>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.07.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 3. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kaksonn 38

kaksonn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA
Godzina: 02.30
Spotkanie: Chicago - Toronto
Typ: X2
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam , patrząc na to , że ostatnio oferta jest bardzo skromna wpadł mi w oko ciekawy meczy z ligi Amerykańskiej.
Jutro o godzinie 2.30 polskiego czasu do Chicago przyjeżdza zespół z Toronto. Jeżeli chodzi o moje zdanie na temat kursów w tym meczu to jest na prawdę zszokwoany . Grzech nie grac na Toronto a tym bardziej na Toronto z remisem . Żeby było po kolei to zaczne od gospodarzy , Chicago słabo zapowiadający sie zespół w tym roku , zajmują ostatnią lokatę z
drobkiem 14 punktów w 14 meczach , nie jest to zadowalający bilans , ale pragne was pocieszyc ze na swoim boisku grają o kilka miejsc wyżej , ale to nie o tym mowa . Ich bilans bramkowy tez nie zadowala tracą bardzo dużo i strzelają sporo , w pewnej chwili myślałem nad tym żeby grac over 3.5 , ale po przemysleniach typ X2 jest lepszy.
Moj dzisiejszy faworyt Toronto w tabeli na 4 miejscu, mają najmniej meczy rozegranych spośród wszystkich zespołow , bo maja az 4 mecze zalegle . W 12 meczach 6 razy wygrali , 2 zremisowali i 4 przegrali . Jak widać statystyka pomiędzy tymi zespołami jest lepsza na korzyśc gości , tak wiem wiem że statystyki nie graja . Nie znam szczegółów dotyczacych
tych zespołow , ale mysle ze Tornoto nie wyjedzie bez pkt . Jezeli chodzi o ostatnie mecze tych zespółw to Toronto dominuje nad cała liga bo w ostanich 5&#39;ciu kolejach posiadają 3 zwycięstwa i 2 remisy , natomiast gospodarze 1 zwyciesto 2 remisy i 2 porazki . Ale chcialbym tutaj podkreslij jak juz wczesniej wspomnialem ze druzna Chicago gra nawet niezle na swoim obiekcie. Myśle ze Toronto zeby wspinac sie na góre tabeli , a maja wielkie szanse zostac liderem , nie powinno przegrac tego meczu kurs na nich jest bardzo wysoki , wiec zeby sie zabezpieczyc zagralem Toronto z remisem . Pojedynki miedzy tymi druzynami wygrywała najczesciej druzyna dzisiejszych gospodarzy lub remisowala .
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Botev – Libertas
Typ: Rzuty rożne 10+
Kurs: 1.83
Godzina: 18:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Meczy w czwartkowy dzień w ramach eliminacji ligi europejskiej jest tak dużo , że aż ciężko wybrać , ale ja wybrałem pojedynek zespołów z Bułgarii i San Marino. Większość z was wie, że Libertas to zespół amatorski, a niektórzy z zawodników, który zagra jutro są w wieku powyżej 30 (myślę, że najstarszy jest 42 lub 44). Więcej o tym zespole napisać nie napiszę , bo wiedza moja jest marna na ich temat. W zespole bułgarskim choć wstrzymali budowę stadionu , a zawodnikom wynagrodzenia zamrożono , bo mają w banku w którym grozi bankructwo. Z kluczowych graczy, takich jak napastnik Hamza i ofensywny pomocnik Dore są wystawieni na liście transferowej, jak i kilku innych i nie wiadomo jak z przyszłością klubu , ale jutro nie widzę innej opcji jak ofensywna gra i wysoki wynik graczy z Bułgarii. Jutro braknie kilku ważnych graczy, ale są napastnicy , którzy stanowią siłę zespołu i wątpię , aby gracze z San Marino chociaż kilka razy przedostali się pod bramkę ponieważ Botev ma bardzo dobrych obrońców i bramkarza w swojej drużynie. Fani będą na pewno wspierać swoich zawodników , którzy powinni atakować co chwilę , a to przyniesie dużo rzutów rożnych. Klasa obydwu zespołów jest ogromna i to potwierdzą na boisku pokrywając ponad 10 rzutów rożnych.

✅ 83
 
makaveli23 315,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
KOLUMBIA: Copa Postobon
Godz: 00:30
Junior - Valledupar
Typ: X/1
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Kolumbia na mistrzostwach czarnym koniem jak narazie, wiec pewnie w rodzimej lidze podworkowej atmosfera musi byc motywujaca wsrod druzyn rozgrywajacych puchar Kolumbii Postebon. Druzyna gości jest w tym meczu outsiderem, ktory lubi w meczach wyjazdowych w tym roku remisowac do przerwy po to by przegrac minimalnie na koniec. Druzyna gospodarzy zatem jako faworyt, ktrory w tym roku u siebie czesto meczyl sie i wygrywal mecze jednobramkowo bedzie musial chwilę poczekac ale sadze iz i tak wygrana zostanie na stadionie gospodarzy. Rok temu taki sam mecz zakonczyl sie wynikiem 6-0, wiec jak ktos ma watpliwosci to lepiej zagrac czysty win zhandicapem
⛔ 100
 
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Kwalifikacje do LE /
Godz. 19:00
Spotkanie - IFK Goteborg : CS Fola Esch
Typ - IFK Goeteborg hanicap 0:3
Kurs - 2.85
Bukmacher - Betsson
Analiza :
W tym pojedynku chyba nie ma najmniejszej wątpliwości kto może wygrać no bo i sam kurs na zwycięstwo zespołu Szweckiego 1.07 pokazuje faworyta jedyna niewiadomą jest rozmiar zwycięstwa i tu liczę na zdecydowane zwycięstwo IFK , no ale nie napisałem kto jest przeciwnikiem i tak do Szwecji na stadion Alma Ullevi przyjeżdza zespół z luxemburga CS Fola Esch który w dwóch ostatnich sezonach spisywał się wyjątkowo dobrze bo sezon 2012/3 zakończył na miejscu nr.1 natomiast ostatni sezon czyli 2013/4 chłopaki zakończyli z tytułem wicemistrzowskim aktualnie w BGL Ligue czyli lidze Luxemburskiej trwa przerwa przed nowym sezonem dlatego też zespół nie jest w rytmie meczowym tak jak gospodarz IFK Goeteborg który jest w trakcie sezonu i po 12 kolejkach IFK zajmuje 6 miejsce ich bilans to 4-7-1 a br. 16:10 i nie jest to jakiś wyjątkowy wynik jeżeli chodzi o zdobycz bramkową ale jedno spotkanie które IFK wygrał grając z niżej notowanym rywalem z lidze Atvidabergs 5:0 podpowiada mi że chłopaki jak chcą to potrafią i myślę że na takiego przeciwnika jak CS Fola Esch to coś podobnego wyniku chyba możemy się spodziewać bo wiadomo że jadąc na rewanż z odpowiednim bagażem zdobytych goli jedzie się spokojnie no i mecze ligowe też ważne jeżeli chce się znowu być na podium po tym sezonie tak czy inaczej nie widzę innego rezultatu jak zdecydowane zwycięstwo gospodarzy !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wimbledon WTA
spotkanie L. Safarova - P. Kvitova
godzina 11.00
typ zwycięstwo Safarova
kurs 3.1
bukmacher Batfair

Cóż zacznę od razu że ten Tym ryzykowny do zagrania za drobne lub do włożenia tani akumulacyjny kupon , nawiasem mówiąc zawsze tak gram takie własnie typy a jak wchodzą to sobie pluje w brodę że tak mało postawiłem ha ha ha ( tak było na przykład z meczem Williams Kornet , czy wczorajszym Nadal Kyrgios ) Ale do rzeczy jutro w kobiecym singlu czeski półfinał , obie tenisistki w formie i zapowiada się ładny mecz.Obie znają się doskonale i uwaga Safarova nigdy jeszcze nie wygrała z Kvitovą w H2H 5 do 0 na korzyść Petry , ale ich ostatni pojedynek przed wimbledonem również na trawie bardzo zacięty Lucie przegrała w trzech setach a w ostatnim zdecydował Tbreak .Jutro wiadomo Tbrecka w trzecim secie napewno nie będzie.Większość atutów po stronie Petry siła , warunki fizyczne , serwis , kortowe doświadczenia ale po stronie Lucie młodość , poruszanie się po korcie , tenisowy spryt i precyzja , jeżeli dojdzie do trzech setów również w końcówce powinna lepiej wytrzymać kondycyjnie.Do tego Lucie nie jest faworytką więc powinna zagrać na wiekszym luzie i tak już osiągneła więcej niż od niej oczekiwano.No jeszcze jeden malutki psełdo argument że każda seria się kiedyś kończy mój nos mi mówi że jutro zobaczymy pierwsze zwycięstwo Lucie Safarovej nad Petrą Kvitovą a jak będzię przekonamy się , planowany start meczu na 11.00 ja trzymam kciuki za Lucie.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Eugenie Bouchard - Simona Halep
Typ: Eugenie Bouchard wygra 2:1 w setach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365

Analiza: Bardzo emocjonująco zapowiada się to spotkanie. Będzie to mecz dwóch młodych tenisistek, które już są świetnymi zawodniczkami, a niebawem mogą stać się wielkimi gwiazdami tenisa kobiecego. Obie zawodniczki od dłuższego czasu grają wspaniale, jednak ja tutaj troszkę większe szanse daję Eugenie Bouchard. Bouchard gra tutaj bardzo dobrze. W ćwierćfinale pokonała ona bez problemu Kerber gładko ją ogrywając w dwóch setach, a przecież Kerber ograła wcześniej Szarapową po pięknym meczu. Bouchard wygrała także z Cornet, która to wyeliminowała sensacyjnie Serenę Williams. Jak widać Eugenie Bouchard ma na swoim koncie zwycięstwa z zawodniczkami, które wyeliminowały największe faworytki turnieju. Bouchard nie straciła tutaj jeszcze ani jednego seta. Halep przegrała jednego seta w meczu z Tsurenko. Jej wyniki też są imponujące, jednak poza Lisicki nie miała ona zbyt dobrych rywalek, więc wyniki Eugenie robią na mnie większe wrażenie. Moim zdaniem Eugenie Bouchard wygra ten mecz, ale seta straci. Po bardzo zaciętym, trzysetowym pojedynku typuję tutaj zwycięstwo Eugenie Bouchard.
⛔ 100
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia ( 1. Deild )
Spotkanie: UMF Selfoss - Haukar
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 21.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Zapraszam bardzo serdecznie na 9 kolejkę rozgrywek islandzkiej 1. Deild.
W mieście Selfoss liczącym ponad sześć i pół tysiąca mieszkańców na Selfossvöllur mogącym pomieścić siedemset pięćdziesięciu widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Ungmennafélag Selfoss założonym w 1936 roku a mającym sekcję piłkarską od 1955 roku a w gości z miasta Hafnarfjörður liczącego ponad dwadzieścia sześć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w 1931 a mianowicie Knattspyrnufélagið Haukar.
UMF Selfoss rozegrał w tym sezonie ligowym 8 spotkań w których zdobył 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 9-6.
Haukar zdobył 11 oczek swoich 8 ligowych meczach rozegranych w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach co daje 8. pozycje w tabeli islandzkiej 1. Deild, bilans bramkowy 11-13.
Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali u siebie 3 razy zdobywając w nich 3 oczka po 1 wygranej oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 3-2.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 3 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 1 remisie oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 5-4.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż spotykają się ze sobą drużyny mające tyle samo punktów w tabeli a w ich ostatnich 4 meczach rozegranych w mieście Selfoss 2 razy wygrywali UMF Selfoss oraz 2 razy wygrywali Haukar, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 8-6 na korzyść UMF Selfoss.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy, Ungmennafélag Selfoss w tym sezonie lepiej gra w delegacjach ale rozegrał tam tez więcej spotkań i moim zdaniem wygrają ten mecz na swoim terenie gdyż u siebie tez muszą zdobywać ligowe punkty a Knattspyrnufélagið Haukar to u siebie gra lepiej niż w delegacjach i moim zdaniem gospodarze tego spotkania to wykorzystają i wygrają na swoim terenie z gośćmi z miasta Hafnarfjörður.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 00:30
Spotkanie: Mannarino Adrian-Quiroz Roberto
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ całkowicie na nosa który może być prawdziwą perełką albo zakończy się wygraną faworyta 2:0. Zawsze zwracam uwagę na mecze gdzie grają tacy tenisiści jak Mannarino, pisząc tacy mam na myśli, gracze z katastrofalną psychiką,a Francuz się do takich zalicza i jest w TOPIE pod tym względem. Dla Adriana zakończył się sezon na trawie?( Prawdopodobnie za tydzień jeszcze udaje się do Newport na turniej,takie skakanie po kontynentach? też dziwne) i kolejny raz udał się na nawierzchnię twardą do Ekwadoru. Musiał się tam przedzierać przez kwalifikacje, pokonał on po drodze Huertas Del Pino Conner (tzw. no name), 6:3, 6:1, Hidalgo Diego (1842 ATP) 7:6, 6:3 oraz Hochwalt Tyler (616 ATP) 2:6, 6:1, 6:0. Jeśli prawie dwutysięczna rakieta i sześćsetna sprawiają problemy to dlaczego nie może tego zrobić bardziej utalentowany Roberto? Quiroz jest sklasyfikowany na 672 miejscu,lecz w tym przypadku nie ma co wiele patrzeć na ranking ponieważ Ekwadorczyk był utalentowanym juniorem. Roberto w 2010 roku wygrał juniorski French Open oraz US OPEN w deblu także pojęcie jakieś ma w grze na wysokim poziomie mimo,że to są juniorskie osiągi. Ja wiem,że debel a singiel i seniorska jak i juniorska gra to dwie inne bajki,ale zawsze to coś. Z tego co znalazłem to Quiroz ma 190 cm wzroztu,zetem mogę się domyślać,że lekko serwować nie będzie. Mam w pamięci mecz rozegrany w tym roku,kwiecień 16, Falla Alejandro-Gomez Lucas,bardzo podobna sytuacja jak w tym przypadku. Mega faworyt Falla, gigantyczna przepaść rankingowa, kurs na Falle 1.03,a na rywala nawet po 20.00 i gospodarz czyli Lucas Gomez wygrywa 6:2, 7:6.....w tym przypadku jest więcej na stronę Ekwadorczyka....warto spróbować nawet za drobne...no bo kurde....1.20 na Mannarino przy takiej różnicy rankingowej itp,itd? Może coś śmierdzieć. Stawiam na niespodziankę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia: Copa Postobon
Godzina: 02:30
Spotkanie: Cucuta - Chico
Typ: x/1
Kurs: 6.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Spotkanie w Kolumbijskim Copa Postobon. Cucuta podejmuje na własnym terenie zespół Chico. W swojej grupie Cucuta nie rozegrało jeszcze żadnego spotkania, natomiast rywal ma na koncie jedno spotkanie w którym odniósł zwycięstwo. dzisiejszy gospodarz aktualnie w słabszej formie - na 5 ostatnich meczy nie wygrał żadnego, lecz wcześniej prezentował się bardzo dobrze - 4 z 5 wcześniejszych spotkań zakończone zwycięstwami. Myślę, że dzisiaj pora na przełamanie i powrót lepszych wyników. Zespół ten zmierzy się z przeciwnikiem, z którym grac potrafi i potrafi z nim wygrywać na własnym terenie, co potwierdza historia bezpośrednich pojedynków: na 12 rozegranych spotkań aż 9 wygrywał gospodarz. Dzisiaj typuje kolejne zwycięstwo gospodarza. Łatwo nie będzie ale 3 pkt powinni wyszarpać.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Differdange - Atlantas Kłajpeda
Typ: X2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, na dzisiaj przygotowałem mecz Kwalifikacji Ligi Europy pomiędzy Differdange - Atlantas Kłajpeda. Proponuje typ na X2. Dla odważniejszych proponuje zwycięstwo zespołu z Litwy. Za zespołem z Litwy przemawia poziom obu lig. Liga Litewska jest ligą profesjonalną, natomiast z Luksemburgu ligą półprofesjonalną. Kolejnym faktem przemawiającym za Atlantasem jest fakt ogrania meczowego. Atlantas jest w rytmie meczowym, ostatni mecz rozegrał 25.05.2014, natomiast zespół luksemburski 25 maja 2014. Dzieje się to tak ponieważ liga Litewska rozgrywa mecze w systemie wiosna-jesień i co za tym idzie jest około w połowie sezonu. Natomiast ligaz Luksemburga rozgrywa mecze systemem jesień-wiosna a co za tym idzie jest po sezonie jak i przed sezonem. Jedynym faktem in minus jest forma zespołu Atlantasa (5 ostatnich meczów to P-P-P-Z-P). Ja jednak uważam, że zespół z Litwy w tym meczu powinien se poradzić i przed rewanżem u siebie wywalczyć korzystny wynik, a takim wynikiem będzie co najmniej remis. Dziękuję i życzę powodzenia.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europy
Godzina: 21:15
Spotkanie: Stjarnan - Bangor
Typ: Stjarnan
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Na dzisiejszy wieczór wypatrzyłem dość ciekawy typ. Warto stawiać tego rodzaju typy patrząc m.in. na położenie geograficzne drużyn europejskich. Stjarnan to ekipa z Islandii i to moim zdaniem wystarczy do tego, aby nasz typ miał bardzo wysoką szansę wejścia, muszą mieć jakieś tam umiejętności skoro dostali się do kwalifikacji ligi europejskiej. Ligę Walijską śledzę jakiś czas, więc wiem, że Bangor to nie jest ekipa, która radzi sobie na wyjazdach w samej Walii, a co dopiero na dalekiej Północy w zimnej Islandii. Przede wszystkim klimat oraz umiejętności obu drużyn powinny wystarczyć do wejścia naszego typu. Prawdę mówiąc nie widzę tutaj łatwiej przeprawy gospodarzy, ale być może uda im się wyciągnąć zwycięstwo i tym samym dać sobie ogromne szanse na awans do następnego etapu kwalifikacji, bo jednak ta ekipa nie tyle, co dojdzie do fazy grupowej ligi Europy, co dojście dalej niż pierwsza runda jest jak najbardziej w ich zasięgu, cel wygrana u siebie z Bangorem. Polecam!
✅ 44
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dustov vs Russell
Typ: 1
Kurs: 2,49
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dustov to 28latek sklasyfikowany na 154miejscu w rankingu.Glownie gra w Chellengerach i ma bilans na kortach twardych w tym roku 10-6. Jego ostatnie turnieje to trawa. W Londynie po przejsciu kwalfikacji przegral z Istominem 7-6 6-3 w pierwszej rundzie. Potem w Eastbourne przegral ale po walce juz w pierwszej rundzie kwalfikacji z dobrze zapamietanym z Wimbledonu Andreyem Kuznetsovem 2-6 7-5 5-7. W samym Wielkim szlemie odpadl z Duckworthem w 3 setach, przegrywajac decydujacego 6-8.Ten sam Duckworth zagral w glownym turnieju i urwal 2 sety Gasquetowi. Jak widac jego pogromcy to nie sa tacy calkiem anonimowi w swiecie tenisa. W 1 rundzie w Winnetka ogral latwo 2-0 Kokinnakisa. Russell ma 36lat bilans na hardzie 4-3 w chellengerch. W turniejach ATP juz jest gorzej 1-4. Jego 5ostatnich turniejow(maczka i trawa) to 1 runda i do domu. Lepsi okazywali sie Kudla, Cox, Reister, Alejandro Gonzalez. W Winnetka zdemolowal w 1 rundzie 6-1 6-0 Schneidera, 1500rakiete swiata. Ten sezon jak narazie jest nagorszy od kilku lat dla rozstawionego z numerem 1 w turnieju Amerykanina. Mysle ze wieku sie nie oszuka i dzis przegra z Uzbekiem. Nie orientuje sie jak obaj panowie serwuja, ale roznica 23cm na korzysc Azjaty(195cm i mysle ze umiee przylozyc), moze stanowic problem dla Russella przy przelamaniu serwisu.

✅ 149
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europy
Godzina: 21:15
Spotkanie: FH Hafnarfjordur-Glenavon
Typ: handicap FH Hafnarfjordur-Glenavon (0-1,5) 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365

FH Hafnarfjordur drużyna z Islandii grająca w tym sezonie bardzo dobrze (1 miejsce w tabeli po 10 meczach z 7 wygranymi, 3 remisami i bez ani jednej porażki) zmierzy się z drużyną Glenavon reprezentującą Irlandie Płn. Glenavon zakończył sezon 26/04/14 przegraną 2:5 z Linefield. Wcześniejsze 3 mecze ligowe również przegrali z kretesem 1:3, 0:5, 0:3). Nie zgodze się z kolegą Kary1, żeby mecze odbywające się w Islandii miałyby sprawić jakikolwiek problem &quot;klimatyczny&quot; drużynom z Wielkiej Brytanii ponieważ mamy lato na naszej półkuli, a odległość miedzy wyspami jest mniej-więcej taka sam jak między Polską, a północną Norwegią (jedynie mogą mieć problem ze snem bo słońce świeci tam prawie cały czas, a zachodzi tylko na jakieś 3/4 godziny w tym okresie). Problemem będzie poziom gry jaki reprezentują sobą dane drużyny, a ten u Islandczyków moim zdaniem jest poprostu wyższy. Ogladałem ich 2 mecze, grają dobrze w obronie (czego nie widać po Irlandczykach, mocno overowe wyniki przy niskiej skuteczności) jak i potrafią strzelać gole + długa przerwa między końcem sezonu a dzisiejszym meczem dla Glenavon. Jak dla mnie Hafnarfjordur wygra ten mecz do zera strzelając rywalom 2/3 bramki, aby bez nerwów rozegrać mecz rewanżowy.
✅ 65
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Kwalifikacje do LE /
Godz. 18:00
Spotkanie - IFK Goteborg : CS Fola Esch
Typ - Dokładny wynik Pierwszej połowy 0-1
Kurs - 25
Bukmacher - Expekt
Analiza :
Analiza będzie krotka co można napisać o takim meczu Faworyt ;) tylko jeden wiadomo IFK ;) ale ostatni mecz IFK wygrało 5-1 ale bramki zaczęli strzelać dopiero w drugiej połowie do przerwy wynik był 0-1 ;) to po takim kursie chyba warto za drobne to zagrać ;) wiem że nic dwa razy się nie zdarza ale to jest liga europy I podwórka się nie znają za mocno ;) ja sobie zagram za drobne ;)
kiepska analiza
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska Kwalifikacje
Godzina:
20:00
Spotkanie: RNK Split-Mika
Typ: RNK wygra 2 golami
Kurs: 3.80
Bukmacher:William Hill
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do Ligi Europy obecnego sezonu, w którym na przeciwko siebie staną drużyny RNK Split , który w poprzednim sezonie zajął 4 pozycję w swojej rodzimej lidze Chorwackiej, oraz MIKA , który zajął 3 pozycję w lidze Armenii. Faworytem dla bukmacherów no i oczywiście dla mnie jest ekipa gospodarzy dzisiejszego spotkania, która raczej na spokojnie powinna poradzić sobie z mało znana ekipą Miki. W tamtym sezonie RNK radziło sobie dość nieźle w lidze i rzutem na taśmę zakwalifikowało się Europejskich pucharów. W lidze gospodarze grali bardzo dobrze głównie przed własną publicznością, gdzie można ich skrytykować jedynie za 3 ostatnie spotkanie z których nie wygrali ani jednego. Uważam że w tym spotkaniu juz w pierwszym meczu będą chcieli zapewnić sobie awans do kolejnej rundy i dla mnie najbardziej prawdopodobnym rezultatem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy dwiema bramkami, typowałbym tutaj dokładny wynik spotkania 2:0 lub 3:1 dla Chorwatów, uważam bowiem że gosciom będzie ciężko w tym spotkaniu strzelić chociażby jednego gola.

✅280

 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, kobiety, Mistrzostwa Świata U-20
Godzina: 16:00
Spotkanie: Korea Płd. - Urugwaj
Typ: Korea Płd. (-11,5)
Kurs: 1,85
bwin
Dzisiaj trochę nietypowo bo wpadł mi w oko pojedynek w piłce ręcznej kobiet. W Mistrzostwach Świata do lat dwudziestu Koreanki zmierza się z Urugwajkami. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są Azjatki. Jak dotąd na mistrzostwach pokonały Chorwatki 29-27 i Kazachstan 48-26. Zanotowały też jedną wpadkę z Czeszkami 27-30 które jak dotąd nie przegrały żadnego spotkania na tym turnieju. Urugwajki jak dotąd przegrywają mecz za meczem i to sromotnie, z Czeszkami 24-33, Norwegia 20-45 i Chorwacja 14-27. W tych spotkaniach zwrócić uwagę warto tylko na dwie piłkarki, Martina Barreiro która to rzuciła dwadzieścia trzy gole oraz Aleandre Scarr z trzynastoma trafieniami. Reszta zespołu nie zasługuje na uwagę. Popełniają oni mnóstwo błędów w obronie. Koreanki z kolei graja zespołowo i punkty zdobywa nie tylko jedna lecz kilka różnych zawodniczek co pokazuje że zespół jest wyrównany i mocny w każdej formacji. Dzisiaj zanosi się na pogrom zespołu z Ameryki Południowej i ja tak stawiam.
✅ 85
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - TOWARZYSKI, KLUBOWY
Spotkanie: Celtic - Krasnodar
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: WilliamHill
Godz. 18:30
Analiza:
Sezon gier towarzyski rozpoczął się nam już tydzień temu, jednak dopiero dziś zagram pierwszym swój typ z tego gatunku, padło na spotkanie mistrza Szkocji z piątym zespołem Rosyjskiej Premier Ligi FK Krasnodar.
Celtic po degradacji Glasgow Rangers nie ma sobie rzecz jasna równych w lidze, tytuł zdobyli kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek. Oznacza to jedno czyli kolejną szansę zakwalifikowania się do elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów i właśnie te gry towarzyskie mają na celu przygotowanie zespołu na eliminacje, które rozpoczną za dwa tygodnie. Zmieniło się w zespole wiele po ostatnim sezonie, najważniejsza zmiana dotyczy trenera legendę klubu Lennona zastąpił Norweg Deila, który przez 6 lata trenował Norweskie Stromsgodset i w zeszłym sezonie wywalczył z tym zespołem tytuł mistrzowski. W formacjach ofensywnych zachowali wszystkich swoich najlepszych graczy ze Stokes na czele, wróciło też dwóch młodych graczy z wypożyczenia, na pewno trener w przodach ma duże pole manewru a ma to znaczenie gdyż preferuje on raczej ofensywną piłkę. Ogólnie cały skład praktycznie nie uległ większym zmianom czyli mamy doświadczenie połączone z młodzieżą.
Krasnodar tak jak wspomniałem ma za sobą udany sezon który zakończył się przepustką do Ligi Europejskiej. Podobnie jak Szkoci eliminacje rozpoczną już za dwa tygodnie. Skład niemal w całości utrzymany, jedynym takim poważnym osłabieniem będzie sprzedaż bramkarza Filtsova. Nowi gracze jacy pojawili się w klubie to na pewno na uwagę zasługują pomocnik Akhmedov oraz napastnik Konate który przybył z Włoskiej Genoa. Formacje ofensywne jednak w tym zespole wyglądają jednak najlepiej a mam tu na myśli trójkę Brazylijczyków którzy razem potrafią zagrać bardzo kombinacyjne akcje.
Gram tutaj na bramki z prostych przyczyny, jest to mecz towarzyski a więc będzie dużo rotacji a więc pojawi się też młodzież a wtedy o bramki znacznie łatwiej. Druga sprawa to oba zespoły w zeszłym sezonie widziałem w akcji i kreowanie gry w ofensywnie jest ich na pewno mocniejszą stroną niż gra defensywna. Na koniec jeszcze wspomniany wcześnie fakt zmiana trenera u Szkotów który preferuje raczej ofensywne podejście i od początku będzie chciał wpoić to swoim graczom.

✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze towarzyskie
Godzina: 18,30
Spotkanie: Celtic - Krasnodar
Typ 1
Kurs 2,20
Bukmacher Unibet
Analiza: Dzisiaj zapraszam do zagrania bardzo ciekawego spotkania a mianowicie mecz towarzyski Celticu z FK Krasnodar. Jak to mecze towarzyskie rządzą sie swoimi prawami jednak stawiam tutaj na mistrza Szkocji. Za szkotami przemawia fakt ze rozpoczynaja dopiero przygotowania do sezonu co oczywiscie nie daje takiego zgrania ale sa wypoczeci i na pewno z ochota do gry. Zespół Krasnodaru to solidna druzyna jednak przede wszystkim u siebie, poza domem gra im sie juz duzo gorzej. Stawiam na minimalna wygrana Celticu po dobrym kursie;)

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, el. ligi europejskiej
03.07.2014 19:00
Vaduz - College Europa
Typ: powyżej 5,5 gola
Kurs: 5.50
WilliamHill

jako, że Bet365 dopiero na live da bogatszą ofertę i trzeba było mocniej dziś pograć w WH podzielę się już z Wami moim typem na dzisiejsze spotkanie Vaduz - College Europa.
wydaje mi się, że będzie to bardzo overowe spotkanie
dlaczego? Vaduz awansowało do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii, jeśli by patrzeć na poziom jaki prezentują a nie kraj z którego dostają się do pucharów (Liechtenstein) nie powinni w ogóle brać udziału w tej pierwszej rundzie. Poziom, który prezentują to już jest naprawdę niezły, prawdopodobnie wystarczający nawet do wyeliminowania Ruchu Chorzów w kolejnej rundzie. Kadra tego zespołu wygląda solidnie na czele z doświadczonymi obrońcami, którzy z sukcesami wcześniej grali w Szwajcarii (Burgmeier), w Czechach (Pergl) czy Austrii (Sara). W pomocy też jest choćby Schurpf czy Neumayr. Natomiast w ataku prym wiodą Pak i Sutter. Vaduz to solidna drużyna, w finale pucharu Liechtensteinu, który wygrali po raz 41 w historii (18 raz na 20 ostatnich lat) pokonali rywala 6:0, oczywiście nie jest to żaden wielki wyczyn ale podobny poziom prezentuje według mnie ich dzisiejszy rywal College Europa. Gibraltarskie drużyny po raz pierwszy biorą udział w europejskich pucharach i widać, że buki nie wiedzą jak się za to zabrać. A drużyna ta w mizernej lidze, w kraju gdzie jest tylko jedno pełnowymiarowe boisko i drużyny grają po sobie danego dnia zajęła zaledwie czwarte miejsce, zdobywając w 14 meczach zaledwie 19 punktów, czyli nawet tam sobie radzili bardzo przeciętnie. Wczoraj mistrzowi tego kraju udało się zremisować u siebie ale rywala mieli bardzo mizernego. Na Gibraltarze mieszka zaledwie 30tys mieszkańców, jest to totalna amatorka, jeśli ktoś chce więcej się dowiedzieć na ten temat są różne portale, które były na wycieczkach tam i odniosły się do poziomu jaki ma tamtejsza liga. Przed tym sezonem College Europa trochę się wzmocnił ściągając jakiś zupełnie nikomu nieznanych Hiszpanów, coś chyba jak Concordia Elbląg u nas tylko oczywiście jeszcze niższy poziom . Oglądałem sporo ligi szwajcarskiej i tam z bramkami nie ma problemu, jest sporo sytuacji, Vaduz to zdecydowany faworyt, do tego jeszcze pierwszy mecz grają u siebie, liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy, na sporą ilość bramek. Polecam grać w WilliamHill gdzie są najwyższe kursy na typy, które grałem i oferta jest naprawdę obszerna.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom