>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 03.09.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
M 7

mombik

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk – Dynamo Moskwa
Typ: Magnitogorsk +0.0
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Godz. 15:00
Analiza:
Juz dzisiaj startuje 7 sezon ligi KHL, który tradycyjnie rozpocznie sie meczem o puchar Otwarcia(zwany obecnie pucharem Lokomotivu). O godzinie 15 polskiego czasu zmierza sie ze soba - aktualny mistrz KHL Metallurg Magnitogorsk oraz Dynamo Moskwa - mistrz ligi z sezonow 11/12, 12/13 i ubiegloroczny zdobywca pucharu Otwarcia.
Jak prezentuja sie obie druzyny? Zaczne od Dynama Moskwa bo to zespol, ktory byl jednym z najwiekszych rozczarowan ostatniego sezonu (oczywiscie poza SKA ???? ) Wedlug niektorych ubiegly sezon mial zakonczyc sie dla Dynama 3 z rzedu mistrzostwem ligi, i faktycznie postawa druzyny w sezonie zasadniczym na to wskazywala - udalo im sie zdobyc 115 punktow w 54 spotkaniach i tym samym zdobyc puchar Kontynentu. Niestety playoffy zakonczyly sie dla nich juz w pierwszej rundzie, gdzie przegrali 4-3 z Lokomotivem Yaroslavl.
Po odpadnieciu z playoffow na klub spadl kolejny cios - ze stanowiska trenera druzyny na rzecz pracy z reprezentacją Rosji zrezygnowal ojciec sukcesow klubu - Oleg Znaroks. Nastepnie z klubu odszedl najlepszy gracz druzyny ostatniego sezonu - Leo Komarov, niesamowity walczak ktory po roku przerwy wraca do Toronto Maple Leafs. Wielokrotny reprezentant Finlandii byl niezwykle wazna postacia w druzynie Dynama, nie tylko na lodzie ale i w szatni. W ten sposob Dynamo stracilo podczas jednej przerwy i wspanialego trenera i bardzo waznego gracza. Oczywiscie wladze jak najszybciej staraly sie te luki zalatac - nowym trenerem zostal dotychczasowy asystent Znaroksa - Harijs Vītolins. Co warto zaznaczyc, dla Łotysza bedzie to pierwsza samodzielna praca w powaznym hokeju, przez co jego wybor jest tymbardziej zaskakujacy. Do kadry Dynama jeszcze przed odejsciem Komarova dolaczyl Kaspars Daugavins, ktory po niezbyt udanej przygodzie w NHL i krotkim epizodzie w NLA, postanowil sprobowac swoich sil w KHL. Po odejsciu Fina, do zespolu dolaczyli jeszcze srodkowy - Tereschenko z Ak Bars oraz Nikolay Zherdev wystepujacy ostatnio w Severstalu. Pierwszy z nich bedzie niewatpliwie wzmocnieniem, w koncu to jeden z najlepiej punktujacych zawodnikow KHL i etatowy zawodnik reprezentacji. Zherdev natomiast to zawodnik ktorego kariera to w ostatnich latach rownia pochyla, 6-7 lat temu potrafil zdobyc 60 punktow w lidze NHL, a przez ostatnie 2 lata nie potrafi odnalezc swojego miejsca w KHL, gdzie co chwila zmienia druzyny i rozwiazuje kontrakty. Ponadto uslyszec mozna bylo o jego niezbyt sportowym trybie zycia, co rowniez rzutuje na forme skrzydlowego.
Wlodarze klubu z Moskwy wyznaja chyba jednak zasade, ze najlepsza obrona jest atak, bo ta potencjal formacji ofensywnej mimo wszystko zostal wzmocniony. Nie moge tego powiedziec jednak o obronie, z ktorej odeszlo az 4 regularnie grajacych zawodnikow, w tym jeden podstawowy. W jego miejsce sprowadzono Kanadyjczyka Robinsona z Dinama Riga, ktory jest ofensywnie grajacym obronca, z pewnoscia przydajacym sie w grze w przewadze, jednak ja kwestionowalbym jego solidnosc w obronie. Jest to zawodnik szybki, jednak o stosunkowo slabych warunkach fizycznych, przez co przegrywa w silowych starciach w obronie. Druzyna w okresie przygotowaczym prezentowala sie z roznymi efektami, udalo mi sie jednak zobaczyc jedno ze spotkan - z druzyna z Podolska, ktory Dynamo przegralo po dogrywce 5-4. Co rzucilo mi sie w oczy to przede wszystkim statycznosc w ataku i nieporadnosc w obronie, co skrzetnie wykorzystywali zawodnicy Vityazia, ktory nie jest przeciez ligowa potega.
Druzyna z Magnitogorska dokonala tylko dwoch powazniejszych wzmocnien przed sezonem, lecz co najwazniejsze nie stracila zadnego z podstawowych zawodnikow. Aktualni mistrzowie okres przygotowawczy rozpoczeli od porazki z Traktorem 4-0, aby zakonczyc seria 3 zwyciestw z Salavatem, Sibirem i wlasnie Traktorem. Tutaj rowniez udalo obejrzec mi sie jedno ze spotkan - a dokladnie z SKA Petersburg ktore zakonczylo sie wynikiem 4-1 dla Metallurga. Poczatkowo przewidywalem gladkie zwyciestwo ekipy Bykowa, jednak Magnitki szybko sprowadzily mnie na ziemie. Grali niezwykle madrze w obronie (grajac przeciwko chyba najsilniejszej ofensywnej formacji w lidze) i prezentowali zabojcza skutecznosc - ich akcje to wypracowane przez miesiace schematy, w ktorych zgrani ze soba zawodnicy swietnie sie rozumieja. Oczywiscie gra Metallurga w ataku opiera sie przede wszystkim na grze tria Mozaykin - Zaripov - Kovar, ktore zdobylo ponad polowe punktow druzyny w ubieglym sezonie. Sa to znakomici zawodnicy, ktorzy z pewnoscia w tym sezonie rowniez pokaza sie ze swietnej strony.
W jutrzejszym meczu stawiam na aktualnego mistrza KHL. Po pierwsze spotkanie odbedzie sie w Magnitogorsku, gdzie Metallurg wygral 14 z 15 ostatnich spotkan w KHL. Po drugie na korzysc gospodarzy przemawia sila i zgranie zespolu - wiara we wlasne umiejetnosci na pewno da dodatkowa pewnosc siebie i dobre nastawienie do meczu. Po trzecie, zastanawiam sie jak z debiutem poradzi sobie nowy trener Dynama, ktory przeciez nigdy sam nie prowadzil druzyny, czy bedzie potrafil odpowiednio poukladac zespol. Po czwarte slaba gra Dynama w obronie, ktora widzialem podczas meczu z Podolskiem zostala wykorzystana juz wtedy - a pomiedzy druzyna Metallurga a Vityazem jest spora roznica. Zbawieniem na pewno nie bedzie Robinson, ktory w ostatnim meczu z Metallurgiem w barwach Dinama Riga (6-2) zanotowal ladne -2 ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 1

kicu95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna kobiet – NORWEGIA: Postenligaen Women
Spotkanie: Tertnes K vs Storhamar K
Typ: Tertnes -1,5pkt
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betsson
Godz. 18:00
Analiza: Rusza pierwsza kolejka kobiecej ręcznej w Norwegii.
Na początek ciekawe spotkanie. Drużyna gospodarzy poprzedni sezon zakończyła na 3. miejscu, natomiast goście na 4. Co mnie przekonuję do mojego typu? Oczywiście świetna postawa gospodarzy w poprzednim sezonie na swoim terenie. 11 meczów u siebie i 10 zwycięstw - przegrana tylko z najlepszym w lidze Larvik K. Dodatkowo postawa gości na cudzym terenie nie zachwyca &gt; 5 zwycięstw - 6 porażek. Wierzę, że dobra dyspozycja gospodarzy na swoim terenie zostanie podtrzymana. Kurs na gości(czysto) srednie mnie satysfakcjonuje, dlatego gram bardzo atrakcyjne handi -1,5 na betssonie po 1,96. Jeżeli ktoś nie ma tam konta to można pograć na bet365 po 1,95 ???? Dla mniej odważnych polecam czyste 1.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? US OPEN 2014
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wawrinka Stan-Nishikori Kei
Typ: 1 handicap -3.0 gemy
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Stan 2:0, grali dwa razy w 2012 roku te wyniki to 6:3, 6:3 na hardzie oraz 6:4, 6:2 na mączce. Lecz te mecze były rozgrywane dwa lata temu,a w przypadku tych dwóch graczy to sporo czasu ponieważ jeden jak i drugi zrobili ogromne postępy. Powtórzę się z mojej poprzedniej analizy kiedy to Szwajcar dostał walkowera od Blaza &quot; Stan w tym roku wszedł na wyższy poziom swojego tenisa, WYGRAŁ Australian Open co jest jego największym osiągnięciem jak na razie, ale dodatkowo wygrał Chennai czy Monte Carlo. Dodatkowo można jeszcze z lepszych wyników dopisać ćwierćfinał Wimbledonu gdzie przegrał z Federerem. Wawrinka miał wiele dobrych meczów ale też i kilka złych i to w ostatnim czasie ponieważ przegrywał z Benkiem czy Andersonem. Był również czarnym koniem French OPEN lecz odpadł w I rundzie. Szwajcar ma to do siebie,że od czasu do czasu traci koncentracje i potrafi stracić seta z Bóg wie kim. Tutaj w US OPEN pokonał najpierw utalentowanego, młodego Czecha 6:2, 7:6, 7:6,a w II rundzie Bellucciego 6:3, 6:4, 3:6, 7:6.&quot; Następnie właśnie przeszedł bez grania z Kavcicem i w czwartej rundzie wygrał z Robredo 7:5, 4:6, 7:6, 6:2. Japończyk do czwartej rundy miał bardzo łatwą drogę jak na jego umiejętności, lecz prawie w każdym z tych meczów miał momenty przestojów. Z Odensnikiem wygrał 6:2, 6:4, 6:2 ale dał przeciwnikowi aż 8 szans na przełamanie z czego raz stracił podanie, z Andujarem 6:4, 6:1 i krecz także tutaj zaprezentował się solidnie. Kolejno z Mayerem Leonardo 6:4, 6:2, 6:3 i dał 10 szans na przełamanie przeciwnikowi gdzie stracił raz podanie. No i największą bitwę jak na razie stoczył z Raonicem ponieważ spędził na korcie 4 godziny i 24 minuty, mecz zakończył się wynikiem 4:6, 7:6, 6:7, 7:5, 6:4. Ten mecz na pewno Azjatę kosztował dużo sił i w meczu z Wawrinką to wyjdzie. Nie twierdzę,że już od pierwszego seta będzie chodził ospale ale myślę,że pod koniec II/ początek III. Ale wiadomo,że kondycja to tylko jeden czynnik z pośród wielu. Stan też miał kilka słabszych momentów w tym turnieju, ale moim zdaniem miał też znacznie trudniejszych przeciwników od Keia pomijając Raonica. Jeden jak i drugi potrafi wygrać w chwil obecnej z każdym zawodnikiem, ponieważ posiadają takie umiejętności. Stawiam tutaj,że wygra Wawrinka ponieważ ma więcej doświadczenia w wielkich szlemach, mimo wszystko jest lepszym zawodnikiem, bardzo ważne jest to iż Stan ma znacznie lepszy i mocniejszy serwis od Nishikoriego no i dodatkowo miał mniej wysiłku na korcie.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja Folksam U21
Spotkanie: Assyriska FF U21 - Degerfors IF U21
Typ: over3.5,4 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Miało być inne spotkanie ale nie zdążyłem opisać i już grają, trudno próbuje to drugie, mniej pewne ale wydaje się że również powinno obfitować w bramki.
W szwedzkiej lidze U21 zakończyła się faza pierwsza, teraz jest podział na grupy, obie ekipy graja w takiej &quot;drugiej lidze&quot; młodzieżowej, dokładnie Grupa B pal off.
Po pierwszej kolejce tak wygląda sytuacja:
Syrianska U21 2 - 3 Assyriska U21
Degerfors U21 1 - 1 Åtvidaberg U21
Gospodarze są faworytem grupy, również w dzisiejszym meczu powinny spokojnie wygrać, ale to tylko rozgrywki młodzieżowe...
U siebie dość równa forma, od czerwca 4-0, 2-0 i 4-0.
Fazę zasadniczą Superettan North zakończyli na 4 miejscu, dzisiejszy rywal na 6 w grupie 8 zespołowej.
Goście w ostatnim meczu męczyli się z Åtvidaberg długo przegrywając 0-1, nie wykorzystali karnego i na sam koniec uratowali punkt strzelając na 1-1.
Do składu dołączyli dwaj nowi juniorzy Hannes i Louis Fritzson z Tibro AIK. Trener dopiero wkomponowuje ich w skład. Hannes jest uwaga środkowym obrońcą, skoro nie jest zgrany z kolegami to możemy się spodziewać chaosu w szykach defensywnych, o ile zagra od pierwszej minuty.
Degerfors są raczej drużyna swojego podwórka, ostatnie wyniki wyjazdowe 2-5, 1-1, 0-2.
Co mnie skłania najbardziej do zagrania tylu goli? Spotkania obu ekip na stadionie dzisiejszego gospodarza:
26/03/13 Assyriska FF U21 - Degerfors IF U21 7:2
18/03/14 Assyriska FF U21 - Degerfors IF U21 5-0
01/10/13 Assyriska FF U21 - Degerfors IF U21 1-4
Machete bardzo pewny nie jest, więc nie szaleje z pesos, najlepiej live zagrać over3.5 po paru minutach...
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina:????US OPEN KOBIET
Godzina: 18:30
Spotkanie: Azarenka - Makarova
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie wiem co pisac.. wy sie rozpisaliscie wiec nie mam co dokladac swoich 3 groszy no ale ok. h2h 3:2 dla Białorusinki lecz ostatni mecz wygrala ta druga w tym roku. Mimo to nie wierze w Bialorusinke jest po kontuzji niby gra dobrze no ale nie wydaje mi sie by juz dalej dociagnela grajac z niespodzianka turnieju Makarova ktora pokazuje sie z dobrej strony w singlu jak i deblu. Ciezkich bialorusinka nie miala przeciwniczek oprocz Krunic no ale jej rywalka miala okazje wygrac wiec Makarova w dobrej formie jest w stanie wydrzec jej zwyciestwo i przejsc do nastepnej fazy turnieju. W sumie Makarova tez nie miala ciezko no ale pokonala Genie za co nalezy jej sie ✅ ogolnie za ten turniej ale w moich oczach ten mecz wygra ta druga bo bardziej na to zasluguje mimo tego ze Bialorusinka rozkreca sie po kontuzji lecz tu mi to sie nie wydaje.
typ powtórzony ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia-Division 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eupen-Eendracht Aalst
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
O godzinie 20:30 na boisko wybiegną drużyny, które w obecnym sezonie na zapleczu belgijskiej 1 ligi, spisują się bardzo dobrze. Po 4 kolejkach drużyny zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce. Aalst z kompletem zwycięstw, natomiast Eupen z 1 porażką odniesioną w poprzedniej kolejce na wyjeździe z liderem rozgrywek, OH Leuven. Drużyna przyjezdna w każdym spotkaniu strzeliła conajmniej 1 gola, po 4 kolejkach ma ich już 8. Eupen natomiast zdobyło do tej pory 7 bramek tracąc przy tym 4. Myślę, że gospodarze chcąc zmazać plamę z poprzedniej kolejki od początku ruszą do ataku i strzelą kilka bramek, do tego drużyna Eendracht Aalst również może się pokusić o zdobycie bramki.
✅95
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN ????
Godzina: 18:30
Spotkanie: Azarenka - Makarova
Typ: Azarenka wygra 2-1
Kurs: 4.10
Bukmacher: bet-at-home
Idzie masówka na Makarovą, więc jak zawsze w takich przypadkach trzeba poszukać czegoś w drugim kierunku. Azarenka od pierwszej rundy była skazywana na odpadnięcie, a tymczasem zameldowała się już w tej fazie turnieju. Forma Białorusinki w turniejach przed US Open nie była najlepsza, jednak Vika pokazuje tutaj ogromną wolę walki i coraz lepszą grę. Uważałbym z tym hurra-optymizmem co do Makarovej spowodowanym pokonaniem Bouchard, bo Gienia przegrała to spotkanie na własne życzenie i ogólnie w całym turnieju była daleka od formy z Wimbledonu. Mimo wszystko dyspozycję Makarovej oceniać trzeba dosyć wysoko. Biorąc pod uwagę to, oraz fakt iż Azarenka ma tendencje do przestojów i często zdarzają się trzy-setówki z jej udziałem gram tutaj taki typ po zadowalającym kursie. Obie zawodniczki mają mniej więcej podobny styl, spodziewam się tutaj wymiany ciosów i koniec końców wygranej Azarenki która ma więcej doświadczenia na tym etapie Wielkich Szlemów.
⛔100
 
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 19:45
Spotkanie: St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates
Typ: St.Louis Cardinals ML
Kurs: 2.01
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pitching MatchUp:
Pirates RHP Edinson Volquez (11-7, 3.45 ERA) vs. Cardinals RHP Shelby Miller (8-9, 4.19 ERA)

O 19:45 naszego czasu dojdzie do starcia St.Louis Cardinals vs. Pittsburgh Pirates. Będzie to close game w całej tegosezonowej rywalizacji obu ekip.
W bieżącej serii gospodarze prowadzą 2-0 i mają ochotę na sweep!
W zespole gospodarzy w roli startera zacznie Shelby Miller. Ostatnie 3 gry w jego wykonaniu to bilans W/L 0-0 [team jest 1-2] gdzie w 19.0 IP oddał rywalom 13 H, 9 R, 9 ER, 10 BB i 3 HR z 4.26 ERA oraz 1.21 WHIP i .295 OBP.
W tym sezonie widać jednak poprawę w grze Millera przeciwko Piratom, który w tym sezonie ma bilans przeciwko nim 2-2 z 4.64 ERA podczas gdy w ubiegłym sezonie jako debiutant został przez nich zmiażdżony 0-4 z 5.32 ERA.
Na uwagę zasługuje również fakt o jakiej porze odbędzie się dzisiejszy mecz. Wszak Miller znacznie lepiej prezentuje się w spotkaniach rozgrywanych w ciągu dnia (4-2 z 3.09 ERA) aniżeli w nocy (4-7 z 4.81 ERA).
Jego rywalem z zespole z Pittsburgha będzie Edinson Volquez.
W ostatnich 3 swoich występach oddał rywalom 20 H, 7 R, 4 ER, 7 BB i 1 HR w 19.2 IP z 1.83 ERA oraz 1.37 WHIP i .352 OBP.
Niby jego ostatnie gry mogą się podobać ja jednak mam wobec niego pewne wątpliwości. Po pierwsze Volquez dla mnie nie jest zbyt regularnym miotaczem. Po drugie w tegorocznych delegacjach pozwolił rywalom aż na 11 homerów. Po trzecie Edinson dotychczas słabo wypadał na Busch Stadium (nie mówie, że tak będzie zawsze ale mam nadzieję, że dziś tak się stanie :razz: [wiem, wiem baseball to nie koncert życzeń]) bilans 2-4 z 5.50 ERA i 1.35 WHIP z 6 HR oddanymi w 37.2 IP szału raczej nie robi. I po czwarte Pirates przegrali 9 z ostatnich 11 gier na wyjeździe. Na zakończenie kilka trendów:
  • Pirates are 3-7 in the last 10 meetings.
  • Pirates are 3-13 in the last 16 meetings in St. Louis.
  • Pirates are 1-6 in their last 7 Wednesday games with Kulpa behind home plate.
  • Home team is 20-9 in Kulpas last 29 games behind home plate vs. St. Louis.
  • Cardinals are 2-6 in Millers last 8 starts vs. Pirates.

Pomimo tego ostatniego trendu jak można wywnioskować z mojej analizy ja gram dziś na gospodarzy i liczę na odwrócenie niekorzystnej dla niego karty w starciach z Piratami. A więc...Let&#39;s Go Cardinals!!!
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el ME U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Bułgaria
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Ostatni mecz tych druzyn z wynikiem 1-1,aczkolwiek Estonia nie istniała. Pisze pozno poniewaz dopiero składy zobaczyłem. Obie druzyny sa bardzo mocno osłabione, szczegolnie Estonia. Ciezko powiedziec jaki bedzie miał przebiegł meczu, poniewaz wiekszosc ubytkow w ofensywie jest po stronie Estonii. Bułgaria za to bez 2 defensorów i jednego waznego pomocnika. Mimo wszystko goscie mają sporo zawodnikow z Boteva Ploviv i nadal beda klase nad Estonczykami. Szczegolnie ze wiele zawodnikow mlodej Estonii zostalo powolanych do pierwszej druzyny. Praktycznie przy takich oslabieniach moze to byc mecz o niskiej jakosci taktycznej, wiec bramek sporo, albo po prostu Bułgaria pokaze klase z obu stron i wygra to spokojnie. Wahalem sie czy nie postawic 2 + under, aczkolwiek jednak troche sie boje o ta ilosc bramek. Bulgaria mimo wszystko jest duzym faworytem.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - puchar Chorwacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: RNK Split - Croatia Grabrovnica
Typ: 1 HA -2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na początek napiszę, że ciągnę czarną serię więc możecie typować w drugą stronę ;)
Sporo ostatnio zaliczyłem zjazdów na pucharach, ale wydaje mi się że tym razem nie ma prawa nie wejść. Split mega nisko w tabeli chorwackiej ekstraklasy, ale... to nie jest drużyna która gra słabo. Po prostu początek sezonu ma pechowy. Minimalne porażki z w lidze, minimalna przegrana w dwumeczu z Torino w LE (0:0 i 0:1). Zawodzi w tej drużynie skuteczność (tylko siedem bramek w siedmiu ligowych spotkaniach) i kiedy jak nie dzisiaj zagrać na przełamanie?
Przeciwnik to trzecioligowy średniak. W zeszłym sezonie szóste czy siódme miejsce w trzeciej lidze. Jak spojrzymy w historię występów RNK w pucharze to z reguły trzecioligowców drużyna ta odprawiała z bagażem czterech czy pięciu bramek.
Liczę dzisiaj na przełamanie Splitu oraz moje.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mecze towarzyskie
Godzina:
20:45
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: 1 (Niemcy -1)
Kurs: 3,25

Bukmacher: William Hill
Analiza:


Dość szybko bo niespełna 2 miesiące po finale Mistrzostw Świata w Brazylii dojdzie do rewanżu za finał. Na mundialu góra byli Niemcy, którzy wygrali po dogrywce 1-0 po bramce Mario Gotze. Trzeba jednak przyznać, że w tamtym spotkaniu to Niemcy byli stroną przeważającą z 60 procentową przewagą posiadania piłki. W porównaniu z meczem finałowym w dzisiejszym meczu gospodarze zagrają w mocno przemeblowanym składem, bowiem opróczPhilipa Lahma, Miroslava Klose i Pera Mertesackera, którzy zakończyli już reprezentacyjną karierę nie zagrają m.in. kontuzjowani: Bastian Schweinsteiger, Mesut Ozil czy Mats Hummels. Do kadry wrócili jednak wielcy nieobecni na mundialu, czyli: Marco Reus i Mario Gomez. Szczególnie ten pierwszy w meczach nowego sezonu w Bundeslidze pokazał, że jego obecność mogła zrobić różnicę w grze Niemców, tym bardziej, że Ozil na mundialu niczym nie zachwycił. W związku z absencjami etatowych kadrowiczów, szansę na grę powinien dostać Schurrle. Jeśli chodzi o Argentyńczyków to u nich też doszło do zmian a największą była zmiana trenera, bowiem Alejandro Sabella zmienił Gerardo Martino. Najważniejszą jednak informacją jeśli chodzi o skład gości jest brak w dzisiejszym meczu Messiego, który nabawił się urazy w meczu La Liga. W brew pozorom kadra Niemiec wygląda całkiem nieźle jak weźmiemy po uwagę dodatkowo fakt, iż w Di Maria jest bez formy. Myślę, że gospodarze przed własną publicznością powinni mieć przewagę w tym meczu. Szczególnie liczę na Reusa, który prezentuje znakomita formę i w raz z Kroosem, Mullerem, Gotze i Schurrle pokonają Argentyńczyków na własnym boisku w Dusseldorfieco najmniej dwiema bramkami.
⛔100
 
M 13

maniek1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Norwegia
Typ: Ilość kartek - powyżej 1.5
Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dość ciekawy kurs i wart zagrania. Anglia będzie w tym meczu na pewno przeważała. W ataku mają zagrać Sturridge i Rooney,do tego na skrzydle Sterling. Ci zawodnicy są bardzo często faulowani w lidze,to samo będzie i w tym spotkaniu. Jeśli mecz nie będzie układał się Norwegom to jest szansa ,że swoją &quot;frustrację&quot; będą rozładowywać na rywalach. Anglicy także lubią grać twardo. W ostatnich 7 rozegranych meczów &quot;Synów Albionu&quot; aż 7 razy padł over 1.5 kartki na mecz. Spotkanie odbędzie się na Wembley,gdzie każdy będzie chciał się pokazać,a to zwiastuje twardą grę. Polecam typ.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: Mlb
godzina: 21:10
spotkanie: Colorado Rockies-San Francisco Giants
typ: over 10,5
kurs: 1,80
bukmacher: bet365

Witam na dzis ponownie postawiłem parę typków z mlb a ciekawie sie zapowiada w meczu ,którym tutaj opisuje a mianowicie idę za ciosem i postawiłem na over 10,5 linia ,ze tak napiszę jest trochę &quot;soczysta&quot; ja jednak idę za ciosem i sądzę ,że ten typ ma szanse powodzenia dodatkowo w dwóch ostatnich meczach wczoraj i przed obie drużyny razem 38 pkt po 19 w każdym z tych dni sądze ,że i dziś ta linia może zostać pokryta,pozdrawiam
✅80
 
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, MŚ
Godzina: 21:30
Spotkanie: USA - Dominikana
Typ: Under 175,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kolejny raz skłaniam się ku underowi w meczu koszykówki na Mistrzostwach Świata, i oczywiście kolejny raz chodzi głownie o drużynę USA która jak już kolega wyżej wspomniał robi co chce z każdą drużyną na tych Mistrzostwach, no ale szczerze mówiąc z jakimś wielce wymagającym rywalem jak do tej pory nie grali.Jeśli chodzi o zespół Dominikany to jest to zdecydowanie mocniejszy przeciwnik niż drużyny z którymi dotychczas rywalizowały Stany Zjednoczone.Biorąc pod uwagę h2h to na 4 mecze które rozegrali do tej pory (wszystkie wygrała drużyna USA) under który na dziś wybrałem wchodził, dziś liczę na to samo... USA w granicach 100 pkt, natomiast Dominikana okolice 70 i będę zadowolony.Kolejny raz zwycięstwo USA nie podlega wątpliwości, pytanie tylko w jakich rozmiarach i kolejne pytanie to takie czy będzie im się chciało, a jak pokazał ostatni ich mecz z Nową Zelandią (zwłaszcza 2 połowa) bywa z tym różnie.Under 175.5 wydaję się więc prawdopodobny ???? Pozdrawiam
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia-Norwegia
Typ: Anglia wygra Obie połowy
Kurs: 3.5
Bukmacher: expekt
Analiza:
Nie ulega wątpliwości, że to Synowie Albionu są faworytami tego spotkania. Mimo, że z gry w reprezentacji zrezygnowali Gerrard i Lampard, to nie powinni oni mieć problemu ze spokojnym ustaleniem nowego środka pola, który wystarczy na Skandynawów. O anglikach nie będę się więcej rozppisywał, gdyż każdy wie jak zagrali w Brazylii.
Jeśli chodzi o MS w Brazylii, to zabrakło tam Norwegów, którzy zajeli 4 miejsce w bardzo słabiutkiej grupie eliminacyjnej, wyprzedzając tylko Cypr i Albanie, a ulegając Islandii, Słowenii i Szwajcarii.
W meczach towarzyskich nie wygrali od 5 meczów (w tym porazka z polakami 3-0). W styczniu udało im sie ograc Mołdawie. Norwegowie, to juz nie ta drużyna za czasów Flo czy Solskiera i Skandynawowie już dawno spadli w elicie piłkarskiej. Pozdrawiam
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kostaryka - Nikaragua
Typ: 1 (-2,5ah)
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Godz. 23:30
Analiza:
Wszyscy słyszeli kiedyś o Nikaragui? Trudno to nawet napisać ????
A istanieje nawet liga Nikaragui. W tym spotkaniu właśnie tacy zawodnicy wystąpią, właśnie z tej ligi. Oprócz jednego z MLS.
To pewnie ledwo półzawodowi zawodnicy są.
Ostatnio grali mecz 22 stycznia 2013 roku. Skład się zmienił, ale to nie takie ważne, bo zgrania nie będzie przez tak długą przerwę.
Kostaryka z 25 zawodników powołanych ma 8 czy 9 tych z Mundialu. Szkoda, że brakuje Navasa :/
Mecz odbędzie się w tamach Copa Centroamericana.
Kostaryka w tamtym roku wygrała. Szczerze mówiąc to inaczej być nie mogło, bo nie mają godnych przeciwników w tym pucharze. Mimo, że puchar jest średnio ważny to przydałoby się go wygrać, aby nie robić lipy. Bo dać się ograć Nikaragui, Panamie, Gwatemali, Hondurasowi, Salvadorowi czy Belize to trochę lipa ????
Liczę na wysoką wygraną, aby postraszyć przeciwnika. Niech zawodnicy reprezentujący Kostarykę na Mistrzostwach świata pokażą co potrafią, tak jak na samych Mistrzostwach ????
✅150
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, towarzyski
03.09.2014 20:45
Niemcy - Argentyna
Czy będzie powyżej 9,5 rzutu rożnego?
Kurs: 1.8 on Tak
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finaliści mistrzostw świata spotykają się w meczu towarzyskim.
W obu zespołach jest trochę braków, Argentyna przede wszystkim z nowym trenerem Gerardo Martino. Jednak na boisku osłabieni, nie zagrają: Messi, Garay, Palacio i Maxi Rodriguez.
Niemcy oczywiście bez tych którzy zakończyli reprezentacyjną karierę, tj. Lahma, Klose i Mertesackera oraz nowego kapitana Schweinsteigera, Ozila, Hummelsa i Boatenga.
Oczywiście w meczu towarzyskim nie będzie wielkiej spiny ale nadal jest wielu świetnych wykonawców, oba zespoły lubią i potrafią atakować, jednak nie wiem czy to będzie mecz z wieloma bramkami, chyba lepiej pójść w rożne, bo każdy zespół będzie miał jakieś założenia w ataku i te rożne powinny się systematycznie nabijać ;) jeśli będą też bramki tym lepiej dla rożnych ????
Podano składy:
Niemcy: Neuer - Ruediger, Ginter, Hoewedes, Durm - Kramer, Kroos - Draxler, Reus, Schurrle - Gomez.
Argentyna: Romero - Zabaleta, Demichelis, Fernandez, Rojo - Biglia, Mascherano - Lamela, di Maria Casino, Perez - Aguero.
w przodzie obu ekip wygląda to gorzej niż zapowiadano, nie ma Mullera, Gotze czy Higuaina, więc o bramki będzie ciężej, zostaję przy rogach ????
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom