>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 02.08.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: RB Leipzig – Aalen
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
Buk: Pinnacle
Godz. 13:00
Analiza:
Wczoraj swoje rozgrywki rozpoczęła 2. Bundesliga, na dziś zaplanowano kolejne trzy spotkania a jako pierwsi wybiegną na murawę gracze beniaminka RB Leipzig którzy będą podejmować Aalen.
Awans gospodarzy na zaplecze Bundesligi nie jest żadnym zaskoczeniem, jest to klub z ogromny potencjałem finansowym sponsorowany przez dobrze wszystkim znaną firmę Red Bull. Tak więc pieniędzy tam nie brakuje wystarczy popatrzeć chociażby na ich stadion. Zespół sposobem gry zdecydowanie przypomina inny zespół sponsorowany przez tą firmę mistrza Austrii Salzburg. Czego można więc oczekiwać po gospodarzach, a no na pewno bardzo ofensywnej gry z myślą by strzelić po prostu o jedną bramkę więcej od rywala. Kolejny atut dla typu to fakt że nawet wysoko prowadząc nie będą odpuszczać i dalej atakować, oczywiście taki styl gry wiąże się z tym że będą zostawiać bardzo dużo miejsca dla rywala w kontrach. Wielkich nazwisk nie sprowadzono jeszcze do klubu ale na pewno tak się stanie jeśli po pierwszej części sezonu będą w czołówce a obecną kadrę na pewno na to stać, bo nikt kluczowy nie odszedł. Ogromny potencjał tego składu oraz preferowany styl mogliśmy oglądać w grach towarzyskich potrafili ograć PSG 4:2, QPR 2:0 czy minimalnie przegrać z Getafe 2:3. Goście to ekipa która rok temu uplasowała się w środku stawki, będą zespołem za mocnym by spaść i za słabym by walczyć o coś więcej. Bardzo podobnie powinno być i tym razem, skład wiele się nie zmienił to znaczy kupiono kilku piłkarzy ale to raczej dopełnienie składu. Nie ma co tu dużo ukrywać typ trzeba opierać po prostu na postawie beniaminka który jeśli nie zrezygnuje ze swojego tylu gry będzie kręcił wysokie overy w tym sezonie.
⛔100
 
devillo 8,1K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
typ: obie strzelą TAK
kurs: 1,90
bukmacher: Expekt
analiza:
Zacznę może od tego, że to spotkanie będzie diametralnie inne w porównaniu do poprzednich spotkań Korony Kielce w tym sezonie. Oba poprzednie zakończyły się wynikiem 0:2 i ekipa Pana trenera Tarasiewicza pozostaje jedyną bez strzelonej bramki po dwóch kolejkach. W tym meczu po pierwsze grają u siebie, przy swoich kibicach, a co najważniejsze Korona nie jest drużyną punktującą na wyjazdach. Jeśli wierząc livesportowi, bo sam już się w tym pogubiłem, to Kielczanie ostatni raz wygrali w roli gości 02.11.2013 r. Co za tym idzie w miarę przyzwoicie punktowali u siebie skoro utrzymali się w lidze. Po drugie dobrze wiedzą jakie dziury mają w obronie, jeśli marzą o zwycięstwie muszą zagrać ofensywnie. Stracili pewniaka do gry w pierwszym składzie Maćka Korzyma, ale dzięki temu mają szansę wcale nie gorsi napastnicy jak Khiżniczenko i Trytyko. Teraz z obiektywu Pogoni - Korona ma chwiejną obronę, nie wydaje mnie się żeby potrafili zagrać na zero z tyłu z drużyną, która w dwóch pierwszych meczach sezonu zdobyła aż 7 bramek i została liderem tabeli. W tym meczu ciężko pokusić się o wytypowanie zwycięzcy, ale over i BTS wydają się niemal pewne.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Goffin - Thiem
2 @ 1,72
Bet365
Goffin świetna seria ale tak naprawdę w tych Chellengerach nie miał zbyt dobrych przeciwników tu w Austrii natomiast wygrał z beznadziejnie grającym Kolbą, z Lorenzim który wygrał dwa razy swoje podanie w całym meczu i z Gonzalezem który przegrał trochę na własne życzenie w decydujących momentach przy swoim podaniu popełniał po dwa podwójne w gemie. No i trzeba zwrócić też uwagę na ilość spotkań rozgrywanych przez Goffina w ostatnim czasie, co na pewno też będzie miało duże znaczenie finale.
Thiem świetnie się prezentuje tu przed własną publicznością dobry mecz przeciwko Monaco i Veselym to co oglądałem. Gram na wygraną Austryjaka.
Powodzenia.
Nieregulaminowa forma typu
⛔100
 
M 6

makubczak

Użytkownik
Dyscyplina: - Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: Górnik zabrze - liczba goli 0
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Europie każdy słyszał już o bardzo dobrej grze Legii w meczu z Celticiem. Skoro na Wyspach o nich słyszeli, to Górnik Zabrze powinien się obawiać dzisiejszego starcia. Goście sprzedali kilku kluczowych graczy, co na pewno odbije się w pewnych momentach w tym sezonie.
W dwóch meczach nowego sezonu Legia zdobyła 3 punkty. Po słabym meczu z GKS Bełchatów w pierwszej kolejce na własnym stadionie, zagrali zdecydowanie lepiej w Krakowie. Natomiast Górnik rozgrywał dwa spotkania u siebie, zdobywając 4 punkty. Teraz jednak jest czas na mecz na wyjeździe, co będzie dobrym sprawdzianem dla psychiki graczy przy fantastycznym dopingu Warszawskich kibiców.
Mój typ jest trochę na przełamanie dla zespołu z Warszawy, ponieważ od dłuższego czasu nie potrafią zagrać na zero z tyłu. Wiem, że po spotkaniu z Celticiem trener Berg będzie chciał oszczędzić paru piłkarzy na rewanż. Jednak mam ogromną nadzieję, na ogromne zaangażowanie drużyny Legii, która zagra skutecznie w ataku, a obrona wreszcie nie popełni rażących błędów.
⛔100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Superpuchar Francja
Godzina: 14:00
Spotkanie: PSG - Guingamp
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No to już ten czas , gdzie wkracza już za niedługo moja ulubiona liga, ale do tego jeszcze czas , więc trzeba się przyjrzeć meczowi pomiędzy paryżanami , a zawodnikami z miejscowości Guingamp. Mecz 19 edycji tego superpucharu rozgrywany jest na neutralnym terenie i to w Chinach dokładnie w Pekinie , a więc w centrum Azji o godzinie 20:00 czasu lokalnego natomiast kibice obydwu zespołów czasu francuskiego o godzinie 14:00 będą mogli kibicować swoim drużyną. Co słychać u zespołów przed tym spotkaniem ? zacznę od zespołu Avant Guingamp. Podopieczni Jocelyn Gourvennec podczas przerwy sezonowej rozegrali cztery spotkania kontrolne i wyszli na remis , ponieważ dwa razy wygrali ( 2:1 Vendee Lucon , 2:0 Stade de Reims ) oraz zanotowali dwie porażki (Chamois Niort 0:2 , Stade Brestois 0:1 ) więc rewelacji nie było choć to tylko mecze kontrolne. Do zespołu dokonano póki co aż siedem transferów , a pożegnano się z czterema ( transfery w Francji do 01 września ) choć nazwiska nie głośne to na taki klub na pewno będą wzmocnieniem zwłaszcza Marveaux z Newcastle. Paryżanie również jak na razie dokonali siedmiu transferów do klubu , a tu już nazwiska głośne (więcej przy analizie 1 spotkania ligowego) a odeszło pięciu i pewnie na tych transferach nie koniec , bo plany są na jeszcze kilku , ale to wkrótce. Mecze towarzyskie PSG rozegrał pięć ( 3:0 TSV Hartberg , 4:3 Videoton FC , 2:1 OGC Nice , 6:2 Kitchee i odniósł tylko 1 porażkę RB Leipzig 2:4) a więc bilans bardzo dobry zwłaszcza , że nie grali optymalnym składem , a jeszcze jeden ich czeka z Napoli. W superpucharze nigdy nic nie wiadomo i to pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2014/2015 , więc nie ma co szaleć , a kurs np. na wygraną PSG nie przemawia ja zagram na ilość bramek dokładnie powyżej 2.5 i jak to w pucharach bywa strzelać można dużo , a jak zespoły utrzymają formę strzelecką z meczów kontrolnych to jestem spokojny o ten typ.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin HA -1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz został tu już przewałkowany na wszelkie możliwe sposoby więc nie będę się rozpisywał.
Nie znoszę grać polskiej ligi, ale kursy są takie że żal nie pograć.
Korona Kielce od początku sezonu gra dno. Dobre wyniki ugrywali ambicją, walecznością, charakterem. Nie zostało z tego już niemal nic. Może z czasem Tarasiewicz zrobi z tego jakąś drużynę, ale na razie wygląda to tak słabo, że trudno oczekiwać by przez tydzień Korona przeszła jakąś kosmiczną metamorfozę.
Oglądałem ich mecz z Bełchatowem. Druga połowa z gatunku tych o których trzeba jak najszybciej zapomnieć. GKS pilnował wyniku, a zawodnicy Korony grali tak jakby to oni mieli korzystny rezultat. Do przodu absolutne zero. Ta drużyna nie ma w ataku absolutnie żadnych atutów. Ostatni walczak właśnie odszedł (Korzym).
Co innego Pogoń, która zaczęła sezon z hukiem. Wygrali bardzo trudne spotkanie z Podbeskidziem. Teraz Podbeskidzie to taka stara Korona. Pogoń potrafiła odwrócić tam losy meczu. Kolejny mecz u siebie i wysoka wygrana ze Śląskiem.
Rozpędzona drużyna przyjeżdża grać z taką, która wygląda jakby jej ktoś zaciągnął ręczny.
Nie pograć minimalnego handi z zapleczem w postaci zwrotu po takim kursie, to byłoby niestosowne ???? więc gram ;)
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcarska Super League
Godzina: 17:45
Spotkanie: Thun - Basel
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie interesuję się specjalnie ligą szwajcarską, ale jako człowiek, który interesują się ogólnie światową piłką nożną wiem, że drużyna z Bazylei w ostatnich latach całkowicie zdominowała krajowe rozgrywki, ponadto w Europie prezentuje się z bardzo dobrej strony. W tym sezonie raczej nie spodziewam się zmian. Sezon dopiero się zaczął, ale najlepiej od początku dokładać zwycięstwo po zwycięstwie, żeby później być może sezon był spokojniejszy.
Dla drużyny Thun będzie to 4. mecz w tym sezonie, dla Basel- 3., obie drużyny mają po 6 pkt, z tym, że gospodarze dzisiejszego meczu przegrali już jedno spotkanie z obecnym liderem, czyli z FC Zurich, która to drużyna ma na koncie na razie komplet 3 zwycięstw. Klub z Bazylei natomiast wygrał 2 dotychczasowe spotkania i myślę, że będzie chciał dotrzymać kroku FC Zurich, by później tę drużynę wyprzedzić. Straty punktowe na początku sezonu nie są im potrzebne, tym bardziej że nie rozpoczęli jeszcze rywalizacji w rozgrywkach europejskich, więc mimo, że rywal wydaje się być w niezłej formie, liczę na pełną motywację i pewne zwycięstwo Bazylei, która jednak jest co najmniej półkę wyżej od gospodarzy. Już na początku sezonu trzeba pokazać pozostałym ligowcom, że nadal są najmocniejszą drużyną.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 0

n0_name

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: KV Kortrijk - St.Liege
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bah
Witam
Na dziś wybrałem spotkanie 2 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Belgi pomiędzy zespołem gospodarzy Kortrijk i obecnym mistrzem kraju St. Liege. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna przyjezdnych, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon wygrywając pewnie z drużyna Charleroi 3-0 oraz remisując 0-0 w eliminacjach do LM z Panathinaikosem. Drużyna gospodarzy swój pierwszy mecz w lidze przegrała 2-0 z Waregem. W okresie zdecydowanie lepiej wyglądała drużyna gości która grała ze zdecydowanie lepszymi zespołami ( St Etienne, PAOK, Aalborg) notując w tych spotkaniach 2 wygrane i jeden remis co według mnie jest bardzo dobrym wynikiem. drużyna gospodarzy w okresie przygotowawczym do sezonu grała 2 spotkania, które wygrała ale nie byli to zbyt wymagający przeciwnicy.Jeżeli drużyna St Liege chce obronić tytuł mistrzowski to nie może sobie pozwolić na stratę punktów z ligowymi średniakami do, których na pewno należy zaliczyć ich dzisiejszych rywali dlatego pewnie stawiam na zwycięstwo gości. Na koniec dodam tylko że w ostatnich 5 spotkaniach drużyna St. Liege wygrywał 4 razy przy czym przegrała tylko raz. Spotkania z poprzedniego sezonu:
Kortrijk - St.Liege 1-5
St.Liege - Kortrijk 2-0
Pozdrawiam ✅130
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Stanford
Godzina: 23:00
Spotkanie: S. Williams - A. Petkovic
Typ: 2
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Kontunuuje wczorajszą myśl Tarkiego i Abraxasa, z Ivanovic sie nie udało niestety choc mecz był zacięty i nie tak dużo brakło. Osobiscie grałem wczoraj na Petkovic z Venus i dalej twierdze ze Serena jest bez formy i warto to wykorzystać. Ogólny bilans między dziewuchami to 3-0 w strone lepszej z sióstr. Andrea jest w gazie, wygrany turniej w Austrii 3 tyg temu. W Wimbledonie porażka z późniejszą triumfatorką. Szanse oceniam 50-50 więc kurs 4,50 biore w ciemno
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 liga czeska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zlin - Trzyniec
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet 365
Analiza: Typ czesto statystyczny. Po spadku z ekstraklasy obu druzyn obie beda chcialy jak najszybciej chcial powrocic do elity. A nic tak nie buduje jak dobre wrazenie w 1 meczu zwlaszcza u Siebie. H2H 5:eek:ne:4 dla Zlinu. Lecz zawsze Zlin gry gral u Siebie wygrywal. Przekonuje Mnie gra u Siebie, Fajny kurs i zwyciestwa u Siebie z ta druzyna.
⛔100
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Drużynowy Puchar Świata - finał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dania (-11) vs Wielka Brytania
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Duńczycy to dla mnie faworyci dzisiejszego finału, Brytyjczyków z kolei stawiam na drugim biegunie czyli ostatnim, czwartym miejscu. Obie reprezentacje wygrały swoje półfinały co w przypadku tych drugich mocno mnie zaskoczyło. Wyspiarze dziś już nie będą mieli tak łatwo. Dochodzą Polacy, reprezentacje Danii i Australii pojadą w najsilniejszych składach, a Norfolk Arena zostanie zastąpiona przez obiekt przy Sportowej. Poza Tajskim nie widzę nikogo kto mógłby w Bydgoszczy dobrze zapunktować. Dziś nie ma słabiaków więc to Brytyjczycy będą stanowili tło dla pozostałych reprezentacji.
Duńczycy od wielu lat są głównymi rywalami Polaków w walce o tytuł (od 2005r. 6 zwycięstw Polski przy 3 Danii). W tym sezonie radzą sobie naprawdę dobrze i nie zdziwię się jeśli wygrają dziś w Bydgoszczy. W półfinale pojechali bez liderów; Pedersena i Iversena. Wygrali zdecydowanie, a Anders Secher mógł wybrać dwójkę, która dołączy do nich w finale. Będą to zawodnicy dla których obecny sezon jest niezwykle udany. Kildemand lata, a Korneliussen wszędzie solidnie punktuje.
Dziś powinni wypunktować Anglików, podobnie jak Polacy i Australijczycy.
Uważam, że zajmując 2 miejsce (przy dobrym układzie nawet 3) Duńczycy i tak są w stanie pokryć handicap dlatego polecam ten typ.
✅95
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Soccer » Czech Republic » Synot liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Slovacko - Bohemians 1905
Typ: X2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem goście są tutaj niedoceniani. Zagrali dobre zawody w derbach Pragi ze Spartą, przegrywając tylko 1:2. Widząc w jakim gazie jest Lafata i spółka, to naprawdę bardzo przyzwoity wynik. Slovacko na inaugurację przegrali wygrany mecz. Do przerwy prowadzili 1:0, by w drugiej odsłonie między 74 a 76 minutą stracić dwie bramki. W ubiegłym sezonie nie grali u siebie jakoś porywająco i czysto piłkarsko patrząc przez pryzmat 1 kolejki i spotkań towarzyskich, Bohemians może w tym meczu namieszać i zdobyć jakieś punkty.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Emirates Cup
Spotkanie: Arsenal - Benfica
Typ: over 2,5
Kurs: 1,71
Data: 02.08.2014
Godz: 17:20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Obrona Arsenalu - Bellerin, Chambers, Monreal, Gibbs - wystarczajaco przekonuje mnie do grania na over. Miałem okazje ogladnac kilkanascie minut wystep Kanonierow przeciwko NY i nie wygladalo to za obiecujaco w defensywie. Wiele bledow, brak zorganizowania i dodatkowo Monreal wystepuje na boisku na ktorej nigdy nie gral. To ogromny argument. Benfica zagra szybko i ofensywnie, poniewaz kibice oczekuje dobrego spotkania. Z drugiej stronie Arsenal wyglada mocno z przodu. Skrzydla szybkie, ciekawe zorganizowania w środku pola, więc Sanogo powinien otrzymać wiele podań. Reasumując swoje przymyślenia - mecz wydaje sie na plus dwie bramki, Arsenal zrobi wszystko zeby wygrac Emirates zas Benfica zeby sie glownie pokazac. Myślę, że obie druzyny stworzą świetne jakościowo widowisko jak i ofensywne.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 4.0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Każdy z nas jest zaskoczony slaba postawa Korony w pierwszych dwoch meczach, lecz warto wspomniec, że oba spotkania Kielczanie grali na wyjezdzie, i dopiero dzis w 3 kolejce wracaja na swoj stadion, na ktorym goscic beda Pogon, rewelacje dwoch pierwszych kolejek.
Zazwyczaj nie zagladam do statystyk z poprzedniego sezonu, ale dzis zrobie wyjatek gdyz od kilku juz sezonow pomiedzy tymi druzynami nie pada mniej niz 3 gole, a czasem i pokrywaja overy 3 i 4. Liczę ze i dzis tak będzie. Pogon za wszelka cene bedzie chciala wykorzystac slaba postawe Obroncow Korony i skompletowac 9pkt, a gospodarze bedą dązyc do zdobycia pierwszych oczek w sezonie, wiec jesli szybko zobaczymy gola, to mam nadzieje, że gra sie zaostrzy i gole bede padac jeden za drugim. Po cichu licze na wynik 2-2 lub 3-2 dla Korony.
Pogon w dwoch ostatnich swoich meczach pokrywala over 4,5 wiec mysle ze dzis ni będzie inaczej. A kurs naprawde kuszący. Juz samo over 1,5 po kursie 1,4 jest swietne na poodbcie tripla ???? pozdrawiam
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina:
17:30
Spotkanie: Brest - Naftan
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przeglądając dzisiejszą ofertę, którą zaserwowali nam bukmacherzy, w oko wpadł mi mecz w białoruskiej lidze. Dziś naprzeciw siebie staną drużyny Brestu i Naftana. Dla mnie dość pewnym faworytem na to spotkanie jest drużyna przyjezdnych - Naftan. Zacznę od formy obu drużyn. Drużyna gospodarzy - Brest legitymuje się następującym bilansem ostatnich 5 spotkań: porażka, zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, remis. Drużyna dzisiejszych gości natomiast: zwycięstwo, remis, porażka, porażka, remis. Jak widzimy żadna z drużyn ostatnimi czasy nie jest regularna, jednak odrobinę lepiej prezentuje się drużyna Naftana. Wziąłem pod uwagę również to jak drużyna dzisiejszych gospodarzy prezentuje się grając na własnym stadionie, mimo wszystko trzeba przyznać, że grają dość dobrze (pewnie stąd te wysokie kursy wystawione przez buków), notują bilans: zwycięstwo, zwycięstwo, remis, porażka remis. Natomiast drużyna Naftan na wyjeździe prezentuje następujące rezultaty: remis, porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, porażka. W ogólnej tabeli również zaznacza się duża przewaga dzisiejszych gości, mianowicie drużyna gospodarzy Brest zajmuje 10 miejsce, natomiast Naftan 4. Wszystkie mecze bezpośrednie do tej pory były bardzo zacięte. 3 razy wygrywał Brest, 2 razy padał remis. Gdy tak jak dziś Brest był gospodarzem, raz wygrali, drugi raz padł remis. Niemniej jednak myślę, że dziś ta niekorzystna statystyka dla drużyny Naftana zostanie poprawiona, obliguje ich do tego duży wyższy potencjał kadrowy i możliwości. Kurs ciekawy, zachęcam do grania.
✅105
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Carol Zhao vs Kristyna Pliskova
Typ: 1
Kurs: 5,00
Buk: Bwin
Analiza:
Rozpoczynamy kwalifikacje do turnieju głównego w Montrealu. Zawodniczki niżej sklasyfikowane, aby dostać się do turnieju głównego muszą przebrnąć przez eliminacje. Jestem zdania, że wypatrzyłem ciekawe spotkanie. Na korcie numer dziewięć dojdzie do kanadyjsko-czeskiego pojedynku. Faworytką nie jest zawodniczka gospodarzy, jednak po spadkach kursów można zaobserwować, że może o warto na nią zagrać. Jest to młoda 19-letnia zawodniczka, praworęczna, oburęczny backhand. W dotychczasowej karierze odniosła triumf w grze podwójnej podczas juniorskiego Australian Open w 2013r. Najwyżej w rankingi była na 404 miejscu. Obecnie plasuje się na 421 pozycji. W kwalifikacjach startuje z dziką kartą. W poprzednim turnieju w Stanford dostała się do turnieju głównego. Przeszła przez trzy rundy eliminacji pokonując Siniakova ( co było sporą niespodzianką), Shamayko, a w ostatniej rundzie Belgijkę Wickmayer wygrywając pierwszego seta 6-2, w drugim natomiast przy niekorzystnym stanie Yanina skreczowała. Turniej główny to od razu wejście na głęboką wodę, gdyż trafiła na samą Anę Ivanovic. Pomimo walki zdołała ugrać zaledwie dwa gemy. Dziś więc gra w Montrealu. Pliskova ostatnio notuje fatalną passę, przegrała trzy mecze z rzędu. Dziś niby jest faworytką, ale nic nie wskazuje na to, aby pewnie wygrała. Będzie to z pewnością wyrównane spotkanie. Zhao gra u siebie co dodatkowo wpływa na motywację. Uważam, że może zrobić niespodziankę zarówno kibicom, jak i psikusa bukmacherom-powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 0

imsolucky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Usa, Waszyngton
Godzina:
21:00
Spotkanie: Donald Young - Milos Raonic
Typ: Tie-Break w meczu: Tak
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Cześć. Niniejszym, po dwóch miesiącach obserwowania Was, przystępuję do zabawy. Swój pierwszy typ uargumentuję jednak bardzo szybko. Ostatnie 3 mecze Raonica wyglądały tak:

Jack Sock - Milos Raonic : 6-7; 6-7
Lleyton Hewitt - Milos Raonic : 6-7; 6-7
Steve Johnson - Milos Raonic : 6-7; 2-6

Czyli jak widać 5 tie-breaków na 6 rozegranych setów. Myślę, że szansa jest spora, kurs niezły, więc jeśli się young nie posypie - będzie i value ;).

Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
anzelmo 246,8K

anzelmo

Użytkownik
02 Aug 2014, 20:30 Soccer » Poland » Ekstraklasa » Legia - Gornik Z.
Czy Piech strzeli bramkę?Nie
kurs 1,46
Betsafe
No jak dla mnie promo- typ dnia kiedy Piech strzelił gola w lidze...chyba nie pamiętają najstarsi górale z niego jest taki napastnik ze...niestety kolejny nietrafiony napastnik w Leguni po SA i innych.Piech grał dobrze w Ruchu teraz to cień zawodnika potrzebuje dużo sytuacji bramkowych, brak strzału z dystansu dzisiaj jeśli dostanie szanse to nie sadze żeby ja wykorzystał...u nas tylko słabszy jest lado drewno- Dwaliszwili..Górnik raczej nastawi się na kontrę(stały fragment)wiadomo jak do takich meczy podchodzą takie drużyny... wiec wielu sytuacji z gry Piech nie powinien mieć gra jeden na jadanego przeciętna- cóż tu można jeszcze napisać raczej karnego nie dostanie. Berg pewnie wystawi miks tep czyli skład rezerwowy... po takiej Legii nie wiadomo co sie spodziewać... liczę na walkę i skromne 2-1 ale Piecha na liście strzelców nie widzę...czy on strzeli gola z e(L)ka na serducho w jakimś oficjalnych ważnych rozgrywkach meczu wątpię...
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 0

p69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CZECHY: Synot liga
Godzina:
20:15
Spotkanie: Sparta Praga - Jihlava
Typ:
Sparta Praga hc azjatycki -1.5, -2
Kurs:
1.78
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sparta Praga lubi strzelać golei mimo gry w LM powinna bez problemu pokryć handicap. H2H na korzyść gospodarzy a ostatnie 2 mecze to wygrane w stosunku 4:1(ostatni mecz w maju). W walce o mistrzostwo nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów na własnym boisku, a ich ofensywna gra powinna przynieść efekt w postaci kilku strzelonych bramek.
kiepska analiza
 
M 14

mazvr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Botafogo RJ - Cruzeiro
Typ: Handicap, Cruzeiro -1.5
Kurs: 3.70
Data: 2.08.2014 ; 23.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: 13 kolejka brazylijskiej pierwszej ligi. Pojedynek Botafogo(miejsce trzynaste w tabeli -12 pkt) z Cruzeiro(miejsce pierwsze 28 pkt) zdecydowanie na korzyść graczy z Cruzeiro.Trochę statystyk. Gospodarze mają bilans meczy 3-3-6. Grają średnio - zdarza im się przegrać z zespołem na końcu tabeli , ale również zremisować z kimś wyżej. Natomiast Cruzeiro gra doskonale, ogółem bilans 9-1-2. Mają cztery wygrane z rzędu w lidze. Ich zwycięstwa kończą się zazwyczaj wysoko, dlatego gram z handicapem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom