>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.04.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Azja Liga Mistrzow
Spotkanie: Al Ittihad - Baniyas SC Suma Goli Al Ittihad
Typ: over 2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 3 kolejki fazej grupowej Azjatyckiej lidze mistrzow spotykaja sie Al Ittihad z Arabii Saudysjkiej i reprezentat Zjednoczony emiratow Baniyas SC. Gospodarze tego spotkanie po 2 kolejkach maja komplet punktow i sa na czele tabelii kiedy ich rywale zajmuja druga pozycja w tabelii z 4 punktami. Faworytami tego spotkanie beda pilkarze Al Ittihad gdyz kolejna wygrana znacznie ich przeblize do fazej pucharowej. Goscie w 6 ostanich spotkanie ligowych zdolali wygrac tylko 2 co oznacza nieco spadek formy jej pilkarze. Gospodarze tego spotkanie w 6 ostanich spotkan zarowno w rozgrywkach ligowych oraz rozgrywkach LM zanotowali swietne bilans 5-1-0. Widac ze pilkarze Al Ittihad sa w swietnej formie i mozemy sie spodziewac ze ich pilkarze dzis zrobia wszystko zeby wykorzestac slbasza dyspozycja goscie i wygrac wysoko to spotkanie. Moim zdaniem stac dzis gospodarze zeby ponownie wysoko wygrac i nie raz pokonac bramkarza rywale tak jak to mailo miejsce w 2 poprzednich spotkanie tej fazej grupowej kiedy pilkarze Al Ittihad zdobyli w sumie az 7 gole. Licze dzis wiec na dobra skutecznosc napastnikow Al Ittihad jak Hazazi, Fawzi badz Ondama. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Al Ittihad i Baniyas SC, gospodarze tego spotkanie zdobeda powyzej 2,5 gola.
⛔100
 
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Benfica
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? Nie
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Odniosłem wrażenie, że drużyna Chelsea po ostatnich zwycięstwach w LM i EPL nieco się &quot;zespoliła&quot;, widać więcej kolektywu. Jaka zasługa w tym Di Matteo - trudno powiedzieć. W Chelsea jest paru na tyle doświadczonych graczy, że powinni oni sami &quot;dyrygować&quot; drużyną oddolnie, że tak powiem. Może to ma miejsce? Tyle o stronie psychologicznej. Spodziewam się podobnego spotkania jak w Lizbonie - dużo biegania ze strony Chelsea (liczę na kolejny dobry występ Ramiresa), odpowiedzialne krycie, pracowity Torres ;). Krótko mówiąc - przede wszystkim neutralizacja ofensywy Benfiki, dopiero w dalszej kolejności ofensywa własna. Nie liczę na wymianę ciosów.
⛔100
 
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : NK Koper - Mura 05
Typ : 1
Kurs : 1.80
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
W dzisiejszej słoweńskiej lidze zagrają dwie drużyny które w tabeli zajmują bliskie sobie miejsca i są drużynami nie obliczalnymi a wiec każdy wyniki w tym meczu jest możliwy ale ja osobiście stawiam na zwycięstwo gospodarzy . W tabeli ligowej gospodarze spotkania zajmują miejsce 5 i tracą do swojego dzisiejszego rywala 6 punktów a ich zdobycz punktowa w ligowych potyczkach wynosi 38 punkcików a bilans bramkowy jest korzystny 37:31 . Co do zespołu gości miejsce zajmują 3 i zdobyli dotychczas punktów 44 , bilans bramkowy jest dodatni ale z tego co widać ile strzelą tyle też tracą ;) a dokładniej wygląda to tak 37:35 . Przedstawię 5 ostatnich spotkań które zostały rozegrane na stadionie gospodarzy z dzisiejszym rywalem :
Koper vs. Mura 0:0
Koper vs. Mura 0:2
Koper vs. Mura 0:0
Koper vs. Mura 4:1
Koper vs. Mura 1:1
✅80
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Gorica -Maribor
04.04.2012 18:00
Typ:2
Kurs:2,59
Bukmacher: Pinnacle Sports

Jest to hit dwudziestej ósmej kolejki Słoweńskiej Prva Liga, drużyny te rozegrają pierwsze spotkanie między sobą w tym roku, natomiast w 2011r. rozegrali między sobą aż pięć pojedynków. Trzykrotnie Maribor był górą, a raz podzielili się punktami.
Ta konfrontacja będzie odbywać się na Stadion Športni Park, w mieście Nova Gorica.
Goście tego spotkania nie przegrali już od pięciu meczy a swoją ostatnią i jedyną porażke w tej rundzie zaliczyli na rozpoczęciu wiosennej rundy z zajmującym ostatnią lokatę Triglavem, który w ostatnim meczu zremisował 1:1 właśnie w Nowej Goricy.
Gospodarze tego pojedynku w ostatnich pięciu meczach na własnej murawie tylko raz byli górą a aż trzykrotnie remisowali przegrywając tylko raz z Murą 1:2.
The Purples na wyjeździe również spisują się stosunkowo dobrze, gdyby nie wliczać tego potknięcia z Triglavem. 21 Marca wygrali 1:2 z O. Ljubljana, po bramce Velikonja E, i Cvijanovic G, jeżeli ten pierwszy wejdzie w dzisiejsze spotkanie na pełnych obrotach to trzy punkty w stu procentach pojadą do Mariboru.
Dlatego ja proponuje postawić na zwycięstwo gości z ewentualną podpórką X2 na co kurs oscyluje w okolicach 1,5.
⛔100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia, SM Liga (Play-offs)
Spotkanie: JYP Jyvaskala - Jokerit Helsinki
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:30 w SM Lidze rozegrane zostaną pierwsze spotkania półfinałów.
Z dwóch spotkań wybrałem akurat ten mecz, bo naprawdę wątpię by tutaj miała mieć miejsce jakakolwiek niespodzianka. Dlaczego Jyvaskala? Obydwie drużyny idą w play-offach jak burza. Obydwie poprzednią fazę zakończyły wynikiem 4:0. Jednak o ile w przypadku Jyvaskali było to całkiem do przewidzenia, o tyle Jokerit po prostu znalazł sposób na inna drużynę z Helsinek HIFK i niespodziewanie wygrał całe derby. Derby derbami, a teraz przyszła pora na prawdziwy sprawdzian. W ostatnich 10 spotkaniach JYP wygrywwał z Jokeritem 6 razy. Tutaj więc nieznaczna przewaga po stronie dzisiejszych gospodarzy. Ponadto w tabeli po sezonie zasadniczym znalazł się dwa miejsca wyżej od gości ze stolicy.
Ja postawiłem dzisiaj na gospodarzy, bo nie mam wątpliwości że podejdą do spotkania bardzo zmobilizowani, grają u siebie i jeśli myślą o finale nie mogą podejść do dzisiejszego spotkania rozkojarzeni, przegrać i stracić przewagę własnego boiska.
Polecam typ, życzę powodzenia.
⛔100
 
B 0

brzusiu10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski,
Spotkanie: Arka-Legia
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: bwin
Analiza:
No i mamy półfinały Pucharu polski. Oczywiście że dziś wyżej jest notowana Legia, wystarczy spojrzeć na kursy wystawione przez buków. Tak samo było w 1/4. Arka grała ze Śląskiem i wiadomo jak sie to skończyło dla wrocławian, zostali odprawieni z kwitkiem. Czy ja wiem czy klub z Warszawy jest w formie:w lidze remis za remisem. A Arka trzeba przyznać, nie jest klubem z ekstraklasy (jako jedyna) która gra dalej w tych rozgrywkach. Szcęście raczej tu nie pomogło a umiejętności. Z racji tego że graja dziś u siebie, gdzie naprawdę są mocni postawię na wynik remisowy po dobrym kursie.
⛔100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria
Spotkanie: Lausanne - Basel
Typ: over 3.5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dokończenie 26-tej kolejki w Szwajcarii. Gra zdecydowany lider z amatorami z Lausanne. Drużyna z Bazylei od kilku sezonów zgłasza swoje europejskie aspiracje. Poważny sponsor , kilku ciekawych zawodników. Być może ostatnie 0-7 z Bawarczykami trochę podłamało szwajcarów ale pewnie chęci na zmazanie tego blamażu są. Została tylko liga bo półfinał pucharu z Winterthur to chyba tylko formalność. Mi osobiście żal trochę Strellera bo mógł zrobić trochę większą karierę w poważniejszym klubie.Ale żale żalami a FC Basel gra na Prawdę fajną piłkę. Ja nie mam wątpliwości że bramek nie zabraknie dzisiejszego wieczoru. Emeryt Frei też pewnie coś strzeli... Bilans ostatnich spotkań tylko zachęca do postawienie taaakigo kursu...


PUCBaselLausanne5 : 2

SUPLausanneBasel2 : 3

SUPBaselLausanne6 : 0

CLUBaselLausanne2 : 5

PUCBaselLausanne6 : 0
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Real - APOEL
Liczba goli w pierwszej połowie - poniżej 1.5 gola
2.00
Unibet
Ok Julcia opita, można pomyśleć o jakimś typie. Na dziś stawiam na to,że nie padną 2 bramki w pierwszych 45&#39; minutach meczu Realu z APOELEM.
APOEL już turystycznie jedzie a Real wypełniać będzie formalności, grać mają zawodnicy wracający po kontuzjach oraz Ci którzy są w szerszej kadrze. Media rzekomo widzą miejsce dla Ronaldo w pierwszym składzie, jednak moim zdaniem wystawienie go jest bez sensu, bo awans mają.
Patrząc na grę Realu u siebie w LM do przerwy wyniki wyglądały następująco:
Real - CSKA (1-0)
Real - Dinamo Zagrzeb (4-0)
Real - Lyon (1-0)
Real - Ajax (2-0)
Warto dodać,że Real we wszystkich tamtych walczył o coś a dziś to jedynie formalność. Real moim zdaniem zagra ten bez aby zagrać, nie będzie wielkiej spiny. APOEL moim zdaniem nie straci więcej jak bramka do przerwy.
⛔100
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Piłka nożna, ćwierćfinał LM
Real Madryt – Apoel Nikozja
Kaka strzeli bramkę
2,4 @ by Tobet
Pierwsze spotkanie zakończyło się 3:0 dla Królewskich. Jednakowoż gra wyśmienita nie była – kto oglądał, ten wie o czym mówię. Real wygrał spotkanie niewielkim nakładem sił, wbijając bramki podmęczonemu zespołowi z Nikozji dopiero w ostatnich dwudziestu minutach spotkania. W międzyczasie Real zagrał fenomenalny mecz w Pampelunie gromiąc tutejszą Osassunę aż 5:1. Czy taki sam Real zobaczymy dzisiaj? Mou może dowolnie wachlować składem, ponieważ po pierwsze sprawa awansu jest już przesądzona, po drugie ma w obwodzie naprawdę dobrych zawodników (Sahin, Granero, Varane). W tym wypadku wydaje się, że Kaka dostanie szansę na sporo minut. W pierwszym meczu z Apoelem pokazał, że stać go na wiele i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w Realu. Niewielu na niego stawia, jednak Kaka nieraz udowadniał swoją wartość. Jego strzały z boku pola karnego są zgrozą bramkarzy. Poza tym Ricardo świetnie współgra z Marcelo czy Ronaldo, którzy są siłą napędową Realu. Wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy kilka bramek, a jedną z nich strzeli Kaka. Przy dobrej grze Real powinien strzelić 3-4 bramki na spokojnie. Dość świeży i głodny gry Kaka może być autorem jednej z nich, a kurs 2,40 mnie osobiście przekonuje do zagrania.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Benfica
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: WilliamHill
Na dziś wybrałem rewanżowe spotkanie ligi mistrzów Chelsea-Benfica.Chelsea w pierwszym meczu wygrała skromnie 0-1 nie grając najlepiej.W tym meczu za drużyną z Londynu będzie przemawiać atut własnego boiska,gdzie radzą sobie całkiem nieżle.statystyki 4 ostatnich meczów w LM przed własną publicznością:
Chelsea FC 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen
Chelsea FC 5-0 KRC Genk
Chelsea FC 3-0 Valencia CF
Chelsea FC 3-1 SSC Napoli
Jak widać Chelsea strzela dużo goli na własnym terenie.Benfica też potrafi grać na wyjazdach i strzelać gole co pokazały ostatnie 4 mecze:
Oțelul Galați 0-1 SL e Benfica
FC Basel 1893 0-2 SL e Benfica
M.United FC 2-2 SL e Benfica
Zienit Petersburg 3-2 SL e Benfica
Myślę że ten mecz będzie wymianą ciosów z jednej jak i drugiej strony bo przecież Benfica nie ma nic do stracenia i musi zaatakować od początku meczu.Stawiam na over 3.5
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Polska 1 liga
Spotkanie: Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sacz
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza: O godzinie 20:00 prze własna publicznoscia Piast Gliwice podejmowac bedzie u siebie Sandecja Nowy Sacz.Piast Gliwice zajmuje obecnie 4 miejsce ich bilans 11-6-6 w bramkach 38-31 zdobywajac 39 punktów.Sandecja Nowy Sacz zajmuje obecnie 10 miejsce ich bilans 8-6-9 w bramkach 28-30 zdobywajac 30 punktów.W ostanim spotkaniu Piast Gliwice podejmował u siebie Górnik Polkowice które walczy o utrzymanie i spotkanie zakonczyło sie remisem.Natomiast Sandecja w ostatnim spotkaniu podejmowała na wyjezdzie Warte Poznan i wygrali to spotkanie 2:1.Gospodarze grajac u siebie ich bilans 4-3-0 w bramkach 15-8 zdobywajac 15 punktów.Natomiast goscie na wyjedzie ich bilans 3-4-5 w bramkach 10-17 zdobywajac 13 punktów.Goscie walcza o kazdy cenny punkt i o utrzymanie sie w lidze.Natomiast Piast Gliwice walczy awans lub baraz do Ekstraklasy.Jesli Piast chce awasnowac to musi to spotkanie wygrac.Uwazam ze w tym spotkaniu wygra Piast Gliwice.Pozdrawiam!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy, Serie C1 A
Spotkanie: AC Reggiana 1919 - SS Tritium 1908
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie zacznie się o godzinie 20:30 a zagrają ze sobą sąsiadujące w tabeli zespoły włoskiej ligi. Zajmujące odpowiednio dwunaste i jedenaste miejsce drużyny walczą o punkty, gdyż znajdują się bezpośrednio nad strefą spadkową. Drużyna gospodarzy ostatnio w gazie, dwie ostatnie kolejki to komplet sześciu punktów. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku gości, ostatnie mecze to dwie porażki, w tym niedzielna porażka u siebie z ostatnim zespołem ligi. Kolejną rzeczą jest iż Tritium zaabsorbowane jest grą w pucharze ligi co może przełożyć się na zmęczenie piłkarzy. Ciekawe jest też, że Tritium na wyjazdach do tej pory tylko raz zremisowało co w przypadku tej ligi (mało bramek, dużo remisów) jest dość wyjątkowe. Można by zatem pomyśleć: albo wygrana albo nie. Moim zdaniem nie tym razem i liczę na zwycięstwo gospodarzy, wynik pewnie 1:0, no góra 2:0.
✅125
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWŁOCHY: Lega Pro C1/B
Spotkanie: Barletta - Siracusa
Typ: under 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet 365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 o ligowe punkty wybiegną zawodnicy Barletty i Siracusa. Ekipa gospodarzy to poważny kandydat do awansu. W bieżącym sezonie spisują się nadzwyczaj dobrze i w meczu z 9 w tabeli Siracusem będą faworytem. Z ligowych statystyk jasno wynika, że Barletta ma spory problem ze zdobywaniem punktów w meczach na „własnym podwórku”. Zespoły mierzące w awans powinny przede wszystkim unikać „wpadek” na własnym boisku, jednak gospodarze dzisiejszego spotkania nie należą do powyższej grupy. W bezpośrednich konfrontacjach dominuje ekipa gości – Siracusa. W ostatnich pięciu spotkaniach, aż trzy razy wychodziła z nich zwycięsko, raz padł remis i tylko jedna wygrana przypadła Barlettcie. Oby dwie drużyny to typowe under- owce. Gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zarówno strzelali jak i tracili mało bramek. Wszystkie te mecze kończyły się z maksymalnie dwoma golami. Forma ekipy gości w ostatnich meczach bardzo wahadłowa, i co należy dodać goście na wyjazdach jeśli chodzi o bramki nie zachwycają. Na dodatkowe potwierdzenie mojego typu mogę dodać że w niższych ligach włoskiej piłki nożnej pada mało bramek, dlatego mój typ, jest godny gry, z dużą szansą na pwodzenie 
⛔100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, LM, 04.04.2012.

Chelsea - Benfica
Benfica
5,50
bet365

Analiza:

Dzis o godzinie 20.45 zostanie rozegrane spotkanie Ligi msitrzow pomiedzy Chelsea a Benficą . w pierwszym meczu gorą byli pilkarze z londynu jednak zawdzieczają te zwyciestwo wielkiemu szczesciu. W meczu rozegranym w Lizbonie to druzyna portugalska wykazywala wieksza ochote do gry ofensywne. To ta ekipa nadawala tempo spotkania. Chelsea w tym meczu szczerze nie poakzala nic. Dlatego dziwie sie ze dzis jest taki wysoki kurs na Benfice. Na zwyciestwo kurs podchodzi pod 5 zl..ja sie zaasekuruje i zagram Benfice remis bez zakaldu. Uwazam ze po tym co klub z Lizbony pokazal na stadionie swiatla moge byc pewien ze dzis nie poddadzą sie, beda wlaczyc do konca. na pewno wiedzą ze mieli wielkeigo pecha w pierwszym meczu i na pewno jeszcze wierza w awans. Druzyny z Portugalii slyną z tego ze potrafia odwrocic losy awansu, spotkania na swoja korzysc nawet w ostatnich minutach spotkania. Mysle ze chelslea jest do ogrania, nie prezetnuje sie ta druzyna stabilnie. Moj typ to 1-2.
⛔100
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Tennis, WTA - Charleston
Mirjana Lucic - Lucie Safarova
Mirjana Lucic (+1.5 Sets)
2

Pinnacle
Lucie Safarova jest typem zawodniczki, przeciwko której warto, właściwie w każdym meczu, zagrać jakiś handicap, setowy czy gemowy. Czeszka jednym razem wolno wchodzi w mecz, innym razem trwoni przewagę. Często, zanim wygra, wplątuje się w trzysetówki. Poza tym Lucie ma słaby rok, zagrała tylko jeden dobry turniej, w Dausze, na którym pokonała Agę i Caro. Ostatnia przegrana w Miami z Heather Watson pokazuje do czego zdolna jest Safarova.
Mirjana Lucic ma w tym sezonie szansę osiągnąć najlepszy ranking od czasu powrotu do zawodowego tenisa. Chorwatka, podobnie jak jej dzisiejsza rywalka gra ofensywnie. Mecz pewnie będzie słaby z dużą ilością niewymuszonych błędów. Zobaczymy pewnie kilka zwrotów sytuacji, jak to bywa w przypadku tak nierówno grających zawodniczek. W tym meczu wszystko jest możliwe. Myślę, że Lucic wygra przynajmniej jednego seta.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom