>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.02.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis / ATP-DEBEL Zagreb
Spotkanie: Granollers/Lopez - Polasek/Zelenay
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: tobet
Analiza:
Dziś po godzinie 17 rozegrane zostaną półfinały gry podwójnej w Zagrzebiu. W drugim spotkaniu spotka się najwyżej rozstawiona para Granollers/Lopez z parą ze Słowacji Polaskiem i Zelenay&#39;em. Hiszpanie w pierwszej rundzie długo męczyli się z kwalifikantami Mekticem i Zovko wygrywając w ostatniej partii 10-2, z kolei w ćwierćfinale rozprawili się z Izrealczykami Erlichem i Ramem w dwóch setach 6:3, 6:4. Ich rywale, Słowacy Polasek i Zelenay jakby w roli czarnego konia całego turnieju, na początku pokonali ulubieńca miejscowych kibiców Marina Cilica i Gorana Ivanisevica (7:6(4) 6:4) a później Czechów Dlouhyego i Stepanka (4:6 7:6(3) 10-6). Jak widać to Słowacy mieli trudniejszych rywali więc pozostawia to ich w pozytywnym świetle przed tym półfinałem. Hiszpanie wcześniej w takiej parze wystąpili przed rokiem w Sztokholmie przegrywając na początku z Brazylijczykami Melo i Soaresem. Natomiast Polasek i Zelenay są parą bardziej zgraną, wcześniej grali ze sobą w St.Petersburgu (półfinał) i w Moskwie (1/8). Dziś mają niepowtarzalną szansę na awans do finału a ich dzisiejsi rywale mimo wszystko nie są aż tak wymagający, więc do boju!
⛔ 100
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis : ATP Zagrzeb
Spotkanie: Gasquet R. - Berrer M.
Typ: Berrer +3,5
Kurs: 1.80
Buk: Bwin
Analiza: Na początku mam zamiar zaznaczyć iż uważam że obydwoje zawodników prezentuje wyrównany poziom, a co za tym idzie, kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na poziomie 1.4-2.8. Jak do tej pory rozegrali ze sobą 2 spotkania, obydwa wygrał Francuz. W 2009 kiedy spotkali się w hali mecz rozstrzygnął się dopiero po tie-breaku w 3 secie(6/3 2/6 7/6). Co ważne, Gasquet nie rozegrał jeszcze na tym turnieju ani jednego gema! Stało się tak ponieważ ze wczorajszego pojedynku zrezygnował Clement. Berrer przeszedł przez 2 rundy bez większego problemu wygrywając obydwa swoje spotkania 2-0. Te wyniki, a także świetna gra w zeszłorocznym turnieju i dojście do finału pozwalają mi twierdzić że to Niemiec powinien być faworytem tego spotkania.
Dobrą opcją jest zagranie Berrera@3 w bwin oraz +1,5s w 12bet, ja do konkursu wybieram nieco bezpieczniejszą opcje z handicapem gemowym.
Polecam.
✅ 80
 
P 1

pawko12

Użytkownik
dyscyplina: biathlon MEN (zawody w Presque Isle, ME USA)
data i godz: 04.02 / 15:30
typ: zwycięzca zawodów - M. Fourcarde
kurs: 4.5
buk: betclick
analiza: Po dwutygodniowej przerwie wracamy na biathlonowe trasy. Zawodnicy przenieśli się do USA by tam wystartować dziś w sprincie. Jak pokazuje lista startowa dzisiejszego biegu do Presque Isle nie przyjechało wielu bardzo dobrych biathlonistów (brak Svendsena i Bjoerdalena oraz austriaków, brak tez Greisa). W takim przypadku lista zawodników, którzy będą dziś walczyć o zwycięztwo znacznie się zmniejsza. Moim zdaniem dzisiejsze zawody jest w stanie wygrać francuzki zawodnik Martin Fourcarde. W ostatnich zawodach pokazał on, że jest w świetnej formie biegowej (biec lepiej od norwegów to wielka sztuka). Ze strzelaniem u Martina nie jest najgorzej i jeśli dziś poradzi sobie na strzelnicy, na mecie powinno być bardzo dobrze. W dzisiejszych zawodach główni rywale Fourcarda do zwycieztwa to szwed Ferry oraz lider klasyfikacji generalnej Boe. Ferry w biegu traci sporo do Martina. Myślę, że jak szwed będzie mieć 1 pudło mniej od francuza to i tak w biegu straci. Natomiast Boe w bardzo dobrej formie - choć ostatnio zauważyłem wolniejsze bieganie u tego zawodnika. Norweg zapewne przyjechał do Usa by uciec w reszcie w generalce. Nie bedzie to proste bo jest M. Fourcarde, na którego stawiam na win. Nie powinien stracić super formy przez dwa tygodnie. Z aklimatyzacja w Ameryce również nie powinno byc problemów. Zapowiadają się ciekawe zawody.
⛔ 100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Borussia Dortmund v Schalke
strzelec gola w dowolnym czasie
typ: Klaas-Jan Huntelaar
kurs: 5.00
buk: unibet
Analiza: Nie będę ukrywał, że typ jest zapożyczony od użytkownika snoop. Jednak nie podał go w konkursie tylko w swoim temacie i analizą mnie przekonał. ???? Cały świat dziś stawia na Borussie. Również chciałem to grać, ale kursy spadają, a jak wiadomo są to derby. A derby rządzą się swoimi prawami i Borussia wcale wygrać nie musi. Choć jeśli patrzeć na formę i tabelę to są murowanym faworytem. Mi tu trochę pachnie niespodzianką. Jednak nie mogłem znaleźć żadnego typu, który by mnie satysfakcjonował. Stwierdziłem, że zagram Schalke strzeli gola. Ale po głębszym przemyśleniu i typowi snoop&#39;a doszedłem do wniosku, że jeśli Schalke strzeli to na 90% strzelcem będzie Huntelaar. A kursi bardzo duży i bardzo kuszący. W obronie Dortmundu zabraknie Subotica, czyli podstawowego obrońcy. Myślę, że będzie ciekawy mecz, kilka bramek i oby jedną z nich strzelił Huntelaar. ????
⛔ 100
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Francja
Spotkanie: Montpellier HB - Istres
Typ: Montpellier HB (-6)
Kurs: 1.50
Buk: Bet365
Analiza:
Montpellier HB na równi z Chambery Savoie HB, to największe tuzy francuskiego szczypiorniaka, stąd też dzisiejszy średniak z Istres nie powinien sprawić gospodarzom większego problemu. AVG mamy na poziomie 30.75ppg x 24.50ppg, last10 przynosiło 33.15ppg x 24.50ppg, a ostatnich pięć spotkań w hali MHB to 35.20ppg x 24.40ppg. Razem uśredniając, 33.02 do 24.75, a więc mecz na 58 pts i handi w granicach 8 pts. W szeregach gospodarzy mogliśmy oglądać 7 zawodników na MŚ: William Accambray, Nikola Karabatic, Samuel Honrubia, Michaël Guigou, Richard Stochl, Mladen Bojinovic i Issam Tej. Główny przelicznik punktowy na obiekcie MHB dla całej ligi wynosi 33.67 x 25.00, na korzyść gospodarzy. Taki próg powinien być przekroczony bez najmniejszych problemów.
✅ 50
 
K 0

kukocz21

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska - PLH
Spotkanie: Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Hokeiści Pasów nieustannie występują &quot;z żółtą koszulką lidera&quot;, a ich przewaga nad pierwszą drużyną z grupy pościgowej - GKS-em Tychy - wynosi już pięć punktów. Aby podopieczni trenera Rudolfa Rohačka mogli zakończyć wyścig na pierwszym miejscu, potrzebują jeszcze tylko jednego punktu (mają bowiem lepszy bilans bezpośrednich spotkań z tyskim zespołem). Trzecia w tabeli Aksam Unia Oświęcim traci do Pasów dziewięć oczek i już ich na pewno nie wyprzedzi.
Miejsce zajete na koniec sezonu zasadniczego jest o tyle istotne, że drużyna z wyższej pozycji będzie miała pierwszeństwo przy wyborze rywala w pierwszej rundzie play-off. Jeżeli Comarch Cracovia zakończy zmagania na fotelu lidera, wybierze przeciwnika jako pierwsza spośród drużyn, które uplasowały się na miejscach 5-8.
Wiele wskazuje na to, że jedną z takich ekip będzie dzisiejszy przeciwnik Pasów, który zajmuje obecnie piąte miejsce, a do czwartego JKH GKS-u Jastrzębie traci już pięć punktów. Jeżeli jednak zaufać logice mówiącej o tym, że silniejszych powinno się unikać, Comarch Cracovia raczej na pewno nie wybierze sanoczan, a kogoś z trójki - Stoczniowiec Gdańsk, MMKS Podhale Nowy Targ, Zagłębie Sosnowiec.
W dzisiejszym spotkaniu z Ciarko KH Sanok wystąpią ci sami hokeiści Pasów, którzy pojawili się na lodzie we wtorkowym meczu z Akuna Naprzodem Janów (10:4). W dalszym ciągu do zdrowia powracają: Mariusz Dulęba, Sebastian Biela i Filip Šimka.
Mecz Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia rozpocznie się o godzinie 18:15.
plagiat
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie : Bursaspor-Sivasspor
Typ:2
Kurs:9,5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Trzecia drużyna tureckiej ligi podejmuje piętnastą. Jak powszechnie wiadomo Sivaspor to nowy klub Kamila Grosickiego. Uważam go za najlepszego polskiego piłkarza w tej chwili i dziwie się że wybrał on żałosny Sivasspor. Jest on zawodnikiem bardzo szybkim i licze że kontry w jego wykonaniu będą dziś siały popłoch w w polu karnym Bursy. Bursaspor w pierwszym meczu rundy rewanżowej tylko zremisował ze słabym Konyaspor i tym samym dał sie wyprzedzić Fenerbahce.Myśle że tak już będzie do końca Fenerbahce będzie wygrywał a Trabzonspor i Bursaspor co jakis czas będą tracic z leszczami.Bursa tylko jedna porażka w domu a Sivasspor 0 żwyciestw wyjazd,mam nadzieje że dziś te statystyki się zmienią.PS: Dziwi mnie to co ktoś napisał o Ajaxie że ostatnio wszytstko wygrywa bo to bzdura a dziś myśle że Ajax X.
⛔ 100
 
O 16

odlin

Użytkownik
Dyscyplina: Belgia Jupiler Pro League
Spotkanie: AA Gent - Lierse
Typ: goście strzelą bramkę - NIE
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz pomiędzy trzecim zespołem w tabeli Jupiler Pro League- Gent, a słabiutko spisującym się Lierse plasującym się na przed ostatniej pozycji.
Bilans bramek Lierse jest fatalny (-30 bramek po 23 kolejkach), a kiedy przychodzi im grać na cudzym boisku, to już zupełnie chłopaki nie wiedzą jak wygląda bramka przeciwnika- 6 bramek i 32 stracone przy bilansie (1-2-9).
Gent spisuje się dobrze zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Chcąc ocalić 3 pozycję w lidze muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, poniewaz Club Brugge cały czas depcze po piętach ze stratą jednego punktu w tabeli.
Gent ponadto ze słabiutkimi drużynami typu Lierse najczęściej kończy spotkania z czystym kontem straconych bramek. Dlatego taki typ, po takim kursie jest wg. mnie największym pewniakiem tego dnia. Polecam
⛔ 100
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Biathlon - Sprint Kobiet
Spotkanie: Svetlana Sleptsova - Andrea Henkel
Typ: Andrea Henkel
Kurs: 1,57
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Henkel w bardzo dobrej dyspozycji, ale ciągle brakuje jej zwycięstwa w sprincie. Ostatnio regularnie plasuje się w okolicach podium. W Oberhofie 3, w Ruhpolding 2, w Anterselwie 4.
Sleptsova świetnie radzi sobie w biegach masowych i indywidualnych, ale... w sprintach słabiutko !
Wyniki Slepstovej w sprintach: 14, 48, 23, 30, 18, 43.
Sporo pudłuje, tylko 78% skuteczność i odległe pozycje [ ani razu w top10!]
Bilans h2h 5:1 na korzyść Henkel, która była słabsza od Sleptsovej tylko w Pokljuce gdzie zaliczyła wpadkę na strzelnicy [Sleptsova 23, Henkel 29].
Warto również dodać, że w każdym biegu sprinterskim Henkel miała lepszy czas biegu od Sleptsovej.

⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Polska
Spotkanie: Jastrzebie JKH GKS - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Jastrzebie JKH GKS H(-2.5)
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie Ekstraligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Zagłębiem Sosnowiec, faworyt tego spotkania jest tylko jeden - oczywiście zespół gospodarzy.
Jastrzębie w poprzednich dwóch spotkaniach u siebie odniosło porażki po zaciętych bojach z dwoma najlepszymi zespołami w lidze - Cracovia i Tychami, warto dodać, iż te dwie porażki są jedynymi jakie na własnych lodowisku ponieśli Jastrzębianie. Pozostałe 15 spotkań rozstrzygneli na swoją korzyść, strzelająć 96 bramek, przy czym stacili tylko 35.
Bilans ten stawia ich za zespół najlepiej grający przed własną publicznością spośród całej Ekstaligi.
Zawodnicy z Sosnowca na wyjazdach radzą sobie bardzo kiepsko, z rozegranych 17 spotkań odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa z bilansem bramkowym 42:88, przeliczając średnio na mecz przegrywają niemal 3 bramkami, natomiast Jastrzębie u siebie średnio zwycięża ponad 3,5 bramki.
Oba zespoły rozegrały między sobą już jedno spotkanie w tym sezonie w Jastrzębiu - rezultat 9:0 dla gospodarzy.
Myślę, że siłą napędową Jastrzębia, będzie duet czeskich napastników Petr Lipina oraz Richard Král, który jest zdecydowanym liderem punktacji kanadyjskiej z 27 bramkami i 39 asystami na rozegranych 34 spotkań.
✅ 74
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
piłka nożna ,Niemcy
Borussia Dortmund -Schalke 04
Całkowita liczba goli gosci -powyzej 1,5
kurs:3,75
Gamebookers
Juz dzis klasyk bundesligi .Wielkie derby Zagłębia Ruhry Dortmund kontra Schalke.Według ekspertów i wiekszosci typerów to wynik moze byc tylko jeden -zwyciestwo gospodarzy .Borussia jest liderem tabeli z 11 punktową przewaga nad Leverusen a na jesieni wygrali z Schalke 3:1 ,wiec czemu dzis Schalke miało by zdobyc jakies punkty .Jest to jedno z najwazniejszych spotkan w sezonie ,bez wzgledu na tabeke i forme zespołów tutaj mozna spodziewac sie wszystkiego.JA mysle ze Huntelaar i Raul strzela po bramce ,mile widziane byłyby równiez bramki polaków ,Piszczek ,Lewandowski czy Błaszczykowski każdego stac na bramke .Taki wynik błby idealny Zwyciestwo po golach polaków ,Borussia coraz blizej mistrza i mój typ trafiony.Jak bedzie zobaczymy ,moze dodam ze Schalke pozyskało CHaristeasa który nie jest młody bo ma 31 lat ale równie grozny jak Raul czy Huntelaar .Moze dzis sie przełamie Schalke i zacznie grac tak jak sie oczekuje od nich innaczej Magath moze sie pozegnac z posada
⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Eisbaren Berlin - Straubing Tigers
Typ : Wynik 1. tercji 1
Kurs : 1,75
Bukmacher : Betclick

Wobec przełożenia spotkania, które typowałem w dniu dzisiejszym, pozostaje mi wybrać co innego, niestety z mniej okazałym kursem.
Gospodarze marzą o pierwszym miejscu przed play-off, co zapewni im grę ze słabszym rywalem. Dzisiejsze zwycięstwo, od razu tego nie zapewni, ale lidera z Wolfsburga czeka ciężki wyjazd i niewykluczona jest porażka. Gdyby najlepszy scenariusz się spełnił, mam na myśli pewne zwycięstwo i potknięcie lidera, to Niedźwiedzie traciłyby tylko punkt do prowadzących. Żeby jednak myśleć o tym, co zrobi przeciwnik, trzeba wygrać swój mecz. Szansa ku temu ogromna - własna hala, raczej mało wymagający przeciwnik. Goście stracili jak dotąd najwięcej bramek w lidze, mimo ostatniego zwycięstwa nad ostatnią drużyną, są w głębokim kryzysie. Zresztą ironią jest mówienie o przegranej z &quot;ostatnią drużyną&quot; , jeśli różnica pomiędzy 7, a 14, czyli ostatnim zespołem wynosi zaledwie 6pkt. Tak ciasno w niemieckiej bundeslidze nie było od paru sezonów. Nie wydaje mi się, żeby gospodarze zwlekali w tym meczu z uzyskaniem prowadzenia, zwłaszcza, że słaba postawa gości nie oznacza całkowitego odpuszcznia meczu. Eisbaren musi po prostu udowodnić, że właściwie pod każdym względem są lepsi i wypracowanie przewagi już po pierwszej odsłonie nie powinno stanowić problemu.



Typy, sugestie, propozycje ? ? ? GG - 28155081
_______________________________________


&quot;Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie
jest zajęciem starców.&quot; - Paulo Coelho

⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/Anglia/Championship
Spotkanie:Reading-QPR
Typ:Remis
Kurs:3,40
Buk:pinnacleSports
Analiza:
Lider rozgrywek QPR mierzyć się będzie dzisiaj na wyjeździe z ekipą Briana McDermotta Reading.Goście pewnie zmierzają do upragnionej Premier League.Nad drugim zespołem mają już 5 punktów przewagi.Z kolei gospodarze zajmują 8 lokatę i z pewnością ich celem będzie znalezienie się w strefie play-off o awans do Premiership.W ostatnich meczach obie ekipy zdobywały punkty.Rangersi wygrali pewnie z Portsmouth,a Reading zremisowało 2:2 z Cardiff.Gospodarze w meczach na własym obiekcie spisują się przeciętnie.Legitymują się oni bilansem 6-6-2.Przegrali tylko na rozpoczęcie zmagań ze Scunthorpe i w późniejszym czasie ze Swansea.Goście na wyjazdach spisują się dosyć dobrze.Mają oni bilans 5-7-2.W bezpośrednim bilansie spotkań górą są gospodarze,którzy wygrali sześciokrotnie,4 razy padał remis i tylko trzy razy wygrywali goście.Dodatkowo QPR ostatni raz pokonało Reading na Madejski Stadium w 1997 roku.W ostatnich meczach jednak obie ekipy prezentują podobny poziom dlatego sądzę,że mecz będzie bardzo wyrównany i nie wyłoni się w nim zwycięzca
⛔ 100
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia - Superliga
Spotkanie: Sporting Lizbona - Naval
Typ: Sporting Lisboa - Naval 1º Maio H(0 - 1) 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Tobet
Analiza: Na dzisiaj wybieram spotkanie ligi Portugalskiej. Gospodarze na 3 miejscu z dorobkiem 31pkt i bilansem bramkowym 27:17 natomiast goście dzisiejszego meczu zajmują ostatnią 16 pozycję z 9pkt z bilansem bramkowym 11:32. W ostatnim meczu ligowym Sporting poradził sobie z Naval 3:1 Było to pod koniec sierpnia 2010. W pucharze ligi który był rozgrywany na początku stycznia tego roku Sporting również wygrał tym razem 2:0. Dzisiaj również uważam ,że Sporting to spotkanie powinien wygrać jeśli chce mieć szanse dogonić Benfice. Zespołowi Naval będzie bardzo ciężko uniknąć spadku.W ostatnich 3 meczach Sporting zdobył 6pkt wygrywając z Maritimo Funchal vs. Sporting L. 0:3 oraz Sporting L. vs. Sporting Braga 2:1 i przegrał Sporting L. vs. Pacos Ferreira 2:3. Widać że w każdym spotkaniu zespół zdobywa minimum 2 bramki i uważam że tym razem to jest minimum ile strzelą. Co do Naval to na 3 mecze zdobyli 4 pkt raz wygrywając Vitoria Guimaraes vs. Naval 1-2 remisując z Naval vs. Portimonense 1:1 i przegrali z Porto vs. Naval 3:1. Uważam ,że dziś zawodnicy Sportingu powinni wygrac ten mecz minimum 2 bramkami. Uważam,że duże szanse na zdobycie minimum jednej z bramek dla Sportingu ma Liedson który jest bardzo skuteczny w barwach swojego zespołu. Atut własnego boiska to kolejny plus na gospodarzy .
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Osnabruck vs Augsburg
Typ: połowa/koniec 2/2
Kurs: 3,60
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 04-02-2011/18-00
Analiza:
Szczerze absolutnie nie rozumiem, tych jak może się wydaje dosc wysokich kursów na gości, którzy według mnie bez problemów powinii ograc gospodarzy. Kursy zaczęły powoli spadac, bo najwyraźniej jest masówka i uważam, że jest ona uzasadniona. FC Augsburg jest jedną z tych druzyn liczących się w walce o awans do Bundesligi. Będzie to trudne zadanie, gdyż po piętach depczą im zawodnicy z Bochum zajmujący trzecie miejsce. Goście mają pięc punktów straty do pierwszej Herty lecz awans uzyskują dwa najlepsze zespoły. Augsburg po znakomitej serii jedenastu meczy bez porażki musialo uznac w ostatniej kolejce wyższosc Bochum. Tą wygraną piłkarze Bochum zapewnili sobie dopiero w końcówce spotkania. Ostatnią porażkę zawodnicy gości na wyjeździe zanotowali 15 października więc bardzo późno temu przegrywając 1-0 z Fortuna Düsseldorf. Działacze Augsburg zrobili nowe poczynania w drużynie, kadra się zmieniła, by walczyc wciąż o awans. Osnabruck gra bardzo w kratkę. Zwycięstwa przeplatają porazkami. Zdarzają im się tak bardzo słabe mecze jak chocby porażka z Duisburgem 4-1. W bezpośrednich spotkaniach prawie zawsze zwyciężał Augsburg, tylko dwa razy spośród pięciu branych pod uwagę zakończyl sie podziałem punktów. Dziś myslę, że pokażą, iż zasługują na drugie miejsce zajmowane obecnie przez nich i przez 90 minut będa kontrolowali sytuację na bosiku-powodzenia
✅ 260
 
cesc_4 1

cesc_4

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/Anglia/Championship
Spotkanie:Reading-QPR
Typ:2
Kurs:3,10
Buk:betclic
Analiza:
QPR lider championship Reading 8 miejsce.QPR jest druzyna, ktora walczy o awans i jest na dobrej drodze do osiagniecia tego celu. Mimo ostatnich remisow na wyjazdach i porazce z norwich nadal prowadzi w lidze i ma kilkupunktowa przewage, ktorej nie moze roztrwonic dlatego dzisiaj zagraja na maksimum swoich mozliwosci. Bilans meczy reading z QPR przemawia na korzysc gospodarzy 4-1-1 ale obecny sezon jest bardzo udany dla QPR i przecietny dla reading wiec licze dzisiaj na nieznaczne zwycieztwo gosci. Dobrym typem wydaje sie rowniez granie handi +1 dla reading na remis.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pistone 0

pistone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy 2. Liga
Spotkanie: VFL Osnabrück - FC Augsburg
Typ: FC Augsburg
Kurs: 2,13
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Mecz VFL Osnabrücka z FC Augsburgiem to mecz drużyny walczącej o utrzymanie (2 punkty nad strefą spadkową) z drużyną walczącą o awans do pierwszej ligi. Augsburg znajduje się obecnie na drugim miejscu w tabeli z 37 punktami po 20 meczach (5 punktów straty do lidera), a gospodarze znajdują się na 14 miejscu z 21 punktami. Ostatnie mecze Augsburga co prawda nie wyglądają powalająco, ale mieli też trudnych rywali:
-przegrana 0:1 u siebie z Bochum (3 miejsce),
-remis 1:1 na wyjeździe z Paderborn (12 m.),
-wygrana 2:0 z przedostatnim Ingolstadt
-przegrana 0:1 z Schalke 04 w pucharach
-remin 1:1 u siebie z liderem tabeli - Herthą

Osnabrück przywiózł ostatnio 3 punkty od zajmującego 4 miejsce Aue (bramka w 90 minucie), 3 poprzednie mecze to porażki z 1860 Monachium (0:1 u siebie), Duisburg (4:1 na wyjeździe), Leverkusen (0:3 u siebie).
Nowym napastnikiem w drużynie z Augsburga jest napastnik Hajime Husogai wypożyczony z Bayernu Leverkusen, co jest wzmocnieniem dla gości.
Mecz może nie jest &quot;pewniakiem&quot;, ale myślę że statystyki przemawiają za gośćmi, a kurs jest warty zagrania. Godzina spotkania: 18:00

✅ 113
 
R 2

rafael102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Division 2
Spotkanie: Fortuna Sittard - FC Zwolle
Typ: Zwolle wygra 1 połowę
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam dzisiaj polecam zagrac spotkanie Fortuna Sittard - FC Zwolle a dokładniej to że druzyna gosci do przerwy bedzie wygrywala spotkanie. Jak chyba wiekszosc interesujacych sie ta liga wie ze tutaj faworyt moze byc tylko jeden bo gospodarze to ostatnia druzyna tabeli a goscie to liderzy. W takich meczach jak ten Zwolle punktow tracic nie bedzie moglo, ale gospodarze niedawno pokazali rowniez ze potrafia grac wygrywajac 3-2 z Waalwijk na wyjezdzie. Jednak moim skromnym zdaniem dzisiaj druzyna Zwolle po raz kolejny udowodni ze to im nalezy sie awans do 1 ligi i gladko wygraja ten mecz, wiec po kursie 1.85 typ ze goscie wygraja pierwsza polowe jest na prawde warty grania.
⛔ 100
 
W 0

wolfstorm

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Bundesliga
Spotkanie : Dortmund v Schalke
Typ :2
Kurs : 5,70
Buk : Unibet
Godzina : 20.30
Analiza : wieczorem na Signal Iduna Park odbędzie się kolejne spotkanie derbowe odwiecznymi rywalami - Borussią Dortmund i Schalke 04 . W poprzednim rozegranym w tym sezonie ostatecznie zwyciężyła Borussia wygrywając 3:1 . Historia ostatnich pojedynków ligowych prezentuje się następująco :
19.09.2010 : FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 1:3
26.02.2010 : FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 2:1
26.09.2009 : Borussia Dortmund - FC Schalke 04 0:1
20.02.2009 : FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 1:1
Mimo , że jako zdecydowani faworyci tego spotkania przedstawiani są gospodarze , uważam że Schalkemoże sprawić dziś sporą niespodziankę .
Debiutujący Anthony Annan może okazać się jednym z kluczowych zawodników tego spotkania . Forma przemawia za Borussią Dortmund , tym bardziej że Schalke ostatnio gra w kratkę - notując 4 zwycięstwa w ostatnich 6 spotkaniach . Po ostatniej porażce z Hoffenheim ( 0:1) zespół będzie się starał zatrzeć negatywne wrzżenie w oczach swoich fanów . Czas ucieka i Schalke żeby zapewnić sobie poprzez ligę awans do europejskich musi zacząć odrabiać straty . Uważam więc , że w tym spotkaniu mogą sprawić niespodziankę .
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: X (hc 0:2)
Kurs: 4,85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Już dziś HIT 21 kolejki Bundesligi, a przy tym wielkie derby Zagłębia Ruhry czyli starcie pomiędzy Borussią Dortmund która podejmuje u siebie na Signal Iduna Park, odwiecznego rywala Schalke 04 Gelsenkirchen. To, że zwycięstwo w tym meczu ma wielkie znaczenie m.in potwierdzają słowa jednego z najlepszych piłkarzy gospodarzy Kevina Großkreutza, który na pytanie &quot;Co by zrobił gdyby jego syn kibicował Schalke&quot; odpowiedział, że oddałby do domu dziecka... Teraz kiedy Borussia ma szansę na mistrzostwo zwycięstwo będzie smakować jeszcze lepiej. A nie spodziewam się innego wyniku niż pewnej wygranej gospodarzy których jedynym problemem w składzie jest pauza za kartki Subotica. Ale Borussia ma mocną ławkę dlatego Felipe Santana powinien jego godnie zastąpić. Borussia ma jak narazie 11 pkt przewagi nad Leverkusen i 14 nad Monachium, każda strata punktów to większe nerwy w kolejnych meczach. Schalke to ekipa która zawodzi bardzo w tym sezonie, spodziewano się podobnie jak przed rokiem walki o mistrzostwo a przynajmniej czołówki a póki co środek tabeli i bardzo wiele wpadek w swoich meczach. Dziwią mnie ich wyniki bo w składzie jest kilku piłkarzy godnych uwagi jak Neuer, Farfan, Jurado, Raul czy Huntelar. Schalke ma słabą obronę i Borussia która ofensywe ma najlepszą w lidze, z resztą defensywe też powinna sobie poradzić. Według mnie niemiecka &quot;Barcelona&quot; tak zdominuje to spotkanie, że goście nie będą mieli wiele do powiedzenia, handicap jak najbardziej realny i stawiam, że Borussia wygra 2 bramkami, a moje typy to 2;0 lub 3:1. Polecam !!!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom