>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 03.02.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 3 Lutego


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie: Nurnberg-Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już jutro o godzinie 20:30 w otwierającym 20 kolejkę spotkaniu Nurnberg podejmować będzie na własnym stadionie mistrza z Dortmundu. Wyrażanym faworytem w tym spotkaniu sa goscie którzy walczą o obrone tytułu, co więcej sa w doskonałej formie w dwóch meczach po miesięcznej przerwie wbili rywala aż 8 goli tracac przy tym tylko dwa. w Chwili obecnej Borusia w tabeli plasuje sie na drugiej pozycji z tyle samo punktami 40 co lider bayern i trzecie Schalke, przegrywają tylko różnica kilku bramek. Dortmund jest drużyna która świetnie radzi sobie z meczami wyjazdowymi jest najlepsza drużyna pod tym względem na ta chwile, z wyjazdów przywieźli juz 18 oczek co bardziej skłania mnie na oddanie tego typu na nich .Jeśli chodzi o gospodarza dzisiejszego spotkania Nurnberg to w tabeli po 19 rozegranych kolejkach zajmują 13 lokatę z dorobkiem 21 oczek. U siebie zas nie idzie im zbyt dobrze w 9 meczach 3 razy wygrali 3 razy podzielili sie punktami z rywalami i 3 razy zeszli z boiska jako pokonani co dało im 12 punktów. Jeśli Dortmund chce obronić tytuł musi tu wygrać dlatego ten typ na gości

✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maraj 1

maraj

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies
Typ:Atlanta
Kurs:1,59
Bukmacher:pinnacle

Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy znakomicie spisującym się zespołem Atlanty Hawks, a Memphis. Atlanta ma u siebie znakomity bilans 8-1, natomiast Memphis na wyjeździe 4-7. Już ta informacja może wskazywać na to, że to Atlanta jest faworytem tego pojedynku. Oprócz tego ostatnie 5 meczów rozegranych u siebie Atlanta wygrała. Również mecze bezpośrednie wskazują jednoznacznie na ten zespół. 5 ostatnich meczów u siebie Atlanta wygrywa, ostatnie 10 pojedynków to 9-1. Memphis przegrało 4 z 5 niedawno rozegranych spotkań, widać więc, że nie są w najlepszej formie. Bilans Atlanty w ostatnich pięciu spotkaniach wynosi 4-1. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki zespół Atlanty powinien rozjechać gości i właśnie na to postanowiłem postawić.

⛔ 100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston Bruins
Kurs: 1,65
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do konforntacji ekip z konferencji wschodniej. Gosodarzami spotkania bedzie druzyna z Bostonu, ktora ostatnimi czasy gra w kratke.Co do gosci, druzyny Carolina Hurricanes aktualnie rowniez jest to druzyna grajaca w kratke, przegrywajac swoj 1 mecz po przerwie z NY Islanders 2:5.Gospodarze po przewie w rozgrywkach pokonali dobrze sprawujaca sie druzyne z Ottawy 4:3 na wlasnej tafli. Popularne niedzwiadki na 25 meczy granych u siebie wygrali 16 spotkan, przegrywajac tylko w 9 spotkaniach.Co do wyjazdow druzyny gosci Caroliny to ich statystyki na wyjazdach nie sa juz tak kolorowe jak druzyny Bostonu, bowiem na 24 mecze wygrali TYLKO 5 meczy, przegrywajac reszte, wiec mozna stwierdzic na podstawie tej statystyki,ze druzyna Caroliny Hurricanes, wiekszosc swoich ciezko zdobywanych punktow zdobywali na wlasnej tafli.Jezeli chodzi o bramki zdobywane przez obie druzyny to statystyki wygladaja nastepujaco: Boston (175 zdobytych,105 straconych), Carolina (132, 164), szmaczku w tej konfrontacji moe dodac fakt ,ze druzyna gosci utarla juz raz nosa Bostonowi we wlasnej hali, i mysle ze boston bruins nie popelni drugi raz tego bledu, nie zlekcewazy rywala i odrobi zadanie domowe rewanzujac sie druzynie z Caroliny.
Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Winnipeg Jets @ Tampa Bay Lighting
Typ: Tampa Bay Lighting -0,5 (czas regulaminowy)
Kurs: 2,22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Wszyscy pamiętamy nie tak dawne osiągnięcia graczy z Tampy. Porażka goniła porażkę, czy na wyjeździe czy u siebie. Ostatnio jednak nadeszły lekkie zmiany. Grają pewniej , mądrze i przedewszystkim skutecznie. Jeszcze jakiś czas temu radzili sobię na prawdę kiepsko, w szczególności szwankowała defensywa i niestety samą ofensywą nie dało się tego wszystkiego nadrabiać. Wspominałem jakiś czas temu, że oni po prostu potrzebują zwycięstwa nad kimś z czołówki, dla lepszej motywacji i drgnięcia w całym zespole co w efekcie zarysuje nowy rozdział. Tak też się stało, wygrali w ładnym stylu na swojej tafli z Bruins i od tamtej pory wszystko idzie w zamierzonym, dobrym kierunku. Wygrali 5 spotkań z rzędu i dziś w nocy podejmą Jets. Goście grają w kratkę; w jeden wieczór potrafią przegrać z autsaiderem, nazajutrz ogrywając kogoś z czołówki. Na pewno ich główną bolączką jest skuteczność, ponieważ mało strzelają co na pewno wpłynie na korzyść Lightings. Poza tym ich bilans 11 przegranych spośród 12 ostatnich meczów przeciwko Lightings również pozostawia wiele do życzenia. Stawiam na gospodarzy.

⛔ 100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia- A-League
Spotkanie: Adelaide- Wellington
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

3 lutego 2012 roku o godzinie 10:00 odbędzie się mecz między przedostatnim w tabeli Adelaide a będącym na pozycji 2 Wellington. Oto powody, dla których wybrałem taki typ:

7 miejsc różnicy pomiędzy dwoma zespołami.

Forma obydwu zespołów wygląda następująco: Adelaide ma 2 przegrane i 3 remisy, a Wellington 4 wygrane i 1 przegraną.

Jeżeli Wellington nie chce spaść na 3 miejsce musi wygrać, gdyż ma zaledwie 1 punkt przewagi nad Brisbane.

Forma u siebie jak i na wyjazdach prezentuje się lepiej dla Wellington.

Mam nadzieję, że Adelaide nie przełamie się jeszcze w tym meczu a Wellington będzie kontynuować swoją dobrą passę. Pozdrawiam

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

dejann

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 2
Spotkanie: Angers SCO -AS Monaco
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher:
BetClic
Analiza:

Spotkanie drużyn z końca tabeli francuskiej 2 ligii. Monaco walczy o ucieczkę ze strefy spadkowej i póki co idzie im w miarę dobrze. Na ostatnich 5 meczy ich bilans to 2 zwycięstwa i 3 remisy. W ostatniej kolejce dość pechowo zremisowali z Lens, tracąc gola w doliczonym czasie gry. Myślę że w meczu z Angers będą chcieli za wszelką cenę wygrać i wyskoczyć ze strefy spadkowej. Tym bardziej że Angers ostatnio nie jest w formie, 3 porażki z rzędu i 15 pozycja w Ligue 2. W nowym roku nie zdobyli nawet punktu, strzelając 3 bramki i tracąc 7. Monaco jest w gazie i wydaje mi się, że jutro wieczorem rozjadą Angers. Z takimi rywalami muszą wygrywać, jeśli w przyszłym sezonie nadal chcą grać rozgrywkach 2 ligi francuskiej.

SPOTKANIE PRZEŁOŻONE !
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston TT over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: betsson
Analiza:


Spotkanie Boston Bruins z Carolina Hurricanes ma tylko jednego faworyta, oczywiście Boston. Nie dość, że grają u siebie to po prostu w każdym aspekcie przewyzszają rywala o co najmniej klasę. Oba zespoły dzieli różnica 25 miejsc w tabeli i to sie przekłada na 21 punktów różnicy. To kolosalna różnica. Jeszcze większe różnice możemy zauważyć kiedy to spojrzymy na bilanse bramkowe. Boston strzelił 43 bramki więcej (3.58 gola na mecz u siebie) i stracił o ... uwaga uwaga - 59 bramek mniej. Myśle, że 99% ludzi będzie dziś stawiać na Boston. To i dobrze i źle. Dobrze, bo nie trzeba było dużo myśleć, a źle bo tacy faworyci zawodzą najczęściej. Carolina dostała baty od Islanders w ostatnim meczu u siebie. Boston za to stoczył wyrównany, lecz wygrany pojedynek z Ottawą (4-3). Z taką różnicą bramkową mogę tylko stawiać na to, że to Boston ustrzeli w tym starciu minimum 3 gole. A jak będzie, zobaczymy.

⛔ 100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
New York Knicks - Chicago Bulls
typ: Chicago -4,5
kurs: 2,13
pinnacle sports

Na poczatku przepraszam za brak polskich znakow, ale nie pisze od siebie z domu tylko z miejsca gdzie dysponuje sprzetem takim a nie innym. Tak wiec dzis w nocy czeka nas spotkanie Ligi NBA pomiedzy Knicks a Bulls. Gospodarze maja bilans 8-13. Natomiast goscie o wiele lepszy bilans, mianowicie 18-6. Bulls sa zdecydowanie najlepsza druzyna na wschodzie. A Knicks poki co sa na miejscu ktore nawet nie daje play-off, mianowicie na 10 pozycji. Wlasny parkiet nie jest zbytnio atutem druzyny gospodarzy dzisiejszego meczu. Maja oni u siebie bilans zaledwie 4-6. Do tego kraza plotki ze Amare nie zagra, bowiem skrecil kostke na treningu. Nie wiem ile w tym prawdy ale jesli ma to cos zmienic to tylko i wylacznie na korzysc Bykow. W Bykach mozliwy natomiast powrot Denga, co byloby sporym wzmocnieniem. Wczoraj Bulls przeciwko 76 zagrali bardzo slabo i dzisiaj moim zdaniem wyciagna wnioski ze swoich bledow i wygraja. Nie pamietam kiedy ostatnio przegrali 2 mecze z rzedu. I sadze ze dzisiaj napewno sie to nie stanie. Rose wczoraj odpoczywal pod koniec meczu, gdy wynik byl praktycznie przesadzony, zeby byc oszczedzanym juz na dzisiejsze spotkanie. Wszystkie te argumenty przemawiaja zdecydowanie za ekipa z Chicago.

⛔ 100
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies
Typ:Memphis wygra od 3-6pkt
Kurs:7,0
Bukmacher:bet365

Do Hawks przyjezdza zespoł Misków.Miśki ostatnio nie zachwycaja formą ostatnio wygrali z Denver ale przegrali tez z Sas ,Phoenix,Clippers czy Porland.Szczegolnie porazka z Phoenix musi bolec bo z takimi przeciwnikami trzeba wygrywac.Atlanta zas ostatnio radzi sobie dobrze,ale patrząc na rywali to byli z dolniejszej pułki czyli:Toronto ,No czy Detroit dzis prawdziwy sprawdzian dla Atlanty.Jesli Graczom Grizzlies uda sie w jakims stopniu powtrzymac dzis Johnsona w co nie wątpie to do ostatnich sekund gracze Atlanty powinni bac sie o wynik.Licze na dobry Diffense Miskow a co za tym idzie powstrzymanie graczy Hawks w rzutach za 3 punkty co potrafią robić u siebie bardzo dobrze.Jak dla mnie Value i mysle ze Memphis jest na dobrej drodze zeby wygrac drugi mecz z rzędu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies
Typ: 1 (AH -5,0)
Kurs: 2,05
Bukmacher:
Bet365
Chwilę po północy czasu polskiego dojdzie do pojedynku między Atlantą Hawks, a Memphis Grizzlies. Ci pierwsi są zdecydowanym faworytem, ponieważ w meczach bezpośrednich jest ich miażdżąca przewaga nad gośćmi (w ostatnich spotkaniach 91). Atlanta w rozgrywakach zanotowała ostatnio 3 zwyciestwa z rzędu, a po pięciu meczach wyjazdowych feta na trybunach powinna dodać im dodatkowo skrzydeł. Memphis nie ma w zwyczaju przegrywać wysoko, ale tego dnia forma i statystyki przemawiają na korzyść gospodarzy, zwycięstwo powyżej 5 punków gwarantowane.

⛔ 100
 
P 531

paolo_

Użytkownik
03.02.2012 Francja 2

Angers-Monaco


No to jedziemy z koksem...
Monaco w poprzednim sezonie spadli do drugiej ligi francuskiej i byli uważani za pretendentów do awansu przez wielu, ku zaskoczeniu przez połowę sezonu bujali się w strefie spadkowej z miernymi wynikami (większość przegranych i remisów) co najlepsze nawet jak prowadzili dwiema bramkami to potrafili spotkanie zremisować (przykład: ostatnia potyczka z Lens). Skład mają nienaganny i aż dziw bierze że takie słabe wyniki przez połowę sezonu notowali (nie mam zamiaru przepisywać wyników bo w to każdy może sobie spojrzeć) może to wina trenera?? Nie wiem ale trzeba było coś z tym zrobić a co jest najlepsze?? Wzmocnienia!!
Więc przechodząc do konkretów a dokładniej do okienka transferowego gdzie Monaco z drugiej ligi zrobili chyba największe i najciekawsze zakupy mianowicie: biorąc pod uwagę dużą ilość traconych bramek zakupili: G. Kagelmacherl - obrońca, A. Wolf Werder Brema - obrońca, Ibrahima Touré Ajman - obrońca. Także wzmocnili linię środkową oraz przód takimi graczami jak: N. Barazite FK Austria Wiedeń - bramkostrzelny pomocnik, Nabil Diar (ostatni zakup) z Club Brugge, który ma za sobą kilka występów w pucharach europejskich gdzie strzelił 3 bramki i 3 razy asystował. Dodatkowo Alexandros Tziolis z Racingu Santander, Vladimir Koman z Sampdorii, Ammar Jemal FC Koeln , Georgios Tzavellas Eintracht i Daniel Subasic z Hajduka Split. W składzie nadal znajdują się tacy zawodnicy jak Giuly, Germain czy Layvin Kurzawa.
Bogaty właściciel klubu z Monaco widać że nie szczędził pieniędzy na wzocnienia i zależy mu aby jak najszybciej wrócić tam gdzie miejsce tego klubu czyli Ligue 1.
Dodatkowo pikanterii temu meczu dodaje fakt, że niedawno oba kluby mierzyły się w pucharze na stadionie Angers i gospodarze dopiero przechylili szale na swoja stronę w 89minucie strzelając bramkę która dała prowadzenie 4-3, myślę że klub z Moncao będzie chciał się zrehabilitować za porażkę i dołożą wszelkich starań aby wywieźć komplet punktów ze stadionu przeciwnika. Co do Wzmocnień gości większość z nowych nabytków powinni już zagrać możliwe że nawet Dirar (podobny przypadek z Cisse, który w końcówce okna transferowego przeszedł z Lazio do QPR i strzelił bramkę w środę).
Co do Angers także nie mają czym zachwycać gdyż ich pozycja jest lepsza od Monaco o 6pkt ale także znajdują się w drugiej części tabeli, o wzmocnieniach póki co nie znalazłem info i jakoś głęboko nie szukałem ale nie ma co w nie bardzo wnikać bo nie sądzę że zrobią one jakieś duże wrażenie (jeżeli ktoś posiada info to mile widziane).
Co do składów na jutrzejszy mecz to chyba dopiero jutro będzie coś wiadomo i jak będą podane to postaram się wkleić i potwierdzić obecność tych najbardziej znaczących zawodników.

Angers-Monaco typ ~2 kurs 3,75 bet365 6/10 (pograłem już dziś dosyć grubo bo podejrzewam, że do jutra będą spadki).
Dla mniej odważnych proponuję zagrać Monaco DNB 2,62 lub x2 1,72 w bet365 8/10 (nie sądzę że przegrają spotkanie, najmniej to 1 wywieziony punkt).

GL

⛔ 100
POWTÓRZONY TYP !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks - Chicago Bulls (2:00 polskiego czasu)
Typ:
Derrick Rose (Chicago Bulls) Points Over 25.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:

W tego nocnym spotkaniu pomiędzy ekipą Knicks a Bulls znowu postawię na jednego gracza. Tym razem jest to Rose. Derrick to młody 23 letni i silny zawodnik. Wybrany do NBA z draftu w roku 2008, z niebagatelnym numerem 1, a to już o czymś świadczy i powinno uświadomić was z kim macie do czynienia. Dodam że jest to MVP sezonu zasadniczego 2010/11 i to już robi wielkie wrażenie.
A teraz trochę statystyk:
Najpierw drużyny. Bulls to aktualni liderzy konferencji wschodniej (18-6). Średnio na mecz zdobywają 96 punktów i tracą średnio 88.
Knicks - 10 pozycja w konferencji wschodniej (8-13), Średnio rzucają 95 i tyle samo tracą.
Teraz trochę statystyk samego zawodnika:
PPG 23.1
MPG 37.3
FG% 0.458
3p% 0.302
FT% 0.852

Ostatnie spotkania (5):
Przeciwnik/Minuty/Punkty/FG/3p/FT
@WAS/41/35/10-20/1-2/14-15
@MIA/45/34/11-28/0-4/12-14
vs.MIL/37/34/14-24/0-2/6-10
vs.IND/38/24/9-19/1-4/5-5
vs.NJN/36/22/9-16/2-5/2-2

Jak widać podobnie jak w przypadku Griffin&#39;a forma rośnie i tego też spodziewam się w tym meczu, zwłaszcza, że ekipa z Chicago jest faworytem, a Rose jest jej zdecydowanym liderem sporej liczby oczek w jego wykonaniu. Moim zdaniem liczba punktów tak jak prognozują bukmacherzy w okolicach 190 więc z to się nie biorę, a jak już bym miał to stawiałbym na over.

Szybkie tłumaczenie oznaczeń: FG - punkty zdobyte za 2, 3p - punkty zdobyte za 3, FT - punkty zdobyte z osobistych, PPG - liczba punktów na mecz, MPG - liczba minut na mecz.

✅ 85
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Volendam - Zwolle
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Bet365

Analiza: na dzisiejszy wieczór wybrałem mecza absolutnego lidera 2 ligi holenderskiej a zespołem który praktycznie nie może spaść ale też ma już małe szanse na awans. Zespół gości to absolutna rewelacja . Bilans 16,2,2 nie pogardził by Real Madryt czy Barcelona . Ostatnie 6 meczy to 5 zwycięstw i porażka z zespołem Sparty który ma o co walczyć w przeciwieństwie do dzisiejszych przeciwników. Zespół gospodarzy gra bardzo dobrze u siebie . Dotychczasowy bilans 6 zwycięstw 1 remis i 3 porażki to bardzo dobry wynik , lecz według mnie to zbyt mało na dzisiejszego rywala . Ponieważ Zwolle radzi sobie równie dobrze na wyjeździe jak i u siebie wygrywając 7 meczy remisując 2 i przegrywając 2 . Wyniki spotkań miedzy tymi zespołami w ostatnich czasach to również zwycięstwa gości . Na ostatnich 5 meczy wygrali wszystke różnicą 2 bramek co wydaje się być dobrym argumentem na zwycięstwo w dzisiejszym meczu

SPOTKANIE PRZEŁOŻONE !
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Chicago Bulls
Typ: Kto pierwszy 20pkt? Chicago
Kurs: 1,68
Buk: Bet365

Analiza:
Chicagowskiej serii meczów wyjazdowych ciąg dalszy. Dziś zawitają oni do Nowego Jorku, gdzie zmierzą się z zawodzącymi w tym sezonie Knicks. Wczorajsza porażka z Philadelphią musi podnieść motywację graczy Thibsa tak jak to było po porażce w Miami. W następnym spotkaniu po Heat głównie Derrick Rose odbił sobie na Wizards, gdzie rzucił im 35 pkt(jego rekord w tym sezonie). Dlaczego nie miałoby stać się tak również dziś? Przecież Knicks nie grają rewelacji. Melo jest jednym z najwięcej punktujących graczy w całej NBA, ale trafia na słabej skuteczności. Zdarza się mu przestrzelić jakieś 15 rzutów z gry. Jak Melo dużo rzuca, to automatycznie inni gracze Knicks trafiają małą liczbę &quot;oczek&quot;. A jeśli do tego dodamy jedną z najlepszych defensyw w lidze jaką maja Bulls, to całkiem realne jest, że typ zaproponowany przeze mnie zostanie pokryty przez rządnych kolejnych zwycięstw Byków z aktualnym MVP Rose&#39;m na czele, którzy &quot;siądą&quot; na Knicks&#39;ach od samego poczatku spotkania.
Pozdrawiam!

✅ 68
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Finlandia
Spotkanie:Turku PS - Ilves Tampere
Typ: Turku PS (-1,5)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ilves w ostatnim meczu, zresztą opisanym wyżej miało walczyć o utrzymanie, byłem przekonany, że grając u siebie będą w stanie wygrać z głównym rywalem. Patrząc na to co działo się w tamtym meczu jestem przekonany, że Ilves jest na idealnej drodze do niższej ligi. &quot;Rysie&quot; grając dwa razy w przewadze nie dość, że potrafili ich wykorzystać to na dodatek w tym czasie tracili bramki. Gospodarze tamtego meczu nie zdołali wykorzystać ani jednej z pięciu okazji gry w przewadze liczebnej. Jeśli nie udało się wygrać w Tampere, czemu ma udać się w Turku? Tamtejszy TPS - wzmocniony ostatnimi czasy bardzo mocno, staje się coraz silniejszym zespołem. Przedwczoraj zespół wzmocnił Pasi Hirvonen z drugiej ligi. Wcześniej zakupiony Mikus w końcu zdobył pierwszą bramkę, wszystko zaczyna funkcjonować jak należy, jutro idealna okazja do polepszenia humorów, Ilves jest słabym zespołem pod względem gry na wyjeździe.

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mukapaca1989

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings-Portland Trail Blazers
Typ: Portland -3,5
Kurs:1,91
Bukmacher:bwin
Analiza:
Wszystko wsazuje na dzisiejszą wygraną gości poza jednym parametrem, a mianowicie bilans meczy na wyjeździe, który wynosi 3-8. Jednak TB mają dziś za rywala jedną z najsłabszych drużyn ligi czyli Sacramento,ktorych bilans meczy u siebie wynosi 4-4. Co prawda moim zdaniem Kings są drużyna nieprzewidywalną to mimo to bardziej przekonuje mnie forma, oraz regularnośc drużyny z Portland. Bezpośrednie porównanie zawodników na konkretnyvch pozycjach obu zespołów także wypada korzystenie dla drużyny przyjezdnych. Podaję typ z raczej symbolicznym handicapem,ale i ten wybór poprę pewną statystyką, a mianowicie stosunkiem punktów zdobytych i straconych. I tak Sacramento legitymuje się bilansem -11,29 (bardzo dużo) a ich rywale + 6,32

⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Denver
Typ: Clippers
Kurs:1,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Clippersi są w świetnej formie, a teraz ponownie będą musieli się zmierzyć z Denver. Kilka dni temu Los Angeles wygrali na wyjeździe z Nuggets, więc u siebie tym bardziej powinni wygrać. Po powrocie Paula drużyna z LA gra o wiele lepiej, a już nie mówie o trio Paul-Griffin-Billups. Wygrane z Oklahomą, Utah no i Denver potwierdzają mnie w przekonaniu, że na własnej hali Clippers ponownie pokonają Nuggets, a do tego dochodzi świetna gra Paula w ostatnim czasie. Denver ma podobny bilans do gospodarzy, ale to Los Angeles ma w swoich szeregach lepszych zawodnikow, moze i lawki nie maja za dobrej, ale sa w kapitalnej formie i nie sadze, by Nene i Galinari rozegrali swietne zawody przy takim przeciwniku. Jeżeli LA kolejny raz zagraja tak dobrze jak w poprzednich spotkaniach, to nie widze innego rezultatu niz zwyciestwo gospodarzy.

⛔ 100
 
B 0

bodeviec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Politechnika Warszawska - Fart Kielce
Typ: Fart Kielce
Kurs: 2.40
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Po trzy meczowym paśmie porażek Fart musi coś udowodnić kibicom jak i tym których oceniali ich za czarnego konia Plusligi. Fart na początku sezonu był nominowany do sprawienia nie jednej niespodzianki. Poniekąd im sie to udało bo wygrali z Jastrzebiem i doprowadzili do Tie breaka. Ogladając i sledząc ich poczynania musze powiedziec że brakowało im zimnej krwi w końcówkach.
Na pewno gwiazda meczu jest Marcus Nilsson który sam w pojedynke moze rozstrzygnać wynik na korzyść Kielc. Nie chce typować wynika ale stawiam na 1:3

⛔ 100
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo alpejskie
Konkurencja: Zjazd mężczyzn
Typ: Erik Guay - Beat Feuz --- 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet

Beat Feuz ma najlepszy sezon w karierze i myślę, że będzie szedł za ciosem, czyli na mecie piątkowego zjazdu zamelduje się na podium lub w bliskich jego okolicach. Na Pudle Szwajcar w tej specjalności stał już trzykrotnie, ostatni raz w połowie stycznia na trasie Lauberhorn w Wengen, gdzie udało mu się zwyciężyć (ku uciesze swojej publiczności). Jego rywal, Erik Guay, w zjeździe (jak i w całym sezonie) z miejsca na podium cieszył się raz - za drugie miejsce w Ga-Pa, w zeszły weekend. Patrząc w kontekście całego sezonu, Kanadyjczyk jeździ więcej nawet niż przyzwoicie. Bardzo równy, co pozwala mu plasować się w klasyfikacji punktowej zjazdu na wysokim, siódmym miejscu. W Garmisch pojechał z błyskiem, dzięki czemu udało mu się wskoczyć do czołowej &quot;3&quot;. Ale Beat Feuz z owym bliżej nieokreślonym błyskiem jeździ od początku sezonu. Szwajcar cały czas jest w grze i walczy ze swym rodakiem, weteranem Didier Cuchem, o małą kryształową kulę za zjazdy, a to świadczy w jakiś sposób o formie. Bukmacher uważa, że obaj alpejczycy mają równe szanse. Ja stawiam na Beata Feuza.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom