>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 02.07.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Dyscyplina: żużel (Elite League)
Spotkanie: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies
Zakład: Woffinden - King
Typ: 1
Kurs: 1,61
Buk: betsafe
Ja rozumiem, że Tajski dopiero dzisiaj wraca na tory Elite League, niemniej jednak zestawić go w parze z Kingiem - bądź co bądź drugą linią zespołu przyjezdnego to małe nadużycie delikatnie mówiąc. W dodatku Danny jedzie spod 3 a nie 4 więc odpada jeden łatwy bieg (mam tu na myśli wyścig 14), dochodzi do tego niezwykle mocny partner w osobie Bena Barkera, który też punkty będzie z całą pewnością Kingowi zabierał. Tai już w swoich pierwszych 3 startach powinien te 7-8 punkciorów nabić a to wystarczy by ograć Kinga, któremu wróżę max 4 biegi dzisiejszego wieczora.
✅ 61
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie:Umeå - Landskrona
Typ: Over 3
Kurs: 2,15
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Na dzisiaj coś z Szweckiej piłki pojedynek między środkiem tabeli
Landskrona [6 pozycja] a samym dołem tabeli Umeå [16 pozycja]
Obie ekipy w cześniejszych bezpośrednich pojedynkach pokazały że lubią strzelać w ostatnich 5 spotkaniach średnia bramek to 4,25 temu postanowiłem zagrać Over3
Ten sezon to stasunek bramek w tabeli Strzelone / stracone
Landskrona 22/22
Umeå 15/31

Bramki będą strzelac dla :
Umeå : A. Chennoufi 4 bramki 12 spotkań oraz dla Landskrona F. Olsson 7 bramek na 11 spotkań i to tyle z zawodników którzy się wyróżniają .
✅ 115
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Halmstads BK - Falkenbergs FF
Typ: Halmstads
Kurs: 1,45
bwin
Dzisiaj wybrałem do typu dnia pojedynek z zaplecza ligi Szwedzkiej pomiędzy Halmstads BK a Falkenbergs. Halmstads po ubiegłorocznym spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej zapewne chce wrócić do elity już w tym sezonie. Dzisiaj nadaża się okazja by zdobyć trzy punkty. Jest on ostatnio w bardzo dobrej formie. Wygrał ostatnie pięć z sześciu spotkań. Zaś na swoim obiekcie niedoznał jeszcze porażki i tylko ras zremisował z Angelholm. W dzisiejszym meczu gracze z Halmstads zagrają jedynie bez swego najlepszego strzela, dwudziesto sześcioletniego islandczyka Gudjona Baldvinssona. Goście zaś mają więcej ubytków w składzie na ten mecz. Osłabiona będzie cała linia obrony. Niezagrają: Johannes Vall, Robin Ganemyr oraz Tobias Johansson. Na wyjeździe mają oni tylko jedno zwycięstwo i ostatnie dwa to porażki z Ljungskile jeden do dwóch i Oesters jeden cztery. Zatem moim zdaniem to pewniak dzisiejszego dnia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom