>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 04.03.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis » USA » WTA Indian Wells » Glushko J. - Zanevska M.
Godzina: 00:30
Spotkanie: Glushko J. - Zanevska M.
Typ: Zanevska M. wygra 2-0
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Glushko pierwotnie została uznana przez bukmacherów za lekką faworytkę tego meczu. Początkowe kursy w okolicach 1,90 - 2,05 na Zanevską były małym value, lecz teraz gdy kurs na zwycięstwo Zanevskiej wacha się od 1,60 do 1,70, ja proponuję postawić na zwycięstwo Maryny 2-0 po kursie 2,62 w bet365.
Julia Glushko ma serce do walki jednak zwyczajnie ostatnimi czasy jest w słabej formie. Jej kilka ostatnich pojedynków, np podczas FED Cup, pokazały iż popełnia ona sporo błędów i jest bardzo niestabilna w swojej grze. Wykazywała ona ewidentny brak zaufania do własnych umiejętności.
Zanevska, która pokazała się z dobrej strony w Doha oraz w Dubaju. Wygrywała tam przecież z Lepczenko, Martic oraz z Moną Barhel. W meczu z Janković pokazała również kawał dobrego tenisa.
Obie zawodniczki spotkały się dotychczas 2 razy i Zanevska wygrała na hardzie 7-6 6-3 oraz 6-3 7-6 na clay&#39;u. Spodziewam się zatem kolejnego zwycięstwa Zanevskiej w dwóch setach.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ligue 2
Godzina: 19.30
Spotkanie: Brest - Angers
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Expekt
Analiza; witam dzisiaj wybieram Goły remi sik ponieważ myślę ze Angers to typowa drużyna wyjazdowa jak wiadomo ostanie 5 meczy na wyjeździe to 4 zwycięstwa i jeden remis ;) wiec na wyjazdach potrafi grać a i kurs zachęcający Brest własne teren jesli idzie wszystko ok i pogoda znowu nie zrobi psikusa i nie zostanie przełożony mecz jak juz to raz miało miejsce zawodnicy brest tez mobilizacja 3 wygrane z żędu robi wrazenie ale przeglądając z kim to juz nie jest tak mocno ostatnie mecze to 3 zwycięstwa ale zerknijcie z kim i jakie wyniki z przedostatnim laval 2-1 do przerwy przegrywali 0-1 drugi mecz u siebie to zaledwie 1-0 strzelone w pierwszej połowie i jak to mówią obrona Częstochowy ;) aha i jeszcze wyjazdowe spotkanie wygrane z ostatnią drożyną basti 0-1 jest zawsze tak że ciężko się gra z drużynami co walczą o utrzymanie ale mysle ze zmobilizowane Angers będzie grac na ful opcji najprawdopodobniej stawiam na 1-1 ale typ to Remis myślę ze warty zagrania po takim kursie. ;)obie drużyny miały podobne wyniki;) Pozdrawiam.
zwrot / przełożone
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ligue 2
Godzina 19:30
Spotkanie: Brest - Angers
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,38
Bukmacher: bet365
Dziwi mnie taki duży spadek kursu na Brest. Przecież jest to drużyna z odległego 18 miejsca walcząca o utrzymanie a dzisiejszy rywal to ścisła czołówka ligi, 2 miejsce. Angers ostatni mecz przegrał w grudniu. Fakt Brest ostatnie trzy swoje pojedynki wygrał co może na pierwszy rzut oka mylić,są to zwycięstwa nad takim przeciwnikami jak Laval 19 miejsce,CA Bastia 20 miejsce i Auxerre 16 miejsce i jak widać nie nagła poprawa gry piłkarzy Brest dała im trzy zwycięstwa z rzędu a raczej fakt słabiutkich przeciwników. Luknąłem na składy myślac że może jakieś braki kadrowe powodują takie spadki kursów. I faktycznie w Angers dzisiaj nie zagra Manceau ( pomoc 22/0)Bouka Moutou ( obrona 22/0) Malicki ( bramkarz 23/0) ale Ci zawodnicy nie grali już w ostatnich dwóch kolejkach a Angers w tym czasie wygrało i zremisowało. Dodatkowo widzę że i zespół Brest nie ma pełnej kadry gdyż braknie Coulibaly ( obrona 22/0) Verdier ( atak 23/8) oraz pandor ( pomoc 18/1). Także typ wydaje mis ie być bardzo ciekawy.
powtórzenie / ⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Towarzyskie U21
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Gospodarze
Kurs: 1,95
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Pod tym linkiem poniżej jest cała lista spotkań jakie rozegrała reprezentacja Hiszpanii do lat 21 :
http://pl.soccerway.com/teams/spain/spain-under-21/4387/matches/
Nie mam czasu w zupełności liczyć tych licznych wygranych i tej serii co trwa już trochę czasu. Wszyscy
zawodnicy na to spotkanie przeciwko drużynie Niemiec grają w swoich klubach w wyjściowych
jedenastkach. Drużyna Hiszpanii jest w pełni sił i bez żadnych braków w kadrze i
dodatkowo grają na swoim terenie. Na dzisiejsze spotkanie w drużynie gości wypada ze
składu Arnold 1/0, M. ter Stegen 4/0, Ginter 4/0, oraz Mustafi 4/0. Pomimo tych
niskich wartości są to kluczowi gracze, wierzcie mi. Bezpośrednie spotkania obu ekip :
09/06/13 MEU Germany U21 0 - 1 Spain U21
15/06/09 MEU Spain U21 0 - 0 Germany U21
Niemcy 3:2 wygrali z biedą z Wyspami Owczymi, na dodatek dwa ostatnie mecze to
remisy z Rumunią, oraz Serbią i Czarnogórą.
✅ 95
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Kioto (Japonia), twarda (w hali)
Godzina: 9:00
Spotkanie: Soeda G. - Wu D.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak dla mnie złoty typ na dziś. Świetnie można dograć do jakiegoś kuponu AKO typ, który polecam. A dlaczego? Gospodarz, którego faworyzuję w tym spotkaniu dziś zmierzy się z Chińczykiem, który na nawierzchni twardej gra bardzo słabo. W ostatnich trzech pojedynkach między tymi graczami, tylko w jednym Wu udało się urwać seta Soedzie. Di to 215 rakieta ATP więc wątpię aby udało się mu urwać seta Go, który zajmuję obecnie 138 pozycję. Moim zdaniem po takim kursie nie ma co się dłużej zastanawiać. Polecam serdecznie!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 7

skejcior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia U17 - Austria U17
Typ:1
Kurs:
2,90
Bukmacher: BetClick
Analiza:
Pojedynki towarzyskie rządzą się swoimi prawami, trenerzy testują i dopracowują grę zespołu. Dzisiaj w oko wpadło mi spotkanie między Irlandią a Austrią. Zespół Irlandii w ostatnich pięciu meczach 2 zwycięstwa i 3 porażki. Te 2 zwycięstwa odnotowali właśnie grając jako gospodarze, gdyż Irlandia zdecydowanie lepiej gra u siebie w 5 meczach zaliczyła 3 zwycięstwa i 2 remisy. Austria natomiast w ostatnich 5 pojedynkach zanotowała 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki.
Oba zespoły grały ze sobą 2 razy i w obu przypadkach zwyciężyła Irlandia.
Austria - Irlandia 0:1
Irlandia - Austria 3:0
✅ 190
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Niznekamsk - Dynamo Moskwa
Typ: Niznekamsk
Kurs: 4.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Takie wysokie kursy po prostu trzeba zgarniać. Teoretycznie goście we wspaniałej formie, lidertują tabeli i na pewno tego ciężko wywalczonego miejsca łatwo nie oddadzą. Jednak tutaj upatruję też szans Niznekamska - oni w walce o utrzymanie bardzo potrzebują punktów, przyjezdni natomiast mogą sobie pozwolić na porażkę. Mają bezpieczne siedem punktów przewagi i ostatnio tracą punkty ignorując nieco mecze. Na podobny scenariusz liczę i tym razem. Dinamo od siedmiu spotkań gra w kratkę - porażki przeplata zwycięstwami. Ta &quot;seria&quot; zaczęła się od wygranej, więc teraz czas na porażkę. Gospodarze natomiast ostatnio na trudnym terenie w Podolsku zwyciężyli, więc jak widać mają patent na wygrywanie z ekipami z konferencji zachodniej. Warto dodać, że hokeiści gospodarzy w tym meczu przerwali fatalną serię pięciu porażek z rzędu. 1.57 na gości jest kursem bardzo niskim, w takich przypadkach po prostu TRZEBA grać w przeciwnym kierunku i głęboko wierzę, że gospodarze zostawią dziś przybyszy ze stolicy w pokonanym polu.
⛔ 100
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - HS127 Kuopio
Godzina: 15:30 (konkurs o 16:45)
Spotkanie: P. Prevc - N. Kasai
Typ: P.Prevc
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moim zdaniem najłatwiejsza do wytypowania para wystawiona w ofercie przez tego bukmachera. Noriaki skacze w tym sezonie świetnie, ale w ostatnich konkursach ma niestety problemy z kolanami. Prevc skacze bardzo dobrze i jest najgroźniejszym rywalem Kamila Stocha w walce o kryształową kulę. Moim zdaniem tę rywalizację wygra Słoweniec, ponieważ jak już wcześniej wspominałem Japończyk ma problemy zdrowote, odpuszcza większość treningów. Odbija się to także na jego skokach konkursowych. W poprzednim konkursie mimo że w 1 serii uzyskał bardzo dobrą odległość, lądował asekuracyjnie bez telemarku, co oczywiście odbiło się na notach. Prevc mimo słabszego 1 skoku był przed Japończykiem na koniec zawodów. Prevc zajął 6 miejsce, a Kasai 9. W 1 i jedynym jak narazie treningu w Kuopio Kasai nie skakał, a Prevc zajął wysokie 5 miejsce. Jeśli wiatr nie wpłynie znacząco na wyniki dzisiejszych zawodów myśle że Słoweniec będzie przed Japończykiem.
✅ 50
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Yaroslavl – Barys Astana
Typ: over 6.5
Kurs: 3.90
Buk: Unibet
Godz. 16:30
Analiza:
Koniec rundy zasadniczej to i rzecz jasna nie brakuje starcia w których gramy o przysłowiową pietruszkę i tak będzie w Yaroslaviu gdzie tutejszy Lokomotiv będzie podejmował ekip Barys Astana.
Yaroslavl zajmie w Konferencji Zachodniej ostatnie ósme miejsce premiowane grą w play-offach i ich rywalem będzie broniący tytułu zespół Dynamo Moskwa ale zanim ta rywalizacja trzeba się fajnie pożegnać z kibicami w rundzie zasadniczej. Awans do następnej fazy zespół wywalczył dzięki trzem zwycięstwom po przerwie spowodowanej Igrzyskami Olimpijskimi. Wszyscy znawcy hokeja w Rosji kojarzą ten zespół tylko z bronienia dostępu do własnej bramki i faktycznie mało tracili bramek ale równie mało strzelali. Wszystko jednak uległo całkowitej zmianie ze względu na fakt że w przerwie nastąpiła zmiana na ławce trenerskie a nowym szkoleniowcem został Kanadyjczyk King i zmienił całkowicie ten zespół który zaczął po prostu strzelać i grać bardziej do przodu. Efekty były już widoczne w sparingach 4:7 z Davos, 4:1 z Magni a w trzech ostatnich meczach ligowych zdobyli 15 bramek tracą 6 tak overowo to u nich nie było od bardzo dawna.
Astana mimo trzech porażek po przerwie zapewniła sobie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej, jednak ich ostatnia forma nie napawa optymizmem przed najważniejszą częścią sezonu. Tak jak już wielokrotnie pisałem jest to zespół który opiera swoja grę wyłącznie na ofensywie i jak brakuje skutecznością to kończą wysokimi porażkami jak to miało miejsce np. w Mytishi 5:1 ale cały czas są i będą w ofensywie niezwykle groźni. Grają dziś bez żadnej presji i ciśnienia wyniku a wiec powinno być jeszcze więcej luzu w przodach.
Gospodarze z nowym stylem co jak już wspomniałem było wyraźnie widać i chyba tą drogą będą szli a że jest to zakończenie sezonu zasadniczego przed własna publicznością i rywal który po prostu o bronieniu nigdy nie myśli to wysoki over bardzo możliwy. Skłania ku temu jeszcze jedno nawet wtedy kiedy gospodarze grali mega defensywie z tym zespołem potrafili kręcić wysokie wyniki w Astanie w tym sezonie przegrali 5:3, a ostatnie dwa spotkania tutaj to 4:2 i 5:3 tak więc powinno być dobrze.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Regionalliga West( 4 liga Zachód )
Spotkanie - Sportfreunde Lotte : Alemannia Aachen
04.03.2014 / godz. 20:15
Typ - Sportfreunde Lotte
Kurs - 1.70
Bukmacher - Unibet
Analiza : Dziś zaglądam na dalekie zaplecze Bundesligi bo do 4 ligi Zachodniej i mecz wicelidera tych rozgrywek Sportfreunde Lotte z Alemannią Achen . Lotte po 23 kolejkach ma na swoim koncie 46 pkt i trochę traci do lidera Fortuny Koln 8 pkt jednak gdy dziś zgarną komplet to oczywiście zmniejszą dystans do 5 pkt i myślę że tak będzie , w ubiegłym sezonie Lotte wygrało ligę we wspaniałym stylu ich bilans po 38 kolejkach to 26-8-4 i te gole 70:27 no ale w play-off się nie udało awansować , a jak to wygląda dziś ( 13-7-3 i br. 39:17 ) co do strzelonych no to trochę mało ale stracone to najmniej w lidze , jak grają u siebie ... 7-3-1 i br. 19:9 jak dla mnie wygląda to dobrze . Alemannia no cóż jak zajrzymy do nich to jeszcze w sezonie 2011/12 grali w drugiej lidze i od tego czasu same złe wiadomości bo po tym sezonie spadają do 3 ligi , rok w trzeciej lidze i spadek do 4 ligi .... z początkiem sezonu 2013/4 to dwa zwycięstwa i ...... potem idzie spora seria porażek 6 pod rząd , po tym gra w kratkę i 2 wygrane .. porażki remisy i nie zdarzyło się jeszcze u nich w tym sezonie aby wygrali 3 mecze pod rząd , teraz mają taki okres że grają dobrze i od 4 meczów nie zaznali porażki .. zwycięstwo , remis , zwycięstwo i zwycięstwo ..... dziś jednak uważam że znowu ten okres się skończy i zapiszą do swojej statystyki porażkę , w pierwszym ich pojedynku na stadionie Aachen Lotte wygrało 2:1 i uważam że u siebie też powinni się poradzić a kurs w/g mnie dobry a wzięło się to chyba z tego dobrego okresu gości bo gdyby byli w okresie porażek to automatycznie i kursy były by niższe na Lotte , dlatego skorzystam !
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker- CLS 7
Godzina: 17:30
Spotkanie: John Higgins - Marcus Campbell
Typ: John Higgins (-1.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Higgins znajduje się w bardzo
dobrej formie. Już podczas Welsh Open można było zauważyć,że wychodzi z kryzysu,a porażka z O&#39;Sullivanem tego nie zmienia. Wczoraj rozegrał 3 pojedynki
(Williams,King,Day) i wszystkie wygrał w stosunku 3-0. 4 breaki powyżej 50pkt i dosyć pewna gra. Zależy mu na awansie do
grupy zwycięzców i na razie dosyć pewnie tam zmierza. Campbell sezon ma beznadziejny i tutaj
mimo dwóch wygranych meczów dalej gra bardzo słabo. Pokonał 3-2 Ebdona i 3-0 Williamsa,który olewa turniej na całego.
Ponadto przegrane z Day&#39;em 0-3 i
Higginsonem 1-3. We wszystkich czterech spotkaniach Marcus ani raz nie przekroczył granicy 50pkt w breaku. Partie bardzo
szarpane,a niektóre pudła to więc
kuriozalne. John już pewnie przed tym meczem będzie mial pewny awans,ale mimo wszystko nawet jak zagra na 50% to nie
będzie mial żadnych problemów z tak słabo grającym Campbellem.
✅ 110
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: HokejPolska, PLH
Spotkanie: GKS Katowice - Sanok
Godz: 18:30
Typ: over 10.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Fajną perełeczke udało mi się wyszukać na dzisiaj.W PLH oczywiście play-offy.Mecz dzisiejszych gospodarzy GKS Katowice przeciwko drużynie z Sanoka w którym staram się wytypować ilość bramek z góry był skazany na gładką wygraną Sanoczan.Katowice straszne problemy kadrowe i finansowe więc nie było mowy o tym by w jakiś sposób mogli powalczyć z tak utytułowaną drużyną jaką jest drużyna z podkarpacia.Po 2 meczach drużyna z Sanoka prowadzi już 2:0 w rywalizacji do 3 zwycięstw a więc wszystko wskazuje na to iż dzisiaj wygrają kolejny raz i awansują do kolejnej fazy play-offów gdzie za pewne zagrają już z bardziej &quot;konkretnym&quot; zespołem jakim jest GKS Jastrzębie.Wracając do mojego typu, który wydaje się dość pewny(o ile tak można w bukmacherce powiedzieć), jak już wspomniałem Katowice ogromne problemy kadrowe (mają jedynie 11 zawodników do gry) a więc zmęczenie sezonem na pewno daje się już we znaki oraz oczywiście mniejsze umiejętności powodują to że w tych 2 meczach z Sanokiem stracili aż 24 bramek strzelając zaledwie 2 (13:2,11:0) a dodatkowo jeszcze przed play-offami padły dwie wygrane Sanoka również dość sporych rozmiarów (12:2 oraz 15:5). Linia 10.5 jaką wystawił buk na ten mecz jeśli goście oczywiście nie spuszczą trochę &quot;z tonu&quot; (a z tego co wyczytałem - tak ma nie być) wydaje się być rozsądna.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Lique 2
Spotkanie: Stade Brestois 29 - Sco Angers
Typ: 2
Kurs: 3.40


Niech was nie przestraszą kursy na gości. Gra w końcu wicelider tabeli Sco Angers z drużyną Stade Brest zajmująca 18 pozycję! Gospodarze po 3 wygranych spotkaniach uwierzyli, że mogą pozostać w lidze i stąd zaniżone kursy na nich. No ale wystarczy popatrzeć z kim grali:
- Auxerre (najgorsza drużyna pod względem meczy wyjazdowych)
- CA Bastia (ostatnia drużyna w tabeli)
- Laval (przedostatnia drużyna w tabeli)
Tak więc mamy 3 zwycięstwa, które zupełnie mnie nie przekonują. Tym razem tak słodko nie będzie. Przyjeżdża mocne Angers które aspiruje do gry w Lique 1 i ma na to duże szanse. Zgromadzili 45 punktów na koncie, jest jest sporą niespodzianką, bo zespół ten nie był wymieniany w gronie ekip kandydujących do awansu, a tu nagle pojawiła sie realna szansa na to. Sco Angers jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w całej lidze! Zerkam na statystyki i co widzę... hoho.. ostatni ich przegrany mecz miał miejsce 14 grudnia. No to mamy rewelacyjną passę 11 meczy bez porażki zespołu Sco Angers. W rudzie jesiennej na boisku Angers padł wynik 2:1 dla gospodarzy, a wszystkie trzy bramki padły w ostatnim kwadransie spotkania. Bezpieczna opcja 2 DNB po kursie 2.15 jaką oferuje stacjonarny buk - STS, u którego byłem dzisiaj rano jest także fają opcją na ten mecz. Piłkarze gospodarzy jeżeli nie chcą przegrać muszą sie skupić na dwóch strzelbach zespołu Angers - Mohamed Yattara (Gwinea) oraz Khaled Ayari (Tunezja). Zatrzymać ich może być jednak ciężko.

⛔ 100 zły zapis
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Międzynarodowe - Europa, Eurocup - play off
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budivelnik - Nanterre
Typ: Budivelnik
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś z oferty wybrałem mecz między 3 drużyną ligi ukraińskiej a 7 drużyną ligi francuskiej. Wydaje mi się, że jest to pewniak a oto moje argumenty:
  • gospodarze są drużyną swojej sali, nie przegrali u siebie od 10 spotkań (ostatnia porażka była moim zdaniem wynikiem przemęczenia gdyż 2 dni wcześniej grali mecz w Eurolidze, co ciekawe właśnie z Nanterre wygrali 97 - 87)

  • goście na wyjeździe dość przeciętnie sobie poczynają mają teraz serie 2 porażek z rzędu a na ostatnie 10 meczy na wyjeździe wygrali 5

  • gospodarze w swojej lidze są już jedną nogą w play off tylko jakiś kataklizm byłby w stanie pozbawić ich gry w rundzie pucharowej

  • goście szykują się na 8.03 na mecz z bezpośrednim konkurentem do walki o play off

  • gospodarze ostatni swój mecz grali 28.02, natomiast goście grali 01.03 - jeden dzień na zregenerowanie sił to bardzo duża przewaga + goście muszą przylecieć do Kijowa co także powoduje minus w ich postawie

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Preston
Godzina: 15:00
Spotkanie: Barry vs Meehan
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Analiza:
Turniej w Preston z pulą nagród 10 000$. ,,Moje&#39;&#39; spotkanie rozpocznie się około 15:00 na korcie nr 3 po spotkaniu Adam THORNTON-BROWN vs Tom FARQUHARSON. Zaobserwowałem znaczące wahania kursowe, i dlatego postaram się przekazać Wam informacje dlaczego warto grać na Meehana. Początkowy kurs na Brytyjczyka wynosił 5,00 obecnie spadł do 3,75 i mam takie przeczucie, że może jeszcze spadać. Meehen nie jest rozstawiony w tym turnieju. Gra u siebie. David jest mało znanym zawodnikiem ze względu na kilka aspektów, jest graczem jeszcze stosunkowo młodym, gdyż nie ma jeszcze nawet dwudziestu lat. Jest leworęcznym tenisistą co często sprawia problem innym graczom. Obecnie pomimo sklasyfikowania na dopiero 1060 miejscu jest najwyżej sklasyfikowany w ciągu całej swej kariery. Meehen ostatnie mecze rozgrywa tylko i wyłącznie na hali. Jego preferowaną nawierzchnią jest trawa jednak jeszcze trzeba poczekać. Ostatnio odpadł w pierwszej rundzie w Shrewsbury z Finem Kontinenem. Barry po długiej, blisko trzymiesięcznej nieobecności wraca na korty, jaki to będzie powrót. Liczę na to, że niezbyt udany. Irlandczyk jest rozstawiony z szóstką, jednak na tym poziomie to do niczego nie zobowiązuje. Barry jest nadzieją tenisa, ale różnie to bywa z jego dyspozycją. Być może wraca na korty po kontuzji, a spotkania na hali są bardzo wymagające. Ściany będą pomagały Meehanowi. Obaj zawodnicy grali ze sobą pięć miesięcy temu. Po zaciętym, trzysetowym boju zwycięzcą został Barry pomimo wygranej pierwszego seta przez Meehana. Dziś uważam, że nastąpi czas na rewanż-powodzenia
⛔ 100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Champions League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Williams - King
Typ: King
Kurs: 2,33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No no Buki zrobiły dziś niezły prezent. Nie wiem dlaczego to Williams jest uważany w tym pojedynku za faworyta. Widać, że Buki jeszcze niczego się nie nauczyły. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale w tym miesiącu Williams spisuje się beznadziejnie. W ramach CL zagrał już 4 mecze i wszystkie przegrał. Warto zaznaczyć, że we 3 z nich był uważany za faworyta. King radzi sobie całkiem dobrze. Z 4 ostatnich meczów w CL wygrał 2 i ma realne szanse na Play Offy. Ciekawą statystyką jest również H2H tych dwóch panów. Mierzyli się ze sobą trzykrotnie, z czego wszystkie pojedynki wygrał King. Przy takim kursie po prostu trzeba to zagrać! Warto też zaznaczyć, że kursy na Kinga spadają. Wierzę, że to łysy wyjdzie dziś zwycięsko z tego pojedynku. Jedno jest pewne- motywacji mu nie brakuje.
⛔ 100
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - PŚ Kuopio HS 127
Godzina: 17.00
Spotkanie: N. Kasai - A. Bardal
Typ: N. Kasai
Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet
Analiza:Japończyk w tym sezonie zalicza bardzo dobre skoki, dzięki czemu w ogólnej klasyfikacji pucharu świata znajduje się na 4 pozycji, jego dzisiejszy przeciwnik, sezon 2013/14 także może zaliczyć do udanych, Norweg znajduje się na 6 miejscu w PŚ.
Ostatni występ w Fińskiej Lahti Kasai zakończył na 9 miejscu, a Bardal na 11. Sądzę że dziś Japończyk pomimo problemów z kolanami, z którymi zmaga się w ostatnim czasie pokaże swoją wyższość i udowodni że mimo swego wieku jest jeszcze wiele wart. ⛔ 100
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, czeska Tipsport Extraliga
Godzina: 18:20
Spotkanie: HC Pardubice - HC Oceláři Třinec
Typ: HC Oceláři Třinec OT
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Dziś przedostatnia kolejka rundy zasadniczej, w której dziewiąta w tabeli drużyna z Pardubic gościć będzie wicelidera z Trzyńca. Goście są aktualnie w fantastycznej formie - mają na koncie osiem meczów z rzędu, w których zgarniali komplet punktów. W niedzielę o ich sile przekonała się Kometa Brno, która zainkasowała od hokeistów z Trzyńca aż 10 bramek. Rozstrzelał się zwłaszcza Martin Růžička, który punktował w ostatnich ośmiu spotkaniach. Strzelił w nich 9 bramek i zaliczył 11 asyst. Pardubice w meczach po przerwie olimpijskiej przegrały z Libercem i Pilznem a w niedzielę pokonały dwunaste w tabeli Karlovy Vary. Wiadomo, że każdej z drużyn zależy na jak najlepszej pozycji przed fazą play-off, dlatego spodziewam się sporo walki i nadrabiania ambicją ze strony gospodarzy. Stąd lekka asekuracja z mojej strony i typ na zwycięstwo hutników włącznie z ewentualną dogrywką i karnymi. Hodně štěstí!
⛔ 100
 
maniek81 419,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - HS127 Kuopio
Godzina: 15:30 (konkurs o 17:00)
Spotkanie: Gregor Schlierenzauer - Noriaki Kasai
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betsson

Analiza: Dzisiaj kolejna odsłona PŚ, tymrazem w Kuopio. Wybrałem parę Schlieri - Kasai z typem na Austriaka. Gregor skacze coraz lepiej, wraca do optymalnej formy i widać, że świetnie mu to wychodzi. W Sochi był przybity, miał pretensje, że nie ma z nim jego własnego trenera, no i ciążyła duża presja, bowiem brakuje mu olimpijskiego złota. Teraz wyraźnie widać, że te problemy już za nim i każdy skok daje dużo radości. Zresztą nie tylko jego forma, ale i całej drużyny mocno poszła tu w Skandynawii do góry. W sobotę Gregor wraz z drużyną na luzie wygrali drużynówkę, a w niedzielę znalazł się trzecim stopniu podium. To wszystko potwierdza, że w końcówce sezonu będzie się liczył w każdym konkursie. Z kolei sympatyczny Japończyk odczuwa już trudy tego sezonu. Najpierw problemy z kręgosłupem, a teraz wydaje się jeszcze większe z kolanami. Odpuszcza wszelkie treningi i kwalifikacje, w sobotę także drużynówkę. Noriaki mimo tych problemów skacze nadal daleko, jest wysoko w konkursach jednak coraz ciężej mu bić się o pierwszą trojkę. Jeśli pogoda nie spłata żadnych figli, to dzisiaj także powinien być wysoko, ale Gregorowi rady nie da. Uważam, że Gregor dzisiaj podobnie jak w niedzielę ma dużą szansę na podium.
⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie- Kuopio HS 127
Godzina: 16:45 (koniec zakładów 15:30)
Spotkanie: Kasai- Bardal
Typ: Bardal
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Za około 2h powinien obyć się kolejny konkurs PŚ w skokach narciarskich. Piszę powinien, bo wczoraj odwołano treningi i kwalifikacje, z powodu fatalnych warunków atmosferycznych. Dziś niby ma być lepiej, no ale jak będzie to się okaże, mam nadzieję, że faktycznie warunki umożliwią rozegranie konkursu i to w niezłych warunkach.
Na ten konkurs wybrałem ciekawy, moim zdaniem zakład. Widzę, że dużo osób gra h2h właśnie z Kasai, ja postaram się opisać sytuację własnymi słowami. Gdyby nie problemy z kolanami to bez zastanowienia grałbym na Kasai, ale przez te problemy Japończyk niestety dużo traci i za bardzo nie wiadomo czego można się spodziewać, więc lekko zaryzykuje, próbując wykorzystać ten fakt. W ostatnim tygodniu mamy w skokach naprawdę duży natłok zawodów, dzień, dwa dni przerwy i kolejny konkurs i to moim zdaniem leciwemu Japończykowi też na dobre nie wyjdzie. W ostatnim konkursie jak dobrze pamiętam, pierwszy skok był na bardzo dobrym poziomie, a drugi już bez błysku, widać ewidentnie, że Kasai nie jest w stanie skakać na swoim normalnym poziomie.
Co do Bardala, formy rewelacyjnej co prawda nie ma, ale na pewno stać go na skoki na poziomie pierwszej 6-stki. W ostatnim konkursie zajął 12 miejsce, pierwszy skok bardzo słaby, ale już w drugiej serii przeskoczył go tylko nasz Kamil Stoch, dzięki czemu zanotował duży awans. Dziś mam nadzieję na dwa dobre skoki z jego strony.
Uważam, że warto spróbować tego typu, kurs bardzo zachęca.
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom