>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.11.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 2 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Gornik Zabrze - GKS Belchatow
Typ:1
Kurs: 1,45
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Górnik ostatnio w gazie. Po słabym meczu w Chorzowie będzie chciał wygrać, a jego przeciwnikiem będzie słabiutki w tym sezonie Bełchatów. Zabrze zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do lidera. Myśle, że w tym sezonie będą chcieli powalczyć o &quot;majstra&quot; więc ciułanie punktów powinno być dla nich priorytetem. Gdzie znajdą łatwiejszego przeciwnika niż przedostatni w tabeli GKS? W ostatnim meczu bełchatowianie przegrali wysoko z Polonią Warszawa a myślę, że Górnik jest porównywalną drużyną do Polonii o ile nie lepszą na ten moment. 3 punkty powinny być formalnością dla gospodarzy.

✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Francja, Ligue 2
Niort - Monako
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Pinnacle

Mecz 13 kolejki pomiędzy 17 Niort i liderem z Monako. Kurs zapewne nie jest zaskoczeniem bo Niort u siebie dotąd nie jest pokonany ale Monako patrząc na wyjazdy jest drugie w lidze z bilansem 3-1-1. Polegli w meczu z La Havare.
Typ popieram bardzo ważnym faktem, pierwsze Monako ma 22 punkty, tyle samo co drugie Nantes i trzecie Angers, które właśnie w 13 kolejce zagrają przeciwko sobie.

Moim zdaniem Monako musi zrobić swoje i wygrać a tym samym w razie straty punktów przez którąś z tych dwóch ekip odskoczyć jednej z nich.

Monako grało z Niort dwa razy w historii i oba mecze wygrali, ostatnia ich potyczka to mecz w ramach Pucharu Francji wygrane Monako na wyjeździe 1-2.

⛔100
 
M 1

michaldinho7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
Typ: 1, HANDICAP (0-1)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet at home
Analiza:

Moim zdaniem gospodarze bez problemu powinni wysoko rozprawić się z drużyną z Bełchatowa. Górnik na własnym stadionie ogrywa praktycznie każdego, nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie, plasują się na 3 pozycji w tabeli. Goście natomiast, ostatni swój mecz przegrali 0-5. Bardzo słaba forma Bełchatowian, do drużyny młodej ekstraklasy zostali wycofani trzej podstawowi zawodnicy GKS-u w tym Kamil Kosowki.

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 0

oscylator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Obie Strzelą - TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przeglądając ofertę meczów z ekstraklasy, natrafiłem na bardzo ciekawy zakład o bardzo sympatycznym kursie. Na przeciw siebie stają dwa bardzo utytuowane polskie drużyny. Z jednej strony średnia w tym sezonie Wisła, a z drugiej - jak co roku - walczący o najwyższe cele poznański Lech. Wisła Kraków, mimo iż z poważnymi problemami finansowymi, zaczyna grać co raz lepiej. W ostatniej kolejce, &quot;biała gwiazda&quot; wygrała na wyjeździe z Widzewem Łódź. Z kolei Lech ostatnie spotkanie na własnym stadionie z Jagielonią Białystok przegrał 2:0. Myślę, że Kolejorz będzie chciał przeprosić kibiców i w ramach tego strzeli kilka bramek w Krakowie. Smaczku dodaje fakt, że kibice obu drużyn - lekko mówiąc - nie przepadają za sobą. Szczerze, to dziwi mnie aż tak wysoki kurs na to, że obie drużyny strzelą bramkę. Można powiedzieć, że jest to klasyk i obie drużyny wyjdą z nastawieniem zwycięstwa za wszelką cenę.
Wg mnie, Lech wygra to spotkanie 2:1. Bardzo dobrze będzie jeśli pierwsza bramka padnie w początkowych minutach meczu, wtedy możemy mieć pewność, że będziemy świadkami niesamowitej walki i gradu goli. Serdecznie polecam ten typ. Wydaje mi się, że jest to pewniak, o bardzo dobrym kursie.

⛔100
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder godz. 2:30
Typ: Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetClic
Analiza:
3 dzień rozgrywek 67 sezonu regularnego NBA. Spotykają się drużyny, które walczyły ze sobą w finale Konferencji Zachodniej. Po 6 rozegranych spotkaniach górą byli koszykarze OKC. Dziś uważam, że będzie podobnie. Mimo starty Hardena, który przeszedł do Houston w zamian za Kevina Martina i Jeremy&#39;ego Lamba, wielu ekspertów uważa, że ta wymiana jeszcze bardziej wzmocniła zespół dzisiejszych gości. Martin jest uważany za bardziej wszechstronnego gracza niż Brodacz, a Lamb,wybrany w tegorocznym drafcie z nr 12 właśnie przez Rakiety, może być kolejnym, przyszłościowym graczem Thunder. Co do gości, to wczorajszy mecz z Szerszeniami nie napawa optymizmem. Pozwolę sobie zamieścić wypowiedź Mati89, gdyż ja niestety nie widziałem tego meczu ????
Parker wszystko ciągnął w ofensie. Jak jego nie było na parkiecie to run punktowy szedł w stronę Hornets. Całe szczeście że Duncan i Leonard swoje dołożyli ale Hornets w mojej ocenie grali lepiej.[...]. Neal i reszta ławki SAS tragedia. Bench Hornets z takimi leszczami jak Mason Jr wyglądał zdecydowanie lepiej.[...] Głupio oceniać po jednym meczu ale frontcourt SAS wygląda bardzo słabo. Davis niszczył ich wczoraj jak cholera. Jeśli Ibaka zagra mecz na dobrym poziomie to Oklahoma to wygra.
Uważam, że młodzi koszykarze z OKC mogą zabiegać staruszków z San Antonio, którzy grają dzień po dniu. W ataku Westbrook z Durantem, w destrukcji Serge Ibaka wspomagany przez Sefeloshe, lepsza łąwka rezerwowych moim zdaniem przyniesie zwycięstwo Grzmotom ????

⛔100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Data: 2.11.2012 20:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Greuther Furth
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Trzecia obecnie drużyna Bundesligi (bilans 6-1-2) podejmować będzie drużynę ostatnią (bilans 1-3-5). Gospodarze najlepiej z całej ligi spisują się u siebie (bilans 4-1-0 i 13 bramek strzelonych przy 8 straconych), z kolei rywale na wyjazdach prezentują się średnio, żeby nie powiedzieć mizernie (bilans 1-2-1, 5 strzelonych i 6 straconych). Do tej pory drużyny mierzyły się ze sobą 6-krotnie (raz w Pucharze Niemiec, pozostałe potyczki miały miejsce w 2.Bundeslidze), bilans jest korzystny dla piłkarzy Eintrachtu: 3-2-1. Biorąc pod uwagę również obecną dyspozycję (w ostatnich 6 meczach 3 wygrane - 1 remis - 2 porażki Frankfurtczyków przy 2 remisach - 4 porażkach!!! rywali) faworyt i wynik może być tylko jeden ;)

⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia
Spotkanie: Western Sydney Wanderers – Melbourne Heart
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 5 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Western Sydney Wanderers z 9 Melbourne Heart. Gospodarze tego meczu przeciętnie rozpoczęli nowy sezon ligowy w którym jak dotąd zdobyli 4 punkty. Kadra ekipy z Sydney jest bardzo doświadczona mając w pomocy takich zawodników jak Youssouf Hersi który ma bogatą historię występów w Holenderskiej Eredivisie grając min ta kim klubach jak NEC czy Twente. Jest jeszcze Japończyk Shinji Ono który występował w Holenderskim Feyenordzie Rotterdam czy Niemieckim Bochum. Do drużyny gospodarzy przed rozpoczęciem sezonu dołączył Niemieckie Obrońca Jerome Polenz który ma za sobą występy w 1 Bundeslidze grając w Werderze Brema. Warto wspomnieć jeszcze o innych doświadczony zawodnikach którzy mają na swoim koncie wiele występów w reprezentacji Australii a są to bramkarz Ante Covic oraz obrońca Michael Beauchamp. Jak widać potencja jest a co z tym idzie zespół ten musi się przebudzić i walczyć o czołowe miejsca w tabeli. Goście natomiast słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy na co w głównej mierze przyczyniły się kontuzje w zespole a przed w/w pojedynkiem trener ekipy z Melbourne John Aloisi nie będzie mógł skorzystać z usług poniższych graczy: Brazylijski pomocnik Fred, Argentyński pomocnik Jonathan Germano, Australijski napastnik Gol Mebrahtu, Australijski obrońca David Vrankovic, Australijski pomocnik Ben Garuccio oraz Australijski pomocnik Vince Grella. Wiele z w/w zawodników występowało w ostatnich spotkaniach w kilku w ogóle jeszcze nie wystąpiło w tym sezonie co ciekawe jednak przy takich ubytkach zastanawiam się jak poskleja tą drużynę trener przyjezdnych. Reasumując pobieram tutaj wygraną gospodarzy którzy jak już wcześniej wspomniałem posiadają w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników ogranych na Europejskich stadionach co może zaowocować w Australijskiej A-Lidze.

✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 3

bodex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Ekspekt
Analiza:

Przeglądając spotkania na piątek zatrzymałem się na meczu naszej rodzimej ekstraklasy i drugim meczu w ramach 10 kolejki Wisła - Lech oraz obstawieniem ze padnie poniżej 2,5 gola. Obie drużyny w tym roku nie strzelają dużo bramek gospodarze średnio na własnym obiekcie w tym sezonie strzelają i tracą dokładnie po 1 bramce natomiast wyjazdowy bilans Lecha jest jeszcze słabszy bo w 5 spotkaniach na wyjeździe udało im się zdobyć 4 gole i 3 stracić. Dodatkowo za mała ilością bramek przemawia historia ostatnich pięciu meczy gdzie padała max jedna bramka. Uważam że w dniu jutrzejszym najbardziej realny wynik to jest jednobramkowe zwycięstwo jednej z drużyn.

✅60
 
I 203

invincible.

Użytkownik
Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła-Lech
Typ: 1
Kurs: 2,3
Buk: BAH


Jeszcze rok temu bylby to hit kolejki. Po wyjazdowym zwycięstwie z Widzewem może się wydawać, że krakowianie wracają do gry. Od spotkania z Legią mezce stają sie coraz ciekawsze. Lech przegrał u siebie ze słabą Jagą, nie pokazując tak naprawdę nic ciekawego. Spadł w tabeli, oddalając myśli o mistrzostwie znacząco sie odddaliły. Teraz trzeba odrabiać punkciki. Obie drużyny mają coś do udowodnienia swoim kibicom, dlatego nastawiam sie na mecz pełen emocji i bramek. Chciałem dać over 2,5, ale kolega wyżej mnie uprzedził

⛔100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Typ: 1 (1. połowa)
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:

No cóż, chyba wszyscy wiemy jaką piłkę aktualnie prezentuje Górnik, a jaką Bełchatów. Nie spodziewałbym się żadnej cudownej przemiany - kto widział choćby skrót meczu GKSu z Polonią wie, że drużyna ta nie prezentuje nawet poziomu Ekstraklasy. Górnik w derbach zagrał słabo, wydaje mi się, że lada kolejka czeka ich pierwsza porażka, ale nie z Bełchatowem i to u siebie. Dlatego typuję Górnika po pierwszej połowie.

✅95
 
M 0

maradko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superliga,
Spotkanie: Esbjerg FB - Silkeborg IF
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet at home
Analiza:W piątek o godzinie 18:30 zmierzą się zespoły z końca tabeli duńskiej Superligi.Ja stawiam na Esjberg dlatego że historia pojedynków obu ekip jest właśnie za gospodarzami 10-8-8.Bilans ostatnich 5 meczy wynosi 2 wygrane Esbjergu 2 remisy i tylko 1 wygrana gości.Uważam także że esbjerg wygra gdyż gra u siebie i jest to mocnym atutem w takich meczach sąsiadujących ze sobą zespołów.

✅115
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Spotkanie : Hartberg - Gordig
Typ : over 2,5
Kurs : 1,7
Buk : bet365

Analiza:

Spotkanie drużyn o dwóch róznych celach . Gospodarze to ekipa która walczy o utrzymanie z zaledwie 15 oczkami . Natomiast goście walczą o 1 miejsce w lidze z 30 oczkami tracąc zaledwie 3 do lidera . Hartberg od kilku dobrych kolejek nie potrafiło wygrać . Na 5 rozegranych spotkań aż 4 przegrali i zaledwie 1 zwycieżyli co przyczyniło się na ich miejsce w lidzę . Dla mnie pocieszające jest to , że w 4 z tych 5 spotkań zdołali zdobyć bramkę . Goście to z drugiej strony inna bajka . Patrząc na ostatnie spotkania wygrywają dosłownie wszystko i nie tracą bramki ale dzisiaj wydaje mi się, że bedzie inaczej . Obie ekipy o cos walczą i nie odstąpią nogi . Jeżeli zobaczymy historię spotkań między nimi zdołamy dostrzec , że są to mecze zacięte z dużą ilością bramek przeplatające się meczami z ich brakiem . Ostatnio było 0:0 dlatego dzisiaj problemu z ich zdobyciem być nie powinno . Dodam tylko , że Ersta Liga to jedna z tych gdzie pada dużo bramke i prawie w kazdym meczu jest dużo emocji . Tyle z mojej strony powodzenia
✅70
 
akade 41

akade

Użytkownik
Tenis
Janowicz, J - Tipsarevic, J - wygra Janowicz
Kurs 3.25
Unibet

I mamy dość przyzwoity kurs, aż dziw bierze że tak duży. Bwin dał 3.55lecz po chwili od razu zablokował. Co do sedna i meczu. Janko gra bardzo nerwowy/dziwny tenis ostatnim swego czasu - osobiście nie pamiętam go od czasu kontuzji aby grał równo. Nawet dziś z Monaco miał chwilę załamania.. A co z naszym Jerzym - dziś pokazał z Murray&#39;em jaki jest cierpliwy i swe atuty. Jezeli jutro powtórzy grę z dziś i ostatnich swych dni/turniejów to wydaje mi się, że półfinał będzie należał do niego. Moze nie 2:0 ale 2:1 jak dziś czemu nie? Ogólnie granie masówki na Jerzego to głupota, bo chłopak dopiero się uczy i jest w stanie popełniać wiele błędów. Mnie bardziej przekonuje brak formy Janko niż te 2ważne winy Jerzego, zwłaszcza dzisiejszy z nr3 Andiem.

✅225
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Superliga
Spotkanie: Istanbul Büyüksehir - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Na piątkowy wieczór wybieram spotkanie z tureckiej superligi pomiędzy 12-tym w tabeli Istanbulem Büyüksehir, a pierwszym Galatasarayem. Jeżeli Lwy chcą zachować swoje miejsce to wypada wygrać te spotkanie. Za plecami wciąż depcze im drugi Antalyaspor z takim samym dorobkiem punktowym, a tylko gorszą różnicą bramek. Moim zdaniem trener Galaty, Fatih Terim, wystarczająco zmotywuje swój zespół do zdobycia trzech punktów. Posiada zresztą zespół naszpikowany gwiazdami jak na tureckie realia, a również minęło już sporo czasu na zgranie zespołu, więc uważam, że po tym spotkaniu w klubie będzie panował dobry nastrój. Gospodarze nie prezentują jak na razie czegoś nadzwyczajnego, co powalałoby na kolana. Do tej pory bardzo dobrze wyszedł im tylko jeden mecz, kiedy to wygrali na wyjeździe 4-0 z 14-tym Akhisarem, czyli tegorocznym beniaminkiem. Obstawiam pewne zwycięstwo czerwono-żółtych.

✅85
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Frankfurt-Furth
Typ: 1 drużyna 1 golem
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Jutro o godzinie 20:30 rozpocznie się 10 kolejka najlepszej ligi piłkarskiej w Niemczech czyli Bundesligi. Na przeciwko siebie staną ekipa Frankfurtu który aktualnie zajmuję 3 pozycję z dorobkiem 19 na swoim koncie i ekipą Furth która aktualnie zamyka tabelę niemieckiej bundesligi z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy która jak na razie jest na bardzo wysokim miejscu jak na swoję możliwości. Myślę że to jutro oni powinni sięgnąć po 3 punkty, goście jednak mają dobry bilans gier w meczach wyjazdowych i uważam że obie ekipy dzieli aż 13 punktów różnicy w tabeli to ekipa gospodarzy wcale nie będzie miała łatwego zadania aby pokonać drużyną gości. Ja tutaj postawiłbym na wygraną Frankfurtu jedna bramką a dokładny wynik jaki wydaje mi się że padnie to wynik 1:0 dla gospodarzy jutrzejszego spotkania...

⛔100
 
D 0

dzik18

Użytkownik
Dyscyplina sportu: Piłka nożna- Niemcy Premier Liga
Spotkanie: Zenit Sankt Petersburg- FK Rostov
Kurs: 1,6 handicap 0:1
Typ: 1
bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na przeciwko siebie staną 3 drużyna rosyjskiej Premier Liga z 13 drużyną tejże ligi. Stawiam handicap z jednego prostego powodu
dotychczas Rostov w 13 meczach rosyjskiej ligi stracił 20 bramek a strzelił 10. Inaczej jest natomiast z Zenitem który ma bilans 26:11.
Ostatnio obie ekipy spotkało się prawie rok temu i wygrała ekipa z Petersburga na wyjeździe 1:3. Warto zaznaczyć, że Zenit wygrał 5 ostatnich meczy. Natomiast Rostov mógł cieszyć się ze zwycięstwa w ostatnich 5 meczach tylko raz i to w pucharze. Myślę, że Zenit
będzie chciał wygrać wysoko i pewnie z dwóch powodów: po pierwsze mają 3 pkt straty do CSKA który 4 listopada gra derby z Lokomitwem Moskwa a jak pokazały mecze derbowe ta drużyna już potrafi wygrywać a także dlatego, że Terek i Anzhi czyli 2 i 4 drużyna rosyjskiej Premier Ligi zagrają ze sobą. Pewna i wysoka wygrana może więc dać Zenitowi przynajmniej 2 miejsce i z powodzeniem
walczyć później o pierwsze. Handicap więc uzasadniony.
⛔100
 
enhydra 7

enhydra

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euroleague
Data: 2.11.2012 19:00
Spotkanie: Besiktas - CSKA Moscow
Typ: CSKA Moscow
Kurs: 1,52
Bukmacher: Bet365

Za całą analizę by wystarczyło że miesiąc temu rozgrywany był mecz towarzyski między obydwoma zespołami o puchar Prezesa oraz czapkę gruszek i wygrał ten mecz CSKA Moskwa 25punktami. Mecz ten się odbył dokładnie 23.09.12 jako mini turniej Beko Leagues Cup Besiktas - CSKA Moscow 60 : 85. Jeżeli kogoś interesują składy obydwu zespołów i absencje na jutrzejszy zapraszam oficjalną stronę rozgrywek czyli www.
euroleague .net . Od siebie napiszę rzec oczywistą dla prawie wszystkich co trochę interesują się koszykówką, że CSKA Moskwa obok Realu Madryt to główny faworyt do wygrania Euroligi w tym roku. Choć drużyna Rosyjska nie ma obecnie formy, co prawda nie przegrywają meczy (pomijając ostatni mecz z Zalgiris Kaunas w lidze VTB) to widać na pierwszy rzut oka że im się gra nie klei.
Besiktas u siebie nie zwykł u siebie przegrywać i to jest fakt który mnie trochę niepokoi ale skład dużo słabszy od gości.

Dlaczego typ na CSKA Moskwa:
CSKA ma lepszy skład i trenera od drużyny gospodarzy.
Będą chcieli wyżyć się za porażkę przed kilku dni na Litwie.
Trochę ponad miesiąc temu pokonali Besiktas 25punktami.
Besiktas jakby łapał zadyszkę co by świadczyły porażki: w lidze tureckiej z Pinar Karsiyaka 86 : 79 i w Eurolidze z słabiutką w tym roku Barceloną 72 : 60. Piniar to najwyżej przeciętniak ligi Tureckiej, a z Barcelona nawet słabiutką nie wstyd przegrać, tylko że Besiktas oddał mecz praktycznie bez walki.

Dlaczego CSKA Moskwa tego nie wygra:
Besiktas w własnej hali jest bardzo mocny.
CSKA ma jakby kryzys formy.

✅52
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tenis Paryż Deble
Spotkanie Peya A./Soares B.- Cilic M./Melo M.
Typ:1
Kurs 1.70
Bwin

Na godz 10 zaplanowano rozpoczecie spotkan deblowych Cweicfinałowych w którym zagraja m.in Peya A./Soares B.- Cilic M./Melo M. wybrałem to spotkanie poniewaz mam tu faworyta po dobrym kursie i jest tym duet PEYA SOARES ktorzy ostatnio ograli ekipe Gonzalez S. / Lipsky S co oceniam za duzy sukces bo to dobra para.
Ich rywale Cilic i Melo co porawda graja dobrze razem ale mysle ze niedadza rady i przegraja z Peya Soares.
Powodzenia !

⛔100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder godz. 2:30
Typ: Russel Westbrook over 5.5 asysty
Kurs: 1.75
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Patrze na tą linię z lekkim niedowierzaniem. Westbrook to nie tylko punkty które rzuca, ale także asysty, których jak na rozgrywającego przystało nie jest wcale tak niewiele. Owszem zdarzają się mecze gdzie zaliczy 3 czy 4 asysty, no ale nie zalicza takiego faux pax w tak ważnym meczu, nie z SAS. W Pre-Seson (wiem, wiem pre-seson nie jest wyznacznikiem formy, ale czy na pewno? Patrz LAL) zaliczał po prawie 7 asyst na mecz, a grał tylko niewiele ponad 25 minut. Wiadomo, że w regular dostanie o wiele więcej minut (około 35). W zeszłym sezonie zaliczał dokładnie po 5.5 asysty na mecz, ale wg mnie to nie jest wyznacznikiem dla lini (a tak czynią buki), bo przecież 2 sezony wcześniej asystował średnio ponad 8 razy na mecz. Przy takim typie sporo zależy od zawodnika, jego motywacji itd. a gdzie może być większa motywacja dla niego jak w meczu z SAS, z którymi OKC na pewno będzie walczyć o zwycięstwo w konferencji. Jestem niemal pewien, że Russel będzie się chętnie dzielił piłką i dołoży wszelkich starań, żeby pierwszy mecz (W przeciwieństwie do SAS, którzy grają b2b) Thunder wygrali.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom