>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.09.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 3 września



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Witam! Na jutro wybieram ponownie typ z naszej Polskiej I ligi. Mecz pomiędzy drużyna z Nowego Sącza i Gliwic ( kolejno 16 miejsce oraz 1 w tabeli). Jak dla mnie kurs na to spotkanie jest bardzo przesadzony bo jak dla mnie faworytem jest drużyna z Gliwic a nie tak jak buków drużyna z Nowego Sącza. Dlaczego myślę że drużyna z Gliwic powinna wygrać to spotkanie? A już mówię. Drużyna gospodarzy na własnym terenie spisuje się fatalnie... Jedna wygrana oraz trzy porażki to fatalny wynik, a przygrywali nawet z słabą Polonią Bytom oraz Wisłą Płock 1:3 i Wartą Poznań 0:3 . Natomiast Piast Gliwice na wyjazdach spisuje się dobrze. Przegrali tylko pierwsze spotkanie na inaugurację z Wisłą Płock 1:0 potem był remis z Arką Gdynia 2:2 a następnie to już same wygrane: Polonia Bytom 0:2, Wartą Poznań 1:3 i Górnikiem Polkowice 0:2. Jak widać wyniki mówią same za siebie i nie wiem czemu buki faworyzują drużynę z Nowego Sącza. Mam nadzieję że jutro faworyt do awansu nie da klapy i pokona słabo spisująca się drużynę gospodarzy. Pozdrawiam!

⛔
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia 1. liga
Spotkanie: Dundalk - Shamrock Rovers
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclick
Analiza:
2 Shamrock gra z 6 Dundalk (w lidze 10 drużyn). Shamrock w lidze 4 zwycięstwa z rzędu, Dundalk 4 remisy. Shamrock w ostatnim czasie potrafił awansować do LE eliminując w IV rundzie partizana. Shamrock ma ogromną szansę wskoczenia na pierwsze miejsce w tabeli gdyż lider Derry city ma ciężki mecz z 3 drużyną ligi Sligo rovers i jest szansa na zgubienie przez nich punktów. Dodatkowo Shamrock ma mecz mniej w lidze a zostało coraz mniej kolejek do końca. Teraz właśnie mogą sobie wypracować sobie przewage 3-6 które mogą dać mistrzostwo. Dundalk nie jest słabe u siebie a Shamrock nie ma jakiegoś super H2H z nimi w ostatnim czasie ale myślę, że SR powalczą ostro z powodów wyżej wymienionych i będą 3 pkt.
Dundalk nie jest słabe
✅80
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US OPEN 02:00
Spotkanie: Jack Sock vs Andy Roddick
Typ: ponad 3,5 setów
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Jack Sock zrobił na mnie olbrzymie wrażenie w meczu z Gicquelem. Gra zaskakująco dojrzale jak na 18 latka. W odróżnieniu do moim zdaniem słabego Ryana Harissona jest zupelnie niedoceniany i kursy na niego są olbrzymie. Sock stylem gry przypomina mi Lendla, bardzo dobry serwis poparty przyzwoitą grą przy siatce oraz dobra gra z głębi kortu. Roddick nie jest na tyle mocny aby kurs na niego wynosił poniżej 1,05. Myślę, że młody amerykanin jest nie gorszy od Michaela Russela i uda mu się urwać przynajmniej jednego seta z drugiej strony wierzę, że Roddick nie przegra 0-3. Pomimo dużej różnicy w kursach spodziewam się wyrównanego spotkania. Gdyby nie ograniczenie kursu do 5,0 spróbowałbym zwycięstwa nastolatka.
⛔100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: US Open 2011 R3, Tennis
Spotkanie: N. Petrova - S. Stosur
Typ: N. Petrova
Kurs: 2.740
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ostatni mecz na Louis Armstrong Stadium, więc powinien zacząć się już po północy. Petrova jest formie od dłuższego czasu, podobnie sytuacja wygląda u Australijki, więc zapowiada się dobry mecz. Największy atut Stosur to podanie, ale Nadia pokazuje, że wcale nie radzi sobie gorzej w swoich gemach serwisowych. Obie to uznane deblistki. Przewaga Nadii jest w grze z głębi kortu, myślę, że da sobie radę z forehandem Australijki.
Backhand Rosjanka ma o klasę lepszy od Stosur i jeśli poradzi sobie z kick serwisem w czym pomoże jej wzrost będzie dobrze. H2H 4-1 dla Petrovej, więc Nadia powinna czuć się dzisiaj pewnie. Stosur potrafi grać genialnie, ale są zawodniczki z którymi nie radzi sobie za dobrze i myślę, że Rosjanka jest jedną z nich.
⛔100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Spotkanie: Christina McHale - Maria Kirilenko
Typ: over 21.5 gemów
Kurs: 1,85
Buk: Expekt
Data: 03.09.2011 - 1:00

Analiza:




W nocy odbędzie się mecz trzeciej rundy US OPEN pomiędzy reprezentantką gospodarzy, młodą i uzdolnioną McHale, która obecnie znajduje się w dobrej formie a Rosjanką Marią Kirilenko. McHale ma na swoim rozkładzie między innymi liderkę światowego rankingu Karolinę Wozniacką, a w poprzedniej rundzie odprawiła w dwóch setach Marion Bartoli, więc to świadczy o tym, że ta zawodniczka ma talent i znajduje się w dobrej formie. Co do Kirilenko to na US OPEN nigdy nie przeszła trzeciej rundy a znajdowała się w niej aż pięciokrotnie w swoich ośmiu występachw tej imprezie. Teraz również czeka ją trudne zadanie, bo trafiła na groźną rywalkę. Obie w pierwszej rundzie grały trzy sety, natomiast w drugiej wygrały pewnie po 2:0. McHale jak już wspomniałem w pokonanym polu pozostawiła Bartoli (7:6 6:2), a Kirilenko odniosła zwycięstwo z rodaczką - Dusheviną (6:1 6:2). W konfrontacji między nimi spodziewam się wyrównanego spotkania, gdyż Rosjance na pewno będize zależało na tym, aby w końcu odnieść życiowy sukces i przebrnąć trzecią rundę, a Amerykanka też będzie walczyła z całych sił o jak najlepszy wynik przed własną publicznością. Liczę na bardzo emochonujący, trzysetowy pojedynek.
⛔100
 
N 14

nsc

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, US Open
Spotkanie: Victoria Azarenka - Serena Williams
Typ: Serena Williams wygra 2:0
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betclick

Analiza:
Spotkanie w ramach 3 rundy US Open. Na przeciw siebie staną Azarenka i Williams. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że Amerykanka jest faworytem tego meczu jak i całego turnieju. Śmiało można powiedzieć, że w ostatnim czasie jest w życiowej formie, a wtedy pokonanie jej graniczy z cudem. US Open to jest jej turniej, zależy jej na nim jak nikomu, dlatego też podchodzi do niego z stuprocentowy zaangażowaniem i nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. W pierwszym dwóch rundach Serena rozgromiła swoje przeciwniczki oddając jedynie 3 gemy w obydwóch meczach! Takie coś rzadko się zdarza nawet jeśli rywalki są bardzo słabe. Williams i Azarenka grały ostatnio 2,5 tygodnia temu w półfinale turnieju w Toronto i Serena nie miała większych problemów z pokonaniem Białorusinki ogrywając ją 2:0 (6:3, 6:3). Historia lubi się powtarzać i nie inaczej będzie jutro. H2H obu tenisistek wynosi 5:1 na korzyść Amerykanki. Z 5 wygranych meczy aż 4 zakończyły się wygraną 2:0.
✅ 60
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska I liga
Spotkanie: Bogdanka Łęczna - KS Polkowice
Typ: Bogdanka Łęczna
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Klub z Łęcznej podejmie na swoim stadionie graczy z Polkowic i na pewno nie będzie to łatwy pojedynek dla przyjezdnych. W ostatniej kolejce Bogdanka rozegrała całkiem ładny mecz z Kolejarzem wygrywając 1:2. Aktualnie z dorobkiem 10 punktów piłkarze z Łęcznej zajmują 5. pozycję w tabeli natomiast Polkowice z zaledwie 3 punktami zamykają tabelę. Co więcej ci drudzy od trzech meczów nie zdobyli punktu. W spotkaniu z Łęczną również nie zanosi się by urwali choć jeden punkcik i stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
✅60
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 2. liga
Spotkanie: Elche - Murcia
Typ: Elche
Kurs: 1,80 Betclic
Analiza: Jako że mamy małą przerwę w rozgrywkach pierwszoligowych, z wiadomych powodów, warto byłoby w tą sobotę rzucić okiem na spotkania hiszpańskiej Liga Adelante. Dzisiejszy gospodarz, w nie tak dawno zakończonym sezonie 2010/11 radził sobie całkiem przyzwoicie i niewiele brakowało do wskoczenia do pierwszej ligii, na co można liczyć - jak śmiem przypuszczać - w tym sezonie. Sytuacja &quot;w górze&quot; tabeli jest zawsze do ostatniego spotkania niejasna, więc trzeba już od pierwszych kolejek walczyć o punkty, zwłaszcza z przeciwnikiem, któremu można łatwo je urwać, takiemu jak Murcia. Elche potrafiło ogrywać nawet te zespoły, które w tym roku będziemy oglądać w jednej tabelce z Barceloną i Realem (tj. Rayo Vallecano i Betis).
Przypomnę tylko, że już w pierwszej kolejce Elche pokonało Gironę aż 4:1, a Murcia, jak można było przypuszczać, przegrała z Celta Vigo 1:3. Naturalnie wyniki z pojedynczych spotkań to zbyt mało na wielkie wnioskowania, ale śmiem wątpić by drużyna pokroju Elche, z aspiracjami na awans, miała odpuścić jakiekolwiek spotkanie, bo jak wspomniałem, walka o pozycję toczy się do samego końca i jest wiele groźniejszych drużyn, na których się punkty straci. Kurs na poziomie 1,80 dodatkowo zachęca, więc polecam wzięcie spotkania pod uwagę.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, US Open
Mecz: Anderson, Kevin - Fish, Mardy
Data: 03-09-11 17:00
Typ: Kevin Anderson
Kurs: 4.92
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: W jednym z sobotnich meczy trzeciej rundy singlistów wielkiego szlema rozgrywanego na kortach twardych w Nowym Jorku zmierzą się ze sobą dwaj naprawdę równorzędni tenisiści, którzy prezentują się na tym turnieju wyśmienicie. Chodzi mi o pojedynek reprezentanta Republiki Południowej Afryki Kevina Andersona z jednym z wielu zawodników reprezentujących amerykańskie barwy, lecz tego dnia wydaje mi się, że i to Fish&#39;owi nie pomoże. Kurs na zagranie na Andersona bardzo kusi i dlatego zdecydowałem się zaryzykować. Szanse obydwu zawodników na końcowe zwyciestwo stawiam w stosunku &quot;fifty-fifty&quot; z małą przewagą dla Andersona. Jak wiemy Fish jest teraz w życiowej formie, a przynajmniej od dłuższego czasu prezentuje wysoki i równy poziom gry. Od czasu gry w cyklów turniejów US Series poprzedzających start wilkiego szlema w Nowym Jorku, Fish regularnie dochodził do decydujących faz turnieju, wygrywając m.in. w Atlancie w finale z Isnerem. Kolejne dwa finały to minimalne przegrane z zawodnikami, którzy i w ostatnim czasie są w wyśmienitej formie. Najpierw w Los Angeles Fish przegrał z Gulbisem, który nie dał żadnych szans podczas US Open nawet Juznemu, nie oddał mu nawet seta. Dwa tygodnie później, Fish zameldował się w kolejnym finale, ulegając liderowi światowego rankingu, Novakowi Djokoviciowi 2:6, 6:3, 4:6, czyli po walce.W ostatnim turnieju w Cincinnati Fish w półfinale przegrał z Murrayem 3:6, 6:7 po ciekawych perypetiach w końcówce meczu. Kto oglodał, to wie o co mi teraz chodzi. W samym już turnieju głównym podczas US Open, Mardy Fish nie przegrał jeszcze ani jednego seta, jednak nie trafiał na wymagajacyh rywali. Ogrywał w pierwszej rundzie Niemca Tobiasa Kamke w stosunku 6:2, 6:2, 6:1, aby nastepnie odprawić z kwitkiem Malka Jaziriego, wygrywając 6:2, 6:2, 6:4. Mój faworyt w tym meczu, czyli Kevin Anderson także dobrze prezentował się podczas US Series, a odpadał z turniejów z takimi zawodnikami jak: Gilles Muller (6:7, 6:7), Viktor Troicki (3:6, 3:6), Stanislas Wawrinka (4:6, 6:4, 4:6) oraz Richard Gasquet (6:7, 4:6). Widać, że prezentował się już wtedy na przyzwoitym poziomie. Podczas US Open w pierwszej rundzie Kevin Anderson wygrał 3:0 z Soedą oddając rywalowi zaledwie 4 gemy podczas całego meczu! W kolejnej, drugiej rundzie US Open Anderson Michaela Llondre 6:1, 6:2, 6:2. Formę przygotował w bardzo odpowiednim momencie. Myślę, że zmęczenie Fisha da o sobie znać i po bardzo trudnych i mocnych serwisach ze strony Andersona &quot;odeche&quot; mu sięgrać z rywalem. Ja stawiam na końcowe zwycięstwo Andersona i wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawy typ ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Figueirense - Sao Paulo
Typ : X
Kurs : 3,30
Bukmacher : Bwin
Gospodarze mało strzelają, nie mają w swoich szeregach klasycznej &#39;dziewiątki&#39;. Najwyższa wygrana w stosunku 2-0 śmieszy. Z tyłu dużo lepiej, średnia 1,3 straconych bramek w meczu. Problem z ustabilizowaniem formy widoczny L-W-L-W, nie widać tu regularności. Sao Paulo w ligówce nieco wyżej, dużo remisują, ostatnio porażka ze średnim Fluminense, u siebie, 1-2. Żeby wygrać to za mało, ale w sam raz na remis, który nie skrzywdzi żadnej z drużyn. Ostatnimi czasy bezpośr. lepsze Sao Paulo, więc jest motywacja aby nie przegrać po raz kolejny.
http://forum.bukmacherskie.com/profile.php?do=editsignature
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, US Open
Mecz: Ivo Karlovic - Alexandr Dolgopolov
Typ: Ivo Karlovic
Kurs: 2,10
Bukmacher: Pinnacle

Jutro o 17:00 zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy
Ivo Karlovicem a Alexandrem Dolgopolovem. Chorwat rozgrywa tutaj
bardzo dobry turniej. Wczoraj odprawił z walizkami faworyzowanego
Gasqueta. Jego serwis funkcjonował na najwyższym poziomie nie dając praktycznie szans Francuzowi na jakikolwiek return. Zdobył
aż 29 asów i 71% pierwszego podania. Ponadto bardzo dobry forhend w jego wykonaniu i nienaganna gra przy siatce. Ukrainiec to gracz, który posiada urozmaicenie w swojej grze, potrafi zmusić przeciwnika swoimi wymianami do biegania po całym korcie, jednak gra bardzo nierówno, co uświadczył wczorajszy jego mecz z Włochem Cippolą. Dlatego nie daję mu wielkich szans, ponieważ jeśli popełni choćby jeden błąd w secie i da się przełamać, to może mieć wielki problem z tak serwującym Chorwatem. Stawiam tutaj na zwycięstwo Chorwata z dość nierównym Ukraińćem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2011
Spotkanie: Samantha Stosur - Nadia Petrova
Typ: Samantha Stosur wygra 2:0
Kurs: 2.360
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejny dzień na kortach Flushing Meadows i w trzeciej rundzie na drodze Australijki Stosur pojawiła się Rosjanka Nadia Petrova. h2h 4:1 dla Petrovej, jednak ja liczę na powtórkę wyniku z tegorocznego turnieju w Eastbourne, gdzie to Samantha wygrała z Rosjanką w dwóch setach. Droga Stosur do trzeciej rundy: 2:0 (6:2 6:3) z Sonią Arvidsson oraz 2:0 (6:3 6:4) z Coco Vandeweghe - miałem okazje obejrzec kilka wymian ze spotkania drugiej rundy z Coco - która proponuje siermiężny styl, oparty na mocnej zagrywce, bieganiu i wygrywaniu długich wymian - popełniając przy tym małą ilosc UE. - Jak widac Samantha poradziła sobie z nią bez większych problemów - oddając jej tylko jeden gem przy swoim serwisie - prezentując wysoki procent wygranych piłek po 1szym serwisie (76%). Natomiast Nadia Petrova: 2:1 (6-3 1-6 6-4) z Yung-Jan Chan oraz 2:0 (6:2 6:4) z Poloną Hercog. Bardzo dobrze w drugim spotkaniu prezentował się serwis Rosjanki - 1szy na procencie 68% w karo oraz aż 83% piłek wygranych po 1szym serwisie Nadii - nie tracąc przy tym serwisu na rzecz Hercog. Na Polonę wystarczył tylko serwis Rosjanki, ponieważ w tym spotkaniu Nadia nie wygrała bezpośrednio żadnej piłki (winners), nie popełniła także żadnego wymuszonego błędu - dziwny mecz. Dzisiaj liczę na twardy, wyrównany i &quot;męski&quot; pojedynek, w którym przez cały czas koncentracja Australijki Stosur będzie utrzymywac się na wysokim poziomie - który pozwoli wygrywac sporą ilośc punktów - po dobrym serwisie - ewentualnie szybko kończonymi akcjami po skutecznej zagrywce.


Skuteczna zagrywka, oraz atomowe uderzenia z forehandu - czyli zagrania firmowe Samanty Stosur. Czy przybliżą ją do awansu do czwartej rundy US Open?
⛔100
 
levarek 2

levarek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Spotkanie: Andy Roddick - Jack Sock
Typ: Tibreak w 1 secie
Kurs: 5
Buk: Sportingbet
Data: 03.09.2011 - 3:00

vs
Andy Roddick znany jest ze swojego potężnego serwisu, dzisiaj w nocy spotka się również z zawodnikiem którym głównym atutem jest serwis, i choć Roddick jest zdecydowanym faworytem u buków nie sądzę aby poszło mu tak łatwo jakby na to wskazywał kurs. Sock dobrze spisał się w poprzedniej rundzie, a Roddick dość słabo jak przystało na faworyta bo przegrał seta z słabym Russelem. Myślę że jeśli Sock bedzie trzymał swój serwis będzie poważnym rywalem dla Roddicka, więc stawiam na Tiebreak w 1 secie wierząc że obydwoje będą trzymać swój serwis.
⛔100
 
lacroz 0

lacroz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Spotkanie: USA(-1,5)-Kostaryka
Typ: 1
Kurs: 2,5
Buk:PinnacleSports

Analiza: W sobota rano o godzinie 5 rano w ramach meczu towarzyskiego drużyna ze stanów zjednoczonych podejmować będzie reprezentacje kostaryki. Na początku nadmienie że USA w rankingu FIFA zajmuje 28 miejsce zaś drużyna Kostaryki 60. Oczywiscie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest druzyna z ameryki która w ostatnio finale CONCACAF ulegli drużynie Meksyku 2:4. Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce 2 lata temu skończyło się remisem 2:2, lecz od tamtego czasu drużyna gości bardzo spadła w dół w rankingach, a co mi odrazu rzuciło się w oczy to to że goście tracą bardzo dużo goli dlatego myślę ze po takim kursie naprawde opłaca się postawić że drużyna gospodarzy wygra ten mecz z conajmniej dwoma golami przewagi
⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, Eurobasket
Chorwacja - Czarnogóra
Czarnogóra 2.60
Bwin
3/10

Ostatnio grałem przeciwko Czarnogórze, na Bośnie. Teraz czas na Chorwatów. I tutaj widzę walju w tym kursie. Chorwaci na sporo pozwalają rywalom na desce. To już nie te czasy kiedy są pod koszem mocni Kasun, Vujcic czy Banic. Niestety. Finowie w ataku mieli 14 zbiórek, Macedończycy 11. Czarnogórcy pod koszem nawet mocni. Mają Pekovica, Dasica czy młodego Vucevica. Powinni dobrze wykorzystać zbiórki na atakowanej desce. W poprzednich meczach trochę ich mieli, bo 12 i 15. Chorwaci sporo strat - 36 w obu spotkaniach. Widać czasem brak zgrania. Czarnogórcy w 1 meczu 23 straty, tak podkoszowi oddali rywalom dużo piłek, ale w drugim już z Bośnią się ogarnęli i było tylko 11 strat. Chorwacja jak mówiłem to obecnie nie jest podkoszowa potęga, także myślę, że Czarnogórcy odpowiednio to wykorzystają i pokuszą się o wygraną jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Towarzyskie
Spotkanie: USA - Kostaryka
Typ: 1
Kurs: 1.53
Buk: WilliamHill
Analiza:
W godzinnach porannych (05:00) czasu polskiego dojdzie do pojedynku towarzyskiego pomiędzy reprezentacjami USA i Kostaryki. Pojedynek zostanie rozegrany w Kalifornii, USA. Zapraszam do analizy.
Największym sukcesem gospodarzy w 2011 roku jest dojście do finału Gold Cup. Tam jednak doznali porażki z Meksykiem 2:4. Jednak nie spełna dwa miesiąca od tego meczu znów zmierzyli się ze sobą i padł wynik 1:1. Doskonałym posunięciem było zatrudnienie J. Klinsmanna. Niemiecki selekcjoner wprowadzi swoją myśl szkoleniową, a pamiętamy przecież jak pod jego wodzą spisywała się reprezentacja Niemiec. Na ten mecz powołał bardzo silną kadrę; o to ona:
Bramkarze (2): Bill Hamid (D.C. United), Tim Howard (Everton)
Obrońcy (7): Carlos Bocanegra (Rangers), Edgar Castillo (Club America), Timmy Chandler (FC Nürnberg), Clarence Goodson (Brondby), Michael Orozco Fiscal (San Luis), Tim Ream (New York Red Bulls), Jonathan Spector (Birmingham City)
Pomocnicy (8): Maurice Edu (Rangers), Fabian Johnson (Hoffenheim), Sacha Kljestan (Anderlecht), Jeff Larentowicz (Colorado Rapids), Chris Pontius (D.C. United), Robbie Rogers (Columbus Crew), Brek Shea (FC Dallas), Jose Torres (Pachuca)
Napastnicy (4): Juan Agudelo (New York Red Bulls), Jozy Altidore (AZ Alkmaar), Teal Bunbury (Sporting Kansas City), Landon Donovan (Los Angeles Galaxy)
Goście nie osiągnęli niczego wielkiego podczas turnieju Gold Cuo. Również na Copa America mogą się pochwalić tylko jednym zwycięstwem (Boliwia 0:2), ponadto zanotowali dwie porażki, kolejno: Kolumbia 1:0 i Argentyna 3:0. Selekcjoner R. La Volpe na to spotkanie powołał następujących piłkarzy:
Bramkarze
Keylor Navas / Levante (ESP)
Leonel Moreira / Herediano
Danny Carvajal / A.D. San Carlos
Obrońcy
Christopher Meneses / Alajuelense
Carlos Johnson / Cartaginés
José Salvatierra / Alajuelense
Michael Umana / Chivas USA (USA)
José Mena / Saprissa
Roy Miller / Red Bull (USA)
Roy Smith / Orión FC
Johnny Acosta / Alajuelense
Pomocnicy
Randall Azofeifa / Genclerbirligui (TUR)
Michael Barrantes / Aalesund (NOR)
Allen Guevara / Alajuelense
Kareem Mclean / Limón FC
David Guzmán / Saprissa
Rodney Wallace / D.C. United (USA)
Cristian Bolanos / Copenhague (DEN)
Álvaro Sánchez / A.D. San Carlos
Napastnicy
Daniel Colíndres / Santos de Guápiles
Randall Brenes / Cartaginés
Josué Martínez / Saprissa
Álvaro Saborio / Real Salt Lake (USA)
Winston Parks / FK Baki (AZE)
Piłkarzy gospodarzy występują w lepszych klubach niż ich dzisiejsi przeciwnicy. W dodatku w zespole gości zabraknie Cristiana Bolanosa, który nabawił się kontuzji. R. La Volpe zdecydował się powołać większość piłkarzy z ligi kostarykańskiej, która zdecydowania odstaje od MLS. Potencjał piłkarski jest po stronie gospodarzy. Mam nadzieje, że niemiecki selekcjoner odnotuje dzisiejszej nocy pierwsze zwycięstwo z reprezentacją USA. Powodzenia!
⛔100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Piłka Nożna, III Liga Małopolsko - Świętokrzyska
Beskid Andrychów - Limanovia Limanowa
Typ: Limanovia Limanowa
Kurs: 1,85
Tobet
Wynik do sprawdzenia na http://www.futbol.org.pl
Analiza:
Drużynę buduje się od obrony...w Limanovii chyba wzięli sobie to do serca, bo po trzech kolejkach zaledwie jedna stracona bramka w końcówce w meczu z Granatem Skarżysko Kamienna. Przez trzy kolejki wydawało się jednak, że Limanovia zapomniała o drugim czynniku, który pozwala mecze wygrywać. O napastnikach. A przecież w IV lidze nie mieli z tym problemów, wzmocnili swoją drużynę między innymi Jackiem Pietrzakiem, byłym królem strzelców IV ligi. Limanovia, drużyna budowana mądrze przez prezesa Zbigniewa Szubryta miała być faworytem III ligi razem z Unią Tarnów i Szreniawą Nowy Wiśnicz. A tu początek - falstart, cztery punkty w trzech meczach, zaledwie jedna strzelona bramka. Po dobrych występach w PP beniaminek sobie odpuścił. W ostatnim meczu jednak złapali wiatr w żagle, ograli całkiem mocną Janinę Libiąż 4:0, dwie bramki zdobył znany nawet z Ekstraklasy Artur Prokop. Czy to będzie początek marszu w górę tabeli? Zapewne, zawodnicy Limanovii mają potencjał i powinni zacząć piąć się w góre tabeli.
A Beskid? Gospodarze tego spotkania jak narazie grają bezbarwnie, remisy z Łysicą Bodzentyn oraz Popradem Muszyna, wygrana z Górnikiem Wieliczka oraz porażka z Lubaniem Maniowy (swoją drogą na ten mecz nie dojechali sędziowie - a nie jak podaje 90minut spóźnili się, w III lidze to zdarza się chyba bardzo rzadko, jestem bardzo ciekaw co ich zatrzymało). Tuzy tej ligi to nie są, no może jedynie Poprad potrafi u siebie powalczyć nawet z najlepszymi. Grający trener Beskidu Mirosław Kmieć mógł mieć nadzieję na znacznie lepsze miejsce w tabeli niż 8ma pozycja z 5ma punktami, przed sezonem zapewne celowali minimum w 8, a kto wie czy nie w 10pktów przed tymi meczami.
Podsumowując - mecz drużyn które troszkę zaspały na starcie rozgrywek, Beskid jednak korzysta z tego, że inne drużyny o podobnym potencjale (Dalin Myślenice, Poprad Muszyna czy Janina Libiąż) zaspały jeszcze bardziej i zajmuje przyzwoite 8. miejsce w tabeli. Limanovia już musi gonić głównych konkurentów do awansu i każda strata punktów będzie dla nich sporym problemem, a każdy myśli o awansie. Ten moim zdaniem przyjdzie za rok, ale jednak Limanovia jest drużyną o klasę lepszą od Beskidu i nawet na wyjeździe, przy dopingu (bo nawet w Maniowych kibice Beskidu krzyczeli całkiem głośno, więc co dopiero u siebie) fanów gospodarzy powinni dać radę ograć Andrychowian.
✅85
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
POLSKA: Ekstraklasa
.....VS.....
Azoty Puławy-Stal Mielec
Typ: Stal
Kurs: 3,10
Buk: Bet365.
Stawka: 6/10
Już jutro w sobotę 3 września o godzinie 18:00, będzie miała miejsce inauguracja sezonu 2011/2012 PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej.
W pierwszym spotkaniu tego sezonu zespół Stali Mielec udaje się do Puław, gdzie zmierzy się z drużyną, która na koniec poprzedniego sezonu zajęła 7. miejsce.
Nie rozumiem kursu jaki wystawił bukmacher. Co prawda w ubiegłym sezonie popularni &quot;Czeczeńcy&quot; Ryszarda Skutnika ulegli dwa razy Puławianom ale tylko a może i aż 1 bramką.
Do zespołu Azotów Puławy wracają kontuzjowani gracze-Michał Szyba,Krzysztof Łyżwa i Piotr Wyszomirski, a poza zasięgiem szkoleniowca pozostaje już tylko Wojciech Zydroń - najskuteczniejszy gracz nadwiślańskiego klubu wciąż nie uporał się z urazem, jakiego doznał pod koniec poprzedniego sezonu. 32-letni skrzydłowy uszkodził chrząstkę stawową a w połowie czerwca poddany został operacji.
W przerwie letniej nad Wisłą doszło do lekkiego przewrotu kadrowego, a prezes Jerzy Witaszek postawił na odmłodzenie zespołu, co było owocną podpisania trzyletniej umowy sponsorskiej z Zakładami Azotowymi Puławy. Z zespołem rozstali się Paweł Sieczka (35 lat), Maciej Sieczkowski (26 lat), Oleg Siemionov (29 lat) i Tomasz Pomiankiewicz (28 lat), szeregi klubu zasilili za to Piotr Masłowski (23 lata), Michał Bałwas (21 lat), Krzysztof Łyżwa (21 lat) oraz Krzysztof Tylutki (26 lat), po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją do gry wrócił bramkarz Marcin Gładysz.
Uzupełnieniem na skrzydle dla Wojciecha Zydronia jest Bałwas, który w meczach sparingowych imponował przede wszystkim grą w defensywie. Wysoką formą podczas turnieju w Dzierżoniowie błysnął Tylutki, a dużą niewiadomą pozostaje Łyżwa, który jest graczem kreatywnym, dysponuje rzutem z obu rąk, na parkiecie czasem brakuje mu jednak zimnej głowy. Puławscy włodarze solidnie zadbali o wzmocnienie drugiej linii, problemem może być jednak koło - gdzie Kurowski dysponuje jedynie Mateuszem Kusem i Pawłem Grzelakiem.
Mecze sparingowe (oprócz Vive i Orlen) to druzyny takie sobie a wyniki jak dla mnie nie przedstawiają się imponująco.
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 24:19
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - Azoty Puławy 21:15
Azoty Puławy - Jurand Ciechanów 21:21
Nielba Wągrowiec - Azoty Puławy 32:26
Azoty Puławy - Vive Targi Kielce 24:31
Azoty Puławy - Vive Targi Kielce 25:35
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 24:32
Azoty Puławy - Dinamo Połtawa 16:16
NMC Powen Zabrze - Azoty Puławy 15:21
HCB Karvina - Azoty Puławy 18:15
ZTR Zaporoże - Azoty Puławy 14:13
Azoty Puławy - SKA Mińsk 23:18
Mieszko Brześć - Azoty Azotów 18:18
Zarja Kaspija Astrachań - Azoty Puławy 20:23
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 24:20
Stal Mielec po fenomenalnym sezonie 2010/11 wiele osób spodziewało się transferowej ofensywy drużyny z Podkarpacia. Włodarze klubu w oknie transferowym skupili się bardziej na utrzymaniu trzonu zespołu.Pozyskano bramkarza Pawła Kiepulskiego (GSPR Gorzów Wlkp.) w miejsce kontuzjowanego Krzysztofa Lipki, rozgrywającego Łukasza Szatko (Unia Tarnów),obrotowego Wiktora Jędrzejewskiego (Orlen Wisła Płock) oraz Rafała Glińskiego z Vive.
Oczywiście tzw.&quot;zna&quot;f&quot;cy&quot; szczypiorniaka plasują Stal (tak samo jak w ubiegłym sezonie) na pozycjach barażowych bo jak to określili haha &quot;juz wszyscy wiedzą jak Stal gra&quot; no oczywiście że wiedzą tylko wiedzą o tym już od 3 kolejki ubiegłego sezonu :p
Mecze sparingowe Stali :
SPR Stal Mielec - Vive Targi Kielce 23:41
SPR Stal Mielec - Vive Targi Kielce 29:45
SPR Stal Mielec - Tatran Prešov 45:40
NMC Powen Zabrze - SPR Stal Mielec 30:36
NMC Powen Zabrze - SPR Stal Mielec 32:31
SPR Stal Mielec - NMC Powen Zabrze 32:26
SPR Stal Mielec - NMC Powen Zabrze 30:27
KS Sasja - SPR Stal Mielec 27:29
United HC Tongeren - SPR Stal Mielec 24:33
KV Sasja - SPR Stal Mielec 27:34
United HC Tongeren - SPR Stal Mielec 25:32
Cel-Makers OCI Lions - SPR Stal Mielec 28:30
SPR Stal Mielec - KS Czuwaj Przemyśl 37:30
SPR Stal Mielec - KS Czuwaj Przemyśl 40:27
Tatran Prešov - SPR Stal Mielec 37:31
Najcenniejszym sprawdzianem był ostatni mecz z mistrzem Słowacji-Tartanem Prešov który notabene ograł np. Vive :p co prawda przegrany ale tylko dlatego że Skutnik wystawił w końcówce samych rezerwowych i sprawdzał różne warianty gry.Wygrany turniej towarzyski w Belgii. I chyba najlepsza informacja-wreszcie jest sponsor!! i są pieniądze. Teraz &quot;Czeczeńcy&quot; mogą spokojnie grac swoje co grają od 3 lat w niezmienionym składzie dodatkowo wzmocnionym.
Podsumowując - szybka gra wzmocnionej Stali i powrót po kontuzjach kilku zawodników Puław którzy nie przepracowali odpowiednio okresu przygotowawczego a także brak ich najlepszego strzelca stawia Stal w uprzywilejowanej sytuacji.Nie będą grali na wyjeździe tylko u siebie ???? Do Puław wybiera się spora grupa fanów mieleckiego szczypiorniaka
*Azoty Puławy - SPR Stal Mielec / 03.09.2011 godz. 18.00
Azoty jako jedna z nielicznych drużyn, znalazła w minionym sezonie receptę, by dwukrotnie pokonać Stal Mielec. W Puławach po cichu liczą na awans do strefy medalowej. By ten cel zrealizować poczyniono znaczące kroki. Konfrontacja z &quot;czarnym koniem&quot; sezonu 2010/11 będzie prawdziwą próbą możliwości nadwiślańskiej ekipy. - Możemy spodziewać się szybkiego meczu - twierdzi Marcin Kurowski - szkoleniowiec Azotów. W zespole z Podkarpacia postawiono na utrzymanie kadry, która tak świetnie radziła sobie w minionych rozgrywkach. Kolektyw, zgranie mają być oprócz świetnej kondycji główną bronią Czeczeńców. Podopieczni Ryszarda Skutnika głęboko wierzą w zainkasowanie dwóch punktów, tym bardziej, że Azoty na długi czas straciły swoje największe żądło - Wojciecha Zydronia. Starcie obu drużyn zapowiada się niezwykle pasjonująco, ciężko jest jednak wskazać faworyta tego pojedynku.

[size=x-small]*źródło Sportowefakty[/size]
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. Euro 2012
Spotkanie: Szkocja-Czechy
Typ: poniżej 1 bramki w meczu (1 gol - zwrot)
Kurs: 5,5 =&gt; 5
Buk: Bet365
Szkoci na własnym boisku nie zwykli przegrywać (Hiszpania- wyjątek od reguły), potomkowie William Wallace&#39;a już nie raz udowodnili, że twardą grą są w stanie zneutralizować niemal każdą ofensywę, jednak mimo graczy z przodu takich jak Boyd czy Miller nie słyną z finezji w ataku (co widać było m.in w meczu z Liechtensteinem - wymęczone zwycięstwo 2:1 w samej końcówce).
Czesi natomiast starają się odbudować drużynę po nieudanych eliminacjach do MŚ (gdzie okazali się lepsi tylko od San Marino i Polski), pierwszy mecz w tych eliminacjach przegrali u siebie z nieobliczalną Litwą, następnie było niewiele lepiej (2 wymęczone zwycięstwa z Liechtensteinem, porażka z Hiszpanią i minimalne zwyciestwo ze Szkotami), ogółem Czesi strzelili 6 bramek w 5 meczach (4 z outsiderem z księstwa L.) Waleczne Serca pod tym względem wypadają jeszcze gorzej (4 bramki w 4 meczach). W tym meczu typuje bezbramkowy remis, chociaż nie wykluczam, że może coś wpaść ze stałego fragmentu gry, dla wysokich i dobrze walczących w powietrzu Szkotów, będę naprawdę wielce zaskoczony jeśli w tym meczu padnie 2 lub więcej bramek
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom