>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 02.06.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: USA vs NIEMCY
typ: BTS
kurs: 1,45
ANALIZA. Witam, na dzisiaj kurs nieco niski, ale wg mnie z dużym prawdopodobieństwem że będzie trafny, a to się w tym liczy. Na analizie tej skupie się na drużynie Niemiec, brak czołowych zawodników jak opisał to kolego powyżej przyczyni się do tego, że brak zgrania i rutyny w narodowej reprezentcji przyczyni się do tego, że niemcy czystego konta nie zachowają, ale powinni coś strzelić, bo jednak mają czym straszyć. A poza tym ostatnie wyniki zarówno drużyny Niemiec i Ekwadoru mówią same za siebie, 4-2 niemców z ekwadorem i taki sam wynik tylko,że porażka z Belgami obrazuje, że i jedni, i drudzy dużo osttnio tracą jak i strzelają.
powodzenia, pozdrawiam
✅ 45
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – M.Towarzyskie
Spotkanie:USA-Niemcy
Typ:Klose Gol
Kurs:2.20
Bukmacher:Betsafe
Analiza
Mecz już za parę min dlatego analiza dość szybka ale okreslająca dlaczego ten typ ma szanse wejścia . Klose w podstawie to raz dlatego nie będzie zwrotu . Mecz towarzyski na terenie USA na pewno do tego spotkania Niemcy podejdą zmobilizowane aby pokazać się na tereniem dobrym z marketingowego punktu widzenia . Mecz o tyle też szczególny że trenerem USA jest obecnie trener który podczas MŚ w 2006 prowadził reprezentacje Niemiec . Klose jest w formie i pokazal to podczas sezonu w Lazio dosć często wpisując się na listę strzelców . Obrona USA to nie jest monolit dlatego zapowiada się nam bardzo operowe widowisko kursy już po 1.45 na over dlatego zbytnio nie opłaca się grać ja szukam bramki Klosego po kursie 2.20 który jest warty gry bo kto nie jak on powinien wpisac się dzis na listę strzelców gdzie strzelców na pewno będzie kilku . Pozdrawiam
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, mecz towarzyski
Spotkanie: Brazylia- Anglia
Typ: X
Kurs: 4,50
Buk: bet365
Analiza:
Maracana pelna kibicow i reprezentacja Brazylii. W skladzie gospodarzy pewnie ujrzymy Neymara, Oscara i inne gwiazdki , ktore maja zapewnic Canarinhos efektowne i zwycieskie spotkanie. Uwazam jednak , ze stawiani na straconej pozycji goscie maja spore szanse na zepsucie zabawy ekipie Scolariego. I choc reprezentanci Kraju Kawy przed meczem zapowiadaja, ze nie bedzie to dla nich mecz towarzyski i zagraja na 100% to smiem w to watpic. A nawet jesli to historia ostatnich potyczek obu druzyn wskazuje , ze spotkanie to nie ma oczywistego faworyta. Zwlaszcza, ze oba teamy w tym roku juz ze soba mierzyly sie na Wembley i gora byli Synowie Albionu. Pozostale poprzednie wyniki potyczek miedzy Anglia i Brazylia sa bardzo podobne i kreca sie wokol remisu-2:1, 1:0,1:1 , 1:2. Nie nalezy sie tu spodziewac kanonady bramek. Anglia nie lezy Brazylii ze wzlegu na.preferowany styl gry i warunki fizyczne jej reprezentantow. Ponadto u gosci najprawdopodobniej wystapi Frank Lampard co jest gwarancja, ze mecz przez nich nie zostanie odpuszczony i nie dadza za darmo uciechy Kanarkom. Sadze, ze jesli Anglia zagra uwaznie w obronie to ma szanse na zdobycie jakiejs bramki, ktora moze dac im remis lub nawet zwyciestwo. Sadze, ze kursy typu 7.10 na Anglie to gruba przesada i warto sprobowac zagrac cos w ich strone.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Honduras - Izrael
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: WH
02.06.2013 23:30
Analiza:
Ciekawe spotkanie na pierwszy rzut oka.Ciężko tu wskazać wygranego tego spotkania więc stawiam że obie ekipy strzelą przynajmniej po bramce.Myślę że są w stanie tego dokonać patrzeć na ich dotychczasowe spotkania z innymi zespołami.Oba zespoły potrafią strzelić przeciwnikom po przynajmniej jednym golu więc dziś w meczu towarzyskim sądzę że dla kibiców także coś ustrzela.Obie ekipy jeszcze nie grały między sobą więc dziś z pewnością się sprawdzą i myślę że zadowolą kibiców ofensywna grą i oczywiście bramkami dla obu ekip.Są na tym poziomie więc nie licze że będą grali na wynik zero do zera ale sobie pofolgują i sprawdzą dyspozycję bramkarska drużyn przeciwnych.Myślę że wynik w granicach 1 do 1 jest bardzo prawdopodobny i mój typ okaże się trafny i tego się trzymam.
⛔ 100
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, American League
Spotkanie: Chicago White Sox (24-29) at Oakland Athletics (33-24)
Typ: Chicago White Sox
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Pitching MatchUp:
White Sox LHP Chris Sale (5-2, 2.53 ERA) vs. Athletics RHP Jarrod Parker (3-6, 5.40 ERA)

3 starcie w serii rozgrywanej na O.co Coliseum w Oakland. Dwie pierwsze gry gospodarze wygrali w stosunku 3:0 i 4:3 w meczu rozegranym wczoraj. Oakland legitymuje się obecnie bilansem 17-10 w swoim ballparku i mają bilans ostatnich 10 gier ogółem w stosunku 8-2. Dodatkowo Athletics mają serię 7 zwycięstw na własnym terenie i zapewne chcą dobić do rekordu z sezonu 2010 gdy zanotowali 10 kolejnych zwycięstw u siebie. Na przeciwległym biegunie są goście z Chicago, którzy na 10 ostatnich gier wygrali zaledwie 4 w tym 3 ze słabiutkim Miami. W delegacji ich bilans to 11-18 [dupy nie urywa].

Skupmy się teraz na starterach obu ekip:

  • Chris Sale: bilans ostatnich 3 gier to 2-0 [team ma 3-0]. W 24.0 IP ma 0.38 ERA, 0.54 WHIP, 10 H, 1 ER i OBP .155. Na wyjazdach wygląda to tak: bilans W/L 2-2 w 33.1 IP ma 3.51 ERA, 1.05 WHIP, 27 H, 13 ER i OBP .281.
  • Jarrod Parker: bilans ostatnich 3 gier to 1-1 [team ma 2-1]. W 21.0 IP ma 2.57 ERA, 0.90 WHIP, 15 H, 6 ER i OBP .244. U siebie wygląda to tak: bilans W/L 2-3 w 33.2 IP ma 6.42 ERA, 1.51 WHIP, 37 H, 24 ER i OBP .353.

Na koniec garść statystyk z Covers.com:

  • Under is 4-1-1 in the last 6 meetings in Oakland.
  • White Sox are 2-5 in the last 7 meetings.
  • White Sox are 15-38 in the last 53 meetings in Oakland.
  • White Sox are 5-1 in Sales last 6 Sunday starts.
  • White Sox are 8-2 in Sales last 10 starts during game 3 of a series.
  • Athletics are 6-2 in Parkers last 8 starts as a favorite.
  • Athletics are 1-4 in Parkers last 5 starts vs. American League Central.

Ciężki matchup do typowania, ja jednak zamierzam zaufać ekipie gości, którzy zapewne chcą przerwać swoją serię 5 porażek z rzędu a dziś ku temu okazja dobra bo lepszy starter po ich stronie i wierzę że bullpen nie zmarnują przewgi którą mam nadzieję wypracuje im Chris. Stawka średnia bo i kurs dość wysoki. GL Chicago White Sox.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom