>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 03.08.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ; 1
Kurs 1.75
Buk :Williamhill
Godz 18:00

Mimo iż w jakimś tam stopniu kibicuję Wiślakom, uważam iż dzisiaj nie uda im się nawet zremisować tego spotkania. To słowa Smudy odnośnie do składu „Przy Pawle Brożku stoi znak zapytania. Arkadiusz Głowacki ma skręconą kostkę, więc nie wiadomo, czy zagra. Zobaczymy dzisiaj na treningu, jak będzie się czuł. Do kadry meczowej wraca Donald Guerrier. Jeśli nie zagra „Głowa”, do składu wejdzie Michał Czekaj” Remis z Beniaminkiem z Łęcznej czy z ekipą Piasta nie napawa optymizmem,zresztą jak sama gra Wiślaków. Lech zaczął jak burza z Piastem wygrywając 4;0,trochę zapędy ostudził im Górnik remisując na własnym stadionie 1;1, jednak moim zdaniem wszystko wskazuję na to że Lech na własnym stadionie wywalczy 3 punkty.
typ powtórzony ⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Belarus » Vysshaya Liga 2014
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fc Minsk - Shakhter Soligorsk
Typ: 2
Kurs: 2.20

Rozgrywki u naszych wschodnich sąsiadów nabrały tempa. Soligorsk jak rozpędzona lokomotywa jedzie po bandzie i pokonuje rywali bez większych trudności. Dzisiaj to oni są faworytem w meczu z FC Mińsk. A mecz wyjazdowy w niczym nie przeszkadza. O ich wspaniałej dyspozycji pisałem tutaj. Jeśli formę z Ligi Europejskiej przełożą w spotkania na szczeblu krajowym to możemy oglądać okazałe zwycięstwo. Wygrana w Belgii 2:5 z Waragem (Liga Europejska), wcześniej wygrana 5:1 z Derry City (Liga Europejska). Takie wyniki robią wrażenie i sprawiają, że można spodziewać się ich dobrego występu w dzisiejszym meczu. W sumie od 7 meczy trwa wspaniała passa zwycięstw. No i nic nie wskazuje na to, aby ta passa miała dzisiaj zostać przerwana w Mińsku. Atmosfera w klubie bardzo dobra, trener Borovski widać, że poukładał zespół w kolektyw. Ekipa FC Mińsk z tego co pokazują statystyki lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych niż na własnym obiekcie - co jest także powodem to pogrania przeciwko nim. Gospodarze na 7 pozycji w lidze z dorobkiem 23 punktów. Shakhter Soligorsk dla porównania zajmuje 4 miejsce. Ciekawym typem na to spotkanie byłby BTS z równoczesnym zwycięstwem gości. Myślę, że na takie zdarzenie mielibyśmy kursiwo około 4.00. Ale nie mogłem nigdzie znaleźć takiego rozwiązania. Zazwyczaj William oferuje tego typu zakłady, lecz w ofercie nie ma tym razem. Drużyna Soligorska musi sobie poradzić dzisiaj bez 2 obrońców - Igora Kuzmenoka oraz Siarhei Matveichyka. FC Mińsk z tego co doczytałem w pełnym składzie ma wystąpić. Mecze H2H zdecydowanie po stronie Soligorska, a 2 ostatnie mecze to zwycięstwa 3:1 i 4:1. Ci co boją się postawić czystej dwójki na Shakhter, można pokusić się o DNB z całkiem przyjemnym kursem około 1.50-1.60.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kazachstan
Spotkanie: Shaktar K.- I.Pavlodar
Typ: wygra ShaktarK. ( AH-1)
Kurs: 2.0
Buk: bet365
Godz: 12:30Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy to będzie duża sensacja. Obecnie zajmują 4 miejsce ( 35 pkt) w lidze i ciągle liczą się w walce o mistrzostwo kraju. Goście to dopiero 10 miejsce ( na 12 ekip) i przed nimi nic innego jak walka o utrzymanie. I teraz bardzo ciekawa statystyka Shaktar K. w lidze jeszcze nie przegrał u siebie meczu odnosząc 8 zwycięstw i 2 remisy a na chwilę obecną ciągnie wspaniałą serię 11 zwycięstw z rzędu. I. Pavlodar na wyjazdach radzi sobie tragicznie 1 zwycięstwo 3 remisy i 6 porażek przy czym traci bardzo dużo bramek gdyż na 10 spotkań stracili ich 22 . Shaktar K. kadrowo jest bardzo silne o czym świadczy fakt tego że aż 8 zawodników z tej drużyny jest powoływanych do kadr narodowych. A o sile tej ekipy nie dawno w LE przekonał się Chorwacki Hajduk Split który wracał z Kazachstanu z bagażem 4 straconych bramek. Wcześniej Shaktar K. wyeliminował z LE Litewski Atlantas ( 0-0, 3-0). I ostatnia sucha statystyka ale jakże wymowna gospodarze u siebie w lidze strzelili 20 goli tracili tylko 4 !!!! Kadrowo dzisiaj oba zespoły bez większych strat.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech - Wisła
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Powoli robi się z tego meczu pewniak dnia dla mnie,więc postanowiłem zagrać.
Takie słowa że ktoś tam na 100 procent wygra,działają na mnie jak płachta na byka. Po prostu z obserwacji świata typerów wiem że jak ktoś jest czegoś pewny i z butom i pychom,bez szacunku do typu o tym mówi to z reguły kończy się to jego głupią miną. Wiem też po sobie że im bardziej jestem czegoś pewny tym częściej to nie wchodzi. Tu trzeba jednak zaznaczyć że muszą za tym iść duże pieniądze. Jeżeli coś postawimy tylko wirtualnie lub za małe pieniądze i jesteśmy tego pewni to to wchodzi,ale jeżeli jesteśmy czegoś pewni i stawiamy grubo to jest od razu wynik odwrotny. Więc żeby bardziej było zrozumiałe to co napisałem,liczę że prócz słów o tym jak to Lech dziś jest pewny,stawiacie też na niego dobre kwoty,jeżeli tak to X2 pewne.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet, World Grand Prix
Godzina: 17:15
Spotkanie: Kenia - Australia
Typ: Kenia -1,5 seta
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pozostaje cały czas w sferze siatkówki kobiet. Dzisiaj zapraszam na spotkanie Kenijek z Australijkami. W gr.3 mamy za sobą juz 5 spotkan, Kenijki wygrały 2 z Algierkami i Meksykankami, przegrywając z Chorwatkami i 2 razy z Bułgarkami. Natomiast Australia w fatalnym stylu przegrała wszystkie 5 spotkań, 2 razy z Chorwacją i po razie z Bułgarią, Czechami i Kazachstanem. Bilans setów Kenijek 9-10 natomiast Australijek 1-15! W tym meczy jeżeli Australijki ugraja seta to bedzie wszystko na co je bedzie stać. Powodzenia wszystkim grającym mój typ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaRosja, Premier Liga
Spotkanie: Dynamo Moskwa – FK Rostov
Typ: over 2.5
Kurs: 2.06
Buk: Pinnacle
Godz. 14:30
Analiza:
Wraz z nadejściem Sierpnia rozpoczęły się rozgrywki Rosyjskiej Premier Ligi, trójka kandydatów już się zaprezentowała i to z bardzo dobrej strony pokonując bardzo pewnie swoich rywali, w pierwszym dzisiejszym starciu do gry przystąpi kolejny z kandydatów Dynamo Moskwa które w stolicy będzie podejmowało. FK Rostov.
Gospodarze mieli w poprzednim sezonie dużo większe aspirację niż czwarte miejsce, ale i tak jest to sukces bo w pewnym momencie dopadł ich kryzys i było znacznie niżej. Sytuacje jednak ratował w końcówce nowy trener który dostał szansę prowadzenia tego zespołu dalej. Skład wiele się nie zmienił bo i tak kadrowo wyglądali bardzo okazale ale kupno takiego gracza jak Valbuena na pewno w znaczący sposób zwiększy jakość drugiej linii. Wszystko wskazuje na to że podobnie jak rok temu najsłabszą formację będzie defensywna a zdecydowanie potwierdzają to gry towarzyskie w trzech sparingach stracili sześć bramek ale z drugiej strony błyszczeli w ofensywie strzelając tyle samo. Postawa w przodach nie dziwi bo mamy tam naprawdę dobrych graczy z ogromny doświadczeniem. Doświadczeni Kuranyi i Voronin wspierania przez młodego Kokorina to linia ataku, pomoc również bardzo doświadczona i kreatywna z Denisovem, Noboa, Dzudzsakiem oraz Zhirkovem no i rzecz jasna nowy nabytek Valbuena. Poprzedni sezon patrząc na bilans bramkowy zdecydowanie potwierdza to co napisałem wyżej 54 strzelone drugi najlepszy wynik, 37 straconych to zdecydowanie najwięcej patrząc na pierwszą trójkę i myślę że ta różnica nie uległa zmianie.
Rostov ma za sobą kapitalny sezon, niewielki klub w poprzednim roku wykiwał wszystkich potentatów zdobywając Puchar Rosji a i siódme miejsce w lidze to świetny rezultat. Na pewno walka w dolnych rejonach tabeli im nie grozi, bo skład niemal w całości utrzymany a jest to połączenie ogromnego doświadczenia z młodością. Na pewno zespół zasłynął z tego że w spotkaniach wyjazdowych podchodzi do każdego rywala bez kompleksów nie stawiając na defensywę stąd tylko dwa remisy i sporo bramek strzelanych jak i traconych. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na grę z najlepszymi ograli Zenit, Krasnodar, Rubin Kazan czy zremisowali z Dynamo Moskwa. Jedno jest pewne dziś nie wyjdą z defensywnym nastawieniem nie w pierwsze kolejce.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Godzina: 17:00
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,25
Bwin
Dzisiaj na godzinę siedemnastą w Siedlcach zaplanowano mecz inaugurujący rozgrywki pierwszoligowe w Siedlcach. Na przeciw siebie wybiegną jedenastki miejscowej Pogoni oraz Chojniczanki Chojnice. Siedlce po sześćdziesięciu pięciu latach doczekały się zespołu na drugim poziomie rozgrywek. W 1949 na tym poziomie grał zespół pod nazwą KS Ognisko Siedlce. Zaznaczyć można fakt że Siedlce nie mają na swym koncie żadnego zwycięstwa ligowego na tym szczeblu. Czy dzisiaj kibice będą światkiem pierwszej wygranej ? Moim zdaniem jest ku temu szansa. Autem Pogoni w ubiegłym sezonie była gra na swoim obiekcie. Z siedemnastu rozegranych spotkań tracili punkty tylko w czterech. Dwukrotnie remisując i tyleż samo razy przegrywając. W meczach tych stracili tylko czternaście goli strzelając rywalom aż trzydzieści cztery, więcej na swoim obiekcie zaaplikował tylko Znicz Pruszków. Obiekt przy Jana Pawła gromadzi duże rzesze kibiców co jest atutem gospodarzy. Przejde może do stanu dzisiejszego. W drużynie z Siedlec nie ma aż tak spektakularnych wzmocnień. Moim zdaniem dwa najważniejsze to Maciej Tataj z Motoru Lublin w ubiegłym sezonie strzelił on dwadzieścia dwa gole. Drugi ważny transfer to Tomasz Lewandowski, ten twardo grający obrońca będzie wzmocnieniem linii defensywnej zespołu co pokazały sparingi potrafi też strzelać bramki. W pierwszym składzie zapewne na szpicy wybiegnie wspomniany już Tataj, Lewandowski też zapewne będzie pewniakiem do występu. W środku pola możliwe że zobaczymy Bramkostrzelnego Krystiana Wójcika i ściągniętego ze Znicza Pruszków Sebastiana Olczaka. Przed nimi zagra Demianiuk który bedzie wspierał Tataja. Jeśli chodzi o skrzydła to wielce prawdopodobne ze na lewej flance zobaczymy młodego Drażbę byłego gracza Jagielloni oraz na prawej Dziubińskiego. Obrona to wspomniany już Lewandowski, zabraknie Dybca który pauzuje za kartki więc zagra zapewne Grudniewski na flankach Ratajczak i co ciekawostka grający ostatnimi czasy nawet jako napastnik Kosiorowski. Takie są moje przypuszczenia co do składu w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli chodzi o rywala najsilniejszą formacją wydaje się obrona. Do zespołu dokooptowano Przemysława Pietruszkę na lewą stronę defensywy i na środek Piotra Kieruzela z Floty co jeszcze ją wzmocniło. Zespół z Chojnic był ekipą która traciła mało bramek ale też i mało strzelali. W ubiegłym sezonie sporo remisowali na wyjazdach. dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy i doping kibiców który w ubiegłym sezonie był dwunastym zawodnikiem.
✅125
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:00
Spotkanie: M.Venus - G.Duran
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybrałem mecz z kwalifikacji do challengera w San Marino.Jest to druga runda.Duran jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.Przemawia za tym jedna bardzo ważna rzecz.A mianowicie-nawierzchnia.Na Clay Duran ma następujący bilans 224/176.Z reguły przechodzi on kwalifikacje i odpada w początkowych fazach turnieju.Jego rywal Nowozelandczyk zdecydowanie preferuje nawierzchnie twardą.Na clay dużo mniej rozegranych meczy w stosunku do Durana.To powinno być decydującym czynnikiem.Po za tym w pierwszej rundzie kwali męczył się niemiłosiernie z jakimś no name.A Duran łatwo ograł swojego przeciwnika.Good Luck !
✅57
 
P 0

p69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań hc azjatycki -1.0
Kurs: 2,375
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hit kolejki w polskiej ekstraklasie i także dorzucę swoje przysłowiowe 3 grosze do tego meczu. Hit kolejki chyba tylko dlatego, że grają ze sobą chyba jedne z najbardziej rozpoznawalnych polskich klubów. Ale ten sezon zaczyna się zupełnie różnie dla obydwóch drużyn. Wisła jak na razie to wojenka na linii klub-kibice i dwa remisy na początku sezonu. Nic więcej o tej ekipie powiedzieć nie można. Bezbarwna gra i wymęczone 2 pkt. na stracie. Dzisiejsi gospodarze są w zupełnie innej sytuacji. Wygrana na inaugurację 4:0 na własnym obiekcie i pechowy remis na trudnym terenie w Zabrzu. No i Liga Europejska. Dwie porażki na wyjazdach, ale jakie porażki. Bramkarze tych ekip grali chyba swoje mecze życia. PRZYGNIATAJĄCA przewaga Lechtów i dwa razy 0:1 w plecy. Jednak na swoim stadionie potrafili dobre akcje przypieczętować zdobyciem goli. Chęć udowodnienia czegoś kibicom powinna zmotywować piłkarzy i nakłonić ich do strzelenia co najmniej 2 goli nierównej Wiśle. Ostatnie 2 mecze to : 3:0 i 2:0 na korzyść Kolejorza.
⛔100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Shonan Bellmare - JEF Utd Chiba
Godzina: 12:00
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do tego meczu nie trzeba wielkich analiz wystarczy krótkie spojrzenie w tabelę drugiej ligi japońskiej. Shonan Bellmare to zdecydowany lider, który w 24 meczach tylko raz zaznał goryczy porażki, a raz podzielił się punktami z przeciwnikiem. Bilans bramkowy 53-10. Mnie jednak do tego typu przede wszystkim przekonuje gra lidera. Zdarzało mi się spojrzeć na sposób rozgrywania piłki i jest on przemyślany i spokojny. Każdy zawodnik na boisku ma swoją pozycję, wie co ma robić, robi to i często można do niego grać niemal na pamięć. Różnicę na dodatek robi Wellington, brazylijski napastnik, którego na boisku &quot;pełno&quot;. Napastnik, który próbował sił w Europie podobał mi się np. w meczu z Kataller Toyama.
A co o rywalach? Wiele nie wiem, ich najlepszym strzelcem także jest Brazylijczyk, który także nie zwojował wiele w swojej karierze.
Shonan Bellmare to drużyna nieco podobna do naszego Zagłębia Lubin, spadli i w I lidze chcą udowodnić, że był to przypadek, co wychodzi im do tej pory bardzo dobrze.
Liga japońska nie jest ligą, w której mamy nadmiar remisów, więc nie wierzę, iż zdecydowanie najlepsza drużyna ligi dwa razy pozwoli sobie na utratę punktów.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hajduk Split - Slaven Belupo
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Bardzo ważne spotkanie dla Hajduka. Jak na razie w tym sezonie prezentują się słabiutko zarówno w lidze jak i europejskich pucharach. Po dwóch kolejkach ligi chorwackiej, zajmują przedostatnie miejsce, po remisie 1:1 ze słabą Istrą i wyjazdowej porażce 2:4 z wicemistrzem i zdobywcą pucharu i superpucharu Rijeką. W Lidze Europejskiej wyeliminowali Dundalk po wygranej 2:0 na wyjeździe i porażce 1:2 u siebie, więc nerwy były. Teraz w pierwszym meczu kolejnej rundy przegrali na wyjeździe z Szachtiorem Karaganda 2:4.
W zeszłym sezonie na cztery mecze między tymi drużynami padły trzy overy. Belupo obroniło się szczęśliwie przed spadkiem, natomiast Hajdukowi wbiło w czterech meczach sześć bramek (a raczej w dwóch meczach po wygranej 3:0 i remisie 3:3). Hajduk powinien się przełamać, ale i goście powinni coś strzelić. Ten sezon rozpoczęli overami - porażka 0:4 z Dinamem Zagrzeb i wygrana w poprzedniej kolejce 3:2 z NK Zagrzeb.
Hajduk w razie pewnego zwycięstwa może awansować nawet z dziewiątego na trzecie miejsce, w czwartek rewanż z Karagandą, więc czas najwyższy się przełamać. Liczę na otwarty mecz.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Piłka nożna, Polska 1 liga
Spotkanie ???? olcan Ząbki - Arka Gdynia
Godzina: 12:30
Typ: under 2,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365

W Ząbkach panuje aktualnie totalny ukrop. Na tą chwilę temperatura sięga +30 stopni i ciągle rośnie. Biorąc pod uwagę, że Arka ma zmienioną praktycznie całą 11 to można się spodziewać, że pierwsze 30 minut będzie przez obie 11 wykorzystane na &quot;zapoznanie się z rywalem&quot;. A co dalej? Każdy dobrze wie, że polska 1 liga to nie primera division i tu przy takim upale zawodnikom nie będzie &quot;lekko&quot; i może się zakończyć na maks 1/2 bramkach. Akcji niestety wiele nie ujrzymy, a mecz zapowiada się podobnie do tego z ubiegłego sezonu, kiedy to Arka zmierzyła się w 1 kolejce z Stomilem w Ostródzie (podobna temperatura, a wynik końcowy to 0:0)
Drugim ciekawym aspektem jest brak skutecznego napastnika po obu stronach. W Dolcania nie ma już Zjawińskiego, a w Arce jest jedynie Abbott, który przez cały okres przygotowawczy strzelił uwaga.... 0 bramek. Ja tam biorę ten typ z pocałowaniem ręki.
Składy na mecz:
Arka: Skowron - Kowalski, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Łukasiewicz, Ława - Jagiełło, Lech, Calderon - Abbott
Dolcan: Kryczka - Cichocki, Klepczarek, Długołęcki - Prejs, Łuszkiewicz, Matuszek, Piesio, Świerblewski - Wiśniewski, Chałas
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Belgia,Jupiler Pro League
Spotkanie: Gent - Mechelen
Godzina: 20:00
Typ: Gent
Kurs: 1,67
bet365
Analiza:

Wydaje mi się,że spotkaniem,na które warto dziś zwrócić uwagę jest mecz pomiędzy Gent i Mechelen.Według mnie faworytem tego spotkania są gospodarze.
Gent ostatnie dwa sezony miał naprawdę bardzo przeciętne,żeby nie powiedzieć słabe. Zespół lokował się w połowie tabeli,ale teraz oczekiwania powinny być wyższe.W porównaniu do poprzedniego sezonu dokonano wielu wzmocnień.Jedynym prawdziwym osłabieniem jest Kage,który odszedł do Genk.Natomiast do klubu dołączyli m.in. Pollet,Kums,Oussalah czy Depoitre,a więc wyróżniający się gracze w lidze belgijskiej.Również na stałe przyszedł Renato Neto. W sparingach dosyć dobre rezultaty,lecz na inaugurację gracze z Gendawy trochę zawiedli.Tylko zremisowali z Cercle Brugge.
Mechelen bardzo udanie zainaugurowało sezon.W pierwszym spotkaniu wygrali z faworyzowanym Genk 3:1.W lecie zespół opuściło kilku graczy,jednak wydaje się,że najbardziej ucierpiała ofensywa.Odeszli Dialiba,Junker i Trajkovski,którzy regularnie występowali w poprzednim sezonie.Największym wzmocnieniem wydaje się być Hanni,który już w debiucie zdobył bramkę.Również Veselinovic i Cisse powinni być wartościowymi dodatkami do składu.
Mimo wszystko uważam,że warto zaufać gospodarzom.Skład mają silniejszy niż w zeszłym sezonie.Teraz powinni się włączyć do walki o europejskie puchary.Wiadomo,że było trochę zmian w składzie,także zgranie będzie przychodzić z każdym kolejnym spotkaniem. Myślę,że na własnym stadionie sprostają zadaniu i sięgną po pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.
✅67
 
anzelmo 246,8K

anzelmo

Użytkownik
03 Aug 2014, 18:00 » Volleyball » World » World Grand Prix Women » Turkey W - Russia W
typ over 3,5 seta
kurs 1,421
PinnacleSportsSports
Ciężko sie nie zgodzić z kolega KamilZem odnośnie tego meczu skład, wyniki sa po stronie sbornej ale...ja jednak uważam ze na 3-0 sie nie skończy i wole to podać to do pewniaczka dnia...suche wyniki wynikami ale wiemy jak graja kobiety podtrawia mieć przestoje i oddać seta a moze nawet więcej bez walki...Turczynki to jest jednak dobry zespól grac podtrawia u siebie, gdzie jest gorąco na hali sa wstanie narzucić swój rytm gry- odrzucić Rosjanki od siatki, zagrywka wykorzystać to...pójść za ciosem te błędy które powinny sie pojawić w grze Rosjanek. Trzeba przyznać ze one popełniają bardzo mało błędów własnych- wczoraj bodajże tylko 2 takie błędy z japonkami w 2 pierwszych setach ale przy takiej mało agresywnej zagrywce jaka pokazały wczoraj to...Turczynki w ataku będą bardzo groźne szczególnie w początkowym okresie tego meczu. Morale ich po 2 zwycięstwach u siebie po wczorajszym emocjonującym meczu będzie napewno bardzo wysokie bronic tez podtrawia wiec argumenty na Rosję imo posiadaj. Pożyjemy zobaczymy powodzonka.
✅42,1
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja 1 HNL
Spotkanie: Hajduk - Slaven Belupo
Godzina: 21:00
Typ: Over 4,5
Kurs: 5.0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Oglądałem mecz Hajduka w LE i w ataku grali całkiem nieźle, ale obrona to totalna porażka. Rywale uciekali defensorom chorwackiej drużyny w co drugiej akcji i bardzo często stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Gospodarze przeplatają gre w eliminacjach do LE z ligą chorwacką więc trener zapewne zmieni trochę wyjściową 11 na ten mecz co przy tak słabym zgraniu w defensywie może przyspożyć wiele niebezpiecznych sytuacji. Ostatnie dwa mecze Hajduka to 2x przegrana 2:4. O gościach zbyt wiele nie wiem, ale po
2 pierwszych meczach ligowych ( 0:4 z Dynamo Z. i 3:2 z NK Zagreb ) uważam, że murować się zbytnio nie będą, a spotkanie będzie obfitowało w wiele akcji zakończonych bramkamii over zostanie pokryty.
⛔100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kristiansand - Molde
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zapraszam wszystkich do Norwegii, gdzie zajmujący obecnie 9-tą lokatę Kristiansand, podejmie lidera - Molde. Faworyt tego spotkania wydaje sie być oczywisty. Goście to murowany kandydat do mistrzostwa. Obecnie mają 8 pkt przewagi nad drugim w tabeli Stromsgotset i w zapasie dzisiejszy mecz. Świetnie radzą sobie także w meczach wyjazdowych. Są pod tym względem najlepsi w lidze. Z ośmiu potyczek 5-krotnie wychodzili zwycięsko, przegrali tylko raz. Ekipa gospodarzy na własnej ziemi, radzi sobie z kolei bardzo przeciętnie. 8 meczów i tylko 3 zwycięstwa na pewno nie mogą imponować. Na uwagę zasługuje także fakt, że Molde posiada serię ponad 10 meczów bez porażki. W ostatnim starciu rzutem na taśmę uratowali remis 1:1 z ukraińskim Luhanskiem, co stawia ich w umiarkowanie dobrej sytuacji przed rewanżem. Kristiansand z kolei w ostatnim meczu uległ na wyjeździe Haugesund aż 1:5. Porównując ostatnie mecze między sobą, także zauważalna jest przewaga Molde, które na 5 ostatnich spotkań, wygrało 3-krotnie (w tym dwa razy z handicapem). Dodatkowo, przyjezdni dysponują najlepszą defensywą w lidze, zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze na wyjeździe. Uważam także iż nie ma obawy o to, że goście wystawią drugi skład w kontekście rewanżu w LE. Do meczu są 4 dni, więc to odpowiedni czas na regenerację. Dodatkowo grają ten mecz u siebie, więc odpada problem zmęczenia po podróży. Myślę, że w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu bramek ale zwycięstwo gości według mnie, nie jest zagrożone. Taki kurs to naprawdę okazja.
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzwecja, Allsvenskan.
Godzina: 15.00.
Spotkanie: Kalmar – Brommapojkarna.
Typ: 1 (handicap 0:1).
Kurs: 2.20.
Bukmacher: bWin.

Analiza:
Po dłuższej przerwie powracam i proponuje w szwedzkiej Allsvenskan. O tym, że Kalmar powinien dziś wygrać, nie mam wątpliwości. Myślę, że uczyni to w dobrym stylu, tym bardziej iż dysponuje o wiele lepszym składem, niż ich dzisiejszy rywal.

Gospodarze są rewelacją ligi. Mają młody skład, któremu kariery nie wróżono. Od samego jednak początku drużyna ta dzielnie trzyma się czuba tabeli i przy odrobinie szczęścia może pokusić się o europejskiej puchar. W ostatnim czasie Kalmar złapał co prawda zadyszkę, ale biorąc pod uwagę fakt z jakimi drużynami grał (AIK i 2 x Malmoe), to jeden punkt wywalczony w tych konfrontacjach można im wybaczyć. Kalmar umie grać u siebie (nie przegrali jeszcze meczu) i powinien w stu procentach wykorzystać ten atut dziś i powetować sobie ostatnie niepowodzenia efektownym zwycięstwem.

A Brommapojkarna? W opinii obserwatorów szwedzkiej ekstraklasy, to drużyna skazana na spadek. Jakby tego było mało walkę o zachowanie ligowego bytu dzieli z rywalizacją w europejskich pucharach. Drużyna nie ma szerokiej kadry, a tym bardziej piłkarzy, którzy byliby w stanie wytrzymać trudy grania co trzy dni. Brommapojkarna przygotowuje się do rewanżu z AC Torino i chociaż losy awansu rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu, to dla wielu jej zawodników występ w Italii będzie jednym z najważniejszych osiągnięć w piłkarskiej karierze.

Spodziewam się więc 2-3 bramkowego zwycięstwa gospodarzy! :gool:
⛔100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Typ: BTS
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
3. Kolejka T-Mobile Ekstraklasy, a jak to w tym sezonie bywa, w niedzielę mamy największy wybór, bo typujemy aż trzy mecze. Moim zdaniem najciekawszym rozwiązaniem na dzisiaj, jest mecz we Wrocławiu. Widzę tam BTS-a.
Garść statystyk. W tym sezonie nasza liga ruszyła mocno z kopyta. Pada niesłychanie dużo goli jak na nasze warunki. Dużo jest overów, i właśnie naszych BTS-ów. Policzyłem, i wyszło mi iż 65% meczów w tym sezonie kończyło się BTS-ami. Obie zainteresowane ekipy mają jednego w dwóch meczach. Pomyślałem jednak nad tymi spotkaniami, i nie dziwie się zbytnio że akurat w pierwszej kolejce Śląsk i Zawisza wygrali do zera. Śląsk zagrał z Ruchem, który przegrał oba mecze, a w międzyczasie męczy bułę w pucharach (bezbramkowe remisy z Vaduz i Esbjergiem - Ruch to ekipa underowa), natomiast Zawisza z daremną Koroną, która pierwsze swoje bramki strzeliła wczoraj, po strzale życia Kiełba i placku życia Janukiewicza. Ruch i Korona to nie są ekipy gwarantujące dużą ilość goli.
Co innego Śląsk i Zawisza sparowane w jednym meczu. Śląsk jest drużyną na BTS. Całkiem ciekawa ofensywa z Marco Paixao i Sebastianem Milą na czele, korespondowała w zeszłym sezonie z dziurawą obroną. Teraz sytuację ma poprawić Piotr Celeban, ale pamiętajmy że to niezwykle skuteczny obrońca, potrafiący strzelać bramki (kolejny argument za BTS). W poprzednim sezonie ponad połowa meczów Śląska kończyła się BTS-em (podobnie zresztą Zawiszy).
Kurs mnie bardzo zdziwił. Bukmacherzy naziemni proponują na BTS w granicach 1,65-1,80, natomiast Bwin wystawił aż 1,91. Moim zdaniem jest to przesada. Statystyki oraz moja osobista obserwacja ligi sprawiają, że zagram ten zakład, polecam też to innym.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP-singiel(Toronto)-Kwalifikacje, naw: twarda
Godzina:
19:00
Spotkanie: Fabrice Martin vs Michael Russell
Typ: Fabrice Martin wygra mecz
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przyznam, że od razu po zakończeniu wczorajszego meczu Martina z Beckerem czekałem na ofertę na to spotkanie. Myślałem, że kursy będą bardziej wyrównane ale możliwe, że bukmacherzy kierują się spotkaniem obu tych panów z kwietnia tego roku(Russell wygrał 2:1). Zacznę od młodszego Francuza. Jest to typowy challengerowiec i to raczej przeciętny. Matka natura dała mu jednak jedną broń a mianowicie duży wzrost(198cm) a co za tym idzie potężny serwis. Ten zawodnik całą swoją grę opiera głownie na tym elemencie, ciężko jest go przełamać skąd stosunkowo duża ilość tie-breaków w jego meczach. Wczoraj grał z Beckerem, który ostatnio znajdował się w na prawdę dobrej formie. Martin wygrał z nim 2:1( oczywiście w meczu były 2 tie-breaki) i jest to dla niego na pewno sukces bo rzadko kiedy wygrywa z zawodnikami pokroju nawet takiego Beckera. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć w mojej opinii z zawodnikiem dużo gorszym niż Niemiec czyli z weteranem Russellem. Russell ostatnio grał z innym automatem serwisowym czyli Querreyem i przegrał gładko 2:0. Miałem nieprzyjemność oglądać kilka meczów Russella w tym sezonie i nie prezentuje on się zbyt dobrze. Już odbiegając o umiejętności czysto technicznych to widać, że jego wiek(36 lat) ma już duży wpływ na poruszanie się po korcie i kondycję. Według mnie Russellowi będzie dzisiaj niezwykle trudno połamać Francuza i nawet jeśli nie odda swojego podania to Martin powinien dopełnić formalności w tie-breakach. Kończąc podam jeszcze jeden fakt, mianowicie Russell jest zawodnikiem bardzo niskim(173cm) i po serwisie z takiej wieży jaką jest Martin piłka ma bardzo wysoki kozioł i ciężko o dobry return. Stawiam na Francuza.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Śląsk powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zawisza już w rundzie wiosennej zeszlego sezonu spucila z tonu i przegrywala mecz za meczem. W tym roku juz bedą musiali walczyc w grupie spadkowej i nie bedzie meczów o pietruszke na wiosnę. W tym sezonie na wlasnym stadionie przegrali juz 1-3 ze średnią Jagiellonią, a u siebie w pierszej kolejce przegrali z jeszcze słabszą Koronę.
Dziś pierwszy mecz na wyjeżdzie i to na stadionie Śląska Wrocłąw, który z pewnościa jest podrażniony porażka 4-1 z Pogonią.
Piłkarze z Dolnego Ślaska wygrywajac w pierwszej kolejce 2-0 z Ruchem przerwali wieloletnią niemoc wygrywania meczów w pierwszej kolejce. Uważam, że Mila i spółka dziś zdobędą komplet punktów stzrelajac przynajmniej dwa gole słabo spisującej sie Zawiszy.
Warto wspomniec że Ślask ostani raz przegral na wlasnym stadionie z ruchem chorzow w lutym zeszlego sezonu, wiec powoli bedzie mozna mowic i twierdzy piłkarzy śląska wroclaw.
Mój typ to 2-0, 2-1 dla gospodarzy.
Pozdrawiam
✅135
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom