>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.08.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Örebro SK - Halmstads BK
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 02.08.2014
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 17 kolejkę szwedzkiej Allsvenskan.
W mieście Örebro liczącym prawie sto dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców na Behrn Arena mogącym pomieścić czternaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Örebro Sportklubb założonym w 1908 roku o barwach czarno-białych a w gości z miasta Halmstad liczącego niecałe sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1914 o barwach niebiesko-czarnych a mianowicie Halmstads Bollklubb.
Örebro SK rozegrało w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobyło 16 punktów po 3 zwycięstwach, 7 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje 13 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 18-24.
Halmstads BK zdobył 14 oczek w swoich 16 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 5 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie przedostatnią 15 pozycje w szwedzkiej Allsvenskan, bilans bramek 18-29.
Gospodarze zagrali w tym sezonie u siebie 8 razy zdobywając 10 oczek po 2 wygranych, 4 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Behrn Arena 10-10.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 8 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 remisie oraz 7 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 4-19.
Mecz odbędzie się w dolnych rejonach tabeli pomiędzy drużynami które moim zdaniem będą walczyły do końca o utrzymanie w najlepszej lidze piłkarskiej w Szwecji a w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi zespołami w mieście Örebro wszystkie z tych meczy wygrywali zawodnicy gospodarzy, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 6:1.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Örebro Sportklubb będzie walczyc w tym sezonie o utrzymanie i potrzebuje punktów u siebie z takimi rywalami jak tragiczny na wyjazdach Halmstads BK któremu ostatnio w mieście Örebro nie idzie i w tym sezonie ma na wyjazdach bardzo dziurawą obronę a Halmstads Bollklubb no cóż na wyjazdach w tym sezonie gra bardzo tragicznie i straciło już 19 goli w delegacjach i dodając do tego że ostatnie 3 spotkania w mieście Örebro przegrali to typ w tym spotakniu może być raczej tylko jeden czyli wygrana gospodarzy na swoim Behrn Arena i moim zdaniem tak się stanie.
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Stanford (USA), twarda
Godzina: 5:00
Spotkanie: Williams S. (Usa) - Ivanovic A. (Srb)
Typ: Ivanovic +1.5 sets
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bardzo dobrze zapowiadający się pojedynek 1/4 finału pomiędzy liderką WTA Sereną Williams, a piękną Serbką Aną Ivanovic. Los sprawił, że dziewczyny spotkają się już w tym roku po raz trzeci, bilans 1:1, wygrana Amerykanki w Rzymie na Clayu w 3 setach, w tym samym stosunku lepsza w Melbourne na hardzie okazała się Ana. Moim zdaniem typ warty ryzyka, gdyby Serena była w gazie, w dobrej, optymalnej formie to bym sie w ogóle nie zastanawiał nad tym typem. Jednak w tym roku gra poniżej oczekiwań, wygrane tylko 2 turnieje, w Miami i Rzymie, tylko tyle, bo tak utytułowana zawodniczka potrafiła wygrywać w tamtym i poprzednich latach zawody za zawodami. Williams w pierwszej rundzie miała wolny los, w drugim spotkaniu pokonała Czeszkę Pliskovą, która potrafiła się postawić Amerykance tylko w pierwszym secie, i ostatecznie przegrała 7:5 6:2. O Ivanovic nie będę dużo pisał, ten sezon jest w porównaniu do poprzedniego o wiele lepszy, wygrane trzy turnieje WTA, dwa na hardzie, jeden na trawie, forma bardzo dobra, stabilna, nie widać już aż tak problemów z koncetracją i psychiką u Serbki. Tutaj dobre spotkanie z Lisicką i rewanż za porażkę na Wimbledonie, wygrana w 2 setach, dzisiaj w nocy w kolejnej rundzie nie dała szans mało znanej zawodniczce z Kanady i oddała jej zaledwie 2 gemy. Serena jest do ogrania, jest to zupełnie inna zawodniczka w porównaniu do poprzedniego sezonu, w tym roku dała już się pokonać 2 x Cornet, raz Cepelovej i właśnie podczas Australian Open Serbce. Jutro liczę na bardzo wyrównane spotkanie, nie sądzę, że Amerykanka diametrialnie poprawiła swoją formę, nawet jeśli jej gra wygląda ciut lepiej, to przy obecnej formie Ivanovic spokojnie stać na urwanie seta, tak jak miało to już miejsce w dwóch dotychczasowych spotkaniach w tym roku. Osobiście nie zdziwi Mnie zupełnie porażka Sereny, nawet mimo tego, iż gra przed własną publicznością. Na koniec napiszę, że typ nie jest kierowany sympatią do Any Ivanovic, która jest moją ulubioną zawodniczką, staram się omijać spotkania w wykonaniu mojej pupilki, jednak dzisiaj uważam, że kurs zdecydowanie warty gry.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska
Spotkanie: Korona-Pogoń
Typ: Pogoń wygra 1 golem
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Godzina: 18:00
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną zespoły Kieleckiej Korony oraz Szczecińskej Pogoni. Na początku kursy wystawione przez bukmacherów oscylowały w granicach 2.70 na obydwa zespoły, teraz kurs na ekipę gospodarzy spada, tylko nie rozumiem dlaczego, ponieważ w Kielcach jest coraz gorzej, Korona straciła swojego najbardziej wartościowego zawodnika , jakim bez wątpienia jest Maciej Korzym , któremu zaproponowano aby poszukał sobie nowego pracodawcy , ponieważ jego kontrakt jest za wysoki, w przodzie zostaje tylko Przemek Trytko, który jednak w ostatnim czasie nie znajduję się w wyborowej formie, Kielczanie mają 0 punktów zamykaja polską ekstraklasę piłkarska . Przeciwieństwem jest ekipa Pogoni , która zajmują pozycję lidera wygrała dwa dotychczasowe spotkania, strzeliła sporo bramek, teraz jeszcze zyskała swojego najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu, króla strzelców Marcina Robaka, Stawiam że wygraja goście , myślę że różnicą jednej bramki.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 5:00
Spotkanie: Williams Serena - Ivanovic Ana
Typ: Ana Ivanovic
Kurs: 4,06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mam podobne zdanie co znawca Tarki. Porównując ich spotkanie z Rzymu a spotkania, które rozegrały w poprzednich rundach w Stanford nasuwa się tylko jeden wniosek, jutro nad ranem naszego czasu Ana powinna poradzić sobie z Serena. Williams po prawie skandalu, którego udało się jej uniknąć przez oficjalną niedyspozycje spowodowaną chorobą wraca na korty twarde, na których już poległa w tym sezonie w meczu na AO z oczywiście Ivanović. Przerwa, mecz z Pliskova szczególnie w pierszym secie wyglądał fatalnie w wykonaniu Sereny, ospała, kiepskie poruszanie się na korcie, drugi set już lepiej, w ważnych momentach ratuje ją świetny serwis.
Ana w tym sezonie prezentuje się nadzwyczaj dobrze,nie notuje już głupich porażek. W meczu z Lisicki pokazała świetny tenis, w ogóle mecz stał na wysokim poziomie, no może przesadziłem mecz, ale pierwszy set, tak. Świetne wymiany, szybkość poruszania się po korcie, którym Ana mocno bije obecnie Serene.
Obecnie Williams według mnie nie będzie w stanie wytrzymać takich wymian jak w meczu w Rzymie, będzie szukać kończących uderzeń co obarczone jest błędami. Jeśli tylko Ana poradzi sobie i zagra dobrze na returnie wygra ten mecz.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
tenis ATP HARD
spotkanie V. Pospisil - S .Giraldo
godzina mecz zaplanowano na 3.15
typ zwycięstwo Giraldo
kurs 2.23
buk pinnacle
Typ dość ryzykowny gdyż zawodnik z Kolumbii najlepsze wyniki ma na mączce , ale na hardzie i trawie też niezle sobie radzi , ostatnio pokonał niemca Beckera na Hardzie tego samego z którym Pospisil ostatnio przegrał na trawie.Moim zdaniem mecz 50 na 50 zwłaszcz że jeszcze nigdy ze sobą nie grali.Ranking i umiejęstności zblizone.Wczoraj Pospisil pokonał Berdycha ale wyglada że na to że ma na czecha jakiś patent bo ma lepsze h2h ale Berdych czasami przegrywa mecze w głowie.Nie szalał bym ze stawką ale spróbuję w stronę Santiago Giraldo , ciekawa rzecz wszyscy bukmacherzy faworyzują Pospisila a williamhill wystawił na obu kurs 1.83 może tam ktoś mysli podobnie do mnie.
Mały suplement do postu Tarki16 zgadzam się ze Ivanovic dzisiaj powalczy z Sereną ja poszedłem w over gemowy a za drobniejsze na win Serbki z hendicapem i jeszcze drobniejsze na czysty win, na pewno będzie fajny mecz powko wszystkim:)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Premier League
Godzina:20:30
Spotkanie: M.Zaporoże - Hoverla Uzhorod
Typ:1
Kurs:2.15
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:

Metalurg Zaporoże zakończył ostatni sezon na 14 miejscu, ale w tym właściciel zapowiedział, że jego zespół zajmie w czolowej szóstce ligi . Przyszli do zespołu dobrzy gracze jakości jak Pashaev i Lyopa z Karpat Lwów Lysytsky z Howerli.Zatrzymano też kluczowych graczy np: Jurij Shturko najlepszy strzelec (27/6). Mają dobrego trenera Tarana, który jest znany z wcześniejszej dobrej pracy w Kryvbassie.
W pierwszejkolejce przegrali z Szachtarem 0:2, więc bardzo im zależy na zdobyciu w tym meczu kompletu punktów w domu. Goście zaś mają duże problemy finansowe i najlepsi gracze druzyny w większości już opuścili zespół -Razvan Cocis (18/3), Vitali Balashov (10/1), Damien Le Tallec (20/1), Witalij Buyalsky (18/2), Ołeksij Szewczenko (1/0 GK), Wiaczesław Sharpar (9/3), Marius Niculae (13/3), Cristian Oros (16/0), Sotirios Balafas (20/1), Wołodymyr Yezerskiy (8/0).Ci co pozostali nie otrzymują pensji od 6-7 miesięcy i mają zamiar w tym meczu nie zagrać , jeśli nie otrzymają wynagrodzenia. Ukraińska Federacja piłki nożnej chce wykluczyć zespół z Premier League.Myślę,że ten mecz to spokojne zwycięstwo gospodarzy.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Piłka nożna, Meksyk
Godz: 2:30
Queretaro - Pachuca
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bet365
Pachuce gra sie lepiej na wyjazdach pokazali to na przykładzie dwóch pierwszych meczy, kiedy wygrali pierwszy w Cruz Azul 0-1, potem u siebie przegrali 0-1 z Monterrey, ktory jest w swietnej dyspozycji na poczatku sezonu trzeba zaznaczyć. Wieśniaki z Queretaro to śmieszna druzyna, o tragicznej obronie. Ich przygoda w nowym sezonie wygląda tak ze stracili juz 6 bramek w 3 meczach, a jak doskonale pamietam 3 miesiace temu czyli nie tak dawno przegrali własnie z Pachucą 3-4, po tym jak do 75 minuty prowadzili 3-0 Nie dziwie sie ze tak sie stalo bo Pachuca pokazała ze potrafi grac swietnie z kontry w późniejszych meczach, ogrywając na wyjeździe UNAM 2-4, przegrywajac 2-4 z szalonym Santos laguna, po tym jak w pierwszym meczu PO wygrali 2-0, nastepnie 2-3 z Leonem no i wspomniane 1-0 z Cruz Azul na poczatku tego sezonu. Co ciekawe przy tym u siebie wygrali tylko 1 z 4 meczy, czyli wiadomo ze wolą wyjazdy gdzie moga grac z kontry. Jak Queretaro zagra u siebie ofensywnie to znowu polegnie. Uratuje ich tylko spokojna gra i defensywna, pytanie tylko czy mają taką umiejętność?
⛔100
 
L 3

lucjano11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazil, Serie B
Godzina: 21:20
Spotkanie: America-RN - Santa Cruz
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
America to drużyna która jest obecnie w środku tabeli ale ma ambicje i szanse aby wbić się do ścisłej czołówki. Mecze u siebie przeważnie kończą z over 2.5 a kto ma strzelać jak nie America która jako gospodarz często wygrywa. Santa na wyjazdach sobie nie radzi,zwycięstwo raz na ileś a tak to same porażki lub marne remisy. Jak dla mnie czysta 1.
kiepska analiza
 
N 14

nixonpol

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Emirates Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: Valencia - Monaco
Typ: 2 AH(-1)
Kurs: 3,55
Bukmacher: BET365
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z Emirates Cop pomiędzy Valencią i Monaco.
Zacznę od aktualnej formy obu drużyn. Są one bowiem w trakcie przygotowań do sezonu. Valencia ma ewidentny problem z formą, bo na 4 mecze wygrała tylko jeden ze SpVgg Bayreuth, które gra w Regionalliga Bayern i zajmuje ostatnie miejsce, mając po 5 spotkaniach tylko jeden punkt. Więc przeciwnik wcale nie był mocny, co więcej strzelili im nawet bramkę. Natomiast jeśli chodzi o formę Monaco to nie pozostawia ona złudzeń, idą jak burza wygrywając wszystkie mecze sparingowe. Monaco jest uznawane za kandydata do wygrania ligi francuskiej a także LM. Nie ma co ukrywać są po prostu mocni. Dlatego stawiam na nich w tym meczu. A stawiam na nich z handicapem, dlatego że w ostatnich meczach strzelają dużo bramek a co najważniejsze odnośnie handicapu to system rozliczania w Emirates Cup. Bo ten turniej jest dość specyficzny. Zwycięzcą zostanie ten, kto w dwóch meczach zgromadzi najwięcej punktów, w tym turnieju każda zdobyta bramka jest premiowana punktem ekstra. Tak więc jest po co strzelać bramki. W szczególności że drugi ( i ostatni zarazem) mecz w tym turnieju Monaco zagra w niedziele z gospodarzem turnieju Arsenalem.
⛔100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Challenger Cortina
Godzina:
10:00
Spotkanie: Gimeno-Traver vs Troicki
Typ: Troicki wygra mecz
Kurs: 1.53
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Troicki jak na razie zalicza udany powrót do tenisa. Widać, że wykorzystał przymusowy rozbrat z tenisem na treningi a nie na zabawę. Gra pewnie, dobrze serwuje, nie popełnia za dużo błędów. Brakuje mu czasem jeszcze instynktu na korcie w trudniejszych sytuacjach. Normalnie zawodnik, który prezentuje taki poziom nie szlaja się po Challengerach, no ale cóż, trzeba piąć się w górę rankingu. Widziałem jego wszystkie mecze po powrocie oprócz tego przegranego z Verdasco i jeżeli zagra tak z Gimeno jak zagrał np z Thiemem to powinien bez nerwów wygrać. Jeszcze słówko o Hiszpanie. Widziałem jego mecz z młodym wilkiem Coricem i mimo pewnego zwycięstwa(6:1 w drugim secie) to nie podobała mi się jego gra. Ratował się trochę serwisem no i Coric pomagał jak mógł popełniając dużo UE. Gimeno to typowy challengerowiec i w starciu z takim zawodnikiem jak Troicki według mnie nie ma szans. Na koniec przytoczę statystkę, której ja osobiście aż tak nie gloryfikuję ale podam, bo może kogoś to zainteresuje: H2H 3:0 dla Troickiego w tym raz na nawierzchni ziemnej, czyli na takiej jak w jutrzejszym meczu.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? Challenger Vancouver
Godzina 1:00
Kokkinakis vs Ward
Typ: Ward
Kurs: 2,15
Buk: Unibet
Kokkinakis to mlody 18letni Australijczyk. Zajmuje 216 miejsce w rankingu ATP z bilansem na hardzie 17-8. sezon 2014 jest dla niego bardzo udany. W Vancoouver w pierwszej rundzie ogral 7-5 6-4 Wang(126ATP, 18-10Hard, w tym 5 wygranych w futuresie) oraz w drugiej po zacietym pojedynku 6-4 6-7 6-4 De Voest(635ATP 7-6Hard). Ward ma 27lat jest 157na swiecie z bilansem 11-8 hard i zadnego meczu w futuresie. Po srednim poczatku sezonu, zaczyna lapac wiatr w zagle. Tydzien temu doszedl do finalu gdzie przegral z Duckworth. W samym Vancouver ogral Wolmarans6-3 6-4(489ATP 26-8 Hard) w drugiej dostal wo od Odesnik. Mysle ze dzieki temu mogl odpoczac po dlugim turnieju w Lexington. Moim zdaniem Ward zlapal forme i poradzi sobie z utalentowanym rywalem.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Major Soccer League
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kansas City - Philadelphia
Typ: Kansas City -1 HA
Kurs: 2.08
Bukmacher: Bet365
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie amerykańskiej ligi piłki nożnej, w które zmierzy Kansas City obecny lider konferencji wschodniej przeciwko Philadelphii Union. Dwie drużyny z wielkimi aspiracjami, jednak to Kansas City, według statystyk i na papierze okazuje się drużyną lepszą. Nie przegrali jak dotąd od czterech pojedynków, ani nie zremisowali, nie zostawiając rywalom żadnych szans. Mają jeden punkt przewagi nad drugim DC United, lecz jeden mecz więcej, dlatego dziś otwiera się przed nimi szansa powiększenia ewentualnej przewagi z nie zbyt wymagającym rywalem jakim jest Filadelfia. Jak dotąd Kansas City w pięciu ostatnich meczach tych drużyn trzy razy zwyciężył i dwa razy przegrał, jednak 4 z nich odbywały się na boisku Philadelphi, więc moim zdaniem porównanie H2H ma tu mało do powiedzenia. Kansas City łącznie jest warte prawie 9 mln euro, może nie mają gwiazd z europy w swojej drużynie, ale widać, że są bardzo zgrani. Podobnie ekipa z Philadelphii Union są warci prawie 10 mln euro, a mimo to zajmują obecnie siódme miejsce w lidze. Doskonała sytuacja, aby podnieść przewagę nad DC United. Myślę, że nie będzie szczególnych problemów ze zwycięstwem. Polecam!
⛔100
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Godzina: 3:15
Spotkanie: Giraldo - Pospisil
Typ: Giraldo
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie, po niezrozumiałym dla mnie kursie. Zgoda, Pospisil ograł wczoraj bez mydła Berdycha, który chyba odpuścił ten mecz, bo tak katastrofalnie go grającego nie widziałem. Z drugiej strony fajne spotkanie rozegrał Pospisil i co ważne potrafił wykorzystać słabość Czecha. Jednak mimo wszystko stawiam na Santiago, który od jakiegoś czasu gra bardzo fajnie. Szybka nawierzchnia z pewnością nie należy do ulubionych obydwu panów. Pierwszym symptomem dobrej gry Giraldo było ogranie Benjamina Beckera, który na hardzie radził sobie całkiem przyzwoicie. Wczorajszy mecz Santiego z Estrellą przypominał trochę rzeź niewiniątek (nie mam tu na celu nawiązywać do tematów religijnych, tylko nieco oddać charakter i klimat tego spotkania). Kursy bardzo wyrównane, mecz wg mnie 40/60 na korzyść południowoamerykańskiego tenisisty, dlatego idę w jego kierunku.
Powtórzony typ
⛔100
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sochaux - Orleans
Typ: BTS - obydwie drużyny zdobędą bramki
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
W pierwszej kolejce Ligue 2 spadkowicze zeszłego sezonu Ligue 1 podejmą na swoim terenie ekipę Orleans która w zeszłym sezonie awansowała do Ligue 2 ;]. Na sam początek spotkanie na pewno dość ciekawe. Ciężko powiedzieć w jakiej formie są obie drużyny. Bilans gospodarzy w ostatnich meczach towarzyskich to 1/1/1. Goście natomiast rozegrali tylko jedno takie spotkanie w którym to przegrali 2-1 z Rennes (Ligue 1, 12 miejsce w tabeli na koniec sezonu). Z racji tego stawiam na to że obydwie zdobędą bramki. Myślę że gospodarze jak i goście strzelą przynajmniej po jednej.
Obie drużyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. W końcu to nowy sezon i dla obu ekip nieznany teren. A kto wygra? Pewnie lepszy... ;]
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Toulouse - Ath. Bilbao
Typ: 1dnb
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bilbao 2 dni temu wygrało z Benficą 2-0. No właśnie... 2 dni to mało czasu na regenerację, poza tym w środę już kolejny sprawdzian.
Bilbao na ten mecz wystawia drugi skład. Jak się nie mylę to jeden lub dwóch zawodników będzie, którzy grali z Benficą. Dodam, że skład na Benficę był chyba najmocniejszy jaki mogli wystawić.
Do Francji pojechało 16 zawodników, w tym zdecydowana większość to zawodnicy grający dość mało w pierwszej drużynie, podstawowi w rezerwach lub przychodzący na zasadzie transferu(nowi). Tylko trzech, max czterech to podstawowi gracze.
Taka ekipa Bilbao grałaby zapewne w Segunda Division i byliby gdzieś w połowie tabeli.
Bilbao B gra w Segunda B (czyli tak jakby 3 liga; patrząc, że Primera to pierwsza), ale że gra tam 3 zawodników podstawowego składu pierwszej drużyny + 3 z innego klubu (mogą okazać się podstawowymi w tym sezonie) to można ich do Seugnda &quot;przenieść&quot;
To tak mocno w teorii, takie porównywanie.
Ogólnie chodzi mi o to, że kurs 4,0 na Toulouse (Francuski średniak), które gra u siebie, jest dobrym kursem. Ja jednak gram z dnb, czyli w przypadku remisu - zwrot.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Pogoń
Typ: 2DNB
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co z tą Koroną? Pytam serio, może mi ktoś na tym forum odpowie. Mecz z Zawiszą i Bełchatowem - bilans 0 pkt i 0 bramek. Stracili natomiast 4. A i tak tą powinni być zadowoleni że nie więcej, bo gdyby Ślusarski był skuteczniejszy.... W grze Korony nie widać było jakiejkolwiek komunikacji między zawodnikami. Zobaczcie skróty tych poprzednich meczów z Zawiszą i Bełchatowem. Czy na prawdę poszczególnych akcji nie dało się zablokować ja wiem... w środku pola! Co do ich skuteczności w ofensywie odwołam się do meczu z GKS gdzie oddali 3 (słownie trzy) celne strzały na bramkę. Jak się nie strzela na bramkę to jak można myśleć o wygraniu meczu? A Pogoń w gazie. 4:1 ze Śląskiem to fantastyczny wynik. Łącznie w 2 kolejkach strzelili już 7 bramek. Porównajcie to z symbolicznym 0 Korony. No i ten Frączczak... Gra super, raz uderzy z dystansu, innym razem obiegnie przeciwnika na sprincie, albo poda bardzo inteligentnie. Duży plus dla tego pana. No dobra Panie Trzeci. Pan pisze że Korona bleee a Pogoń super to dlaczego 2DNB a nie zwykłe 2. Analizując ten mecz znalazłem 2 argumenty które mogą przechylić szale w stronę Korony. 1) Grają u siebie - pierwszy raz w nowym sezonie. Nie wiem jak sobie poradzą. 2) Pogoni zawsze w Kielcach było ciężko. Dlatego uznałem że 2DNB to fajny zakład, ale również można poszukać tutaj over 1,5 gola gości lub over 2,5 w meczu.
ZWROT
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tenis, ATP Waszyngton
Godzina: 03:15
Spotkanie: Vasek Pospisil - Santiago Giraldo
Typ: Pospisil
Kurs: 1,71
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Widziałem, że dość sporo osób idzie w stronę Kolumbijczyka, jednak zastanawiam się dlaczego. Tutaj Vasek ma po swojej stronie więcej argumentów i nie wiem czemu podniosły się kursy. Serwis, poruszanie się, wymiany, nawierzchnia to główne argumenty przemawiające za Kanadyjczykiem. Wczoraj kapitalny mecz z Berdychem, gdzie Czech nie grał tak tragicznie jak można się spodziewać. Co prawda serwis nie siedział na optymalnym poziomie, ale trzymanie piłki w korcie zmuszało do błędów Thomasa. Giraldo pokonał w tym turnieju Beckera i Estrellę, więc oboje daleko odbiegają poziomem od wczorajszego rywala Kanadyjczyka. Nic za mną nie przemawia w grze Santiago i przegra ten mecz moim zdaniem. Kurs dobry, więc gramy.
✅71
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Seattle Mariners @ Baltimore Orioles
Typ: Orioles -2,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Powtórka z serii która odbyła się w dniach 25-27.07, tyle że od dziś gracze będą rywalizować w Baltimore. Wówczas zespoły zanotowały następujące rezultaty:
Baltimore Orioles @ Seattle Mariners: 3-2
Baltimore Orioles @ Seattle Mariners: 3-4
Baltimore Orioles @ Seattle Mariners: 2-1
Baltimore Orioles @ Seattle Mariners: 4-0 (Chen podstawowym miotaczem w BAL)
Dzisiaj miotają: Chen (Orioles; 11-3; ERA 3,92) i Elias (Mariners; 8-8; ERA 4,31).
Roenis Elias to stosunkowo młody, nieopierzony P który... dziś obchodzić będzie urodziny. Czy będzie to dla niego dodatkowa presja? Moim zdaniem - tak. Z Orioles ma w dobytku 1 run i 4 hits przy 18 podejściach. Ponad połowa rzucanych przez niego piłek to Fastballe, ćwierć stanowią Changeupy i ćwierć podkręcone. Jest dość przewidywalny.
Wei-Yin Chen w tym sezonie rozkwita. Poprzednie lata to stałe doskonalenie i podnoszenie poprzeczki (pomimo nie jakiegoś mega fajnego ERA, nigdy nie miał bilansu ujemnego). Super rzuca przeciwko Cano, najskuteczniejszemu graczowi Mariners (tylko 1 RBI na na 22 at bats). Jego rzuty są bardziej zróżnicowane niż Eliasa, bo umie także narzucić fajne slidery.
Jak widać w wyjazdowej serii Orioles poradzili sobie dość gładko. W meczu z udziałem Chena dość łatwa wygrana, po 4 punktach zdobytych w 3 inningu.
Wilgi z bilansem 0,561 liderują w AL East Division uciekając Blue Jays. Mariners powoli żegnają się z play-offami mając współczynnik 0,519 i dopiero trzecią pozycję w AL West Division (za Oakland 0,617 i Angels 0,598).
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są, i powinni być gracze Orioles. Dodatkowo amerykańscy eksperci z cbs sugerują over 8 (co innego, że myślą o +1,5 na Mariners, ale to ich głupota :p ). Moim zdaniem tym razem zobaczymy mocno overowe spotkanie ze strony gospodarzy. Następująca po sobie czwórka Markakis-Machado-Jones-Cruz będzie zmorą Eliasa i dużą szansą na spore zdobycze punktowe. Wygrana Orioles jest jednak dość błahym typem. Dziś ich zwycięstwo powinno być przekonujące, dlatego decyduję się na zagranie handicapu. Tylko -2,5 z racji gospodarzenia i możliwości odpuszczenia ostatniej połówki inningu.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, International Champions Cup
Spotkanie: Real Madryt- Manchester United
Typ: Obie strzelą &amp; powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Jutro ostatnie spotkania fazy grupowej mało znanego turnieju International Champions Cup. Grupie A przewodzi Manchester United. Grupę zamyka Real Madryt. Wiadomo póki co jedno, Real nie zagra w &quot;finale&quot; albowiem awansuje tylko jedna ekipa. Stawka jednak jest warta wysiłku. Im więcej spotkań z wymagającymi rywali tym teoretycznie lepsze przygotowanie do nowego sezonu, możliwość wypróbowania nowych strategii i taktyk.
Turniej towarzyski więc podejście nie takie jak w sezonie. Kadry obu ekip mocne jeszcze nie w pełni składowo ale z tym co mają już teraz, można się spodziewać sporo zamieszania pod obiema bramkami. Myślę, że te 3 gole lajtowo wpadną i jednocześnie obie coś strzelą,
pozdrawiam
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom