>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.11.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Dyscyplina: atp basel
Spotkanie: federrer - nieminen
Typ: under 19,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
w 2 rundzie broniacy tytulu RF zagra z Jarko Nieminenem, grali ze soba 11 razy, nigdy nieminenowi nie udalo sie ugrac chociazby seta, z overem gemowym bylo roznie, mimo to mysle z dzisiaj Roger zepnie sie bardziej niz podczas meczu z potito. Nieminen mimo, ze jest juz wiekowym graczem to nadal podczas meczow z elita ma problemy z glowa robi duzo glupich bledow a podczas bp zachowuje sie przynajmniej dziwnie. Roger moznaby powiedziec jak wino, czym starszy tym (niestety to juz za nami)..lepszy. Potito zagral na luzie dobrze sie ruszal, natomiast Roger gral jakby od niechcenia, dzis musi byc inaczej, 2 mecz turnieju juz po rogrzewce, powinno byc dosc latwo.
⛔ 100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester -Otelul Galati
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs:2,10
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy to będzie sensacja.Manchester nie może sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu jeśli myśli o zajęciu pierwszego miejsca w grupie.W Większości meczów na swoim stadionie strzelają rywalom sporo bramek.Tym razem przeciwnik nie jest jakiś silny-zaledwie 8 miejsce w lidze rumuńskiej.Manchester już wielokrotnie strzelał dwa gole do przerwy i to lepszym zespołom niż Otelul.Dziś będą chcieli wynagrodzić swojej publiczności porażkę 1-6 z City i zapewne wysoko pokonają zespól z Rumunii.
⛔ 100
 
A 0

am0kkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: MANCHESTER - OTELUL
Typ: LICZBA GOLI? 2-3
Kurs: 2.1
Bukmacher: betclic
Analiza:Wszyscy skazują Rumunów na pożarcie. Owszem, nie wydaje mi się żeby Czerwony Diabły straciły w tym meczu punkty, jednak myślę, ze za wysoko nie wygrają.
Zobaczmy jakie wyniki osiągał Manchester w ostatnich tygodniach, z teoretycznie dużo niżej notowanym przeciwnikiem:
Manchester Utd Norwich City 2 : 0
Otelul Man Utd 0 : 2
Aldershot Man Utd 0 : 3
Widać gołym okiem, że Manchester wygrywa takie mecze, ale nie deklasuje rywala, przeważnie zdobywając 2/3 gole.
2 tygodnie temu niespodziewanie United męczyli się w Rumunii, strzelając gole z rzutów karnych, a więc Otelul na pewno postawi jakieś warunki, nie odda spotkania jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Manchester mecz ten musi wygrać, i pewnie wygra, ale nie zrobi to jakąś zatrważającą ilością goli.
Stawiam dziś na Old Trafford 2-0/3-0 dla gospodarzy.
POWODZENIA!
✅ 110
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Lyon - Real Madryt
Typ: Real Madryt (-1)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin

Analiza :
Kibice Realu już nie pamiętają zwycięstwa ich pupili w Lyonie. W ostatnich 4 meczach na stadionie w Lyonie, Olympique wygrał aż 3. W zespole Lyonu nie zobaczymy dziś Llorisa, Bastosa i Lisandro którzy są gwiazdami zespołu z Francji. W ostatniej kolejce Real wygrał z Lyonem aż 4:0! i prowadzi w grupie z kompletem zwycięstw z imponującym bilansem bramkowym 8:0! Lyon zajmuje zaś 3 miejsce z taką samą ilością punktów co Ajax, ale słabszym br. Real w lidze spisuje się świetnie i prowadzi z 1 punktową przewagą nad odwiecznym rywalem Barceloną. Mourinho wystawi w dzisiejszym meczu najsilniejszą jedenastkę i zwycięstwem przypieczętuje już awans do fazy pucharowej, dlatego też warto obstawić, że &#39;&#39;Galacticos&#39;&#39; wygrają 2 bramkami.
✅ 145
 
kuba7 19

kuba7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Inter-Lille
Typ: Lille
Kurs:3,50
Bukmacher: bet365
Godzina:18.30
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrana 4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. W niej zmierzą się dwa zespoły a mianowicie Inter oraz Lille. Gospodarze w tym sezonie są cieniem drużyny z zeszłego sezonu. W tym sezonie nie potrafią wygrać meczu z beniaminkami. Sami w lidze zajmują niskie 17 miejsce , co chyba dla wszystkich jest sporym zaskoczeniem. W Seria A w 5 ostatnich kolejkach zanotowali następujące wyniki 3 porażki , 1 remis oraz 1 porażka. Jak sami widzimy nie jest zbyt kolorowo ostatnimi czasy. Zdobyli do tej pory 11 bramek a stracili 16. W kadrze Interu zabraknie między innymi Maicona, Julio Cesara. Inter jak na razie jest liderem grupy B , z dorobkiem 6 punktów po 3 kolejkach. Lille w Lidze Mistrzów zajmuje ostatnią pozycję z dorobkiem zaledwie 2 punktów po remisie z CSKA i Trabzonsporem. W lidze natomiast zajmują 3 miejsce po 12 kolejkach z dorobkiem 23 punktów. Ostatnie 5 ich spotkań w lidze to 2 remisy oraz 3 wygrane. Jak widać w lidze Lille spisuje się o wiele lepiej niżeli w lidze mistrzów , co mam nadzieję dzisiaj się zmieni. Inter w tym sezonie gra bez polotu , mają ogromne dziury w obronie. Lille dzisiaj mam nadzieję to wykorzysta i strzeli 2-3 bramki. Jak będzie zobaczymy już o 20:45. Powodzenia !

Przewidywane składy :

Inter: Castellazzi - Zanetti, Lucio, Chivu, Nagatomo, Stankovic, Cambiasso, Obi, Sneijder, Pazzini, Zarate
Lille: Landreau - Debuchy, Chedjou, Rozenhal, Beria, Gueye, Mavuba, Pedretti, Cole, Sow, Hazard
⛔ 100
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Villareal - ManCity
Czy ten zawodnik otrzyma przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną karktę w tym meczu?
Balotelli, M
Typ: NIE
Kurs:1,50
Bukmacher: unibet
Godzina: 20;45
ANALIZA: Chciałem zagrac na zwyciestwo Obywateli jednak ktos mnie juz dawno ubiegl, dlatego taki typ zagram u bukmachera, a w typach dnia proponuje coś z zupelnie innej beczki. Mecz ten sam, bo spotkanie to wpadło mi w oko. Typuje, ze Mario Balotelli nie ujrzy w tym meczu kartki. Dlaczego? Juz tlumacze. Słabiutki ostatnimi czasi Villareal podejmuje ManCity ktory wyraznie jest w gazie. Goscie to obecny lider Premier League i druzyna ktora gra ostatnio jeden z najlepszych futboli w Europie. Co wiecej po 3 meczach maja `ledwo` 4 punkty i zajmuja dopiero 3 miejsce w grupie. Ambicje i umiejetnosci nieporownywalnie wieksze dlatego dzis trzeba odprawic z kwitkiem hiszpanskiego rywala, ktory zagra oslabiony. Po 3meczowym zawieszeniu wraca niereformowalny Balotelli. Mam jednak przeczucie, ze zarowno Mancini jak i koledzy wbili mu do glowy, ze nie powinien wiecej dopuszczac sie podobnych wybrykow. Dopiero co pauzowal 3 spotkania, dlatego dzis bedzie gral ostroznie, a ze to ManCity bedzie kontrolowalo przebieg spotkania i powinno szybko wyjsc na prowadzenie to SuperMario nie bedzie mial okazji, aby sie `podpalic` czy zlapac jakiejs glupiej kartki przez swoja irytacje. Mecz powinien zostac wygrany gladko, goscie beda kontrolowali gre i panowali nad pilka, dlatego Mario Balotelli ktory jest napastnikiem przez sedziego kartonikiem dzisiaj napomniany nie zostanie. i to po kursie 1,5 w Unibecie
Pozdrawiam
⛔ 100
 
M 16

mefius

Użytkownik
Spotkanie: Ajax - Dinamo
Data i godzina: 2.11.2011 20:45
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o godzinie 20.45 odbędzie się mecz grupy D w którym Ajax Amsterdam zagra na własnym stadionie przeciwko Dinamo Zagrzeb. Ajax plasuje się na 2 miejscu mając na koncie jeden remis z Lionem 0:0, jedną porażkę z Realem 3:0 i jedno zwycięstwo z Dinamem na wyjeździe 0:2). Drużyna z Zagrzebu natomiast zajmuje ostatnie miejsce, odniosła trzy porażki: z Lionem 2:0 i realem 1:0 i z Ajaxem 2:0. W tej edycji ligi mistrzów obie drużyny strzeliły bardzo mało goli (Dinamo nie strzeliło jeszcze gola, natomiast Ajax tylko 2 gole w meczu właśnie z Dinamem). W swoich ligach krajowych grają na dobrym poziomie jednak w lidze mistrzów niezbyt dają radę najlepszym drużynom. Nawet gdyby Ajax wyszedł z fazy grupowej to myślę że w następnych meczach nie zdoła pokonać lepszych od siebie drużyn. Oto ostatnie spotkania między tymi drużynami:
05/11/2009 Liga Europejska UEFA, Grupa A Dinamo Zagrzeb vs. Ajax 0:2
22/10/2009 Liga Europejska UEFA, Grupa A Ajax vs. Dinamo Zagrzeb 2:1
04/10/2007 Puchar UEFA Ajax vs. Dinamo Zagrzeb 0:1
20/09/2007 Puchar UEFA Dinamo Zagrzeb vs. Ajax 0:1
25/11/1998 Liga Mistrzów Ajax vs. Dinamo Zagrzeb 0:1
16/09/1998 Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb vs. Ajax 0:0
Jak widać w pięciu na sześć ostatnich spotkań padło mniej niż 2,5 gola w całym meczu. Do tego dochodzi jeszcze ostatnie spotkanie gdzie Ajax wygrał z Dinamem 2:0. Myślę że warto stawić mój typ po analizie bezpośrednich spotkań. Gdybym miał typować dokładny wynik to stawiałbym na 2:0 dla Ajaxu.
⛔ 100
 
K 1

kwasnykwasny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Nantes-Poitiers
Typ: Piotiers -1,5 seta
Kurs : 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pomimo ze dzis kolejna kolejka ligi mistrzów i teoretycznie jest z czego wybierac,postanowiłem odpuscic typy na lm bo po wczorajszych wynikach dzis rowniez nie mozna byc pewnym niczego ????
Typuje siatkówke bo w niej nie ma wyników z kapelusza ????
Na dzis wybrałem spotkanie francuskiej Pro A w której niepokonane w tym sezonie Poitiers podejmuje na wyjezdzie ligowego sredniaka z Nantes.
Roznica klas widoczna gołym okiem. Nantes z bilansem 3-4, Poitiers 6-0!! w tym sezonie poki co ???? Obserwowałem Piotiers w lidze mistrzów gdzie grali z niemieckim Generali Haching, teoretycznie faworytem bylo Haching ale to francuzi wygrali mecz 3-1 po bardzo ladnej i mądrej grze. Mysle ze Piotiers wygra spokojnie mecz i potwierdzi swoje asspiracje do tytułu mistrzowskiego:p
✅ 75
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna - Liga Mistrzow
Spotkanie - Villarreal vs Manchester City
Typ - City powyzej 2.5 gola
Kurs - 3.40
Bukmacher - Bet365
Godzina - 20:45
Analiza :
Villarreal jak gra kazdy chyba widzi,w lidze katastrofa,w Lidze Mistrzow nie jest inaczej,ostatnie miejsce po 3 kolejkach i 0 punktow na koncie to dorobek Zoltej Lodzi Podwodnej w elitarnej CL.
Villarreal dostaje w tym sezonie od kazdego,w ostatniej kolejce ligowej nastapil przelom i ekipa ta wygrala u siebie z beniaminkiem Vallecano 2:0,co jednak i tak nie poprawia znaczaco sytuacji klubu.
Dzis Villarreal mierzy sie z glownym pretendentem do zwyciestwa w Premier League,Manchesterem City.
Klub ten gra naprawde znakomicie,gromi rywali grajac piekny i ofensywny styl,tacy gracze jak Aguero,Dzeko,Nasri czy Silva gwarantuja gole,przekonal sie o tym obecny mistrz Anglii Manchester United,ktory zostal rozgromiony u siebie przez ekipe Manciniego.
Villarreal nie dosc ze gra tragicznie to na dodatek dzis zagra mocno oslabiony,nie ma praktycznie kto zagrac w ataku,oslabiona jest linia pomocy,City musi ten mecz wygrac i porpawic swoj bilans bramkowy (-1),ktory moze okazac sie kluczowy w koncowym rozrachunku fazy grupowej.
Kurs naprawde bardzo zachecajacy jak na druzyne,ktora strzela tyle bramek w swoich meczach.
⛔ 100 powtórzony
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna - Liga Mistrzow
Spotkanie - Lyon - Real Madryt
Typ - X
Kurs - 4,05
Bukmacher - PinnacleSports
Realowi zawsze grało się ciężko w Lyonie. Nie inaczej będzie tym razem. Skupiony przede wszystkim na ligowych zmaganiach zespół Mourinho nie musi wcale tego meczu wygrać. Jestem przekonany, że gospodarze zgotują prawdziwe piekło Królewskim. Wyjdą bez kompleksów, bo ich po prostu nie mają. Od lat mierzą się z Królewskimi z całkiem niezłym skutkiem. Teraz by liczyć się wciąż w walce o awans nie mogą pozwolić sobie na wyjście z grupy. Będą bardziej zmobilizowani do wygrania tego spotkania. Mimo wszystko czeka ich starcie z mocnym zespołem, lepszym piłkarsko. Dlatego stawiam, że dziś remis zadowoli obie strony i wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Pora na pierwszą straconą bramkę Realu w tej edycji Ligi Mistrzów i pierwszy brak kompletu punktów. Lepszej okazji w fazie grupowej nie będzie.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna - Liga Mistrzow
Spotkanie - Villarreal vs Manchester City
Typ - Wyścig do 3 bramek? - Manchester City
Kurs - 3.75
Bukmacher - William Hill
Godzina - 20:45
Analiza: Ogólnie rzecz biorąc, póki co sytuacja w grupie Manchesteru City, nie wygląda ciekawie. Może i mają te 4 punkty, jednak w tak wyrównanej grupie, to za mało. Dziś Bayern Monachium podejmuje drużynę Napoli, a więc w najlepszym wypadku przy porażce Włochów i pokonaniu Villarrealu, wszystko wróci &quot;do normy&quot; bowiem, City i Napoli zrównają się punktami. W drużynie Villarrealu, tak źle jak teraz nie działo się dawno, drużyna w lidze radzi sobie słabo, podobnie jest w lidze mistrzów. Dodatkowo, do tego wszystkiego dochodzą kontuzje w postaci braku w dzisiejszym meczu następujących graczy: Nilmar, Rossi, Cani, Senna, Marcos Ruben, Ángel a także Cristian Zapata. Manchester ma bardzo silną kadrę i chyba nikt nie chce myśleć o tym, że &quot;The Citizens&quot; mogą nie grać w następnej fazie Ligi Mistrzów. Zwycięstwo i tylko zwycięstwo liczy się w dzisiejszym dniu. Bilans bramkowy będzie miał duże znaczenie w końcowym rozrachunku, więc gdzie nastrzelać bramek jak nie w Hiszpanii... Trapiony kontuzjami Villarreal prezentujący słabą formę, niestety dziś nie zagra jak równy z równym z obecnym liderem Premier League. Wynik? 0:3 dla &quot;The Citizens&quot;
✅ 275
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Lyon - Real Madryt
Typ: Czerwona kartka? TAK
Kurs:4.00
Bukmacher: Tobet
Dziś w Lidze mistrzów wielki mecz Lyon na własnym stadionie podejmie Real Madryt. Mecz który może postawić Lyon w komfortowej sytuacji, jeśli wygrają. Real Madryt na terenie Lyonu jeszcze nie wygrał, było sporo prób ale i tak się nie udawało. Ostatnie mecze obu drużyn można zaliczyć do udanych. Pierwszy mecz OL przegrał 4:0 i musiał uznać wyższość przeciwnika na boisku. Lecz jeśli mecz ma się odbyć na obiekcie Lyonu, wszystko nagle się zmienia. Stadion niczym forteca nie do dobycia, czy się uda utrzymać po dzisiejszym meczu taki status. Myślę że są szansę. Mecz na pewno będzie dobry, zawodnicy dadzą z siebie wszystko, nie będą mieli zamiaru odpuszczać, powinniśmy się spodziewać ostrej agresywnej gry nie zawsze przepisowej. Typuje że w meczu zostanie pokazana czerwona kartka, czy tak będzie? Dowiemy się po meczu.
⛔ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Spotkanie: Derby County - Cardiff City
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bwin
Analiza: O godzinie 20.45 rozpocznie się mecz drugiej ligi angielskiej pomiędzy drużynami Derby County i Cardiff City. Kursy na drużynę gospodarzy bardzo znacząco poszły w górę w ostatnich godzinach. Celowe działanie? Moim zdaniem tak. Nie ma żadnych przesłanek aby aż tak podnosić kurs. Ja spróbuję z tego faktu skorzystać.
Ostatnimi czasy dzisiejsi gospodarze mieli małą zadyszkę. Ostatnio 2 remisy i 2 porażki. Jednak w poprzedniej kolejce odnieśli zwycięstwo i dzisiaj mam nadzieję będzie podobnie. Pokonali Portsmouth 3-1 u siebie. Właśnie, u siebie. Własne boisko jest sporym atutem. Na 9 meczy rozegranych u siebie tylko 2 porażki. Mam nadzieję, że dobra passa zostanie podtrzymana.
Goście ostatnio grają nieźle i teraz pora aby oni złapali zadyszkę. Ostatnie 3 spotkania to remis i dwa zwycięstwa. Jednak gdy przyjrzymy się tylko meczom wyjazdowym to już tak różowo nie jest. W tym sezonie tylko jedno zwycięstwo na samym początku sezonu z West Hamem. Tak to remisy lub porażki. Widzimy więc że nie jest to zespół grający dobre mecze na wyjazdach. Oczywiście w takim meczu istnieje poważna groźba remisu. Mam nadzieję, że jednak podziału punktów dzisiaj tu nie będzie.
H2H 6-3-2 patrząc od strony Derby jako gospodarza.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dysycplina: Piłka nożna - LM: faza grupowa
Spotkanie: MU-Otelul
Typ: Rooney dostanie kartkę TAK
Kurs: 6.00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
O porywczości Rooneya mówić nie muszę, kartke może dostać za to,że krzyknie do kamery, za to,że ściągnie koszulkę czy po prostu zagra po chamsku... zdecydowałem się na ten typ, przed sekundą.
A główny powodem był skład United na ten mecz jak dał SAF a mianowicie:
De Gea
Jones-Evans-Ferdinand-Fabio
Valencia-Anderson-ROONEY-Nani
Berbatow-Owen
Zapowiada się na to,że Roo będzie latał po całym boisku i może złapać kartonik ;) Rooney już żółtko wyłapał w tej edycji LM a dodając do tego sędziego,który poprowadzi mecz Marijo Strahonja z Chorwacji to może tak się stać... sędzia ten w ostatnich 5 meczach średnio pokazał 6 kartek.
Powodzonka!
⛔ 100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Dinamo Zagrzeb
Typ:
Czy M Sulejmani strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? - TAK
Kurs: 2,75
Buk: Expekt

Analiza:
Spośród środowych spotkań Ligi Mistrzów wybrałem do przeanalizowania pojedynek Ajaxu z Dinamem.Dokładniej rozważam prawdopodobieństwo strzelenia bramki przez Miralema Sulejmaniego,zawodnika drużyny holenderskiej grającego na pozycji pomocnika lub jako napastnik.
W tabeli po 3 kolejkach prowadzi Real z kompletem punktów i bilansem 8:0,Ajax z takim samym dorobkiem jak Lyon (4pkt.) ale lepszym bilansem bramek zajmuje 2 miejsce,a tabele zamyka dzisiejszy rywal holendrów Dinamo,które nie zdobyło jeszcze ani punktu,ani gola...
Sulejmani powinien strzelić dziś bramkę,bo:
- Kontuzjowany jest jego kolega z zespołu-napastnik Sigthorsson (5 bramek strzelonych w lidze holenderskiej)
- Miralem Sulejmani w lidze zdobył 6 goli i za wszelką cenę będzie chciał pokazać,że swoje umiejętności strzeleckie potrafi przełożyć także na europejskich salonach

- Holendrzy grają u siebie z najsłabszą drużyną tej grupy,z którą na wyjeździe wygrali 2:0
Jedynym powodem do zmartwień dla fanów Sulejmaniego i całego Ajaxu może być fakt,iż w ostatnich tygodniach Serb nie grał z powodu kontuzji pachwiny,ale klubowi medycy robili co mogli,by postawić go na nogi.
Czy to wystarczy i dziś wpisze się na listę strzelców? Odpowiedź poznamy śledząc mecz rozpoczynający się o 20:45.

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 11

felix-malu

Użytkownik
Piłka nożna, Kolumbia Liga Postobon
02-11-11 21:30
Envigado - Deportivo Cali
Typ: X
Kurs: 3,1
Buk: Expekt
Analiza:
Tym razem weźmiemy na patelnie spotkanie ligi kolumbijskiej. Wbrew pozorom te spotkanie nie daje jasnej odpowiedzi kto wygra te spotkanie dlaczego...Gospodarze na 6 spotkań wygrali 3 natomiast gościom nie wiedzie sie na wyjazdach gdyż tylko odniesli 1 zwycięstwo w 6 spotkaniach. Teoretycznie faworytem sa gospodarze ale... jeśli spojrzymy na formę obu druzyn to..
Envigado 23-10-2011 03:00 Chico FC - Envigado 0-0
15-10-2011 22:30 Envigado - Independiente Medellin 1-0
02-10-2011 03:00 Once Caldas - Envigado 3-2
28-09-2011 22:30 Envigado - Itagui 2-0
25-09-2011 17:00 Envigado - Cucuta 0-1
22-09-2011 03:00 Atletico Huila - Envigado 1-0
17-09-2011 22:30 Envigado - Atletico Junior 2-0

Depertivo
23-10-2011 01:20 Deportivo Cali 2-1 Atletico Nacional 2-1
16-10-2011 22:30 Deportivo Pereira 0-0 Deportivo Cali 0-0
02-10-2011 22:30 Deportivo Cali 1-0 Deportes Quindio 1-0
29-09-2011 03:00 Deportivo Cali 2-0 America de Cali 2-0
25-09-2011 22:30 Tolima 3-1 Deportivo Cali 3-1
23-09-2011 03:45 Deportivo Cali 1-1 Santa Fe 1-1
22-09-2011 03:00 Deportivo Cali 1-0 Real Cartagena 1-0

Ostatnie mecze między nimi:

24-04-2011 03:30 Copa Mustang Apertura 2011 Deportivo Cali - Envigado 3-2
31-10-2010 21:30 Copa Mustang Clausura 2010 Envigado - Deportivo Cali 2-2
02-05-2010 22:30 Copa Mustang Apertura 2010 Deportivo Cali - Envigado 1-0
12-07-2009 22:30 Copa Mustang Clausura 2009 Deportivo Cali - Envigado 2-2
15-06-2009 01:00 Playoff Apertura grp. B 2009 Deportivo Cali - Envigado 2-1
01-06-2009 01:00 Playoff Apertura grp. B 2009 Envigado - Deportivo Cali 0-0
08-02-2009 21:30 Copa Mustang Apertura 2009 Envigado - Deportivo Cali 3-3
26-10-2008 02:15 Copa Mustang Clausura 2008 Envigado - Deportivo Cali 2-0
28-04-2008 00:30 Copa Mustang Apertura 2008 Deportivo Cali - Envigado 2-1
03-09-2006 22:30 Copa Mustang Clausura 2006 Envigado - Deportivo Cali 0-3
19-03-2006 21:00 Copa Mustang Apertura 2006 Deportivo Cali - Envigado 0-1
16-10-2005 22:30 Copa Mustang Clausura 2005 Deportivo Cali - Envigado 1-1
24-04-2005 12:00 Copa Mustang Apertura 2005 Envigado - Deportivo Cali 0-0

Obie ekipy nie graja jakiejś rewelacji obecnie...ale patrząc na wyniki pomiędzy nimi najczęstszym wynikiem jest remis i taki typ powinien dzisiaj paść ????
⛔ 100
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Piłka nożna, Kolumbia Liga Postobon
02-11-11 21:30
Envigado - Deportivo Cali
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,60
Buk: Betsson
analiza jest prosta, nie będę się tutaj rozpisywał, więc napiszę tylko na czym głównie opierałem swój typ. Obie drużyny tracą nie najmniej bramek, ale także nie najmniej strzelają. Statystyki tutaj przedstawiają ię tak: gospodarze: 14:12 ; goście: 13:15. Lecz ost ich spotkania pokazują, że granicy 2 bramek w meczu nie przekraczają. Myślę, że i tym razem nie będzie jakiegoś wielkiego widowiska, stąd ten typ.
✅ 60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom