>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.10.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
M 0

martek12

Użytkownik
Dycyplina:pilka reczna-budesliga
Spotkanie :HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt
Typ:2
Kurs 1,40
Buk:bet-at-home

Na wstepie witam serdeczcnie--jest to moj pierwszy post naf orum i raczej delikatny(mala stawka),no ale coz........mniej grywam w zaklady na pilke nozna--natomiast co jakis czas postaram sie wrzucic cos z pilki recznej-kosza......A wracajac do rzeczy:
Gospodarz druzyna Wetzar---ten sezon zaczela calkiem niezle(4-2)--w poprzednim sezonie raczej dol tabeli(u siebie dorobek 8-8)

Goscie:SG Flensburg-Handewitt

Jeden z faworytow ligi---poprzedni sezon 2 lokata-----w tym wydaje mi sie ze jeszcze mocniejszy sklad--jak narazie bez porazki(3-1 remis) czy to w lidze i champions legue(remis z montpellier)

Co jeszcze przemawia za goscmi???otoz druzyny te spotykaly sie na raznych szczeblach rozgrywek juz 21 razy i same zwyciestwa dryzyny ze Flreburga!!!!to tez za czyms przemawia i nie widze powodu aby historia mial sie odmienic w tym meczm

Dziekuje-polecam
⛔100
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Paris Saint-Germain
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza:

W meczu 2 kolejki LM grupy A dojdzie do ciekawego pojedynku, w którym zmierzą się FC Porto i Paris Saint German. Mecz na pierwszy rzut oka wygląda na trudny do typowania - niemal każdy wynik jest możliwy. Za FC Porto przemawia przede wszystkim miejsce rozgrywania spotkania - Porto jest u sibie silne i rzadko kiedy remisuje a co dopiero przegrywa (w tym sezonie jeszcze nie przegrało). Gospodarze są w dobrej formie strzeleckiej (w 5 ostatnich meczach strzelili 15 bramek) więc i tym razem zapewne pod tym względem nie zawiodą, nawet pomimo coraz lepszej gry obronnej PSG (w 4 ostatnich meczach tylko 1 bramka stracona).
Zawodnicy z Estadio Da Dragao zapewne będą chcieli się zrehabilitować za stratę punktów w lidze z Rio Ave. Myślę również Porto po kolejnych zwycięstwach w lidze nastawia się głównie na grę w LM i jestem pewien że postawią się bogaczom z Paryża. Ostatni mecz obu drużyn nie przyniósł rozstrzygnięcia kończąc się 0:0, więc ciężko z niego wysnuć jakieś wnioski no może poza tym że spotkanie może ponownie być wyrównane. PSG jest teraz w formie (5 kolejnych zwycięstw), ale jak wiadomo każda passa kiedyś się skończy i myślę że marsz PSG skończy się na Porto. Goście uzależnieni są od formy Ibrahimovicia, który w starciu z dobrymi obrońcami Porto, może mieć sporo kłopotów. Typuje zwycięstwo FC Porto przewagą jednej bramki.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Mons, 11:00, 3.10.2012
Sijsling - Mertens
typ: 2-0
2,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego na kortach twardych w belgijskim, Mons, reprezentant gospodarzy Yannick Mertens zagra z Holendrem, Igorem Sijslingiem. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaje sie byc Holender. Dla reprezentanta Holandii korty twarde to zdecydowanie najbardziej ulubiona nawierzchnia, tutaj osiaga najlepsze rezultaty. Holender znajduje sie ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie. Sijsling przeszedl kwalifikacje podczas US OPEN, w ktorych nie stracil nawet seta, z reszta podobnie w pierwszej rundzie turnieju z Gimeno - Traverem. W drugiej rundzie ulegl Ferrerowi, wygral challengera w Vancouver. W Kuala Lumpur dotarl do cwiercfinalu, gdzie udalo mu sie urwac seta Ferrerowi, a po drodze pokonal Lopeza. Belg chyba jednak preferuje korty wolniejsze. Bedzie to dla niego pierwszy start na kortach twardych po prawie 2-miesiecznej przerwie. Ostatnio gral kwalifikacje w Nowym Jorku, jednak nieudalo mu sie ich przejsc. Holender swietnie serwuje, gra ofensywnie, co na szybkich kortach w Mons stanowi niewatpliwa przewage. Mysle, ze nie bedzie on mial dzis wiekszych problemow z pokonaniem reprezentanta gospodarzy.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Kontinental Hockey League, Rosja
Spotkanie: SKA St Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
Typ: SKA St Petersburg over 3,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Co może wydarzyć się w tym spotkaniu? Każdy inny wynik jak wysoka wygrana SKA byłby niespodzianką. Co prawda SKA jest dopiero na 6 miejscu w swojej konferencji Zapad, ale ma tylko 9 spotkań na koncie, a rywale po 11-12. Patrząc jednak tylko na atak, to gospodarze strzelili 38 goli, czyli 4,2gola/mecz. Mecze domowe SKA to mamy wyniki 7:3, 7:5 oraz ostatnie 7:2 z Ufą i 5:2 z Kazaniem (Barulin, jeden z lepszych bramkarzy KHL (94% i 1,85GAA) nie miał nic do powiedzenia). Gospodarzom nie udał się tylko pierwszy mecz w lidze, przegrany u siebie z Omskiem 1:2. Goście to ekipa, która całkiem nieźle pogrywa. 7 wygranych w 11 grach i tylko w 3 grach ten zespół stracił 4 lub więcej bramek. Jednak patrząc na skład SKA, są Kovalczuk i Tarasenko (lockout i obaj ciągle bez gola), rządzą Dallman, Klimenko i Thoresen, Martensson i Afinogienov to nie wierzę, aby goście nie wywieźli co najmniej 4 goli. 2 Dni temu przegrali 1:5 z Dynamo Moskwa, a przecież niedawno SKA wygrała w Moskwie 3:1. Ponadto Neftekhimik ma w bramce 40-letniego Sokolova (2,94GAA, nie poradził sobie z 17 z 22 strzałów z Dynamo) i Daltona (2,21GAA), który przyszedł z Vitiazu. Obaj jakoś mnie nie przekonują, a w Sankt Petersburgu będą pod niesamowitym ostrzałem i któryś z nich będzie miał do wybronienia ok. 30-35 strzałów.
⛔100
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Beijing
Spotkanie: Djokovic - Berlocq
Typ: Berlocq +7,5 gema
Kurs: 1,80
Bukmacher: bwin
Analiza:
Djokovic - zawodnik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Czołówka światowego rankingu tenisowego, dla niektórych najlepszy zawodnik na świecie. Wczorajszy mecz z Berrerem wygrał 2:1, jednak nie dziwi mnie to specjalnie, gdyż Novak mecze na początku ze słabszymi rywalami, może nie odpuszcza, ale nie daje z siebie 100% swoich możliwości. Na jego drodze w turnieju rozgrywanym w Chinach stanie dzisiaj Argentyńczyk - Berlocq. Pokonał on wczoraj Matosevica i zrobił na mnie dobre wrażenie. Jest to zawodnik znany, zajmujący 50 miejsce w rankingu. Ranking niby nie gra roli, ale miejsce, które zajmuje Berlocq to nie przypadek. Cały czas próbuje swoich sił w mocniejszych konkursach, a nie challengerach. Na co dzień walczy z bardzo dobrymi zawodnikami, czym zyskuje sporo doświadczenia. Nie uważam oczywiście, że sprawi on tutaj sensację, jednak kurs 1,80 na +7,5 gema dla Argentyńczyka biore w ciemno. Ugranie w spotkaniu 5 gemów przy wygranej w setach Djokovica 2:0 bardzo możliwe. Pozdrawiam!
⛔100
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sijsling - Mertens
typ: 2 kurs: 3,2 unibet



Sjsling mimo wygranej z Lopezem czy 1;2 z Fererem mnie nie zachwycił, to że hala nie znaczy ze jest bardzo szybko, Mertens gra &#39;u siebie&#39; , na swojej ulubionej nawierzchni , jest wybiegany i trudno bedzie Igorowi wygrywac wymiany bo swoje pseudoslajsy to moze wymieniac z Feliciano :grin:, szczegolnie ze nie zauwazylem by ostatnio zbyt czesto biegał do siatki.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL
Spotkanie: St. Petersburg - Nizhnekamsk
Typ: over 6.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: bwin
Analiza:
Gospodarze z Petersburga jak na razie 6 pozycja co na ich potencjał jest słabo, jednak jak do tej pory rozegrali tylko 9 spotkań. Dziś trzeci mecz z rzędu na własnej tafli przed własną publicznością. A tutaj radzą sobie ostatnio wyśmienicie pakują rywala bramy jak chcą bilans imponujący 27 bramek strzelonych w 5 spotkaniach! przy 14 straconych. Do Kovalchuka ściągniętego z NHL (tutaj polecam dodatkowo w betssonie zakład że strzeli gola bo jak na razie go na swoim koncie nie ma oraz wszystkie punkty zawodnika powyżej 1.5 ) dołączył kolejny gracz z najlepszej ligi świata Tarasenko który w swoim pierwszym spotkaniu zdobył już dwie bramki, czyli potencjał tej ekipy jeszcze bardziej wzrósł. Coś o gościach czwarta pozycja w Konferencji Wschodniej, nieźle spisują się na wyjazdach gdzie na piec pojedynków przegrali tylko jedno spotkanie, bramki bo to najbardziej interesują to 16 strzelonych przy 13 straconych – czyli bardzo wysoka średnia równa 5.8. Rok temu na tafli w Petersburgu padł wynik 4:3, dwa lata temu 5:3 trzy lata temu 7:2. Liczę na podtrzymanie tej tradycji.
⛔100
 
m3nchester 0

m3nchester

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie - Porto - PSG
Typ - Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs - 5,50
Bukmacher - BET AT HOME

ANALIZA:pSG po letnich transferach jest naprawde mocnym zespołem,wygrało ostatnie 5 meczów i to dosyc wysokimi wynikami,a porto gra w kratke ,po odejsciu Hulka ,ostatnie spotkanie zremisowali i to w ostatnich minutach z RIO AVE .Moim zdaniem PSG wygra i to wysoko może nawet do zera,wszystko zalezy od Zlatana i spółki

Kiepska analiza.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL
Spotkanie: Ekaterinburg - Slovan Bratislava
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gospodarze już od pięciu spotkań bez zwycięstwa.Okupują też ostatnie miejsce w swojej konferencji, czyli dwunaste miejsce.Goście ostatnio też nie najlepiej bo dwa mecze przegrane wyjazdowe.Zajmują jednak ósme miejsce w swoje dywizji i chyba teraz złapali zadyszkę w meczach wyjazdowych.Sezon rozpoczęli bardzo dobrze.Ale jak będzie w dzisiejszym spotkaniu.Gospodarze chcą w końcu się przełamać i pokazać że potrafią grać i strzelać krążki do bramki przeciwników. Ostatni mecz z HC Lev ujmy im nie przyniósł chociaż że nie wytrzymali do końca spotkania i ulegli w końcu 3:5.Pierwszą tercję zagrali koncertowo i na ich korzyść.Później już było gorzej ale jak wiemy Lev przoduje teraz w lidze i są w formie więc inny wynik niż przegrana Ekaterinburga byłby niespodzianką.Dziś jednak myślę że to gospodarze będą mieli więcej do powiedzenia i zakończą swoją niechlubną passę ze Slovanem. Liczę na minimalne zwycięstwo jedną bramką ale bez żadnych dogrywek i komplet punktów gospodarzy.
⛔100
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madryt
Typ: Real Madryt wygra do zera
Kurs: 2.80
Bukmacher: William Hill

Druga kolejka Ligi Mistrzów w grupie D. Ajax gości u siebie Królewskich z Madrytu. Drużyny spotkały się w fazie grupowej zarówno w sezonie 2010/2011 jak i 2011/2012. Podczas 4 przytoczonych meczów, za każdym razem wygrywał Real. Bilans bramek po wspomnianych meczach to aż 12:0 dla Królewskich. Typ opieram głównie o statystyki :

07.12.11 LIG Ajax Real Madrid 0 : 3
27.09.11 LIG Real Madrid Ajax 3 : 0
23.11.10 LIG Ajax Real Madrid 0 : 4
15.09.10 LIG Real Madrid Ajax 2 : 0

Głęboko wierze że typ na zwycięstwo Realu przy jednoczesnym braku bramek gospodarzy jest jak najbardziej realny i ja go pobieram po takim kursie. ;)
⛔100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus
Typ: arsenal -2,5 handicap
Kurs: 4,10
Bukmacher: bet 365
Dzisiaj postanowiłem postawićna Arsenal. Ostatnie ich spotkania u siebie to pogromy w iśćie pięknym stylu po 6-1.Co prawda z Chelsea przegrali ale Chelsea na początku sezonu gra wyśmienicie. Do formy wraca pomału Gervinho który strzelił z Chelsea gola. Arsenal zremisował także z City jednakże w mojej opinii miał dużo więcej klarownych sytuacji. Tak więc wiemy że Arsenal stwarza dużo okazji do strzelenia gola ,jedyna wątpliwość to dyspozycja strzelecka danego dnia. Co do Olympiakosu...chyba każdy się zgodzi że liga grecka nie umywa się do angielskiej i nie ma co przytaczać wyników z tejże ligi. Jednakże na 3 mecze na wyjeździe Olympiakos stracił 3 bramki z ogórkami tej ligi.Prawdziwy sprawdzian Grecy mieli właśnie w LM gdzie u siebie dali sobie wbić 2 bramki Schalke i tym samym przegrali. Typ ryzykowny jak zawsze z mojej strony ,ale jest prawdopodobny i zależy od skuteczniości graczy Arsenalu .
⛔100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serbia
Spotkanie: Javor - Crvena
Typ: 1 (AH +1,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet 365

Historia 4 ostatnich spotkań: 29/09/2012 Superliga Javor vs. OFK Belgrad Z - 3:1 26/09/2012 Puchar Serbii Teleoptik vs. Javor Z - 0:0
7:8 (PK) 22/09/2012 Superliga Jagodina vs. Javor P - 1:0 15/09/2012 Superliga Javor vs. Donji Srem P - 0:1 29/09/2012 Superliga Crvena Zvezda vs. Smederevo Z - 3:1 26/09/2012 Puchar Serbii Radnicki Nis vs. Crvena Zvezda Z - 1:2 22/09/2012 Superliga Hajduk vs. Crvena Zvezda Z - 0:1 16/09/2012 Superliga Radnicki 1923 vs. Crvena Zvezda Z - 0:3 O godzinie 15:30 dojdzie do pojedynku zamykajacego 7 kolejkę superligi serbskiej. Crvena jest w wysokiej formie i dzisiejszym zwycięstwem może przypieczętowac pozycję lidera ligi. Javor to zespół środka tabeli sezonu biezącego i końca poprzedniego, ale tanio skóry wicemistrzom nie sprzeda, przełamanie słabszej passy z OFK Belgrad powinno odpowiednio zmotywować do walki gospodarzy, zaś w psychice przyjezdnych jest pewnie łatwe zwycięstwo, nie wykluczone, że się uda, ale nie wyżej jak jedną bramką przewagi. Na uwagę zasługuje fakt, że Javor ma świetny bilans bramkowy, niemal tak dobry jak dzisiejsi przyjezdni.
✅110
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 3.10.12 (20:45)
Dyscyplina: Liga Mistrzow, grupa D
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ: Ilosc rzutow roznych w meczu -&gt; więcej niż 9,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin

Duzo osob typuje mecz Ajax - Real to i ja tez znalazlem sobie ciekawy typ na ten mecz. Oczywiste ze Real bedzie atakowal i ze jest pewniakiem do wygranej ale na wygrana typy juz pozajmowane, na overy w bramkach tez no to znalazlem interesujacy over na rogi. U wiekszosci bukmacherow linie sa po 10,5 ustawione i np w Tobecie za over 10,5 rogow placa tylko 1,65 a ja znalazlem w Bwinie w dodatkowych liniach lepiej platny over 9,5 rogow bo wyceniony na 1,70. W meczach Realu bardzo czesto jest duzo rzutow roznych bo Krolewscy szturmuja bramke rywali, nie patyczkuja sie jak Barcelona w tysiac podan tylko blyskawicznie przenosza akcje pod bramke rywala i tam akcja albo sie konczy golem, albo groznym strzalem oraz czesto takze rzutem roznym. Ajax nie bedzie mial dzisiaj duzo okazji do zdobycia bramki wiec takze oni powinni dazyc do tego by miec jak najwiecej stalych fragmentow i z nich probowac cos strzelic wiec rzuty wolne i rozne beda dla Ajaxu mile widziane i pilkarze beda na pewno dazyli do tego by jak najwiecej miec takich okazji do akcji ze stojacej pilki. Biorac to wszystko pod uwage sadze ze 10 roznych powinno pasc w tym meczu bez problemu a jak sie Real rozpedzi i zamknie Ajax w hokejowym zamku to moze pasc duzo wiecej rogow wiec mozna tez grac wyzsze linie ale mi wystarczy over 9,5 bo kurs jest zadowalajacy.
✅70
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Flota Świnoujście - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Expekt

Rewelacyjny lider rozgrywek 1.ligi Flota Świnoujście w walce o historyczny ćwierćfinał Pucharu Polski zmierzy się ze spadkowiczem z Ekstraklasy Cracovią Kraków. Kursy na to spotkanie są dość wyrównane ja jednak daję większe szansę na końcowe zwycięstwo ekipie gospodarzy.
Flota jak wiemy w 1.lidze jak na razie 9 spotkań wygrała i tylko raz straciła punkty remisując w Olsztynie ze Stomilem 1-1. Ponadto z Pucharu Polski wyeliminowała już m.in. Górnik Zabrze, zespół, który przecież w Ekstraklasie robi naprawdę bardzo dobre wrażenie i zbiera bardzo przychylne opinie. Cracovia natomiast w meczach wyjazdowych radzi sobie jak na razie w kratkę (w lidze 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki) natomiast w Pucharze Polski pokonała na wyjeździe Zawiszę Bydgoszcz.
Trener &quot;Pasów&quot; Wojciech Stawowy nie mógł na ten mecz zabrać wszystkich swoich zawodników. Z powodu kontuzji wypadli Marián Jarabica, Krzysztof Nykiel, Andraž Struna i
Marcin Budziński. W ekipie gospodarzy nie ma natomiast żadnych problemów kadrowych i wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera.
Na sam koniec warto również zwrócić uwagę, że Flota miała dzień więcej na regeneracje sił po ostatnim spotkaniu (grali w sobotę gdy Cracovia grała w niedzielę). Ponadto Flota ostatni swój mecz grała również na własnym boisku gdy piłkarze Cracovii grali w Stróżach z Kolejarzem. Z woj. małopolskiego musieli więc szybko przekierować się do woj. zachodniopomorskiego (co prawda samolotem) co jest na pewno dość uciążliwe i myślę, że może mieć wpływ na postawę Cracovii w tym meczu.
⛔100
 
Z 1

zdzichu55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyski
Spotkanie: Argentyna-Brazylia
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1,53
Bukmacher: betsson


Witam. Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się towarzyskiemu spotkaniu Argentyna-Brazylia. Klas obu drużyn nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać, to światowa czołówka. Po jednej stronie Messi, po drugiej Neymar - są oni gwarantem wielu emocji i potrafią strzelać mnóstwo goli. Oczywiście nie tylko oni są od zdobywania goli, gra cały zespół, a w tym spotkaniu grają zespoły grające OFENSYWNIE. Oto 3 ostatnie spotkania tych drużyn:

Brazylia-Argentyna 2 : 1
Argentyna-Brazylia 4 : 3
Argentyna-Brazylia 1 : 1

jak widać w ostatnich 3 meczach zarówna jedna jak i druga drużyna strzelała przynajmniej jedną bramkę. Będzie to mecz towarzyski, więc jakoś większego ciśnienia nie będzie , i drużyny powinny zagrać na luzie, bez presji. Uważam że wynik może oscylować w graniach 3-4 bramek, lecz typ na gole po obu stronach jest bardzo prawdopodobny, Polecam.
0
 
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit- AC Milan
Typ: AC Milan pierwszy strzeli gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś o 18 w Petersburgu dojdzie do konfrontacji Milanu z Zenitem. Włosi po remisie z Anderlechtem, Zenit po porażce z Malagom. Zenitowi bardzo przydało by się dzisiaj zwycięstwo lub chociażby remis ponieważ jeśli stracą 3 punkty będą mogli się teoretycznie pożegnać z ligą mistrzów mając w pryzmacie spotkanie z nieobliczalną i mocną w tym sezonie Malagom. Kursy na Zenit spadają, ja jednak myślę że Milan nie da się tak łatwo ograć, myślę że drużyna rosyjska wyjdzie nieco stremowana tą sytuacją że są niejako pod ścianą i Milan strzeli pierwszy bramkę w tym meczu za co bukmacherzy w STS-ie dają dobry kurs 2.25. Zenit z lidze nie zachwyca, piąte miejsce, ostatnie trzy spotkanie: 2 remisy i porażka. Milan natomiast jeszcze niżej, bo 11 miejsce. Na wczorajszej konferencji prasowej Riccardo Montolivo powiedział że drużyna znajduje się w nieciekawej sytuacji, panuje atmosfera sceptyzmu jaka spotkała reprezentacje Włoch przed Euro, posada trenerska jest zagrożona a jedynym ratunkiem jest zagranie dziś dobrego meczu przeciwko Zenitowi. Wierzę że stalowa defensywa włoska dziś nie straci bramki za szybko a dobry napad Milanu strzeli bramkę pierwszy.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, liga mistrzów
03.10.2012 20:45
Manchester City - Borussia Dortmund
Typ: AH(0:1,5) 1
Kurs: 4.11
BetFair

Dziś przed nami kolejne osiem spotkań drugiej kolejki ligi mistrzów. Zdecydowanie nie rozumiem kursów na Manchester City, który według mnie jest dużo wyraźniejszym faworytem niż wskazują na to kursy. Jest to w końcu mistrz Anglii, w klub ten władowane są ogromne pieniądze i przychodzą sukcesy. Bardzo mocna kadra, świetni ofensywni zawodnicy, naprawdę kursy dla mnie zupełnie nie zrozumiałe. U siebie są zdecydowanymi faworytami, grają na własnym boisku świetnie, w zeszłym sezonie w lidze angielskiej 18 zwycięstw i jeden remis, bilans bramkowy 55:12, natomiast w lidze mistrzów wygrane z Bayernem i Villarealem oraz remis z Napoli, w tym sezonie w rodzimej lidze na koncie mają dwa zwycięstwa i remis w meczach u siebie. Natomiast Borussia to mistrz Bundesligi, który jednak na wyjazdach nie spisuje się dobrze, wystarczy przytoczyć kilka faktów - w zeszłym sezonie w lidze mistrzów na wyjazdach nie ugrali nawet punktu, przegrywając wyraźnie wszystkie spotkania (0:3 z Marsylią, 1:3 z Olympiakosem i 1:2 z Arsenalem), do tego w tym sezonie Bundesligi również są bez wyjazdowej wygranej. Gospodarze zagrają dziś bez Maicona, Richardsa i Rodwella, zaś goście w pełnym zestawieniu, jednak pomimo tych braków nadal zdecydowanie mocniejszym zespołem są gospodarze, do tego pokazałem wyżej jak oba zespoły radzą sobie odpowiednio Manchester City u siebie i Borussia Dortmund na wyjazdach, dlatego też nie rozumiem tych kursów, uważam, że gospodarze będą dziś lepsi, warto zagrać na nich.
⛔100
 
pazerny 1

pazerny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia - Veikkausliiga
Spotkanie: Inter Turku - KuPS Kuopio
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analzia:

Na dziś zaplanowano przedostatnie spotkanie 29. kolejki 1. ligi Fińskiej, pomiędzy do niedawna liderem Inter Turku, a słabo spisująca się drużyną z Kuopio (8-5-15), a więc ponad połowa rozegranych meczy to porażki. Pozycja dzisiejszego faworyta nie pozwala przewidywać innego wyniku niż własnie ich wygrana, ale także i liczba zdobytych bramek (53:34) zapowiada że nie będize to mecz należący do nudnych, ostatnia konfrontacja tych zespołów zakończyla się wynikiem 6:0 dla dzisiejszych gospodarzy. Warto też dodać, że obydwa ostatnie mecze pomiędzy tymi druzynami do przerwy kończyły się prowadzeniem Inter Turku:
22.07.12 KuPS - Inter 0:6 (0:3)
16.05.12 Inter - KuPS 2:1 (1:0)
Dużo myślałem o handi (-2) dla odważnych polecam, sam też zagram.
⛔100
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie - Schalke - Montpellier HT 1 połowa
Typ - 1
Kurs - 1,90
Bukmacher - Bet365
Dziś o 20:45 w grupie B ligi Mistrzów Niemieckie Schalke przed własna publicznością podejmować będzie gości z Francji a zarazem mistrza kraju Montpellier. Zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze raz. Schalke jest drużyną zdecydowanie mocniejszą kadrową od mistrza Francji tacy zawodnicy jak Huntelaar, Afellay, czy Farfan maja zdecydowanie większe ambicje. Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli ta edycje LM gdzie w pierwszej kolejce wygrali w wyjazdowym spotkaniu z Olympiakos. Montpellier zaś w ostatnim czasie nie pokazuje formy tej która dała zwycięstwo w Ligue w pierwszym spotkaniu w LM przed własna publicznością ulegli Arsenalowi 1-2 w lidze podobnie plasują się dopiero na 13 pozycji gdzie w 7 spotkaniach zdobyli tylko 8 oczek 2 razy wygrali 2 razy zremisowali i 3 razy porzegrali co pokazuje ze forma jest slaba. W tym spotkaniu licze na łatwa wygrana Schalke i myślę ze będą już prowadzić do 1 połowy
⛔100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LM
Spotkanie - Manchester City : B.Dortmund
Typ - czerwona kartka w meczu / Tak
Kurs - 3,75
Buk - Unibet
Analiza :


Dzisiaj na na Etihad Stadium miejscowy Manchester City podejmować będzie Niemiecki Dortmund i chyba możemy się spodziewać dobrego spotkania no a przede wszystkim ostrej gry z której słyną gospodarze ale i goście również , dzisiaj liczę na czerwień w tym spotkaniu . Manchester przez wielu uważany jest za faworyta w tym spotkaniu jednak ja uważam że Dortmund dzisiaj nawiąże równorzędną walkę z mistrzem Anglii choćby po np. statystykach obu drużyn po ostatnich ich występach w pierwszej rundzie LM i tak popatrzmy : Real M : Manchester City ( Strzały na bramkę 22:5 , celne strzały 11:3 rzuty rożne 13:9) a mecz Dortmund - Ajax ( Strzały na bramkę 15:3 celne 8:2 rzuty rożne 6:4 ) . Manchester City w meczu z Realem otrzymał 2 żółte kartki ( Garcia,Dzeko ) . Mistrzowie Anglii są na razie bez punktu i dzisiaj będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet pkt no a jak się czegoś bardzo chce to różnie wychodzi wydaje mi się że z czasem kiedy wynik nie będzie po myśli gospodarze gra się może bardzo zaostrzyć , arbitrem dzisiejszego spotkania jest Czech Pavel Kralovec co prawda czerwieni używa bardzo rzadko jednak w ostatnim meczu który sędziował OSC Lille : FC Kopenhaga pokazał aż 5 żółtych kartoników , ostatni raz czerwoną kartkę Kralovec pokazał w meczu Hannover : St. Liege , ja uważam że dzisiaj czerwień zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom