>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.12.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wicool 6

wicool

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę TAK
Kurs: 1,68
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj odbędzie się spotkanie 19 kolejki naszej rodzimej ligi, pod analizę chciałbym wziąć mecz pomiędzy Koroną Kielce a Lechem Poznań. Oba zespoły zagrają prawdopodobnie najsilniejszymi składami, do składu Korony powoli wraca Maciej Korzym który jest motorem napędowym Kielczan. Lech, jeżeli chcę liczyć się jeszcze w walce o mistrzostwo musi zacząć notować zwycięstwa na wyjeździe, wydaje się też że Poznaniacy powoli zaczynają notować zwyżkę formy, jednobramkowy remis z Zagłębiem wydaję się być tylko jednorazowym wybrykiem po zwycięstwach 1:6 z Cracovią i 4:2 z Ruchem Chorzów. Jak widać w ostatnich 3 meczach Lech strzelał bramkę oraz dawał sobie wrzucić do siatki przynajmniej jedną bramkę. Podobnie wygląda to w meczach Korony na własnym stadionie, we wszystkich ostatnich 5 meczach u siebie Korona była w stanie strzelić bramkę, oraz dostać przynajmniej jedną. Obie drużyny preferują otwarty styl, liczę na podobną ilość bramek jak w meczu Jagiellonia-Wisła.
⛔ 100
Bukmacher
 
K 0

krolikmu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska-Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze-Widzew Łódź
Typ: Suma goli-Powyżej 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
Jak wygląda tabela każdy widzi, po 18 kolejkach Górnik okupuje 3 pozycję zaraz za Wisłą i Legią, natomiast Widzew na samym dnie tabeli. Widzew gra w tym sezonie na wyjazdach katastrofalnie, po 8 meczach wyjazdowych łodzianie mają na koncie...8 porażek, bilans bramek 4:22, więc nikt raczej nie ma wątpliwości kto zwycięży w tym spotkaniu, dlatego postanowiłem zagrać na liczbę goli, a myślę że granie po kursie 1,8 opłaci się, dlaczego ? Już wyjaśniam, otóż Widzew traci najwięcej bramek na wyjazdach w całej lidze. Górnik a każdym meczu u siebie gra ofensywnie a z dotychczasowych ośmiu gier u siebie aż 6 kończyło się wynikami powyżej 2,5. Do składu Górnika wraca po nieobecności w meczu z Piastem Radek Sobolewski co napewno jest wzmocnieniem pomocy dla zabrzan przez co Widzewowi może być ciężej o bramki co i tak przychodzi im w bólach, tylko 4 strzelone bramki na wyjeździe. Niemożna jednak zapominać o największym skarbie łódźkiej drużyny jakim jest bez wątpienia Eduards Visnakovs który w tym sezonie strzelił dla łodzian 8 bramek czyli prawie połowę wszystkiego co strzelił Widzew, dodając do tego jak duże kłopoty w obronie ma Górnik (Danch, Kosznik, Magiera, Augustyn, Pandża, Gancarczyk-kontuzjowani) można pokusić się o stwierdzenia że pod bramką Górnika po akcjach Visnakovsa będzie gorąco. Myślę że biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki możemy się spodziewać że mecz będzie obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych a co mam nadzieję za tym idzie w dużą ilość goli

✅ 80
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Spezia-Pescara
Typ:1 AH-1
Kurs: 3,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj największe nadzieje pokładam w tym meczu. Jest to mecz o puchar Włoch, w ligowej tabeli oba zespoły znajdują się obok siebie Spezia (2-0-3) jest na 9 miejscu a Pescara(3-2-0) na 10. W tym sezonie oba kluby zmierzyły się ze soba a mecz zakończył się podziałem punktów. Zainteresowałem się tym spotkaniem ze względu na duże problemy kadrowe w zespole gości, w pierwszym składzie zabraknie: Viviani ( 6/2 ), Pelizzoli (GK 6 ), Rizzo ( M 12 / 0 ), Piscitella ( 4 / 0 ) i Nielsen ( 8/1 ) Belardi (9 / 0 ) , Balzano ( 15 / 0 ) , Schiavi ( 9 / 0 ) , Capuano ( 9 / 0 ) , Zauri ( 9 / 0 ) , Ragusa ( 15/5 drugi najlepszy strzelec ) Maniero ( 15/8 najlepszym strzelcem ) i Politano (12/4 trzeci najlepszy strzelc ). Do tego meczu trener dokonał aż 9 kluczowych zmian w porównaniu z ostatnim meczem ligowym. W tych okolicznościach gospodarze są faworytami,a w następnej rundzie czeka ich nagroda spróbowanie swoich szans z gwiazdami AC Milan.
Tutaj możecie znaleźć informacje odnośnie osłabień:
http://www.mondocalcio.info/tim-cup-spezia-pescara-le-probabili-formazioni/ http://www.mondocalcio.info/spezia-in-coppa-italia-arriva-il-pescara-con-vista-sul-meazza/ ✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 2 liga
Spotkanie : Brighton - Barnsley FC
Typ : 1
Kurs : 1.61
Buk: WilliamHill
Analiza:
Na Analize wybrałem spotkanie 18 kolejki Angielskiej 2 ligi.
Na przeciwko staną ekipy Brighton oraz Barnsley FC.
Brighton plasuje się na 9 miejscu w tabeli z 25 punktami na koncie.
Natomiast Barnsley zamyka tabele z dorobkiem 11 punktów.
Brighton u siebie gra w kratkę bilans 3-3-2 .
Lepiej gra na wyjezdzie.
W ostatnich 6 meczach Brighton zgromadził 9 oczek (3-3-0)
Brighton strzelilo 20 goli w 17 meczach tracąc 15 goli.
Barnsley FC walczy o utrzymanie ich bilans na wyjezdzie to 0-1-7 co jest zlym wynikiem.
Barnsley FC w ostatnich 6 meczach zgromadizło 6 punktów (1-3-2)
Barnsley Fc strzeliło 16 goli tracąc aż 35 goli.
Defensywa Barnsley jest także na ostatnim miejscu w tabeli.
W 4 ostatnich meczach tych drużyn :
Brighton wygrało 2 zremisowało 1 i przegrało 1 .
W tym meczu stawiam na gładkie zwycięstwo drużyny Gospodarzy ????
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscypilina Pilka nożna
Spotkanie: Górnik Zabrze-Widzew Lódź
Typ: będzie Czerwona kartka :TAK
Kurs: 3,20
Analiza: Witam na dzisiaj wybralem typ z Polskiej ekstraklasy,dlaczego taki typ? ze względu na to iż kopacze z Widzewa dostają najwięcej czerwieni na 7 meczy w pięciu meczach Widzew kończyl mecz w 10 dziesiątkę
kiepska analiza
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Typ: Widzew +1.5
Kurs: 1,675
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj widzę idzie masówka w stronę Górnika, ale ja planuje się wyłamać. Górnik w ostatnim czasie gra słabo. Kiepska atmosfera w drużynie po odejściu Nawałki, do tego przychodzi trener przeciwko zatrudnieniu którego protestowali kibice, Jan Wieczorek. Trener który &quot;spuścił&quot; z ekstraklasy 2 drużyny w 1 sezonie. Może i to stare dzieje ale na respekt u zawodników będzie musiał sobie zasłużyć a to nie stanie się w tydzień czy w miesiąc. Z drugiej strony na przeciwko staje Widzew, o którym jedyne co dobrego można powiedzieć to że walczy. Oglądałem większość meczy Zabrzan u siebie więc mój typ opieram bardziej na słabej grze Górnika, przestojach i traceniu sporo goli u siebie (tylko w meczu z Jagą nie stracili w tym sezonie), niż na dobrej postawie Łodzian. Na dodatek trzeba dodać że Górnik tylko raz u siebie, w dobrym meczu z Jagielonią, pokrył takie handi.
✅ 67,5
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Liga Mistrzów 03.12.2013 godz. 18:00
Wydarzenie: Jastrzębski Węgiel - Tomis Constanta
typ: Jastrzębski Węgiel(-2,5s)
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj moja propozycja siatkarskiej Ligi Mistrzów i spotkania pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a rumuńskim Tomisem Constanta. Będzie to rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi zespołami, pierwszy mecz na wyjeździe wygrali nasi siatkarze 3-1. W pierwszym spotkaniu na początku widać było zbyt duże rozluźnienie wśród naszych siatkarzy co przełożyło się na stratę pierwszego seta. Później jednak otrząsnęli się i pokazali swoją przewagę praktycznie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła wygrywając zdecydowanie kolejne 3 sety. Dzisiejsze spotkanie jest o tyle ważne, że przy wygranej Jastrzębianie zapewnią sobie 2 miejsce w grupie premiujące awansem do kolejnej fazy rozgrywek. Na pewno nie przepuszczą takiej okazji i przed własną publicznością udowodnią, że strata seta przed miesiącem z Tomisem to był przypadek i odpowiednio skoncentrowani wygrają ten pojedynek bez straty seta. Moim zdaniem ten mecz wygrają szybko i bezproblemowo wybijając z głowy siatkarzom rumuńskim ciche nadzieje na przeskoczenie naszego zespołu, a przy okazji dadzą swoim kibicom powody do radości bo po ostatnich dwóch wyjazdowych porażkach w lidze i wymęczonej po tiebreaku wygranej u siebie na pewno trzeba poprawić morale zespołu w ich oczach. Zachęcam do swojego typu.
⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
typ: 2
kurs: 4
buk: bet365
analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie już dzisiaj o godzinie 18:00. A mianowicie zmierzą się zespoły z górnej półki ekstraklasy. Piast zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 25 pkt, Zawisza zaś jest dwa miejsca niżej i do tej pory zdobyła 24 pkt. Drużyny te pokazują ciekawy, przyzwoity futbol. Ja jednak idę dzisiaj w stronę gości ze względu na ich ostatnia formę.
Piast znalazł napastnika, który może zastąpić Robaka, a mianowicie Jurado. Zawodnik, który po prostu ma &#39;nosa&#39;, umie się zastawić i dobrze wykonuje swoje zadanie.
Gliwiczanie w ostatnich 4 meczach wygrali aż 3 i raz zremisowali nieszczęśliwie z Cracovia nie trafiając karnego w ostatniej minucie meczu.
Zawisza zaś ostatnio idzie w kratkę. W ostatnich 4 meczach zdobyła połowę mniej punktów niż Piast. Chociaż u siebie potrafią wygrywać z najlepszymi to uważam, że dzisiaj dobrze grający Piast wywiezie zwycięstwo z Bydgoszczy.
W zespole niebiesko-czerwonych nie zagrają z pewnością Krzysztof Król, który w derbach odniósł kontuzję oraz Jan Polak pauzujący za żółte kartki. Po ostatnich dobrych występach szczególnie brak tego drugiego może być dużym osłabieniem.
W zespole gospodarzy z pewnością nie zagra ten, który w pierwszym meczu nie wykorzystał karnego. Paweł Abott, bo o nim mowa jest kontuzjowany. Podobnie jak w drużynie Piasta jeden zawodnik będzie pauzował za żółte kartki a będzie to Sebastian Ziajka.
Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami. Decyduję się na taki typ, ponieważ szanse moim zdaniem są 50na50. A po takim kursie naprawdę warto zaryzykować
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza - Piast
Typ: under 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnie mecze obu drużyn:
Piast:
Górnik Zabrze 2:0
Zagłębie Lubin 2:0
Cracovia 1:1
Jagiellonia 2:1

Zawisza:

Pogoń 1:1
Widzew 2:0
Jagiellonia 1:1
Ruch 0:1
Na 8 analizowanych spotkań tylko 1 zakończył się overem. Wprawdzie Zawisza jest całkiem niezły w ofensywie, do ligi dobrze wprowadziły się nowe nabytki - Vasconcelos i Carlos, w zaskakująco dobrej formie jest Geworgian, ale w dzisiejszym spotkaniu ich rywalem jest dobrze radzący sobie ostatnio Piast. Nie sądzę, żeby Gliwiczanie dali sobie strzelić więcej niż 1 gola. Czy sami coś trafią? Być może uda się po stałym fragmencie, bo w polu naprawdę Piast nie ma kim straszyć. Po odejściu Robaka w ataku została wielka dziura - Rabiola i John to niewypały, Kędziora po kontuzji nie potrafi odnaleźć formy.
Liczę na skromne 1:0, ewentualnie 1:1.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Lille - Olympique Marsylia
Typ: BTS - yes
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Kursy bardzo wysokie na Bts-a co wcale mnie nie dziwi. Lille ostatnio bardzo underowo a w dodatku ostatniego gola w lidze dali sobie strzelić 15 września. Za to Marsylia ostatnimi czasy w lidze strzela regularnie aż miło i wg. mnie dzisiaj coś ukłują a to będzie główny aspekt wejścia tego typu. Do tego uważam, że z takim kursem jak najbardziej warto się w to pchać.
Marsylia 4-te miejsce i strata 6 punktów do dzisiejszych gospodarzy którzy okupują miejsce vicelidera. Już samo to sprawia, że mecz będzie zacięty i obie drużyny powalczą o wygraną. Tak jak pisałem, Marsylia ostatnio odżyła a wobec absencji A. Ayew-a czwórka z przodu zapewne wyglądać będzie tak: Payet - Valbuena - Thauvin - Gignac. Możliwe, że zamiast Payeta w podstawie wyjdzie Khalifa. Niemniej jednak z tą jakością seria Lille bez straty gola powinna zostać przerwana.
Z drugiej strony Lille po fantastycznej serii 4-zwycięstw pod rząd u siebie, ogólnie bez przegranej od wspomnianego już 15-stego września, z bramkostrzelnym Roux-em i Kalou też spokojnie powinno coś ukłuć. Widzę dzisiaj otwarty mecz i spróbujemy to wykorzystać. Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1 godz. 19:00
Spotkanie: Lille – Marseille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43
Buk: Pinnacle
Analiza:

Szesnastą kolejkę francuskiej Ligue 1 otworzy niewątpliwie hit kolejki jak i całej ligi.
Zespół gospodarzy Lille wtrącił się w rywalizację o mistrza pomiędzy dwoma bogaczami z PSG i Monaco rozdzielają w tej chwili te dwie ekipy. Do liderujących Paryżan tracą cztery oczka, przewaga nad zespołem z księstwa wynosi jedno oczko. To co najbardziej zaskakuje w tej ekipie to sposób w jaki odnoszą te zwycięstwa a mają ich na koncie dziesięć przy trzech remisach i dwóch porażkach, otóż niesamowicie bronią wyniku stracili do tej pory zaledwie cztery bramki na ligę francuską fantastyczny wynik, dużo przy tym nie strzelają ale do zwycięstw potrzeba tylko jednej bramki w momencie gdy nic się nie traci. Uwaga od dziesięciu kolejek nie stracili bramki i nie było BTS i jak dla mnie jest to cos niewyobrażalnego i to musi się dziś skończyć. Jeśli chodzi o występy przed własną publicznością to doznali jeden dość sensacyjne porażki z Niceą 0:2 po za tym reszta to same zwycięstwa do zera.
Marseille po ostatnim bardzo słabym okresie gry włącza się do walki o najwyższe miejsca, trzy ostatnie wygrane pozwoliły im wskoczyć na czwartą pozycję ze stratą dziesięciu oczek do lidera. Nie wiem co było przyczyną takiego zacięcia w ich grze ostatnio może zbyt wymagające było godzenie rozgrywek ligowych z rozgrywkami Ligi Mistrzów, to drugie maja już dawno z głowy i chyba w końcu skupili się na lidze a kadrowo na pewno są wstanie walczyć o podium. Trzeba przyznać że mimo tego kryzysu na wyjazdach utrzymują bardzo wysoką dyspozycję przegrali tylko raz z Niceą (chyba ma patent ten zespół) po za tym cztery zwycięstwa i trzy remisy tylko PSG ma lepszy bilans.
Tak jak wspomniałem ta seria i szczęście bo po prostu je czasami mieli wiecznie nie może trwać, Monaco nie udało się tutaj strzelić i przegrało 2:0 dlatego kurs na taki over mnie nie dziwi. Ten pojedynek powinien być inny bo Marsylia gra z inną kulturą taktyczną i jestem przekonany że gości strać tutaj na niespodziankę bo są zdecydowanie na fali wznoszące i przyjechali tutaj po trzy punkt. Ostatnie trzy bezpośrednie pojedynki mieliśmy ubogie w bramki w tym 0:0 na tym stadionie z zeszłego sezonu wiem że są to inne ekipy z innymi trenerami ale taka historia pomaga, a wcale tak uboga ona w bramki nie jest dwa sezony 3:2 na tym stadionie w Superpucharze aż 5:4, jeszcze odleglejsze spotkania na tym stadionie to 1:3, 3:2, 1:2. Potrafią pójść na wymianę ciosów i może zechcą do tego wrócić dziś. Dal mnie po takim kursie na starcie trzeba to zagrać.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA PUCHAR NIEMIEC
Saarbrucken -Borussia Dortmund
TYP BORUSIA DORTMUND hand -3
KURS 3,4 LADBROKES
CÓŻ Borusia jak to Borusia gra w kratkę a że ostatnio w pucharze zagrali słabo , męczyli się w Monachium z 1860 Munchen , co prawda wygrali 0:2 ale w dogrywce a bramki padły po czerwonej kartce więc strzelili dopiero w przewadze.Więc dzisiaj licze na ich dobry mecz , i worek goli , kurs fajny można spróbować a przeciwnicy teoretycznie 3 klasy słabsi a jak w praktyce będzie?zobaczymy, mam nadzieję że nie będą bronic w jedenastu :)

⛔ 100
Bukmacher
 
A 8

adam-malysz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, DFB Puchar
Spotkanie:1. FC Saarbrücken - Borussia Dortmund
Typ: Over 3.5 bramki
Kurs:1.80
Bukmacher: Bet at home
Analiza : Dziś dojdzie do ciekawego meczu jakim jest Mecz pucharowy w którym na przeciw siebie staną BVB oraz Saarbrücken , Myślę że w tym meczu padnie ponad 3.5 Bramki ponieważ jak możemy wnioskować po statystykach Saarbrücken tracą sporo bramek w meczach ale i strzelają sporo, więc staną na przeciw siebie obie bardzo bramko strzelne drużyny . Pozatym jak wiemy Saarbrücken to 3-cio ligiec na dodatek na spadkowym 19 miejscu , Tak więc na podstawie tych informacji mogę sądzić iż dnia dzisiejszego BVB na stadionie Ludwigspark-stadion po prostu ich zmiażdży i w meczu padnie ponad 3.5 bramki .
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Polska
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
Typ: Piast +0,5
Kurs: 1.90


Nie ufam Zawiszy. O pokonaniu Legii już każdy zapomniał. To było dawno i nieprawda. Od tamtego wspaniałego meczu, było tylko gorzej. Wygrali tylko z czerwoną latarnią ligi - Widzewem. Pozostałe mecze to wymęczone remisy, albo porażki. Piast ciągnie passę 4 meczy bez porażki, a od dwóch kolejnych nie stracił gola. Na 4 ostatnie pojedynki Zawiszy z Piastem, 2 razy wygrywał Piast, 2 remisy. Zawisza nie wygrała ani razu. W spotkaniu z Piastem na pewno nie wystąpi kontuzjowany Sebastian Dudek (złamany palec) oraz Sebastian Ziajka (pauza za 4ŻK). Prawdopodobnie na lewej stronie obrony pauzującego za kartki Sebastiana Ziajkę zastąpi Piotr Petasz. Co istotne to spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, a więc Zawisza bez dopingu w tym meczu. Zawisza jest ósmy w tabeli i jest to lokata z pewnością satysfakcjonująca ekipę Ryszarda Tarasewicza. Im nie potrzeba lepszej lokaty. Z ligi nie spadną, a to był cel na ten sezon. Co innego Piast, tam są ambicje, żeby powtórzyć wyczyn z roku ubiegłego. Ale potrzeba w związku z tym wygranych. Żadna z drużyn nie ma w swoim składzie lidera (najlepszego strzelca) a więc o sukcesie decyduje gra całego zespołu, a nie pojedynczego piłkarza. Myślę, że o jedną bramkę lepszy będzie dzisiaj Piast. W przypadku remisu i tak zgarniam kase.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Over 3 (w przypadku 3 bramek zwrot)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W trzecim wtorkowym meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Korona Kielce zagra u siebie z Lechem Poznań. Lekkim faworytem tego spotkania są piłkarze gości, którzy w ostatnim spotkaniu niespodziewanie zremisowali ze słabym Zagłębiem 1:1. Korona przystąpi do tego pojedynku podbudowana ostatnim, szczęśliwym zwycięstwem na Widzewem 2:1, zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry. Jeśli chodzi o składy to trener kielczan nie powinien dokonać zmian w składzie, na murawie, podobnie jak ostatnio nie pojawią się leczący urazy Tomasz Lisowski, Kamil Kuzera, Przemysław Trytko i Krzysztof Kiercz. Z kolei poznaniacy, podobnie jak ostatnio, zagrają bez kontuzjowanych Kebby Ceesaya, Huberta Wołąkiewicza, Szymona Drewniaka i Daylona Claasena.
W ostatnim spotkaniu z Zagłębiem stawiałem na Over bramkowy, Lech Mnie zawiódł, jednak dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy, Poznaniacy narzekali na fatalny stan murawy, przez co trudno było im rozgrywać szybko piłkę, dzisiaj powinno być już inaczej, murawa w Kielcach jest w dobrym stanie, przez co Lech powinien wrócić do swojej gry, do tego dochodzi dosyć słaba obrona, zarówno w drużynie kieleckiej jak i w poznańskiej, brak Ceesaya i głównie Wołąkiewicza na środku obrony jest widoczny, przez co Korona będzie miała dzisiaj spore szanse na bramki, bo Lech w ofensywie jest na prawdę groźny i spodziewam się w dzisiejszym pojedynku sporo bramek. Mecz z lekkim wskazaniem na Lecha, który po ostatniej wpadce powinien gonić czołówkę. Popieram typy kolegi &quot;macvas&quot;. I z ciekawostek, w tym sezonie Korona na 8 meczów rozegranych na własnym terenie, 6 kończyło się wynikami overowymi.

⛔ 100
Poza tym linie inne już były grane na ten mecz w dniu dzisiejszym // powtórzenie

 
arty 8

arty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar FA
Spotkanie: Cambridge Utd vs Bury
Typ: 1
Kurs: 1,99
Buk: Oddsring
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 rozpocznie się drugie spotkanie w Pucharze pomiędzy drużyną Cambridge Utd a Bury. Pierwsze spotkanie w Bury zakończyło się bezbramkowy remisem. W tamtym meczu tak naprawdę nic się nie działo, liczba strzałów oddanych przez obie drużyny była niska, a jedyną rzeczą odnotowaną w sędziowskim notesiku była żółta kartka. Poza tym sędzia nie miał dużo pracy, a piłkarze nie mieli szans na zdobycie bramki. W rewanżowym spotkaniu jednym z kilku atutów przemawiających za drużyną Cambridge Utd jest własny stadion. Jak wiadomo, kibice są tym 12 zawodnikiem, co może pomóc im awansować do drugiej rundy. Kolejnym argumentem przemawiającym za drużyną Cambridge jest fakt, iż ostatnie 10 meczy rozegranych na własnym stadionie zakończyli zwycięstem, natomiast piłkarze Bury na wyjeździe w ostatnich 10 spotkaniach wygrali tylko raz (z drużyną Wycombe) zremisowali 3 razy a aż 6 razy poniesli porażkę. Warto zaznaczyć, że te porażki były jedna po drugiej. Mimo, że ostatnio zanotowali 2 remisy i zwycięstwo to większych szans w starciu z liderem Conference Premier nie mają. Choć każda zwycięska seria kiedyś musi się skończyć to na pewno ten koniec nie nastanie w dniu dzisiejszym. Dla osób zainteresowanych tym spotkaniem polecam również zakład: over 2,5 ????
✅ 99
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: John Higgins - Stephen Maguire
Typ: John Higgins
Kurs: 1,65
Buk: Bwin
Analiza: Dziś w Wielkiej Brytanii do stołu podejdzie dwóch Szkotów, John Higgins oraz Stephen Maguire. Lekkim faworytem według buków jest John Higgins i ja też tak sądzę. Starszy ze Szkotów Higgins na razie idzie jak burza w tym turnieju pokonując: Borga 6:2, Lawlera 6:1 oraz Burnetta 6:4, Maguire się męczy z rywalami, ale wygrywa: Lam 6:2, Brecel 6:5 i wczoraj z Wenbo również 6:5. W tym roku rywale spotkali się ze sobą 2 razy, i oba spotkania wygrał Maguire, ostatnie ich spotkanie odbyło się 19.11.2013 i Maguire wygrał 4:3. Sądzę że Higgins obecnie znajduje się w lepszej formie i pokona młodszego Szkota. Mecz rozpoczyna się o 20.
⛔ 100
 
P 87

plmati

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska-Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
Typ: +2,5
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Oba zespoły ostatnio w niezłej formie. Jedna porażka w ostatnich 5 spotkaniach i średnio 2 bramki na mecz. Dlaczego +2,5? Zawisza na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze i z bilansem 5-2-2 i w tej statystyce zajmuję 5 miejsce w tabeli. Mecze wyjazdowe Piasta pokazują, że są bezkompromisowi, albo cała pula, albo wracają na tarczy. Bilans 3-0-5 i stosunek bramkowy 8-17. W pierwszym meczu między tymi zespołami padł remis 1-1, bramki padały do przerwy, a w drugiej połowie Zawisza nie wykorzystała jedenastki. Ciekawostką jest fakt, że od sezonu 2005/06 zawsze w spotkaniach między tymi zespołami w jednym z meczy padały minimum 3 bramki i dziś nie będzie inaczej.
Brak typu ...
 
stanley-63 904,4K

stanley-63

Typer
T-Mobile Ekstraklasa / Polska
Górnik Z : Widzew Ł
Łukasz Madej strzeli gola
4.00
Betsson

O tym spotkaniu sporo już napisano i trudno się z tym nie zgodzić że to gospodarze są zdecydowanym faworytem , Górnik po ostatniej porażce w małych Derbach Śląska zapewne będzie się chciał zrehabilitować swoim kibicom i wygrać to dzisiejsze spotkanie , oprócz tego że gospodarze lepiej się spisują w tym sezonie od gości bo ich różnica w tabeli to aż 20 pkt to gdy zajrzymy do występów Widzewa na wyjazdach 0-0-8 i te gole zaledwie 4 strzelone i 22 straconych a bilans meczy Górnika u siebie 6-1-1 i br. 17:11 to mamy obraz dzisiejszego spotkania , ja jednak pójdę bardziej ryzykownie ( normalka ) i liczę że jedną z bramek które strzeli dziś Górnik będzie autorem Łukasza Madeja a dlaczego ? bo na konferencji prasowej po przegranym spotkaniu z Piastem powiedział min. że zespół ma kaca moralnego a sam osobiście przeżywał tą porażkę ale jest jeszcze coś ciekawego u Łukasza na to spotkanie a mianowicie jest on wychowankiem ŁKS - u i mecze przeciwko swojemu rywalowi wzbudzają u niego dodatkowe emocje .... a popatrzmy na osobę Łukasza jak gra , jak wiadomo jest pomocnikiem / prawym pomocnikiem / w tym sezonie rozegrał wszystkie 18 spotkań i strzelił 2 gole i zanotował 1 asystę , komu strzelił gola ? Legii w przegranym spotkaniu przez Zabrzan 2:1 ( tu wydaje mi się że to taki wyjątkowy mecz dla każdego zawodnika aby Legii jeszcze na ich terenie strzelić bramkę i adrenalina była duża i Łukasz strzelił ) i w meczu wygranym przez Górnik z Pogonią 4:1 ( bramka na 1:0 dla Zabrzan ) , w pierwszym pojedynku Górnika z Widzewem na wyjeżdzie wygranym zresztą 3:0 wszedł na boisko w 44 min , w swojej karierze w 277 występach strzelił 30 bramek ( w tym 5 z rzutów karnych ) kiedy występował w Śląsku sezon 11/12 to w meczu wyjazdowym Śląska na Widzewie zdobył bramkę , tak więc liczę dziś na jego dobry występ i chęć zrehabilitowania się za derbową porażkę z Piastem no i przede wszystkim wielka satysfakcję strzelenia gola swojemu rywalowi ( a może dziś zostanie podyktowany rzut karny i Łukasz podejdzie i strzeli ) tak czy siak liczę na Madeja a kurs bardzo kuszący !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom