>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.09.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Arsenal
Typ: remis (X)
Kurs: 3,40
Bukmacher: bwin

Analiza:

Spotykają się dwa teamy mające za sobą raczej ciężki początek sezonu. LFC po ostrym laniu od WBA zremisowało następnie z ManC. Kluczem do rozgryzienia LFC jest - wydaje mi się - zwrócenie uwagi na zmianę stylu przeprowadzoną przez Brendana Rogersa. Mianowicie piłkarze mają być ciągle przy piłce, wymieniać jak najwięcej podań, podania mają być szybkie i krótkie. Już w pierwszym meczu LFC miało procent skutecznych podań wyższy niż oponent, ale chciałoby się zapytać: co z tego, skoro dostali takie bęcki? Zmiany potrzebują czasu ???? Z City nie było w gruncie rzeczy lepiej, na wyniku zaważyły bardziej nietrafione pomysły Manciniego (ustawienie z trójką z tyłu) i indywidualne przebłyski (wolny Suareza), niż wykorzystanie dobrodziejstw taktyki. Mimo to, po końcowym gwizdku miałem wrażenie, że to właśnie The Reds byli jakby moralnymi zwycięzcami tego spotkania, pokazali, że mogą strzelać bramki.

Natomiast Arsenal nadal bez gola w tym sezonie, o dziwo, a co ważniejsze - bez dwóch ważnych graczy, którzy jednak mogą zostać godnie zastąpieni, aczkolwiek na to również potrzeba czasu. Dwa pierwsze mecze dobitnie pokazały problemy Kanonierów w ofensywie. Mecz z LFC będzie okazją na przełamanie, ale co bardziej interesujące - będzie spotkaniem drużyn polegających obecnie na posiadaniu piłki. Mając na uwadze także historię poprzednich spotkań (LFC nie wygrało u siebie z AFC od 2008, meczu w CL, stosunkowo spora liczba remisów), oczekuję swoistego klinczu w dzisiejszym spotkaniu.

W pigułce -&gt; dwa teamy &quot;szukające siebie&quot;, LFC po remisie z trudnym rywalem (na +), Arsenal jednak mający lepszy bilans ostatnich spotkań i muszący w końcu strzelić: dla mnie remis.

⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Typ: Śląsk Wrocław strzeli powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Forma Śląska zbyt wysoka nie jest, co pokazały mecze z Hannoverem, ale w lidze jest lepiej, gdyż wygrali ostatnio u siebie 2:0 z Koroną Kielce. U siebie Śląsk jest dobrą drużyną, oczywiście jak na naszą ligę. Jeśli chodzi o formę Ruchu, to ona jest tragiczna. Ruch w dwóch meczach stracił aż sześć goli przegrywając 0:4 z Lechem i 0:2 z Widzewem. Gra Ruchu w tych meczach wyglądała bardzo źle. Wątpię, by Ruch się przełamał na trudnym terenie we Wrocławiu. Właśnie dlatego uważam, że strzelenie co najmniej trzech goli przez Śląsk jest całkiem możliwe.

⛔100
 
B 0

bialyy9292

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

W zapowiadającym sie jako hit III kolejki meczu T-Mobile Ekstraklasy, Śląsk Wrocław zmierzy się z Ruchem Chorzów. Śląsk nie najlepiej rozpoczął sezon od porażki z Widzewem, później przyszła wygrana z Koroną 2-0 po dwóch rzutach karnych. Mistrz Polski w nie najlepszym stylu pożegnał się z eliminacjami Ligi Mistrzów przegrywając z Helsingborgs IF 6-1 w dwumeczu, później była kompromitacja z Hannoverem 96 (10-4 w dwumeczu) w Lidze Europy, po czym zwolniony został Orest Lenczyk. Ruch podobnie jak Śląsk zdecydowanie zawodzi, odejście trener Waldemara Fornalika nie wpłynęło dobrze na postawe wicemistrza, który najpierw szybko pożegnał się z Ligą Europy, a następnie zanotował dwie porażki nie strzelając ani jednej bramki, szczególnie dotkliwą przegraną bylo 4-0 z Lechem Poznań w I kolejce. Śląsk zagra bez swojego kapitana Sebastiana Mili oraz braci Gikiewiczów, którzy za obraźliwe przyśpiewki pod adresem Legii nadal są zawieszeni przez komisje ligi. W zespole z Chorzowa nie zobaczymy za to Djokicia i Sadloka ktorzy sa zawieszeni za czerwone kartki.
Zła passa Ruchu musi się kiedyś skończyć i według mnie będzie to dzisiaj. Czy Śląsk po wstydliwej porażce z Hannoverem się podniesie, w dodatku bez trenera Lenczyka, za to z jego byłym asystentem na ławce Pawłem Barylskim ugra chociaż remis-wątpie.
Przewidywane składy według serwisu polskapilka.net:
Śląsk: Kelemen - Kowalczyk, Jodłowiec, Wasiluk, Spahić - Patejuk, Kaźmierczak, Elsner, Cetnarski, Sobota - Voskamp.
Ruch: Perdijić - Kikut, Stawarczyk, Szyndrowski, Lewczuk - Zieńczuk, Starzyński, Malinowski, Janoszka - Jankowski, Piech.

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa Polska
Spotkanie - Lech Poznań : Górnik Zabrze
Typ - suma goli 1 zespołu ? Lech powyżej 2,5 gola
Kurs - 3.30
Buk - Sportingbet
Analiza :

Faworytem dzisiejszego spotkania pomiędzy Lechem a Górnikiem są chyba Lechici którzy w dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie komplet 6 pkt no i te bramki 6:1 , jak wiemy na inaugurację nowego sezonu podejmowali oni u siebie także zespół z Górnego Śląska mianowicie Ruch jak to się skończyło wszyscy wiemy gładkie 4:0 i po sprawie , w następnym swoim spotkaniu pokonali dobrze spisującą się pomimo kłopotów ba nawet rozwiązania klubu Polonię Warszawa na ich terenie 2:1 , widać że chłopaki pod wodzą Mariusza Rumaka grają dobrą no i przede wszystkim skuteczną piłkę . Lech za kadencji Mariusza Rumaka wygrał wszystkie mecze ligowe u siebie dlatego w/g mnie dzisiaj także powinien poradzić sobie z Górnikiem .
Zabrzanie sezon rozpoczęli od wygranej 2:1 w Gliwicach w derbach z Piastem, a potem zremisowali w Białymstoku z Jagiellonią 1:1 . W dzisiejszym spotkaniu trener Zabrzan Adam Nawałka ma trochę zmartwień , musi radzić sobie bez wykluczonego za czerwoną kartkę Krzysztofa Mączyńskiego, a także kontuzjowanego Mariusza Magiery.W zespole Lecha w lepszej sytuacji jest M.Rumak który do dyspozycji ma wszystkich swoich zawodników na dodatek Lech będzie niesiony dużą iloscią swoich kibiców bo prawdopodobnie na chilę obecną sprzedano już 22 tys biletów . No ale i sama hisotria pomiędzy nimi wskazuje że to Lech jest dzisiaj zdecydowanym faworytem , ostatnie zwycięstwo Zabrzan na ul. Bułgarskiej miało miejsce w 2003 roku kiedy to Zabrzanie wybrali tutaj 2:1 , od tego czasu jednak np. przez kolejne 4 sezony to w oby dwóch meczach zarówno u siebie jak i w Zabrzu górą był Lech , w przeszłosci wyniki jakie padały tutaj na Bułgarskiej to np. 3:0 , 4:1 , 3:1 czy 3:2 dlatego przy takiej dyspozycji jaką prezentuje na chwilę obecną Kolejorz liczę że jest w stanie strzelić dzisiaj ze 3 bramki , no ale jak to się zakończy zobaczymy . Pozdrawiam !

⛔100
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Piłka Nożna Dania Superliga
Spotkanie - Randers FC : Horsens
Typ - czas pierwszego gola (1-sza połowa ) 1-15 min.
Kurs - 3.25
Buk - Sportingbet
Analiza :

Na dzisiaj znowu cos z Superligi w Danii , wczoraj na początku chciałem postawić na wczesny gol w meczu ( Silkeborg : Aarhus) jednak nie poszedłem za pierwszą myslą i postawiłem na zwycięstwo gospodarzy i jak to się wszystko skończyło (0:4) dlatego dzisiaj postanowiłem na gol w pierwszym kwadransie spotkania . Piłkarze w Danii lubią szybko zdobywać gole ( przyglądam się własnie tej lidze już od dłuższego czasu ) jak już wspomniałem o wczorajszym spotkaniu to pierwsza bramka to 12 min.
Dzisiaj spotykają się zespoły Randers FC z Horsens , gospodarze 5 miejsce w tabeli i 12 pkt. na swoim koncie w ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie FC Kopenhagę i co to był za mecz , do przerwy wygrywali 1:0 w 61 min 2:1 i .......... w 92 min tracą dwa gole i ostatecznie porażka 2:3 . Horsens natomiast u siebie doznaje bolesnej porażki bo aż 1:4 z Aarhus , goscie są na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 8 pkt. i tutaj rzecz ciekawa goscie spisują się niewątpliwie lepiej w tym sezonie na wyjazdach niz u siebie , w meczach wyjazdowych a było ich trzy nie doznali jeszcze porażki ba nie stracili ani jednego gola 4:0 w bramkach , jeżeli chodzi o gospodarzy to na trzy pojedynki u siebie dwa wygrane i ta ostatnia porażka z FCK . Pojedynki pomiędzy nimi to raczej wychodzą remisowo bo na 18 spotkań bilans 6-7-5 i 23:19 na korzysc Randers jednak inaczej to wygląda na stadionach u siebie bo w meczach na terenie Randers FC 6-2-0 i 15:4 natomiast gdy gospodarzem jest Horsens to ten bilans jest 5-5-0 i 15:8 . W tym roku obie 11 spotkały się w meczu pucharowym na stadionie Randers wtedy padł wynik 2:2 . Dlatego liczę dzisiaj także na sporo goli no i pierwszy gol w pierwszym kwadransie gry . Pozdrawiam !

⛔100
 
B 0

bode

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Francja, Ligue 1
Spotkanie: Lille-PSG
Typ: Lille
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zespół Lille po raz drugi zagra na nowym stadionie i będzie chciało po raz pierwszy wygrać(pierwszy mecz:Lille-Nancy1-1). Obie ekipy po trzech kolejkach zajmują miejsca poniżej oczekiwań. Lille jest na miejscu 10, a PSG jeszcze niżej, dopiero na 15. Po trzech kolejkach zespół z Paryża ma na swoim koncie tylko 3 remisy(dwa po 0-0). Lille też na razie nie przegrało i zdobyło 5pkt. W pierwszej kolejce pokonało na trudnym terenie Saint-Etienne 1-2. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ oba zespoły będą chciały wygrać to spotkanie, ale właśnie własny stadion i doping 50-tyś fanów pomoże piłkarzom gospodarzy. Lille zagra w LM(tak jak PSG) czyli osiągnęli swój cel w tym sezonie dlatego, zagrają na luzie i na pewno zaatakują paryżan. Mecz rozpocznie się o godz 21.

⛔100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Piłka Nożna Brzylia
Godz. 21.00
Spotkanie - Bahia - Sao Paulo
Typ -Sao Paulo
Kurs - 2,40
Buk -Bet365
Analiza :
Witam wczoraj trochę się zawiodłem na Fluminense wygrywając już 2-0 zdołali stracić 2 bramki ale to już przeszłość dziś dojdzie do pojedynku pomiędzy 16 zespołem gospodarzy a 5 drużyną przyjezdnych. Zdecydowałem się postawić ten typ ponieważ oba zespoły w przeciągu ostatniego miesiąca grały ze sobą 2 razy i to drużyna Sao Paulo była 2 razy lepsza pokonując na wyjeździe 2-0 drużynę dzisiejszych gospodarzy i takim samym wynikiem zakończył się mecz w Sao Paulo. Jak dla mnie drużyna gospodarzy nie powinna mieć trudności z pokonaniem gospodarzy ale wszystko jest możliwe (Fluminense:?).Kurs jednak bardzo zachęcający do zagrania typu i ja na pewno zaryzykuje.Drużyna gości ma w kadrze bardzo dobrych zawodników myślę że poradzą sobie z obroną przeciwników i wygrają kolejne spotkanie z zespołem Bahia spodziewam się wyniku 0-2

⛔100
 
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Ol. Marsylia - Rennes
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Witam. Dziś postanowiłem skusić się wysokim kursem na ten mecz Ligue 1. Olympique po 3 meczach ma 3 zwycięstwa (m.in z mistrzem Montpellier). Wygrywając ten mecz Marsylia objęła by pozycję lidera. Prowadzi Lyon, ale ma o jeden mecz więcej rozegrany i zremisował jeden z nich. Natomiast drużyna Rennes zaczęła ligę źle. 2 porażki - co prawda z Lyon i Bordeaux, czyli klasowymi drużynami, ale w ostatniej kolejce ledwo wymęczone zwycięstwo u siebie 3:2 z Bastią. Poza tym myślę, że Marsylia jeśli chodzi o klasę piłkarską jest znacznie wyżej. Grają dziś u siebie o fotel lidera. Sądzę, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną, a kurs jest na tyle atrakcyjny, że warto zaryzykować.

✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 17

jjflores

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Southampton-Manch. Utd.
Typ:2
Kurs:1,5
Bukmacher:Bet365
Analiza
:pierwsze dwa mecze pokazaly że Southampton bedzie walczyc glownie o utrzymanie. W 3 kolejce przyjezdzaja Czerwone Diabły ktore po inauguracyjnej porażce z Evertonem na kolejna wyjazdowa strate punktow nie moga sobie pozwolic. A przecież wzmocniono sklad Van Persim czy Kagawa po to by by dotrzymac kroku sasiadom zza miedzy. Natomiast za Swietymi nie przemawaiaj moim zdaniem zadne argumeny co by urwali Diabłom chocby punkt.Atut lasnego boiska to troche za malo. Pewna dwojka

✅50
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Primera Division
Athletic - Valladolid
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Betclic
Analiza:


Ważny mecz czeka dziś Athletic Bilbao.Baskowie na San Mames podejmą Valladolid.Athletic początek sezonu ma naprawdę nieudany.Sezon rozpoczął od dwóch wysokich porażek.Najpierw na własnym stadionie przegrał 3:5 z Betisem,aby później zostać rozgromionym przez Atletico Madryt aż 4:0.Zdecydowanie lepiej spisuje się beniaminek z Valladolid.Jak na razie ma na swoim koncie komplet punktów po zwycięstwie z Saragossą 0:1 na wyjeździe oraz pokonaniu 2:0 Levante na własnym obiekcie.
W ostatnim tygodniu okienka transferowego z Bilbao odszedł Javi Martinez,który był ważnym ogniwem zespołu w poprzednim sezonie.W klubie pozostał za to Fernando Llorente,który również przymierzany był do odejścia.Znaczącym wzmocnieniem powinien być transfer Aduriza z Valencii.
Największym mankamentem drużyny z kraju Basków jest z pewnością defensywa.W tej formacji dzisiaj także dwie absencje.Nie zagra bowiem Amorebieta i Aurtenetxe.Zapewne zabraknie także Llorente.
W zespole gości zabraknie Mikela Balenziaga.
Beniaminek na razie spisuje się znakomicie.Teraz,jednak czeka ich najtrudniejszy mecz z dotychczasowych.San Mames nie jest łatwym terenem.Athletic to klasowy zespół,mimo osłabień,uważam,że w końcu sięgnie po komplet oczek.

✅110
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Southampton - ManU
Typ: ManU wygra, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ja bym tutaj pogromu żadnego nie szukał. Wiadomo jakie są problemy czerwonych Diabłów. Niekompletna defensywa, która popełniała juz wiele błędów w tym sezonie oraz brak DM-a z prawdziwego zdarzenia powodują, że moim zdaniem Ferguson przyjedzie tutaj po 3 pkt niekoniecznie pokazując jakis wyszukany foutbol. Siegając wstecz często ManU wygrywa mecze na wyjeździe po 1-0, ponieważ Ferguson bardzo dobrze rozgrywa spotkania wyjazdowe. Nie rzuca się na przeciwnika, czeka na jego ruch, troche drażni nieporadnymi akcjami aż w pewnym momecnie kąsi. Do tego jeszcze niezgranie w ofensywie i kontuzja Rooneya nie wskazuja na ofensywene usposobienie ManU w tym meczu. Za to Southampton po świetnym meczu z ManC bedzie chciało pokazać, że przegrana z Wigan to przypadek. Będa grali bardzo ambitnie jak przystało na beniaminka. Będą starali się atakowac, ale ManU w moim przekonaniu bedzie się umiejętnie bronić. Bardzo prawdopodobne jest również inne rozwiązanie. Mianowicie długie przetrzymywanie piłki przez piłkarzy SAF-a bez jakiegoś większego naporu dzieki czmu nie będa narażać się na zagrożenie. Podsumowując, znając Fergusona poustawia swoich piłkarzy tak, żeby tylko to spotkanie wygrali bez większych fajerwerków, gdyz strata punktów w takim meczu może sporo kosztować na koniec sezonu o czym SAF przekonał się w maju. Jak to mówią - byle z tyłu na zero, a z przodu na pewno coś wpadnie.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool – Arsenal HC (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: Expekt

Dziś na Anfield Road rozstanie rozegrany hit 3. kolejki Premier League – FC Liverpool podejmie londyński Arsenal. Drużyna z Liverpoolu przystępuję do tego meczu z 17. pozycji, Londyńczycy z 13. Obie ekipy mają możliwość odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze.

Arsenal jest kompletnie rozbity – transfery jakie zrobił Wenger w miejsce van Persiego kompletnie się nie sprawdzają. W 1. meczu Arsenalu widzieliśmy na boisku marazm, nieudolne ataki, brak zrozumienia. Tylko Gervinho i Cazorla grali dobre zawody. Podolski bez błysku, Giroud zawodzi na całej linii. Gra Metresackera – kompletna porażka, wiele nieudolnych podań. Reszta zespołu wpisuje się w tą fatalną formę drużyny. Jedynym pocieszeniem jest dwukrotne czyste konto Arsenalu. W 2. meczu Arsenal ponownie zremisował 0:0 ze Stoke.

Liverpool skompromitował się z WBA przegrywając na wyjeździe aż 3:0. Szybko jednak The Reds weszli na odpowiednie tory remisując w meczu z Manchesterem City 2:2. Mimo iż mają dwa razy mniej punktów niż Arsenal (2 do 1) to ich grę stawiam wyżej od Kanonierów. Remis z City nie jest wyczynem w obliczu historii tych spotkań – The Citizens zawsze bardzo ciężko grało się na Anfield i remis można uznać za wynik zadowalający ManC. Jednak mimo wszystko 1 punkt zdobyty w konfrontacji z Mistrzem Anglii bardzo cieszy. FCL sprzedało do Stoke Charliego Adama, do WHU Carrolla (jeden z największych transferowych niewypałów) oraz wypożyczyła Spearninga do Boltonu. The Reds grali także w el. LE, gdzie zaprezentowali się przyzwoicie – najpierw ogrywając FK Gomel a później Hearts.

U Kanonierów na bramce stanie Vito Mannone, w obronie nie zagra Sagna oraz Kościelny, w pomocy nie zagrają kontuzjowani Rosicky i Wilshere. O braku van Persiego i braku ciągu na bramkę nie ma co wspominać, widać to po zerowym dorobku bramkowym Londyńczyków.

W ekipie The Reds zadebiutuje Nuri Sahin – gwiazda w BVB zgasła w Realu. Anfield Road to dobre miejsce by ponownie zaświeciła.

FC Liverpool powinien odnieść pewne zwycięstwo nad Kanonierami – jeśli chcą z pamięci kibiców wymazać kompromitacje z WBA na starcie ligi, to ten mecz jest odpowiedni do takiej właśnie rehabilitacji. Jeśli Sahin wniesie nową jakość do gry FCL a manager Brendan Rogers poukłada zespół według swojej wizji, ten sezon może wbrew pozorom być bardzo udany dla zespołu z Liverpoolu. Arsenal jest wielką niewiadomą – myślę, że w końcu wejdą w odpowiedni rytm, jednak kiedy to nastąpi... tego nie wie chyba sam Arsene Wenger.

⛔100
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Sląsk Wrocław- Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expect
Analiza:

Na Stadion miejski we Wrocławiu wybiegną dwie drużyny bez formy.Jednak dla mnie faworytem jest Śląsk. Drugi mecz z hanoverem moim zdaniem potoczył by się inaczej gdyby nie &quot;błyskotliwy&quot; Jodłowiec. Oba zespoły mają fatalną defensywę, niemniej piłkarze z Wrocławia dysponują przynajmniej jakąś ofensywą. Zawieszenie Mili czy Gikiewiczów to nie problem. Obecnie najważniejszą jest sprawa gry Patejuka Soboty, i Mariana Kelemena. Pozostali piłkarze nie wyróżniają się i grają na podobnym poziomie. Na ławce trenerskiej zabraknie &quot;Oro profesoro&quot;. Piłkarze od dawna powtarzali że tego by chcieli, skoro tak to teraz nikt już im nie przeszkadza i muszą udowodnić coś sobie, mediom i byłemu trenerowi. Bowiem jeżeli bez Lenczyka będa przegrywać i okaże się żę to poprostu wina ich słabych umiejętności a nie myśli szkoleniowej, nikt nie zaoferuje im w przyszłości kontraktów. Motywacja zdecydowanie po stronie Śląska, umiejętności piłkarskie również. Dzisiaj we Wrocławiu górą będą gospodarze.

✅105
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, US Open
Spotkanie: Marion Bartoli - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 5,35
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mnie kusi tylko Bartoli z Kvitovą, chociaż wiem, że gra słabo, ale Czeszka robi dużo UE i może dopomóc. Zdaję sobie sprawę, że poprzedni mecz gładko wygrała Petra, liczę, że dziś Francuzka coś zmieni, do tego będzie regularna i może, może. Lekkie value jest. Kurs 5,35? Do wzięcia. Kvitova robi sporo błędów, męczyła się nawet z Cornet i Parmentier, to teraz czas na reprezentantkę Francji z nieco innej ligii, umiejącą grać na hardzie. Zdziwię się, jak to się skończy wynikiem typu 6-2 6-3 dla Petry, będzie dość zacięta gra, myślę.
Polecam zagrać, że Bartoli wygra pierwszego seta i wygra mecz @ 6,00 i wtedy są dwie opcje:
1) jak wygra pierwszego seta, to łapiemy kontrę po jak najlepszym kursie (teoretycznie powyżej 2; w praktyce można poczekać na trochę wyższy), gdy nadarzy się okazja (a nie nadejdzie ona tylko, gdy Marion od początku drugiego seta będzie w plecy)
2) jak przegra pierwszego seta, to gramy na Bartoli 2nd set i za mniejszą stawkę win meczu (kurs powinien być dużo wyższy niż przed meczem)
=Przegrywamy tylko w przypadku 0-2 :sad:

✅400
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Eurobasket Qualification - Men Basketball
Spotkanie: Albania - Finlandia
Typ: over 162,5
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W tym spotkaniu kto wygra wiadomo już teraz. Pytanie tylko jak wysoko goście pokonają outsiderów naszej grupy. Albania gra jak już obejrzeliśmy w meczu z Polską radosną koszykówkę i powinna stracić ponad 100 pkt. W pierwszym meczu Finowie rzucili im 112, co pokazuje tylko potencjał liderów naszej grupy oraz to jaką drużyną są Albańczycy. Patrząc na wyniki obu ekip to Finowie wygrali dotychczas 4 gry, ale tylko w meczu z Albanią zanotowała over dla tak postawionej granicy. Albania zagrała 5 gier, oczywiście wszystkie przegrane i w 4 zanotowała over oprócz pierwszego meczu ze Szwajcarią. Tak czy inaczej to będzie mecz bez obrony, Finowie pewnie po 1 połowie będą mieli przewagę z 20-25 pkt. i w drugiej będziemy oglądali mnóstwo rzutów bez defensywy. Goście powinni przekroczyć 100 pkt., natomiast gospodarze pewnie też ponad 60 pkt. rzucą, skoro w Finladnii trafili 77pkt.

⛔100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Liverpool - Arsenal Londyn
Typ: X2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Arsenal zremisowal ostatnie swoje dwa spotkania w lidze. Ze Stoke 0-0 i sunderlandem tez 0-0. Natomiast Liverpool przegral z West Brom 3-0 i zremiswal u siebie z Manchesterem City. W ostatnim sezonie Liverpool polegl u siebie z Arsenalem i na dodatek na ostanie 10 spotkan tylko trzy wygrali z Arsenalem.






Prawdopodobne składy:

Liverpool: Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Sahin, Gerrard, Allen, Downing, Suarez, Sterling

Arsenal: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Cazorla, Arteta, Diaby, Gervinho, Giroud, Podolski

Kiepska analiza
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao - Valladolid Pierwsza Pierwsza Połowa HT
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza Dzis o godzinie 16:00 w Primera Division dojdzie do ciekawie zapowiadającego sie spotkania pomiędzy Ath. Bilbao a Realem Valladolid. Gospodarze przed tym spotkaniem maja nie ciekawa sytuacje bo na starcie nowego sezonu nie dość ze dwa razy schodzili pokonani to jeszcze z dużym bagażem straconych bramek w pierwszej kolejce Bilbao przegrało aż 4-0 z Atletico Madryt zaś w drugiej ulegli 5-3 z Betisem i dawno nie zaliczyli tak słabego startu. Valladolid całkiem odmienienie przyjeżdża do Bilbao w bardzo dobrych nastrojach bo w pierwszych 2 kolejkach zanotowali dwa zwycięstwa na inauguracje sezonu niespodziewanie pokonali na wyjeździe 1-0 tamtejsza Zaragozę a tydzień temu pewnie przed własna publicznością pokonali Levante 2-0. Mimo fatalnego początku ligowego sezonu faworytem dzisiejszego spotkania jest Athletic bedą chcieli sie odkuć i pokazać ze mały kryzys na starcie nowego sezonu jest juz za nimi dlatego mój typ dziś na Bilbao

⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Club Brugge vs Standard Liege
BTS,
1.70
Bwin

Standard pokazał moc w ostatnich trzech spotkaniach. Początek sezonu słaby, ale teraz zaczęli grać na swoim normalnym poziomie. Zwycięstwa 3:1, 6:2 i 3:2 o czymś świadczą. Dzisiejszy rywal to Club Brugge, który do tej pory nie przegrał (4 wygrane i remis). W 4ech z 5u spotkań stracili gola, a co do Standardu to również w 4ech pojedynkach padł BTS. Dzisiaj mierzyć się będą dwie równe ekipy i jakim cudem miałby i tu nie paść gol po obu stronach :?: ???? Poważniej pisząc nie widzę lepszego betu na ten pojedynek. H2H w kratkę, na 6 ostatnich spotkań 4ty btsy, w tym raz w Brugii. Oba zespoły niezbyt osłabione. Ze strony gospodarzy nie zobaczymy: Tricovskiego (1/0 atk.), Zimlinga (3/0 mid.) oraz wciąż nie ma Stenmana. Goście bez: Bolata i jakoś się bez niego trzymają, ale tracą sporo goli, a także bez Gershona (1/0 def.). Reszta grajków z obu stron raczej pewna występ, a i nie ma w kadrze Clubu Brugge Odjidji (3/0 mid.). IMO oba zespoły wpakują sobie po golu. To najlepszy bet po fajnym kursie. Polecam dość mocno ;)

GL

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, BL
Spotkanie: Bayern - Stuttgart
Typ: dokładny wynik- 1-0,2-0 lub 3-0
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 17:30 Bayern na Allianz Arenie podejmie Vfb Stuttgart. Wczoraj BVB straciło punkty z Norymbergą i piłkarze z Bawarii za wszelką cenę będą chcieli wygrać i odskoczyć swoim największym rywalom. Każdy inny wynik niż wygrana podopiecznych Juppa Heynckesa będzie niespodzianką. W ostatnich 6 meczach pomiędzy Bayernem a Stuttgartem wynik był korzystny dla dzisiejszych gospodarzy. Oba mecze w 2012 pomiędzy tymi drużynami w DFP Pokal i Bundeslidze kończyły się wygraną 2:0. W 1 kolejce Bayern gładko pokonał na wyjeździe Greuther Furth 3:0, i była to 5 piątka wygrana z rzędu od porażki z Werderem Brema w Liga Total Cup, Stuttgart natomiast przegrał u siebie mecz z Wolfsburgiem 1:0.

Przewidywany skład Bayernu
- Neuer; Dante, Boateng, Lahm, Badstuber; Robben, Shaqiri, Gustavo, Kroos; Madżukić, Muller
Przewidywany skład Stuttgartu- Ulraich; Taschi, Pinedo, Booka, Hoogland; Jorgensen, Traore, Gentner, Hajnal; Ibisević, Harnik

⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - Premier Liga
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar
Typ: Dynamo Moskwa -1
Kurs: 2.800
Bukmacher: Pinnacle

Nowa miotła lepiej zamiata. To wyświechtane powiedzenie sprawdza się po raz kolejny, tym razem w przypadku stołecznego Dynama. Koszmarny początek sezonu tej drużyny (5 porażek w pierwszych 5 meczach i ostatnie miejsce w tabeli) nie zwiastował rychłej poprawy. Wystarczyło jednak, żeby drużynę przed 2 tygodniami objął Dan Petrescu (po coś go zwalniał Cupiale?!) i nastąpił wyraźny zwrot. Najpierw, ledwie parę dni po przyjściu Petrescu tak natchnął drużynę, że po świetnym meczu ograła na wyjeździe Lokomotiw (2-3). 3 dni później w kwalifikacjach Ligi Europejskiej zremisował 1-1 z VfB Stuttgart i odpadł z rozgrywek (pierwszy mecz 2-0). Widać jednak jakościową zmianę w grze Dynama, którą można tłumaczyć chyba jedynie „nową miotłą”, bo przecież skład się nie zmienił. Po świetnym wyjazdowym meczu w lidze czas na świetny mecz na własnym stadionie. Okazja ku temu jest nad wyraz sprzyjająca, bo w gości przyjeżdża Kuban Krasnodar, który jest wybitnie drużyną własnego boiska: wygrał wszystkie mecze u siebie (1-0 z Mordovią, 2-1 z FC Krasnodarem, 6-2 z Wołgą) i przegrał wszystkie na wyjeździe (1-2 z Anzhi, 1-2 z Kryliyą Sovetov, 1-2 z Alaniyą Władykaukaz). Jak widać jest to drużyna własnego boiska, na wyjazdach idzie im jak po grudzie. Z kolei pokonane przez nich drużyny trudno nazwać możnymi ligi rosyjskiej. Za to Dynamo, mimo kiepskiego początku, jak najbardziej. Nieporównywalny potencjał ludzki przemawia za gospodarzami, wydaje się, że potrzebowali tylko sprawnego trenera, który ten potencjał wyzwoli. Bo że w Dynamie ma kto grać nikt nie ma wątpliwości: zaciąg zagraniczny Kuranyi, Misimović, Noboa, Dzsudzsak, czy rodzimi gracze jak Kokorin czy Siemszow to piłkarze o uznanej już marce. Myślę, że najwyższy czas, żeby pokazali swoje umiejętności przed własną publicznością, jest na to duża szansa, bo przeciwnik nie wydaje się zbyt wymagający. W kontekście wygranej gospodarzy dobrym prognostykiem może być fakt, że wczoraj młodzieżówka Dynama rozgromiła Kuban 5-0 ( http://fc-dynamo.ru/articles.php?cID=4&amp;amp;articles_type=1?&amp;amp;aID=1974 ). Aż tak wysokiego wyniku się nie spodziewam, ale mimo wszystko stawiam na pewne zwycięstwo „dorosłego” Dynama.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom