>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.10.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, Chellenger MONS
Spotkanie: ???? Daniel Brands v Jerzy Janowicz
Typ: Daniel Brands
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365


Cytat:
Napisał Widzu -&gt;

Brands Daniel vs. Janowicz Jerzy 1,60

Świetny kurs na Polaka. Jurek rok temu o tej poże na halowych turniejach ogrywał niemal każdego, wtedy nie miał takiej pozycji i nie raz złapałem go jako fajnego doga. Dzisiaj na kurs nie mogę narzekać. Szkoda myślałem, że Jurek pogra trochę w turniejach ATP jednak nie miał ochoty na podróż do Azji no i finase też odegrały swoją role. Tak czy siak mamy hale, tam Jurek może pokazac max swich umijetności, chyba znamy świetne podanie, ale i potrafi spokojnie rozegrać piłke grozny FH jak i BH, nie jest typem serwismena i drewniaka. Brands poza przejsciem kwali do US OPEN bardzo mierne wyniki. Dzisiaj zostanie zdominowany przez Jurka w każdym elemencie, pytaniem jest jak dysponowany będzie Polak, ja mam przed oczami grę Jurka z tamtedgo roku, chce własnie takiego Polaka zobaczyć w dzisiejszym meczu. Wtedy o wynik jestem spokojny.



No tym razem mam inne zdanie na temat tego meczu niż WIDZU ... Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na wypowiedź Jerzego po Chelengerze w Szczecinie po przegranym meczu z Cervantesem ?? Bo ja ten wywiad widziałem i Jerzy strasznie żalił się na przemęczenie sezonem, na bół w kolanie i plecach i że co miał w tym sezonie zrobić to zrobił i spokojnie dogra go sobie do końca bez ciśnienia...

Tak że, dziś może być problem żeby zobaczyć Polaka w optymalnej formie i przy solidnej grze Brandsa może mieć sporo problemów ... Rok temu Jurek się rozpędzał, teraz już jest na poziomie, rankingu ATP do którego tak mocno dążył więc już nie ma takiej sytuacji jak rok temu że JERZY MUSI WYGRAĆ... Myślę, że zagra na luzie, bez większego zaangażowania, bez przemęczania organizmu... Oczywiście nie zakładam że ten mecz Jerzy odda bez walki, ale nie wiem czy widzicie punkt widzenia zawodnika który już ma po prostu w tym sezonie dość i na pewno nie będzie na jakimś Chelengerze na maksa, za wszelką cenę starał się wygrać ...

Bardziej moim zdaniem w tym Chelenderze Jerzy chce sprawdzić jak jego organizm już &quot;pracuje&quot;, chce sprawdzić możliwości przed ostatnimi turniejami ATP w tym roku ...
⛔100
 
J 0

john1522

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Benfica - Barcelona
Typ: Benfica +1, + 1,5 ( dodatkowy handicap azjatycki )
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365

Analiza : Już dziś o godzinie 20:45 zabrzmi pierwszy gwizdek i powrócą do gry w ramach drugiej kolejki najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe na świecie. Postanowiłem wziąść pod lupę spotkanie grupy G pomiędzy Benficą a Barceloną. Szczerze mówiąc podany wyżej handicap biore w ciemno zwłaszcza z takim kursem aż grzech nie zagrać . Barcelona od dobrych kilku spotkan gra przysłowiowy &quot;piach&quot; wygrywając dzięki bramkom w ostatnich minutach bądz w bardzo dużej mierze dzięki pomocy sędziów co już zresztą przestało mnie dawno dziwić ;) Benfica natomiast to bardzo solidna drużyna zwłaszcza w spotkaniach u siebie potrafiąca toczyć w poprzednim roku wyrównane pojedynki z Manchesterem United. Estadio da Luz będzie dziś w mojej opinii twierdzą nie do zdobycia dla Barcelony a ja jakoś nie będe z tego powodu smutny ;) Kolega powyżej podawał problemy finansowe klubu, więc podam prosty przykład z ligi hiszpańskiej - Malaga drużyna , która boryka się z problemami finansowymi zobacz jakie osiąga wyniki w tym roku , no chyba że jesteś zapatrzony na Polską ligę to Cię rozumiem ;))
⛔100
 
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, II liga Rosyjska
Spotkanie: Spartak Nalchik - Tom Tomsk
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Lider zaplecza rosyjskiej Premier League jedzie do Nalchik po trzy punkty. Goście, jak na razie, w 12 spotkaniach tylko raz dali się pokonać, trzy razy remisując i ośmiokrotnie zwyciężając, na wyjeździe statystyki prezentują się 4-1-1, z czego porażka przydarzyła się na samym początku ligi, 9 lipca! W ostatnim pojedynku wyjazdowym 17 września pokonali 3-2 Metallurg Novokuznetsk. Gospodarze natomiast zajmują siódmą pozycję, w meczach domowych mają statystykę 4-1-2, grają jak na średniaka przystało, raz lepiej, raz gorzej. Nie jest to drużyna zdobywająca wiele bramek, zaledwie 11, natomiast Tom Tomsk nastrzelał już ich 27, co daje średnią ponad 2 na mecz. Liczę, że dziś będzie podobnie.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Mons, 2.10.2012, 12:30
Donskoy - Nedovyesov
typ: 2-0
2,10
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego na kortach twardych w belgijskim, Mons, Ukrainiec Nedovyesov spotka sie z Rosjaninem, Donskoyem. Bezsprzecznym faworytem spotkania wydaje sie byc Rosjanin. Obaj panowie, nie tak dawno, bo trzy miesiace temu mierzyli sie w Astanie, rowniez na kortach twardych, wteyd gora byl Donskoy po trzech setach. Dzis jednak moj typ idzie ku jego zwyciestwu w dwoch partiach, a dlaczego? Ukrainiec zdecydowanie lepiej czuje sie na kortach ziemnych. Dla Nedovyesova bedzie to pierwszy turniej na kortach twardych po prawie trzy miesiecznej przerwie. Donskoy w ostatnim czasie natomiast regularnie wystepuje na hardzie. Probuje swoich sil nawet w turniejach rangi ATP. Evgeny wygral turniej w Segovii, byl w polfinale w Reims, rowniez na kortach twardych. Jego forma jest obecnie bardzo dobra i nie sadze, aby w dniu dzisiejszym pozwolil Ukraincowi na wygranie chocby seta.
✅110
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie:Spartak Moskwa - Celtic Glasgow
Typ: Spartak -1 (handicap)
Kurs:2.55
Bukmacher : Bwin
Analiza:
W dzisiejszym wieczór w Lidze Mistrzów moskiewski Spartak podejmie szkocki Celtic Glasgow. Po ubiegłosezonowej pucharowej klapie Spartak zdecydowanie wyciagnał wnioski i w obecnym prezentują sie zdecydowanie lepiej.W pierwszej kolejce LM potrafili napędzić stracha samej Barcelonie i zdobyć 2 bramki na Camp Nou.Już sam ten fakt dobrze świadczy o potencjale rosyjskiej drużyny.
Spartak nie zagra dziś w najsilniejszym składzie, ale na kompletnie nie potrafiących grac na wyjazdach szkotów powinno to wystarczyć.Grając na wyjazdach w trzech ostatnich fazach grupowych LM (9 meczów) Celtic strzelił raptem 4 bramki (w tym 2 drużynom duńskim) i nie zdobył ani punktu (mimo to dwukrotnie wychodził z grupy). A w tym sezonie Celtic nie jest już tak silny jak jeszcze kilka lat temu.
Reasumując Spartak chcąc myśleć o awansie z grupy musi wygrywać mecze u siebie,a łatwiejszego niż dziś juz mieć nie będzie.Celtic będzie bronił 0:0 ale jesli stracaą bramkę powinni rozluźnić czyki obronne i o kolejne bramki będzie Spartakowi łatwiej.Typuję 2:0.
⛔100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Panachaiki - Iraklis
Typ : under 2,5
Kurs : 1,73
Bukmacher : bet365
Analiza :
Mecz drugiej kolejki na zapleczu greckiej ekstraklasy.Po pierwszej kolejce obie druzyny mają na swoim koncie po jednym punkcie.Iraklis na własnym stadionie zremisował 3-3 , natomiast dzisiejsi gospodarze bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Pierikosem.Jako że jest to dopiero druga kolejka , nie spodziewam się nadmiaru bramek w tym spotkaniu.Mimo mocno overowego meczu w Salonikach przed tygodniem Iraklis na wyjeździe powinienem miec wiecej problemow ze zdobywaniem goli.Warto tez spojrzec na H2H obu zespołow , szczególnie jeśli chodzi o stadion w Patras .Mianowicie na 6 meczów tych zespołów aż 5 krotnie padał wynik underowy.Jako ze pierwsza kolejka rozegrana została w miniony weekend piłkarze mogą odczuwac jeszcze trudy tych meczów dlatego typuję w tym meczu under 2,5 bramki
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Anglia Championship
Spotkanie: Brighton-Ipswich
Typ:wygrana Brighton -1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dzisiaj chciałem przedstawić spotkanie drużyn z zaplecza premier league.
Drużyna gospodarzy zajmuję obecnie pierwszą pozycję w tabeli jednakże ma tyle samo punktów co drugi Cardiff. Do kadry Brighton wraca dwóch hiszpanów Bruno i Andre Orlandi co jest sporym wzmocnieniem.Niestety nie zagra w tym meczu najlepszy strzelec Craig Mackail-Smith. Brighton to drużyna świetnie spisująca się na własnym boisku co udowodnili w poprzednim sezonie z bilansem 11-8-4. W tym sezonie przegrali tylko raz ostatnio z Birmingham co jest kolejnym powodem dla którego stawiam na gospodarzy dziś.Ipswich to typowy średniak a w tym roku gra strasznie słabo.16 straconych bramek w 6 meczach w tym 9 bramek w 4 meczach na wyjeździe.Ipswich wygrało 1-0 w pierwszej kolejce ze słabym Watfordem i to byłoby na tyle jeżeli chodzi o sukcesy na wyjazdach.
Tak więc mimo braku najlepszego strzelca uważam że drużyna Brighton powinna spokojnie wygrać to spotkanie. DW jaki miałbym postawić to 2-0. Dla mniej odważnych proponuję czystą jedynkę bez wydziwiania;) pozdrawiam
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Polski
Spotkanie - Zagłębie L. : Polonia W.
Typ - drużyna gospodarzy , jedną bramką
Kurs - 3,75
Buk - Betsson
Analiza :

Dziś przed nami kolejna walkę o ćwierćfinał PP , naprzeciw siebie staną Zagłębie z Polonią . Polonia W. zagra jednak dzisiaj w mocno osłabionym składzie w zespole jest problem z chorobami , w składzie przeciwko Miedziowym zabraknie Dwaliszwili Szymanka Przyrowskiego oraz Teodorczyka. Wciąż wykluczony jest występ kontuzjowanych: Hołoty, Kiełba, Todorovskiego, Baszczyńskiego oraz Przybeckiego , no ale szanse na grę otrzyma najpewniej Edgar Çani, który po powrocie do Warszawy grał jedynie w końcówkach spotkań dlatego ten mecz będzie więc dla niego bardzo ważny, ponieważ stanie przed okazją do przekonania do siebie trenera .
W lidze obie drużyny obie druzyny dzieli sporo , jednak ten mecz to inne widowisko . Zagłębie w ostatnim meczu ligowym spisało się całkiem przyzwoicie i zremisowali u siebie z Legią 2:2 , co do Polonii to jako pierwszy zespół w lidze pokonał lidera Widzew i to 3:1 jednak jak juz pisałem dzisiaj w zespole spore osłabienia a jeżeli chodzi o spotkania przeciwko Zagłębiu to ostatnio nie idzie im najlepiej bo np.w zeszłym sezonie w spotkaniu 29. kolejki ekstraklasy rozgrywanym w Warszawie lubinianie pokonali gospodarzy aż 4:0.
Zagłębie grało z Polonią 6 razy w Pucharze Polski, 4 z tych pojedynków wygrali Miedziowi, dwa zakończyły się zwycięstwem Polonii. Dwa razy do kolejnej fazy rozgrywek awansowali lubinianie, raz przeszła Polonia.
Przedstawię moze jeszcze ich H2H i tak 26 pojedynków 15-3-8 lepsze Zagłębie , w meczach na terenie Zagłębia 8-1-3 , dlatego mój typ to jedno bramkowe zwycięstwo gospodarzy jak będzie przekonamy się po spotkaniu !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen
Spotkanie: Herning - AaB Ishockey
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w hokejowej lidze duńskiej. Dla gości to dopiero trzecie spotkanie, ale dla gospodarzy to już czwarta potyczka.Gospodarze to aktualni mistrzowie kraju i te rozgrywki zaczęli bardzo niemrawo.Na trzy spotkania wygrali tylko jeden raz i to po dogrywce na własnej tafli.Jednym słowem nie przystoi chyba taka gra na mistrzów.Przed sezonem radzili sobie bardzo dobrze i wygrywali mecz za meczem w meczach towarzyskich.Goście aktualnie okupują 3 miejsce w tabeli po dwóch zwycięstwach.Początek sezonu znakomity, na własnej tafli i przy własnych kibicach ugrali na własną korzyść dwa spotkania.Dziś jednak troszkę już poważniejsze zadanie bo walczą z mistrzami kraju na ich &quot;boisku&quot;.Herning w końcu musi się przełamać i zwyciężyć bez żadnych dogrywek i wrócić do gry.Dlatego też myślę że spotkanie dzisiejsze będzie grą pod dyktando jednej drużyny.I będzie to właśnie drużyna gospodarzy która na własnej tafli i przy udziale swoich kibiców odprawi z kwitkiem przyjezdnych i zgarnie komplet punktów.W końcu musi się przełamać i włączyć się do gry jak na obrońców trofea przystało.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Kontinental Hockey League, Rosja
Spotkanie: Vitiaz Chehov - Torpedo NN
Typ: 1X
Kurs: 1.76
Bukmacher: unibet
Analiza: Czekam i czekam na to pierwsze domowe zwycięstwo gospodarzy i wierzę, że zdarzy się to dzisiaj. Vitiaz po bardzo udanych meczach kontrolnych i dwóch wyjazdowych wygranych na początek ligi znowu przegrywa, tak jak w poprzednim sezonie. A przecież zmieniono sporo w składzie, co więcej w 11 grach zespół zanotował już 3 wygrane, niestety wszystkie na wyjeździe. Poza tym jeszcze 3 mecze, które niestety Vitiaz przegrywał po przedłużonym czasie gry. Dzisiaj kolejny, trzeci mecz z rzędu u siebie i, dla mnie, spora szansa na pierwszą wygraną w domu. Wcześniejsze mecze to 4:5 (AP) z Atlant Mytischi i 0:2 z Lokomotivem. W obu goście mieli przewagę, ale świetnie bronił Kasutin. Dzisiaj 3 mecz z rzedu na swoim lodowisku. Torpedo na razie 9 gier w sezonie. Mieli serię 5 gier domowych, wygrali 3, ale w 4 wyjazdach 4 porażki, w tym 2 po przedłużonym czasie. Zespół spokojnie do ogrania, a akurat w h2h widać, że Vitiaz spokojnie ogrywał tego rywala w poprzednich latach, a przecież ten sezon ma być o wiele lepszy dla tego zespołu. 1X całkiem fajna opcja i dobry kurs, tym bardziej, że Vitiaz jak przegrywa to zazwyczaj po golach w samej końcówce meczu. Czas to zmienić, w końcu wygrać, a Torpedo w sam raz się do tego nadaje.
✅76
 
S 5

sygor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie:Spartak Moskwa - Celtic Glasgow
Typ: X
Kurs:3.75
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Dzisiejszy wieczór obfituje w drugą kolejkę spotkań piłkarskiej LM. Wybrałem spotkanie Spartaka i Celticu. Zacznę od Spartaka-drużyna radzi sobie nieźle na ligowych boiskach, jednak nie bardzo dobrze. Piąte miejsce w rosyjskiej Premier League nie jest wielkim wyczynem. Ostatnio Spartak korzystnie wypada w lidze tylko w meczach ze &quot;słabszymi&quot;-z dolnej części tabeli, w meczach z Terkiem i Lokomotivem nie było już tak kolorowo. Ostatnia postawa w meczu z Barcelona (przegrana 2:3) nie pokazuje raczej ich geniuszu, tylko słabą grę Barcy, która ostatnio potrafi strzelać tylko w końcówkach. Co do Celticu, pierwsze miejsce w lidze szkockiej-na pewno gorszej poziomem niż rosyjska. W meczu z Benficą pokazali, że mogą grać w LM jak równy z równym, zostawiając 1pkt. na własnym terenie. Liczę, że twardy wyspiarski futbol ze strony Celticu poskutkuje na faworyzowany Spartak i goście wywiozą z Moskwy punkt.

H2H:
Sp. Moscow - Celtic 1 : 1
Celtic - Sp. Moscow 2:1d. (1:1)

Po pięcioletniej przerwie remis jak najbardziej możliwy.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia League One
Spotkanie: Hartlepool – Sheffield Utd
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Goście przed rozpoczęciem sezonu byli uważania za jednego z faworytów do awansu (już w poprzednim sezonie byli blisko przegrywają w play-offach) i dalej nim pozostają. Jak na razie są ekipą niepokonaną jednak z aż 6 remisami na koncie i tylko 3 zwycięstwami, daje im to dopiero 8 pozycję jednak strat do wicelidera rozgrywek to tylko 3 oczka. Dziś na wyjeździe podejmują przedostatnia ekipę ligi Hartlepool z 6 punktami na koncie. Dlaczego over, po pierwsze gospodarze w 8 pojedynkach stracili już 15 bramek co jest jednym z najgorszych wyników w lidze, nie najgorzej jest u nich ze strzelaniem bramek bo mają ich na koncie 7. U siebie radzą sobie jak na razie bardzo przyzwoicie 4 mecze bilans 1-2-1, bramki 5:4 – a wiec ciężki przeciwnik który u siebie bramki potrafi zdobywać. Po drugie faworytem są goście którzy wreszcie musza przestać remisować swoje spotkania tak więc takie pojedynki jak dziś jeśli myślą o awansie muszą wygrywać – czyli atakować co może dać szansę gospodarzą na kontrę. Po trzecie goście notują serię 5 spotkań underowych co tej ekipie w poprzednim sezonie przytrafiało się bardzo rzadko myślę że dzisiaj będzie przełamanie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Zagłębie - Polonia
Typ: 2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Polonia gra lepiej w tym sezonie. Mecz z Widzewem nie był dla nich zbyt męczący, więc sądzę, że na zmęczenie dzisiaj narzekać nie powinni. Mam nadzieję, że utrzymali formę sprzed tygodnia, dwóch, bo mecz z Widzewem ciężko mi oceniać pod tym względem. Myślę jednak, że w formie chociażby z meczu z Legią, dzisiaj ograją Zagłębie.
Są dzisiaj osłabieni brakiem Przyrowskiego czy Teodorczyka i Dwaliszwiliego. Ale nie powinno to mieć aż takiego znaczenia. Polonia nie gra dobrze z tego powodu, że ma tych dwóch asów z przodu. Gra dobrze jako drużyna. Moze nawet Wszołek będzie miał więcej miejsca dzisiaj.
Zagłębie.. po przyzwoitym meczu z Legią powinno być pozytywnie nastawione do tego spotkania. Ale ja nie widziałem, oprócz zmasowanej defensywy, jakiś ciekawych ataków w ich wykonaniu. W tym sezonie na razie grali słabo, może i są w nieco lepszej formie obecnie, ale zdołali się zregenerować po meczu z Legią? Nie wiem. Dla nich na pewno to spotkanie było wymagające pod względem fizycznym. Myślę więc, że wygra dzisiaj zespół lepszy, a nim jest Polonia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 5

dzeko1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 kolejka Ligi Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Szachtar Donieck (połowa meczu)
Typ:1
Kurs:2,05
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj rozpocznie się druga kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, pod lupę wziąłem spotkanie Juventusu z Szachtarem, dlaczego? Z prostej przyczyny, bo gram na Juve od początku tego sezonu i co tu dużo mówić - nie zawodzą. Dzisiaj do Turynu zawita drużyna, która w lidze ukraińskiej nie ma sobie równych w tym sezonie, na pewno ekipa, do któej trzeba podejść z dużym respektem, doświadczona w rozgrywkach Ligi Mistrzów - praktycznie co roku są w stawce, jest to również drużyna bardzo poukładana i zarazem nieobliczalna, mająca w składzie kilku bardzo ciekawych graczy jak Douglas, Willan czy Eduardo.Drużynę od kilku ładnych sezonów prowadzi Mircea Lucescu, na pewno trener bardzo ambitny i grający ofensywną, odważną i bez kompleksową piłkę.Z pewnością Szachtar się dzisaj nie wyłoży i nie odda łatwo punktów.Jednak dzisiaj czeka Ukraińców wyjazd do Turynu gdzie kibice, działacze i zawodnicy czekali na rozgrywki Chapmions League 3 lata, a na nowym Juventus Stadium hymn Ligi Mistrzów zabrzmi po raz pierwszy.Dobrze, nie będę owijał w bawełnę, oglądam Juve od początku tego sezonu i przez cały poprzedni i muszę przyznać, że na tą chwilę to zespół Top 4 w Europie jak dla mnie, świetnie poukładany w tyłach, bardzo kreatywny, mający w składzie wilekie nazwiska i potrafiący się podnieść i pokazać charakter jak choćby w Londynie z Chelsea. Ostatnia kolejka Serie A to pokaz siły Juventusu i pokonanie AS Romy 4:1, po 20 minutach spotkania Juventus prowadził już 3:0, dzisiaj gram na prowadzenie Juve do przerwy, bo wierzę i jestem o tym przekonany, że szybko przejmą inicjatywę i postawią swoje warunki jak w meczu z Romą, na pewno takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać by liczyć się w grze o fazę pucharową, są na papierze na pewno zdecydowanie silniejsi i mam nadzieję, że na boisku pokażą dominację od początku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: FC Nordsjaelland - Chelsea FC
Typ: Most booking points / FC Nordsjaelland -5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt

Analiza: W pierwszym meczu grupowym FC Nordsjaelland z Shakhtarem wyłapało 5 żółtych kartek. Śmiem przypuszczać że dziś będzie podobnie. Scenariusz tego meczu widzi mi się w ten sposób, gospodarze będą bronić się za wszelką cenę, a kartki na pewno się posypią. Jedna żółta kartka to 10 pkt także wychodzi na to że wystarczy jedna żółta przewagi dla FC Nordsjaelland i typ wchodzi. Jak dla mnie bardzo kuszący typ.
✅85
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, AFC Champions League, Azja
Spotkanie: Guangzhou Evergrande (CHN) - Al Ittihad (KSA)
Typ: Handicap 0:1 - 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie Azjatyckiej Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Guangzhou Evergrande (reprezentująca Chiny) - Al Ittihad (reprezentująca Arbię Saudyjską). Jest to mecz rewanżowy w fazie ćwierćfinałowej rozgrywek. Pierwsze spotkanie obfitowało w brami i zakończyło się zwycięstwem drużynu Al Ittihad 4:2.
Drużyna gości zakończyła rozgrywi grupowe na 1 miejscu w grupie B z 16 pkt. i bilansem bramkowym 13:4, wyprzedzając drużyny: Baniyas, Pakhtakor, Arabi Doha. Jeśli chodzi o gospodarzy i ich rozgrywki grupowe to grupę swoją (grupa H) zakończyli na 1 miejscu z dorobkiem 10 pkt. i bilansem bramkowym 12:8. Rywalami w grupie byli kolejno Kashiwa Reysol, Jeonbuk Hyundai M., Buriram United. Wynika z tego, że mieli zdecydowanie mocniejszą i wyrównaną grupę z przedstawicielami ligi japońskiej i koreańskiej. W 1/8 finału drużyna gospodarzy wygrała na własnym boisku z przedstawicielem japoni drużyną FC Tokyo w stosunku 1:0. Jeśli chodzi o gości wygrali na swoim boisku z przedstawicielem Iranu, drużyną Persepolis FC 3:0. Ponownie mocniejszym rywalem był przeciwnik gospodarzy. Dlatego pomimo tego, że dotychczasowe rozgrywki (a raczej ich wyniki) w wykonaniu drużyny gości prezentują się okazalej ich droga do ćwierćfinału był zdecydowanie łatwiejsza. Dlatego pomimo pierwszej porażki uważam, że gospodarze odrobią z nawiązką straty. Przewiduje zwycięstwo gospodarzy 3:0. Może 4:1. Trzymam kciuki.
⛔100
 
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Spartak Moskwa - Celtic Glasgow
Typ: połowa/koniec spotkania 1/1
Kurs: 2.45
Bukmacher: bwin
Analiza: W Moskwie zawsze gra się niewygodnie i dzisiejszy mecz nie będzie wyjątkiem w tej regule. Celtic to już nie taka drużyna jak jeszcze jeden/dwa sezony temu. Widać wyraźnie że mają lekki dołek. Ostatnie 3 mecze co prawda wygrali ale co to byli za przeciwnicy? Motherwell,Raith Rovers,Dundee to drużyny z którymi Celtic musiał wygrać. W pierwszej kolejce LM bezbramkowo zremisowali u siebie z Benficą Lizbona i to można uznać za ich sukces. Dziś mecz wyjazdowy więc nie będzie wsparcia własnych kibiców, dodatkowo daleka i długa podróż do Moskwy na pewno da się im we znaki.
Spartak natomiast w pierwszej kolejce grał z faworyzowaną Barceloną i pozostawił dobre wrażenie. Wygrywać do 70 minuty na Camp Nou to potrafią tylko nieliczne zespoły. Choć ostatecznie Rosjanie mecz przegrali pozostawili po sobie dobre wrażenia. Dziś będzie im łatwiej bo rywal innej klasy,mecz u siebie i forma dobra. W ostatnich 2 meczach ligowych strzelili 6 bramek zostawiając w pokonanym polu Amkar Perm (3:1) oraz Rostov (również 3:1) Liczę że w dzisiejszym meczu zostanie podtrzymana ich dobra,ofensywna gra i że zarówno połowa spotkania jak i cały mecz skończy się prowadzeniem/wygraniem Spartaka.
⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Barcelona
Typ: Ile padnie goli między 15:01 a 30:00 minutą? Więcej niż 0,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dzisiaj o 20:45 Benfica zmierzy się z Barceloną. Uważam, że między 15 a 30 minutą meczu padnie przynajmniej 1 bramka. Zwykle w tych minutach pada bramka i tym razem też tak będzie. Co tu dużo pisać, Benfica będzie się bronić, a Barcelona atakować i bardzo prawdopodobne, że któraś z drużyn strzeli bramkę w tej minucie. Kurs jest bardzo ciekawy 2,45, warty zaryzykowania. Barcelona ostatnio dużo traci bramek na początku meczu, a potem nadrabia, także teraz będą chcieli od razu wyjść na prowadzenie i spokojnie męczyć przeciwnika swoją grą(dużo podań). Typ jest o tyle ciekawy, że jest to obojętne czy to Benfica czy Barcelona strzeli bramkę w minutach 15-30.

Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
POLSKA: Polska Liga Hokejowa
Katowice - Cracovia
02.10.2012 18:30
Typ:1
Kurs:2,15
Buk:Unibet

Już dziś odbędzie się 10 kolejka Polskiej Ligi Hokeja, nie pokonana na własnej tafli GieKSa podejmie zajmującą 3 miejsce Comarch Cracovie Kraków. Katowicki GKS w ostatnim spotkaniu zdeklasował GKS Tychy 5:2, grając bez swojego lidera Jareda Browna którego dzisiaj zobaczymy na tafli Katowickiej Satelity. Cracovia natomiast w ostatnim spotkaniu uległa po dogrywce Ciarko Sanok, z którym Katowiczanie na własnej hali wygrali po rzutach karnych. Będąc blisko drużyny Katowic, trudno nie zauważyć również kapitalnej atmosfery w zespole, która ma także nie bagatelne znaczenie. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami na tafli w Krakowie, Cracovia wygrała 5:2, jednak w meczach wyjazdowych nie radzi sobie już tak dobrze i zdobyła tylko 5 pkt w 4 meczach, pokonując outsiderów z Torunia i przed ostatnie Zagłębie Sosnowiec, po dogrywce. Po obejrzeniu ostatniego meczu z Tychami, jestem pewny iż GieKSa zdobędzie w tym meczu 3pkt.
http://obstawianie.com/li...405.htm#1699916
⛔100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : CF Valencia - OSC Lille
Typ: Połowa/Wynik końcowy - 1/1
Kurs: 2.3
Bukmacher: bet-at-home

W ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów spotkają się drużyny CF Valencia - OSC Lille. Obie ekipy w pierwszych meczach doznały porażek, chociaż przegrana Valencii z będącym w mistrzowskiej formie Bayernem Monachium (2:1) ujmy nie przyniosła i widać po tym meczu, że hiszpański klub będzie walczył o 2 miejsce w grupie. Lille zaliczyło kompromitującą porażkę z Bate Borisov na własnym terenie (1:3), co pokazuje w jakim kryzysie znajduje się francuski klub, który w lidze też gra bardzo słabo zajmując dopiero 15 miejsce. Valencia tez nie ma udanego stratu w lidze, bowiem zajmują dopiero 10 miejsce ale ich forma zaczyna rosnąć. Faworytem są Los Ches, którzy nie mogą sobie pozwolić dzisiaj na stratę punktów jeśli myślą a wyjściu z grupy, a to na pewno jest ich plan minimum. Kadra Valencii została wzmocniona przed sezonem kilka solidnymi pilkarzami, którzy będą chcieli udowodnić swoją przydatność na boisku i pomóc osiągnąć zwycięstwo, a etetowy snajper &quot;Nietoperzy&quot;, czyli Roberto Soldado na pewno będzie robił wszystko aby wypracować przewage bramkową na koniec spotkania. Przy słabej dyspozycji francuskiej drużyny, gospodarze nie powinni mieć aż tak wielkich trudności i będą stroną dominującą od początku. Ofensywne nastawienie Valencii powinno dać im prowadzenie już w pierwszej odsłonie meczu, które będą rozsądnie bronić i dążyć do zwiększenia przewagi bramkowej w drugiej połowie.
✅130
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom