>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.12.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
M 1

maciejkojp

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna, Wlochy, Serie A
Spotkanie: Lazio-Napoli
Godzina: 21.00
Typ: obie druzyny strzela bramke
Kurs:1,70
Bukmacher:expekt
Analiza:
Witam na zkonczenie 14 kolejki wloskiej Serie A. Moja uwage przykul mecz Lazio z Napoli co zaowocowalo typem na BTS.Ale przejdzmy do statystyk. Zacznijmy od druzuny gospodarzy ktorzy po 13 kolejkach zajmuja 9 lokate w tabeli z dorobkiem 17 ptk (4W-5R-4P) z bilansem bramkowym 17:17 i srednia goli na mecz wynoszaca 1,31.Lazio w lidze ostanimi czasy nie spisuje sie naklepiej o czym swiadcza wyniki ostatnich 5 meczy ligowych:
Lazio-Cagliari 2-0
AC Mialn-Lazio 1-1
Lazio-Genoa 0-2
Parma-Lazio 1-1
Sampdoria-Lazio 1-1
W meczach u siebie Lazio zdobylo 13 ptk. (4W-1R-0P) z bilansem bramkowym 10:4. Wiec calkiem niezle.
Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Druzyna z Neapolu po 13 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli z 28 ptk. (9W-1R-3P) i bilansem bramek 24:12 oraz srednia goli 1,85. W ostanich 5 meczach ligowych prezentuje sie raczej slabo ale spojrzmy dokladniej
Napoli-Torino 2-0
Fiorentina-Napoli 1-2
Napoli-Catania 2-1
Juventus-Napoli 3-0
Napoli-Parma 0-1
W meczach wyjazdowych napoli uzbieralo 12 ptk. (4Z-0R-2P) z bialnesm bramkowym 10:9.
✅ 70
 
V 0

vsher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Rosja - Rosyjska Premier Liga
Spotkanie : Anzhi - Tomsk
Typ: Dokładny wynik , Zakład złożony na: 0-0
Kurs: 6,95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Mecz pomiędzy 16 i 13 drużyną rosyjskiej Premier Ligi. Anzhi bez zwycięstwa jak do tej pory, Tomsk z trzema na koncie, w tym jedno wyjazdowe. Obie drużyny strzelają bardzo mało bramek. Stawiam na kopanie po czołach i 0-0.
kiepska analiza
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, Pierwsza Dywizja
Spotkanie: AEK Larnaca-Apollon
Typ:2 AH-1,5
Kurs: 4,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mega vaule. Apollon grał z Trabzonem na wyjeździe w rezerwowym składzie, przegrywał 3-0 gdy trener zrobił kilka zmian w trakcie meczu było widać dość duża jakość w zespole z Cypru i nagle z 3-0 zrobiło się 3-2. Zawodnicy Apollonu będą dzisiaj wypoczęci a trener wystawi wszystkich najlepszych graczy. Apollon jest drugi w tabeli i jak dzisiaj ogranie mecz to zasiada na fotelu lidera, AEK jak na razie nic nie pokazuje w tym sezonie jest dopiero na 8 pozycji.
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Rosja
Spotkanie :Anzhi - Tomsk godz 14:00
Typ: Anzhi - Tomsk ( 0 - 1. ) Tomsk
Kurs:1,61
Bukmacher: Betsson
Analiza: Wiele fajnych typów już zajętych , więc trzeba było mocniej pogrzebać by wyszukać coś fajnego ,ale do rzeczy. 18 kolejka ligi rosyjskiej, najgorsza drużyna ligi gości zespoł z Tomska który plasuje się na miejscu 13 , z przewagą tylko 2 pkt nad strefą spadkową. Anzhi fatalny sezon ,wszyscy dobrzy zawodnicy odeszli przed sezonem ,grać nie ma komu, zero wygranych meczów w lidze ,mówi wszystko o sile tej drużyny w tym sezonie.Obie drużyn bardzo mało strzelają ,lecz pogromów również nie notują.
Anzhi aż 9 meczy ost to under 2,5 ,tromoso 5 ost razy under. Ostatni mecz tych drużyn to 2;2. Miałem grać właśnie lepiej,ale +1 bramkę trochę lepiej płacą .Spodziewam się wyników 0;0, 0;1 ;1;1.
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

krolikmu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Pogoń Szczecin
Typ: X2
Kurs: 1,85
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Witam, mój pierwszy post. Śląsk-Pogoń, myślę że to bardzo ciekawe spotkanie bo grają ze sobą drużyny które prezentują dwa odmienne oblicza, Śląsk zawodzi w tym sezonie na całej linii, natomiast Pogoń jest rewelacją sezonu która jeszcze niedawno rozsiadała się w pierwszej trójce. Ostatnie wyniki Pogoni nie zachwycają, jednak uważam że może dziś przyjść przełamanie. Do gry wracają Akahoshi i Murayama którzy decydują o obliczu tego zespołu. Pogoń w tym sezonie wygrała na niewątpliwie trudnych terenach w Białymstoku (2:3) i Poznaniu (1:2). Kurs myślę że warty zagrania szczególnie patrząc na nieporadność Śląska w tym sezonie, jeśli Marcin Robak i spółka chcą mierzyć w pierwszą ósemkę ligi w tym sezonie to powinni wywieźć ze stolicy dolnegośląska jakieś punkty

⛔ 100
powtórzenie
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, ME kobiet do lat 17
02.12.2013 13:30
Portugalia - Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.33
WilliamHill
Ostatnia seria spotkań grupowych, decydująca o awansie do półfinału mistrzostw Europy. W grupie A pewne awansu są już Włoszki, a o drugie miejsce walczą pozostałe zespoły, na razie najbliżej tego jest Anglia, która po wygranym meczu z Austrią ma trzy punkty na koncie, Portugalia i Austria po punkcie. Grupa jest bardzo wyrównana, statystyki pokazują, że Anglia wcale nie przeważała w meczu z Austrią, a Portugalia miała sporo szans z tym zespołem, jednak nie potrafiła ich wykorzystać, z Włoszkami oba zespoły przegrały. Dziś lekkimi faworytkami są Angielki, ale to nie ze względu na to że prezentuje się lepiej, po prostu mają lepszą pozycję wyjściową, jednak po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że także w poprzednich fazach eliminacji zespól Portugalii spisywał się przyzwoicie w ciężkiej grupie z Włoszkami i Czeszkami.
⛔ 100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska - Ekstraklasa
Spotkanie : Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Kurs: 2,24
Bukmacher: betsson
Analiza:

Przeglądając ostatnie mecze zespołu z Białegostoku można zauważyć pewną &quot;prawidłowość&quot;. Otóż, bo słabszych występach przychodzą dobre spotkania. Zwłaszcza na własnym boisku. Zagrali bardzo dobre spotkanie z Lechem wygrywając 2-0 po czym tylko zremisowali 1-1 na własnych śmieciach z Zawiszą. Potem pokonali pewnie Śląsk aż 3-1, by przegrać 0-1 u siebie z Lechią, bo bardzo słabym spotkaniu... I teraz wychodzi na to, że musieliby zagrać kolejne dobre spotkanie i odprawić z kwitkiem Wisłę... ale każdy widział co zrobiła Wisła ze Śląskiem i nie ma sensu kłaść kasy na Jagę, bo tutaj każdy wynik jest możliwy. Nie można także powiedzieć, że było to takie gładkie 3-0 z tym WKS, bo na początku to Wrocławianie dominowali i byli bliscy zdobycia gola.
Chęć rehabilitacji ze strony piłkarzy z Białegostoku pozwala wierzyć, że zagrają dobre spotkanie. Potrafią się mobilizować na pojedynki z trudnymi ekipami. U siebie rzadko nie zdobywają gola, zawsze coś tam wturlają, a potencjał mają dość fajny, bo Plizga, Quintana czy Balaj to całkiem ciekawi zawodnicy.
Z drugiej strony wicelider Wisła, która na pewno nie przeszła obojętnie obok porażki Wojskowych z Góralami wczoraj. Strata zmniejszyła się do trzech oczek więc jeszcze bardziej rozgorzała walka o lidera. Wisła zagra otwarcie jestem przekonany, mimo ze ich gra na wyjazdach delikatnie mówiąc nie zachwyca to Białystok nie jest jakąś mega twierdzą, gdzie drużyny są zdominowane. Powiem więcej to dobre miejsce na przełamanie i wyjazdowe zwycięstwo.
Ale odpuszczam typowanie 1X2. Moim zdaniem będzie to dobre spotkanie. Wisła zaatakuje, ale Jaga jest bardzo groźna w swoich kontratakach co nie raz udowodniła np. wygrywając z Lechem po przez właśnie dobre kontry. Dodatkowo Stokowiec daje Pazdana na defensywnego pomocnika, a przez to musiał trochę namieszać z formacją defensywną. Zobaczymy czy to wypali na Wisłę. W Jagiellonii nie zagrają obrońca Straus (10 występów), Dzalamidze (6 występów) i Pawłowski (5 występów).
Na 5 ostatnich spotkań aż w 4 Wisła traciła bramki. Strzelała również w 4 na 5 ostatnich wyjazdowych spotkaniach. To skłania mnie do gry poniższych typów, bo dość atrakcyjnych według mnie kursiątkach
Reasumując już. Osłabienie Jagielloni w defensywie, potencjał ofensywny z obu stron, połowa wartości, którą Wisła traci poza domem, chęć rehabilitacji Jagiellonii, duża motywacja także po stronie Wisły. Moim zdaniem brameczki się posypią! ???? Powodzenia, pozdrawiam.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk - Pogoń
Typ: 2(remis zwrot)
Kurs: 3,00
Bukmacher: betsafe
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy tymi drużynami. Zarówno Pogoń jak i Śląsk ostatnio bez formy, gospodarze od 3 kolejek bez zwycięstwa, Pogoń na 3 pkt czeka od 4 spotkań ligowych. Granie na Śląsk po takim kursie przy ich obecnej formie jest dla mnie nieporozumieniem, jedynym ich atutem jest chyba własna publiczność. Stawiam na Pogoń, drużynę zajmującą 5 miejsce w tabeli ligowej, jednak w przypadku remisu zwrot. Myślę że to dobry typ na to spotkanie, dobry kurs i jesteśmy zabezpieczeni gdy padnie remis. Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że Śląsk zgarnie 3 pkt w tym meczu, ostatnio u siebie remis z Koroną, stracona bramka w 90min lecz drużyną lepszą w tym meczu był zespół gości. Wierzę, że Pogoń w swoim najsilniejszym składzie zepsuje humory dzisiejszego wieczoru fanom wrocławskiej drużyny.
⛔ 100
 
B 2

bordowy87

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Grecja II liga
Spotkanie : Paniliakos vs Panegialios
Typ : Under 2,5
Kurs : 1,45
Bukmacher: Bet365
Analiza :
-10 ostatnich meczy u siebie panialiakosu układ 9 U/1 O
- I prawdziwa perełka Penegialios ,wszystkie mecze w tym sezonie na Under
Kurs 1,45 to genialny value bet nominalny kurs powinien być na poziomie 1,25 - 1,2 .Czysta okazja.
kiespka analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 6

radzioo95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izraelska Premier League
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ra&#39;anana
Typ: X2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Mecz pomiędzy drugą i czwartą drużyną izraelskiej Premier League.
Maccabi tel Aviv jest faworytem tego spotkania, ale nie mogłem przejść wobec takiego kursu obojętnie. Kurs na zwycięstwo gości u niektórych bukmacherów sięga nawet 9.0 co według mnie jest nieporozumieniem. Bilans meczów gospodarzy u siebie jest bardzo dobry (4 wygrane, 1 remis, 0 porażek). Gości na wyjeździe natomiast (1 zwycięstwo, 4 remisy, 0 porażek). Myślę, że zakład ma szanse powodzenia tym bardziej, że w ostatnim meczu u siebie Maccabi zanotowało wpadkę z lokującym się w okolicach miejsc spadkowych Maccabi Petah Tikva, czyli zespołem zdecydowanie gorszym od Hapoelu. W ostatniej kolejce Ra&#39;anana rozgromiło 3-0 FC Ashdod, drużynę ze środka tabeli, co świadczy o tym że ich wysokie 4 miejsce nie jest przypadkowe.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Rosyjska
Spotkanie: Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moscow
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.72


Dzisiaj pograć można BTS w lidze rosyjskiej. Kuban Krasnodar nieźle sie spisuje w ostatnich spotkaniach. Wprawdzie dopiero 9 pozycja w lidze dla porównania Lokomotiv Moskwa (wicelider), ale śledzę ich mecze od dłuższego czasu i strzelają bardzo regularnie. W meczach u siebie potrafią rywalizować jak równy z równym z każdym w lidze. Ekipa Kuban Krasnodar pod względem zdobytych bramek w meczach u siebie to 3 siła ligi, natomiast goście to jedna z najlepszych drużyn z całej ligi na wyjazdach. A więc szykuje się bardzo ciekawa konfrontacja. Gospodarze oprócz rozgrywek krajowych grają w LE i ostatnie ich starcie zakończyło się wynikiem 4:0 z St. Gallen. Drużyna z Moskwy skupia się na rozgrywkach krajowych i jak dotąd bardzo dobrze im to wychodzi. Mimo ostatnich dwóch wpadek (przegrana 1:0 z R. Volgograd w pucharze krajowym) oraz (2:0 z Tomsk w lidze), zapowiadają walkę o 1 pozycję. A dzieli ich tylko 1 punkt straty do Zenita, jest więc o co grać. Szykuje się pojedynek strzelecki dwóch wspaniałych senegalskich napastników: Dame N&#39;Doye (Lokomotiv) z Ibrahima Baldé (Kubań). Obstawiam gole po jednej i po drugiej stronie dzisiaj.
✅ 72
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Fiorentina - Hellas Verona
Typ: Giuseppe Rossi strzeli ostatnią bramkę w meczu.
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj o godzinie 19:00. Fiorentina na własnym stadionie będzie podejmowała Verone, która &#39;depcze im po piętach&#39;. Gospodarze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 24 pkt, goście zaś plasują się tuż za nimi z 22 oczkami.
Verona bardzo słabo radzi sobie na wyjezdzie. Na obcym terenie zdobyła tylko 4 punkty. W 6 meczach stracili aż 14 bramek. Ostatnio nie są też w formie o czym świadczą dwie porażki z rzędu z Chcievo i Genoa.
Fiorentina zaś ostatnio całkiem dobrze idzie. Ostatnie swoje spotkanie bezbramkowo zremisowali, ale po prostu nie musieli go wygrać, gdyż już zapewnili sobie awans do fazy pucharowej ligi europy. Trener dał odpocząć podstawowym zawodnikom i dał szanse do pokazania się innym, rezerwowym. Dlatego dzisiaj Fiorentina wyjdzie optymalnym składem i myślę, że spokojnie rozprawią się z Verona.
Giuseppe Rossi napastnik, który jest liderem kwalifikacji strzeleckiej w Serie A! Do tej pory zdobył 11 bramek i wyprzedza aż o 3 bramki zawodnika, który plasuje się na pozycji 2.
Rossi jest w znakomitej formie, dobrze rozumie się z Marosem i razem tworzą dobry duet. Zawodnik ten jest postrachem dla obrońców drużyny przeciwnej. Potrafi strzelić na prawdę z niczego. Stwarza sobie dużo sytuacji i przeważnie je wykorzystuje. W końcu prawie połowę bramek dla Fiorentiny strzelił właśnie on sam. Także statystki świetne.
Ze względu na okoliczności takie jak:
słaba forma Verony, dobra forma Fiorentiny u siebie, znakomita forma Rossiego, ilość straconych bramek Verony na wyjeździe... Decyduje się na taki typ. Myślę, że jest on dość rozsądny bo Rossi jest &#39;głodny&#39; i pazerny na zdobywanie goli.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotk anie: Jong PSV - Einhoven / 02.12.2013 - 19:00
Typ: Gospodarze wygrają !
Kurs: 2.20
Bukmacher: eXpekt​
vs

Co prawda młodzieżówka PSV plasuje się wyżej niż jego dzisiejszy przeciwnik, to ostatnie
mecze PSV pokazują że zły początek rozpoczęcia sezonu nie musi trwać tak do końca.
W ciągu 9 ostatnich kolejek tylko raz przegrali podopieczni PSV. W sezonie 13/14 to debiut
tej drużyny i nie ma co tu mówić o jakiś ich osiągnięciach ale ostatnie wyniki mówią
same za siebie. Nie mogę znaleźć informacji o gospodarzach ale goście zagrają bez :
T. Hunte 12/0, M. Gunst 13/0, oraz T. Muyters 15/0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Italia Serie B
Spotkanie :Bari-Ternana
Typ: obie drużyny strzelą - NIE
Kurs:1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ternana strzeliła w lidze 20 goli, z tego na wyjazdach tylko 7. Spośród siedmiu dotychczas rozegranych meczów na wyjazdach, tylko raz nie strzeliła bramki. Było to na początku września. U siebie w każdym z 8 meczów strzelała bramkę. Wydaje się zatem, że dzisiaj też powinna gola strzelić. Trzeba jednak wiedzieć, że nie zagrają dzisiaj: najlepszy strzelec Antenucci 15 meczów/9 goli, napastnik Nole 13/2, obrońca Lauro 9/1, napastnik Alfageme 3/1 (ten zawodnik nie gra od dawna, a wymieniam go gdyż strzelił w przeszłości 1 gola). Pozostałe nieobecności nieistotne. Jak widać nie zagrają piłkarze, którzy z 20 zdobytych ogółem goli strzelili aż 13. W ataku mają szansę dzisiaj zagrać napastnik Ceravolo 12/1 i Litteri 4/0 (raz grał od początku do 58 minuty i trzy razy wchodził z ławki w 84, 85 i 90 minucie). Nie są to zatem jakieś asy i wydaje mi się, że Ternana nastawi się raczej na pilnowanie własnej bramki igola nie zdobędzie. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami: wrzesień 2012 Bari-Ternana 2-0, luty 2013 Ternana-Bari 0-0.
Bari nie jest jakąś bramkostrzelną drużyną i dotychczas strzelili w 15 meczach tylko 14 goli. Można zatem spróbować jakiegoś undera.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Siatkówka Czechy
Brno-Zlin
Suma punktów poniżej 178,5
2,1
Bet365
Dzisiaj w meczu czeskiej siatkarskiej extraligi Volejbal Brno podejmuje lidera Fatre Zlin. Brno to ligowy przeciętniak, zajmują 10 miejsce w tabeli i przegrali 2 ostatnie spotkania a w całym sezonie wygrali tylko 2 mecze. Natomiast Fatra Zlin to lider rozgrywek, który do tej pory wygrał wszystkie spotkania i co ciekawe stracili w 7 spotkaniach tylko 3 sety.
Składy obu ekip są nieporównywalne i dzisiaj spodziewam się srogiego lania ze strony gości, którzy podtrzymają wspaniałą passe. Taka linia punktów jaką zaproponował buk bardzo mi odpowiada, bo uważam że spotkanie zakończy się w 3-4 setach.
Powodzenia.
✅ 110
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna liga ukraińska
Spotkanie : sevastopol - dynamo kijów
Typ: over 2,5
Kurs:1.61
Bukmacher:bet 365
Analiza:
Dlaczego over 2,5 ? Kilka statystyk... Średnia liczba bramek na mecz w lidze ukraińskiej - 2.66. Gospodarze w ostatnich 5 meczach u siebie 8 goli tylko raz nie strzelili. Dynamo kijów 5 ostatnich wyjazdowych potyczek to aż 11 goli i także w tylko jednym meczu nie strzelali. Do zdobyczy bramkowych prowadzi zespół z kijowa dwójka znakomitych ofensywnych graczy mianowicie Yarmolenko oraz Mbokani. Sądzę, że wynik typu 0:0 jest tu mało prawdopodobny patrząc na fakt, że u gości znakomity duet snajperski. Gospodarze także tanio skóry nigdy u siebie nie sprzedają, stać ich spokojnie na 1 2 trafienie. 4 ostatnie potyczki między tymi drużynami zawsze kończyły si ę zwycięstwem Dynama (2:0,2:0,1:2,0:3). Obie ekipy przewidywalnie w najmocniejszych składach także warto pograć.
✅ 61
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina - Premier League
Spotkanie: Sevastopol - Dynamo Kijów
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wejścia w mecz drużyny z Sevastopolu są po prostu tragiczne. Ostatnie mecze to 4:0 do przerwy z Shakhtarem, 2:0 do przerwy z Odessą, 1:0 do przerwy z Volyniem, 2:0 do przerwy z Zoryą czy 1:0 do przerwy z Mariupolem. Oczywiście dla jasności wszystko to w dupę. I naprawdę nie rozumiem jak już w pierwszych połowach, przy pełni sił i koncentracji można tak sobie dawać ze sobą jechać. Ale to już problem tylko i wyłącznie dzisiejszych gospodarzy a my spróbujemy to wykorzystać.
Na szczycie ligi bardzo ciasno i jeśli Dynamo chce się poważnie liczyć w walce o najwyższe cele takie mecze jak ten musi na luzie wygrywać. Piłkarze z Kijowa od nieszczęśliwie przegranego meczu z Zoryą w każdym meczu później strzelali gola jak pierwsi. Tak też było i w ostatnim wyjazdowym meczu LE z Genkiem. Mecz ten przegrali 3:1 gdyż Genk z zimną krwią wykorzystał co tylko się dało w tym spotkaniu. H2H między drużynami też przemawia za gośćmi, gdyż ekipy spotkały się 4 razy i 4 razy górą byli piłkarze Dynama. Powodzenia !
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Liang Wenbo - Stephen Maguire
Typ: Stephen Maguire
Kurs: 1,53
Buk: Bwin
Analiza: Dziś w Wielkiej Brytanii o 20 do stołu podejdą Chińczyk Liang Wenbo ze Szkotem Stephenem Maguire. Lekkim faworytem jest Szkot i ja też tak sądzę. Maguire w poprzedniej rundzie wrócił z dalekiej podróży, gdyż przegrywał 2:5 z Belgiem Lucą Brecelem, ale wygrał 6:5, w pierwszej rundzie pokonał zawodnika gospodarza turnieju Lama 6:2, mecz bez historii. Wenbo swoich rywali na razie pokonywał bez problemów, w pierwszej rundzie również odprawił z kwitkiem zawodnika gospodarza turnieju Slessora 6:2, zaś w drugiej rundzie pokonał Szkota Leslie 6:3. Obaj zawodnicy spotkali się dość niedawno bo w sierpniu i górą był Maguire wygrywając 4:2. Maguire to jest inna, wyższa półka niż Wenbo i myślę że bez problemów powinien sobie poradzić.
✅ 53
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Slavia Praha- Slovan Liberec
Typ: Slovan Liberec
Kurs: 2.70
Buk: bwin

Analiza:
Witam, po długiej nieobecności na forum zdecydowałem się napisać analizę meczu czeskiej 1 ligi a mianowicie spotkanie pomiędzy SK Slavia Praha, a FC Slovan Liberec.
Gospodarze 15 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W 7 meczach które rozegrała Slavia na własnym obiekcie zgromadziła zaledwie 5 punktów co jest najgorszym wynikiem w całej lidze. Piłkarze z Pragi zdołali odnieść 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki, w których strzelili zaledwie 4 bramki, a stracili 17. Ostatnie punkty zdobyli 10 listopada w zremisowanym meczu z FC Zbrojovka Brno.
Drużyna gości do tej pory zgromadziła 25 oczek i aktualnie zajmuje 6 miejsce, ewentualna wygrana dzisiejsza pozwoli im wskoczyć na 3 miejsce co powinno być dodatkową mobilizacja. Na wyjazdach ekipa z Liberca radzi sobie dość przeciętnie zanotowała 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki.
Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami na korzyść Slovan którzy zdołali wygrać 3 razy raz padł remis a raz schodzili z murawy pokonani.
Uważam że są duże szanse że goście dzisiaj wskoczą na 3 miejsce w tabeli i typuje zwycięstwo Slovan Liberec po kursie 2.70

⛔ 100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka, Plus liga
Spotkanie : Czarni Radom vs AZS Częstochowa
Typ: Czarni Radom
Kurs : 1,48
Bukmacher: Pinnacle

Radomianie to rewelacja sezonu - 6 miejsce w tabeli, w ostatnim meczu sensacynie odprawili Jastrzębie 3:0 (mimo iż Jastrzębski nie jest w najwyżeszj formie tak wyraźne zwycięstwo było sporym zaskoczeniem). Dodatkowy atut to hala w Radomiu - &quot;kurnik&quot; w którym ciężko gra się gościom. Problemem dla Częstochowian jest dodatkowo kontuzja najlepszego ostatnio ich zawodnika - Miłosza Hebdy, który jeszcze w meczu z Effectorem przykręcił kostkę. Radom nie dość, że kadrowo lepszy - na fali, AZS zagra &quot;swoje&quot; i w tej konfiguracji faworytem absolutnie wydają się gospodarze, na swojej hali nie do ruszenia przez dużo lepsze drużyny.
✅ 48
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom