>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.08.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Europa League
Spotkanie: KRC Genk - Aktobe
Typ: 1, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Po krótkiej przerwie powracam do zabawy ???? . Na pierwszy ogień postanowiłem
postawić lekko ryzykowny aczkolwiek warty uwagi zakład. Spotkanie kwalifikacyjne do Ligi Europejskiej
to mecz, który na pewno przyniesie emocje. KRC Genk jest zdecydowanym faworytem owego spotkania,
które odbędzie się o 20:00. Konkrety; Aktobe to drużyna z Kazachstanu o której głośno nie jest.
Figuruje na 6 pozycji w tabeli rozgrywek w Kazachstanie.
KRC Genk to wyjadacz z Belgii o tej drużynie można już trochę więcej powiedzieć, bo jest co.
Fejm nie gra w meczach, ale myślę ze drużyna z Belgii nie pozwoli sobie na przegraną w pierwszym meczu z Aktobe.
Przewiduję, że ich celem jest jak najlepiej wypaśc w pierwszym spotkaniu, żeby w rewanżu skoncentrować się
na tym jaka jest pogoda, a nie wyniku.
W poprzednich meczach obie drużyny grały przeciętnie, z naciskiem na patrzenie przez pryzmat tego, że drużyna z
Belgii miała poważniejszych rywali.
Wynik przewiduję na 3:0, 3:1, bo strzelenie tylu goli Aktobe nie powinno być zbytnim wysiłkiem dla graczy Genk.
✅ 100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga Europejska, Kwalifikacje
Spotkanie:
Twente - Mlada Boleslav
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.78
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

W zespole Mlady jest mnóstwo absencji z powodu kontuzji, m. in zabraknie obu podstawowych stoperów Smejkala i Rolko, lewego obrońcy Radko Sirla, a z przodu najbardziej doświadczonego w zespole Marka Kulica i kapitana Jana Chramosty. Trener będzie musiał uzupełnić skład o jakichś młodych zawodników. Mlada pokonała w poprzedniej rundzie islandzki Thor (4-0 w dwmeczu), zespół na poziomie amatorskim. Jednak w swojej obecnej sytuacji personalnej z Twente nie powinna mieć wiele do powiedzenia. Holendrzy w pierwszej rundzie najpierw tylko zremisowali 1-1 z Interem Turku, marnując seryjnie dobre sytuacje (dom) ale w rewanżu rozgromili Finów 5-0. Forma rośnie, za 10 dni rusza Eredivisie więc powinna byc już bliska startowej. Nie ma istotnych osłabień. Po zawodzie jaki sprawili Tukkers swoim kibicom w spotkaniu z Interem Turku dzisiaj można się spodziewać lepszego występu i rozstrzygnięcia tego dwumeczu już w 1 starciu. Dla mnie pewna wygrana Twente.
✅ 78
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, LE
Spotkanie : AIK - Lech
Typ : remis po pierwszej połowie
Kurs : 1,89
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Nie będę mówić tego samego co poprzednicy, że polska liga jest słaba, czy jakieś inne farmazony nie trzymające sie kupy i tematu..graja jak grają..typ na czuja. Myślę, że gospodarz tego meczu czy AIK przede wszystkim nie będzie chciał tracić bramek, lecz zapewne 1 lub 2 bedzie musiał strzelić. Ale Lech o tym wie i także bedzie się bronic. Pierwsza połowia to bedzie rozpoznanie rywala i gra na 0 z tyłu. W tym meczu zadecyduje przypadek, bo oba zespoły nie kwapią sie do strzelania miliona bramek :0
✅ 89
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, godz. 18.35
Spotkanie: SD Padres @ CIN Reds
Typ: 2 [hc 1,5:0]
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Reds w ostatnim czasie są nie do zatrzymania. Seria 9-1, ale to nic, bo 63 wygrane na dzień dzisiejszy daje im miano najlepszego zespołu całej ligi MLB. To pokazuje, że Padres mogą dzisiaj liczyć się z kolejną porażką. Co więcej w tym sezonie Reds wygrali 5 z 7 rozegranych spotkań. W tej serii co ciekawe Pradres zdobywają wiele punktów na Great American Ball Park,bo 11, 6 i 4 i wygrali pierwszy mecz.Jednak dzisiaj seria powinna zakończyć się wynikiem 3:1, bo starterem gospodarzy będzie najrówniejszy pitcher Reds Johnny Cueto, RHP 13-5, 2.39 ERA. Ten zawodnik w 11 z 21 gier dał rywalom 1 albo 0 runs. Co prawda ostatni mecz przeciętny, bo Rockies dał 4ER, ale z Padres tak wielu szans gości nie będzie bo pałkarze tego zespołu nie odbijają zbyt wiele (7,92hits/mecz i 3,7runs/mecz). Ross Ohlendorf, RHP 3-1, 5.05 ERA to pitcher gości. W tym sezonie 35.1IP gry i 21 oddanych runs.
✅ 109
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Spotkanie: FC Dila Gori - Anorthosis Famagusta
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,60
Buk: Tobet
ANALIZA:
Wczoraj idealnie trafiłem typ na Dinamo, które wygrało na wyjeździe 0:1 z Shriffem. Teraz ryzykuję i stawiam na Cypryjczyków, którzy powinni bez problemów poradzić sobie z Gruzinami i odesłać ich do domu po pierwszym spotkaniu. Co prawda goście sporo pozmieniali w swoich składach, ale liderem ofensywy będzie na pewno znany nam z EURO 2012 - Jan Reżek, a do tego &quot;dorzucam&quot;: Toni&#39;ego Calvo, który miał gdzieś trafić do Polski. Innym &quot;polskim&quot; akcentem będzie Mosha Ohayon, który nie sprawdził się w Legii.
Gospodarze. Szczerze nie wiem czym mogą zaskoczyć. Zaskoczyli juz raz w dwumeczu z Arhaus. W ofensywie zagra na pewno Mate Vatsadze, który debiutował niedawno w kadrze swojego kraju z ... Polską! Podobno dobrym bramkarzem jest Chorwat - Marin Skender, który w swoim kraju grał dla Osijeku i NK Zagreb.
Kilka słów podsumowania. Pomimo dobrego dwumeczu z Dunczykami nie daję dzisiejszym gospodarzom szans w starciu z Cypryjczykami. Drużyny z tamtego kraju graja zawsze do konca, nigdy nie murują bramki w znaczeniu dosłownym.
POLECAM! ????
✅ 60
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
Piłka nożna , 02.08.2012 godz. 20.45
spotkanie : Eskisehirspor - OL. Marsylia
typ : over 2.5
kurs : 2.50
bukmacher : bet365
analiza:
dziwia mnie tak wysokie kursy na to spotkanie , gdyz druzyna z marsylii jest tutaj zdecydowanym faworytem i z pewnoscia beda chcieli juz w pierwszym meczu zapewnic sobie awans do kolejnej rundy , natomiast gospodarze dzisiejszego meczu beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony przed swoja publicznoscia wiec i oni powinni cos ustrzelic . Ostatnie 5 meczow eskisehirsporu :
26/07-12 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Johnstone vs. Eskisehirspor 1:1
19/07-12 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Eskisehirspor vs. Johnstone 2:0
12/05-12 Süper Lig, Grupa Liga Europejska Sivasspor vs. Eskisehirspor 1:3
06/05-12 Süper Lig, Grupa Liga Europejska Eskisehirspor vs. Buyuksehyr 3:1
03/05-12 Süper Lig, Grupa Liga Europejska Bursaspor vs. Eskisehirspor 3:2
5 meczy i 3 overy . natomiast w ich ostatnich dwoch spotkania nie padly overy gdyz spotykali sie oni z druzyna Szkocka - St.Johnstone , ktora jak wiadomo preferuje styl defensywny . Natomiast jesli przeciwnikiem gospodarzy jest druzyna prederuja styl ofensywny to mysle ze w tym meczu powinny pasc conajmniej 3 bramki
Powodzenia
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Olimpiada mezczyzn 22-15, 2.08.2012
Usa - Nigeria (1polowa)
typ: Usa over 52 pkt
1,85
Williamhill
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy fazy grupowej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, reprezentacja USA spotka sie z Nigerią. Zdecydowanym faworytem spotkania sa oczywiscie Amerykanie, przedstawiciele najsilniejszej ligi swiata. Bukmacherzy nie wystawili nawet kursow na ich bezposrednie zwyciestwe, uwazaja, ze porazka Amerykanow jest w tym meczu po prostu niemozliwa i chyba tak rzeczywiscie jest, musialoby dojsc chyba do konca swiata, zeby Amerykanie tego spotkania nie wygrali. Ja jednak zajme sie nieco innym typem na to spotkanie, a mianowicie overem punktowym u Amerykanow. Uwazam, ze jest on bardzo prawdopodobny. Amerykanie na tym turnieju rzucaja sporo punktow. Dobrze broniacej Francji rzucili 98 oczek, a ekipie podobnego pokroju co Nigeria - Tunezji 110 oczek. Mysle ze bedziemy dzis swiadkami rekordu w ilosci zdobytych punktow przez Amerykanow na tym turnieju. USA gra widowiskowo, przyjemnie dla oka, w nastawieniu wyraznie bardziej ofensywnym, wiec over punktowy jest tutaj bardzo prawdopodobny. Licze dzis na dobra skutecznosc amerykanskich gwiazd, a co za tym idzie wysoki wynik po ich stronie.
✅ 85
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: APOEL - Aalesund
Typ: APOEL [wygra do zera]
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Kiedyś wstydem byłoby dla gości odpaść z ekipą reprezentującą Cypr, jednak jak widać doświadczenie jest w cenie i zawodnicy u schyłku kariery też mogą być groźni. Zaczynając od wartości obu ekip, jest to 18 mln dla Cypryjczyków, i 10 dla norwegów. Jednakże wycena gospodarzy jest mało obiektywna, bowiem uwzględniany jest w niej potencjał na przyszłość, na który wpływa wiek. W poprzedniej rundzie el. LE Cypryjczycy pokonali u siebie słowacką Senicę 2:0, na wyjeździe z kolei wygrali 0:1. Wtedy bardzo chciałem na nich stawiać gdy grali u siebie, ale nie odważyłem się ostatecznie pograć na wielokrotny dokładny wynik. Obejrzałem jednak całe spotkanie, i jestem pod wrażeniem. Może nie było to spotkanie jednostronne tak jak z Wisłą, ale dominacja była od samego początku dla gospodarzy. Można by mówić, że nie rozpoczęli jeszcze sezonu, że nie są w optymalnej formie. Jasne, gdyby zagrali trochę skuteczniej to mogłoby być bramek jeszcze więcej. Ważne jest dla mnie, że drużyna przypomina kolektyw, środek pola jest solidnie poukładany. Ciężko będzie tutaj norwegom, również ze względu na warunki atmosferyczne o utrzymanie wysokiego tempa. Z wypowiedzi wynika jasno, że znają swoje miejsce w szeregu i przyjechali tutaj, by stracić jak najmniej bramek, by wynik dwumeczu nie był przesądzony już przed rewanżem. Tak się składa, że miałem okazję śledzić ubiegłoroczny mecz AZ Alkmaaru z Norwegami, gdzie była kompletna deklasacja o czym mówi chociażby wynik 6-0! Z albańską Tiraną udało im się w poprzedniej rundzie zremisować na wyjeździe 1-1, jak będzie teraz ? W lidze norwegowie radzą sobie bardzo słabo, po 17 spotkaniach mają 23 punkty, a ich bilans na wyjazdach to 0-4-4, 6:12. Reasumując to pomiędzy drużynami jest może nie przepaść, ale bardzo solidna różnica. Lokalna prasa ciężko widzi szanse Aalesundu w tym spotkaniu, ja podobnie liczę na wygraną APOELU bez straty gola. Zagrałem znów kombinacyjnie, bo rynek na DW był wczoraj zdecydowanie bardziej obrotowy.
⛔ 100
 
doriann 4

doriann

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Igrzyszka Olimpijskie
Spotkanie: Brazylia - USA
Typ: USA
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Juz dzisiaj o godzinie 21:00 dojdzie do spotkania pomiedzy dwoma druzynami, ktore sa w gronie faworytow do zlotego medalu. Mysle, ze bedzie to widowiskowe spotkanie, ktore nie skonczy sie w 3 setach, lecz mam nadzieje, ze zwyciesko wyjdzie z tej potyczki druzyna Stanow Zjednoczonych. Obie druzyny zagraly do tej pory po 2 spotkania na tych igrzyskach i obie wygraly swoje mecze po 3:0, jednak Brazylia pokonala w dosc kiepskim stylu jedna ze slabszych druzyn tych mistrzost Tunezje, a potem rozprawila sie 3:0 z Rosjanami, jednakze gdyby nie fatalne zagrywki w tym mecuz Rosjan, to mogloby skonczyc sie inaczej, w koncu nie zawsze ma sie ponad 20 bledow serwisowych. Z kolei USA rozprawilo sie dosc pewnie 3:0 z Serbia, a nastepnie 3:0 z calkiem niezlymi Niemcami, gdzie tylko w 1 secie mogli poczuc sie zagrozeni, dwa pozostale sety bez historii. Stany Zjedonoczne to tez finalisci ostatniej ligi swiatowej, gdzie ulegli naszym siatkarzom, z kolei Brazylia od jakiegos czasu forma nie imponuje. Mysle wiec, ze dzisiaj po zacietym boju, moze nawet w 5 setach ale wygraja Amerykanie. Powodzenia.
✅ 150
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis – Challenger Manta
Spotkanie: Maximiliano Estevez – Greg Jones
Typ: 1
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek III rundy tenisowego turnieju mężczyzn Challenger Manta rozgrywanego na twardej nawierzchni w którym to zmierzą się Argentyńczyk Maximiliano Estevez z Australijczykiem Gregiem Jones. Argentyńczyk w ostatnim czasie całkiem przyzwoicie prezentuje się na twardej nawierzchni docierając nawet do finału jednego z turniej ITF Futures czy chociażby w tym turnieju wyeliminował dużo wyżej notowanego Argentyńczyka Guido Andreozzi. Australijczyk natomiast również całkiem dobrze prezentuje się na twardej nawierzchni lecz tak się zastanawiam w jakiej będzie on dyspozycji z racji tego, że dzisiaj o godzinie 04:00 nad ranem czasu polskiego rozpoczął on wygrany jak się później okazało pojedynek z Carlosem Salamanca dodam jeszcze, że pojedynek ten zakończył się 3 setami. Reasumując zastanawiam się w jakiej dyspozycji będzie Australijczyk mając tak krótki czas na przygotowanie się do tego pojedynku stąd pobieram wygraną Argentyńczyka po dobrym kursie.
✅ 163
 
kicur 2

kicur

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka IO
Spotkanie:Brazylia - USA
Typ:Kto wygra set numer 1? 1
Kurs:1,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj spotkają się dwaj faworyci do zajęcia pierwszego miejsca oraz złota na igrzyskach. Po spektakularnych i dość zaciętym meczu Brazylia - Rosja, Brazylia zapewne zajmie pierwsze miejsce w grupie. Opinie na temat słabej formy Brazylii w Lidze Światowej są oparte jedynie kilkoma potknięciami zespołu z Południowej Ameryki. Trzeba jednak pamiętać iż USA to finalista Ligi Światowej i medalista olimpijski. Natomiast po wcześniejszych spotkaniach obu drużyn można się spodziewać bardzo zaciętego meczu, lecz ja się spodziewam pewnego zwycieństwa Brazylii 3-0 lub 3-1.
✅ 55
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje LE
Spotkanie: Eskisehirspor - Marsylia
Typ: 1DNB
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Spotkanie moim zdaniem dziś najciekawsze. Tureckie ekipy są nieobliczalne, podobnie jak zresztą francuskie, które mogą zagrać piękną piłkę jak i zawieść na całej linii. Drużyna gospodarzy już ma za sobą pierwsze mecze o stawkę, mam na myśli potyczkę ze szkockim St. Johstone, które ograli u siebie 2-0, by w rewanżu zremisować 1-1. Ekipa Marsylii boryka się z problemami kadrowymi. Olympique będzie musiał poradzić sobie bez pomocy Souleymane&#39;a Diawary, Alexandra N&#39;Doumbou oraz Cesara Azpilicuety. Ten pierwszy nie został zgłoszony do rozgrywek Ligi Europejskiej, zaś dwa pozostali biorą obecnie udział w londyńskich Igrzyskach Olimpijskich. Mówi się też,że nie wystąpi Remy i Alou Diarra, który rzekomo nie jest w pełni sił. Ciągle nie pewny jest także występ Mathieu Valbuena, który rzekomo doznał kontuzji podczas wtorkowego treningu w starciu z Ayew.
Do tego gospodarze mogą się pochwalić dobrymi wynikami osiąganymi na własnym terenie w ubiegłym sezonie, wygrali m.in. z Fenerbahce czy zremisowali bezbramkowo z Galatasaray. Ostatnia porażka na własnym obiekcie to marzec w potyczce z Gaziantepspor, 0-2. Moim zdaniem jeżeli myślą o awansie a na pewno nie przejdą obok tego meczu muszą wygrać, jednak ja zabezpieczam się w tym przypadku opcją DNB. A Marsylia na wyjazdach to maskara, ostatnio wygrali po dogrywce w kwietniu w Pucharze Ligi z Lyonem ale patrząc na regulaminowy czas gry to ostatnie zwycięstwo OM miało miejsce w lutym, kiedy wygrali w Pucharze Francji z Bourg-Peronnas. Ja tam próbuje, a Wy oceńcie to sami.
zwrot
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Igrzyska Olimpijskie
Spotkanie: Brazylia - USA
Typ: Brazylia -1,5 seta
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Rozgrywki siatkarskie na tegorocznej olimpiadzie rozpoczęły się na dobre.
Obyło się bez większych niespodzianek, nie licząc przegranej Polaków.

Tym razem wybrałem spotkanie grupy drugiej, patrząc z perspektywy Polaków, gdzie poziom jest zdecydowanie bardziej wyrównany.

Zmierzą się ze sobą aktualni mistrzowie świata z aktualnymi mistrzami olimpijskimi.
No cóż, takie zestawienie na pewno dostarczy niezapomnianych emocji, a teraz do rzeczy, bo mecz już niedługo.

Brazylia słynie z szybkiej i nadzwyczaj regularnej siatkówki. Poziom sportowy w tej drużynie jest wysoki i każdy grać wnosi pewną wartość przez co tak trudno ich pokonać. Oczywiście nawet Kanarkom zdarzają się okresy słabszej gry, pytanie tylko czy ten okres właśnie się kończy czy dopiero się zaczął?
Moim zdaniem podopieczni Rezende powoli wracają do pewnej i skutecznej gry, co pokazali w meczu z Rosją.

Amerykanie bronią tytułu zdobytego mocną grą 4 lata temu.
Tym razem jednak, nie będzie tak łatwo, ponieważ gracze odgrywający kluczowe role wtedy, nie zagrają na tym samym poziomie z czysto fizycznego względu, a mianowicie Stanley i Priddy są już u schyłku karier, do teg brak Lloya Balla poważnie uszczuplił grę kombinacyjną Jankesów.
Ale nie można nie wspomnieć o tym, że przecież pojawiła się nowa siła ofensywna, którą tworzą Anderson czy Rooney, który mimo, że grał 4 lata temu to nie był w tej formie co dzisiaj.

Podsumowując, Brazylia gra bardziej kombinacyjną siatkówkę, pewną, szybką, regularną. Finezja występuje w każdej akcji, owszem zdarzają się błędy, ale limit na ten rok został już prawie wypełniony. Spryt Murilo, Ricardo czy bajeczna technika Dantego powinny poprowadzić Canarinhos do pewnego zwycięstwa.
USA gra bardziej siłowo, nie ma w grze Amerykanów tego co pozwoliło im wygrać złoto 4 lata temu, coś w nich zgasło. Być może to brak reżysera gry Balla, albo po prostu brak wiary w to, że się uda. Wszystko zweryfikuje dzisiaj parkiet w Londynie, mam nadzieję, że parkiet szczęśliwy dla Brazylijczyków.

⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Olimpiada
Spotkanie: Szwecja - Islandia
02.08.2012 22:15
Typ: over 51.5
Kurs: 1.47
Bukmacher: bet365
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 22.15 odbędzie się spotkanie w piłce ręcznej mężczyzn między reprezentacjami Szwecji i Islandii. Oby dwa zespoły mają po dwa zwycięstwa w fazie grupowej i między sobą rozegrająspotkanie o pierwsze miejsce w grupie. Minimalnym faworytem wydaje się Szwecja, która wygrała 4 mecze z Islandią, tylko przy dwóch zwycięstwach Islandii. Spodziewam się dziś spotkania na bardzo wysokim poziomie oscylującego w wiele dobrych akcji, szybkich kontrataków oraz mało skutecznej gry bramkarzy. Islandia na ostatnich 6 meczy zaliczyła cały komplet overów 51.5. U Szwedów też nie było z tym najgorzej, dlatego mój typ to zwycięstwo Szwecji 28:26
✅ 47
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: IO - Koszykówka
Spotkanie:
USA - Nigeria
Typ: Pierwsza Kwarta - Nigeria (+13.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher : William Hill
Analiza:


Dyscyplina: IO - Koszykówka
Spotkanie:
USA - Turcja
Typ: Pierwsza Kwarta - Turcja (+9.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher : William Hill
Analiza:
Witam, Na dziś pierwszy dzień nowego miesiąca znalazłem całkiem ciekawy zakład pod względem statystycznym. Mój typ mówi o tym że w dzisiejszym meczu, rozpoczynającym się o godzinie 23:15 czasu polskiego, po między drużynami narodowymi Stanów Zjednoczonych &amp; Turcji, te drugie nie przegrają pierwszej kwarty więcej niż 9 punktami. Jak na razie obie ekipy mają po dwie wygrane na swoim koncie. USA pokonało odpowiednio 90:38 - Angolę oraz 81:56 - Chorwację. Turczynki natomiast mogą się pochwalić 61-57 z Czechami oraz 72-50 z Angolą. Nie ma co dyskutować kto wygra ten mecz, będzie to oczywiście USA - chodź nie odbierajmy szans Turcji, bo przecież to sport, a w nim już nie raz, nie dwa kursy 1.01 nie wchodziły - taki wynosi na drużynę z Ameryki. Jednak jak na razie USA w pierwszej kwarcie nie gra bardzo przebojowo, wygrana z Angolą 21:11 czyli zaledwie 10 punktami z najgorszą drużyną grupy... Oraz 7 punktami z Chorwacją. Tak więc przez to liczę na spokojne otwarcie meczu przez Stany.
Witam. Dziś przychodzi czas na drugi typ w bieżącym miesiącu. Znów idziemy drogą, która wczoraj przyniosła plus. Chodzi o mecz, który rozpocznie się już za 20 minut. Igrzyska w Londynie rozkręciły się już na dobre. Dziś kolejne mecze koszykówki mężczyzn. O 23:15 na parkiet wyjdą Amerykanie, a na przeciw nich Nigeria. Co ma wspólnego typ wczorajszy z dzisiejszym ? No właśnie dużo. Chodzi o pewien tok myślenia, który mówi o tym, że drużyny o kilka klas wyższe od rywali, nie rozpoczną spotkanie na pełnej spinie, a tym samym nie pokryją handicapu na pierwszą z czterech części gry. Wczoraj pisałem o meczu kobiecym po między USA a Turcją. Handicap był na poziomie 9.5... Dziś mamy o 4 punkty więcej i wynosi aż 13.5 i mam zamiar z tego skorzystać. Jeśli ktoś myśli że USA od razu ruszy do boju, to wydaje mi się że jest w będzie... Przytoczę dwa spotkania Amerykanów na tej Olimpiadzie. 110-63 - Tunezja, 98-71 Francja... Ale uwaga, teraz statystyka pierwszych kwart : 22-21 Francja oraz 21-15 Tunezja... Tak więc widzimy, że w żadnym meczu USA nie rozpoczynało meczu na pełnym gazie i myślę że i tym razem będzie podobnie.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, IO
Spotkanie: USA - Nigeria
Typ: Powyzej 75 pkt w pierwszej polowie
Kurs: 1,85
Bukmacher: William Hill
Analiza: Póki co WillHill wystawił najniższą linię punktową jeżeli chodzi o punkty w pierwszej połowie i jest to naprawdę spora różnica z tym co proponuja inni bukmacherzy. Dla reprezentacji USA mecz z Nigerią będzie raczej spacerkiem, bo nie wydaję mi się, żeby jakikolwiek zawodnik drużyny przeciwnej był w stanie powalczyć z najlepszymi graczami w NBA. Amerykanie zwykle rozpoczynają mecz od mocnego startu, ponieważ chcą jak najszybciej zrobic sobie przewage na parkiecie. Nigeria to zespół przede wszystkim bardziej ofensywny od Tunezji, mają kilku graczy ze stażem w NBA, więc sądzę, że swoje 60-70 pkt powinni zdobyć. Z kolei USA jest już wyrobioną marką z wieloma świetnymi graczami, którzy są ewidentnym faworytem do wygrania całego turnieju. Do tej pory Amerykanie zawsze przekraczali linię 75 pkt w pierwszej połowie, więc i dziś przy takim potencjale ofensywnym są w stanie to uczynić.
✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom