>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
rybaq 4

rybaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: Newcastle United - Manchester United
Typ: Newcastle United - Manchester United (under/over 3.5) - 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21 na murawę wybiegnie odpowiednio 7 i 2 drużyna Premier League. Z jednej strony jest zespół ,który stracił najwięcej bramek w ostatnich 6 meczach a z drugiej najlepsi strzelcy. Ostatnia porażka MU z Blackburn i strata aż 3 bramek bardzo mnie zaskoczyła. Dzisiaj do składu wraca Wayne Rooney i myślę ,że może zaskoczyć. MU musi wygrać żeby dogonić rywali zza miedzy. Newcastle też na pewno nie odpuści. Myślę ,że cztery bramki w tym mecz jak najbardziej prawdopodobne.
Powodzenia. Pomogłem podziękuj ;)
⛔100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Premier League
Spotkanie: Newcastle - Manchester Utd
Typ: X
Kurs:4,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam na dziś wybrałem jeden z najciekawszych meczy 20 kolejki angielskiej Premier League pomiędzy 7 w tabeli Newcastle a zajmującym 2 pozycje Man Utd Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna gości ja jednak uważam ze jest to mecz w którym wielce prawdopodobny jest remis.Drużyna gospodarzy dobrze spisuje się w tegorocznych rozgrywkach. W tym sezonie należy podkreślić, że w tym sezonie zremisowali już z Man Utd na Old Trafford ponadto remisowali z takimi zespołami jak Arsenal 5 miejsce, Tottenham 3 miejsce oraz z dzisiejszym rywalem. Na własnym stadionie &quot;sroki&quot; na 9 meczów przegrały tylko 2 z Chelsea oraz niespodziewana &quot;wpadka&quot; z WBA.Co prawda zespół Newcastle wystąpi w osłabionym składzie będą musieli obejść się bez kilku podstawowych zawodników, takich jak Steven Taylor (ścięgno Achillesa), Danny Guthrie (pachwina) czy Peter Løvenkrands (łydka). Ponadto o udziale Gabriela Obertana, który zmaga się z infekcją palca, lekarze zadecydują przed samym spotkaniem. Lecz wydaje mi się ze problemy kadrowe Man Utd wydaja się poważniejsze Sir Alex Ferguson również musi głowić się nad zestawieniem wyjściowej 11-stki. Oprócz Nemanji Vidicia i Darrena Fletchera wciąż niezdolni do gry są Jonny Evans, Fábio da Silva, Tom Cleverley, Ashley Young i Micheal Owen.Wayne Rooney i Darron Gibson, którzy zostali przez Fergusona ukarani posadzeniem na trybunach w meczu z Blackburn Rovers, zmieszczą się w meczowej 18-stce. Manager United zapowiedział również powroty Rio Ferdinanda i Ryana Giggsa.
Uważam że podział punktowy w tym meczu byłby sprawiedliwym wynikiem a kurs jest naprawdę zachęcający aby zaryzykować ten typ. Man Utd w ostatnim meczu nie pokazał się z najlepszej strony i przed własną publicznością przegrali z przed ostatnim w tabeli Blackburn
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Everton - Bolton
Typ: Everton powyżej 1,5 kartki
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz bardzo ciekawy, mecz ekip,które nie przebierają w środkach i mają w swoich szeregach &quot;zakapiorów&quot; .... przede wszystkim wysoki kurs zachęcił mnie do tego jak także następujące fakty...
Coleman, Jagielka, Rodwell czy Cahill i Fellaini, każdy z nich ma na swoim koncie w granicach 2-3 karte, Baines ma ich już 4.
Zawody te miał prowadzić Jones, ale z racji,że prowadził wczoraj mecz City i Liverpoolu to dziś powinien sędziować Marriner. Sędzia ten w tym sezonie był rozjemcą pojedynku NU-Everton i &quot;poczęstował&quot; Everton 3 kartkami.
Moim zdaniem mecz walki, gdybym miał typować bo wolałbym szukać &quot;sensacji&quot; i wygranej Boltonu.
⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie:
Newcastle - Manchester United
Typ: Więcej punktów za kartki : Newcastle
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Analiza: Lubisz czystą statystkę ? To przeczytaj. Zacząłem nie codziennie ... jednak jak to się mówi - swój typ &#39;&#39;czuję&#39;&#39; jednak to nie wszystko, mam jeszcze kolejne argumenty przemawiające za pojawieniem się plusu przy moim typie, po zakończonym spotkaniu. A więc rozpoczynamy ... Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie w ramach dokończenia 20 serii spotkań Angielskiej Premier League. Na przeciw siebie staną przysłowiowe Sroki do spółki z Czerwonymi Diabłami. Cóż można powiedzieć o 1X2. Faworytem są goście. To chyba nie podlega dyskusji. Manchester United musi ... chcąc nie chcą. Dlaczego musi ? Powód jest prosty. Najgroźniejszy (lokalny) rywal w walce o mistrzostwo wczoraj swój mecz wygrał i ma przewagę 3 punktów. United może to jednak szybko wyrównać, i rozpocząć zabawę na nowo. Krótko mówiąc powinno się tak stać. Mój typ jednak odbiega od przewidywania zwycięzcy. Mój typ mówi o tym że (praktycznie*) FCNU zainkasuje więcej karteczek w dzisiejszym meczu. Czemu tak ma się stać ? Uważam że to Diabły będą stwarzać kolejne sytuacje, natarcie, zagrożenia. Jaki wniosek ? Sroki będą musiały powstrzymywać w niektórych sytuacjach faulując rywala - co w konsekwencji powinno owocować w kartoniki. A na koniec ta obiecana statystyka z ostatniej kolejki ... Chodzi tutaj oczywiście o kartki. Liverpool 0-2 Newcastle. Manchester 2-3 Blackburn. Myślę że dziś może być podobnie. Zapraszam na mecz do Cyfry Plus. Start już 20:45. Powodzenia.
*
Żółta - 10 punktów.
Czerwona - 15 punktów.
⛔100
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Real Madrid - Barcelona
Typ: Real Madrid -3
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:


O godzinie 20:45 rozpoczną się Gran Derbi w Kosza. Oba zespoły prezentują podobny poziom. Barca na miejscu 3, Real na 4. Jak wiadomo swój parkiet ma kolosalne znaczenie dla wyniku. To jest coś więcej niż mecz o ligowe pkt. wiec zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Stawiam na Real bo Barcelona jest poważnie osłabiona brakiem Navarro. Do tego dochodzi swoja hala i kibice.
U siebie Real ma bilans 6-0, a Barcelona na wyjazdach 4:2. O zwycięstwie Realu jestem przekonany, a skromne handi powinni spokojnie pokryć.​
✅100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: Newcastle United - Manchester United
Typ: Czy Demba Ba strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? - Tak
Kurs: 3.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Jak większość dzisiaj do typów dnia wybrałem spotkanie między Newcastle, a Manchesterem United. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, gdyż ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami dostarczały kibicom sporo emocji. Myślę, że w tym meczu zobaczymy kilka bramek, a strzelcem jednej z nich będzie Senegalczyk, Demba Ba. W obecnym sezonie prezentuję wyśmienitą formę, strzelając przy tym 14 goli. Pomimo tego, że Sroką idzie nieco gorzej niż na starcie sezonu gdzie regularnie wygrywali to Ba nie schodzi poniżej swojego poziomu. Jeżeli Newcastle strzela bramki, możemy być pewni, że na liście strzelców zobaczymy nazwisko Senegalczyka. Żeby nie być gołosłownym statystyka strzelców Newcastle z ostatnich 5 meczy:
Liverpool 3:1 Newcastle - Agger (sam.)
Bolton 0:2 Newcastle - Ben Arfa, Ba
Newcastle 2:3 West Brom - 2x Ba
Newcastle 0:0 Swansea
Norwich 4:2 Newcastle - 2x Ba
✅225
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Everton - Bolton
Typ: gol po 28:00 min lub jego brak
Kurs: 1.82
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Witam,
Na dziś przygotowałem spotkanie Priemier League pomiędzy 10 w tabeli Evertonem a ostatnią drużyną ligi - Boltonem.
Obie drużyny nie należą do zespołów bramkostrzelnych. Osobiście spodziewam się tutaj spotkania wyrównanego zakończonego remisem lub
strzeloną bramką w ostatnich minutach meczu, gdy zespoły będą już osłabione.
Zespół z Liverpoolu stawiany w tym spotkaniu w roli faworyta, w ostatnich 6 meczach jeśli już strzelał bramkę to zwykle była to druga połowa
lub końcówka pierwszej. Bolton natomiast mimo słabych wyników potrafi urywać bramki rywalom, jednak wydaję mi się że z racji napiętego grafiku
spotkań ligi angielskiej, pierwsza połowa będzie oscylowała w grę na środku boiska i leniwe ataki Evertonu.
Dodatkowo mała statystyka, Everton w całych rozgrywkach zdobył tylko 2 bramki przed 28 minutą przy 6 straconych, goście stracili ich natomiast aż 11, jednak
sądząc po leniwych pierwszych minutach w wykonaniu The Toffies, nie spodziewałbym się tutaj strzelania już na początku spotkania, a akcje Boltonu nie powinny przynieść skutku,
jeśli obrona będzie poprawnie funkcjonowała.
✅82
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, anglia
spotkanie: Ewerton- Bolton
typ: X2/1X
kurs: 2,22
gamebookers
analiza:
przed nami spotkanie 20 kolejki angielskiej premiership. naprzeciwko siebie stana- Ewerton oraz Bolton. gospodarze zajmuja aktualnie 11 lokate z dorobkiem 24 pkt. jesli chodzi o bilans spotkan rozegranych na wlasnym terenie to wynosi on 3 wygrane 2 remisy oraz 4 porazki. ich dzisiejsi rywale to outsider ligi. ma na koncie tylko 13 oczek. na wyjazdach graja lepiej niz u siebie ale i tak marna to pociecha. bowiem na 9 meczy wygrali tylko 3. ostatnie mecze ewertonu to typowe undery- liczba bramek w meczach z ich udzialem od poczatku grudnia nie przekroczyla 2. dwa ostatnie mecze rozgrywali na wyjezdzie remisujac w sunderlandzie 0-0 oraz wygrywajac 1-0 w west bromwich. Bolton z kolei zanotowal w ostatniej kolejce&quot;dlugo oczekiwany&quot; pierwszy remis w tym sezonie.1-1 u siebie z Wolverhampton.mecze z poprzednich sezonow pomiedzy zainteresowanymi ekipami przemawiaja na korzysc gospodarzy i nie inaczej powinno byc dzis . typuje remis lub prowadzenie gosci do przerwy a nastepnie remis lub wygrana ewertonu jako wynik koncowy
⛔100
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Puchar Krola
Spotkanie: FC Barcelona - Ossasuna
Typ:Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek w 1. połowie? - Taka samą ilość żółtych kartek
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Typ na żółte kartki wydaje sie być bardzo interesujący. Według mnie spotkanie nie powinno przebiegać jakoś bardzo agresywnie. Jeżeli chodzi o kartki w 1 połowie to właśnie taka sama ich ilośc to według mnie najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń dzisiejszego spotkania.
Ostatni mecz Barcelony, grany 22 grudnia z druzyną Hospitalet (9:0) nie był także obfity w kartki - padła tylko jedna żółta dla drużyny Hospitalet (Lucas Viale 55&#39;)
Wcześniej na obcym boisku Barcelona wygrała 0:1 i także padła 1 żółta kartka tym razem w 1 połowie, lecz otrzymał ja co ciekawe ten sam zawodnik - Lucas Viale.
W mecu tym nie wystąpi Messi więc jest to kolejny powód do zagrania tego zdarzenia. Obrońcy nie będą musieli uciekać się do fauli aby zatrzymac tego znakomitego piłkarza. Oczywiście są inni, ale wydaje mi się, że nie tak kuszący do faulowania jak Messi...
Poza tym drużyna gości nie raz przekonywała się o wyższości Barcelony, także uważam że nauczeni doświadczeniem nie będą na chama faulowali, gdyż wiedzą że takie faule moga skończyć się z dużym prawdopodobieństwem (szczegółnie przed polem karnym) utratą bramki.
Typ dosyć ryzykowny, ale wart postawienia, jak dla mnie, kilku groszy...
✅200
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Króla, Hiszpania
Spotkanie: Barcelona - Osasuna
Typ: wynik 1 połowy 2:1
Kurs: 14
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Liczę że Osasuna wyciągnęła wnioski z ostatniej porażającej porażki jaka miała miejsce z Barceloną 3 miesiące temu również na wyjeździe i tym razem nie zostanie na tyle zdruzgotana (dla przypomnienia był to wynik 8:0 w Primera Division). W trzech ostatnich meczach tych dróżyn, ekipa z Nawaru nie zdołała strzelić faworytom ani jednej bramki, dzisiaj jednak wierzę że będzie inaczej. Nie ukrywam że moje nadzieje opierają się na braku udziału w dzisiejszym meczu dwóch czołowych zawodników Barcelony - Messiego oraz Valdeza, co nie zmienia faktu że ekipa z Katalonii nawet w rezerwowym składzie pozostaje potęgą, i na pewno nie pozwoli na wiele piłkarzą z Osasuny. Myślę jednak że na początku uda się zaskoczyć Barcelonę, po czym wszystko wróci do normy. Typ dość ryzykowny, ze względu na to że uwzględniłem w nim bramkę w pierwszej połowie dla Osasuny, jednak wierzę w nią głąboko.! ;)
⛔100
 
W 0

wiosna22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar, Hiszpania
Spotkanie: FC Barcelona - Osasuna
Typ: Wynik meczu : 4:1
Kurs: 12.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mysle ze Barcelona w dzisiejszym meczu zagra agresywnie, z takiej strony jaką możemy ją oglądać podczas ostatnich sPotkań. Liczę jednak, na bramkę Osasuny, która regularnie ostatnio przegrywała z Barceloną do 0, tym razem czuję że uda się jej zdobyć bramkę, zaskoczy w jakiś sposób ekipę Guardioli, wpływ na to może mieć to, ze nie wystapi dzisiaj gwiazda Barcelony Leo Messi a także Valdes. Bramek na pewno będzie wiele, bo czego dla własnej publiczności się nie zrobi..
Przypomne ze w pucharze krolow hiszpanii obie ekipy jeszcze ze soba nie graly, co rowniez moze miec wplyw na wieksza motywacje Osasuny na strzelenie bramki, w Primera Division ostatnio udała się ta sztuka w maju 2009, kiedy to w niespodziewany sposob wygrala na wyjezdzie z Barcelona 1:0, tym razem jednak nie wygra, ale bramkę zdobędzie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom