>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.06.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek- 3 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open
???? Haas T. - Youzhny M.
Haas T. ::: 2,06 ::: Pinnacle ::: 3/10
Rusek na turnieju miał dość łatwą drabinkę, Andujar, Delbonis i bez formy Tipsarevic. Wszystkich ograł, nawet na turnieju w Rzymie pokonał Haasa, ale na ten wynik patrzę z dużym dystansem. Pierwsza runda Mastersa, a walka o ćwierćfinał Wielkiego Szlema to kolosalna różnica. Haas prezentuje się ostatnio świetnie, zagrał tutaj trzy dobre mecze, a z Isnerem pokazał doświadczenie. Pomimo 5 setówki z Amerykaninem to można było odnieść wrażenie oglądając ten mecz, że to właśnie Niemiec mieszkający na Florydzie ma ten mecz pod kontrolą. Druga sprawa, to każdy z Was wie jak się gra przeciwko serwismenom.
✅106
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros/ Kobiety
Spotkanie: Jamie Hampton- Jelena Jankovic
Typ: 1
Kurs: 3,01
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Nie mam pojęcia skąd ten kosmiczny kurs na Hampton. Fakt że w poprzedniej rundzie stawiałem przeciw niej, czyli na Petrę Kvitovą i bardzo się na tym przejechałem. Nie oglądałem tego spotkania i myślałem że Czeszka zagrała po prostu fatalnie. Nic bardziej mylnego. To Amerykanka zagrała dobry mecz. Hampton jest w formie. Świadczy o tym półfinał w Brukseli na takiej samej nawierzchni jak ta w Paryżu. Teraz w stolicy Francji osiąga już 1/8 i to już jest duże osiągnięcie. H2H również na korzyść Amerykanki. Prowadzi 1:0 a pierwszy i jak na razie ostatni mecz między tymi tenisistkami był rozgrywany w Marcu na Indian Wells a więc nie tak dawno. Wtedy Amerykance dawano mniejsze szanse jak teraz a wygrała dosyć znacznie bo 6:4, 6:3. Ponadto Jelena grała prawie godzinę dłużej niż Jamie 2 dni temu. Wysoki kurs spowodowany jest wyższym rankingiem Serbkii ponieważ ta plasuje się na 18 miejscu a jej rywalka na 54. Jednak Hampton to młoda 23- letnia zawodniczka pukająca do drzwi tego wielkiego światowego tenisa.
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
::::::Roland Garros::::::
Djokovic N. - Kohlschreiber P.
Djokovic -8,5 gema
Kurs: 2,00
Pinnacle Sports
Od razu typ na jutrzejsze popołudnie. Spotkanie mojego faworyta tego turnieju z solidnym graczem jakim na pewno jest Kohlschreiber.
Jakieś doniesienia o tym, że zmarła bliska osoba Novaka i żekomo to ma go zdekoncentrować, i może sobie nie poradzić psychicznie?
Kto jak kto ale Djokovic to człowiek, który właśnie przez takie negatywne wiadomości, mobilizuje się dodatkowo i pokazuje kto jest niekwestionowanym numerem jeden męskiego tenisa.
Chciałem zaryzykować największy Hc czyli -10,5 gema, dwa razy go pokrył w tym turnieju, ale tu zagram ostrożniej, w końcu jesteśmy co raz bliżej finału i nie ma tu przypadkowych graczy.
Jak dla mnie to Kohlschreiber jest za wielkim chłopem na mączke, ale to moje zdanie i właśnie to pomoże Novakovi w rozgromieniu tego o to gracza. Niemiec przegrał nawet seta gładko z Czechem - Vesely J. i to jeszcze bardziej napawa mnie optymizmem do pokrycia HC na Djoko. Powodzonka!
⛔100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Schiavone - Azarenka
Typ: F. Schiavone (+1.5 Sets)
Kurs: 2.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Azarenka nigdy nie była specjalistką od Clayu, na tej nawierzchni ma najmniej sukcesów, we French Open nigdy nie dochodziła dalej niż do ćwierćfinału. Rok temu, gdy była w wybornej dyspozycji nie udało jej się dojść do ćwierćfinału, zatrzymała ją Cibulkova. W tym roku znowu idzie jej raczej pod górkę. Z Cornet zagrała nierówne spotkanie, pokonując Francuzkę kondycją w 3 setach.
Schiavone w tym turnieju radzi sobie przyzwoicie, odprawiła z kwitkiem niewygodną Flipkens i ograła Marion Bartoli. Włoszka jest w stanie napsuć Azarence sporo krwi, ponieważ nie ma nic do stracenia, gra bez presji, powoli zbliża się do tenisowej emerytury (przynajmniej singlowej) i może sprawić niespodziankę. Myślę, iż zaskoczy Azarenkę w pierwszym secie. Później Białorusinka powinna wziąć się w garść i wybiegać zwycięstwo z 33-letnią zawodniczką. Bardzo duże value. Prywatnie zagrałem też 1/10 na Schiavone na mecz. Tutaj polecam typ +1.5 sets dla Schiavone.
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, NHL
spotkanie: Chicago Blackhawks - LA Kings
typ : Mniej niż 4,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Drugi pojedynek tej serii zapowiada się zapowiada się, podobnie jak pierwszy, na bardzo wyrównany. Chicago będą chcieli podwyższyć stan rywalizacji na 2-0, ale goście z LA pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą. Wczoraj to oni pierwsi strzelili gola i dali się zaskoczyć tylko w drugiej tercji, która rozstrzygnęła losy meczu. Obie drużyny dobrze grają w obronie i nie rzucają wszystkich siła na atak. Kings ostatnie 3 mecze przegrali 1:2, tak więc nie tracą dużo bramek ani też nie są bramkostrzelni. Dzisiaj nie ma zdecydowanego faworyta, ale na pewno obie drużyny będą starały się nie stracić bramki, suma 4 goli jest absolutnym maksimum tego meczu.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Roland garros
Spotkanie: Haas-Youzny
Typ: Youznhy - 3.5 gema
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: jutro o godzinie 11 zaplanowano spotkanie we fancuskim turnieju French open, niemiec Tomy Haas zagra z rosjaninem Mikhaelem Youznhnym , Faworytem ale tylko delikatnym jest Rosjanin który 2 tygodnie temu pokonał Haasa 2:0 , rok wcześniej
Youznhny był również lepszy , reasumując niemcowi wyraźnie Rosjanin nie leży i myśle że w tym spotkaniu raczej nie powinno się to zmienić, W poprzedniej rundzie Haas pokonał Isnera po bardzo trudnym pojedynku 3:2 i myśle że będzie tu bardziej wymęczony niż Youznhy który gładko ograł Tipsarevicia 3:0. Stawiam w tym meczu na wygraną Rosjanina. można zaryzykowac,tutaj dokładny wynik 3:0 lub 3:1.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Typ: 2 (-1,5)
Kurs:5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Obie drużyny miały ciężką drogę żeby dojść do półfinału. Hawks mierzyli się z Red Wings a Kings ze Sharks. Obie drużyny wygrały rywalizację 4:3 i dlatego sa tutaj gdzie są, pół Finał. Ostatnie spotkanie Chicago wygrało 2:1, w pierwszej tercji widać było że gospodarze dominowali, mieli oddanych 17 strzałów na bramkę i zero trafień, a Kings? 2 strzały i z tego jedna bramka. Później spotkanie było dosyć wyrównane i to gospodarzą udało się strzelić 2 bramki i utrzymali wynik spotkania do końca. Myślę że w tym spotkaniu przed meczami na własne tafli Kings zrobią niespodziankę i poradzą sobie z drużyną z Chicago, skoro Wings się udało to dlaczego tez nie tej drużynie?! Liczę na dużą koncentrację ze strony gości i wolę i chęć zwycięstwa z tak trudnym przeciwnikiem. Powodzenia!
⛔100
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP France - Roland Garros
Haas N. - Youzhny M.
over 40 gemów
Kurs: 2,00
Pinnacle
Haas gra w tym roku niesamowity sezon, jednak moim zdaniem od turnieju w Madrycie forma gdzieś już powoli ucieka. W meczu z Isnerem nie wyglądał dobrze, masa błędów, niewykorzystanych okazji. Youzhny natomiast po fatalnym początku sezonu wygląda coraz lepiej, niecały miesiąc temu wygrał nawet z Haasem, ja jednak nie przywiązuje do tego uwagi, teraz pewnie motywacji nikomu nie zabraknie. We Francji ograł już Tipsarevica, można powiedzieć że bez formy, ale jednak progres ciągle jest. Ja w tym meczu nie potrafię wskazać jednoznacznego faworyta, panowie zawsze toczyli dosyć wyrównane boje (3:3 nielicząc jednego skreczowanego meczu) i moim zdaniem tak będzie również jutro.
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Llodra M. / Mahut N. v Huey T. / Inglot D.
2,75 Betclic
Jak dla mnie te kursy to jest jedna, wielka kompromitacja, z jakiego powodu aż 2,75 na parę Filipińsko-Brytyjską? Chyba jedyne co przemawia za Francuzami to fakt, że grają u siebie. Llodra i Mahut grali ze sobą w 2001, 2006, 2007, 2012 i 2013 roku. Rozegrali aż 13 spotkań z czego siedem wygrali, prawda, że imponujące? Nie. Na mączce rozegrali dwa mecze podczas tegorocznego Roland Garros. W drugiej rundzie Francuzi pokonali dobrą parę deblową, jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie można oceniać w tym meczu ich jako faworytów. Ich jutrzejsi rywale wcale nie mieli łatwiejszego zadania w drugiej rundzie gdzie musieli zmierzyć się z Elginem i Istominem. Koniec jednak był szczęśliwy ponieważ Huey do pary z Inglotem zwyciężyli w dwóch setach. Początek sezonu dla tej pary był słaby, jednak z biegiem czasu i inną nawierzchnią wszystko wróciło do normy. W turnieju poprzedzającym Roland Garros w Dusseldorfie zagrali w finale, gdzie przegrali z reprezentantami gospodarzy. Jutro wszystko powinno zależeć od Filipińczyka i Brytyjczyka, którzy są lepszymi deblistami i przede wszystkim są lepiej zgrani, co prawda obaj Francuzi często występują w grze deblowej, jednak są to tzw. obieżyświaty, którzy nie potrafią grać dłużej z jednym partnerem. Jak widać tutaj padło na takie połączenie, jeden dobry wynik i już duży hurraoptymizm ze strony bukmacherów, z którego można skorzystać w drugą stronę. Zero czysto sportowych argumentów po stronie Francuskiej, ich rywale wracają do dobrej formy, nic tylko grać!
⛔100
 
horcyk1906 1

horcyk1906

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Powyżej pojawiło się już kilka analiz dla tego meczu. Nie będę więc się rozpisywał bo co ważniejsze zostało napisane. W pierwszym meczu tych drużyn widać było dominację Chicago, wynik może tego nie odzwierciedla ale statystyki już tak. Myślę, że gospodarze pewnie wygrają i tym samym znacznie przybliżą się do finału, w którym od początku rozgrywek ich widzę.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: APL Premier League
Spotkanie: Adelaide City - Croydon
Typ: Azjatycka suma bramek - Powyżej 3
Kurs: 1,925
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz planowo miał odbyć się w piątek, jednak boisko gospodarzy nie było gotowe do gry z powodu niefortunnej pogody. Jednak mimo to, spotkanie odbędzie się dziś. Adelaide City to ekipa, która gra w niższej lidze jednak kiedy zakończy się A-League przychodzą do nich gracze z Adelaide United. Croydon niezbyt dobrze sobie radzi, jeśli chodzi o obecną formę. Ostatnio przegrali nawet z ostatnią ekipą APL - Enfield City 0:3, gdzie praktycznie każda ekipa, która przyjeżdżała na boisko Enfield wywoziła punkty. Trzy bramki w tym spotkaniu to według mnie minimum, gdyż goście w ostatnich spotkaniach wyjazdowych nie prezentują żadnego poziomu... Dla gospodarzy jest to ważne spotkanie, aby wskoczyć do &quot;final six&quot;. Nie zdziwię się, jeżeli już do połowy padną 3 bramki, dlatego pobieram Azjana, po dość ładnym kursie.
z/0
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP
Spotkanie: Stanislas Wawrinka - Richard Gasquet
Typ: Wawrinka wygra 3:2 w setach
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Mam przeczucie, że to może być bardzo długi i emocjonujący pojedynek. Obaj tenisiści to można powiedzieć szersza czołówka światowa. Zarówno Wawrinka jak i Gasquet bardzo dobrze grają na tym turnieju. Wawrinka stracił dwa sety: jeden z Jerzym Janowiczem i jeden z De Bakkerem. Szwajcar gra bardzo dobrze, jednak zdarzają mu się momenty przestoju, stąd te stracone sety. Stanislas rozegrał bardzo dobry turniej w Madrycie, gdzie przegrał dopiero z rafaelem Nadalem. Wawrinka wygrał turniej w Portugalii, gdzie pokonał Davida Ferrera, czyli jednego z najlepszych zawodników na mączce. Gasquet w tegorocznym RG nie stracił jeszcze ani jednego seta. Francuz gra dobrze i może być groźny dla Wawrinki. Mimo wszystko dla mnie faworytem jest Wawrinka, który na tej nawierzchni ma chyba więcej atutów. Najbardziej realny wydaje mi się wynik 3:2 dla Wawrinki.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna: Primera División
Spotkanie: Tigre - San Martin S.J.
Typ: 1/1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ile może trwać seria w której gospodarze nie strzelają bramki? 2 mecze to już i tak sporo, myślę że za 3-im razem już przynajmniej jeden gol wpadnie. Jest ku temu okazją bo obie ekipy lawirują gdzieś obok siebie w tabeli, więc przeciwnicy są w miarę na równym poziomie. Do tego wszystkiego należy dodać że Tigre ostatnie mecze nie miało najłatwiejszych. Poprzednie 3 spotkania to drużyny z pierwszej połowy tabeli, w tym ostatnie wyjazdowe starcie z A. Sarandi, z którymi po dobrym spotkaniu o mały włos nie zremisowali. Z tego też względu w tabeli formy w ostatnich 5ciu meczach, Tigre jest znacznie niżej niż San Martin. Jedyne spotkanie w którym faworytami byli piłkarze Tigre, to gra u siebie z Independiente. Innymi słowy czekam tu na przełamanie, bo progres i chęci jej zakończenia, widać w grze z meczu na mecz. Dziś jest ku temu doskonała okazja i myślę że warto było by wygrać spotkanie przed kolejnym nie łatwym z Godoy Cruz. Przewiduję natarcie już od pierwszych minut spotkania.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garos, godz 13:00
Kirilenko M. (-1.5 seta AH) - Mattek-Sands B
TYP: 1
KURS: 2,60
BUK: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem zagrać coś odmiennego a dokładniej zagrać w tenisa oczywiście chodzi mi tutaj o napisanie analizy. Wybrałem mecz moim zdaniem najciekawszy u pań a dokładniej mecz pomiędzy Marią a Bethanii. Oczywiście moim zdaniem zdecydowaną faworytką jest Maria ale bukmacherzy do końca mojego zdania nie podtrzymują i na Marie jest kurs około 1,60 więc uważam że bardzo fajny do zagrania.
Może napiszę coś o tym turnieju. Ten mecz jest rozgrywany we Francji a dokładniej w Paryżu gdzie turniej nazywa się Roland Garros i jest jednym z ważniejszych turniejów dla tenisistów. A więc odpuszczania w takim turnieju nie ma mowy. Każdy z zawodników czy zawodniczek gra na 100 procent a nawet na 200 jak organizm pozwoli.
Maria w rankingu znajduje się na 12 pozycji z dorobkiem 3036 oczek. W tym turnieju została rozstawiona z numerem 12 a więc wysoko. Ostatnio Maria gra dobrze i także w tym turnieju prezentuje się z bardzo dobrej strony. W pierwszej rundzie zmierzyła się ona z zawodniczką mało znaną a dokładnie z Bratchikovą gdzie wygrała 2:0 a rywalce oddała jedynie 1 gema. W drugiej rundzie już zmierzyła się z nieco lepszą zawodniczką ale nie jakoś bardzo znaną Barty i również w dwóch setach się uporała z rywalką oddając 4 gemy. W trzeciej rundzie już musiała pokazać swój kunszt ponieważ zmierzyła się z Voegele z którą wygrała 2:0 ale sety były bardzo zacięte i kończyły się do 6 i do 5 gemów. A więc już w tej trzeciej rundzie musiała troszkę więcej sił stracić. Również musi wyjść bardzo skoncentrowana dzisiaj bo Mattek nie jest anonimową zawodniczką a sensacje potrafi zrobić.
Natomiast jej rywalka czyli Mattek w rankingu znajduje się na 67 pozycji z dorobkiem 902 oczek. W tym turnieju nie została rozstawiona dlatego od samego początku ma trudniej. W pierwszej rundzie zmierzyła się ona z zawodniczką Dominguez gdzie wygrała w dwóch setach a straciła 5 gemów. W drugiej rundzie już tak łatwo nie było ponieważ zmierzyła się z Chinką Na Li i chociaż pierwszego seta przegrała to w kolejnych dwóch okazała się lepsza i wygrała tamten mecz 2:1. Na Li zaprezentowała się bardzo słabo jak by jej sił zabrakło w tych dwóch kolejnych setach. Natomiast w trzeciej rundzie zmierzyła się z Ormaecheą jak dla mnie mało znaną zawodniczką z którą wygrała w 3 setach a dokładniej 2:1 i również tutaj pierwszego seta przegrała ale dwa kolejne wygrała.
Obie zawodniczki grały ze sobą raz i Maria w tamtym meczu wygrała 2:0 i rywalce dała 5 gemów. Moim zdaniem i ten mecz zakończy się zwycięstwem 2:0 a i warto dać na DW ponieważ nie sądzę aby Mattek ugrała chodź by jednego seta ale oczywiście wszystko jest możliwe.​
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Roland Garros (Francja), ziemna
Spotkanie: Haas T. (Ger) - Youzhny M. (Rus)
Typ: 2
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o 11 rozpocznie na rozpoczęcie ćwierć finału,mamy pojedynek doświadczonego gracza Tommego Haasa ,który zmierzy się z Ruskiem Michałem Youzhny. Obaj tenisiści w tym turnieju grają od początku bardzo dobrze.
Ja zdecydowałem wytypować dziś zwycięstwo Michała. Haas docierając do tego spotkania pokonał, Rufina 3-0, Socka również 3-0 i w końcówce miał problemy z Isnerem ,ale po męczącym spotkaniu wygrał 3-2 i przeszedł dalej. I właśnie do tego ostatniego meczu chciałbym wrócić. Haas grał 5 setowy pojedynek co na pewno było bardzo męczące. Tommy ma już swoje lata.
W prawdzie obaj mieli odpoczynek,1 dzień ,ale to bardziej zmęczony jest Haas.
Rusek na swej drodze pokonał między innymi, Andujara 3-1 , Del bonisa 3-1 oraz na koniec Janko Tipserevica 3-0. Widać że po jego pojedynkach wgrywał zazwyczaj w 3-4 setach. Nie miał żadnego kryzysu nawet z Serbem. Ja się trzymam tego i myślę że Haas dziś nie zagra na 100% ponieważ jego organizm będzie wykończony. Rusek jak narazie młody dobrze rusza się po korcie no i Tipse pokonał 3-0. Bilans zwycięstw na korcie ziemnym przeważa za ruskiem.
Miesiąc temu Panowie grali ze sobą,wtedy to rusek wygrał 2-0. Fakt to jest wielki turniej,ale statystyki nie kłamią.
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis WTA Roland Garros.
Spotkanie. Mattek-Sands B. - Kirlienko M.
Typ. Mattek-Sands B wygra
Kurs. 2.46
Bukmacher. PinnacleSports

A ja pozwolę sobie odpisać cytując przedmówcę, bo chodzi o te same spotkanie z tym, że ja mam trochę inne poglądy na to spotkanie.

Może napiszę coś o tym turnieju. Ten mecz jest rozgrywany we Francji a dokładniej w Paryżu gdzie turniej nazywa się Roland Garros i jest jednym z ważniejszych turniejów dla tenisistów. A więc odpuszczania w takim turnieju nie ma mowy. Każdy z zawodników czy zawodniczek gra na 100 procent a nawet na 200 jak organizm pozwoli.
W pełni się z zdaniem zgadzam. Tylko Maria nie gra swojego najlepszego tenisu przy tym kiedy to Mattek zaczęła grać coś całkiem innego względem poprzednich swych spotkań/turniejów - także o tym o czym pisze Marcin to jest racja. I sądzę, że Mattek, która dotarła tak daleko nie odpuści łatwo tego spotkania.
Maria w rankingu znajduje się na 12 pozycji z dorobkiem 3036 oczek. W tym turnieju została rozstawiona z numerem 12 a więc wysoko. Ostatnio Maria gra dobrze i także w tym turnieju prezentuje się z bardzo dobrej strony. W pierwszej rundzie zmierzyła się ona z zawodniczką mało znaną a dokładnie z Bratchikovą gdzie wygrała 2:0 a rywalce oddała jedynie 1 gema. W drugiej rundzie już zmierzyła się z nieco lepszą zawodniczką ale nie jakoś bardzo znaną Barty i również w dwóch setach się uporała z rywalką oddając 4 gemy. W trzeciej rundzie już musiała pokazać swój kunszt ponieważ zmierzyła się z Voegele z którą wygrała 2:0 ale sety były bardzo zacięte i kończyły się do 6 i do 5 gemów.
Tutaj zdania wspólne nasze się już mylą. Maria miała dość słaba Bratchinkovą i nie wiele lepszą Barty, która to (Barty) rozkręcała się z gema na gem, a ze w Paryżu była cieżka pogoda to każde wczucie w kort powodowało przerwę i wytrącenie Barty z swojego rytmu, dla tenisistki mało ogranej pierwsze 2/3gemy są po prostu wczuciem się w kort jeżeli chodzi o WTA dlatego też dość często mamy sporo przełamań przy początkowych partiach spotkań, ale to już nie na temat spotkania. Potem Maria miała Voegle, z którą to zagrały już od pierwszego gema do gem-set-match i tutaj Maria pokazała swoje braki. Voegle grała bardzo stanowczo, bez przyspieszeń i handicap jak i over plus nerwy dla tych co grali Marię po kursie 1.18 pokryła wszystko (czyt. nerwy).

Dlatego oddsmakerzy:
na Marie jest kurs około 1,60 więc uważam że bardzo fajny do zagrania.
dają kurs jaki dają, bo:

W tym turnieju nie została rozstawiona dlatego od samego początku ma trudniej. W pierwszej rundzie zmierzyła się ona z zawodniczką Dominguez gdzie wygrała w dwóch setach a straciła 5 gemów. W drugiej rundzie już tak łatwo nie było ponieważ zmierzyła się z Chinką Na Li i chociaż pierwszego seta przegrała to w kolejnych dwóch okazała się lepsza i wygrała tamten mecz 2:1. Na Li zaprezentowała się bardzo słabo jak by jej sił zabrakło w tych dwóch kolejnych setach. Natomiast w trzeciej rundzie zmierzyła się z Ormaecheą jak dla mnie mało znaną zawodniczką z którą wygrała w 3 setach a dokładniej 2:1 i również tutaj pierwszego seta przegrała ale dwa kolejne wygrała.
.. z Chinka Li zagrała pasywnie i na omacku - czyt. S&amp;V mnie osobiście się taka gra nie podoba, ale tutaj Mattek była oustiderem i zrobiła swoje - każdy podejście pod siatkę (każde) to był punkt dla niej. Li się gubiła i przy każdym wczuciu się w kort Mattek (deszcz też przerywał to spotkanie) zostawiała ją za sobą. Tak skończyło się jak skończyło.. Na Li po prostu nie miała pomysłu jak ma kończyć swe podanie, aby uzyskać punkt. Potem spotkanie z Ormaecheą kiedy przegrała pierwszy set, tak drugi zagrała ponownie jak z Na Li i ta nie wiedziała co z sobą zrobić, to była już zdecydowana dominacja na korcie Sands, że Ormaechęnka była zdezorientowana i te 4gemy które osiągneła to i tak wiele.

Mattek-Sands w Sttugarcie wyszła w kontrowersyjnej chuście na głowie i mi pokazała, że pomimo iż moze budzić zdziwienie. Tak trzeba to zaakceptować i zamiast szukać specjalnie wymówki do grania przeciw jej - grać z nią i mieć zyski. Dlatego DW ku Marii jest dla mnie sporo niezrozumiałe. A i szans ja na zwycięstwo nie widzę specjalnie. Ja pograłem DW Mattek 2:0, zwycięstwo Mattek i +1.5seta Mattek. I dla tych mniej ostrożnych polecam +1.5seta po 1.57
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Open - Kwalifikacje
Spotkanie: Michael White (WAL) – Nigel Bond (ENG)
Typ: Michael White (WAL)
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin

Moim zdaniem najlepszy typ z porannej sesji, a może i całego dnia. Obaj gracze zmierzają w dokładnie w odwrotnych kierunkach: młody Walijczyk to nadzieja snookera, po którym wszyscy spodziewają się wielkich rzeczy, dodatkowo świeżo po świetnym debiucie w MŚ, z kolei doświadczony Anglik powoli zmierza do końca swojej długiej kariery. White nie zwalnia tempa i w kwalifikacjach Wuxi Classic zdemolował innego debiutanta w Crucible Sama Bairda (5-1) po raz kolejny pokazując swoje nieprzeciętną smykałkę do wbijania (71, 77, 78). Bond całkiem nieźle w kwalifikacjach, ale jak na razie ogrywa tylko nieopierzonych młodziaków, którym daleko nawet do przeciętności. Dzisiaj poziom trudności będzie wielokrotnie większy i angielskiemu weteranowi będzie niebywale trudno dotrzymać kroku rozpędzonemu Walijczykowi. Moim zdaniem szykuje się łatwa przeprawa dla młodziana.
✅50
 
M 3

medek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Schiavone - Azarenka
Typ: Azarenka (-5,5 gema)

Kurs: 1,85
Buk : Unibet

Analiza : Krótko , bo za kilka minut grają. Schiavone niewątpliwie przegra to spotkanie , pytanie tylko iloma gemami ? Schiavone podczas meczu z Bartoli pokazała się z niezłej strony , w pewnych momentach robiła ją jak chciała. Jednak to wynikało raczej z słabszej (słabej ....niezmiernie słabej) postawy Bartoli. Azarenka ma coś do udowodnienia po ostatnim podknieciu z Cornet . Jednak niewątpliwie porównując obie zawodniczki to zupełnie inna liga . Liczę po cichu na szybką wygraną Azarenki w stylu 6-3 ,6-3.
✅85
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Roland garros
Spotkanie: Haas-Youzny
Typ: liczba tie-breaków over 0,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Szybko bo zaraz zaczynają.Haas w swoich rozegranych meczach na kortach w Paryżu w każdym meczu miał tie-breaka,Youzny jeden.Obaj dobrze się znają,wiedzą na co stać rywala.Moim zdaniem już w pierwszym secie zobaczymy tie-breaka.Stawka duża,a co najważniejsze to trzymanie swojego podania.Faworytem jest Niemiec,ale nie skreślałbym zawodnika z Rosji.Zapowiada się dobre spotkanie,które nie skończy się gładko w 3 setach.To będzie mecz walki.Dodatkowy smaczek jak już ktoś napisał to 2 wygrane Youznego z dzisiejszym swoim rywalem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom