dobrze sobie radzi w tym turnieju, pokazuje dobra formę w spotkaniach wyjazdowych, jesteśmy więc pewni, że czeka nas trudne starcie. Może na Stamford Bridge uda nam się jednak zrobić dobry start, strzelić kilka bramek zachowując jednocześnie czyste konto?&#39; - to słowa obrońcy Ryana Bertranda przed jutrzejszym spotkaniem w Lidze Europy.
Każdy zna siłe ofensywną Chelsea- Mata, Demba Ba, Moses, Oscar, Hazard, czy też Torres w każdym momencie mogą jednym zagraniem zmienić obraz gry. Oglądając mecz The Blues z drużyną Manchestery United ujrzałem świetny kolektyw w defensywie. Wynik 1:0 nie oddaje przebiegu tamtego spotkania. Szybkie kontry raz po raz kąsiły obronę Czerwonych Diabłów. Skoro więc Chelsea potrafiła zachować czyste konto przeciwko przyszłym mistrzom Anglii to dlaczego nie mieli by tego zrobić w potyczce z Rubinem? Petr Cech w świetnej formie na pewno w tym pomoże. ???? O bramki dla stołecznej drużyny nie trzeba się martwić- minął bowiem czas, kiedy byli oni anemiczni, przeplatając świetne mecze z tymi słabymi. Są głodni sukcesu i naładowani energią po wyeliminowaniu Manchesteru- myślę, że nie bedą mieli problemu z rozgromieniem Rubinu, dlatego gram z handicapem. Serdecznie polecam ten typ. ????

✅ 137
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, WTA Charleston
Spotkanie : Puig - Williams V.
Typ : Puig wygra pierwszego seta
Kurs : 3,25
Bukmacher : Williamhill
Analiza :
Monica Puig, czy ktoś o niej słyszał? Bo ja nie bardzo, natomiast tutaj oprę się na informacjach, które mogę znaleźć w sieci. Po pierwsze jest to zawodniczka mająca niecałe 20 lat, kończy je 27 września 2013 roku i jak łatwo obliczyć urodziła się w roku 1993. Mecz zostanie rozegrany na mączce, a na tej nawierzchni młoda Portorykanka czuję się jak ryba w wodzie i stąd też mistrzostwo w juniorskiej edycji French Open w roku 2011. Rok wcześniej, siedemnastoletnia tenisistka zdobyła złoty medal na Igrzyskach Ameryki Środkowej i Karaibów, nie do wiary, że o niej wcześniej nie słyszałem....
Kolejna rzecz. Naoglądałem się setek spotkań tenisowych i wiem, że każdy młody zawodnik/zawodniczka chce się pokazać i w początkowych fragmentach gry daje z siebie wszystko, stąd wziął się typ na pierwszego seta i mam nadzieję, że nie zawiodę się na tej dziewczynie.
Venus Williams lata temu wyrobiła sobie markę i nie chodzi mi tutaj o odzież.
Każdy kto odrobinę interesuje się tenisem wie, kim są siostry Williams. Ich kariery różnie się potoczyły, a los chciał, że to akurat Serena ponownie święci triumfy w przeciwieństwie do Venus, która obiektywnie patrząc nie ma szans na powrót do dawnej formy i pozostaje jej tylko pykać sobie na luzie i dorobić trochę szmalu zanim przejdzie na sportową emeryturę.
Nawierzchnia ziemna ma to do siebie, że chcąc nie chcąc trzeba tam zapier...biegać. Przewagę mają szybcy zawodnicy, a z reguły są to gracze niżsi, do takich Amerykanka nie należy i tutaj kolejne dla niej utrudnienie i kolejny plus po stronie przeciwniczki, na którą zresztą stawiam.
To by było na tyle i tak jak wczoraj na koniec dodam, że podobnie do Bartoli, Venus oddała mecz ze Stephens 23 marca w Miami.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europejska liga
Spotkanie: Benfica-Newcastle
Typ: gospodarze jedna bramką
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 21:05 czasu polskiego odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe ligi europejskiej pomiędzy portugalską Benficą a angielskim Newcastle united. Faworytem tej rywalizacji, przynajmniej w tym pierwszym spotkaniu jest ekipa gospodarzy która u siebie spisuje sie na prawdę dobrze w lidze , jak i w rozgrywkach europejskich. Gospodarze wyrzucili w tym sezonie już za burtę takie ekipy jak : Bordeaux , oraz Leverkusen , goście natomiast wyeliminowali we wcześniejszych spotkaniach Anzhi oraz metalist. Uważam że spotkanie to będzie wyrównane, ale o jednego gola lepsi okażą się gospodarze. Stawiam na dokładny wynik 1:0.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom