>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.06.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę- 2 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Olimpia
2,30
Bet365
Jutro derby Elbląga i powinno być ciekawie. Concordia na wiosnę to najgorsza drużyna w lidze. Przegrali ostatnie 8 meczów i nawet z nieprawdopodobnie i równie słabym Świtem dostali aż 6 bramek w plecy! W trakcie całego sezonu na ławce trenerskiej Concordii 6 razy dokonywano zmian. To tylko może świadczyć o tym jaki plan na prowadzenie klubu ma zarząd. Wszystko posypało się w przerwie zimowej kiedy pożegnano się z trenerem Adamem Borosem, a także z kapitanem drużyny Tomaszem Wierciochą.

Olimpia zajmuje przyzwoite miejsce w tabeli. Potrafią nawiązać walkę z lepszymi drużynami, choć do tych sporo im jeszcze brakuje. Po prostu na chwilę obecną są bardzo solidnym ligowym średniakiem. Wygrali dwa ostatnie mecze, a atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W wywiadach specjalnie nie widać podjarania przed derbowym pojedynkiem, ale moim zdaniem mimo wszystko uporają się z żenująco słabą Concordią, która na wiosnę hurtem traci bramki i strzela od wielkiego dzwonu.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Pittsburgh - Boston
Typ: 1
kurs. 1,95
bukmacher. unibet
analiza:
Pingwiny po tym jak niespodziewanie męczyły się z NY Islanders, to już w meczach z Ottawą wpadli w rytm i rozprawili się z nimi w 5 meczach. Dziś na ich drodze do finału staną Niedziwadki, którzy Head 2 Head z Pittsburgh mają fatalne. Ostatni raz udało im się wygrać z Pingwinami 6 grudnia 2011 roku!
Własnie ten argument mnie najbardziej przekonał, co do zagrania dzis na gospodarzy. Mimo, że Bostończycy pokonali 4-1 Rangersów, to wciąż pozostaną moim zdaniem tymi lepszymi średniakami, a Pingwiny szybko zakończą ich marzenia o tytule.
Ostatnie dwa mecze wygrane 7-3 i 6-2 pokazały siłę ofensywną Pittsburgh. Druzyna weszla na odpowiednie tory i pewnie zmierza po tytuł.
⛔ 100
 
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Ekstraliga
Spotkanie: Unia Leszno- Marma Rzeszów
Typ: 2
kurs: 2,5
bukmacher: Tobet
analiza:
Do składu Marmy powraca Pedersen. Jego punkty będą w tym meczu Rzeszowianom niezwykle przydatne. Unia jest ostatnio w słabszej formie.Dobrze dysponowani w ostatnim czasie Walasek i Pavlic powinni zapewnić zwycięstwo Marmie w starciu z Lesznem.
Słaba analiza..
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk
Typ: Lechia(-1)
Kurs: 4,60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wydawać się może że to mecz o pietruszkę. Obydwie drużyny bez szans na puchary zajmą miejsca w górnej połowie tabelii. Lechia ma 38 pkt a Górnik 40 pkt , miejsca odpowiednio 7 i 6 . Zatem w przypadku wygranej Lechia wyprzedza Górnika i kończy sezon na 6 miejscu w tabeli więc jest jednak o co grać. W osatnich 4 kolejkach Lechia pokazuje że gra na wysokim poziomie do końca sezonu i nie odpuszcza żadnego meczu. 2 zwycięstwa i 2 remisy biorąc pod uwagę wcześniejsze spotkania rundy wiosennej to znaczny progres tego zespołu. Natomiast Górnik walcząc cały czas o eurpoejskie puchary prezentował się beznadziejnie . Ostatnie mecze drużyny z Zabrza to przegrane 0:1 z Wisłą , 1:0 z Pogonią i 0:4 z zdegradowaną Polonią. Nie tylko atak zawodził ale także obrona w tych meczach , co była jakaś akcja to wchodziła. Biorąc pod uwagę to że z Zabrza do Gdańska daleka droga i Lechia chciałaby efektownie pożegnać sezon przed swoją wspaniałą publicznością na skromyn 1:0 czy 2:1 nie powinno się skończyć dlatego typuję zwycięstwo Lechii conajmniej dwoma bramkami . Pozdrawiam
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie: Kevin Anderson vs David Ferrer
Typ: Over 33,5 grma
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Walka o 1/4 finału Wielkiego Szlema w Paryżu.Spisujący się świetnie na mączce David Ferrer podejmuje reprezentanta RPA Kevina Andersona który w tym sezonie wiele razy pokazał jak dobrym jest zawodnikiem.Zacznijmy może od Ferrera który spisuje się na nawierzchni ceglanej znakomicie.W tym roku na mączce David poniósł 4 porażki wygrywając 10-krotnie.Porażki te były odniesione jednak przeciwko wielkim tenisistom.2 razy David uległ swojemu rodakowi Rafaelowi Nadalowi, raz przegrał ze Stanislasem Wawrinką oraz jednokrotnie uległ Tursunovowi.Oprócz tego jednak Ferrer spisuje się nadzwyczaj dobrze.Tutaj w Paryżu nie stracił jeszcze seta.W 1 rundzie podejmował Marinko Matosevica którego pokonał 3:0 mimo iż miał lekkie problemy bo Australijczyk szczególnie w 2 secie powinien wygrać.Potem przyszedł czas na pojedynek z Albertem Montanesem który jednak nie sprawił Davidowi większych problemów.W 3 rundzie Ferrer wyeliminował Feliciano Lopeza który wcześniej przechodził męczarnie w poprzednich rundach i tu nie starczyło mu już sił a i tak w moim odczuciu mógł ugrać coś więcej.Teraz przejdźmy do Andersona który nie powiem trochę mnie tu zaskakuje.O ile mecz z Marchenko oraz z Donskoyem można było uznawać za łatwe dla Kevina to jednak mecz z Milosem Raonicem nie mógł do takich należeć.Kevin poradził sobie jednak nadzwyczaj dobrze i wygrał 3:0 z wyżej rozstawionym Kanadyjczykiem.To co ważne to serwis Andersona.Kevin jest w ścisłej czołówce tenisistów jeśli chodzi o grane asy serwisowe.W meczu z Kanadyjczykiem zagrał może i tylko 8 asów ale bardzo często grał wygrywającym serwisem co pozwoliło mu na to że dość łatwo wygrywał swoje podania i nie dawał się przełamywać.Zaliczył 31 winnerów co jest bardzo dobrym wynikiem patrząc na to że popełnił jedynie 15 niewymuszonych błędów.Na pewno Andersona stać jutro na ugranie seta i nie zdziwiłbym się gdyby do tego doszło dlatego stawiam na ten over który przy 4 setach na pewno zostanie wypełniony bo przy 3-setowym meczu również jest to możliwe ale szanse wtedy są mniejsze.Ja liczę na to że Anderson jutro we właściwy sposób użyje swojego serwisu który jeśli będzie działał to może wiele zawojować.Panowie jak dotychczas grali ze sobą dwukrotnie.W tym roku na Indian Wells Anderson wygrał 2:1 natomiast przed rokiem Ferrer na US Open bez straty seta pokonał reprezentanta RPA.Jednak nie rozegrali oni jeszcze ani jednego meczu na mączce między sobą więc ciężko ocenić jak grają przeciwko sobie na tej nawierzchni.Ja jednak sądzę że Kevin ma spore szanse na ugranie czegoś w tym meczu dlatego polecam ten typ.Pozdrawiam.
⛔ 100
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [01:05]
Washington Nationals @ Atlanta Braves
Atlanta Braves Team Total Over 4.0 [Atlanta zdobędzie więcej jak 4 punkty]
2.04 @ Pinnacle

Miotaczem Nationals jest Gio Gonzalez
Ostatnie 3 mecze to bilans 0-1 , ERA 3.20 , WHIP 1.37 , OBP .322 w 19.2 IP
Dwie z tych spotkań grał na typowych underowych stadionach w San Diego i San Francisco.
W domu grał z Baltimore i tutaj już zrobił co należał - dał 4 ER , 8 H i 4 BB w 5.2 IP.
W karierze grał 4 spotkania w Atlancie - oddał kolejno od najstarszego wyniku - 2,4,2,5 Runs. [spotkania zakończone kolejno 7-2 , 8-4 , 1-5 , 1-8].
W tym sezonie w spotkaniu domowym jego WSH przegrało z ATL 0-9 , on sam oddał 7 ER w 5 IP
Gonzalez , gdy nie musi widywać defensywnych zespołów i grac na defensywnych ballparakch to swoją normę wyrobi za ten sezon.
Na wyjazdach w tym sezonie ERA 4.82 , OBP .341 , WHIP 1.54.
Nie zachwyca ostatnie 5 gier ofensywy Braves oraz bullpen WSH tez raczej mało punktów oddaje , ale linia 4.0 jest niska.
Braves grają niestety zle dla typu w ostatnich grach przeciwko lefties , a Gio właśnie jest lefty
Gio przeciwko zawodnikom ATL ma linie .260/.370/.470 w 120 PA.
Spora ilośc walks oddana graczom ATL
Taka ciekawostka
Jak home plate umpire jest Larry Vanover - Gonzalez zawsze oddaje kilka Runs , ew. rywal zespołu Gonzaleza zdobywa kilka runs.
W tym meczu Gio może zejść szybko jak i narzucić 8 IP z 1 ER max.
⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Inidana Pacers - Miami Heat
Typ: Roy Hibbert Double-Double? TAK!
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betsson
Data (i godz): 02.06.2013r (2:30)
Analiza:
Game 6 miedzy tymi drużynami, prowadzi Miami 3:2. Znalazłem dziś dobry bet na etoto po kursie 2, na innych bukach jest na to kurs w granicach 1.55. Roy w ostatnim meczu zebrał tylko 8 razy, jak na niego to troszke ponizej średniej. Dziś przed własną publicznością pewnie będzie bardziej waleczny, w ostatnich dwóch grach u siebie Roy zanotował 17 i 12 zbiórek. O jego 10 pkt moge być spokojny, w ostatnich 5 spotkaniach średnio notuje 23 pkt, czyli do pokrycia DD pozostają zbiórki. W dzisiejszym meczu nie zagra Andersen za faul Hansbrougu, co na pewno osłabi obrońców tutyłu. Dzięki Birdmanowi Miami lepiej się prezentowało w defensywie przeciwko wysokim z Pacers i tu też wypatruje szanse Pacers jak i więcej zbiórek w ataku przez Roya.
✅ 56
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Robredo - Almagro
Typ: 1
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten kurs mnie wprost zszokował. Tak, Robredo jest dużo starszy od Almagro, ma również dużo więcej w nogach - nie mówię tylko o meczach z Sijslingiem i Monfilsem, ale także o deblu, którego dzisiaj zagrał zamiast się regenerować. Sądzę jednak, że Hiszpan w tym turnieju jeszcze dużo zwojuje. Widziałem, że przed RG zrobił sobie kilkunastodniową przerwę, dlatego liczę, że sił mu jeszcze starczy. W meczu z Monfilsem ani razu nie przejawiał kryzysu fizycznego. Almagro natomiast męczył się z Haiderem-Maurerem, typowym lucky looserem z Challengerów. Z Seppim również mu nie poszło najlepiej - jeden set do 0, ale tie break z Włochem, który wg mnie aktualnie gra dno dużo mówi o dyspozycji Almagro. Przed RG jesli dobrze pamiętam też miał jakąś wpadkę. Uważam zatem, że wytrzymały, świetny technicznie, dokładny, doświadczony i przebiegły Tommy Robredo spokojnie sobie z nim poradzi.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 2:30
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: 2(-2)
Kurs: 1.86
Buk: Pinnacle
W tym poście, przed przed G5, opisałem kilka istotnych faktów. Seria zbliża się ku końcowi i niewiele można tutaj dopisać.
W swoim poście po G4, pisałem że Heat nie zagrają tak słabo w ataku.
Pacers, to obrona. Jednak jeśli nie mają rozłożonych proporcji pomiędzy atakiem i obrona, po prostu są za słabym zespołem na aktualnych mistrzów.
Wystarczy, że jeden z zawodników Indiany Pacers, zagra &lt;10 pts i zaczyna się problem.
Problem może być większy gdyż, jak wspomniałem Żary są o wiele bardziej doświadczonym zespołem, niż dzisiejszy gospodarz.
Nie zagra Birdman, strata. Jednak strata, której jest do &quot;ukrycia&quot; przez gości. Liczę, że Haslem ponownie utrzyma swój poziom, a dobrą zmianą wykaże się Joel Anthony. Przy braku Birdmana - spodziewam się, że przy tej okazji więcej minut dostaną Battier, Miller oraz Allen.
Każdy z tej trójki może obudzić się w najmniej oczekiwanym momencie na dystansie. Pacers są jedną z lepiej broniących ekip na dystansie, jednak zdecydowanie większa presja spoczywa na dzisiejszych gospodarzach, którzy są pod ścianą. Heat powinni być bezlitośni, bo Spurs za długo regenerować sił nie mogą, a Żary doskonale sobie zdają sprawę, że przeciąganie serii może się dla nich skończyć źle- zarówno w 1/2, a nawet w finałach, gdzie Wade gra cały czas z kontuzją, więc odpoczynek im się przyda, a im więcej, tym lepiej.
Jestem pewien zwycięstwa Heat, więc w ten mecz wchodzę po najwyższej stawce.
David West missed shootaround with an upper-respiratory infection but is expected to play in Saturday&#39;s Game 6.
We can&#39;t imagine this illness will keep West out of a possible elimination game, but we&#39;ll sideline him just to be safe. Most likely the Pacers wanted to make sure the virus didn&#39;t spread through the locker room prior to tonight&#39;s game. We should get some official confirmation on West&#39;s status closer to shootaround.
Powodzenia!
⛔ 100
 
typre 5

typre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Hamburg
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: @Bwin
Final 4 Ligi Mistrzów rozgrywane w Kilonii dostarczył dzisiaj nie lada niespodzianki . Drużyna skazywana na porażkę HSV pewnie pokonała gospodarzy stawianych w roli mocnego faworyta do zwycięstwa 39:33. Ten mecz był naprawdę dobrym spektaklem , dużo bramek, Polak w jednej z roli głownych , szybki mecz. Dzisiaj rozgrywający Hamburczyków zagrali kapitalnie Duvnjak, Lijewski i Hens zdobyli łacznie 26 bramek! Dodatkowo skuteczny i perfekcyjnie wykonujący oprócz jednej poprzeczki karne Lindberg , to połączenie dało dziś kapitalny skutek. Oglądając zaś mecz Vive - Barcelona , w grze katalończyków nie zauważyłem, bynajmniej jako sporadycznie oglądający mecze szczypiorniaka widz jakieś fenomenalnej gry. Druzyna z Kielc toczyła równorzędno walke przez 50 min i przez to że musieli zaryzykować skończyło się niestety porażką . Zdziwiony jestem tym kursem , warto więc pograć gdyż jak mówie styl gry HSV bardziej do mnie przemawia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Mecz: Gilles Simon [FRA] vs Roger Federer [SUI]
typ: DW: 0:3
kurs: 1.52
buk: comeon
Federer w ostatnim czasie nie zachwycał jednak 3 lokata w ATP nadal jest w jego ręku, jednak dzięki temu, że Murray nie występuje w tegorocznym RG to Szwajcar jest rozstawiony tutaj z 2 numerem i prawdopodobnie spotka się w półfinale z Ferrerem i będzie to dla niego wielka szansa na kolejny finał na paryskiej cegle. Jednak do tego jeszcze daleka droga, jutro mamy mecz z Simonem i nie widzę jakichś przesłanek za Francuzem. Ogólnie z top 25 to jest jedyny zawodnik którego osobiście nie lubię. Dla mnie on prezentuje anty-tenis i chyba wolę oglądać już WTA niż jego choć to ryzykowne stwierdzenie. Pod względem stylu on gra gorzej niż nasza Isia tej chociaż jakieś cuda czasami wyjdą, a Simon ? Przebija piłkę i czeka na błąd rywala to nawet nie w skrócie jego gra bo więcej o niej napisać nie można. Jakby Hewitt lepiej postarał się w 1 rundzie to Francuza już by nie było w turnieju ale lata swoje ma już i cóż, w ogóle Simon ma bardzo łatwą drabinkę pod względem graczy przechodzący kryzys formy albo mających swoje najlepsza lata za sobą. Querrey też nie wiem jakim cudem oddał mu zwycięstwo ale no cóż. Jutro Simon znajdzie swoje miejsce. Jeśli Federer nie odprawi go bez seta to ja po prostu nie wierzę, bo uważam, że nawet nasz Jurek Janowicz byłby zdolny by to zrobić. Niby h2h bez rewelacji bo 3:2 dla Ferdka ale cóż, nie róbmy sobie jaj. Dla mnie czyste 3:0 i koniec tej profanacji tenisa w tegorocznym RG. Jeśli Roger potrafił ograć Julka 3:0 choć z małymi potknięciami to jednak szybko się brał w garść po straconym podaniu to Simona powinien wciągnąć nosem.
⛔ 100
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Inidana Pacers - Miami Heat
Typ: Indiana Pacers
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dla mnie jest 5 powodow dla ktorych Indiana zwyciezy:
1. Sa gospodarzami.
2. Musza wygrac by doprowadzic do 7 meczu.
3. W Miami moze nie wystapic 3 kluczowych zawodnikow ( nie do konca pewne )
4. Maja chyba najlepsza obrone pod sloncem.
5. Sedziowie MOGA grac na ich korzysc.
słaba analiza
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League Dywizja 2
Spotkanie: Gifu - Okayama
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godz: 12:00
Analiza:
Na niedzielę spotkanie z ligi japońskiej. Gifu, ostatnia drużyna w tabeli z bilansem spotkań u siebie: 0-3-5, bilans bramkowy: 3:11. Słaba forma, główny kandydat do spadku.
Z drugiej strony Okayama, 8 miejsce w tabeli, bilans na wyjeździe: 2-4-1, bramki: 6:5. Co prawda również nie jest to wybitne osiągnięcie, ale grali głównie z drużynami z górnej części tabeli.
Typuję gładkie zwycięstwo Okayamy, gdyż jeżeli myślą o awansie bądź play-offach do J-League to nie mogą sobie pozwolić na potknięcia z najsłabszą drużyną. Kurs uważam za bardzo zachęcający do gry.
⛔ 100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: siatkówka, Liga Światowa
spotkanie: Kanada - Holandia
typ: Holandia (+1,5 seta)
kurs: 2.08
godz: 2:00
bukmacher: Pinnaclesports
analiza:
przed nami spotkanie 2. kolejki teoretycznie i praktycznie najsłabszej grupy tegorocznej ligi światowej, czyli grupy C. Do rywalizacji stają reprezentacje Kanady i Holandii. Oba zespoły są raczej światowymi średniakami jeśli chodzi o siatkówkę, bowiem w rankingu FIVB Kanada zajmuje 18. miejsce natomiast Holandia sklasyfikowana jest na 41. pozycji. Będzie to już drugie spotkanie obu zespołów w tegorocznej LŚ pierwsze wygrali reprezentacji Kanady 3:1, jednak Holandia przegrała w dużej mierze przez własne błędy, ogólne wrażenie pozostające po grze Holendrów nie było złe bowiem nawet w przegranych setach nie wyglądali bardzo źle. Kadrowo Holandia również wydaje się mieć trochę przewagę bowiem maja w swoim składzie m. in. znanych z polskiej ligi Kooistrę i bontje podczas gdy Kanadyjczycy to raczej anonimowi zawodnicy. Tak wiec postanowiłem postawić na Holandię, myślę że wygrają 3:2.
Mecz rozgrywany 1 czerwca a nie 2 :!:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna&gt;Polska
Spotkanie: Pogoń-Polonia
Typ: Pogon -1
Kurs: 2.75
Bukmacher:
BAH
analiza: Jutro o godzinie 16:00 odbędzie się ostatnia seria spotkań w Polskiej ekstraklasie piłkarskiej, na przeciwko siebie stanie ekipa Szczecińskiej Pogoni, która w tej chwili zajmuje 13 pozycje w tabeli i juz zapewniła sobie utrzymanie w ekstraklasie na przyszły sezon, oraz Warszawskiej Polonii , która niezależnie od wyniku tego spotkania zostanie zdegradowana do niższej klasy rozgrywkowej. W tym meczu faworytem jest ekipa gospodarzy którzy u siebie pokonali ostatnio Górnika Zabrze, goście grają nieźle w ostatnich meczach,ale trener Stokowiec stwierdził że w ostatnim spotkaniu ligowym da szanse młodym zawodnikom Polonii, a nie stałemu składowi, który zdobywał punkty przez cały sezon, Stawiam tutaj na Handicap -1 dla Pogoni ponieważ uważam ze rezerwowa polonia nie poradzi sobie w Szczecinie.

http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=141401
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A Spotkanie: Internacional - Bahia Typ: HT/FT 1/1 Kurs: 2.0 Bukmacher: William Hill Analiza: Jutro o godzinie 23:30 rozpocznie się mecz w ramach 3 kolejki brazylijskiej Serie A. Na przeciwko siebie staną odpowiednio 10. i 15. drużyna poprzedniego sezonu. Goście co jakiś czas występują w południowoamerykańskich pucharach. W 2006r zdobyli Copa Libertadores i wygrali Klubowe Mistrzostwa Świata, w 2008 zwyciężyli w Copa Sudamerica, a w 2010 znów Copa Libertadores. O Bahia można powiedzieć tyle, że byli nieźli 30 lat temu. Gospodarze aktualnie z 4 pkt. zajmują 4. pozycję po ciężkich meczach 2:2 (Vitoria) i 2:0 (Ciriciuma). Goście z 1 pkt. zajmują 15. lokatę także po ciężkich spotkaniach 1:3 (Ciriciuma) i 0:0 (Coritiba). Po wynikach można stwierdzić, które teamy spisują się lepiej zwłaszcza, że oba nie grały łatwych spotkań. Spadający kurs na Internacional wynosi już około 1.36 i wydaję się być pewniakiem. Myślę, że utytułowany gospodarz zacznie zbierać plon już w pierwszej połowie dlatego biorę HT/FT po ładnym kursie 2.0.
Proszę usunąć moje 2 wcześniejsze posty.
⛔ 100
 
M 0

morel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Rolland Garros 2013 French Open
Spotkanie: Radwańska - Ivanović
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Analiza: Po pierwsze Radwańska nigdy nie przegrała z Ivanović na mączce. Ponadto wygrała z nią 6 ostatnich spotkań. Co prawda Agnieszka nie gra zbyt przekonywająco w tym turnieju, ale podobnie wygląda sytuacja z Aną. Dziewczyny mają wyjść jutro na kort o 16.30, ale jak pokazało kilka poprzednich dni, plany mogą ulec diametralnej zmianie. Największego problemu upatruje w deszczu, który w moim odczuciu &quot;załatwił&quot; już Na Li, kiedy wydawało się, że zaczyna wracać do swojej normalnej gry, ponownie spadł deszcz i gdy wróciła na kort przegrała dość gładko. Moim zdaniem Isia będzie się rozkręcać z meczu na mecz, a nie powinna być zmęczona, bo zagrała dość mało gemów póki co, dlatego też uważam, że Anę szybko odprawi do domu. Dla odważnych polecam zagranie w bwinie na wynik w setach 2-0, bo jest po kursie 2.75, a tak właśnie powinien skończyć się ten mecz.
✅75
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź- Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kolejny mecz w którym drużyna walczy o utrzymanie i jest zależna tylko od siebie. Tak więc Podbeskidzie jutrzejszym zwycięstwem zapewni sobie utrzymanie w lidze nie patrząc za siebie na mecz Bełchatowa z Piastem Gliwice. Tak więc stawka dla górali jest ogromna. Ostatnio są na fali i wygrywają mecz za meczem. Jak dziś powiedział trener Podbeskidzia Czesław Michniewicz &quot;Jedziemy na finał do Łodzi&quot; dodając &quot;Przed meczem mówiłem swoim zawodnikom, że gramy półfinał, a przegrywający odpada. Udało się wygrać i jedziemy na finał do Łodzi&quot;. Nastawienie jest bojowe tym bardziej że Widzew o nic nie walczy. Ponadto Widzew przegrywając może dać pstryczek w nos rywalom z Bełchatowa za którymi nie za bardzo przepadają.

✅100
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League Dywizja 2
Spotkanie: Gifu - Okayama
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godz: 12:00
Analiza:

Columbus Crew dzis zagra z Aaronem Schoenefeldem w ataku i jest to bardzo zły wybór dla mnie trenera Roberta Warzychy. Ale powodem gry Schoenefelda dziś jest kontuzja najlepszego strzelca zespołu z Ohio Dominica Oduro z Ghany. Inny napastnik w zespole Federic Higuain nie czuje się dobrze w tej chwili, wiele strat pilek w każdym meczu, zaledwie trzy gole strzelone w tym sezonie i daleko daleko od dobrej formy. Nie ufam tej parze w pierwszej linii Columbus Crew tutaj, Dynamo Houston zagra dzis z Giles Barnes i Wil Bruin w ataku. Ta linia wygląda o wiele lepiej, obaj zawodnicy z czterema bramkami na koncie, zarówno z dobra forma w tym sezonie jak i widzę podwójną motywację dla nich tutaj, Columbus Crew jest niepokonane przeciwko Houston w ostatnich pięciu spotkaniach, gdzie trzy razy wygrali i dwa razy doprowadzili do remisu, ale ogólnie nie wygląda tak dobrze, 4-2-8 dla Columbus wiec zawsze z pewnymi problemami przeciwko Dynamo Houston. Ja nie wierzę w dobry wynik dla gosciw tym meczu i Dynamo Houston musi tu wygrać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom