>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.02.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
E 0

elbarano

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja TBL
Spotkanie: Anadolu Efes - Fenerbahce
Typ: Anadolu Efes +3,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Mecz dwóch drużyn z czołówki ligi tureckiej. Anadolu Efes i Fenerbahce zajmują aktualnie odpowiednio 3 i 4 miejsce w tabeli. Obie drużyny grają także w Eurolidze i tutaj lepiej sobie radzi drużyna dzisiejszych gospodarzy, która ostatnio odniosła 2 zwycięstwa z mocnymi drużynami Laboral Kutxa (na wyjeździe) oraz Armani Milano (u siebie). Fenerbahce natomiast zamyka euroligową tabelę z jednym zwycięstwem nad Panathinaikhosem we włąsnej hali. W lidze co prawda lepiej ostatnio sobie radzi Fenerbahce odnotowując 5 ostatnich zwycięstw, ale nad drużynami raczej ze środka lub dołu tabeli. Efes tymczasem na 5 ostanich meczów wygrał trzy (przegrał z liderem tabeli oraz niespodziewanie z przedostatnią drużyną ligi co raczej należy zanotować jako wypadek przy pracy) w ostatniej kolejce pokonując na wyjeździe bardzo mocny zespół wicelidera:Galatasaray Stambuł. Warto dodać, że oba zespoły pochodzą z jednego miasta, co powinno dodać smaczku rywalizacji i na pewno żadna z drużyn tego meczu nie odpuści i powinien być on bardzo zacięty więc typuję na drużynę gospodarzy z małym handicapem.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PREMIER LEAGUE ⚽
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Gospodarze over 2,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Według mnie dzisiaj &quot;czysta 1&quot; w tym meczu to pewniak dnia. Manchester City gra jak dla mnie na tę chwilę futbol najlepszy na świecie, no może poza Bayernem, ale jako że ten typ został już podany postanowiłem zagrać coś innego. Dlaczego tak a nie inaczej ? Już wyjaśniam, spodziewam się dzisiaj na Etihead czegoś podobnego do Manity w pierwszym sezonie Mourinho z Realem Madryt. Manchester City jest w tak niesamowitym gazie, że z łatwością dzisiaj wygra jeśli Mourinho zwany przez niektórych ironicznie Murarzem, zdecydowałby się na trójkę defensywnych pomocników, co zapewne uczyni biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze na szczycie, które rozgrywał w roli gościa. Będzie to tylko woda na młyn gospodarzy, którzy będą mogli włożyć więcej sił w atakowanie niż w obronę. W szeregach gospodarzy zabraknie ponownie kontuzjowanego Aguero, jednak czy jest to aż taki problem przy tak dysponowanym Negredo ? Dodatkowo powiem, że gospodarze mają chęć rewanżu za przegraną w pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge, niezwykle pechową po błędzie Joe Harta do spółki z jednym z obrońców w samej końcówce. Kolejnym argumentem jest fakt, że na własnym stadionie w tym sezonie City zanotowało komplet zwycięstw nie tracąc żadnego punktu.
⛔ 100
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dycyplina: Koszykowka Turcja TBL
Spotkanie: Efes-Fenerbahce
Typ:1
Kurs:2,20
Bukmacher:Bah
ANaliza: Dzisiaj o 16,30 derby Stanbułu, ostatnimi czasy rewelacyjnie spisujaca sie druzyna gospodarzy podejmie utytulowane Fenerbahce. Gospodarze w ostatnich kilkunastu dniach prezentuja wyborna forme odprawiajac w eurolidze mi.in. Armani Milano oraz hiszpanski Laboral Victoria po drodze wygrywajac derby Stanbulu z Galatasaray. Goscie jeszcze we wlasnej hali prewzentuja sie bardzo dobrze jednak na wyjazdach jest juz gorzej w eurolidze ostatnie przegrane wyjazdowe z wloskim armani oraz hiszpanska unicaja. W bezposrednich spotkaniach rowniez lepszy Efes 4-1 i mysle ze dzisiaj wlasna hala pomoze gospodarzom
⛔ 100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Angielska( PREMIER LEAGUE)
Spotkanie: Manchester City- Chelsea
Typ: Obie Drużyny strzelą
Kurs: 1,62
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam! Jest to mój drugi typ. Wczorajszy okazał się trafny z kursem aż 2.3! Kto nie wierzy niech sprawdzi... Na dziś przygotowałem propozycję bardzo rozsądną po nie najgorszym kursie. Spotkanie drużyn z 2 miejsca i 3. Nie wyobrażam sobie żeby City wygrało jakoś podobnie jak z Tottenhamem czy Arsenalem. Będzie to o wiele bardziej wyrównany mecz i w moim przekonaniu padną gole z obu stron. Wszyscy wiedzą że The Special One ustawi tak drużynę że grać będzie z kontry a City na oślep będzie atakować bramkę Cecha, na pewno wykorzystają jakąś sytuacje tak samo jak Chelsea wykorzysta jakąś kontrę. W moim przekonaniu mecz zakończy się bramkowym remisem. Gorąco polecam typ...
Ps. w bukmacherce siedzę 10 lat, a od wczoraj postanowiłem udzielać się też na forum.
⛔ 100
 
K 8

kluczyk55

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Vina Del Mar (Chile)
Spotkanie : Ramirez-H.R. - J. Souza
Typ : 2
Kurs : 1.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 16.00 prawie dokładnie rok temu Ci zawodnicy grali ze sobą także na korcie ziemnym w Sao Paulo tam po tiebreaku w 1 secie wygrał Souza a do drugiego seta nie doszło bo hiszpan kreczował. W ranknigu ATP Souza także znajduje się na lepszej pozycji bo 117 a Hiszpan 173. Ogólnie Ramirez to już starszy zawodnik ma 36 lat więc powoli może zbierać sie na emeryture z kolei Souza młody zawodnik głodny zwycięstw. Ostatnio Souza wygrał turniej na kortach twardych w challenger pokonując dwóch zawodników napewno przewyższajacych umiejętnościami jego dzisiejszego przeciwnika mianowicie A. Gonzaleza i G. Pelle. Souza radzi sobie bardzo dobrze na kortach ziemnych końcem tamtego roku wygrał turniej w Sao Jose De Rio Preto w finale pokonując A. Gonzaleza to był także Challenger. Wiadomo to już turniej ATP może wiele tutaj nie ugra ale na wygranie z Ramirezem spokojnie go stać. Hiszpan zbliża się bardziej do końca swojej kariery więc stawiam na zwycięstwo w dzisiejszym meczu Souzy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Premier League - Anglia
Manchester City - Chelsea Londyn
Typ - x
Kurs - 3.60
Bukmacher - bet365
Analiza :

Spotkanie konczace 24 kolejke angielskiej Premier League. Mecz na szczycie tabeli. Spotkanie , ktore elektryzuje kibicow na calym swiecie. City sa niewatpliwie w doskonalej dyspozycji , o czym swiadzczyc moga ich ostatnie wyniki. Demoluja kazdego kto stanie im na drodze. Ostatniej porazki doznali 10 listopada w wyjazdowym spotkaniu z Sunderlandem (0-1). Przegrali takze w pierwszym meczu z Chelsea w Londynie. The Blues rowniez sa w formie i w tabeli traca tylko 3 punkty do swoich oponentow. Jose Mourinho juz nie raz pokazal , ze umie defensywnie ustawic zespol przeciwko takim druzynom jak Manchester City. Jesli nie mozesz wygrac w jaskini lwa to przynajmniej zremisuj. Mysle , ze ta maksyma bedzie dzis przyswiecac portugalskiemu szkoleniowcowi . Stawiam dzis na remis i koniec fantastycznej serii zwyciestw zespolu z Manchesteru. W tabeli zostanie zachowany Status Quo miedzy tymi druzynami.
⛔ 100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Premier League
Spotkanie:Man City-Chelsea
Typ:Brak gola przed 28:00
Kurs:1,83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dlaczego taki typ? Wystarczy podać jedno nazwisko-Jose Mourinho.Dziś hit ligi angielskiej Manchester City kontra Chelsea.Spotkanie zapowiadane jako starcie rozpędzonego pociągu z autobusem w bramce i tak zapewne będzie wyglądać.Portugalczyk wie że jak jego ekipa przegra,to City i Arsenal trochę im odjadą więc za wszelką cenę, będzie chciał urwać przynajmniej remis.The Special One ma swój plan jak taktycznie rozegrać to spotkanie.Chelsea zagra autobusem w bramce, przede wszystkim będą skoncentrowani żeby nie stracić gola.Ten zespół wielokrotnie pokazywał że w takiej grze jest mistrzem.Dziś w ich szeregach nie zabraknie żadnego kluczowego ogniwa defensywy. Jeśli będą mieli okazję to będą się starali wyprowadzić szybkie kontry lub swoich szans będą upatrywać w stałych fragmentach gry.W pierwszych minutach meczu inicjatywa należeć będzie do gospodarzy,więc jak Chelsea wytrzyma tą nawałnice to typ powinien wejść.Jest to typ z cyklu futbol na nie.Nic nie musi się wydarzyć ,wystarczy aby zleciał czas.Dodatkowa wiadomość na jego korzyśćto brak Aguero i Nasriego.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Montpellier (Francja) - Kwalifikacje, twarda (w hali)
Spotkanie: Ilhan M. - Teixeira M.
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie bet dnia i bardzo przepraszam, że tak późno o nim piszę, ale dopiero udało mi się dorwać do komputera. Maxime ostatnio różnie gra, obserwowałem spotkanie z Lokoli, gdzie przegrał pierwszego seta, ale potem szybko wziął się za grę na swoim poziomie i rozprawił rywala dość łatwo. Turek nie przemawia do mnie swoimi umiejętnościami, na kortach twardych ma lepsze statystyki niż Teixeira, ale moim zdaniem Ci dwaj zawodnicy to zupełnie inna liga i myśle, że rozprawi się z swoim rywalem bardzo łatwo i szybko, bo w dwóch setach. Jeśli znowu Maxime będzie się bawił i przegra pierwszego seta to będę bardzo rozczarowany, po takim kursie jak 2.25 w Bet365 moim zdaniem warto spróbować. Osobiście zagrałem na wygraną Maxime&#39;a po @ 1.50 . Pozdrawiam i polecam!
⛔ 100
 
C 3

chanok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ; ANGLIA: Premier League
Manchester City-Chelsea
Typ - under 2,5
Kurs – 2,02
Bukmacher – unibet
Analiza : Witam: Dzisiaj mecz na szczycie ligi angielskiej. Manchester City podejmować będzie na własnym stadionie Chelsea. Potencjał ofensywny gospodarzy jest bardzo duży, lecz Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z swojego najlepszego snajpera – Kuna Agero oraz z Samira Nasriego i Garcia. Mourinho nie będzie mógł wystawić do składu kontuzjowanego Fernando Torresa.
Moim zdaniem mecz ten będzie przypominał spotkanie Arsenalu z Chelsea. Będzie to raczej partia szachów niż wymiana ciosów zabójcza dla gości. The Blues ustawią autobus pod bramką . Swoje szanse będą szukać z kontrataku. Sukcesem dla nich będzie wywalczenie choćby punktu. The special one nie wątpliwie jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i nie raz udowadniał, że świetnie potrafi defensywnie ustawić zespół.
Przewidywane składy: Manchester City: Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Navas, Toure, Fernandinho, Silva - Dzeko, Negredo
Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, Terry, Azpiliceuta - Lampard, Matić, Ramires - Oscar, Eto&#39;o, Hazard
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
PIŁKA NOZNA
Manchester City - Chelsea
Typ wynik po pierwszej połowie Chelsea
kurs 4.25
bukmacher betfair
Cóż mecz dnia i oczywiscie scenariuszy jest wiele.Oczywiscie zgadzam się z bukmacherami i kolegami wyżej że City jest faworytem jednak Murinho jak to on będzie próbował zjechać ten mecz.Pamiętam że przegrałem bo obstawiłem jesienią mecz Manchester United Chelsea postawiłem na over 2,5 a skończyło się 0 do 0 po brzydkim meczu w którym niewiele się działo.Jako Ciekawostkę podam że realizatorzy pokazywali czasem na trybunach Pellegriniego z notesem w ręku :)Myślę że Chelsea będzie próbować grać na 0 z tyłu i 1pc może z nastawieniem na jakieś szanse z kontry lub stałych feagmentów.Jeżeli City zdobędzie bramkę pierwsza i to jakoś szybko wtedy mecz się otworzy ale na to bym nie liczył.A taki scenariusz że chelsea strzeli coś do przerwy na 1 do 0 z kontry czy stałego fragmentu też nie jest zbyt prawdopodobny ale możliwy .Nie widziałem meczu ostatnio Manchester City Watford w pucharach ale do przerwy było 0-2
a na koniec 4-2 .Chelsea potrafi grać w defensywie na najwyższym poziomie napewno lepiej od city które dobrze czuje się grająć pozycyjny atak na wysokim tępie .Ja sobie zagram Chelsea prowadzenie do przerwy kurs ładny, oczywiscie za drobne i do akumulatora a nóz widelec :)powodzenia wszystkim
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

marcin1906

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ
Czechy: 1 Liga
Mlada Boleslav-Usti
typ 2
Kurs 9,50
bukmacher bwin
witam na dzisiaj znalazłem bardzo ciekawy kurs który na prawdę jest warty zaryzykowania zmierzą sie ze sobą drużyna obecnie zajmująca 1 miejsce która zgromadziła już tyle punktów że praktycznie 1 miejsce już ma zapewnione z drużyną zajmująca obecnie 9 miejsce w tabeli co ciekawe drużyna lidera jak by ostatnio opuściła z tempa i nie gra porywającą co mogą twierdzić ostatnie wyniki u siebie przegrana z 8 drużyną w tabeli
Benatky 1-3 i wczesniejsza wygrana ze słabeuszem zajmującym przed ostatnie miejsce w tabeli dopiero po dogrywce !!! widać drużyna lidera jak by już odpuśćiła mają gigantyczną przewage i widze tu wielką szanse usti którzy bedą chcieli 1 raz wygrać z Mlada Boleslav myśle ze stawka na prawde powinna zachęcić
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Pavic vs Kuznetsov
Typ: 1
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 03.02.2014/14-30
Analiza:
Spotkanie będzie rozgrywane na korcie centralnym, ale nie rozpocznie się wcześniej niż przed godziną 14-30. Początkowym zdecydowanym faworytem bukmacherów wydawał się być Rosjanin Kuznetsov, jednak w miarę upływającego czasu mamy zanotowane wahania kursowe. Pavic to zawodnik gospodarzy. W kwalifikacjach do turnieju głównego zwyciężył już z dwoma wyżej notowanymi zawodnikami. Wygrał z Toni Androicem, i wczoraj z Flavio Cipolla pomimo porażki w pierwszym secie. W tamtym spotkaniu zaserwował pięć asów, miał 64% skuteczności pierwszego serwisu. Mate Pavic jest jeszcze stosunkowo młodym zawodnikiem, w tym roku skończy dopiero 21 lat. Jest zawodnikiem leworęcznym, do jego największego sukcesu należy triumf w grze podwójnej juniorów podczas Wimbledonu. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne i zazwyczaj przeciwnikom ciężko się gra z leworęcznymi rywalami. Kuznetsov po ostatnich porażkach zanotował ostatnio dwa zwycięstwa. Wygrał zdecydowanie, ale z rywalami niżzej notowanymi. W ostatnim spotkaniu a Austriakiem Denisem Novakiem miał zaledwie 50% skuteczność pierwszego serwisu. Z pewnością atutem dla Rosjanina będzie fakt, że jego spotkanie trwało krócej niż mecz Chorwata. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrotnie. Bilans jest niekorzystny dla Pavica. Dziś Mate stoi przed ogromną szansą choć minimalnego wyrównania rachunków, i jest to świetna okazja do awansu do turnieju głównego-powodzenia
⛔ 100
 
bonzotiger 20

bonzotiger

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna,Ligue 2
Spotkanie-Nancy-Le Havre
Typ : Le Havre
Kurs- 3.60
Buk-Bet365
Analiza:
W meczu 22 kolejki Ligue 2 dziewiąte w tabeli Nancy podejmie na własnym stadionie dwunaste w tabeli Le Havre.Le havre w ostatnich 7 meczach 4 wygrało, 2 zremisowało i odniśli jedną porażkę.Z kolei Nancy z ostatnich 7 meczy wygrało tylko 2.Havre dobrze spisuję się na wyjazdach -lepiej niż Nancy.Historia nie przemawia za moim typem ale ostatnie takie spotkanie wygrało Havre.Dziękuję za uwagę
⛔ 100
 
mateusz01 0

mateusz01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Grecja-Football League (gr.2)
Spotkanie: Tyrnavos 2005 vs. Kassiopi godz.15:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.73
UNIBET
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpocznie się mecz grupy nr.2 Football League w Grecji. Gospodarze, drużyna Tyrnavos zajmuję 8 miejsce , goście są liderami. Jak wiadomo w niższych ligach greckich pada z reguły mało bramek. Moim zdaniem tak też będzie w tym przypadku,dlatego typ na under 2.5 gola jest 99% pewny (wiadomo że 100% pewniaków nigdy nie ma xD ). Gospodarze strzelają w tym sezonie mało bramek, ale też mało tracą, wystarczy podać statystykę ostatnich 5 meczów: 4 remisy po 0:0 i jedna wygrana 1:0 czyli 5 spotkań i bilans bramek strzelonych :1 , straconych:0. Można również dodać że w tym sezonie aż 13 razy w ich meczach padał under 2.5 gola na mecz, goście w tej statystyce nie są wcale lepsi bo u nich under 2.5 gola padał 10 razy. Kto wygra , nie wiem dlatego nie obstawiam zwycięscy a tylko ilość bramek. Dla odważniejszych można dać under 1.5gola - wtedy w unibet dają za taki typ aż 3.33. Ja bym jednak został przy under 2.5gola . Pozdrawiam i życzę miłego grania!

✅ 73
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Segunda Liga
Spotkanie: Sporting B - Portimonense
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Godz. 16:00
Analiza: Dziś zostanie rozegrane ostatnie spotkanie 28-ej kolejki na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej z Portugalii, będzie to zarazem hit tej kolejki gdyż oba zespoły są w czołówce ligi.
Nie wiem jakie są dokładnie zasady ligi portugalskiej ale pewnie identyczne jak w innych ligach a to oznacza że drugi zespół Sportingu nie może wywalczyć awansu czyli młodzież na której w głównej mierze opiera się skład drużyny zbiera cenne doświadczenie i jest to najszybsza droga zyskania uznani w oczach trener pierwszego zespołu. Gospodarze z dorobkiem 43 punktów plasują się na siódmym miejscu, tracą do pierwsze trójki siedem punktów która rozegrała już rzecz jasna swoje spotkania. Jest to najrzadziej remisujący zespół w lidze tylko cztery takie spotkania przy trzynastu zwycięstwach i dziesięciu porażkach, to już jest pierwszy punkt zaczepienia do overa. Bramkowo wygląda to również bardzo solidnie 30 bramek strzelonych jest trzecim najlepszym wynikiem w lidze, z drugiej strony 33 gole stracone jest najgorszym rezultatem pierwszej dziesiątki, w sumie daje to średnią bramkowa na poziomie 2.6 (czwarty wynik). Na własnym stadionie jak do tej pory 8 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, bramki 23:9, znacznie rzadziej tracą ale już to robią to zespołami właśnie z czołówki a takim jest na pewno dzisiejszy rywal. W ostatnich czterech spotkaniach nie odnieśli zwycięstwa. Jak już wspomniałem wyjściowa jedenastka oparta na młodych graczach głównie Portugalczyków.
Zespół przyjezdnych zgromadził jak do tej pory trzy oczka więcej, co daje im pozycję numer pięć. Miejsce na pierwszym lub drugim stopniu podium na koniec daje awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak już wspomniałem czołowa trójka zgromadził po 50 punktów a więc jest szansa na odrobienie strat. Dodając do tego fakt że przednimi są zespoły Porto B i Benfica B, które awansu nie mogą wywalczyć, stawia ich to w roli jednego z głównych kandydatów do awansu, zresztą w poprzednim sezonie też skończyli wysoko. Dużo podobieństwa można znaleźć do dzisiejszego przeciwnika, też tylko cztery remisy, 39 bramek zdobytych to jedna więcej niż Sporting, 32 stracone to też niemal identycznie, średnia bramkowa taka sama 2.6. Na wyjazdach nie idzie im aż tak dobrze 5-2-6, bramki 15:21. W przeciwieństwie do gospodarzy tego starcia w ostatniej kolejce przełamali się po serii czterech spotkań bez zwycięstwa. W składzie niewielka przewaga Portugalczyków, siedmiu Brazylijczyków i jeden Japończyk który jest najlepszym strzelcem zespołu, ale trzeba powiedzieć że aż takiego lidera w ataku nie ma jest kilku graczy którzy potrafią zdobywać bramki.
Przedstawiałem dokonania bramkowe i to już nam w jakimś stopniu sugeruje bramki w tym spotkaniu, a jeśli dodam do tego fakt że oba zespoły mają serię pięciu gier underowych to chyba idealnego starcia do przełamania jak bezpośrednia rywalizacja nie ma. Rok temu Sporting wygrał tutaj 2:1 i mam nadzieję że przynajmniej powtórzą ten wyczyn.

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Orlen Liga, godz. 18.00
Spotkanie: Budowlani Łódź K. - MKS Dąbrowa Górnicza K.
Typ: Budowlani Łódź +1,5 seta
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Obie drużyny grają dość nierówno, trudno wskazać faworyta, choć buki zdecydowanie wskazują w stronę przyjezdnych. W tabeli obie ekipy mają po 8 wygranych i 8 porażek, ale to MKS jest wyżej, bo ma 2 pkt. więcej. Za łodziankami będzie przemawiał atut własnego boiska. Do końca sezonu zasadniczego tylko 2 kolejki, a obie ekipy walczą o 4 miejsce, które da przewagę własnego parkietu w playoff. A walczą o to miejsce: BKS Aluprof Bielsko-Biała, Muszynianka Fakro no i 2 ekipy, które dzisiaj zagrają. Z uwagi na tę walkę bezpośredni pojedynek z Budowlanymi będzie miał tak duże znaczenie. Łódź potrafi powalczyć z mocniejszymi drużynami jak na przykład u siebie z Policami. Trochę brakuje skuteczności ze skrzydeł, są Ściurka, Nuszel, Love. Na środku całkiem nieźle poczynają sobie Pycia i Trach. Dąbrowa jak do tej pory rozczarowuje. W ataku Zaroślinska i Sassa grają bardzo przeciętnie. Rozegranie Ozge można ocenić jako poprawne. Ostatnio łodzianki przegrały w Sopocie 0:3 bez historii. Znowu MKS wygrał z Piłą, ale to też nikogo nie zdziwiło. Wcześniej 3 porażki po 1:3 z czołówką ligi. W pierwszym meczu było 3:1 dla łodzianek, dzisiaj wierzę że gospodynie też zagrają dobry mecz.
⛔ 100
 
I 0

irascibilis95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP250 Vina Del Mar - kwalifikacje
Spotkanie: G.Pella - M.Alund
Typ: 2
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia runda kwalifikacji do czilijskiego turnieju z cyklu ATP250, pojedynek dwóch Argentyńczyków Guido Pelli z Martinem Alundem. Dlaczego typ na Alunda? Otóż odpowiedź jest prosta, ostatnimi czasy forma Pelli to zdecydowany regres, nie gra tak jak środku poprzedniego sezonu, coraz częściej zalicza wpadki, przegrywając z niżej notowanymi zawodnikami. Alund w obecnej formie będzie zaporą nie do przejścia, gra na prawdę efektywny tenis na wyniszczenie jak to na mączkę przystało. Swoich dwóch poprzednich przeciwników wgniótł w ziemię oddając obydwu w sumie 3 gemy. H2H obydwu panów też korzystny dla Martina Alunda, w 2012 roku rozegrali 3 spotkania na nawierzchni ceglastej, dwukrotnie wygrywał Alund 2:0, natomiast w pierwszej ich konfrontacji było 2:1 dla Pelli, co daje łączny bilans setów 5:2 dla Alunda. Kurs kapitalny, nic tylko brać. Polecam!
✅ 87
 
S 9

slebek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Villarreal - Osasuna
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poprzedni mecz z Osasuną Villarreal wygrał pewnie 3-0. Jeśli dziś wygrają zbliżą sie już na 3 punkty do Bilbao, które zajmuje 4 miejsce, a miejsce to jest premiowane grą w eliminacjach Ligi Mistrzów. Ponadto mają sznse złapać większą przewage nad goniącym ich Realem Sociedad oraz całym peletonem zespołów myślących o grze w Lidze Europy. Osasuna w 11 meczach wyjazdowych zdobyła zaledwie 8 bramek, Villarreal u siebie 23 przy zaledwie 12 straconych.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal - Euro 2014
Spotkanie: Ukraina - Portugalia
Typ: Portugalia handicap -2 (w przypadku wygranej dwoma golami zwrot)
Kurs: 2.14
Buk: Pinnacle Sports
Moim zdaniem hit dnia dzisiejszego i mocno przesadzony kurs na Portugalię w konfrontacji ze słabą w ofensywie Ukrainą. Nowoczesna gra spotyka się z toporną szkołą piłki we wschodniej Europie. Kilka słów o reprezentacji naszych sąsiadów w futsalu. Jest to ekipa niezgrana, bez większych osiągnięć. Wyjście z grupy z pierwszego miejsca to już jest jakiś sukces tej reprezentacji, choć niewątpliwie grali w najmniej atrakcyjnej grupie tego turnieju. O powtórzeniu sukcesów z lat 2001 i 2003 (dwa wicemistrzostwa Europy) nie ma co nawet mówić. Jedynym sensownym zawodnikiem w tej reprezentacji jest Yevhen Ivanyak, który sprawia że rywale zwykle walą głową w mur. Więc nawet przy jego niezłej postawie wreszcie ta znakomita ofensywa portugalska się przebije. Zero bramek straconych w całym turnieju (dwa spotkania) robi wrażenie, ale jak już wspominałem - klasa grupy, w której grał Ivanyak i spółka, pozostawia wiele do życzenia. Porozmawiajmy teraz o ekipie z Portugalii. Dziewięć goli w dwóch spotkaniach robi wrażenie. Zwłaszcza kontry tej ekipy wyglądają bardzo groźnie. Jedna z bramek Edera Limy ze spotkania z Rosją (4-4) obiegła cały internet. W ekipie wicemistrza Europy z 2010 roku właśnie Eder wydaje się być najjaśniejszą postacią dzisiejszej konfrontacji. W głębi serca wierzę, że on sam będzie w stanie uczynić mój zakład wygranym.
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Manchester City- Chelsea
typ: City over 6,5 rzutów rożnych
kurs: 1.85
betsson
Szykuje się nam dzisiaj wielki mecz. Bój o mistrzostwo Anglii trwa w najlepsze, a żadna z topowych drużyn nie odpuszcza. Podejrzewam, że Mourinho już dawno zamówił gruszke z betonem żeby zamurować dzisiaj dostęp do bramki Cecha. Akurat to jest bardzo dobre jeżeli chodzi o typ, który proponuję. Nie zagra Aguero, ale jest za to Dzeko i Negredo. Dwaj wysocy napastnicy. Więc dlaczego nie zagrywać im piłek z bocznych sektorów boiska na główkę? City u siebie demoluje każdego. Mają mnóstwo sytuacji podbramkowych. Nabijają mnóstwo rzutów rożnych. Wiadomo, że przyjezdza Chelsea, która nie jest chłopcem do bicia. Dlatego uważam, że ten typ jest bardzo prawdopodobny. Może to być mecz gdzie zobaczymy wiele goli, ale jeżeli beżie 0-0 to nikt nie powinien być zdziwiony. Statystyki przemawiają jak najbardziej za tym typem. Polecam. Mecz o 21.00

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom