>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.07.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 0

danielmkz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja - Div 1 Södra
Spotkanie: FC Rosengard v Husqvarna FF
Typ: -1
Kurs: 1,6
Bukmacher; bet365
Analiza:
FC Rosengard obecnie 5 drużyna w lidze podejmuje na własnym boisku ostatnia ligowa drużynę której ostatnio nie idzie na 6 ostanich spotkań 5 przegranych. Bilans po 10 spotkaniach to1:eek:ne:8 przy strzelonych 4 bramkach a straconych 19. Gospodarz nie powinien mieć problemu z pokonaniem gości i obstawiam ze bedzie to znaczna przewaga.
⛔ 100
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Eliminacje do Grand Prix
Spotkanie: Maciej Janowski - Davey Watt
Typ: Maciej Janowski
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 w Gorican rozpocznie się półfinał eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix na żużlu.Znalazłem na ten turniej ciekawy pojedynek,Maciej Janowski - Davey Watt.Davey Watt to zawodnik doświadczony,jeżdzący w 1-szej Polskiej lidze,posiada 18 średnią w tej lidze.Maciej Janowski to najlepszy Polski Junior w tym sezonie,świetne występy w Polskiej ekstralidze,11 średnia w najlepszej lidze świata,wyprzedza pod tym względem mi.Rune Holte,Janusza Kołodzieja czy Chrissa Harrisa czyli czołówke światowego żużla.Uważam że Janowski bez problemu wygra dziś w rywalizacji z Wattem.
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Piłka Nożna: 1st Division, Irlandia
Spotkanie: Finn Harps - Cork City
Typ: Ile padnie goli? Więcej niż 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expect
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:00 spotkanie dwóch zespołów 1 ligi irlandzkiej: Finn Harps oraz Cork City. Jeżeli spojrzymy w tabelę to niewątpliwym faworytem tego spotkania okazać się by mógł Cork City. Jednak Uznałem, że kurs jest niezbyt atrakcyjny szczególnie, że City gra na wyjeździe oraz Finn Harps nader często sprawiaja na własnym boisku niespodzianki z wyżej notowanymi druzynami.
Mój typ to: więcej niż 2,5 bramki. Uważam, że przy agresywnej grze obu zespołów (a niewątpliwie Finn Harps będzie grał agresywnie) szansa na zdobycie przynajmniej 3 bramek w meczu jest wielce prawdopodobna. W tym sezonie Cork City wygrało już z Finn Harps 5:0 także nie ukrywam, liczę na powtórkę.
Dodam również że Cork City ma 3 punkty straty do strefy &quot;potencjalnych awansów&quot; co według mnie tez będzie się przekładało na agresywniejszą grę ze strony gości. Te trzy punkty są im potrzebne szczególnie że następne kolejki będą grane z rywalami silniejszymi gdzie o łatwych trójkach mowy być nie może...
⛔ 100
Najlepszy dla mnie scenariusz to szybka bramka dla gości - gdzieś w okolicach 15-30&#39;. Później worek z bramkami powinien się otworzyć. Miejmy nadzieję, że wszystko potoczy się zgodnie z planem.
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Wladimir Kliczko - David Haye
Typ: David Haye - Wygra w rundzie 6
Kurs: 17,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
- Już dziś będziemy świadkami wielkiego wydarzenia w wadze ciężkiej. Dojdzie do unifikacji pasów mistrzowskich. Kibice czekali na taki wieczór od dziewięciu lat. Ostatnim wielkim wydarzeniem w wadze ciężkiej był pojedynek pomiędzy Mikem Tysonem a Lewisem. Euforia sięga zenitu. Żałować możemy jedynie tego, że walka nie odbędzie się w USA w świątyni boksu.
Przejdźmy do samej walki. Władimir Kliczko wg. wielu bokser kompletny. Kompletny na tle takich bokserów jak Peter czy Chambers. Jednak dziś pochodzący z Ukrainy bokser będzie miał prawdziwy test. Stanie naprzeciwko człowiekowi orkiestra. David Haye. Bokser wyśmienity pod względem szybkościowym. Człowiek z ciosem jak granit.
Fakt to jest boks jeden cios może o wszystkim zadecydować jednak ja stawiam na nokaut w 6 rundzie. David Haye nowym mistrzem świata.

⛔ 100
 
L 7

lgglpl

Użytkownik
Piłka Nożna: Piłka Nożna - Litwa - A Lyga
Spotkanie: Kaunas - Mažeikiai
Typ: Poniżej 2.5 bramki.
Kurs: 1.95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Ekipa gości zajmuje 8 miejsce i ma 12 punktów przewagi nad gospodarzami, którzy zajmują przedostatnie miejsce w lidze. Ekipa gości ostatnie 3 mecze na wyjezdzie:
FK Ekranas (1) FK Mažeikiai 5:0
FK Zalgiris (3) FK Mažeikiai 1:1
Banga Gargzdai (6) FK Mažeikiai 0:1
czyli na 3 mecze strzeliła tylko 2 brakmki. U siebie w ciągu 3 ostatnich meczów też 3 bramki.
Będzie to wyrównany mecz i obstawiam wygraną gości 0:1 albo remis 1:1. Gospodarze na 16 rozegranych meczów mają bilnas bramkowy 10:27.
✅ 95
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka kobiet, ME Kobiet
Spotkanie : Litwa - Łotwa
Typ : Litwa wygra 1. połowę
Kurs : 1,80
Bukmacher : Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18 odbedzie sie mecz o 7 miejsce pomiedzy druzynami Litwy i Łotwy.
Faworytkami sa Litwinki, ktore przy odrobinie szczescia gralyby teraz o 3 miejsce zamiast Francuzek.
Ale wracajac do ich formy :
- z grupy w fazie wstepnej wyszly z 1 miejsca wygrywajac 2 na 3 mecze,
- w faze glowna zakonczyly na 2 pozycji wygrywajac 4 na 5 meczy.
Natomiast w playoffach zabraklo troche szczescia i przegraly roznica 8 pkt z Francuzkami.
Uwazam ze jest to bardzo dobry dyspozycja tego zespolu i dzisiaj nie dadza cienia szans druzynie Łotwy, ktora grala na tych mistrzostwach po prostu gorzej.
Z fazy wstepnej wyszly z 2 miejsca, tak samo bylo w fazie glownej przy bilansie 3 do 2.
Litwinki sa w stanie wygrac zarowno caly mecz jak i pierwsza polowe i wlasnie dlatego zdecydowalem sie na ten typ.
✅ 80
 
makaveli23 312,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Gais Goteborg-Gefle IF
Typ: Obie druzyny strzelą? NIE
Kurs: 1.78
Betgun
Stawiam w tym meczu na powyzszy typ dlatego ze spotykaja sie druzyny o bardzo dobrych defensywach. Gefle (sztuczna murawie u siebie) straciło tylko 9 goli ogółem i jest to najlepszy wynik w lidze. Gais u siebie rowniez nie daje łatwo punktów, wrecz mozna powiedziec ze zabiera je kazdemu kto przyjezdza na Ullevi, bo legitymuja sie tu bilansem 6-0-1 (12-3). Gefle to jednak solidny przeciwnik i nie spodziewam sie zeby latwo bylo im strzelic przeciwko najlepszej defensywie w lidze. Dawno Gais nie przegrało u siebie czycby nadszedl na to czas dzisiaj? Tego nie jestem w stanie w 100 % stwierdzic ale napewno czeka nas ciezki defensywny mecz i typ na to ze strzelic bramke uda sie conajwyzej jednej druzynie jest jak najbardziej na miejscu.
⛔ 100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu
zdarzenie: Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu
typ: over 3.5
kurs: 2.65
bukmacher: sportingbet
Analiza: Dziś o godz. 18:30 rozpocznie się spotkanie w piłkarskiej lidze Estonii Meistriliiga w którym zajmująca obecnie 6 miejsce z 18 pkt Paide Linnameeskond podejmie u siebie Tammeka Tartu, który plasuje się na 8 miejscu z 16 pkt na koncie. Słaba dziś oferta dlatego wybrałem tak egzotyczny typ, który oparty jest w 100% na statystykach. Liczę w tym meczu przede wszystkim na gości, którzy w tym sezonie na 15 spotkań z ich udziałem aż 12 było overowych. Mało tego w ostatnich 6 meczach z udziałem Tammeki padło aż 29 goli co daje nam średnią prawie 5 goli na mecz. W ostatnich 10 meczach tylko w 2-óch padło mniej niż 4 gole. Widać że goście preferują radosny ofensywny futbol co skutkuje dużą ilością zdobywanych i traconych bramek. Gospodarze też nie wyglądają źle w tych statystykach . Ten sezon to 8 overów na 16 spotkań, a w poprzednim sezonie na 35 meczów 20 było overowych. W historii Paide Linnameeskond 4 razy podejmowało u siebie gości z Tartu
14/08-10 Meistriliga Paide vs. Tammeka 3:4
20/03-10 Meistriliga Paide vs. Tammeka 1:3
25/07-09 Meistriliga Paide vs. Tammeka 2:1
18/04-09 Meistriliga Paide vs. Tammeka 3:1
Jak widać tylko raz w ciągu ostatnich 2 lat padło mniej niż 4 gole a średnia to 4,5 bramki na mecz. Dziś liczę na kolejny grad bramek po obu stronach a są ku temu mocne podstawy.
✅ 165
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Spotkanie: Kolumbia( -1,5 ) - Kostaryka
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dzisiaj o godz. 20.30 rozpocznie się mecz Kolumbia-Kostaryka jako drugie spotkanie w tegorocznej edycji Copa America.
Typuję zwycięstwo Caffeteros minimum 2 bramkami ,ponieważ grają najsilniejszym składem na czele ze swoimi gwiazdami Radamerem Falcao z FC Porto, Hugo Rodallegą z Wigan , Mario Yepesem z AC Milan, Pablo Armero z Udinese, Freddim Guarinem FC Porto .
Kostaryka w bardzo odmłodzonym,opartym na słabej rodzimej lidze składzie,ponieważ selekcjoner nie powołał najważniejszych piłkarzy m.in. największej gwiazdy Bryana Ruiza z Twente Enschede.
Oglądałem wszystkie mecze Kostaryki na niedawno zakończonym w USA Gold Cup i zespół ten zaprezentował się przeciętnie.Nie chodzi mi o wyniki tylko o styl gry bez wyrazu,bez polotu.W grze Kostarykańczyków nie było ani jednego przebłysku,brakowało dynamiki,szybkości,precyzji.Powtarzam ,że tylko tak sądze na podstawie obserwacji ich gry.Zważywszy na fakt ,iż poziomu Gold Cup nie ma sensu porównywać z poziomem Copa America i,że zespoły ze strefy CONCACAF nie zawsze poważnie traktują mistrzostwa Ameryki Południowej należy spodziewać się od początku zdecydowanej przewagi zespołu z kraju kawy.
Sytuacji na pewno będą mieli dużo_Oby tylko byli skuteczni.
Dla mnie jest to typ dnia
⛔ 100
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Międzynarodowe - Speedway World Championship Qualifying
Spotkanie: David Ruud - Jesper B Monberg
Typ: David Ruud
Kurs: 1.60
Bukmacher: Tobet
Analiza: W Lonigo odbędzie się półfinał eliminacji do Grand Prix 2012. Wybrałem pojedynek szwedzko-duński. David Ruud prezentuje w tym sezonie dobrą formę w polskiej 1 lidze w barwach GTŻ Grudziądz. Zdobywa ponad 2 punkty na bieg. Natomiast Duńczyk nie potrafi przekonał do siebie działaczy z Rybnika i wystąpił tylko w jednym meczu zdobywając 6 punktów w 5 startach. Jego forma nie jest najwyższa a na ponadto w dzisiejszych zawodach przyjdzie mu aż dwukrotnie startować z nienajlepszego - 3 pola. Natomiast Szwed będzie miał dwukrotnie do dyspozycji 1 pole startowe, które powinno mu pozwolić na osiągnięcie dobrego rezultatu.
0
 
K 3

kffiatx

Użytkownik
dyscyplina: boks
spotkanie: Kliczko - Haye
typ: HAYE
bukmacher: tobet
kurs: 2,85
analiza: Sercem jestem za słowianem, umiejętności ma bardzo i to bardzo duże, warunki fizyczne wyśmienite. Od anglika jest cięższy o ponad 13 kg a to dużo, sporo wyższy. Wszystko przemawia za nim. Lecz moim zdaniem geniusz Hayemakera zabłyśnie. Oglądałem jego niemal wszystkie walki i jestem pod duuużym wrażeniem, takie kombinacje, które on pokazuje są powalające. Strasznie szybki, strasznie silny. Jednym słowem świr jakich mało ????
Myśle, że coś może sie wydarzyć dzisiaj takiego, że Kliczki popłynął z płaczem- NIESTETY. Obym się mylił bo jak już pisałem jestem całym sercem i duszą za ukraińcem.
⛔ 100
 
K 0

killx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Brazylia serie a -
Spotkanie: Santos - America MG
Typ: Santos 3 gole lub więcej
Kurs: 2.65
Bukmacher: bwin
Analiza: Po końcowym sukcesie w Copa Libertadores drużyna Santosu musi brać się do roboty w ligowych zmaganiach. Odpuścili początek sezonu właśnie kosztem pucharu, co opłaciło się. Jednak sytuacja na razie nie wygląda za ciekawie, po 5 meczach (2 zaległe) zajmują odległą 17 pozycje z 5 punktami i na tą chwilę są w strefie spadkowej, jednak martwi bardziej strata już 11 punktów do lidera. Ostatni mecz pokazał już, że wracają na dobre do ligowej rywalizacji mimo porażki z silnym u siebie Figueirense. Mecz był wyrównany i tak na dobrą sprawę wynik mogł być w drugą stronę. Zespoł gości to beniaminek o którym za dużo nie wiadomo przeglądając ich kadrę nie znalazłem zawodnika godnego uwagi. Po wynikach widać, żę głownie liczyć bedą na własne boisko, na wyjazdach remis ze słabym Avai i porażka z Vasco 3-0. Zespoł Santosu najprawdopodobniej w najsilniejszym ustawieniu i nie powinni mieć problemu z rozbiciem beniaminka. Czołówka ucieka trzeba zbierać punkty szczególnie z takim przeciwnikiem. Początek meczu godzina 23-30!
⛔ 100
 
L 1

legionista16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Brazylia Seria B
Spotkanie: Asa AL - Portuguesa SP
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher; bet-at-home
Analiza:
W 9 rundzie rozgrywek ligi brazylijskiej B, zespół ASA (18 miejsce w tabeli) podejmuje Portuguesa (2 miejsce w tabeli).Zdecydowanym faworytem są to goście, wcale nie mały kurs na nich spowodowany jest tym że zdobyli oni tylko 5 punktów na wyjeździe, jednak nie przegrali ani razu. Ostatnio ba wyjeździe wygrali 1;4 z drużyną Goias (12 miejsce w tabeli). Ostatnim ich meczem był pogrom drużyny Sao Caetano 5;2.Asa ostatnio poniosła porażkę na wyjeździe z Goias 4;1, u siebie również mecz zakończył się porażką z 10 drużyną ligi Vila Nova 1;0. Przewaga boiska nie będzie miała dużego znaczenia dla Portuguesa, które jest aktualnie na fali i spokojnie może być wkrótce liderem tabeli
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Data/ godzina meczu: 02.07.11/ 22:10
Dyscyplina: Baseball, USA: MLB
Spotkanie: New York Mets - New York Yankees
Typ: New York Mets
Kurs: 2.14
Buk: Bet365
Analiza:
W sobotni wieczór o godzinie 22:10 spotkanie dwóch nowojorskich drużyn baseballowych. Dla mnie faworytem jest zespół Mets, chociaż bukmacherzy wskazują na Yankesów. Trzy podpunkty świadczące o tym dlaczego typuję tak, a nie inaczej:
1. Pierwszy chyba najważniejszy, procent zwycięstw pierwszej w tabeli drużyny NY Yankees wynosi dokładnie 0.613, jednak wygrali oni ostatnie 5 spotkań ( w tym jeden z obecnym rywalem 5:1) i jakby nie patrzył czas w końcu poznać smak porażki.
2. Powracając do PZ, które dla drużyny NY Mets wynosi dokładnie 50 %, to przegrywali oni dwa ostatnie mecze, czas wygrać.
3. Gra u siebie chociaż New York to miasto obydwu drużyn, to Metsi dziś będą górą.
Początek zaraz po 22. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom