>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.08.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Igrzyska Olimpijskie Kobiet
Spotkanie: Szwecja-Francja
Typ: Francja
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rozgrywki kobiece na IO wchodzą już w decydującą fazę. Nie ma już kalkulowania, oszczędzania się tylko trzeba wygrać, żeby awansować i mieć nadzieję na medale. Dla mnie faworytem do zwycięstwa są Francuzki. W całym turnieju zaliczyli tylko jedną porażkę ale nie byle kim bo najlepszą drużyną USA. Przegrały 2:4 ale wstydzić się tego meczu nie powinny, bo grali fajną piłkę i pokazali charakter gdzie z 0:2 doszli już rywalki na 2:2 i na tyle im starczyło sił i umiejętności. Pozostałe dwa mecze z Koreą Północną i Kolumbią wygrały i awansowali z drugiego miejsca dalej. Szwecja na tym turnieju nie imponuje. Fazę grupową zakończyli na pierwszym miejscu ale po dosyć przeciętnych wynikach. Na początek rozbili najsłabszą w grupie drużynę RPA, a potem tylko dwa remisy z Kanadą i Japonią. Bilans ostatnich gier jest korzystny dla Szwedek ale są to mecze z bardziej odległą datą, więc nie ma co do nich przywiązywać większego znaczenia. Lepiej na tym turnieju prezentuje się drużyna Francuzka. Kurs jest bardzo dobry i dla mnie warto podjąć to ryzyko stawiając na nich, ze ten mecz wygrają.
✅ 110
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis IO Trawiasta
Sharapova M. (Rus)-Kirilenko M. (Rus)

Sharapova - 1,5 Sety Nie
2
2,38
Analiza:
Wczoraj pisałem tak :
Analiza :
Zapowiada nam się bardzo ciekawy i zacięty mecz. Kirilenko już na Wimbledonie udowodniła że świetnie czuje się na kortach Trawiastych więc dziś Kvitova będzie miała na pewno majcięższy mecz w tym turnieju. Stan ich rywalizacji wynosi 2-1 dla Kvitowej więc Kirilenko jest w stanie wygrać po raz kolejny. Warto dodać że Kirilenko wygrała właśnie na kotach Wimbledonu a przegrała na twardej nawierzchni. Jak dotychczas Rosjanka wyeliminowała Marino , Watson (zawodniczkę gospodarzy) oraz Goerges ( ona przecież wyeliminowała Age)
Warto dodać że nie straciła seta na tym turnieju. Ostatni swój turniej zagrała na Wimbledonie w którym wygrała 4 mecze i poległa po ogromniej walce z Agnieszką 2-1. Kvitova jak sugeruje nam ranking jest gorsza od Polki więc dlaczego Rosjanka ma nie wygrać. Wiem że nie wolno się sugerować rankingiem ale jeśli nie to zobaczmy ostatnie menczarnie Kvitovej która wygrała 2-1 z Peng i Bondarenko więc co tu dużo nówić tak słabe zawodniczki a tyle problemów. POLECAM ROSJANKA CZUJE SIĘ PERFEKCYJNIE NA TYM KORCIE A CZESZKA .....
Myśle że nie wiele dodam do tej analizy bo Kirilenko potwierdzia tylko jak znakomici czuje się na tych kortach. Sharapova ostatnio miała problemy z Lisicki no i z Robson też nie było łatwo. Wczoraj wygrała pewnie z Clijsters więc dziś znając ją na pewno napotka na problemy. Mówiąc szczerze ja stawiam na Kirilenko że zdobedzie złoto. Dziś zagram zachowawczo. Warto jeszcze dodać że jak dotąd rywalki spotkały się dwa razy , raz wygrała Kirilenko 2-1 i raz Sharapova 2-1 jak widać ich mecze były zacięte więc dziś musu być podobnie.POWODZENIA!!!;)

NAPRAWDĘ WARTO!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Pekin Challenger
Spotkanie: Aljaz Bedene - Di Wu
Typ: Bedene
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zdziwiły mnie kursy na ten mecz. Oczywiście, Wu ma szansę wygrać, ale dużo lepszym graczem, tak jakby z wyższej półki, jest oczywiście Bedene. Przyjechał do Chin i od razu wygrał challenger w Wuhan na hardzie, wcześniej na clayu w An-Ning będąc w finale. Wu gra przeważnie w swojej ojczyźnie i ostatnio zaczął osiągać lepsze wyniki w tych słabo obsadzonych jak na challengery turniejach. Odpadał ostatnio jednak z takimi zawodnikami, jak Li czy Gong. Tu ograł Herberta i Ze Zhanga, troszkę bardziej znanych w świecie od lokalnych gwiazdeczek, ale do Bedene im bardzo daleko. Di Wu rzadko ma możliwość mierzenia się z zawodnikami takiej rangi jak Aljaz, toteż wcale poprzednie dobre rezultaty nie muszą mieć tutaj żadnego znaczenia. Bedene tutaj nie bez problemów ograł Bohliego i Rungkata, jednak Bohli to też półka wyżej niż Di Wu. Młody Chińczyk dopiero wchodzi na poziom challengerowy, właściwie dalej jest na poziomie Futures i okazyjnie ma okazję grać te bardziej prestiżowe rozgrywki z poziomu challenger. Dla Bedene to chleb powszedni i jest raczej wyróżniającym się graczem na tym poziomie, wygrał w tym roku już 4 challengery, startuje w turniejach rangi ATP, a teraz pokazuje, że potrafi grać nie tylko na ulubionym clayu, ale także na hardzie. Dziś spodziewam się wygranej mojego wyraźnego faworyta, którego nie do końca zauważyli bukmacherzy.
zwrot
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Sitakówka Plażowa - IO
Spotkanie:
Fijalek G./Prudel M. - Chevallier S./Heyer S.
Typ: Chevallier S./Heyer S
Kurs: 4.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam. Dziś przyszedł czas na trzeci typ. Mamy dziś Piątek, trzeci dzień sierpnia. Na dziś wybrałem mecz z jak nie trudno się domyślić Igrzysk. O godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie w siatkówce plażowej. Stawiam bo bardzo dobrym kursie na parę która zmierzy się z naszymi reprezentantami. Skąd taki typ ? Skusiły mnie do tego trzy rzeczy. Po pierwsze, wspominałem już o tym - kurs. W innych bukmacherach wynosi on nawet marne przy &#39;moich 4.04&#39; - a mianowicie 3.15. Kolejne powody ? Bardzo słaby mecz przeciwko amatorom którzy trzeba to przyznać na farcie awansowali do IO... chodzi mi o mecz w ostatniej kolejce fazy grupowej. Wygrała nasza para co prawda 2:0 ale nie była to wygrana która mnie przekonała, 19:21 - oto wynik pierwszego seta, co jak co, ale taki wynik z parą która na siatkówce plażowej zarobiła przez całą swoją karierę 2000$ to chyba nie jest zbyt optymistyczne. A skąd taki mały kurs na polaków ? Myślę że jest to spowodowane wygraną nad faworytami tego turnieju, wg. mojej oraz komentatora opinii nasi rozegrali wtedy mecz życia. Wygrali 2:0... Amerykanie długo nie mogli uwierzyć w tą porażkę, no i wyrażali swoje niezadowolenie na sowich kontach w portalach społecznościowych, o czym wspominali w studio TVP. Myślę że dziś również sprawią niespodziankę i odpadną z turnieju. W bukmacherce nie liczy się patriotyzm i tą myślę kierowałem się przy tym typie.
⛔ 100
 
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Spotkanie: SC Austria Lustenau - SCR Altach
Typ: over 2.5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Jak to mówią od dawien dawna, &quot;Pierwsze koty, za płoty&quot;.
Na dzisiaj spotkanie pomiędzy Austria Lustenau - SCR Altach, obie drużyny powinny być znane każdemu kto interesuje się piłką.
Na początek sezonu Austria Lustenau od razu wzięła się do &quot;roboty&quot; wskakując na niestabilną pozycję lidera grupy.
Altach nieco wolniej, ale równie zadziornie zaczął sezon.
To początek sezonu i myślę, że nie ma co liczyć w tym spotkaniu na rytmiczną grę, ale mecze pomiędzy tymi drużynami były zawsze zaciekłe i obfitowały licznymi strzałami.
Te drużyny to nie byle panie, które potrafią dać sobie po strzale, zarówno Lustenau jak i Altach potrafią dołożyc oponentowi.
W 10 spotkaniach bezpośrednich mamy remis, 4 wygrane dzisiejszych gospodarzy, 4 wygrane dzisiejszych gości i oczywiście 2 remisy.
Remis jak nic, bo Lustenau na swojej murawie wygrał trzykrotnie, Altach również wygrał trzykrotnie na swojej trawie.
W ostatnich 10 spotkaniach padło 29 bramek, co daje 2,9gola/na mecz.
Jeżeli policzymy gole jakie padły gdy na swojej murawie grał Lustenau wyjdzie 3.
Matematyka zdecydowanie sugeruje postawienie over 2.5, ale kto liczy tylko na statystyki, liczyć NIE UMIE !.
Ten mecz to więcej niż matematyka, to zacięta walka, bój o dumę, w której mam poparcie w argumentach jak i przeczucie, że padnie conajmniej 3 bramki.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Londyn 2012 – Wioślarstwo: Dwójka podwójna kobiet. Do medalu
Typ: Polska
Kurs: 1,75
Buk: Betsson

Dziś o 13:10 odbędzie się finał A dwójki podwójnej kobiet w wioślarstwie na torze Eton. W nim wystąpi nasza osada – Magdalena Fularczyk i Julia Michalska. W finale zmierzą się z 5 innymi osadami.

Faworytkami są Brytyjki – osada w składzie Anna Watkins i Katherine Grainger wygrały swój półfinał z najlepszym czasem igrzysk w Londynie 6:44:33. Watkins brała już udział w pekińskich igrzyskach, tam wraz z Elisa Laverick wywalczyła brązowy medal. Brytyjki to mistrzynie świata z 2010 i 2011 roku. Groźne będą reprezentantki Australii – Kim Crow i Brooke Pratley – wygrały one drugi półfinał wyprzedzając Polki nieznacznie. W walce o medal weźmie też udział osada nowozelandzka - Fiona Paterson i Anna Reymer. Polki to mistrzynie świata z Poznania, do finału awansowały z 2 miejsca w półfinale. Był to 4. czas półfinałowych zmagań. Fularczyk w wywiadach mówi, iż medal jaki pragnie zdobyć chciałaby zadedykować ojcu, który zmarł kilka tygodni przed igrzyskami. Ta motywacja powinna pozwolić Polkom dać z siebie wszystko. W finale popłynie również osada chińska i amerykańska.

Według fachowców, Polki są w stanie wywalczyć medal brązowy – polski sport ma niesamowitego pecha, czwarte i piąte miejsca naszych reprezentantów to stały obrazek minionego tygodnia. Czas więc przełamać złą passę – dziś dla Polaków nadszedł dzień medalowych żniw. Fularczyk i Michalska powinny zdobyć dla Polski medal, ponieważ są w formie olimpijskiej i światowej czołówce co udowodniły w półfinałach.
✅ 75
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna &gt; Niemcy &gt; 3. Liga
2012-08-03 19:00
Alemannia Aachen - Borussia Dortmund II
Typ: 1/1
Kurs: 2.85
Buk: Unibet

Analiza:

Przed nami 3 kolejka Niemieckiej 3 ligi, zdecydowałem się zagrać dzisiaj zwycięstwo drużyny Aachen, w którym zmierzą się z drużyna rezerw mistrza Bundesligi. Liga Niemiecka to nie liga Hiszpańska, gdzie drużyny rezerw graja ligę niżej od pierwszej ekipy tam jest to robione z wiadomych względów prestiż i pokazanie przewag nad rywalem zza miedzy (czyt. Barcelona Real). Rok temu drużyna Borussi Dortmund II grała jeszcze w lidze regionalnej zachodniej, ale po bardzo dobrym sezonie osiągnęli awans do 3 ligi Niemieckiej, gdzie jak na razie poziom ich przytłacza. Po 2 niezbyt udanych kolejkach plasują się na 16 pozycji wprawdzie ostatni mecz zremisowali u siebie 1:1, ale myślę, że w tym sezonie ich problemem będą mecze wyjazdowe. Zwłaszcza, gdy pierwsza drużyna kompletuje skład i wyciąga często młodych perspektywicznych zawodników do pierwszej drużyny w ramach testów. A wiadomo jeśli chodzi o wyjazdy to taki chłopak zabrany z drugiej do pierwszej drużyny gdy nawet siedzi na ławce nie ma szans na dotarcie na mecz w drugiej drużynie. Dlatego w roli faworyta stawiam na drużynę Aachen. Mają oni całkiem dobry początek sezonu w pierwszy meczu na wyjeździe odnieśli remis 1:1, a w następnej kolejce u siebie wygrali 3:2 z drużyna Burghausen. Myślę, że dzisiaj o godzinie 19 rozegranie zostanie bardzo jednostronne spotkanie, które wygrają piłkarze Aachen. Stawiam, że obejmą prowadzenie w pierwszej połowie i dowiozą je do końca spotkania.
⛔ 100
 
aiko 0

aiko

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, IO
Spotkanie: Maria Sharapova - Maria Kirilenko
Typ: Sharapova - 4,5 gema
Kurs:1,75
Buk:Bwin
Analiza: Spotkanie tenisowe kobiet zaplanowane na godzinę 15:00 na kortach trawiastych Wimbledonu. W półfinale IO zagrają dwie Rosjanki. O ile Sharapova to norma, to wielkim zaskoczeniem jest postawa Kirilenko, która wczoraj zakończyła udział Kvitovej w turnieju. Mecze pomiędzy nimi były zawsze zacięte. 2-3 prowadzi Sharapova. Nie grały jak dotąd ze sobą na trawie. Sharapova w tym turnieju wykazuje dużą odpowiedzialność za każdy punkt, bardzo trudno ją przełamać, po Serenie wygląda najsolidniej. We wcześniejszych meczach z Kiri przytrafiały się jej chwile słabości, które potrafiła przypłacić np. setem. Dziś jednak myślę że w meczu o taką stawkę Sharapova będzie skoncentrowana od początku do końca i nie da dużych szans Kirlenko na osiągnięcie dobrego rezultatu. Handicap -4,5 jest w miarę bezpieczny, przede wszystkim jeśli Shara rozpocznie serwisem, a -5,5 już zmusza do podwójnego przełamania w którymś secie niezależnie od tego kto rozpocznie grę. Mój typ to Sharapova -4,5. Dokładny wynik bym stawiał koło 6-2 6-3. Pozdrawiam ????
✅ 75
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Tippeligaen
Spotkanie: Haugesund - Vålerenga
Typ: Vålerenga
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Owszem Valerenga gra bardzo slabo u przecinikow ale sa lepsza druzyna a pozycja w tabeli nakazuje im wygrana i wielka determinacje. Ostatnio Valerenga swoich wyjazdach gra przyzoicie:
22.07.2012 D1 Stabaek 1-3 Valerenga
11.07.2012 D1 Odd Grenland BK 2-3 Valerenga
08.07.2012 D1 Sandnes Ulf 0-2 Valerenga
Te wyniki tylko pokazuja ze ostatnio zaczeli grac na wyjazdach.
Mecz rozpocznie sie o godzinie 19:00 mysle, ze Valerenaga wygra ten mecz chocby jedna bramka jest zdecydowanie lepsza druzyna. Trener na ostatniej konferencji poiedzial ze postai w najblizszym meczu na taktyke bardzo ofensywna. Zycze milego ogladania.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Olimpiada, 15-45, 3.08.2012
Korea Pld - Turcja
typ: 1
2,40
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu czwartej rundy fazy grupowej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, siatkarki Turcji spotkaja sie z reprezentantkami Koreii Poludniowej. Faworytkami bukmacherow sa dzis Turczynki, zupelnie nie rozumiem dlaczego. Dlaczego to nie Koreanki sa dzis faworytkami? Po trzech rozegranych spotkaniach maja na swoim koncie 2. zwyciestwa. Pokonaly Serbki 3:1 i przedwczoraj po znakomitym spotkaniu w swoim wykonaniu zdemolowaly reprezentacje Brazylii 3:0. Przegraly tylko z Amerykankami 1:3. Koreanki na tegorocznych Igrzyskach graja bardzo dobrze, szczegolnie zaimponowaly w meczu z Brazylia. Mimo, ze Kanarinhos nie graly w tym spotkaniu na miare swoich mozliwosci to chyba nikt nie ma watpliwosci, ze ta reprezentacja nawet w slabej formie to scisla swiatowa czolowka. Ta &quot;slaba reprezentacja&quot; wygrala na tym turnieju z Turcją. Turczynki ulegly rowniez Chinkom 1-3, a wygraly podobnie z Serbią. Turczynki rowniez widzialem na tym turnieju i robia na mnie o wiele gorsze wrazenie od Koreanek. W reprezentacji Koreii pierwsze skrzypce gra atakujaca Kim, ktora zdobywa 2/3 punktow dla swojej reprezentacji. Jak dla mnie to Korea dzis powinna siegnac po zwyciestwo, jesli Azjatki zagraja dzis na miare swoich ostatnich spotkan to o wynik jestem spokojny.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, IO 2012
Spotkanie : Rosja - Japonia
Typ : Japonia
Kurs : 5,50 &gt;&gt; 5,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Korzystając z opóźnienia z powodu przedłużenia się meczu Brazylia-Chiny zdąrzę jeszcze wytypować to spotkanie.

Od razu przejdę do rzeczy.
Stawiam w tym meczu na szybkość i zwinność Japonek, które grają fenomenalnie w obronie. Grają dużo bardziej kombinacyjnie od Rosjanek.
Przyjęcie też mają lepsze, tak samo jak technikę.

Rosjanki grają bardzo wysokimi siatkarkami, przez co muszą stosować techikę siła*ramię. Łatwo je ruszyć w przyjęciu a po kilku kontrach ze strony Japonek na pewno zostaną wyprowadzone z równowagi.
To jedyne i moim zdaniem słuszne argumenty, może trochę ogółnie, ale mecz powinien przebiegać w ten sposób.
Poziom gry obecnego zespołu rosyjskiego nijak się ma do tego, który zdobył mistrzostwo świata w roku 2010.
Japonki mają sposób na grę wyższych koleżanek, co pokazały w ostatnim spotkaniu rozegranym pomiędzy tymi dwoma ekipami na WGP 2011.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia, Dywizja 1
Spotkanie: Limerick FC - Longford Town
Typ: X
Kurs: 3.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jest to mecz 20 kolejki 1 ligi Irlandzkiej. Mecz na szczycie, bo gospodarze to lider ligi, a goście wicelider, tracący tylko 3 pkt. Zespół gospodarzy w tym sezonie jeszcze nie dzielił się punktami z innym zespołem, a gdyby popatrzeć w statystyki to remisu nie ma od 30 kolejnych gier. To dość długa seria i w końcu musi się skończyć. Takie są prawa statystyki. Limerick po 19 kolejkach jest liderem z bilansem 15-0-4, w tym na Jackman Park 7-0-2. Goście to zespół nr 2 w tabeli. Po 19 grach ich bilans to 13-3-3, a na wyjazdach 8-2-0. Zespoły w tym sezonie zagrały już 2 mecze między sobą, oba wygrali goście, Longford 2:1, a Limerick 2:0. Goście ostatnie 5 gier to 2 porażki (1 towarzysko), 2 remisy i wygrana w ostatniej kolejce z Galway. Gospodarze jednak kiedyś muszą w końcu podzielić się punktami, a akurat Longford to zespół, który z pewnością może równać się umiejętnościami z liderem.
✅ 299
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Jupiler League
Lierse - Standard Liege
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dziś rozpoczyna się druga kolejka belgijskiej Jupiler League.W dzisiejszym starciu zmierzą się zespoły Lierse i Standard Liege.Nie ma co ukrywać,że obie zespoły mają odmienne cele na stracie nowych rozgrywek.Sądzę,że dla gospodarzy celem minimum będzie utrzymanie.Z kolei goście,zespół Standardu,z pewnością celują w walkę o tytuł.Poprzedni sezon dla Stadardu był przeciętny.W lidze zespół zajął wysoką czwartą pozycję,jednak nie wystarczyło to do wywalczenia przepustki do gry w europejskich pucharach.Tymczasem Lierse zameldowało się na finiszu poprzednich rozgrywek na 12 miejscu,z przewagą 11 oczek nad strefą spadkową.
Gospodarze dokonali sporo transferów w letnim okienku.Do zespołu dołączyli m.in. R.Bourabia z Mons,A.Swinkels z Willem,K.Hazurow z Happoelu czy B.Lambot z Royal Antwerp.Oczywiście,kilku zawodników opuściło także zespół Lierse.Podstawowy bramkarz,Eiji Kawashima przeniósł się właśnie do Standardu Liege.Z ważnych piłkarzy odeszli także Milos Maric,Siboniso Gaxa,Boban Grncarov i Wesley Sonck.Mecze towarzyskie wypadły przeciętnie.Lierse wygrywało przede wszystkim ze słabeuszami z niższych lig,natomiast z mocniejszymi rywalami mieli spore kłopoty.W pierwszej kolejce ligi belgijskiej Lierse przegrało z Gent 2:0.
Równie źle sezon zaczęli piłkarze Standardu.W pierwszej kolejce przegrali u siebie 0:1 z Waregem.Teraz mają szansę na rehabilitację.W przerwie letniej zespół opuścili Cyriac,Felipe,Mohamed Tchite.W ich miejsce zakupiono kilku piłkarzy,m.in. przybyli: Dudu Biton znany z występów w Wiśle,Astrit Ajdarevic,Frederic Bulot czy Johan Tavares.W meczach przedsezonowych piłkarze z Liege spisywali się bardzo dobrze.
Sądzę,że dzisiejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem gości.Co prawda przegrali tydzień temu,lecz myślę,że udowodnią iż był to tylko wypadek przy pracy.Standard dysponuje mocniejszym składem niż dzisiejszy przeciwnik.Również historia pokazuje,że Lierse to raczej wygodny rywal dla Standardu.Dlatego mój typ na ten mecz to zwycięstwo gości.

⛔ 100
 
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga 20:30
Spotkanie:A. Lustenau - Altach
Typ:1
Kurs:2,10
Bukmacher:bet365

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem arcyciekawe spotkanie na zapleczu austryjackiej bundesligi pomiędzy Austria Lustenau a SC Cashpoint Altach. Spotkanie to jest pierwszymi przysłowiowymi derbami zaplecza ligi austyjackiej. Należy spodziewać sie wielu emocji i myśle, że padnie wiele bramek w tym spotkniu. Zdecydowanym faworytem są piłkarze gospodarzy ale trzeba brać pod uwagę nieprzewidywalności derbów. Lepiej sezon zaczeli piłkarze Lustenau wygrywając u siebie 5-0 ze spadkowiczem Bundesligi austyjackiej jak i zdecydowanym faworytem obecnych rozgrywek SV Kapfenberg. Również w drugim meczu pewnie wygrali na wyjeździe z Hartberg 0-1. Natomiast ich rywal Altach wygrał z Hornem(w tym sezonie awansowali) 3-4 i przegrali u siebie 0-1 z Grodig. Dodatkowo trener Altach nie będzie mogł skorzystać z kluczowych zawodników pierwszej 11 napastników Hannes Aigner oraz Tomasa Correa . Gospodarze dzisiejszego spotkania nie maja tych kłopotów do gry są gotowi nie grający w dwóch pierwszych meczach napastnik Pierre Boya ( ostatnio Partizan) oraz pomocnik z Niemiec Sascha Boller.
Pod wzgledem statystyczym pojedynków obu drużyn przewagę ma drużyna gospodarzy. Jutro dojdzie do 20 pojedynku tych drużn. Dotychczasowy bilans to 8 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Z tych 19 pojedynów aż 11 razy wygrywali własnie gospodarze spotkań przy czym tylko raz wygrała ekipa gości czyli Altach. Jak widać formą oraz kadrowo lepiej wypadają gospodarze i licze w ich zwycięstwo po cieżkim meczu.
✅ 110
 
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - FC Erzgebirge Aue - St. Pauli
Typ - czy drużyna 2 strzeli w obydwu połowach ? Tak
Kurs - 3.00
Buk - Bwin
Analiza :
No i zaczynamy grę w drugiej Bundeslidze . Na dzisiaj zaplanowano 3 spotkania , ja wybieram mecz pomiędzy FC Erzgebirge Aue a St. Pauli i liczę na dużo emocji w tym spotkaniu . Ubiegły sezon obie 11 skończyły w inny sposób , gospodarze do końca walczyli o pozostanie w drugiej lidze co im się ostatecznie udało ich bilans na zakończenie sezonu to 8-11-15 i 34:60 gdy popatrzymy w statystykę meczów rozgrywanych u siebie to 5-7-5 i 19:22 . Po zakończeniu sezonu z drużyny:
Odeszli: Michael Arnold (szuka klubu), Tobias Kempe (SC Paderborn), Adli Lachheb (MSV Duisburg), Kevin Stephan (Hertha BSC II, koniec wypożyczenia), Patrick Sonntag (Sportfreunde Siegen)
Przybyli: Tom Neukam (Werder Bremen), Vlad Munteanu (Concordia Chiajna), Tobias Nickenig (Orduspor), Ronald Gercaliu (ŁKS Łódź/Polska), Nils Miatke (FC Carl Zeiss Jena), Jakub Sylvestr (Dinamo Zagrzeb)
W przerwie przed nowym sezonem FC Erzgebirge Aue rozegrało 14 spotkań kontrolnych gdzie odnieśli 9 zwycięstw 3 remisy i 2 porażki . Goście natomiast w ubiegłym sezonie to ścisła czołówka ligi i tylko gorszym stosunkiem bramkowym nie mogli zagrać w meczach barażowych o Bundesligę a ich bilans to 18-8-8 i 59:34 , mecze wyjazdowe - 6-5-6 i 23:18 . Od nowego sezonu trenerem zespołu z Hamburga będzie Andre Schubert. Zastąpi na tym stanowisku Holgera Stanislawskiego, który poprowadzi TSG Hoffenheim.
W przerwie przed nowym sezonem :
Odeszli: Rouwen Hennings (Karlsruher SC), Fabio Morena (SV Sandhausen), Moritz Volz (1860 München), Philipp Heerwagen (VfL Bochum, koniec wypożyczenia), Carsten Rothenbach (VfL Bochum), Max Kruse (SC Freiburg), Petar Sliskovic (1. FSV Mainz 05, koniec wypożyczenia), Petar Filipovic, Charles Takyi, Deniz Naki (szukają klubów), Fabio Morena (VfR Aalen), Carlos Zambrano (Schalke 04, koniec wypożyczenia), Lasse Sobiech (Borussia Dortmund, koniec wypożyczenia)
Przybyli: Robin Himmelmann (Schalke 04 II), Akaki Gogia (VfL Wolfsburg, wypożyczenie), Lennart Thy (Werder Bremen), Florian Mohr (SC Paderborn), Sören Gonther (SC Paderborn), Carlos Zambrano (FC Schalke 04), Davidson Drobo-Ampem (Esbjerg fB/Dania, powrót z wypożyczenia), Rouwen Hennings (VfL Osnabrück, powrót z wypożyczenia), Daniel Ginczek (Borussia Dortmund, wypożyczenie), Florian Kringe (Borussia Dortmund).
St. Pauli natomiast w meczach sparingowych uzyskał bilans 8-1-3 .
Jak dotąd obie ekipy rozegrały ze sobą zaledwie 5 spotkań a bilans to 2-2-1 na korzyść jednak FC Erzgebirge Aue a w meczach na stadionie Erzgebirge 1-2-0 i 2:1 w bramkach , ja jednak liczę że goście pokażą dzisiaj dobry no i skuteczny futbol no i strzelą bramki , osobiście myślę że goącie zdobędą gola zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie , jak bedzie nie wiem . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
U 0

unitedevil

Użytkownik
Irlandia Piłka nożna EIRCOM 1ST DIVISION
mecz: Finn Harps FC - Galway United
typ: 1 (1/2)
kurs: 1.8
buk- Totomix

Witam, jest to pierwszy mój typ na forum. A więc, mecz Finn z Galway nie powala kibiców na kolana, dwa słabe kluby w tym jeden (Galway) na wyjazdach spisuje się żenująco, na 10 meczy w roli gości przegrali 9, jedna wygrana ze słabiutkim Morvue to przypadek, tracą dużo bramek- 19, strzelili zaś 3 (dwie z Morvue). Co ciekawe, Galway co mecz traci co najmniej jedna bramke. Finn u siebie nie prezentuje sie okazale 3 zwyciestwa, jeden remis i az 5 porazek, stosunek bramek 16-18. W pierwszym meczu zainteresowanych druzyn padł wynik 3-0 dla Finn! Polecam kurs, połączony z Monaco daję niezłą wygraną. Pozdrawiam i życze wygranych

Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Igrzyska Olimpijskie, godz. 23:15
Spotkanie: Czechy - USA
Typ: USA (-27 pkt)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 23:15 w Londynie odbędzie się spotkanie koszykówki kobiet Czechy - USA. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są Amerykanki, kurs na ich zwycięstwo wynosi bowiem zaledwie 1.01, natomiast kurs na Czeszki osiągnął już 34.00 u bukmachera Bwin. Nie ma się co dziwić, bowiem Amerykanki, tak samo jak Amerykanie są głównymi i murowanymi faworytami do złotego medalu w koszykówce. Obie reprezentacje mają rozegrane na Igrzyskach już 3 spotkania, USA - 3 zwycięstwa, Czeszki - 1 zwycięstwo oraz 2 porażki. Amerykanki pokonały: Chorwację 81:56 (25 pkt różnicy), 90:38 Angole (52 punkty różnicy) oraz 89:58 Turczynki (31 pkt różnicy). Czeszki natomiast przegrały z: 66:57 z Chinkami (9 pkt różnicy) oraz 61:57 z Turczynkami ( 4 pkt różnicy), zwycięstwo odniesione natomiast zostało przeciwko Chorwatkom 89:70 (19 pkt różnicy), tylko dlatego, że Czeszki wysoko wygrały 4 kwartę: 32:10. Czeszki według bukmacherów powinny mieć na swoim koncie już 3 zwycięstwa, a nie jedno bowiem w każdym dotychczasowym spotkaniu były faworytkami. Kurs na Czeszki w meczu z Chinkami wynosił 1.26, mimo to przegrały, z Turczykami też były faworytkami,a przegrały. Mają tylko szczęście, że Chorwatki słabo zagrały ostatnią kwartę, jednak Amerykanki to nie Chorwatki, USA nie przegra kwarty tak wysoko, trzeba szczerze powiedzieć, że Czeszki zawodzą grają słabo jak na swoje możliwości nie powinny być dzisiaj przeszkodą dla rywalek. Ostatnie 10 meczy Czeszek to 7 zwycięstw oraz 3 porażki. Oprócz wspomnianych wyżej dwóch porażek na Igrzyskach, przegrały również z Wielką Brytanią 57:81, mimo że kurs na Czeszki w tym spotkaniu wynosił 1.10. Ostatnie 10 meczy Amerykanek to same zwycięstwa i to wysokie: 81:60 z Francją, 87:46 z Kanadą, 107:61 z Białorusią, 83:75 z Australią, 106:44 z Koreą Południową, 106:70 z Hiszpanią, 89:69 z Czeszkami, 81:56 z Chorwacją, 90:38 z Angolą, oraz 89:58 z Turcją. Amerykanki to mistrzynie Olimpijskie z: 1984, 1988, 1996, 2000, 2004, 2008. Wczoraj Amerykanie wygrali bardzo wysoko bo 156:73 z Tunezją, myślę, że dziś Amerykanki będą chciały przekroczyć barierę 100 punktów i pokazać jakie są mocne. Amerykanki słabo rzucały za 3 pkt w poprzednich meczach, jeśli tylko w dzisiejszym spotkaniu ten element zadziała jestem spokojny wysokiego zwycięstwa. Dwa ostatnie konfrontacje pomiędzy Czeszkami, a Amerykankami to wysokie zwycięstwa zawodniczek USA.
zwrot
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga II
Spotkanie: Hertha - Paderborn
Typ: Paderborn DNB
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś rozpoczęcia gier w zapleczu Bundesligi, nie wiem czemu ale nie wróże dobrze ekipie z Berlina. Bundesliga II zacząłem się interesować od połowy tamtego sezonu i imponowała mi gra Paderbornu aczkolwiek pamiętam,że wyjazdy były ich bolączką. Do napisania tej analizy zmotywował mnie Doberman, który napisał analizę przemawiającą niby za gospodarzami ale ona utwierdziła mnie jeszcze bardziej,że lepiej zaryzykować i grać przeciwko nim. Mowa tu o osłabieniach Herty a Paderborn wypadał całkiem przyzwoicie w meczach przedsezonowych kiedy to wygrali z Werderem czy Twente. Hertha trzeba jej oddać też miała udany okres przygotowawczy w którym ograli H96 i Norwich, jednak dziś mam czuja,że Paderborn nie przegra tego meczu.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 8

chrisss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ROSJA, Division 2 - Zachód
Spotkanie: Din. St . Petersburg - Tekstilshtik
Typ: 2
Kurs: 1.56
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na spotkanie to natrafiłem zupełnie przypadkowo, przeglądając najbliższe wydarzenia. Liga jest, przynajmniej dla mnie, mocno egzotyczna.
Za drużyną gości przemawiają następujące fakty :
- Bilans ostatnich 10 spotkań (8-1-1 21:8, przy czym od 5 meczów nie stracili bramki)
-Bilans ostatnich 5 wyjazdów (5-0-0 12:3)
Z kolei gospodarze potęgą nie są, jak wskazują statystyki:
- Bilans ostatnich 10 spotkań (1-2-7 5:18)
-Bilans ostatnich 4 meczów u siebie (1-1-2 3:5)
Drużyny te nigdy ze sobą nie grały.
Sugerując się bilansem bramkowym można zagrać zwycięstwo przyjezdnych bez straty bramki .
✅ 56
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Superliga Dania
Spotkanie - Silkeborg IF : Odense BK
Typ - strzelą obydwie drużyny gola w 1 połowie ? TAK
Kurs - 3.80
Buk - Bwin
Analiza :
Zdecydowałem się na dzisiaj postawić na gole w spotkaniu pomiędzy Silkeborg IF z Odense BK a konkretnie w pierwszej połowie spotkania . Superliga jest juz po3 kolejkach , Silkeborg ma na końcie 3 pkt i jest na miejscu 10 natomiast goście z Odense na miejscu 6 z 4 pkt. na koncie . Jak na razie gospodarze rozegrali na swoim boisku jedno spotkanie i niestety przegrali z Horsens 0:2 i chyba czas na jakieś punkty na swoim terenie chociaż przyznam osobiście że może być o to dzisiaj bardzo trudno bo z Odense mają fatalny bilans , do tej pory ekipy rozegrały ze sobą 30 meczy a bilans to 5-9-16 i 35:51 na korzyść Odense . Goście wszystkie 4 pkt. dotychczas uzbierane to w meczach wyjazdowych najpierw wygrana 1:0 na Brondby a ostatnio 1:1 na terenie Nordsjaelland . Ja jednak uważam że gospodarze łatwo skóry dziś nie sprzedadzą i liczę że do przerwy może być wynik 1:1 , takim wynikiem zresztą zakończył się ich ostatni mecz który był rozgrywany na terenie Silkeborga 1:1 (1:1) . P:eek:zdrawiam !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom