>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 03.10.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
J 5

jackus123

Użytkownik
Spotkanie: AC Bellinzona - FC Winterthur
Typ:
(HA -2.5)AC Bellinzona
Kurs: 2.75
Bukmacher: http://www.bet365.com
Analiza:
Witam, na dzisiaj proponuje według mnie najlepsze spotkanie do zagrania z kilku powodów. Przede wszystkim Bellinzona gra u siebie a wiadomo że nigdzie indziej nie zdobywa się najlepiej bramek jak przed własną publicznośćią. Kolejny powód nasuwa się po spojrzeniu na ligową tabelę. Dzisiejsi gospodarze to obecnie druga drużyna ligi z aspiracjami zdecydownie na lidera. Goście na 13 miejscu. Na uwagę zasługuję również forma oby zespołów. Gospodarze to od 5 spotkań są nie pokonani. Co do dzisiejszego typu według mnie zwycięstwo dwoma bramkami jest niemal pewne natomiast ja za ryzykuję i typuję zwycięstwo minimum 3 bramkami.

⛔ 100
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna, 1 liga czeska
Spotkanie: Slovacko- Jablonec
Typ: +2,5 gola (więcej niż 2,5 gola w meczu)
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Godzina: 18:30
Analiza:
Kolejne spotkanie ligi czeskiej i bramkostrzelnego zespołu Jablonca. W dotychczasowych meczach Jablonec strzelił 24 gole, czyli najwięcej z całej ligi. Oglądałem na żywo w Jablońcu mecz ze Slavią Praga, gdzie słynny zespół ze stolicy nie istniał, a gospodarze wygrali 4:0, choć mogli i wyżej. Nie ma co wspominać o tym, że w meczach pucharu Czech z udziałem Jablonca potrafi padać jeszcze więcej goli. Wczoraj Viktoria Pilzno męczyła się z Banikiem Ostrava, co było konkretną niespodzianką, bo padły dwa gole, a później gospodarze nie mogli się wstrzelić. Myślę jednak, że dzisiaj planowo powinniśmy zobaczyć kilka bramek.
⛔ 100
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, II Bundesliga
Spotkanie: Braunschweig - Dusseldorf
Typ: Fortuna (0) [AH]
Kurs: 2.10
Bukmacher: pinnacle
Fortuna poprawiła grę na wyjeździe, to nie ulega wątpliwości - remis z Eintrachtem, remis z dobrze radzącym sobie Paderbornem, wygrana z Aue na niełatwym terenie oraz remis z Alemannią, gdzie byli bliżej zwycięstwa, jednak brakowało szczęścia. Świetnie grają w ataku, gdzie zwłaszcza podoba mi się gra Beistera, do tego Rossler złapał chyba najlepszą formę w jego całej karierze. Gdyby Fortuna grała z taką pasją na wyjeździe jak u siebie, to nie byłoby problemu ze zwycięzcą. Brunszwik jednak to przede wszystkim obrona plus gra na swoich szybkich napastników. I tego właśnie się obawiam, bo Fortuna nie ma takiego powera na wyjeździe jak u siebie, dlatego mogą mieć trochę problemów z solidnie grającą obroną Brunszwiku. Nawet Pauli miało z tym problemy. Ciężko tu wytypować wynik, jednak sądzę, ze Brunszwik nie wygra tego meczu. Brak Vrancicia, do tego niepewny występ Kumbeli to poważne osłabienia w przeciwieństwie do Fortuny, gdzie da się zastąpić Bodzka i Brokera. Pomimo dobrych wyników, wątpię, że Brunszwik utrzyma tak wysoką pozycję. Fortuna ciągle bez porażki, a Eintracht B. to nie jest zespół, który byłby w stanie tą passę przerwać. Dodatkowo do bramki Fortuny wraca Ratajczak i już nie powinni tracić po 2 bramki w meczu tak jak z Aue i Energie. Obrona Eintrachtu nie jest łatwa do przejścia, dlatego pasuje mi tu także under. Fortuna nie licząc meczu z Aue nie strzela zbyt wiele bramek na wyjazdach, a jako, że to ich dominacji się spodziewam, to wobec braku Vrancicia w Brunszwiku można założyć, że max na co stać obydwa zespoły to strzelenie po jednej bramce. W ogóle remis mi tu cały czas chodzi po głowie. Brunszwik to ciężki przeciwnik do pokonania na własnym boisku. Fortuna za to ma o wiele lepszy skład, jednak pomimo poprawy (sporo remisują), wyjazdy nie są ich mocną stroną. Kolejna sprawa to sytuacja w tabeli. Fortuna ma szanse na lidera i coś mi się zdaję, ze będą grali o pełną pule. Na ile im się uda, zobaczymy, napewno łatwo nie będzie, bo obrona Eintrachtu jest jedną z lepiej zorganizowanych w II Bundeslidze. Remis byłby także tutaj na rękę Eintrachtowi, będą samodzielnie zajmować piąte miejsce. Wobec osłabień w ofensywie (jeszcze od Kumbeli wszystko zależy, jak jest on ważny pokazał mecz z FSV) nie pójdzie im tak łatwo jak z Energie i obejrzymy dzisiaj zupełnie inne spotkanie, z dużą ilością walki. Eintracht wygrał tu z TSV i Pauli. Z TSV po błędach obrony Monachijczyków, z Pauli po błędzie bramkarza Piratów. Energie natomiast im pasowało jako przeciwnik. Wybieram tu under i DNB na Fortune, bo to najrozsądniejsze opcję. Wątpię, żeby Brunszwik dzisiaj wygrał, ale remis i zwycięstwo Fortuna są równie prawdopodobne, dlatego wybieram opcję neutralną.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, LNB
Spotkanie: Lasko - Maccabi Tel Aviv
Typ: 1 kwarta - Maccabi (-5.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:00
Analiza: Witam wszystkich fanów koszykówki. Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się ciekawe jak dla mnie spotkanie w ramach turnieju NLB. Gospodarze Lasko podejmować będą u siebie izraelską drużynę Maccabi Tel Aviv. Nie ma wątpliwości kto jest wielkim faworytem tego meczu. Jednak mnie kursy 1.05 nie bardzo satysfakcjonują dlatego też postanowiłem wybrać coś ciekawszego i udało mi się. Pierwsza kwarta - ta część gry interesować mnie będzie najbardziej. Wydaje mi się że Maccabi spokojnie rozniesie już w pierwsze fazie Lasko. Typ mówi o tym że goście wygrają ją przynajmniej 6 punktami. Jak dla mnie 6 punktów to przewaga dwóch rzutów za 3. Realne ? Myślę że przy takiej przewadze jaka dzieli obie drużyny to nawet bardzo. Zapraszam wszystkich na to spotkanie do swoich internetowych bukmacherów. Przypomnę jeszcze tylko że w swoim pierwszym meczu drużyna Maccabi wygrała z Krka aż 83:68, a w pierwszej kwarcie padł wynik 14:25 oczywiście dla Tel Aviv&#39;u. Start już za 6 minut.
✅ 90
 
P 21

powernoisex

Użytkownik
Dyscyplina: PORTUGALIA: Portuguese Liga
Spotkanie: Gil Vicente - Beira Mar
Typ: Over 1,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gil Vicente, dom 1-2-0, bramki 5 - 3. Forma 2-2-2, bramki 9 - 10 goli. Trend neutralny. Obecnie na 8 miejscu.
Beira-Mar, wyjazdy 1-1-1, bramki 3 - 1 cele. Forma 1-3-2, bramki 3 - 2. Trend neutralny.Obecnie na 10 miejscu.
Historia (H2H)
Gil Vicente: 2 wygrane - 4 remisy - Beira Mar: 2 wygrane
Gospodarze mimo braku doświadczenia, grają dość dobrze, mają zaufanie do swoich umiejętności, remisując choćby z Benfiką.
Goście zagrają bez napastnika Serginho (dostał czerwoną kartkę w poprzednim mczu) jak i Bura-na i Turan-a. Wynik 2:0, 1-1 dość prawdopodobny.
⛔ 100
 
darmoweimpy 13

darmoweimpy

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball: MLB
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Texas Rangers
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dziś o godzinie 23:00 dojdzie do kolejnego spotkania pomiędzy Tampa Bay Rays a Texas Rangers. Wczoraj Rangersi wygrali 8:6, dzisiaj może być podobnie, można obstawić również wygraną Rangersów po wysokim kursie. Jestem pewien, że Rangersi nie zawiodą swoich kibiców i ograją w pięknym stylu dzisiejszego rywala. Jedynie kurs nie zachwyca handicap.
Kiepska analiza.
 
L 21

lordjuvent

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball
Spotkane: Tampa BAY-Texas Rangers
Typ:1
Kurs 2:05
Buk:Bwin
Tampa jest dla mnie faworytem meczu z Texas-3 zwycięstwa z rzędu sprawiają że są oni na fali .Texas mimo wyzszej pozycji ma ostatnio słabszy kokres-1 zwyciestwi w 3 ostatnich meczach, a poza tym liczne kontuzje. Jedynym słusznym wyborem jest stawienie na Tampa Bay, która przystąpi do meczu bez osłabień kadrowych
Kiepska analiza.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis , Pekin ATP Tour
Spotkanie : John Isner vs Ivan Ljubicic
Typ : John Isner wygra 2:0
Kurs : 2,45
buk : Betclic
Analiza :
Dzisiaj postanowiłem zająć się tenisem . W ramach ATP Tour rozgrywanego w Pekinie zmierzą się ze sobą John Isner (USA) i Ivan Ljubicic ( CRO ) . Jest to bardzo wczesna faza turnieju więc można łatwo wytypować faworyta , a tym jest amerykanin - przede wszystkim mierzy aż 13 cm więcej niż chorwat , co przy potężnym serwisie daje mu niesamowitą przewagę . Ljubicic owszem też znany jest z niezłego serwisu , jednakże nie jest on aż tak silny jak serwis jego przeciwnika . Obaj dobrze czują się na nawierzchniach twardych , ich warunki fizyczne po prostu za tym przemawiają . Warto też wspomnieć że chorwat jest 6 lat starszy , co dodatkowo przemawia na korzyść wyżej notowanego w rankingu amerykanina . Stawiam na gładkie zwycięstwo Johna Isnera 2:0 .
0
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Litwa
Spotkanie: Naglis - Zalgiris Kaunas
Typ: 2 (-24.5)
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam. Dziś o godzinie 16:30 rozpocznie się spotkanie koszykówki mężczyzn. W ramach ligi litewskiej Naglis zmierzy się z Zalgirisem. Każdy kibic koszykówki nie ma wątpliwości kto jest tutaj wielkim faworytem. Goście - Myślę że wygrają. Ale to chyba każdy potrafi stwierdzić. Pytanie jest jedno. Jakim rozmiarem ? Ja myślę że spokojnie będzie to więcej niż 24 punktów. Goście są drużyną na rangę europejską a gospodarze ... myślę że cięzko im będzie w rodzinnej lidze. Zapraszam na spotkanie obu drużyn które rozpocznie się już za minutę. Leczę na wysoką wygraną gości. Dużo nie można powiedzieć o tym meczu gdyż jest to inauguracja dla obu drużyn. Mówiąc krótko - liczę na wysoką wygraną gości. Trzeba przewagę na papierze przenieść na parkiet. Pozdrawiam. Zyczę powodzenia.
Zły dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom