>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Brooklyn Nets
Typ: under 195.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza: Po okropnie długiej przerwie powracam do typowania NBA, które swego czasu przynosiło mojemu budżetowi spore zyski. Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie Orlando Magic i Brooklyn Nets, które wydaje mi się najbardziej atrakcyjne jeśli chodzi o typowanie dzisiejszej nocy. W ostatnim sezonie goście słynęli z bardzo dobrej obrony i z tego, że suma punktów bardzo często nie przekraczała granicy 185 punktów. Orlando Magic sezon temu również z tego nie słynęło, z powodu małego kryzysu w klubie. Dobrze, ale niektórzy mogą powiedzieć - jest nowy sezon, nowi zawodnicy! Dokładnie, po dwóch meczach obu drużyn można spodziewać się wyniku powyżej 195.5, jednak dobrze wiadomo, że bukmacherzy w dużej mierze sugerują się ostatnimi statystykami obu drużyn. Ja jednak uważam, że obrona gości i słaba dyspozycja jeśli chodzi o atak spowoduje, że wynik nie będzie większy niż 195.5. Gra między dwoma zespołami jest z reguły wolna i spokojna, bez gonienia wyniku, więc z mojego punktu widzenia nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej.
✅90
 
I 0

inkosg

Użytkownik
Piłka nożna, Serie A
Spotaknie: Torino - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Witam na 16 meczy rozegrane pomiędzy obiema drużynami Roma wygrała 12 meczów z czego 2 remisy oraz 2 porażki. Ostatnia przegrana Romy z Torino 19.12.2007 w Pucharze Włoch. Roma jest w świetnej formie pomimo osłabień w meczu z Torino powinna spokojnie sobie poradzić. Uważam, iż kurs 1.83 to czysty zysk, sam zaryzykuje i postawie za 150zł. Powodzenia ????
⛔100 POWTÓRZONY TYP + KIEPSKA ANALIZA
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Anwil Włocławek vs Trefl Sopot
Typ: Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry) 141-150
Kurs: 3,30
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 03-11-2013/20-00
Analiza:
Typ uważam za ciekawy i warty uwagi. Lini under/over w większości bukmacherów jest ustawiona na linii 147, 148 punktów, a więc gdyby było tyle punktów typ wchodzi. Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się łączną ilością punktów odpowiednio 134 i 136 punktów. To jeszcze trochę zbyt mało, ale obecny sezon jest dobrze punktowany dla obu ekip. Anwil świetnie rozpoczął ten sezon od trzech wygranych odpowiednio rozpoczynając od początku sezonu z Śląskiem, Asseco i Turowem Zgorzelec. Z pewnością ostatnia wygrana była znacząca, gdyż została odniesiona na wyjeździe, a wygrana była nieznaczna dwoma oczkami. Anwil wygrał drugą kwartę i trzecią kwartę razem łącznie przewagą jedenastu punktów co przesądziło o ich wygranej. SEid Hajrić jest wiodącą postawą gospodarzy. Jest to najlepszy zbierający w lidze. Tak mówi przed tym meczem: ,,Musimy dobrze bronić i w momencie wywalczenia piłki błyskawicznie przechodzić do ataku. Poza tym, potrzebna nam jest odrobina fartu. Trefl to przeciwnik bardzo wymagający i nawet robiąc wszystko perfekcyjnie można z nim przegrać. Dlatego uważam, że obecność naszych kibiców i łut szczęścia bardzo nam się przydadzą&#39;&#39;. Trefl Sopot natomiast dwa z ostatnich pięciu spotkań zakończył remisami. W lidze są na przedostatnim miejscu, jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że rozegrali zaledwie dwa spotkania, jedno wygrali, jedno przegrali. Ostatnio zwycięstwo odnieśli z Koszalinem. Adam Waczyński to jeden z podstawowych zawodników przyjezdnych. Ważną rolę odgrywa również Paweł Leończyk. Spotkanie to nie ma zdecydowanego faworyta. Minimalnym jest drużyna gospodarzy. Typ, który proponuję uważam za optymalny. Zdobycie 35, max 37 punktów na każdą kwartę, wiadomo, że każda kwarta może być różna, jednak takie wyniki będą optymalne dla wejścia typu-powodzenia
Spotkanie do obejrzenia na Polsat Sport News
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura
::: Nacional Potosi - San Jose :::
Typ: San Jose
Kurs 2,60
::: Betathome :::
Szybka i zgrabna analiza. Kursy na gości lecą w oszałamiającym tempie. Spotkanie 5 i 3 drużyny w tabeli Ligi Boliwijskiej, gospodarze fatalna forma, 3 mecze z rzędu przegrane, do tego kompromitacja z ostatnią drużyną. Gospodarze raczej jadą po równej lini, nie mają takich wahań jak gospodarze, Kursy pospadały już o ponad 1,00 także warto ryzykować.
Ciekawa historia H2H z której wynika, że 7 ostatnich meczów wygrała ekipa z San Jose, i to w każdym z meczów wygrane dość wyraźne i tu nie ma co się oszukiwać, skąd te spadki kursów. Raz to fatalna passa ostatnich spotkań, dwa to fatalny stosunek meczów z San Jose. Szczerze to głównie tym się tutaj pokierowałem, bo nie oszukując jest to dość odległa liga do typowania jak dla mnie. Polecam zaryzykować, mecz rozpoczyna się o 20,30. Ja zagram grubo, mam nadzieje, że spadki w kursach to nie jakaś podpucha buków. Powodzonka!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Primera Division - Torneo Inicial
Spotkanie: San Lorenzo - Boca Juniors
Typ: x2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już za moment czeka nas pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej w Argentynie. 4-te w tabeli San Lorenzo podejmie 3-ie Boca Juniors. Jak wiadomo goście to bardziej utytułowana drużyna w dodatku jak można się było spodziewać przed sezonem znowu byli faworytami buków na zajęcie 1 miejsca w tabeli.
Stawiam tu x2 bo wg. mnie kursy są przesadzone. Nie rozumiem jak można wystawić takie kursiwa na zespół, który ewidentnie jest w dołku ( San Lorenzo) i zespół, który ewidentnie jest w gazie ( Boca Juniors). 1,80 w Bet365 w zupełności mnie zadowala a do tego mamy jeszcze podpórkę.
Dzisiejsi gospodarze w ostatnich 5-ciu meczach zanotowali aż 3 porażki, 1 bezbramkowy remis i 1 wygraną. Goście zaś w tym samym czasie zanotowali 3 wygrane i 2 remisy. Do tego trzeba przyznać, że Estadio Pedro Bidegain to nie jest jakaś twierdza gdyż gospodarze przeplatają tu wygrane z remisami i porażkami non stop co jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie. Idę w stronę Boca. Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom