>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.04.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 25

buli1906

Użytkownik
Dyscyplina ; Piłka Nożna-POLSKA: Ekstraklasa
Spotkanie ; Górnik Zabrze-Cracovia Kraków
Typ ; Cracovia Kraków
Kurs ; 3,20
Bukmacher ; Unibet
Analiza ;


Witam.Jutro o godzinie 17;15 odbędzie się 20 kolejka POLSKA: Ekstraklasa pomiędzy Górnik Zabrze a Cracovia Kraków.Moim zdaniem mecz godny uwagi i postawienia na Cracovie świadczą o tym ostatnie spotkania.Dlaczego Cracovia???
Cracovia walczy o utrzymanie dlatego dla nich liczy się każdy punkt,patrząc na tabele Ekstraklasy rywalizuje z przed ostatnią Arką Gdynia.Jeśli Cracovia wygra ten mecz zrówna się punktami z arką i będzie miała większe szanse na utrzymanie.Patrząc na Górnika zajmują 8 miejsce ale ostatnia gra nie jest zbytnio zadowalająca,po ostatnich derbach z ruchem 3 do 0 atmosfera w tej drużynie nie jest dobra.Ostatnio tez słyszałem o problemie finansowym w górniku,zawodnicy ponoć grają za darmo.Ten problem zaprocentuje w postawie i grze piłkarzy górnika.
Oto 5 ostatnich meczy Cracovi;
Cracovia Krakow - Belchatow 3;2
Cracovia Krakow - Legia 3;3
Śląsk - Cracovia Krakow 0;0
Cracovia Krakow - Lech Poznań 1;0
Cracovia Krakow - Korona Kielce 3;0
Za dobre i pomocne typy prosze pompowac w moja reputacje!! Wystarczy kliknac &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Czas: 4.05
Typ: Vancouver -1.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bwin.pl
Analiza:
Pierwszy i najlepszy dotychczas zespol ligi NHL w tym sezonie podejmowac bedzie zamykajacy stawke, ostatni zespol z Edmontonu. Szykuje sie naprawde ciekawe widowisko i absolutna dominacja gospodarzy. Gospodarze radza sobie swietnie w tym sezonie i watpie aby odpuscili sobie i wygrali &#39;ledwo co&#39; z ostatnia ekipa ligi. Forma Canucks jest imponujaca:
(W-wygrana, P- przegrana)
W P W W W W W
Ich doskonala gre widac dopiero po bezposrednich wynikach:
01.04.
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 3:1
30.03.
Nashville Predators - Vancouver Canucks 1:3
27.03.
Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks 1 :4
26.03.
Atlanta Thrashers - Vancouver Canucks 1:3
24.03.
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1:2
19.03.
Vancouver Canucks - Phoenix Coyotes 1:3
17.03.
Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 4:2
15.03.
Vancouver Canucks - Minnesota Wild 4:2
13.03.
Calgary Flames - Vancouver Canucks 3:4
Natomiast ekipa Edmontonu spisuje sie kiepsko. Maja rowniez bardzo slaba forme:
P R P P R P P
Ostatnie wyniki:
01.04.
Minnesota Wild - Edmonton Oilers 4:2
25.03.
St. Louis Blues - Edmonton Oilers 4:0
23.03.
Nashville Predators - Edmonton Oilers 3:1
13.03.
Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers 5:1
10.03.
Washington Capitals - Edmonton Oilers 5:0
09.03.
Philadelphia Flyers - Edmonton Oilers 4:1
Mysle ze Vancouver skoro sobie poradzilo z o wiele lepszymi zepsolami i wygrywali przewaga dwoch bramek to z ostatnim zespolem w lidze, ktory dostaje baty od kazdego, poradza sobie z przyslowiowym palcem w... nosie ????
Powodzenia.
⛔ 100
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol vs. Racing
Typ: Espanyol AH(-1)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Espanyol zajmuje obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli z bilansem na własnym boisku 10-0-4 bramki 24-12 w tym przypadku można mówić o atucie własnego boiska bo na wyjazdach bilans jest prawie dokładnie odwrotny. Racing z kolei 15 miejsce z bilansem na wyjazdach 2-4-9 bramki 10-28. Jak widać gospodarze średnio strzelają 1,6 i tracą 0,8 bramki na mecz przed własną publicznością z czego aż 5 bramek stracili w meczu z Barcelona. Racing na wyjazdach średnio strzela 0,7 i traci 1,8 trzeba również oddać że 6 bramek stracili w wyjazdowym meczu z Realem Madryt. Warto dodać również że Espanyol z 4 porażek przed własna publicznością 3 odniósł z wielką trójka (Barcelona, Real M., Villarreal) czwartą z Mallorcą dość niespodziewanie prowadząc do przerwy 1-0. Obydwa zespoły maja o co grac gospodarze po gorszym okresie (2 wygrane w 6 meczach, obydwie u siebie) muszą wziąć się do roboty i walczyć o europejskie puchary bo rywale ostro depczą im po pietach. Racing walczy o utrzymanie obecnie ma 4 pkt przewagi nad strefą spadkową. W pierwszym meczu tego sezonu między tymi drużynami padł remis 0-0, ostatni mecz rozegrany w Barcelonie w grudniu 2009 roku padł łupem gości aż 0-4. Gospodarze na pewno będą zmotywowani żeby się zrewanżować przyjezdnym przed własną publicznością. Zwłaszcza, że w tym sezonie mają argumenty żeby to zrobić.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka, NBA (Ameryka Północna)
spotkanie Chicago Bulls - Toronto Raptors : Handicap ( 0 : 14.5 ) Wliczając dogrywkę
typ: 1
kurs: 1.90
buk: Betsson
Granica punktowa jest na to spotkanie spora, bo &quot;Byki&quot; muszą wygrać, aż 15 punktami by handicap został zaliczony na &quot;+&quot; ale według mnie gra jest warta świeczki i wydaje się, że jest w miarę pewna.
Jak wiadomo Chicago Bulls musi bronic miana najlepszej drużyny konferencji wschodniej a rywali mają znakomitych, bo rywalizują z Miami Heat i Boston Celtics ale to jednak &quot;Byki&quot; są obecnie najlepsze na wschodzi i według mnie w całych rozgrywkach. Co można natomiast powiedzieć o Toronto Raptors? Na pewno nic dobrego. Zespół stracił jakiekolwiek szansę na play-offy dość dawno a ostatnio wygląda na pogodzonych z faktem, że sezon dla nich już się zakończył. Efekt, przegrywają każdy kolejny mecz i raczej marne są szansę by mieli nawiązać rywalizację akurat z zespołem z &quot;Wietrznego miasta&quot;.
Najlepsze jednak zostawiłem na koniec. Dzisiaj zespół &quot;Byków&quot; gra bez Joakima Noaha, owszem jest to jeden z liderów zespołu ale jak pokazały wcześniejsze mecze, &quot;Byki&quot; to przede wszystkim kolektyw i nawet brak dwóch liderów nie przeszkadza im w wygrywaniu meczów. W ekipie Raptors natomiast brakuje dwóch jakże ważnych zawodników bez których drużyna nie może się odnaleźć. Mowa oczywiście o Andrea Bargnanim (najlepiej punktującym) i Jose Calderonie (najlepszym asystencie) oprócz nich nie zagra również Linas Kleiza również dość ważny zawodnik ekipy Raptors.
Według mnie ekipa gości nie ma dzisiaj jakichkolwiek szans w starciu z Chicago Bulls i należy się przygotować na wysoką wygraną &quot;Byków&quot;.
⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
Typ: Vancouver Canucks
Kurs: 1,62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o czwartej nad ranem polskiego czasu w NHL dojdzie do pojedynku dwóch skrajnych drużyn z konferencji zachodniej. Starcie Vancouver Canucks i Edmonton Oilers to starcie obecnie najlepszej z najgorszą drużyną NHL. Orki zapewniły sobie pierwsze miejsce w dywizji i według mnie tylko cud może ich powstrzymać przed sięgnięciem po Puchar Stanleya. Olejowi natomiast muszą ten sezon spisać na straty, grając jedynie się ośmieszają, bo nie pamiętam by w NHL na tym etapie rozgrywek była drużyna z tak słabym bilansem. Vancouver mają wspaniałą serię pięciu zwycięstw z rzędu, natomiast Emonton przegrali swoje dwa ostatnie spotkania. Drużyny te w tym sezonie spotkały się już cztery razy i za każdym razem zwyciężali gospodarze. Może nie były to przekonujące zwycięstwa, bo aż trzy z nich były jednobramkowe, ale pogrom 6-1 na pewno gracze z Edmonton mają w pamięci. Uważam, iż dzisiaj duet braci Sedinów urządzi sobie ostrą strzelaninę.
⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka
Spotkanie : Chicago Bulls - Toronto Raptors
Typ : Pierwsza Kwarta - 1 (-4.5)
Kurs : 1.91
Buk : Betway
Analiza : Witam. Już dziś za niespełna godzinę rozpocznie się spotkanie w ramach najlepszej ligi koszykarskiej świata - NBA. W nim zmierzą się Chicago Bulls oraz Toronto. Faworyt ? Oczywiście gospodarze . W swojej konferencji są zdecydowanym liderem, a ich dzisiejsi rywale w tej samej konferencji czyli wschodniej zajmują przed, przed ostatnie miejsce - czyli 13. Już po tej mini statystyce można pokusić się o mój typ. Można by jeszcze pisać i pisać o zaletach gospodarzy ale myślę że to nie potrzebne. Lider oraz 13 drużyna ligi. To mówi samo za siebie. Zapraszam na to spotkanie od godziny 02:00. Polecam mój typ na pierwszą kwartę oraz cały mecz z Handi i życzę miłej, ostrej, a przede wszystkim &#39;&#39;kasiastej&#39;&#39; nocki. Dobranoc.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 4

spokojnygw

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA/NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota Timberwolves poniżej 95 punktów
Kurs: 1.95
Buk: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 2.00 w nocy czasu polskiego w hali FedEx Forum miejscowi Grizzlies podejmą graczy z Minnesoty. Po ładnym kursie 1.95 stawiam na Under punktowy [95] koszykarzy gości. Dlaczego? A no dlatego, że &quot;Miśki&quot; notują bardzo dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu i są na 8 pozycji w Konferencji Zachodniej co premiuje ich PO, ale nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie, gdyż &quot;po piętach&quot; depcze im ekipa &quot;Rakiet&quot; z Houston. Z drugiej mańki &quot;Minny&quot; ma na swoim koncie 9 porażek z rzędu, a dziś nie powinno się to zmienić, ponieważ &quot;Wilki&quot; zagrają bez swoich 3 świetnych zawodników, w których grono wchodzą Kevin Love - prawdziwy lider drużyny, notujący średnio 20 punktów i 15 zbiórek na mecz, Darko Milicic 8 PPG i 5 RPG oraz Sebastian Telfair 7 PPG i 1 RPG. O ile T-Wolves mogliby radzić sobie bez dwóch ostatnich graczy, których wymieniłem, o tyle bez Kevina nie widzę dla nich przyszłości w tym meczu. Poza tym nie muszą oni się na nic tak naprawdę &quot;spinać&quot;, gdyż nie walczą już o nic, a drużyna Memphis takie spotkania jak to musi wygrywać w łatwy sposób, by bezpiecznie trzymać ósmą lokatę. &quot;Miśki&quot; w ostatnich kilku spotkaniach oprócz sporych zdobyczy punktowych grają także ładnie w defensywie, a to nas najbardziej w typie interesuje. W zeszłych 10 meczach aż sześciokrotnie ich rywale rzucali poniżej dzisiejszej linii 95 &quot;oczek&quot;. Trzeba przyznać też, że nie były to &quot;byle jakie&quot; teamy, bo np. nie porzucały sobie za dużo takie drużyny jak Boston Celtics, New Orlenas Hornets czy Golden State. Te argumenty przemawiają stanowczo za powodzeniem zakładu więc choć zostało mało czasu do rozpoczęcia spotkania można spróbować grać!
✅ 95
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Milwaukee Bucks- Philadelphia Flyers
Typ: Under 185,5 pkt razem.
Kurs:2,05
Buk: Sportingbet

Analiza:
Dzisiaj do hali &#39;&#39;Kozłów&#39;&#39; przyjeżdża zespół Philadelphii Flyers. Obie ekipy B2B rozegrał wczoraj świetne spotkanie gromiąc na własnym parkiecie NJN 115:90. Milwaukee przegrali jednym pkt z Indianą away 88:89. Gospodarze ciągle mają szanse na PO. Jak wszyscy dobrze wiemy, siłą obu ekip jest defensywa, w ataku 2 teamy prezentują się średnio, szczególnie Bucks. Mogłoby się wydawać że Bucks to na dzisiaj peffka. Ja tak nie uważam, i dla mnie lepszy jest under w tym meczu trochę jeszcze zawyżony. Gospodarze w ataku prezentują się słabo, w obronie pierwsze skrzypce gra Bogut, który ma średnio najwięcej bloków na mecz z całej ligi. Dobrze zbiera, potrafi też wykorzystać grę w ofensywie. Dlaczego zdecydowałem się na taki typ? Obie ekipy B2B, obie zmęczone o tyle Milwaukee bo gonili Pacersów przez 2 ostatnie kwarty, o tyle Phila uporała się łatwo z NJN ale czy na parkiecie Milwaukee da się zdobyć ponad 90 pkt gdy zmobilizowana jest cała drużyna? Nie sądzę, dlatego pobieram typ -185,5 pkt łącznie po bardzo dobrym kursie 2,05 oferowanym przez Sportingbet. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania. Początek 2:30 polskiego czasu. Rambo131. ????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wisła ostatnio sprawiła negatywną niespodziankę większości typującym i swoim kibicom remisując z walcząca o utrzymanie Polonią Bytom. Na ich szczęście przegrała Legia i Lech. W tej kolejce Legia znów przegrała, a Lech tylko zremisował u siebie. Jest to więc kolejna szansa na odskoczenie rywalom. I to nie tylko Lechowi i Legii, ale właśnie też Jagielloni, która z wymienionej 3ki ma najmniej straty do Wisły. Jest to zatem bardzo ważny mecz i dla Wiślaków i dla Jagiellonii. Jaga w rundzie rewanżowej rozczarowuje. Probierz nie chce rozmawiać na temat Grosickiego, ale ewidentnie widać, że ten transfer strasznie osłabił Jagę. Wisła powinna wygrać to spotkanie strzelając 2-3 gole, ale również i Jaga coś może ustrzelić - Franek ? Kupisz ? Biorąc pod uwagę błędy w obronie, które Wisła robi od samego początku strzelenie gola przez Jagę może być bardzo prawdopodobne. Do tego 2 gole Wisły, która powinna tyle u siebie strzelić i mamy over 2,5. Obstawiam wynik 2-1 lub 3-1 dla Wisełki.

⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Chievo : Sampdoria
Typ : 2
Kurs : 8,00
Buk : bet365
Godzina : 15.00
Analiza :
Znalazłem to spotkanie podczas przeglądania oferty i to co przykuło moją uwagę to kurs na remis wynoszący... 1,50. Tak więc kolejna włoska pseudoustawka. Już nie raz takie rzeczy widziałem i nie raz zagrałem wtedy przeciwko remisowi i wychodziło to dobrze. Dzisiaj robię identycznie. Jeśli już buki dyktują kurs na remis w granicach 1,50 to wiadomo że tego remisu tam nie będzie. Chodzi właśnie o to żeby jak najwięcej osób widząc że tak dziwny jest ten kurs oraz że 90% buków wycofało to zdarzenie z listy (tylko bet365 się ostał) zagra w bet365 na remis... I się przejedzie a buki zarobią bo tam tego remisu nie będzie. A czemu stawiam na gości? No bo wydaje mi się że mimo wszystko jest to zespół lepszy od Cheivo. W tabeli są trochę niżej, bronią się przed spadkiem, ale w moim mniemaniu są lepsi od gospodarzy i to udowodnią. Sampdoria nie wygrała od siedmiu spotkań, przegrywając pięc razy i raz remisując. Straszny wynik jak na ekipę która przed sezonem miała walczyć o Europejskie Puchary. Teraz broni się przed spadkiem. Każda zła seria musi się kiedyś skończyć a Chievo to dosyć wygodny przeciwnik, kiepska obrona, do tego że tak powiem leży im historycznie - 8 wygranych Sampy, 9 remisów i dwie wygrane Chievo. Pierwszy mecz to remis 0:0, zaś juz od 10 spotkań w historii Sampdoria nie przegrała. Ostatnia porażka to rok 2005. W tym czasie wygrali pięć razy z czego dwa na terenie rywala. Rzadko zdarzały się dwa remisy pod rząd i w tym roku też tak nie będzie. Jak dla mnie 1:2 dla Sampdorii. Polecam. Remisu być nie powinno ???? W razie byście nie wierzyli że był taki kurs to mam screena ????
⛔ 100
 
B 0

bastekk

Użytkownik
Czas rozpoczęcia: 17:30
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsson
Dzisiejszego dnia czeka nas interesujące spotkanie w 28 kolejce Bundesligi, VfL Wolfsburg będzie podejmować na własnym boisku znajdująca się na 14 miejscu Eintracht Frankfurt. Obie drużyny są zagrożone spadkiem z ligi, tak więc walka będzie się toczyć o pule trzech oczek, remis nie zadowoli żadnej ze stron. Dla mnie z pewnością faworytem tego spotkania tak jak i u bukmacherów są gospodarze, zmiany w drużynie po objęciu sterów przez Felixa Magatha można było zauważyć w ostatnim meczu ze VfB Stuttgart zakończone remisem 1:1, lecz z pewnością kibice mogą być zadowoleni z przebiegu tego spotkania, dużo sytuacji bramkowych, brakowało trochę szczęści i pecha rywali. Trudno patrzeć na statystyki rozegranych spotkań w tej edycji Bundesligi; bowiem Wolfsburg to całkowicie inna drużyna niż w zeszłym sezonie, jest to jedno z rozczarować . Kibicie jak i władzę klubu wieżą że po objęciu władz przez nowego szkoleniowca, wszystko obróci się o pełne 360 stopni i Wolfsburg powróci do dawnej świetności. Mój tym powyżej 2.5 bramki, myślę że bardzo interesujące kursy przedstawiają bukmacherzy, a obie drużyny lubią w bezpośrednich spotkaniach strzelać dużo bramek.
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division Hiszpania
Spotkanie: Osasuna - Atl. Madrid
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!
Dziś o 21 rozpocznie się kolejne spotkanie Hiszpańskiej Primera Division .
Drużyny zajmują odpowiednio 10 i 8 miejsce w tabeli , stawiam na zwycięstwo
gospodarzy ponieważ są w znacznie lepszej formie . Atletico ostatnio na
wyjazdach radzi sobie strasznie , ostatnie 6 wyjazdów dało bilans 1-2-3 .

Ostatnie wyjazdy w wykonaniu tej drużyny :
Hercules (20) 4-1 Atletico Madryt
Gijon (11) 1-0 Atletico Madryt
FC Barcelona (1) 3-0 Atletico Madryt
Almeria (19) 2-2 Atletico Madryt
Gospodarze natomiast u siebie mogą poszczycić się bilansem 3-3-0 więc
myślę że jest to całkiem przyzwoity bilans porównajmy mecze
Atletico z Herculesem i Osasuna z Herculesem .
Hercules (20) 4-1 Atletico Madryt
Hercules (20) 0-4 Osasuna
Wyniki mówią same za siebie , Osasuna i kilka ostatnich meczy :
Osasuna 3-1 Racing Santander (15)
Osasuna 0-0 Deportivo La Coruna (16)
Osasuna 4-0 Espanyol (5)
Osasuna 1-0 Real Madryt (2)
Myślę że wszystko w tym spotkaniu przemawia za gospodarzami i że
wygrają , mój osobisty typ na wynik to 3-1 powodzenia!! ;)
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w naszej Ekstraklasie odbędą się 2 spotkania: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, oraz mecz ważny dla końcowej tabeli Górnik Zabrze - Cracovia Kraków, który ja typuje. Zabrzanie to 11 zespół ligi, mają na swoim koncie 27 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 22:31. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych: 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki. Kolejne wyniki to: 0:4, 0:0, 5:1, 2:2 oraz 3:0. Górnik traci dużo bramek, ale na wyjeździe, na własnym stadionie defensywa nie spisuje się już tak źle. Bilans Górnika na własnym stadionie wygląda następująco: 6-2-2, 15 goli strzelonych i tylko 8 straconych. Na 10 meczy, aż 7 razy padł under 2.5, 4 razy Górnik utrzymywał czyste konto. Czas na gości, Cracovia Kraków to rewelacja tej rundy, mimo że zespół zajmuje, ostatnie miejsce z 16 punktami na koncie, to w ostatnich 5 spotkaniach zdobył aż 11 punktów: 3 zwycięstwa oraz 2 remisy. Kolejne wyniki zespołu z Krakowa: 3:2, 3:3, 0:0, 1:0 oraz 3:0. Trzeba jednak powiedzieć, że z tych 5 meczy, aż 4 u siebie, na wyjeździe tylko remis 0:0 z rewelacyjnym Śląskiem Wrocław. Cracovia na wyjeździe spisuje się fatalnie: 0 zwycięstw, 3 remisy i aż 6 porażek, tylko 5 strzelonych bramek, przy 18 straconych, 6 razy nie strzeli gola w meczu wyjazdowym. Teraz jednak kurs na gości nie jest taki wysoki, bo ostatnio grają świetnie. Obie drużyny będą walczyć do upadłego, najważniejsze do nich będzie nie stracić bramki, Cracovia oczywiście liczy na zwycięstwo, ale w Zabrzu poległ już takie zespoły jak: Lech czy Wisła. Górnik bez formy, słaby mecz w Chorzowie, Cracovia na fali ale tylko na własnym stadionie, Górnik nie może się rzucić od początku meczu do ataku, tylko stopniowo atakować, bo nawet remis w tym meczu nie jest aż taki zły, choć wszyscy liczą na zwycięstwo, jednak biorąc pod uwagę, że Górnik ma ciężkie wyjazdy m.in w Poznaniu, Krakowie czy Białymstoku każdy punkt się liczy. Myślę, że może paść maksymalnie 1 bramka, choć 0:0 jest chyba najbardziej możliwe.
✅ 230
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mecz Liga Portugalska Benfica- Porto
typ:2
kurs:3,1
buk pinnaclesports
Moje typowanie jest proste, dzis w lidze portugalskiej mecz na szczycie 1 Porto zmierzy sie na stadionie Gospodarzy z Benfica Lizbona . Goście w tym sezonie na wlasnym boisku pokonali BEnfice ,az 5 : 0 od 14 spotkan bez porazki w 24 z rzedu zdobywaja gola sa niewątpliwie najlepsza druzyn obecnego sezonu. Bilans obu druzyn w ostatnich 10 spotkaniach to Porto 3-3-3-3-3-3-3-3-3-3 natomiast benfica 3-1-0-3-3-3-3-3-3-3 . Widac nie wielkie roznice punktowe ale jezeli dodadmy ze wygrali z nienajlpiej grajaca Braga i zremisowali zaledwie 1:1 z Portomitonense(druzyna ze strefy spadkowej) to jest to + w kierunku Porto . w Ostatnich 5 meczach Porto wygrywalo 2 razy 2 rayz padl remis i raz wygrala benfica. W dzisiejszym meczu zdecydowane zwyciestwo odeniesie Porto zapewniajac sobie mistrzostwo kraju
✅ 210
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: 1/1 (połowa/wynik końcowy)
Kurs: 2,4
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dzisiaj zmierzą się ze sobą zespoły, liczące się w walce o mistrzostwo Polski. Jagiellonia, która była rewelacją jesieni, w rundzie wiosennej zawodzi. Nic nie dają zmiany w ustawieniu drużyny, co jak podkreśla trener Maaskant, nie wpływa korzystnie na drużynę. Pewnie tutaj trener Białej Gwiazdy upatruje swojej szansy. Jagiellonię opuścił jeden z jej najlepszych zawodników, Kamil Grosicki, jego niedoszły następca jest kontuzjowany, a lis pola karnego, Tomasz Frankowski, potrzebuje zawodnika, który będzie stwarzał mu wolne do gry, tak jak czynił to właśnie Grosicki. Wszystko to sprawia, że ofensywa zespołu gości nie wygląda za dobrze. Gospodarze natomiast świetnie rozpoczęli rundę wiosenną, uzbierali najwięcej punktów ze wszystkich zespołów, poza tym sprowadzili kilku ciekawych, solidnych zawodników.
Wisła z pewnością będzie chciała wykorzystać niemoc gości i odskoczyć im w tabeli na
8 punktów. Myślę, że zespół z Krakowa spróbuje rozstrzygnąć wynik spotkania na swoją korzyść jeszcze w pierwszej połowie i nie dać sobie wydrzeć zwycięstwa już do końca.
✅ 140
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nozna
spotkanie: FC Köln - 1. FC Nürnberg
typ: FC Köln handicap (0-1)
kurs: 5,00
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dzis cos wybralem z Bundesligi a mianowicie spotkanie FC Köln - 1. FC Nürnberg.Moj typ na dzis to handicap dla gospodarzy,dlaczego??? Köln wciaz jest blisko strefy spadkowej i punkty sa potrzebne;) Köln juz pokazał ze u siebie potrafi wygrac ze wszystkimi przekonaly sie o tym druzyny z gornej czesci tabeli w tym Bayern ???? Jezeli Köln wygra wszystkie mecze u siebie to mysle ze sie utrzymaja,w ostatniej kolejce wysoko przegrali w Hamburgu 6:2,dzis beda napewno chcieli wygrac pewnie i efektownie dla swych kibiców ???? Co do gosci,walcza o LE i sa bliscy by w niej zagrac,ale ostatnia porazka u siebie 1:3 z Werderem byla spora niespodzianka.Köln dzis w skladzie z Peszko powinien pewnie wygrac moj priv typ to 4:1 ! powodzenia ????
⛔ 100
 
scalak 0

scalak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska, Ekstraklasa
Spotkanie:Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (1 połowa)
Typ: x
Kurs: 2.03
Bukmacher: Betssson.com
Analiza: Dziś o godzinie 14:45 mistrz jesieni podejmie aktualnego lidera Ekstraklasy Wisłę Kraków. Goście w tej rundzie nie zanotowali jeszcze zwyciestwa, mimo to maja tylko 5 ptk straty do lidera i zapewne mysla dalej o mistrzostwie, wiec nie odadza tego meczu latwo. Wisła grajaca u siebie zazwyczaj zwycieskie brami zdobywala w ostatnich minutach meczy.

Kiepska analiza.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Grecja: B Ethniki
03.04.2011 15:00
Diagoras Rodou - Veroia
Typ: połowa czasu/pełny czas - 1/1
Kurs: 5.25
Buk: Expekt
Dziś w ramach 29 kolejki greckiej 2 ligi zmierzą się Diagoras Rodou - Veroia.
Diagoras znajduje się obecnie na 6 miejscu w strefie play-ff z której będzie mógł walczyć o awans ale mimo że ma 46 pkt to nie może być pewnym udziału bowiem do końca sezonu zostało jescze 5 kolejek a mają za sobą zespół który traci tylko 2pkt i może jeszcze zagrozić Diagorasowi. Diagoras na swoim terenie gra całkiem skteczny football o czym świadczy ich dorobek: 7 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażki (bramki 16:7). Veroia znajduje się na 8 miejscu i z 37 pkt ma niewielkie szanse aby dostać się do czołowej 6 i walczyć o awans ale na pewno nie będą oddawac punktów i wykażą ambicje sportowa w końcówce sezonu. Veroi na wyjazdach gra raczej słabo, głównie przegrywają mecze i dziś może być ciężko o dobry rezultata mimo że gospodarze ostatnio tez nie są w dobrej formie, to jednak powinni się zmobilizować i umocnić swoją pozycję. Goście wygrali 3 spotkania pod rząd więc są na fali i będą chcieli ppodtrzymac passę. Diagoras ostatnio doznał nakautującej porażki na wyjeździe z PAS Giannina (5:0) i będzie chciał zrehabilitować się za ten marny występ. Ostatnia konfrontacja między obiema drużynami była korzystna dla gospodarzy:
04/10-08 Football League Diagoras vs. Veria 1:0
Myślę że Diagoras dziś przypomni sobie jak się wygrywa i okaże wyższość nad rywalem od początku do końca spotkania.
✅ 400
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Norwegia - Tippeligaen
Spotkanie: Rosenborg - Stabaek
Typ: 1 (-1) (europejski handi)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Rosenborg jeden z pretendentów do mistrzostwa Norwegii. W tamtym sezonie wygrali ligę i w tym na pewno też się postarają.
Sezon dopiero się rozpoczął, gospodarze rozegrali jeden mecz. Niestety przegrali. Polegli na wyjeździe z Brann 2:1. Brann to słabiutki zespół. W poprzednim sezonie zajęli dopiero 13 miejsce.
Gracze z Rosenborgu muszą zrehabilitować się przed własną publicznością. Grają z drużyną Stabaek. Goście swój pierwszy mecz w lidze przegrali aż 0:7 z Lillestrom&#39;em (mecz odbył się na stadionie Stabaek).
Wszystko informacje przemawiają za drużyną Rosenborgu. Liczę na ich gładką wygraną 2:0 lub 3:0.
⛔ 100
 
S 0

sega

Użytkownik
Mecz Liga POLSKA Górnik Zabrze - Cracovia
typ:x
kurs: 3,0
buk Sportingbet

Bo bardzo dobrej passie Cracovii, która w tej rundzie gra ponad przeciętnie, nadejdzie czas na kolejny remis. Górnik po ostatnich przegranych derbach z Ruchem, który w piękny sposób &quot; pyknął&quot; piłkarzy z Zabrza, będzie chciał pokazać, że to tylko wypadek przy pracy. W składzie Górnika brakuje Mariusza Przybylskiego, Michala Gasparika, Aleksandra Kwieka, lecz mimo wszystko Górnik zdoła zremisować, a może i wygrać to spotkanie. Mój wynik: 1:1
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom