>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.07.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Ferrer D. (Esp) - Del Potro J.M. (Arg)
Typ: powyżej 41,5 gema
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: No cóż w roli faworyta w tym meczu występuje oczywiście hiszpan jednak ja myślę że są to równi przeciwnicy i ten mecz będzie naprawdę zacięty i przyniesie wiele emocji. Hiszpan został rozstawiony z 4 natomiast argentyńczyk z 8. Obydwaj na swojej drodze nie spotkali jakieś rywala który mógłby im zagrozić lecz ten pojedynek już nie będzie łatwy ani dla jednego ani dla drugiego. Ferrer w każdym meczu tracił przynajmniej seta więc będzie się musiał namęczyć aby ograć Del Potro który seta jak do tej pory nie stracił więc licze na 5 setowy pojedynek. Ferrer jak do tej pory kończył mecze z powyżej 41,5 gema dwukrotnie z ukraińcem Dolgopolovem oraz ze swoim rodakiem Bautistom. Del Potro natomiast gładko pokonywał swoich rywali pokazując swoją klase. Jak dla mnie ten pojedynek będzie bardzo ale to bardzo wyrównany zapewne na korzyść argentyńczyka chociaż ostatni raz Ferrera pokonał aż 4 lata temu. Obaj zawodnicy grają bardzo równie i według mnie będzie to najciekawszy i oby jak najdłuższy mecz tych ćwierćfinałów.

⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB 1:05
Spotkanie:Washington Nationals-Milwaukee Brewers
Typ:Washington Nationals over 5 5runs=zwrot
Kurs:2,30
Bukmacher:William Hill
Drugi mecz serii pomiędzy Nationals a Brewers i pojedynek Stephen&#39;a Strasburg&#39;a z Wily&#39;m Peraltą.Mecz z pozoru ma swojego faworyta choć kilka kursów na to spotkanie jest moim zdaniem zawyżone.Wybrałem dziś linie 5 dla gospodarzy i dziwi mnie taki kurs ponieważ Pinnacle wystawia linie 4,5 po kursie 1,909 a tutaj nawet w przypadku 5 run-ów dostaniemy zwrot.Co do pitcherów to Strasburg praktycznie nie rzucał przeciwko pałkarzą Brewers natomiast Peralta w 12AB zanotował 5 hitów w tym trzy double co jest dobrym prognostykiem patrząc na obecną formę Nationals.Wczoraj pałkarze ze stolicy USA zanotowali 13 hit-ów tym jeden HR zdobywając 10 run-ów przeciwko Gallardo,dziś miotał będzie Peralta więc powinno być jeszcze łatwiej bo ten sezon w jego wykonaiu jest na prawdę słaby.Przeciwko Nats też nigdy nie błyszczał i wydaje mi się że ta linia jak i linie U/O są za niskie bo wątpie także aby Strasburg nie stracił kilku ran-ów skoro wczoraj Zimmermann dał gością zaliczyć 2HR 11H i 5R co gwaratuje wyrownany mecz z dużą ilością akcji.Uważam że warto dziś zainteresować się wszelkimi zakładami U/O w tym meczu,ja wybieram over 5 bo kurs jest dość dobry jednak inne overy też są kuszące.Polecam

⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Spotkanie: Fernando Verdasco - Andy Murray
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ponieważ Verdasco olśnił mnie swoją grą w tym turnieju będę na niego stawiał. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Murray&#39;em - panem grassu. W poprzedniej rundzie Fernando chyba trochę zlekceważył De Scheepera, ale i tak wygrał 3:0. Ostatni raz obaj panowie spotkali się dawno temu, bo w 2009. Dlatego też myślę, że odpowiedniejszym będzie porównywanie ich ostatnich wyników. Andy w tym turnieju nie przegrał żadnego seta. Hiszpan natomiast tylko jednego, ale wg mnie miał paru trudniejszych rywali niż Brytyjczyk. Murray już z Youzhnym miał problem w 2 secie, gdzie doszło do tie-breaka, a wg mnie dzisiejszy przeciwnik gra tu znacznie lepszy tenis niż Rosjanin. Dlatego też upatruję szansy dla Verdasco. Ten jest tutaj na tyle mocny, że na pewno jest w stanie ukraść chociażby część meczu wielkiemu Murray&#39;owi. Co do zwycięzcy meczu zgodzę się tu z bukmacherami - Murray, ale osobiście wystawił, bym nieco inne kursy niż 10.0 - 1.06, bo to spotkanie dla faworyta nie zanosi się na spacerek.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: David Ferrer ₋ Juan Martin del Potro
Typ: W meczu będą dwa tiebreaki lub więcej
Kurs: 4,20
Bukmacher: William Hill
Analiza:Zapowiada się pasjonujący mecz. Obaj zawodnicy prezentują całkowicie inny styl gry. Del Potro to przede wszystkim świetny serwis oraz potężne uderzenia, natomiast największymi atutami Ferrera są regularność, świetne przygotowanie kondycyjne, ogromna waleczność. Ferrer jak dotychczas gra dość długie mecze i żaden z nich w trzech setach się nie skończył. Pięć setów grał Ferrer z Dolgopolovem i w dwóch ostatnich setach Hiszpan zdecydowanie był górą. Z Dodigiem Ferrer wygrał w czterech setach, przy czym dwa pierwsze były bardzo zacięte, a kolejne dwa gładko wygrał Ferrer. Zarówno z Dodigiem jak i Dolgopolovem Ferrer miał w obu tych meczach dwa tiebreaki. Ciekawe jest to, że w obu tych meczach te tiebreaki były w pierwszych dwóch setach. Ferrer w tym turnieju gra zwykle bardzo zacięte sety, stąd tiebreaków nie brakuje. Hiszpan będzie miał spore problemy z przełamywaniem serwisu del Potro, gdyż Argentyńczyk świetnie serwuje i bardzo trudno go przełamać. Ferrer niby atomowego serwisu nie ma, jednak potrafi sobie podaniem wypracować przewagę, którą potem wykorzystuje, więc del Potro też będzie miał ciężko o przełamania. Uważam, że co najmniej dwa tiebreaki w tym meczu są bardzo realne, gdyż to może być bardzo długi i niezwykle zacięty mecz.

⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
IF Fuglafjordur - Linfield
DW 0:0
15,00
Sportingbet

Mecz na Wyspach Owczych raczej nie porwie nas do tańca. Spotkają się dwie drużyny ze słabych lig i zapewne ten kto awansuje, odpadnie w kolejnej rundzie.
Fuglafjordur w europejskich pucharach zagra dopiero po raz drugi. Przed rokiem mierzyli się z islandzkim Reykjavikiem. Tam dość wyraźnie ulegli w dwumeczu 2:8.
Linfield z kolei w pucharach gra regularnie od wielu lat. Rzadko kiedy zdarza im się jednak przejść do kolejnej rundy. Tak jednak stało się przed rokiem kiedy w eliminacjach do Ligi Mistrzów zagrali z innym zespołem z Wysp Owczych - B36 Torshavn. Tam w obu meczach padł bezbramkowy remis i wszystko rozstrzygnęły karne. Mecz wyjazdowy rozgrywali na Stadionie Narodowym klubu z Wysp Owczych.
Fuglafjordur to jednak klub usytuowany w miejscowości, która ma 1500 mieszkańców, która jak większość Wyspy żyje z połowu ryb. My tu mamy jednak grać mecz, więc nie będę o rybach pisał bezsensu..
Na pewno ten dwumecz powinien być również wyrównany. Minimalną przewagę może mieć tu drużyna z Irlandii Północnej, ale oni na wyjeździe nie wygrali od wielu lat. Ostatni raz w sezonie 67/68.. z norweską Valerangą.

Z tego co wyczytałem to Linfield na własnym boisku ma naturalną murawę. Większość albo i wszystkie &quot;stadiony&quot; na Wyspach Owczych mają jednak murawę syntetyczną. Dlatego też piłkarze z Linfield odbyli dziś rano trening by przystosować się do takiej nawierzchni. Nie wiem czy to właśnie mogło mieć jakiś wpływ na te 0:0 przed rokiem, ale możliwe.
Remis jest całkiem realny.
⛔100
 
A 27

arturito

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Washington Nationals - Milwaukee Brewers
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: William Hill
Godzina: 1:05
Analiza:
S.Strasburg vs W.Peralta​

Zdecydowanym faworytem jest tutaj zespół z Waszyngtonu. Po pierwsze są w znacznie lepszej formie, na ostatnie 10 spotkań wygrali 6, w porównaniu do Milwaukee które notuje bilans 3-7, w dodatku 6 porażek z rzędu.
W Waszyngtonie zaczynać będzie Stephen Strasburg (4-6, 2.41), natomiast w Milwaukee Wily Peralta (5-9, 5.58). Tutaj od razu rzuciła mi się w oczy różnica pomiędzy nimi. Jak do tej pory Strasburg w 93.1 inningach oddaje 70 H, 34 R, popełniając 25 ER i 27 BB, a powodując aż 90 SO. U Peralty sprawa wygląda następująco: 92 IP, 111H, 70R, 57 ER, 37 BB, 51 SO. W każdej statystyce lepszy jest Strasburg. Na dodatek Peralta w jednym dotychczas meczu rozegranym przeciwko Nationals w 2.2 IP oddał 5H i 3R ( koniec końców Waszyngton wygrał wtedy 10-4).
Waszyngton u siebie jak do tej pory wykręcił bilans 23-16, Milwaukee na wyjazdach zgoła odmiennie 13-26. Przewiduję tutaj ich pewne zwycięstwo.
⛔100
 
makaveli23 320,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Piłka Nożna, NM Cupen, Norway
Mecz: Haugesund - BODO Glimt
Typ: 2
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Analiza:
Drugoligowa druzyna, która wystapi w tym meczu na wyjeździe, zmiata ostatnio w lidze wszystko co się da. O ile pamietam niedawno te druzyny graly ze sobą w jednej lidze, i mysle ze w związku z obecna formą to goście powinni byc faworytem. Juz w poprzedniej kolejce tego pucharu pierwszoligowe Haugesund nieźle się namęczyło wygrywając 4-3 z Altą, tak więc mozna dość szybko dojsc do wniosku ze jezeli zagraja tak slabo w obronie jak wtedy z 3-ligową druzyną, to zostaną pochłonięci w mgnieniu oka przez Bodo Glimt. Wszystko jednak powinno sie tutaj zbalansowac i ja spodziewam się meczu z mniejsza iloscia goli ale value stoi po stronie gosci i po takim kursie nie warto tego odpuszcić.

⛔100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - JAPONIA: J-League Dywizja 2
Spotkanie: Yamagata - Tottori
Typ: over1,5 do przerwy
Kurs: 3,0
Bukmacher: William Hill
Analiza:

No to dziś kolejny dzień ze zmaganiami. Na dziś ujęła mnie liga Japońska. Yamagata która jest na 7 pozycji z dorobkiem 33 punktów oraz fantastycznym bilansem bramkowym bo aż 42 strzelony oraz co może być plusem dla mojego typu 28 straconych. Bramki tu są najważniejsze. Zmierzy się z drużyną Tottori która jest na przed ostatnim spadkowym miejscu z dorobkiem 19 punktów oraz bilansem 18:34, jedynie dwie inne drużyny mają więcej straconych bramek od nich. Ostatnie wyniki tych drużyn mnie zadziwiają, gdyż są po prostu idealne dla mojego typu. Gospodarze w ostatnich 5 meczach bilans bramkowy 14:7 to aż daje ponad 4 bramki na spotkanie a natomiast gości bilans 7:10 co też daje bardzo dobry rezultat. Kolejnym pozytywem przemawiającym za moim typem jest h2h tych drużyn. Do tej pory drużyny te rozegrały między sobą 3 spotkania. Tottori dwukrotnie grał u siebie i spotkania zakończyły się wynikami 2:1 oraz aż 0:6 i raz Yamagata u siebie zwyciężyła 5:1. W 2/3 mecze do przerwy było over1,5. I oby bramki padały i to w pierwszej połowie. Patrząc ogólnie w jakiej formie jest jedna jak i druga drużyna zdecydowałem się pograć taki typ.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata U20
Spotkanie: Kolumbia - Korea Południowa
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się, że w tej parze 1/8 finału Mistrzostw Świata U20 mamy zdecydowanego faworyta jest nim przedstawiciel Ameryki Południowej Kolumbia. Zespół trenera Carlos Alberto Restrepo Isaza rozkręca się w tym turnieju z meczu na mecz. Najpierw był remis z Australią 1:1, następnie 1:0 z gospodarzem turnieju Turcją, by na koniec pokonać Salwador 3:0.
Korea Południowa natomiast w fazie grupowej nic szczególnego nie pokazała. Owszem zremisowali mecz z Portugalią ale oprócz tego przegrali 0:1 z Nigerią oraz wygrali 2:1 z Kubą. I dzięki dość szczęśliwemu zwycięstwu nad dostarczycielem punktów w tej grupie Korea gra jeszcze w tym turnieju.
Według mnie atuty w tym meczu są po stronie Kolumbii. Drużyna ta bardzo dobrze prezentuje się w grze obronnej, rywale nie mają zbyt wielu okazji na pokonanie bramkarza Kolumbii i myślę, że również Korea nie będzie tych okazji miała zbyt wiele. Patrząc natomiast na Koreą to ekipa, która w każdym z dotychczasowych meczów przynajmniej jedną bramkę w meczu traciła.
Ponadto warto zauważyć, że obie te ekipy grały przeciwko sobie nie tak dawno bo podczas towarzyskiego turnieju w Tulonie. Wtedy lepsi okazali się Kolumbijczycy wygrywając 1:0, zresztą Kolumbia na tym turnieju nie tylko pokonała Koreę ale również takie reprezentacje jak Francja, USA i DR Kongo. Myślę, że dziś też nie należy spodziewać się jakieś zaskakującego rozstrzygnięcia, mecz powinna wygrać Kolumbia i liczę, że tak właśnie się stanie.

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, Dywizja 2
Spotkanie: Gifu – G-Osaka
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Godz. 12:00
Analiza:
Dwudziesta druga seria gier w Japońskiej Dywizji 2 i spotkanie dwóch ekip znajdujących się po przeciwnych stronach tabeli.
Zespół gospodarzy Gifu zamyka ligową stawkę z siedemnastoma punktami na koncie. Jak do tej pory wygrali cztery spotkania, pięć zremisowali i doznali dwunastu porażek, przy 16 bramkach strzelonych i 38 straconych ( najwięcej w lidze). Do strefy bezpiecznej tracą zaledwie dwa punkty. Na własnym stadionie dość przyzwoicie 2-4-5, bramki 8:13.
Goście to lider rozgrywek co nie jest żadnym zaskoczeniem. Sensacyjnie rok temu spadli z ligi, Osaka z takim potencjałem kadrowym i finansowym zawsze walczyła o pierwszą trójkę. Co ważne zespół po spadku nie opuścili podstawowi gracze kadrowo dalej są mocni nawet na pierwszą ósemkę ale najwyższej klasy rozgrywkowej. Celem ich jest oczywiście najszybszy powrót do elity i jak na razie cel ten realizują. Charakteryzują się oni bardzo ofensywnym stylem gry zawsze byli zespołem z bardzo dużą ilością bramek strzelonych ale tak samo było po stronie strat. Potwierdzają to w tych rozgrywkach najwięcej jak do tej pory bramek strzelonych 40 co dziwne mało tracą bo tylko 16. Atak obsadzony dwójką Brazylijczyków Leonardo który ma na koncie już 12 trafień i Paulinho. Na wyjazdach grają świetnie 8-1-1,bramki 21:9
Krótko podsumowując goście to zdecydowany faworyt tej konfrontacji zresztą nie ma co się dziwić forma, skład przemawia za nimi. Tak jak wspomniałem ich celem jest powrót do elity i są jak na razie na dobrej drodze, atak mają świetny tak więc minimum bramkę tutaj zdobędą. Patrzą na ich styl gry zaskakujące jest to że tak mało tracą ale dziś i po tej stronie powinni dopisać coś do statystyk. Po pierwsze na wyjazdach zawsze trudniej się broni, więcej bramek jak na razie stracili właśnie na wyjazdach. Gospodarze mimo że zajmują ostatnie miejsce są w bardzo dobrej formie szczególnie strzeleckiej. Ostatnio wygrali 3:1 u siebie z rywalem w walce o utrzymanie, cztery bramki wbili na wyjeździe przedostatniej ekipie tracąc trzy. Potrafili też wygrać dwie kolejki temu z trzecim V-Varen Nagasaki 2:1, tak więc jest potencjał i trzeba po fatalnym początku sezonu zacząć zdobywać regularnie punkty szczególnie u siebie a to wiąże się z atakiem. Nie wiem czy dziś wygrają ale jestem przekonany że bramki z obu stron wpadną.
✅110
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: JAPONIA: J-League Dywizja 2
Spotkanie: Okayama - Kobe
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Godzina:12:00
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie wicelidera dywizji 2 w J-League z Okayama, która obecnie notuje 8 miejsce w tabeli. Przyjezdni to drużyna, która ostatnio dość dobrze gra, próbują nawet awansować na pierwsze miejsce w tabeli. Natomias Okayama prowadzą serię remisów i porażek, dlatego dziś stawiam na nich! Czas na przełamanie złej serii. Czerwono czarni dziś będą mieli ciężki mecz do stoczenia, ale myśle, że mogą go spokojnie wygrać. Grają dobrą piłkę, ale brak im agresywnego ataku, w każdym spotkaniu próbują się tylko bronić - co swoją drogą wychodzi im bardzo dobrze. Ale jak wiadomo nie samą defensywą żyje piłka, więc dziś liczę, że wreszcie się przełamią i coś zaczną grać w stronę bramki Kobe. Dodatkowym atutem jest to, że grają u siebie, więc liczę, że publiczność będzie im bardzo pomocna, zbyt długo widzą paskudną serię swojego zespołu. Co do Kobe, jeśli przegrają to gospodarze pomogą V-Varen Nagasaki na wyprzedzenie ich w dość szybkim czasie, co jest bardzo realną wizją dla mnie. Po takim kursie polecam spróbować zagrać moją propozycję. Spotkanie o 12:00 czasu polskiego.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inwestbuk 9

inwestbuk

Użytkownik
Tenis, Wimbledon 2013
Dodig/ Melo v Blake/ Melzer :: Blake/ Melzer :: 1,83 ::
Buk: Bet365
Promocja, znowu tak jak i wczoraj duzy kurs wystawiony na doswiadczonych deblistow, o wiele bardziej doswiadczonych niz chocby Dodig, ktory raczej gosci w singlach. Ma to bardzo duze znaczenie, bo debel to calkiem inna gra. Jak dla mnie Melzer i Blake moga wygrac wimbledon, sa moimi fawortami i bede im kibicowal. Sa w swietnej formie. Jak juz wczoraj pisalem ograli Mahuta i Llodre 3-0, wczoraj rowniez 3-0 z nieco slabszym rywalem. Mysle ze kto jak kto, ale oni nie zawioda. Widzialem jak graja. zastanawiam sie tylko skad taki kurs, ale tlumacze to tym ze to juz polfinaly i wedlug bukow jest co raz o rowniej. POLECAM !!

⛔100
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - South Korea - K-League
Spotkanie: Pohang Steelers - FC Seoul
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Godzina: 12,30
Analiza:
Dzisiaj o 12:30 czasu polskiego spotkają się lider z 9 drużyną K-League. Bilans Pohang u siebie do tej pory wynosi 5.1.1( przegrana z Ulsan wicelider K-League dużo lepiej spisującą się drużyną na wyjeździe ), bramki 15:10. Seoul na wyjeździe spisuje się słabo co pokazuje ich bilans 1.2.4, bramki 8:12. H2H obu drużyn:
Pojedynki bezpośrednie: POHANG - SEOUL
02.03.13 KLE Seoul - Pohang 2 : 2
29.11.12 KLE Pohang - Seoul 5 : 0
22.09.12 KLE Seoul - Pohang 3 : 2
17.06.12 KLE Pohang - Seoul 1 : 0
05.05.12 KLE Seoul - Pohang 2 : 1
Bilans bezpośrednich pojedynków 6.3.13 nie jest korzystny dla Pohang. Jednak warto zauważyć że te 6 meczy Pohang wygrał u siebie a ostatnie ich zwycięstwo to aż 5:0.
Kurs na Pohang spadają ale nadal jest dobry, więc uważam, że warto zagrać.
✅110
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Spotkanie: Łukasz Kubot – Jerzy Janowicz
Typ: Jerzy Janowicz To Win In More Than 3 Sets Kurs: 2.50
Bukmacher: william hill

Podobnie jak większość nie spodziewam się, że w polskim ćwierćfinale będziemy świadkami łatwego zwycięstwa faworyta. Jednak z tym zastrzeżeniem, że Kubotowi najłatwiej urwać seta będzie na początku spotkania, bo Janowicz dość wolno wchodzi w mecz. Tak było w meczu z Almagro (od 0-3 i wygrana w zaciętym tiebreaku), tak było również z Melzerem, gdzie przez pierwsze 2 sety jego gra Polaka wyglądała dużo poniżej oczekiwań i niewiele wskazywało, że będzie w stanie odwrócić ten mecz. Widać wyraźnie, że Jerzyk potrzebuje trochę czasu, by rozbujać te swoje 2 metry i 90 kilo żywej wagi, ale kiedy już to się stało, to zdecydowanie zaznaczał swoją przewagę aż do wygranego meczbola. Dzisiaj o tyle może mieć utrudnione wejście do meczu, że będzie musiał się przyzwyczaić do niewygodnego (zwłaszcza dla takiego dryblasa) serve&amp;volley Kubota. Dlatego spodziewam się, że w 1 secie Janowiczowi będzie trudno o przełamanie doświadczonego kolegi, a to powinno doprowadzić nas do dogrywki tiebreakowej, w której wszystko będzie możliwe, a w razie jakiejś obsuwy Jerzyka nawet wcześniejszej wygranej Kubota. Jeśli nie zje go trema i zagra swój solidny tenis, to właśnie na początku meczu Kubot powinien być najgroźniejszy dla Janowicza. W miarę rozwoju meczu forma Janowicza powinna iść systematycznie w górę, zwłaszcza w kwestii odczytywania zamiarów Kubota i to on powinien być zdecydowanym faworytem do półfinału. Typ jest oczywiście ryzykowny, ale moim zdaniem oparty na dość logicznych przesłankach, a wysoki kurs rekompensuje to ryzyko.

⛔100
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału
Spotkanie: Kolumbia U20 ₋ Korea Płd. U20
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Godz:20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.
W meczu spotkają się Kolumbia U20 przeciwko Korea Płd. U20.
Kolumbia U20 wygrała swoją grupę C po remisie z Australią U20 oraz po wygranych z Turcją U20 i Salwadorem U20.
Korea Płd. U20 zajęła w swojej grupie B trzecie miejsce po wygranej z Kubą U20, remisie z Portugalią U20 oraz porażce z Nigerią U20.
Mój typ powyżej 2.5 bramki w meczu, Kolumbia U20 jest dużo lepszą drużyną niż Korea Płd. U20 i widać to było w meczach grupowych gdzie młodzi kolumbijczycy zajęli pierwsze miejsce a młodzi koreańczycy trzecie w swoich grupach.
kiepska analiza
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - South Korea - K-League
Spotkanie: Pohang Steelers - FC Seoul
Typ: over 2,5
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Analiza: Te dwie drużyny to obok Jeonbuk najskuteczniejsze ekipy w koreańskiej K-League. Gospodarze to lider tabeli i z tego względu na pewno faworyt pojedynku. Na koncie 28 goli w 15 grach i bilans 5-1-1 u siebie przy bilansie bramkowym 13-6. Seoul to 9 ekipa w tabeli. Bilans bramkowy 27-23 po 15 kolejkach oraz 8-12 na wyjeździe. W sezonie gospodarze 9o/6u, goście 10o/5u. Zastanawiające jest to, że gospodarze w ostatnich 5 grach aż 5 razy tracili po 2 gole. Widać więc spore problemy w defensywie. Znowu goście w ostatnich 15 grach tylko w 3 nie strzelali gola, w tym w ostatnim z świetnie grającym w obronie zespołem Ulsan. W h2h ostatnie 7 gier to 6 overów, w tym 2:2 z tego roku. Według mnie minimum 3 gole w tym spotkaniu powinny paść.

⛔100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Śwata U20
Spotkanie: Portugalia - Ghana
Typ: Handicap 0:1 Portugalia
Kurs: 3.60
Bukmacher: Expect
Analiza:
Świetnie grająca w tym turnieju Portugalia zmierzy się z Ghaną, która dosłownie rzutem na taśmę awansowała do dalszej rundy (głównie dzięki wygranej z USA 4:1 i dogonieniu bilansu bramkowego). W dotychczasowych 3 meczach Portugalczycy zaaplikowali swoim rywalom aż 10 bramek, co daje średnią 3,3 na mecz. W każdym z tych spotkań świetnie grali w ataku pozycyjnym, szczególnie zaimponował mi młody skrzydłowy Sportingu Lizbona - Bruma, który wkręcał w ziemię rywali niczym kołki. Defensywa nie ustrzegła się błędów tracąc 4 gole po 2 z Koreą i Nigerią, ale podoba mi się postawa stoperów szczególnie Thiago Lloriego, który świetnie wyprowadza piłkę do środkowej strefy.
Ghana natomiast przegrała w grupie 2 pierwsze mecze, szczególnie z Francją nie wyglądali najlepiej (przegrali 3:1 a mogli wyżej), koniec końców pokonali nie grające już o nic USA i awansowali dalej.
Uważam że Portugalia jest na ten moment obok Hiszpanii głównym faworytem turnieju i jeśli dzisiaj skuteczność będzie wyższa niż w meczu z Kubą, to Ghana straci co najmniej 3 bramki.
Kurs na handi aż 3,60 co uważam za ciekawe rozwiązanie

⛔100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
ND Gorica- Karpaty Lwów
Typ: 1X
Kurs: 2,0
Buk: bet365
Spotkanie towarzyskie rozegrane na neutralnym terenie w słoweńskim mieście Slovenskie Konjice. Zespół Goricy ostatni sezon zakończył na 6. miejscu w słoweńskiej ekstraklasie. Jest to typowy średniak tej ligi( poprzednie dwa sezony kończył na 5. miejscu). W pierwszym sparingu przygotowawczym pokonali lokalny zespół Garmin Sencur 6-0. 2 bramki w tym spotkaniu zdobył testowany utalentowany panamski napastnik Jorman Aguilar( rocznik 94., w ostatnim sezonie ligi panamskiej król strzelców sezonu regularnego 18/10, podpisał kontrakt z Parmą, jednak będzie pewnie wypożyczony do Goricy). W zespole pozostał Dejan Zigon, najlepszy strzelec drużyny poprzedniego sezonu( 15 goli, wicekról strzelców ligi).
Kilka słów o zespole Karpat Lwów. Ostatni sezon ligi ukraińskiej zakończyli na 12. miejscu, tuż nad strefą spadkową. Po sezonie w klubie doszło do rewolucji kadrowej. Nowy trener, Savidov głośno mówi o stawianiu na młodych zawodników w nadchodzącym sezonie ligowym. Na obóz przygotowawczy do Słowenii nie pojechali następujący zawodnicy,odsunięci od pierwszej drużyny( pozostali oni we Lwowie):
Bogatinov( 22/0), Stilić( 22/1, były gracz Lecha), Khudobyak( 29/2, podpisał kontrakt z FK Rostov), Golodyuk( 19/1), Milosevic( 18/1), Kolopovets( 25/2), Daushvili( 22/0), Zenjov( 10/3), Kenia( 20/3, podpisał kontrakt z Fotruną Dusseldorf), Tkaczuk( 13/0), Kasin( 11/0), Marcelinho( 11/0). Tak więc niemal wszyscy podstawowi zawodnicy.
W związku z tym przed trenerem wyzwanie zbudowanie nowego zespołu opartego na młodych zawodnikach.
Dotychczasowe sparingi Karpat Lwów w Słowenii: 1-1 z Domzale( w pierwszym składzie Karpat zagrało 7 wychowanków), 1-2 z Hajdukiem Split oraz 2-3 z Kubaniem.
W związku z tym sądzę, że Gorica może zremisować z młodym, będącym w fazie budowy zespołem Karpat Lwów.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U-20
Spotkanie: Portugalia - Ghana
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Linia 2,5 jak na młodzieżówki jest niska. Wiadomo że większość młodych graczy nie potrafi trzymać się sztywno taktyki i założeń obronnych (z wyjątkiem Greków, Chorwatów i Paragwajczyków). A tutaj mamy Portugalię, NAJBARDZIEJ ofensywną ekipę na tym turnieju. Poważnie, żadna z drużyn nie gra takiej efektownej, szybkiej piłki z przodu. Szczególnie Bruma dał się już zapamiętać chyba każdemu kto widział choć jeden mecz tej reprezentacji. Nie będę tutaj rozpisywał o statystykach, wspomnę tylko że to Portugalia strzeliła najwięcej goli w tym turnieju. Kto nie widział, niech wierzy mi na słowo :wink: Lecz do tego dochodzi defensywa która jest bardzo nonszalancka. Obrońcy też lubią sobie wychodzić z piłką :wink: Joga Bonito, tak to było nie? Tylko beznadziejna Kuba nie zdołała im strzelić bramki (choć okazje też mieli). Ta Portugalia dzisiaj gra z grającą równie wesoły futbol Ghaną. Młoda Afrykańska drużyna też stawia przede wszystkim na atak. Dlatego kurs @1,75 łapałbym nawet przy linii 3,5 gola, a przy linii 2,5... Pozostaje tylko grać :smile:
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Spotkanie: Kubot(+6 games) - Janowicz
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betsafe
Data (i godz): 03.07.2013 16.30
Analiza:
To będzie wielki dzień dla polskiego tenisa. W ćwierćfinale Wimbledonu zmierzy się ze sobą 2 polskich zawodników: Łukasz Kubot oraz Jerzy Janowicz. Pojedynek Młodego Gniewnego z doświadczonym. Dla 31 letniego Kubota będzie to pierwszy występ w grze singlowej turnieju wielkiego szlema. Obaj panowie w ostatniej rundzie męczyli się z przeciwnikami w 5 setowym pojedynku. Obaj dysponują świetnym serwisem. Zaden z nich nie jest mistrzem returnów, cięzko powiedzieć jaki będzie wynik spotkań serwów Kubota z backhandem Janowicza. Nie spodziewam się jednak zbyt wielu przełamań w tym meczu. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Janowicz, ja również myślę, że mecz zakończy się jego zwycięstwem jednak nie uważam, że będzie to aż tak lekki spacerek.
z/0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom