>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.10.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
LM
CSKA - V.PILZNO
typ: X2
kurs: 2,80
buk: bet365
analiza: Mecz odebedzie sie o godzinie 18:00 w Rosji. Oba zespoly, pierwsze mecze przegrały 3 do 0. Zespoly do tej pory jeszcze nie spotkaly sie na przeciwko siebie. Ostatnie wyniki gospodarzy zachecily mnie wlasnie do takiego typu. CSKA w ostatnich 5 meczach strzelilo tylko 1 bramke! Z czego doznali 3 porazek 1 remisu i skromnego zwyciestwa nad przecietnie grajacym Rostovem. Goscie zas spisuja sie znacznie lepiej na ostatnie 5 meczy tylko raz odniesli porazke. W lidze zajmuja obecnie pozycje vicelidera. Tak wiec forma CSKA jest pod duzym znakiem zapytania. Mysle, ze po takim kursie na pewno warto zagrac na gosciu bo prawdopodobienstwo ze typ &#39;wejdzie&#39; jest dosyc duze.
Pomogłem?Daj dzięki.
⛔100 zawyżony kurs
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
Manchester City - Bayern München
Typ: Poniżej 4.5 żółtych kartek w meczu
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wybrałem na dzisiaj szlagier za jaki uznaje się mecz między City a Bayernem. Postanowiłem zagrać na niższą liczbe kartek sugerując się statystykami obu drużyn które przedstawie poniżej. W obu drużynach jest wielu technicznych zawodników którzy raczej nie faulują na kartki. Ktoś może pomyśleć że &quot;Anglicy&quot; grają twardo, ale o to się nie boje... Sędzią tego meczu jest
Björn Kuipers który pokazuje średnio 3.62 żółtych kartek na mecz. Póki co w tym sezonie LM sędziował kwalfikacyjny mecz PAOK- Schalke w którym pokazał 3 kartki. Wiem że mecz meczowi nie równy, ale godne zauważenia jest również że w sezonie 12/13 w lidze mistrzów i lidze europejskiej Kuipers nie pokazał w żadnym meczu ponad 4 kartki (LM- 3,1,3,2,4,4 LE-2,3).
Mecze City: z A. Villa 2 żółte kartki
Wigan 2 żółte kartki
M.United 3 żółte kartki
Pilzno 3 żółte kartki
Stoke 2 żółte kartki
Mecze Bayernu: z Wolfsburgiem 3 żóte kartki
Hannoverem 2 żółte kartki
Schalke 1 żółta kartka
CSKA 0 żółtych kartek
Hannoverem 6
Powodzenia !

✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Anderlecht - Olympiakos
Typ: remis
Kurs: 3,3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś jednak próbuję wycelować w ligę mistrzów. Anderlecht po ostatniej porażce na wyjeździe z Benficą 0:2 już chce zapomnieć, było to spotkanie dosyć wyrównane gdzie obie ekipy miał szanse na zwycięstwo no ale jednak w tym spotkaniu się nie udało. Olympiakos po kompromitacji 1:4 na własnym stadionie nie ma nic innego do zrobienia jak odkupić swoje niepowodzenie w swoim kolejnym meczu. A więc oba zespoły będą chciały wygrać te spotkanie ale mi się wydaje że Olympiakos co najwyżej może wywalczyć remis w tym meczu. Anderlecht druga połowo zupełnie inna od pierwszej. dużo lepsza gra i lepsze sytuacje a znów Olympiakos na odwrót, wgl nie widoczni w drugiej połowie. Zastanawiałem się nad łamańcem w tym spotkaniu 2/1 ale dosyć ryzykowne zagranie. W ostatnim spotkaniu między tymi zespołami to były mistrz Grecji zwyciężył 1:0. W swojej lidze totalni dominatorzy, w zeszłym sezonie zaledwie jedna porażka w 30 meczach, jest to niesłychanie nie lada wyzwanie. Znów gospodarze w tym sezonie nie radzą sobie za dobrze we własnej lidze, myślę że można porównywać je do siebie gdyż są do siebie w zbliżone poziomem jakim prezentują. Uważam że będzie remis w tym spotkaniu, obstawiam 1:1 ale wszystko może się wydarzyć. Powodzenia!
⛔100
 
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Mons
Godzina:16:00
Spotkanie: D.Brown - M.Bachinger
Typ: 2
Kurs: 1.72
Mecz za niecałe pół godzinki więc najwyższy czas na analizę. Pojedynek 146(D. Brown) ze 154(M.Bachinger) zawodnikiem w rankingu ATP. Oglądałem Bachingera w meczu z Dancevicem i wyglądał dość solidnie. To jest niezły challengerowy zawodnik, który jeśli jest faworytem rzadko zawodzi. Dzisiaj nim jest i zdecydowanie się z tym zgodzę. Brown to gość, któremu jeśli idzie to idzie. Jak nie to większość piłek wrzuca w siatę, co od dłuższego czasu mnie bardzo irytuje. Ostatnimi czasy gra dość dobrze. Wygrywa z kim ma wygrać, ale każda seria musi się w końcu skończyć. Na Bachingera nie starczy polotu. W pojedynku Niemca i Murzynka stawiam na niemiecką staminę. Wygra Bachinger.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: Bayern -1,5
Kurs: 4.150
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja trochę odmiennie typuje niż kolega wyżej. To prawda, że Bayern w tym sezonie jeszcze tak nie dominuje jak w ubiegłym. Zmiana trenera, trochę taktyki (nic diametralnego prawdę mówiąc). No ale mimo wszystko to Bawarczycy prezentują stabilniejszą formę. To Bayern jest obrońcą tytułu a gospodarze drużyną która 2 razy z rzędu nie potrafiła wyjść z grupy. City zlało Utd.? Nie zdziwię się jak dzisiaj zrobi to Szachtar. No ale może jakoś to wszystko uporządkujmy.
Niebiescy jako gospodarze i drużyna usposobiona strikte ofensywnie będzie od początku atakować. Niestety dla nich z tego co obserwuję od jakiegoś czasu jedyną drużyną która może ostatnio przeciwstawić się Bayernowi grając ofensywnie jest Borussia Dortmund. Dlatego już z tego powodu wygrana Monachijczyków w tym meczu wydaje mi się przesądzona.
Niemcy mają niezwykle dobrze obsadzoną każdą pozycję. Ataki Manchesteru będą się rozbijać gdzieś w środku pola który jest niezwykle zgrany i zdyscyplinowany. Szejkowie niby zadbali o głośne nazwiska i siłę ofensywną. Ale czy to wystarczy na obrońców tytułu? Jestem niemal pewny, że nie. Dodatkowo ofensywny styl gry zemści się na nich i doznają kilku bramkowej porażki (minimum 2). Dodatkowo City lubi tracić głupio bramki a ostatnimi czasy ich przeciwnik jest bezlitosny w takich sytuacjach.
Bayern ostatnio nie zagrał zbyt ciekawego meczu i drużyna została skrytykowana przez Pepa. Ostatnio gdy Sammer skrytykował zawodników to Ci w następnych meczach roznieśli CSKA i Schalke. Myślę, że tu będzie podobnie.
Javi Martinez. Jedynie brak tego kluczowego zawodnika wydaje się być na korzyść gospodarzy. Hiszpan daje niesamowitą jakość w środku pola pozwalając Bastianowi na kreowanie akcji ofensywnych. Poza tym pod jego nieobecność trener stawia w jego miejsce Lahma który jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym prawym obrońcą świata. I jest to trochę marnowanie potencjału kapitana Bayernu.
W niesamowitej formie znajduje się Alaba który wraz z Riberym powinien rządzić na lewej flance. Francuz może jeszcze przeplata lepsze z gorszym ale na pewno to klasa sama w sobie. Na prawej Robben w wyśmienitej formie a gdzieś pomiędzy wszystkimi niezawodny lis czyli Muller.
Wszystko ładnie i pięknie, h2h nic nam specjalnego nie powie bo meczów było niewiele, a wszystko się okaże po meczu. Pozdrawiam i polecam za rozsądną stawkę.
✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga (+4) handi eur.
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy wystawili na to spotkanie śmieszne kursy w granicach 1.07 do 34 hehe. No ja rozumiem że 2 porażki królewskich u siebie nie wchodzą w grę ale handicap na Kopenhage +4 po kursie 1.53 wygląda ciekawie. Nie twierdze że Real nie zmiecie Kopenhagi 8:0 bo wszystko w piłce jest możliwe ale na zdrowy rozsądek Kopenhaga pewnie postawi busa i jeżeli na wejściu królewscy nie zainkasują pare bramek to może być ciężko o pogrom jak w Stambule. Wiadome że real świetnie wyprowadza kontrataki ale atak pozycyjny to już nie jest ich domena. Było to widać nawet w meczu z Atletico gdzie goście oddali im piłkę oni się rozbijali o ich obrone i wystarczyła 1 akcja geniusz D. Costy i już było nieciekawie. Kopenhaga w obronie jakaś beznadziejna nie jest w meczach przeważnie traci 1 albo 2 bramki. Jak mówię wszystko w tym meczu jest możliwe ale wole zagrać handi na Kopenhage po dobrym kursie niż na Real i się stresować później jak Benzema będzie straszył gołębie na stadionie (mam nadzieje że Morata jednak nie zagra od 1 min). powodzonka
✅50
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Finlandia
Rovaniemi - FC Inter
under 2,5
1,75
Bet365
W dzisiejszym spotkaniu zagrają dwie najbardziej underowe drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej w Finlandii. Wybierając ten typ kierowałem się głównie statystyką. ROPS w tym sezonie pokryło ten próg 21 razy na 29 meczy, w których pada średnio 1,79 gola. Natomiast goście z Turku ten próg pokryli 20 razy na 29 kolejek. Obie ekipy prezentują wyrównany poziom, w tym sezonie spotkały się dwukrotnie i w obu meczach, uwaga, padła jedna bramka!!. Spodziewam się wyrównanego spotkania z małą ilością goli. Powodzenia .
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja
Spotkanie: Lulea - Leksands
Typ: +1.5 Leksands
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj wybrałem hokej z ligi szwedzkiej , przez piłkę nożną już dzisiaj się nie przebije. Zadziwił mnie kurs na Lulea, które jest kreowane na mega faworyta, a przecież nie gra jakoś olśniewająco. Zważywaszy na to że to liga szwedzka i mało w niej pada bramek, po takim kursie jestem w stanie zaryzykować i przychylić się do tego że nie będzie pogromu. Nie jest to tylko intuicja lecz przemyślany typ, Lulea ostatnio tylko zremisowała ze słabym Modo u siebie 3-3, natomiast Leksands gra rewelacyjnie na wyjeździe, świetnie wchodząc w sezon odnosząc dwa zwycięstwa z Farjestad i Orebro, które do ogórków nie należą. Spodziewam się zaciętego meczu i coś mi podpowiada że Lulea dzisiaj tak łatwo nie będzie miała. Taka jest moja ocena, a czy warto w to wejść oceńcie sami. Pozdrawiam
Jestem tutaj dla Was ????
✅85
 
M 10

meec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Galatasaray
Typ: Galatasaray + 1,5 handi
Kurs: 1,97
Bukmacher: Bet365
Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz w ramach 2 kolejki Ligi Mistrzów.
Naprzeciw siebie staną 2 solidne ekipy Juventus Turyn i Galatasaray Stambuł. Włosi nie za ciekawie rozpoczęli 1 kolejkę meczem z Duńską Kopenhagą remisując z nimi zaledwie 1-1. Widać ogólnie po grze Turyńczyków, że nie są w najwyższej dyspozycji i nawet zakup takich piłkarzy jak Carlos Tevez nie przekłada się na owocne i przekonywujące zwycięstwa tego zespołu. Drużyna gości obecnie w lidze radzi sobie dosyć średnio zajmując pozycję w środku tabeli. Nie zmienia to jednak faktu że Turcy nie mają w tym meczu nic do stracenia i na pewno będą starali się tego spotkania nie przegrać. Juventus nie jest aż tak skuteczny w ostatnich meczach czy to z Torino skromnie 0-1 czy z Veroną u siebie tylko 2-1. Jak widzimy wygląda to bardzo średnio. Natomiast Galatasaray znowu bardzo często remisuje i nie mogą się przełamać aby zwyciężyć. Podsumowując myślę, że goście dziś postawią wysoko poprzeczkę i Włochom w tym meczu łatwo nie będzie. Mój typ to Galatasaray +1,5 handi, czyli goście nie mogą przegrać różnicą 2 goli i mam nadzieję. że ugrają jakiś doby wynik.
✅97
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
dyscyplina: LIGA MISTRZOW, piłka nożna
spotkanie: S. Donieck - Manchester U.
typ: Manchester over 1,5
kurs:2.35
buk: expekt
analiza:
Każdy ocenia Moysa negatywnie. Ja uważam, że ten trener jeszcze poprowadzi United do pucharów. Może nie w tym sezonie. Zarząd United przyznał się do błędu, że nie wykupił odrazu kontraktu Moysa z evertonu by ten mógł zacząc pracę szybciej niż 1 lipca. Świadczy to o zaufaniu klubu jakie maja do Szkota. Dziś także buki mnie zaskoczyły. Pewnie porażka z WBA sprawiła,że kursy na MU poszly w góre. Zawsze powtarzałęm, że LM ma swoje prawa i nie nalezy patrzeć na nią przez pryzmat meczów w lidze na swoim podwórku. Dzis Czerwone Diabły w optymalnym składzie. Na ukrainie gra się cięzko, wie o tym kazdy zespoł. Szachtar popprzednią kolejke wygral 209 z Realem w Sociedad, lecz nie byl zespolem lepszym. Dzis tyle szczęsia nie będzie. Pozdrawiam
⛔100
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: Manchester City - Bayern
typ: Manchester City/Remis
kurs: 13,00
buk: Bet365
analiza:
Manchester City - Bayern

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie i wzbudza wiele emocji wśród kibiców w całej Europie. City pod wodzą nowego trenera znów za główny cel stawia sobie dobry występ w elitarnej LM. Dwa poprzednie sezony to był blamaż w wykonaniu The Citizens i trzecia taka wpadka mogłaby wywołać zniecierpliwienie właścicieli klubu. Obie drużyny są jednak zdecydowanymi faworytami tej grupy co potwierdziły mecze pierwszej kolejki, w których to City wygrało w Pilznie, a Bayern u siebie z CSKA. MC ten sezon zaczął średnio. Z jednej strony brak wpadki w LM i pewnie wygrany pierwszy mecz, oraz dewastacja lokalnego rywala, z drugiej stronie bilans 3-1-2 i ledwie 7 miejsce w lidze. City do gry przystąpi właściwie w najmocniejszym składzie, zdrowy jest już podobno nawet Silva. Bayern, który podobnie jak City latem zmienił trenera, ten sezon zaczął od porażki w Superpucharze Niemiec z BVB. Później było już znacznie lepiej. W lidze na 7 kolejek tylko 1 remis i identyczny dorobek punktowy jak BVB. Wygrali też Superpuchar Europy, co prawda po mękach, ale sukces zwłaszcza w tak dramatycznych okolicznościach zawsze wzmacnia drużynę. Jak już wspomniałem wygrali też na inaugurację rozgrywek grupowych w LM z CSKA. Co prawda pojawiają się głosy, że w tamtym sezonie Bawarczycy grali ładniejszy futbol, że teraz tak nie gromią, są bardziej schematyczni i często długo wchodzą w mecz. Z częścią się zgodzę, ale trzeba pamiętać, że zmiana szkoleniowca, a przede wszystkim systemu gry zawsze na początku powoduje pewną dezorganizację i zagubienie u piłkarzy. Z czasem gdy lepiej przyswoją taktykę Guardioli powinno być tylko lepiej. W tym momencie najważniejsze jest, że są wyniki, styl gry powinien przyjść z czasem. Teraz jednak rzeczywiście początek spotkania w wykonaniu FCB nie zawsze wygląda porywająco. City w lidze zaliczało wpadki, ale tylko wyjazdowe. Spodziewam się wyrównanego meczu dzisiaj, ale uważam, że City mocniej wejdzie w to spotkanie, natomiast Bawarczycy zdołają odrobić straty.
⛔100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
dyscyplina: UEFA u-19 , piłka nożna
spotkanie: AJAX Milan.
typ: Ajax
kurs:1.90
buk: bet365
Ajax ma jedną z najlepszych na swiecie szkółek piłkarskich o czym wiadomo od dawna. Druzyna rezerw gra w drugiej lidze. Liczni skauci wyszukują telenty po całym świecie. W pierwszym meczu Ajax przegrał z Barceloną ale Barca to numer 1 na swiecie w tej kategorii wiekowej. Milan prezentuje się na pewno gorzej. Ajax zazwyczaj gra ofensywnym ustawienieniem 4-3-3 także spodziewam się dobrej ofensywnej gry w dzisiejszym meczu. Dodatkowym atutem bedzie własna arena.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NIEMCY: DEL
Spotkanie: Düsseldorf - Eisbaren Berlin(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
02.10.2013 19:30
Analiza:
Kolejne zmagania w niemieckiej lidze hokejowej.Gospodarzom poczatek sezonu nie udaje się i mam nadzieję że w tym spotkaniu także nie wyjdzie.Nie wygrali od początku sezonu i nie zapowiada się aby i w tym spotkaniu coś ugrali.Grają z obrońcą trofeum którzy także dostali zadyszki.Cztery spotkania z rzędu po tyłku.Fiu fiu fatalna seria trwa.Czyżby?Dziś sądzę że zostanie przełamana i wygrają pewnie te spotkanie.Poznali już smak zwycięstwa i dziś ze najsłabiej dysponowaną drużyną w lidze powinni zdobyć łatwo punkty.W końcu muszą zacząć wygrywać i łapać punkty a nie grać ogony tabeli.Sądzę ze ten mecz będzie przełamaniem dla berlińczyków , uwierzą w siebie i dziś pewnie wygrają te spotkanie.Kurs z handicapem nie zachwyca ale myślę że warto jest zaryzykować na gości.Mam nadzieję że nie przestraszą się obcej tafli i dziś zainkasują pełną pulę punktów jak na prawdziwych mistrzów przystało.Powodzenia Eisbaren!!!
⛔100
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, LM
Spotkanie : Juventus - Galatasaray
Typ : Under 2,5
Kurs : 2,35
Buk : Bet365
Analiza : Faworytem bukmacherów są Włosi, na co z pewnością wpływ miała porażka Galatasaray z Realem Madryt aż 1-6. Uważam, że był to wypadek przy pracy i dzisiaj zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie, tym bardziej że przegrana znacznie oddali Turków od fazy pucharowej. W lidze Galata notuje sporo remisów, a ich bilans bramkowy to 5-4. Z sześciu rozegranych meczy w tym sezonie, cztery zakończyły się under 2,5. Juventus w pierwszej kolejce zawiódł remisując z Kopenhagą 1-1. W lidze wygrywają, ale w większości nie są to pogromy z dużą ilością bramek. Cztery z siedmiu meczów w tym sezonie zakończyło się underem 2,5. Zatem mój typ wydaje się być prawdopodobnym przy tak wysokim kursie. Zapraszam do oglądania, gdyż zapowiada się ciekawe widowisko.
⛔100
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Champions League » Anderlecht - Olympiakos Piraeus 02 Oct 2013, 20:45
typ 1x
kurs 1,48
Bet365
Mój bet dnia po takim kursie z podpórka warto zagrać na popularne fiolki.Nie wiem dlaczego goście sa bardziej faworyzowani w tym meczu.Jak dla mnie spotykają sie 2 wyrównane drużyny, doświadczone w europejskich pucharach.Liga Belgijska jest dla mnie zdecydowanie mocniejsza bardziej wyrównana niz Grecka- lata świetności piłki Greckiej klubowej sa zdecydowanie minęły. Ok Olympiakos to solidna firma ale kryzys w tym regionie zrobił swoje.Fiolki to potentat na rynku bardzo dobry skating liga w której gra ogrywa sie wielu młodych zawodników z rożnych afrykański krajów.U siebie przy wsparciu fanów moim zdaniem troszkę więcej szans należy dać gospodarzą tego meczu.Pierwsza kolejka pokazała ze greccy nie sa zespołem, którego należy sie bać porażka dość bolesna u siebie 1-4 z PSG -fiolka długo walczyły, ale porażka 2-0 na estadio da luz na pewno wstydu nie przynosi. Jestem pewny ze u siebie róża od początku meczu będą się starali zdominować rywala możemy sie spodziewać sporej ilości stałych fragmentów gry.
✅48
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: Manchester City poniżej 1,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ oparty czysto na statystykach i dokonaniach Bayernu Monachium w tym sezonie. Gdy trenerem ekipy z Monachium był Jupp Heynckes to drużyna grała na pewno lepiej do oka niż za Guardiolii, na dodatek wygrywała mecze bardzo wysoko, ale też traciła bramki, co za Hiszpana jest bardzo rzadkie. W Bundeslidze Bayern ma niesamowitą liczbę straconych bramek, jest ona niezwykle niska, w 7 meczach stracili zaledwie 2 bramki, jedną na wyjeździe z Freiburgiem w końcówce spotkania na 1:1, oraz u siebie w meczu wygranym 3:1 z Borussią Moenchengladbach, a strzelcem był Dante bowiem było to samobójcze trafienie. Ogólnie można powiedzieć że za Pepa gra mistrz Niemiec świetnie w obronie, Bayern ma uwaga serie 14 meczy z rzędu, w których stracił maksymalnie jedną bramkę, chodzi mi tutaj o 90 min gry. Ostatni raz więcej niż 2 bramki Bayernowi strzelił w lipcu Dortmund w Superpucharze Niemiec pokonując FCB 4:2, był to jednak debiut Hiszpana na ławce trenerskiej. Wszyscy natomiast zachwycają się nad grą Manchesteru City, a ja nie wiem dlaczego, w Premier League według mnie słabo w 6 meczach: 3 zwycięstwa, 1 remis, oraz 2 porażki, 14 bramek strzelonych oraz 7 straconych, Obywatele obecnie zajmują w lidze dopiero 7 miejsce. Jedynie co mnie martwi to świetna postawa na własnym boisku, w 3 meczach strzelonych 10 goli, 4:0 z Newcastle, oraz 2:0 z Hull nikogo nie dziwi, jednak aż 4:1 z innym klubem z United, aktualnym mistrzem Anglii robi wrażenie, trzeba jednak zaznaczyć, że Czerwone Diabły są bez formy. Według mnie wcale to mecz nie będzie overowy, może nawet nie wejść BTS, którego wczoraj byli wszyscy bardzo pewni w spotkaniu Arsenal - Napoli. Za moim typem na pewno jest to, że Bayern w tym sezonie jest świetny w defensywie, i według mnie maksymalnie co stracą to jednego gola. Składy są wyrównane, kursy na City spadają, mimo że przegrali z Aston Villą w ostatniej kolejce ligowej 3:2 na wyjeździe ludzie na nich stawiają. W sumie niespodzianką nie będzie wygrana gospodarzy, ale według mnie Neuer nie wyciągnie piłki z siatki więcej niż raz. Kurs nie za wysoki, ale według mnie bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia typu.
✅50
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, liga mistrzów
02.10.2013 20:45
Juventus - Galatasaray
Typ: AH(0:1,5) 1
Kurs: 1.96
betfair
Druga kolejka fazy grupowej ligi mistrzów. Juventus Turyn zagra u siebie z Galatasaray Stambuł. Gospodarze tego meczu w lidze zdobywają punkty i są wysoko w tabeli, z 16 punktami na koncie zajmują trzecie miejsce, wygrali 5 z 6 spotkań. Nie są to jednak spotkania wygrywane w takim stylu jak by życzyli sobie tego kibice, większość to jednobramkowe wygrane. Zwłaszcza do napastników są pretensje, dziś ma jednak zagrać Tevez prawdopodobnie z Vucinicem i to jest najlepsze zestawienie w tej formacji według mnie. Problemów kadrowych nie ma, powinna być zestawiona najmocniejsza możliwa jedenastka, w pomocy zagrają Pirlo, który odpoczywał w spotkaniu derbowym z Torino. Pogba powinien zastąpić Marchisio, zagra też Vidal i prawdopodobnie Asamaoah. Jest to doświadczony zespół, który po remisie w Kopenhadze u siebie grać będzie o pełną pulę. Galatasaray spisuje się fatalnie w każdych rozgrywkach, w lidze zaledwie 7 punktów w 5 spotkaniach, a w lidze mistrzów przegrali u siebie 1:6 z Realem. Nowym trenerem został Mancini ale nie chce mi się wierzyć że nagle Galatasaray zacznie grać i to jeszcze że przełom nastąpi na tak trudnym terenie. Prawda jest taka że przyjezdni jako zespół pomimo kilku wielkich nazwisk spisują się przeciętnie, a jeśli Juventus zagra swoje wypunktuje ich u siebie i wygra nawet trzema bramkami.
⛔100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie - Man City - Bayern
Typ: HT/FT 2/2
Kurs 4.1
Bukmacher: bah
Z pewnością jest to najciekawsze spotkanie tej kolejki LM. City będzie przyjmowało u siebie na boisku obrońców tytułu.
Obie drużyny są dobrze dysponowane, jednak wg mnie Bayern jest w lepszej formie, ponadto ma lepszy skład.
Bayern od 10 spotkań nie przegrał, 8 zwycięstw 2 remisy.
City natomiast odnotowało 5 zwyciestw, 1 remis i 4 porażki.
W ostatnim meczu dali sobie strzelić, aż 3 bramki w meczu z Aston Villą i w efekcie aktualnie są na 7mym miejscu w tabeli. Warto również zwrócić uwagę na inną porażkę,
w sierpniu grali właśnie z Bayernem w Audi Cup i przegrali 1:2.
Natomiast Bayern w ostatnich swoich spotkaniach, prezentował się bardzo dobrze, mając przewagę w posiadaniu piłki co przekładało się na ich przewagę w meczu, którą znakomicie wykorzystywali strzelając w ostatnich 5 meczach, aż 14 bramek i tracąc tylko przy tym 1 bramkę. Więc City nie będzie miało łatwego zadania zarówno, broniąc się, ale również atakując bramkę rywala
✅310
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Galatasaray
Typ: BTS
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
To, że Juve jest wyraźnym faworytem nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości. Wpadka w Kopenhadze nie przyniosła im chwały. Jednak moim zdaniem nie był to przypadek a jedynie konsekwencja ich nieprzekonywujących występów w ostatnim czasie. I właśnie w tym, że Stara Dama nie gra póki co jakoś wspaniale upatruje swoją szanse. Galaci natomiast z nowym trenerem. Mancini włoską piłkę zna, i na pewno będzie chciał się pokazać. Wiadomo jak również reagują piłkarze na nową miotłę w szatni. Kebaby straszyć z przodu mają kim więc mój typ wydaję się być jak najbardziej realny.
✅110
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Leverkusen vs Real Sociedad
Typ: Leverkusen -1 AH
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za gospodarzami w tym meczu przemawia bardzo dużo aspektów, dodatkowym bonusem jest, że goście są kompletnie pod formą. Bayer od sierpnia przegrał tylko dwa spotkania,
oba na wyjeździe z United i Schalke. Poza tymi porażkami gra wręcz rewelacyjnie
strzelając przeciwnikom minimum dwa gole. Na zespół będący w takiej formie wpada tym
razem zespół z Hiszpanii, który kompletnie się zagubił. Zaledwie trzy remisy w
ostatnich sześciu meczach to bardzo duża niespodzianka. Bardzo dobrze wszystko się
zapowiadało. Końcówka poprzedniego sezonu + awans w bardzo dobrym stylu do LM, to
było coś. Coś co może prędko nie wrócić.
Ostatnie mecze Leverkusen u siebie to miazga z przeciwników. W pięciu ostatnich
spotkaniach pokonali bramkarzy aż 15 razy, tracąc przy tym tylko 4 bramki.
Statystyki gości prezentują się zgoła odmiennie. Na wyjeździe bilans 1-2-2 (ostatnie
5 meczów W-D-L). Do tego przychodzą bardzo słabe mecze u siebie, co nie napawa
optymizmem przed meczem z Niemcami.
Jak Hiszpanie podejdą do tego meczu, to trochę ciężko mi ocenić. Mało śledzę La Liga
dlatego nie wiem, czy szykuję się tutaj jakaś niespodzianka. Natomiast sytuacja z
gospodarzami jest inna. Jest kilka rzeczy, które dodatkowo skłaniają by na nich
postawić. Po pierwsze. Bardzo duża rywalizacja w zespole. Boenisch ostatnio wyraźnie
najsłabszy w drużynie albo się zmobilizuje i zagra naprawdę dobrze albo straci
miejsce w składzie, ponieważ jest na jego miejsce już nowy zawodnik (w sumie nawet
nie zdziwiłbym się gdyby trener już dziś zaryzykował ze zmianą na tej pozycji). Duża
rywalizacja jest także w ataku. Jak wiadomo Bayer gra trzema napadziorami, a o
pozycję walczy co najmniej czterech zawodników: Kiessling, Sam, Min Son i Kurse. A
to na pewno skłania się do tego, że wynik 1-0 to nie będzie coś czego będą bronić i
każdy będzie chciał strzelić następnego gola. Drugi ciekawy aspekt. Bayer w tym
meczu ma szansę na bramkę nr 100 w LM, aktualnie ma ich na koncie 98.
Składy:
Bayer: Leno - Donati, Toprak, Spahic, Boenisch - L. Bender, Reinartz, Rolfes - Sam, Kiessling, Son
Sociedad: Bravo - Carlos Martinez, Mikel Gonzalez, Inigo Martinez, de la Bella -
Bergara, Ruben Pardo - Chori Castro, Vela, Griezmann - Seferovic
Sędzia: RefereeSergei Karasev (Rosja)
⛔100 zawyżony kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom