>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.04.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów
Typ: ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Kurs: 1.581
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zgadzam się odnośnie typu na Zaksę. Dla mnie są o wiele lepszą drużyną niż Resovia. W obu drużynach wystąpią najmocniejsze składy (znaczy się w Zaksie nie zagrać środkowy Gladyr ale są Czarnowski i Kaźmierczak) i to mnie skłania do grania na podopiecznych Stelmacha. W 4 kolejce oba zespoły spotkały się w pełnych zestawieniach i Zaksa wygrała dość spokojnie i luźno 3-0. Taki sam wynik widzę jutro. Zaksa ostatnio odpoczywała ostatni mecz rozegrali niespełna miesiąc temu, teraz się przygotowywali do najważniejszych spotkań sezonu i podejrzewam że będą znakomicie przygotowani i nawiążą walkę w finale ze Skrą. W meczach ćwierćfinałowych Zaksa grał z Fartem Kielce, w tamtych spotkaniach dobrze grali skrzydłowi, Rouzier, Samik i Ruciak. Środek jeszcze nie funkcjonował tak jak należy ale i tak było dobrze. Przyjęcie na w miarę niezłym poziomie. Jednak od ostatniego meczu sporo minęło także dyspozycja zawodników jest trochę zagadką, nie to co w przypadku Resovii. Rzeszowianie mierzyli się w finale Pucharu CEV z Dynamem Moskwa, oba mecze przegrali 3-2 szczerze mówiąc niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniali. Rewanżowe spotkanie oglądałem trochę z doskoku i z tego co udało mi się zobaczyć nie zachwycali. Ogólnie mnie ta drużyna dopóki będzie grał Tichacek nie będzie przekonywała. Jak wiadomo Grozer miewa nie raz słabsze momenty, w meczach z Dynamem raz kończył raz nie procent w ataku też nie miał za duży. Widać że formę i to niezłą złapał Akhrem i to on będzie sporym atutem gości. Również Nowakowski wygląda bardzo dobrze, dostaje dość dużo piłek i gra na wysokim procencie. Reasumując własna hala będzie sporym atutem Zaksy i myślę że w pierwszym spotkaniu spokojnie wygrają, Reska może czuć zmęczenie po dwóch ciężkich meczach z Ruskimi, także kurs na wygraną Zaksy bardzo przyzwoity i pobieram.
⛔100
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosyjska Superliga SiatkarzySpotkanie: Gazprom Yugra Surgut - Ural Ufa (3 m.)
Typ:
Ural Ufa
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trzecie starcie pomiędzy tymi drużynami w walce o miejsca 5-8. Poprzednie dwa, rozegrane na terenie siatkarzy Uralu, kończyły się dwoma różnymi wynikami - pierwsze 3-1 dla drużyny gospodarzy, w drugim już ulegli w tie-breaku, co daje nam stan 1-1 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Uważam, że pomimo wyrównanych potencjałów obu drużyn, to jednak goście są faworytem w tym meczu i w całej rywalizacji, gdyż taki człowiek na rozegraniu, jakim jest Lloy Ball w Ufie, to wystarczająca przewaga, by wygrać to spotkanie. Na dodatek skrzydłowi w osobach Alaina Roki znanego z Latiny oraz Andreya Maksimowa zapewniają Ufie sporą siłę ognia. Na środku siatki mamy weterana Rosyjskiej siatkówki - Alexeya Kazakova, który pomimo swoich lat, wciąż gra na zadowalającym poziomie. W drużynie Gazpromu prym wiedzie Todor Alexiev, znany z występów w reprezentacji Bułgarii, który w drugim meczu zdobył aż 26 punktów, a Teodor Todorov to zdecydowanie wyróżniający się środkowy młodego pokolenia. Uważam, że Ufa wygra to spotkanie, choć może to być ciężki bój, gdyż przegrany tego meczu na następny dzień będzie miał nóż na gardle.
✅96
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: futsal, Portugalia, 1ª divisão
Spotkanie: Olivais - Sporting
Typ: Sporting -2
Kurs: 1,98
Bukmacher:

Sporting, aby nie stracić dystansu do liderującej Benfiki, która ostatnio w imponujących rozmiarach rozprawiła się z zamykającym tabelę Loures, wygrywając aż 21-2, musi wygrać ze znajdującym się środku stawki Olivais. &quot;Os Leões&quot; prezentują wyborną dyspozycję i nie stracili ani jednego punktu w ostatnich 6 występach, zwyciężając wszystkie mecze z wysoką zaliczką. Olivais, choć jest w dosyć dobrej formie (seria 4 kolejnych zwycięstw), jest drużyną, która wyjątkowo &quot;leży&quot; Sportingowi. W dotychczas rozegranych bezpośrednich spotkań między tymi zespołami ekipa ze stolicy wygrała za każdym razem, i to bez większych problemów: 5-0, 2-4, 8-3, 4-1 i 7-4.
0
 
N 1

nuevogusto

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, LM
Spotkanie: Chelsea - Benfica
Typ: Benfica strzeli pow. 1.5 gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W środowy wieczór proponuję wysoki kurs na typ, że gościom z Portugalii uda się ćwierćfinale Ligi Mistrzów w meczu przeciwko londyńskiej drużynie zaaplikować rywalom przynajmniej 2 bramki.
Na pierwszy rzut oka może się to wydać propozycja dość szalona, biorąc pod uwagę, że na własnym terenie Benfica nie była zdobyć nawet jednej bramki. To, że tym razem zdobędą bramkę jestem praktycznie pewien, jednak kurs w okolicach 1,50 nie zachęca, a szansę że gości zdobędą min, 2 bramki oceniam 50 na 50 więc kurs 4.0 jest w tym względzie opłacalny.
Chelsea ostatnio zaczęła grać lepiej, jednak wciąż tracą jak na zespół tej klasy sporo bramke, natomiast Benfika na wyjazdach w LM potrafi strzelać ( na ostatnie 4 mecze wyjazdowe 3-krotnie zdobyli 2 bramki). Liczę że powtórzą to w Londynie.
⛔100
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn - Benfica Lizbona
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 2:1, 3:1 lub 4:1
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bwin


Analiza:
To już ostatnia wielka szansa przed Benficą Lizbona, jeżeli chcą przez 90 minut tego spotkania widzieć jakiekolwiek szanse dla swojego zespołu na awans do półfinału Ligi Mistrzów, muszą od pierwszego gwizdka grać na 100% swoich umiejętności, zaangażowaniem (a potrafią się zaangażować) są w stanie rozpocząć to spotkanie na swoją korzyść i jak lwy walczyć o zdobycie bramki, według mnie im sie to uda, u siebie przed własną publiką nie dali rady, wyglądało to tak jakby sie przestraszyli troche Chelsea i to zaważyło o wywiezieniu przez Londyńczyków z Portugalii korzystnego wyniku czyli 0:1 dla Blues. W dzisiejszym spotkaniu nie mają już nic do stracenia, jedyne co mogą zrobić to zaryzykować w 100%-ach i grać w pełni swoich możliwości o być albo nie być w pół-finale. Jednak w tym momencie do tego co napisałem wyżej zaczyna sie mowa o gospodarzach tego spotkania czyli Chelsea, i ten optymizm o którym pisałem wyżej odnośnie Benfici &quot;skrapla&quot; się do zdobytego 1-go gola w tym meczu przez ekipe z Lizbony. Chelsea ma bardzo ważną bramke przywiezioną z Portugalii (przypomnijmy wynik 0:1 dla Blues), ta bramka daje Chelsea 25% swobody i psychicznej podbudowy, natomiast nie jest to sytuacja która od początku spotkania da pewność Chelsea na awans, mimo tego plusa psychicznego Chelsea musi zagrać od samego początku swoją piłke i nie dać swobody drużynie z Lizbony która jutro będzie zapewne na gazie i zagra na 100% swojej piłki od początku spotkania, porównuje to spotkanie do wczorajszego meczu Barcelony i Milanu, jeżeli chodzi o wynik że będzie podobnie. Mój typ to dokładny wynik 2:1, 3:1 lub 4:1.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: Pacers -5
Kurs: 1,77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dawno nie pisałem analiz, jednak tym razem się skuszę. Wybrałem spotkanie pomiędzy Indianą, a Nowym Jorkiem. Faworytem wśród bukmacherów jest ekipa gospodarzy i jak najbardziej się z tym zgadzam. Indiana z pewnością będzie chciała się zrewanżować gościom za bezposednie ostatnie porażki, a ze względu na kontuzje w ekipie Knicks to zadanie będzie prostsze. Woodson nie będzie mógł skorzystać z usług Lina i Stoudemire&#39;a, a w drużynie gospodarzy brak kontuzji i do tego dochodzi przewaga własnego parkietu, na którym radzą sobie bardzo dobrze. W ostatnich spotkaniach tych drużyn, Knicksi nie mieli łatwych przepraw z Indianą, która prezentuje prezentuje naprawdę dobrze, we własnej hali notuje bilans 16-7, w której pokonali m.in Miami czy Clippers. Pacers są dodatkowo zmotywowani, mają idealną szansę na zrewanżowanie się rywalom, trójki też im coś ostatnio wpadają, bo maja bodajze czwarta albo trzecia lokate skutecznosci w poprzednich pięciu swoich pojedynkach. Granger i spółka mieli dzień odpoczynku, Knicks może i dwa, ale w przypadku urazów, to Melo będzie musiał pozostać dłużej na parkiecie, w sumie jak i Chandler. Zespół z Nowego Jorku wygrał cztery z pośród pięciu spotkań - czas na kolejną porażkę.
✅77
 
filipbets 0

filipbets

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów
Spotkanie: Kashiwa - Guangzhou
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

Przyglądam sie grze Kashiwy od dłuzszego czasu, widziałem ich mecz w lidze krajowej z Shimizu (wygrana 2:1) + mecz z lidze mistrzów (wygrana 5:1) na wlasnym terenie i musze powiedzieć ze sa druzyną bardzo poukładaną i szczególnie ciezką ją pokonać u siebie.

Ostatnie 5 meczy Kashiwy:
31.03 Iwata - Kashiwa 1:0
24.03 Kashiwa - Shimizu 2:1
21.03 Kashiwa - Jeonbuk 5:1 (Azjatycka LM)
17.03 Urawa - Kashiwa 1:0
11.03 Kashiwa - yokohama M. 3:3
Widac ze na ostatnie 3 mecze u siebie wygrali 2 a jeden zremisowali 3:3 ze sredniakiem Ligi.

Ostatnie 5 meczy Guangzhou:
wyjazd 0:1 zwyciestwo
dom 3:0
Dom (azjatycka LM) 1:2 przegrana z PEA
wyjazd przegrana 2:0
dom wygrana 2:1

Chinska druzyna wygrala w lidze mistrzow tylko z aktualnie najslabszym zespolem w grupie czyli z Joenbuk, wygrała i to aż 1:5 na wyjezdzie.

Jednak to o niczym nie swiadczy bo Kashiwa to zupełnie inny zespoł, walczący o 1 miejsce w grupie.
Stawiam na skromne zwycięstwo Kashiwy, porażka zupełnie nie wchodzi w gre dlatego typ 1X jest w 90% pewnym typem.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Ottawa Senators(H 0-1.5) - Carolina Hurricanes
Typ: Ottawa Senators
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatni mecz Senatorów na własnym lodowisku przed PO, którzy awans maja już bliżej niz czubki własnych nosów. Ich przeciwnikiem Huragany, którzy wydaja już się byc na wakacjach patrząc na ich ostatnie wyniki. Wręcz odwrotnie spisują się gospodarze, którzy w ostatnich 4 meczach wygrywali aż 4-krotnie aplikujac przy tym rywalom aż 23 bramki. Stracili przy tym tylko 12. Widac więc, że sa w gazie. Morale będą jeszcze wyższe z tego wzgledu, że w tych meczach grali z dobrymi druzynami ( no może z wyjątkiem Wyspiarzy). Goście jak już pisałem z determinacja na ostatnim etapie ryzgrywek są na bakier i mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe to Huragany spisują się bardzo źle. Senatorowie grali na ogół lepiej na wyjazdach, ale mam nadzieje, że będą chcieli dac swoim fanom wiele radosci w dzisiejszym meczu po kiepskim sezonie na własnej tafli. Gram tutaj zdecydowanie na Senatorów. Mam nadzieję, że mobilizacji im nie braknie!
⛔100
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie:Real Madrid - Apoel Nicosia (under/over 3.5)
Typ: over 3,5
Kurs:1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W ostatnim juz cwiercfinale Real podejmowac bedzie rewelacje Apoel ktory osiagnal historyczny sukces, lecz na tym etapie jego przygoda w LM sie zakończy. Real wygrał na wyjezdzie 3:0 i na santiago bernabeu mozna spodziewac sie ponownie gradu bramek. Real w ostatnich 3 meczach zaaplikował rywalom aż 13 bramek
31/03-12 Primera Division Osasuna vs. Real Madryt 1:5
27/03-12 Liga Mistrzów APOEL N. vs. Real Madryt 0:3
24/03-12 Primera Division Real Madryt vs. Real Sociedad 5:1Apoel nie jest w stanie zagrozic raczej bramce realu ale nie maja nic do stracenia i mozliwe ze rzuca sie do ataku dzieki czemu obejrzymy ciekawe spotkanie obfitujace w bramki. Cristiano na pewno bedzie chciał postrzelac bo Messi znowu dwukrotnie wpisał sie na liste strzelców wiec czemu on ma byc gorszy ? ????
myśle że jest to dośc pewny typ. pozdrawiam i powodzenia
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 3

rondo-9

Użytkownik
koszykowka, NBA
Indiana Pacers - New York Knicks
typ: Knicks (-1)
kurs: 3,30
Bet365

Ciekawe spotkanie na wschodzie tego wieczoru. Faworyci tego spotkania Pacers podejma u siebie Knicks.Druzyna z Indiany na wlasnym parkiecie jest grozna dla kazdego zespolu w lidze. W dodatku zespol omijaja kontuzje i poki co trener gospodarzy ma wszystkich zawodnikow do dyspozycji. Goscic beda Knicks, ktorzy zagraja bez Lina i Stoudemire&#39;a. Sa to bardzo duze oslabienia ale trzeba pamietac, ze w zespole sa jeszcze Baron Davis, Anthony, JR Smith oraz Tyson Chandler wiec swietna paka.Knicks po zmianie trenera wygladaja lepiej i notuja dodatni bilans. Wciaz walcza o dobra pozycje do wejscia w playoffs. Mysle ze moga dzis sie pokusic o wygrana. Na pewno nie sa gorsi w match upach jesli chodzi o sklad, bo zawodnikow maja rownorzednych a nawet niektorych lepszych od Indiany, Oba zespoly spotkaly sie ze soba 2 krotnie w tym sezonie i 2 razy wygrywali Knicks. Dzis stawiam rowniez na ich wygrana szczegolnie ze bukmacherzy tak dobrze placa.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Chelsea - Benfica (under/over 2.5)
Typ: over 2,5
Kurs:1,93
Bukmacher: Expekt

Witam Mam do państwu dzisiaj do zaoferowania, spotkanie które mianuję meczu gigantów ;) z przymykającym oczu spotkaniem ???? Od razu tłumaczę dlaczego.. Benfica, po porażce na własnym stadionie z zespołem z Londynu będzie starała się strzelić szybko gola.. co za tym idzie, jeśli już strzeli Chelsea, zaweźmie się do ataku.. i będzie również próbowała strzelić.. jeśli zatem wyrówna, na pewno nie będzie chciała przegrać przed własną publicznością.. aczkolwiek Benfica również może zaskoczyć i strzelić kolejnego gola.. stawiam over 2.5 w całym meczu, choć myślę że będzie 2:1 dla kogo... pozostanie to słodką tajemnicą.. Powodzenia ????
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siedzacy_byk 11

siedzacy_byk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
Typ: over 1,5 gola - 1 tercja
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pittsburgh Penguins 5-4-1
bramkarz - Brent Johnson (GAA 3,15)
Boston Bruins 7-2-1
bramkarz - Marty Turco (GAA 3,28)
Dzisiaj zobaczymy zdecydowanie overowy mecz: Pittsburgh Penguins vs. Boston Bruins. Ja jednak stawiam na powyżej 1,5 gola w pierwszej tercji z racji postawionych między słupkami bramkarzy. W bramce Bostonu stanie mało i słabo grający Turco, który w ostatnich i jedynych z resztą trzech meczach (chodzi o grę w pierwszych tercjach) pod względem puszczonych bramek jest 3-0-1 (w dwóch przypadkach to było powyżej 1,5 gola). Pingwiny wstawiły równie mało i słabo grającego Johnsona, który wg powyższych kryteriów jest 2-0-2-2-2 w ostatnich 5 meczach. Tak misiom jak i pingwinom dobrej ofensywy osatnimi czasy odmówić nie można więc śmiało stawiam na over 1,5 w pierwszej tercji.
H2H - w tym sezonie drużyny spotkały się trzykrotnie z czego tylko w ostatnim meczu było over 1,5 ale to Fleury i Thomas (puścił 3 gole w 1 tercji w ostatnim meczu) stali w bramkach.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Grecji
Spotkanie: OFI Kreta - Olympiakos
Typ: Olympiakos wygra a suma goli w meczu będzie mniejsza niż 2.5
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Olympiakos w ostatniej serii 10 meczy wygrał aż 9 tracąc bramki tylko w dwóch, w tym dwa z Metalistem Charków w LE. Dziś ich rywalem nie będzie drużyna zbliżona poziomem do Metalista. Drużyna z Krety zanotowała niedawno 5 spotkań bez zdobycia bramki. Dopiero w ostatnim ligowym meczu zremisowała trafiając do siatki rywali 2 razy. Czy te 2 gole w ostatnich 6 meczach wystarczą żeby strzelić bramkę tak dobrej obronie jaką jest obrona Olympiakosu? Bardzo wątpię. A dlaczego Olympiakos musi wygrać? Jest to mecz rewanżowy, mają zaliczkę jednej bramki wiec teoretycznie nie musi, ale jeden gol to trochę mało. Liczę, że drużyna z Pireusu spokojnie i mądrze rozegra to wyjazdowe spotkanie strzelając bramkę(lub bramki) ze skrupulatnie i bez pośpiechu konstruowanych akcji. A jeśli bez pośpiechu to na pewno nie będzie ich wiele. Trzeba też pamiętać o najważniejszym, gdy ma się zaliczkę z pierwszego spotkania, czyli zabezpieczeniu tyłów.
⛔100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Sacramento Kings - Phoenix Suns
Typ: Sacramento Kings do połowy i po całym meczu
Kurs:3,25
Buk:Bet365

Analiza:

Krótko ale rzetelnie bo zaraz meczyk się zaczyna. Drużyna Marcina Gortata gościć dzisiaj będzie na parkiecie Sacramento Kings. Myślę, że defense Słońc dzisiaj będzie miał mega ciężko, ponieważ Sacramento jest to taka trochę dziwna ekipa, potrafią rozegrać kapitalnie a raz jak nie na ekipę NBA. Przede wszystkim spodziewam się dużych kłopotów MG4 z Demarcusem Cousinsem, który posiada lepszy warunki fizyczne od Polaka, bardzo dużo zbiera piłek na tablicy ofensywnej, potrafi się skutecznie przepchnąć pod kosz. Dlaczego typuję dzisiaj zwycięstwo Kings ? To prawda, że nie ma Marcusa Thorntona, ale Evans oraz Cousins też potrafią dobrze grać w koszykówkę, i bardzo dobrze się rozumieją. Coraz lepsze ostatnio forma Tyreke&#39;a oraz Cousinsa, widać u nich progres, szkoda że dopiero teraz. Po stronie Suns zabraknie Granta Hilla, ważne ogniwo w ekipie Alvina Gentry&#39;ego. Nie będę się tutaj specjalnie dużo rozpisywał, Kings wczoraj pokonali Minnesotę Timberwolves to dlaczego mieliby dziś tego samego nie zrobić z ekipą Marcina Gortata? Myślę, że w pojedynku H2H z Cousinsem MG4 może wypaść słabo... ale obym się mylił, niemniej jednak typ na Kings 1/1. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania meczy NBA. Rambo131
⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Cracovia : Podbeskidzie
Typ - ile padnie goli ? powyżej 3,5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzis pokusiłem się na mecz w naszej T-Mobile Ekstraklasie pomiędzy Cracovią a Podbeskidziem , i liczę na parę bramek w tym spotkaniu . Wiadomo drużyna gospodarzy to ostatnia drużyna w lidze i praktycznie z małymi szansami na utrzymanie gdyż do miejsca miejsca bezpiecznego mają aż 7 pkt. straty no ale do puki piłka w grze ......... i nie tylko ? są jeszcze jakies szanse . Po ostatnim spotkaniu Cracovii u siebie z Górnikiem ( oglądając to spotkanie ) i porażce aż 3:1 muszę przyznać że gra Cracovii szczególnie w drugiej połowie nie wyglądała tak żle jedynie co mogło boleć to nieskutecznosc bo okazji może i do remisu piłkarze mieli wiele i w/g mnie to w drugiej połowie byli lepsi od Zabrzan i gdyby w pierwszej połowie zagrali tak jak w drugiej no to nie wiem czy wynik byłby korzystny dla Górnika , no ale dzis nowy dzien i nowa okazja na poprawienie dorobku punktowego . W pierwszym spotkaniu tego sezonu Podbeskidzie wygrało u siebie 1:0 no i czas na rewanż dla pasów bo gdy popatrzymy na ich bilans między sobą to tu lepiej wyglądają Krakowianie co prawda doszło między nimi zaledwie do 3 spotkań o tym 3 piszę powyżej natomiast dwukrotnie spotkali się w sezonie 2003/4 w 2 lidze i wtedy to Cracovia wygrała oba pojedynki najpierw na wyjeżdzie 3:0 i u siebie 3:2 . W Cracovii w dzisiejszym spotkaniu zabraknie kontuzjowanych Bartłomieja Grzelaka, Łukasza Nawotczyńskiego i Alexandru Suvorova ,natomiast pod ? stoi występ Saidiego Ntibazonkizy.Jeżeli chodzi o gosci to swój cel na ten sezon mają osiągnięty bo chodziło przede wszystkim o utrzymanie , teraz chłopaki grają o jak najlepszy wynik na koniec sezonu i idzie im całkiem nie żle bo Podbeskidzie zajmuje wysokie 8 miejsce z dorobkiem aż 33 pkt. co prawda ostatnie spotkanie przegrali u siebie z ŁKS ale warunki jakie były podczas tego spotkania były fatalne ( mecz na wodzie ) . Drużyna z Bielska miała w tym sezonie piękną passę bo aż 4 spotkania pod rząd wygrane a wczesniej pokonanie w meczach wyjazdowych Wisły i Legii doprowadziły fanów zespołu do euforii . W ostatnich spotkaniach no poza wymienionym z ŁKS zespół Roberta Kasperczyka gra skutecznie i dużo strzelił goli bo np. na Lechii wygrał 3:2 a na Ruchu z 2:0 wyciągnął na 2:2 dlatego liczę że dzis jakiegos gola a może więcej chłopaki zdobędą . Uważam że spotkanie będzie emocjonujące i sporo goli ! Pozdrawiam !
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - APOEL
Typ: Real czyste konto - tak
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Na 9 meczów w obecnej Lidze Mistrzów Real wygrał 8 i 1 zremisował (w meczu z CSKA w ostatnich minutach rosyjski zespół zremisował) Real strzelił 27 goli tracąc 4 (!) najmniej ze wszystkich drużyn biorących udział w tym turnieju.
Na swoim boisku stracili bramki w spotkaniu fazy grupowej z Dynamo Zagrzeb 6:2
i CSKA w 1/8 finału 4:1
APOEL potrafił co prawda strzelić gola w fazie grupowej takim zespołom jak FC Porto czy Lyonowi w 1/8, ale na swoim boisku nie potrafili nic strzelić, choć przez pierwszą połowę dobrze się bronili. Dziś sądzę że Real odprawi ich z zerowym kontem.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Cracovia Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: under 2,5
Kurs: 1,50
bet-at-home
Dzisiaj odbędzie się pierwsze spotkanie dwudziestej piątej kolejki naszej T-Mobile Ekstraklasy. Kolejka ta potrwa aż do poniedziałku a wszystko to ze względu na Święta Wielkanocne. O godzinie osiemnastej czterdzieści pięć na stadionie przy ulicy Josefa Kałuży w Krakowie &quot;pasy&quot; podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ciężko wytypować tu faworyta tego pojedynku. Ja zdecydowałem się na zagranie poniżej dwóch i pół bramki w meczu. Cracovia na swoim obiekcie strzeliła zaledwie siedem bramek w dwunastu rozegranych spotkaniach. Kafarski będzie miał dodatkowo problem z ofensywnymi zawodnikami gdyż kilku zabraknie na to spotkanie. Bartłomieja Grzelaka, Łukasza Nawotczyńskiego i Alexandru Suvorova. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Saidiego Ntibazonkizy. Goście z Bielska na wyjazdach też nie grzeszą skutecznością. W dwunastu spotkaniach strzelili trzynaście bramek. Podbeskidzie raczej już ma zapewnione utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej a z kolei Krakowianie walczą o byt ale strata siedmiu punktów do bezpiecznego miejsca chyba już pogrzebała zespół. Dlatego uważam że trener gospodarzy nastawi zespół przede wszystkim na grę na zero z tyłu i próbę strzelenia choć jednej bramki. Gospodarze tego roku strzelili ledwie cztery bramki rywalom i dzisiaj też będzie ciężko o sukces zatem mała ilość bramek jest wielce prawdopodobna.
⛔100
 
xmessiiix 19

xmessiiix

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL - Play Offy 14.00
Spotkanie: Omsk - Traktor Chelyabinsk
Typ: Zwycięzca 1. tercji x
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś o godzinie w facie Play off zostanei rozegrany mecz półfinałowy w lidze hokeja w Rosji mecze tocza sie do czterech zwyciestw w finale jzu czeka jedna druzyna jak gposdarze wygraja dzisiejsze spotkanie to jzu bede o jeden krok w finale dzis musza natomiast sie rozprawic z Traktorem z ktorym prowadza w rywalizacji 2:1 wygrywajac na wyjezdzie zrobili sobie lekka przewage bo grajac przewd wlasna publicznoscia ni zwykle przegrywac maja oni dobra kazde wszystkie cztery ich zmiany dysponuja wielkimi silami w ofensywie goscie rowneiz dysponuja dobra ekipa hokejistow wiec zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie w Omsku pierwsza kwarte wroze remis bo zazwyczaj sa remisy bo druzyny zaczynaja sie rozkrecac w polowie spotkania ostatnie dostatnie tzy spotkania pomiedzy tymi oba zespolami pierwsze kwarty konczyly sie remisami wiec cos w tym jest ale i tak jestem pewien ze spotkanie wygraja gospodarze nie daje zbyt duzej szansy gosciom w tym spotkaniu.
Prezentacja ostatnich pieciu spotkaniach pomiedzy tymi zespolami:

02.04.12 KHL Omsk Traktor Chelyabinsk 1 : 0
31.03.12 KHL Traktor Chelyabinsk Omsk 2 : 3
(2 : 2)
29.03.12 KHL Traktor Chelyabinsk Omsk 3 : 1
11.12.11 KHL Omsk Traktor Chelyabinsk 2 : 3
(2 : 2)
02.10.11 KHL Traktor Chelyabinsk Omsk 2 : 0
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów Spotkanie: Buriram United - Jeonbuk Hyundai Motors Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Sytuacja piłkarzy Jeonbuk fatalna w grupie H AFC. Dwie bardzo wysokie porażki na początek. Dzisiaj zapowiada się bardzo ciężki mecz w Tajlandii. W mieście Buriran jest dzisiaj 32 st. w dzień, a 25 st. w nocy. Masakryczne upały. Dla Koreańczyków będzie to nie lada wyzwanie zagrać w takich warunkach. Dla porównania w Chŏnju w dzień jest ok 10 st. a w nocy nawet temperatura spada do 2 st. Różnica jest ogromna. Dodatkowo kilkunastogodzinna podróż Koreańczyków także może mieć chociaż minimalne znaczenie. Czytałem także o ich problemach w składzie, głownie o problemach w defensywnie. Nie ma co kopiować nazwisk brakujących graczy, bo to i tak nikomu nic nie mówi. Ale faktycznie już po wynikach widać, że obrona sobie kompletnie nie radzi. Po dwóch zwycięstwa na początku sezonu w lidze - kolejno remis + 2x porażki (6 bramek straconych). Dodatkowo 2x dotkliwe porażki w AFC (2x 1:5). To wiele mówi o formie defensywy Jeonbuk. Z kolei Buriram w rodzimej lidze zanotował komplet 3 wygranych (10-3) oraz 2 wygrane w AFC (5-3). Wyniki + obecna forma na pewno stawia gospodarzy w roli faworytów w dzisiejszym meczu. Jednak nie lekceważył bym tak do końca Koreańczyków. Przecież nie należy zapominać, że to doświadczony zespół, ostatnimi laty jedna z najlepszych drużyn w Korei oraz finalista finału AFC sprzed roku. Nie sądzę, żęby dzisiaj ten mecz piłkarze z Korei w jakiś sposób odpuszczali. Co z tego, żę mają ciężki harmonogram meczów. W lidze dopiero 5 kolejek za nimi. A w AFC jeszcze 4 kolejki w grupie ( w tym dzisiejsza) także wiele się jeszcze może wydarzyć. Jeonbuk ma też dwa mecze u siebie (za 2 tygodnie rewanż z Buriramem a potem w maju mecz z Kashiwą). Tak więc przy dobrym układzie wyników. Jeonbuk ma jak najbardziej szansę na wyjście z grupy. Nawet po tych dwóch porażkach. Co jednak nie oznacza, że dzisiaj jestem za ich zwycięstwem. Świadom ich problemów kadrowych i trochę tych ciężkich warunków pogodowych odpuszczę tutaj granie czysto na któryś z zespołów.
Buriram w tym sezonie notował takie wyniki (same wygrane 3:2, 3:1, 2:1, 3:0, 4:2). Tak więc widzimy, że Tajlandczycy lubią postrzelać, aczkolwiek nie wystrzegają się błędów w obronie. Jeonkbuk nawet gdy przegrywa to potrafi strzelić honorowego gola ( 2x porażki 5:1 w AFC oraz przegrane mecze ligowe (1:2 oraz 2:3).

Podsumowując: Wiele przemawia dzisiaj za drużyną Buriramu. Ale Jeonkbuk jednak jest bardziej ograny i doświadczony. Tym bardziej po 2x porażkach piłkarze z Korei na pewno nie będą się tylko bronić - bo najnormalniej na świecie nie mają już nic do stracenia. Chcąc dalej grać muszą strzelać bramki i automatycznie zdobywać punkty. W momencie gdy już się otworzą, zapewne narażą się na groźne ataki gospodarzy. A przy słabej dyspozycji obrony różnie może być dzisiaj.
⛔100
 
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Polski
Spotkanie - Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ - Legia Warszawa zwycięży a w meczu padnie więcej niż 3.5 gola
Kurs - 5.75
Buk - Bwin
Analiza -
Dziś drugi mecz półfinałowy o Puchar Polski i mecz Arki z Legią . Gospodarze dosyć dobrze spisują się w tych rozgrywkach pucharowych w poprzedniej rundzie Gdynianie pokonali Śląsk Wrocław najpierw u siebie 2:0 a w rewanżu co prawda przegrali 3:1 no ale bramka na wyjeżdzie dała awans i nie sądzę że na tym poprzestaną i w dzisiejszym spotkaniu zrobią wszystko aby z szansami pojechać na mecz rewanżowy do Warszawy . Nie chcę podawać analiz obu drużyn w swoich ligach Arka 1-liga Legia Ekstraklasa bo to nie te rozgrywki a wiadomo że puchary mają swoje prawa i emocje . Chcę jedynie powiedzieć że obie 11 już ze sobą się spotykały i te spotkania były emocjonujące co pokazał sezon 2010/11 kiedy Legia na koniec sezonu była na miejscu 3 a Arka niestety musiała opuścić ligę wtedy w tym dwu meczu dwa razy lepsza Legia najpierw u siebie 3:0 a w rewanżu oj się działo a wynik 2:5 no może dziś tak nie będzie ale liczę na jakieś gole ze strony gospodarzy trochę to będzie problem bo dziś Arka zagra osłabiona ze względu na kartki nie będa mogli zagrać Piotr Kuklis i Radosław Pruchnik a trochę problemów zdrowotnych jest u paru innych piłkarzy Petr Benat, Milos Radosavljević, Krystian Żołnierewicz, Mateusz Siebert i Charles Nwaogu. W składzie Legii natomiast nie zagrają jedynie Inaki Astiz i Michal Hubnik a pozostali są do dyspozycji M.Skorży . Moj typ na to spotkanie to 1:3 dla Legii no ale jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom