>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 03.03.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CZECHY - Gambrinus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mlada Boleslav - Slovacko
Typ: HT/FT MLADA/MLADA
Kurs: 2,45
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jest to drugi mecz tej rundy w czeskiej ekstraklasie .
Pierwszy mecz Mladda zremisowała z sąsiadującym w tabeli piątym Libercem 2:2 , gdzie pierwsza połowa to remisik 0:0 i wdrugiej połowie uratowali jeden punkt w 91 minucie .Slovacko pokonali 1:0 siódmy Jablonec .
Dziś wydawać by się mogło , że zwycięstwo Mlady jest niemalże pewne , ja zaryzykuje i daje typ jw.
Mlada Boleslav u siebie rozegrała 8 meczy z czego 5 zakończyło się typem jw.
Slovacko natomiast na wyjeździe również 8 meczy z czego 4 mecze przegrywali ju po połowie i zakańczali mecz poorażka .
Na obecną chwilę Mlada walczy o puchary i dzisiejsze zwycięstwo bardzo by pomogło zbliżyć się do miejsca dającego tą szanse.
Slovacko wygrali ostatni raz z Mlada we wrześniu 2012 na własnym stadionie , a od tamtego momentu druzyny rozegrały jeszcze 6 meczy i zawsze wygrywali dzisiejsi gospodarze , czyli wydaje się byc jakiś plus pod typ .
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 7

skejcior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - włochy lega pro C1/a
Godzina: 20; 00
Spotkanie: AC Reggiana - Savona
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: pojedynek 8 w tabeli savony z 14 Reggiana. Drużyna gospodarzy w tym sezonie prezentuje się powiedzmy sobie szczerze słabo w 22 meczach odnotowali 6 zwycięstwo 4 remisy i 12 porażek z bilansem bramkowym 22; 28. Natomiast drużyna savony to ekipa środka tabeli w 22 meczach 9 zwycięstw 5 remisów i 8 porażek z bilansem bramkowym 31; 31. Drużyna savony zdecydowanie lepiej gra na własnym stadionie niż na wyjeździe w czym upatruje szanse remisu. Obie ekipy w tym sezonie remisowaly odpowiednio gosp 4 razy natomiast goście 5. Goście w ostatnich pięciu meczach remisowali aż 3 razy
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Indian Wells WTA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Govortsova - Rogowska
Typ: 2-0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis rozpoczynamy kwalifikacje do turnieju Indian Wells kobiet, naprzeciw siebie stana Australijka Oliwia Rogowska i Bialorusinka, Olga Govortsova. Kto tu powinien wygrac? Wydaje mi sie pewną opcją Olga, a juz pisze dlaczego. Po pierwsze doswiadczenie zdecydowanie przemawia dzis za Olga. Olga to zawodniczka duzo bardziej regularniejsza, lubiaca poprzebijac troche dluzej. Australijke, przyznam widzialem raz, jednak z tego co dalo sie zauwazyc to zawodniczka grajaca na raz, a wiec dla Olgi moze byc ona lakomym kaskiem, gdyz pilka po tych zagraniach powinna wracac na strone Oliwiii. Olga grała ostatnio w dosc dobrze obsadzonym ITFie w USA, gdzie dotarla do cwiercfinału. Oliwia probowala swoich sil w kwalifikacjach do turnieju w Acapulco, jednak bez powodzenia. Wczesniej wystepowała w turniejach ITF na swojej ziemi, gdzie wygrała jeden z nich, jednak obsada tamtych turniejow pozostawiala wiele do zyczenia. Wszystko dzis przemawia za Olga i ja ku niej kieruje swoj typ.
⛔ 100
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: RC Lens - Tours FC
Typ: Obydwie drużyny strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz we Francji na drugim poziomie rozgrywek pomiędzy 3 a 8 zespołem w tabeli. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, jednak ja nie jestem do nich przekonany. Stawiam na BTS. Gospodarze w 12 dotychczas rozegranych u siebie spotkaniach strzelali aż w 11. Natomiast Tours to 2 drużyna pod względem strzelonych bramek w lidze. Wyprzedza ich tylko Caen. Goście tracą też bardzo dużo bramek w 26 meczach aż 39. Na 13 meczów wyjazdowych w 8 strzelali bramkę . W obu ekipach są zawodnicy którzy potrafią strzelać bramki: w Lens jest to Pablo Chavarria( 9 goli), natomiast w Tours są to Andy Delort(9 goli), Christian Kouakou(9 goli) czy Billy Ketkeophomphone(8 goli). Nie ukrywam, że liczę na ich bramki.
Warto też wspomnieć o 6 ostatnich wynikach obu zespołów:
Lens:2 wygrane, 3 remisy, 1 porażka w 4/6 meczach strzelali gola
Tours:2 wygrane , 4 porażki w 4/6 spotkaniach strzelali gola
Jak dla mnie bardzo ciekawy kurs i myśl, że warto spróbować. Cięzko w tym meczu wytypować zwycięzcę i dlatego lepiej spróbować inne zakłady. Obie ekipy sporo strzelają(Lens 36, Tours 43), ale też sporo tracą (Lens 29, Tours 39). Typ warty rozważenia.

✅ 80
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Portuguese Liga
Spotkanie: Arouca - Academica
Typ: over 2.5
Kurs: 2.97
Buk: Pinnacle
Godz. 21:00
Analiza:
Dziś ubogo z ofertą bukmacherską ale tak popatrzyłem i zagram coś w kończącym 21-wszą kolejkę Portugalskiej lig spotkaniu pomiędzy Arouca a Academicą. Oto kilka spostrzeżeń dla których idę tutaj za niewiele w bramki.
Gospodarze są tegorocznym beniaminkiem który będzie walczył o ligowy byt obecnie są na bezpiecznym trzynastym miejscu mając trzy punkty przewagi nad trzema zespołami znajdującym się za nimi, z racji że kończą kolejkę jest szansa na oskoczenie na sześć oczek w razie zwycięstwa co by było już dobrą zaliczką w walce o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak do tej pory strzelili 19 bramek co nie jest porywającym wynikiem a stracili 26. Nie wygrali do pięciu kolejek notując ostatnio cztery remisy pod rząd i to jest już dla mnie pierwszy argument za dużo tych remisów z rzędu. Dyspozycja strzelecka jednak bardzo dobra w tych spotkaniach cztery remisy ale we wszystkich strzelali i tracili bramki a ostatnio zremisowali 2:2 z Bragą i to na wyjeździe, porażkę zanotowali ze Sportingiem ale bramkę też zdobyli. W tym sezonie urwali także już punkty Benfice z Lizbonie remisując 2:2.
Przyjezdni to 10 zespół ligi z dorobkiem 24 punktów ani puchary ani spadek im raczej nie grozi. Mizernie spisują się w ofensywie zaledwie 12 bramek zdobytych w tym tylko 3 na wyjazdach. Ostatnią bramkę jaką zdobyli to mecz z 19 stycznia od tamtej pory pięć kolejnych spotkań bez trafienia. Dziś liczę na przełamanie a jak tak popatrzyłem na kadrę zespołu to od groma tam Brazylijczyków tak więc chyba coś ciekawego w ofensywie potrafią sklepać ale się mylę i faktycznie są aż tacy słabi w ofensywie albo się tylko bronią. Dziś moim zdaniem zagrają odważnie bo dawno przecież zwycięstwa nie było a grają przecież z beniaminkiem tak więc jak nie z nimi to z kim.
Krótko gospodarze u siebie z dobrą dyspozycją strzelecką, goście dawno nie zdobyli bramki a więc…
✅ 197
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera B Nacional 2013/2014
Godzina: 21.00
Spotkanie: Atl. Huracan - Ferro
Typ: 0:0
Kurs: 6.00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Gospodarz plasuje się na 16 pozycji w tabeli ligowej z dorobkiem 31 pkt. Rywal zajmuje 11 pozycję i ma o 3 pkt więcej na koncie. Ostatnio w lepszej formie jest zespół Ferro lecz dzisiaj zagrają na wyjeździe. Dotychczas zespół Ferro w spotkaniach wyjazdowych zwyciężył dwa razy(2,5,5) Huracan u siebie wygrał 6 razy(6,2,4). Goście w oststnich dziesięciu spotkaniach 5 -cio krotnie remisowali w czym 4 razy bezbramkowo. Huracan w tym samym czasie odnotował 2 remisy(jeden bezbramkowy). W bezpośrednich starciach obu drużyn tylko raz Huracan zwycięzył dwoma bramkami, a w pozostałych meczach oglądaliśmy wygrane z przewagą jednej bramki oraz remisy. Także w spotkaniach tych zespołów dotychczas nie było jednostronnych pojedynków i wielką dominacją którejkolwiek ze stron. Dzisiejsze spotkanie nie ma faworyta.
✅ 400
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Argentyna Primera B Nacional
Godzina: 23:00 Spotkanie: Sarmiento de Resistencia - Sportivo Belgrano de San Francisc
Typ: Liczba Goli 2-3
Kurs: 1.95
Bukmacher:Expekt
Analiza:Na dziś wybrałem spotkanie Sarmiento de Resistencia przeciwko Sportivo Belgrano de San Francis.Mój typ to liczba goli w spotkaniu 2-3.Zaraz wyjaśnię dlaczego właśnie ten typ ????
Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli odpowiednio 10(35pkt i 12(33pkt).
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyło się wynikiem 2:0 dla Sarmiento a że był to mecz wyjazdowy to u siebie mogą strzelić 3 lub 4 gole.
Na ostatnie 5 spotkań Sarmiento 3 kończyły się przynajmniej 2 golami.
0:1,2:1,0:1,1:1,3:0
Natomiast na ostatnie 5 spotkań Sportivo był wynik przynajmniej 2 bramkowy.
1:1 ,0:2,0:1,2:1,3:2

Czyli drużyny lubią postrzelać bramki a że są blisko w tabeli doda im to dodatkową motywację do strzelania.Kurs 1.95 jak najbardziej warty zagrania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom