>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.05.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
Typ: -1,5 Zagłębie
Kurs: 6.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już dzisiaj o godzinie 18:30 wielki mecz. A mianowice odbedzie sie final Pucharu Polski. Na pewno nikt przed rozpoczeciem tych rozgrywek nie spodziewal sie obu druzyn w finale.
Zagłębie to druzyna, ktora znajduje sie w strefie spadkowej, slabszy jest tylko Widzew. Do tej pory w Ekstraklasie zdobyli 29 pkt, polowe zabrala im reforma i maja zaledwie 15 pkt.
Druzyna Zawiszy to beniaminek i pozycja w tabeli jest dosc duzym zaskoczeniem. Znajduja sie w grupie mistrzowskiej na 6 miejscu.
Dzisiaj ciezko wskazac faworyta. Ja jednak decyduje sie zagrac w strone Zaglebia, poniewaz uwazam ze jest to druzyna, ktora potrafi sie spiac na takie spotkania. We wczesniejszych meczach pucharowych grali dobra, ofensywna pilke. Stwarzali sobie duzo okazji. Mysle, ze dzisiaj ich na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje, ze poprawia skutecznosc i wygraja minimum 2 bramkami. Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wygrana Zaglebia 3-1.
⛔100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vallecano - Ath. Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna gości gra o przypieczętowanie miejsca w tabeli, dającego kwalifikację do Ligi Mistrzów. Drużyna gospodarzy gra o nic, pewna utrzymania, pewna tego, że nie zagra w pucharach. Gra gospodarzy u siebie 8 zw, i 9 por., daje do myślenia, że nie ma tam gry na remis. Goście mieli wyrównane choć przegrane mecze z Barceloną i Atletico, ale wygrali u siebie z Sevillą. Gospodarze wygrywali lub remisowali ze słabszymi drużynami, ale drużyna z górnej półki (Real) rozgromiła ich 5:0. Moim zdanie wygrają goście, ale różnicą jednej bramki.
✅100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Puchar Polski
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.925
Buk: bet365
Godz. 18:30
Analiza:
Na dziś zaplanowano wielki finał rozgrywek Pucharu Polski, będzie to na pewno historyczne spotkanie z kilku powodów. Pierwszych z nich jest miejsce rozgrywania tego starcia a będzie nim Stadion Narodowy, druga sprawa to zwycięzca odbierze nowe, wykonane przed tym sezonem trofeum. Skład finału trzeba jasno przyznać jest bardzo zaskakujący, tegoroczny beniaminek będzie podejmował Zagłębie które na ten moment leci do pierwszej ligi.
Łatwiejszą drogę do finału mieli podopieczni Lenczyka, który na swojej drodze miał tylko jednego przedstawiciela Ekstraklasy Piast Gliwice którego odprawił po rzutach karnych, później mierzyli się już tylko z zespołami z I Ligi: odpowiednio GKS Tychy, Sandecja Nowy Sącz, oraz Arka Gdynia. To co najbardziej zasługuje na uwagę to fakt że mogą zostać pierwszą drużyną w historii tych rozgrywek która nie starci bramki. Ale czy tak się stanie nie sądzę bo defensywa to wcale nie stanowi kolektywu w tym zespole co dobitnie pokazuje liga i ich trudna sytuacja w tabeli.
Zawisza miała zdecydowanie trudniejszą drogę by się tutaj znaleźć, eliminowali zespoły z Ekstraklasy Pogoń Szczecin 3:1, Górnika Zabrze 2:1, 3:0 najtrudniej było w półfinale chociaż co prawda wygrali pierwsze starcie w Białymstoku 2:0 w rewanżu natomiast padł remis 1:1 ale swoje dorzucił sędzia który min. nie podyktował dwóch karnych dla podopiecznych Probierza, to też świadczy że defensywa beniaminka potrafi mieć zastoje w grze.
Dziwi mnie tek kurs na over, wiem że to finał i nikt tutaj nie będzie chciał stracić szybko bramki, no ale żeby od razu dawać taki kurs. Zawisza po dobrej rundzie zasadniczej wszystkie siły rzuciła na wygranie tych rozgrywek, mimo iż zabraknie trójki bardzo ważnych graczy Masłowskiego, Bernardo Vasconcelosa oraz Herolda Goulona to oni są tutaj faworytem. Ich gra naprawdę może się podobać . Co prawda przegrali ostatnio z Legią w Warszawie 2:0 ale spokojnie powinni tam strzelić bramkę, to co bardzo dobrze funkcjonowało w tym spotkaniu to kontra a dziś będzie ona ważna. Zagłębie nie ma tego komfortu co beniaminek, bo już za trzy dni niezwykle istotny pojedynek w walce o utrzymanie z Koroną. Nie mogli sobie pozwolić na danie szansy rezerwowym bo cały czas muszą walczyć. Przegrana w końcówce spotkania z Śląskiem spowodowała że sytuacja w strefie spadkowej robi się nieciekawa. Potencjał w ofensywie jest duży, szczególnie w kontrach czują się świetnie i tak dziś zapewne zagrają, a tacy zawodnicy jak Przybecki, Piech którzy dysponują ogromną szybkością powinni swoje szansę stworzyć. Jak to finale jeśli ktoś strzeli bramkę to przeciwnik w końcówce się po prostu musi otworzyć a że kontry obu zespołów wyglądają naprawdę bardzo solidnie to coś w końcówce pewnie wpadnie. Najlepszy scenariusz to po prostu szybko strzelona bramka.
powtórzony typ
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Oeiras, clay, ćwierćfinał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Elias - Hanescu
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam wszystkich typerów. Na swój debiut na forum wybrałem ćwierćfinałowy pojedynek turnieju ATP w Oeiras pomiędzy Gastao Eliasem (179 poz. ATP) a Victorem Hanescu (93 poz. ATP). Bukmacherzy stawiają na wielkoluda z Bukaresztu, ja oceniam szanse 50/50, z lekkim wskazaniem na reprezentanta gospodarzy. Dla obydwu tenisistów zwycięstwo w dzisiejszym meczu oznacza poprawienie ubiegłorocznego wyniku, więc dodatkowe punkty i prawdopodobny awans w rankingu.
Co przemawia za 9 lat młodszym Portugalczykiem?
Elias w porzednich rundach pokonał najpierw Volandriego 2-0, a następnie, będącego w niezłej formie Garcie-Lopeza 2-1. Hanescu miał łatwiejszych rywali w drodze do ćwierćfinału, nie obyło się jednak bez kłopotów. Rumun stracił seta zarówno w pojedynku z Albotem jak i Carreno-Bustą.
Panowie dotychczas spotkali się tylko raz, w 2012 roku, w fazie grupowej Challenger Tour Finals w Brazylii na twardej nawierzchni. Górą wtedy był Elias 3-6, 7-5, 6-3. Co prawda był to wtedy mecz o pietruszke gdyż Hanescu miał zapewniony awans do półfinału, a Elias nie walczył już o nic. Młodziak zagrał jednak wtedy na maksa co moim zdaniem daje mu w tej chwili małą przewagę psychologiczną.
Tegoroczne wyniki też świadczą o dobrej formie Portugalczyka. Półfinał challengera w Sao Paolo i finał challengera w Santos, które poprzedzały turniej Portugal Open nastrajają optymistycznie przed pojedynkiem z doświadzonym Rumunem.
Rezultaty Hanescu w tym roku nie rzucają na kolana, ćwierćfinał w Casablance i 2 rundy na własnych śmieciach w Bukareszcie oraz w Indian Wells to wszystko czym może pochwalić się Victor.Z drugiej strony jednak wiadomo że bliżej mu już do sportowej emerytury niż do gry o najwyższe cele.
Stawiam dziś na młodość, a kurs ustalony przez buków uważam za value.
Powodzenia!
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Spezia - Reggina
Typ:
Spezia
Kurs: 1.62

Bukmacher:
Bet365

Analiza:
- Spezia Calcio bilans u siebie 5/7/6
- Reggina bilans na wyjeździe 2/5/11
Head 2 Head :
30/11/13 Reggina 1 - 2 Spezia
26/02/13 Reggina 1 - 1 Spezia
29/09/12 Spezia 1 - 0 Reggina
Reggina bez takich graczy jak: obrońca V. Foglio 23/1, napastnik D. Di Michele 23/8,
obrońca F. Lucioni 33/1, pomocnik R. Strasser 22/0, pomocnik G. Colucci 8/0, pomocnik
Miguel Ángel 8/0, napastnik Adriano 8/0, pomocnik P. Bochniewicz 6/0.
- Ostatnie mecze Spezia Calcio: L/W/W/D/D
- Ostatnie mecze Reggina: L/L/D/L/D
źródło:
http://www.regginacalcio.com/news/item/2668-spezia-reggina-i-convocati-amaranto.html
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gambrinus liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Slavia Praga - Pribram
Typ: x/1
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Slavia Praga podejmuje na własnym terenie zespół Pribram. Oba zespoły w obecnym sezonie mogą się pochwalić podobnymi wynikami. Slavia Praga na miejscu 12 z 26 pkt na koncie natomiast rywal oczko wyżej z dwoma pkt przewagi. Pribram do tej pory nie wygrał spotkania wyjazdowego, zremisował 5 i przegrał 8. Slavia może nie gra jakoś rewelacyjnie u siebie, gdyż wygrała tylko 4 spotkania na 13 rozegranych. Zespół ten jednak wie jak wygrywać z Pribram. Oba zespoły wielokrotnie stawały naprzeciw sobie i nigdy w tych konfrontacjach Pribram nie wygrał na terenie Slavii Pragi, za to Slavia wygrywała 11 razy - myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Dzisiejszy mecz nie ma zdecydowanego faworyta biorąc pod uwagę obecną formę obu zespołów, lecz skłaniam się ku zwycięstwu gospodarza po raczej wyrównanym spotkaniu. Typuje remis do przerwy i zwycięstwo Slavii w całym spotkaniu.
⛔100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Uwaga kibiców skupiona jest na wyścigu o mistrzostwo Primera Division, na wielkiej trójce. Tymczasem za ich plecami, nieco w cieniu, też dzieją się rzeczy bardzo interesujące. Postanowiłem przyjrzeć się bliżej ekipie Rayo Vallecano i jestem w niemałej konsternacji. Zapamiętałem ich odważną (jak się później okazało - zbyt odważną) grę sprzed paru tygodni w meczu z Realem, gdzie miejscami w I połowie zmusili Królewskich do gry z kontry! Tamten mecz zakończył się sromotnym 0:5 ale później było już dużo lepiej. I oto jak spojrzymy na tabelę formy za ostatnie 10 spotkań, to wygląda to tak:
1. Atl. Madrid 28 9 1 0 16:3
2. Barcelona 24 8 0 2 27:10
3. Sevilla 24 0 2 2 23:9
4. Vallecano 23 7 2 1 20:12
5. Real Madrid 22 7 1 2 30:8
Tak, tak - Rayo Vallecano na 4 miejscu przed finalistą Ligi Mistrzów ! A jeszcze ciekawiej wygląda czołówka tabeli uwzględniającej 5 ostatnich meczów u siebie. Tylko 3 zespołu zanotowały komplet zwycięstw: Barcelona, Sevilla i ... Rayo Vallecano.
Tak więc pomału Rayo wyrasta na najbardziej niedocenianą drużynę ligi. Są w formie, grają odważnie i do przodu (ostatnie mecze: 3:0,3:1,2:2,3:0). Myślę, że faworyzowany Athletic będzie miał dzisiaj kłopoty.
Żeby nie było tak kolorowo trzeba zwrócić uwagę na rzecz zasadniczą - są prawdy, półprawdy i statystyki. Powyższe zestawienia do gołe liczby - oddają dyspozycję Rayo, dokumentują ich ostatnie sukcesy, ale trzeba zauważyć, że to jednak Athletic jest wyżej w tabeli. A to że uzbierał w ostatnich meczach mniej punktów wynika głównie z tego, że miał trudniejszych rywali.
Dlatego 1 podpieram dla bezpieczeństwa zwrotem za remis. Nie zgadzam się z tezą, że to Athletic jest faworytem, ale zwycięstwa gospodarzy też pewny być nie mogę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Irlandia
Godz. 20:45
Spotkanie - Athlone - Bray
Typ - 2
Kurs - 2.05
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Dzisiaj wybieramy sie do Irlandi. Pojedynek Athlone - Bray przykul moja uwage.
Gospodarze przegrywaja wszystko jak leci. Z dziesieciu meczy rozegranych w lidze przegrali doslownie wszystkie.
Dlaczego wiec nie przegrac kolejnego meczu? Jesli maja taka ladna passe, warto by ja utrzymac :p
Athlone maja nowego trenera ktory napewno w dzisiejszym meczu bedzie chcial sie zaprezentowac z jak najlepszej strony.
Niestety dla niego nie zagra dzis 2 podstawowych zawodnikow, a mianowicie Aidan Collins, który cierpi z powodu kontuzji ramienia, i Neil Harney,
którzy nie zagra przez co najmniej tydzień z powodu kontuzji ktoregos miesnia, nie udalo mi sie doszukac jakiego %-)
Byc moze nowy trener wyciagnie zespol z dołka lecz napewno nie dzis, za krotki okres przebywa w klubie, na to potrzeba czasu.
Bray do dzis sa chwaleni za ostatnie zwyciestwo z Dundalk 1:0. Alan Mathews zapowiada ze jesli utrzymaja poziom gry w minionym meczu w dzisiejszym spotkaniu
to wroca do domu z 3 punktami i ja mu wierze.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy Druha Liha
Godzina:
18:00
Spotkanie: Ceske Budejovice - Pardubice
Typ: 1 handicap azjatycki -2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
W poszukiwaniu pewniaków na dzisiaj trafiłem na drugą ligę czeską. Budejovice walczą jeszcze o awans do czeskiej ekstraklasy, Pardubice natomiast grają żeby dograć sezon do końca. Spadek im nie grozi, inne zaszczyty również ???? Siedzą sobie w środku tabeli i czekają na wakacje.
Ostatnie 5 spotkań Pardubic to 3 porażki, remis i wygrana - mizerna. Bilans 3-7.
Budejovice w końcówce sezonu imponują formą. 5 zwycięstw z rzędu, stosunek bramek 12-3.
To, że gospodarze dzisiaj wygrają to najpewniejsza dla mnie opcja z dzisiejszej oferty. Jak okazałe to zwycięstwo będzie, tego nie wie nikt. Wczoraj przeceniłem Skonto (wygrali ale zbyt mizernie), dzisiaj mogę przecenić Budejovice. Jednak kurs kuszący, to korzystam. Przy dwubramkowej wygranej - zwrot.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplia : Piłka Nożna, Gambrinus Liga
Godzina : 18.00
Spotkanie : Dukla Praga : Slovacko
Typ : 2
Kurs : 4,51
Bukmacher : oddsring
Analiza :
Gambrinus Liga, kolejka 27 z 30, spotkanie ekip ze środka tabeli czyli Dukli Praga i Slovacko. Liczę na niespodziankę i wygranie drużyny przyjezdnej, choć ogólnie nie wiem czemu aż tak wysokie kursy są na nich wystawione. Dukla Praga zajmuje miejsce siódme, 34 punkty an koncie, beznadziejna gra w ostatnim czasie, nie walczą już właściwie o nic, bo nie wierzę że ma dla nich znacznie czy zajmą miejsce 5 czy 9 - nie spadną, nie będą na podium, więc mogą złożyć broń i chyba to robią. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść patrząc na ich ostatnie spotkania - ostatnie 10 ligówek przyniosło im aż siedem porażek, dwie wygrane i remis. Bardzo często w tym czasie przegrywali na swoim boisku. Ostatnie wyniki ze swojego stadionu to :
Dukla Praga - Sparta Praga 1-3
Dukla Praga - Plzen 0-3
Dukla Praga - Pribam 1-1
Dukla Praga - Jihlava 0-3
wybitnie nie jest i tego nie da się nie zauważyć. Rywal również może nie porywa zawziętością i walką o jak najlepsze wyniki, ale nie da się nie zauważyć, że jednak coś tam grywają. Wyprzedzają swoich dzisiejszych przeciwników o jeden punkt w lidze, z trzech ostatnich spotkań dwa udało się wygrać, choć raczej z rywalami z dołu tabeli. Porównując jednak ostatnie 10 spotkań Dukli i Slovacko nie można nie wskazać właśnie na gości - wygrali aż pięć razy, zremisowali raz i przegrali cztery, ale aż trzy tylko jedną bramką. Co prawda na obcym stadionie w tym roku wygrali tylko raz, ale dzisiejszy rywal jest zdecydowanie takim na poprawę bilansu. Ostatnie wyniki z wyjazdów to :
Plzen - Slovacko 0-0
Pribam - Slovacko 3-2
Ostrava - Slovacko 0-1
Liberec - Slovacko 2-1
Podsumowując : gospodarze w beznadziejnej formie, nie chce im się już grać i walczyć o wyższe miejsca niż to co mają, generalnie już odpuścili ten sezon. Goście niby też nie walczą o nic, ale wykazują się dużo większą ambicją, coś tam potrafili ostatnio powygrywać, choć na wyjazdach jest im ciężko. Z dzisiejszym przeciwnikiem jednak z pewnością mogą sobie poradzić.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nilan Bisons - Joensuu Kataja
Typ: under 149.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj proponuję underek w lidze fińskiej, gdzie w półfinale Bizony podejmować będą drużynę Kataji. Spodziewam się zaciętego meczu i twardej obrony, bo każda z drużyn będzie chciała wejść z plusem w serię. Mecze gdzie gospodarzem są Bizony taki własnie miały charakter, a taka linia skłania nas do pójścia w stronę undera. Mecze bezpośrednie tych ekip, gdzie gospodarzami była ekipa Nilan to odpowiednio zdobycze punktowe : 130 i 133, tak więc bardzo korzystnie i w tym spotkaniu o takim ciężarze gatunkowym nie spodziewam się kanonady punktowej. Obie ekipy potrafią bronić i spodziewam się że swoje atuty uaktywnią w dzisiejszym spotkaniu, bo jak nie w play- off to kiedy? Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina:
18:30
Spotkanie: Zagłębie - Zawisza
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Dziwi mnie to że wszyscy w temacie skłaniają się w stronę Zagłębia. Nie wiem skąd takie przekonanie, bo przecież poza Widzewem nie ma w naszej lidze gorszej drużyny. Zagłębie jest w tym sezonie bardzo słabe, a gdyby nie kontuzje Masłowskiego i Goulona, to Zawisza byłby dla mnie pewniakiem do wygrania Pucharu Polski. Fakt, że obydwie drużyny przegrały ostatnie 3 ligowe mecze, ale w ostatnim spotkaniu Zawisza naprawdę nieźle zaprezentował się na Łazienkowskiej. Do 70. minuty utrzymywał się remis 0:0, a gdyby nie błysk Żyry w końcowej fazie spotkania, zespół z Bydgoszczy zdobyłby w meczu z Legią co najmniej jeden punkt. Zagłębie natomiast grało ze Śląskiem i zaprezentowało się bardzo słabo, faktem jest że również długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale to wrocławianie byli w tym meczu stroną przeważającą. Obie drużyny od jakiegoś czasu skupiają się już na dzisiejszym meczu, ale myślę gdyby porównać ich ogólną dyspozycję, to jednak Zawisza wydaje się być delikatnym faworytem. Szansy lubinian upatrywałbym w Piechu, ale jest on zawodnikiem chimerycznym i nie wiadomo czy akurat dzisiaj uda mu się zabłysnąć. Zawisza pomimo braku dwóch najlepszych piłkarzy posiada jednak klasowych zastępców i myślę że to oni wyjdą dziś z tego pojedynku zwycięsko. Pozdrawiam
⛔100
 
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa- Omichka Omsk
Typ: Dynamo Moskwa- 2.5seta
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Analiza:
Już za niespełna godzinę rozpocznie się 3 mecz półfinałowy w Rosyjskiej lidze siatkówki Kobiet pomiędzy Dynamo Moskwa a Omichką Omsk. Jak dla mnie bezwzględnie faworytkami tego meczu są zawodniczki ze stolicy Rosji i typuje tutaj ich wygraną w stosunku 3-0. Gospodynie tego meczu to od kilku lat druga siła w Rosji po Dinamie Kazan. Od 2010 roku rok w rok są wicemistrzyniami. Wcześniej 2006,2007,2009 były mistrzyniami. Jeśli dzisiaj wygrają to zapewnią sobie już conajmniej drugie miejsce bowiem w walce do 3 wygranych prowadzą z Omichką 2-0. Dodam że w finale czekają siatkarki z Kazania. Omichka Omsk nie ma takich sukcesów jednym z większych było zajęcie 3 miejsca w poprzednim sezonie ale zarówno siatkarki z Kazania jak i z Moskwy wyraźnie od nich odskoczyły. W tym sezonie Dynamo Moskwa w fazie zasadniczej u siebie wygrały 8 z 10meczy w lidze, grały także w lidze mistrzyń gdzie odpadły z Kazaniem. Jak by popatrzeć na faze zasadniczą to ciężko by wskazać faworytki tego półfinału ale co pokazały pierwsze dwa mecze w Omsku, siatkarki z Moskwy są o co najmniej 2 poziomy lepsze, bowiem zarówno w 1 jak i 2 meczu rozgrywanymi w zeszłym tygodniu wygrywało Dynamo 3-0 bez większych problemów. Ogólnie na ostatnich 8 meczy Dynama siatkarki z Moskwy straciły tylko 1seta. Tak więc widać że są w bardzo wysokiej formie. Skład Dynama jest bardzo imponujący, wiele znanych nazwisk nawet dla średnio znających się na siatkówce: Morozowa, Honczarowa, Popovic, Koszelewa czy najbardziej znana Obmoczajeva. Ja myślę że Omichka może czuć już trudy tego sezonu co pokazał zeszły tydzień, taki zespół jak Dynamo Moskwa na pewno będzie chciało zamknąć już dzisiaj ten półfinał a z seta na set będzie grało im się lżej, stawiam 3-0.
✅137
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna -&gt; Szwecja
Godzina: 20:45
Spotkanie: GAIS - Syrianska
Typ: Syrianska +1
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj znowu szukam sukcesu w lidze skandynawskiej, z tym że dzisiaj w drugiej lidze szwedzkiej. Mecz pomiędzy Gais a Syrianska.
Dobra biorę pod uwagę ostatnie 3 spotkania obu drużyn i wcale nie widzę tutaj faworyta po stronie gospodarzy.
Ostatnie mecze: GAIS
26.04.14 SUP Husqvarna- GAIS 2 : 0
20.04.14 SUP GAIS- Ljungskile 2 : 2
13.04.14 SUP GAIS- Sundsvall 1 : 0
Ostatnie mecze: SYRIANSKA
25.04.14 SUP Syrianska- Östersunds 3 : 0
17.04.14 SUP Landskrona -Syrianska 2 : 3
12.04.14 SUP Varbergs- Syrianska 2 : 1
Syrianska po niezbyt dobrym pierwszym meczu w lidze przegranym 1:5 na własnym boisku powoli zaczyna łapać formę, w dwuch ostatnich meczach udało się zdobyć po 3 bramki, dzisiaj rywalem jest GAIS drużyna która spadła 2 sezony temu z ligi pierwszej, druzyny te miały wtedy okazje ze sobą grać a mecze kończyły się następującymi wynikami:
Pojedynki bezpośrednie: GAIS - SYRIANSKA
28.09.12 ALL GAIS Syrianska 1 : 4
11.05.12 ALL Syrianska GAIS 2 : 0
Sądzę że Syrianska jest w stanie ugrać tutaj przynajmniej remis w obecnej formie co oczywiście da mi pokrycie handicapu ????
✅87
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Bellucci - Fognini
Godzina : 15:25
Typ : Bellucci
Kurs : 2,75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Ulubiona nawierzchnia jednego i drugiego, w tym wypadku stawiam na siłę fizyczna Brazylijczyka i jednocześnie przeciwko nierównej psychice Włocha.
Bellucci jest nie do zatrzymania pod warunkiem, że złapie swój dobry rytm.
Serwis na 100% będzie szukał punktów, a podrażniony Włoch może wtedy zacząć wariować jak to ma w zwyczaju. Nawierzchnia w Portugalii jest w miarę szybka jak na cegłę, zawodnicy siłowi radzą sobie tutaj dobrze co udowodnił Raonic czy chociażby Kubot, mimo że przegrał.
Bellucci odprawił z kwitkiem Delbonisa a jak wiadomo Argentyczyk to spec od mączki.
Forma jest, nawierzchnia jest, nieregularny przeciwnik jest.
⛔100
 
K 0

klusio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Chorwacka
Spotkanie: Rijeka-Dragovoljac
typ 02
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Mecz vicelidera z drużyna spadkowa. Rijeka juz do końca sezonu gra o przysłowiową pietruszke, lecz ich rywal Dragovoljac walczy o utrzymanie w lidze w ostatnich 5 meczach 3 razy wygral 1 remis i przegrana liderem u siebie. Według mnie goście moga zrobic niespodzianke i nawet wygrac mecz lecz bezpieczniejszą opcja jest typ 02 o dobrym kursie 3zł
⛔100 / brak godziny
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, L2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nimes - Brest
Typ: Brest
Kurs: 4.70
Buk: Pinnacle
Analiza:
Kursy nie odzwierciedlają możliwości zdobycia 3 oczek przez gospodarzy. Brest w ostatnich 3 meczach zdobył komplet oczek, przy 4 punktach gospodarzy. Ponadto w tabeli to już różnica co najmniej klasy. Goście z 6 oczkami straty do TOP3, gospodarze pod kreską z widmem spadku do National. Widmo bliskie z uwagi na 5 porażek w ostatnich siedmiu meczach. Przegrali ostatnio 1:5 z Dijon i z taką grą w L2 nie mają czego szukać. Best nie odpuści, jest forma. Kurs niezrozumiale wysoki.
⛔100
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Soccer » France » Ligue 2 » Metz - Tours 02 May 2014, 20:00
typ Metz
kurs 1,62
MarathonBet
Dzisiaj spróbujemy zagrać na ekipę gospodarzy, którzy sa zdecydowanym liderem LIGUE 2.Pewne 1 miejsce w tabeli bardzo dobra gra na własnym boisku 17m ( 13 - 3 - 1 ) 24 : 7 - 42 pkt.Ostatnie dwie kolejki to 2 dość spokojne wygrane z ekipami z dolnych rejonów tabeli odpowiednio AJ Auxerre 0-3 i skromnie Bastia u siebie 1-0. Liczę na chęć zrehabilitowania się ekipie Tours FC- 1 spotkanie dzisiejsi goście wygrali 4-2.Tours ekipa środka tabeli (swojego boiska),która jest obecnie w dość słabej formie- ostatnie zwycięstwo dość dawno bo 21.03 ze słabiutką Bastia 1-0 a tak to 3 porażki i 2 remisy bardzo słabo na wyjazdach 17m ( 4 - 3 - 10 ) 20 : 30 - 15 pkt.Gospodarze powinni wygrać to spotkanie dość spokojnie od początku meczu dominując nad rywalem- kurs do dubla całkiem niezły.
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – finał Pucharu Polski
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
Typ: HT/FT - X/2
Kurs: 5.75
Buk: Unibet
Data i godzina: 02.05.2014 18:30
To spotkanie jest dziś bardzo popularne, rozpatrywane na wielu płaszczyznach i większość ważnych informacji podali już wcześniej koledzy. To co do mnie przemawia to fakt, że w finale z pewnością drużyny zagrają od początku asekuracyjnie, to strategia do której przyzwyczaili nas obydwaj trenerzy, ale też utrata jednej bramki może w tym meczu mieć kluczowe znaczenie, dlatego zdecydowałem się na remis do przerwy. Jeśli żadnemu zawodnikowy nie przydarzy się wyjątkowa &quot;wpadka&quot; to właśnie takim rezultatem powinna zakończyć się pierwsza połowa. Jestem również przekonany, że zwycięsko z tego pojedynku w regulaminowym czasie gry wyjdzie Zawisza, który moim zdaniem będzie zdecydowanie lepiej przygotowany. Po pierwsze, trener Tarasiewicz &quot;oszczędzał&quot; swoich zawodników od kliku ostatnich spotkań, co można było zauważyć. Po drugie podobała mi się postawa piłkarzy w ostatnim starciu z Legią, które co prawda zostało przez nich przegrane 0:2, jednak ich styl gry i mnogość sytuacji, które wypracowali są dobrym prognostykiem przed dzisiejszym finałem. Dodam, że gdyby Zawisza strzelił pierwszą bramkę w Warszawie, wielce prawdopodobne, że Legia nie zainkasowałaby kompletu punktów. Trener Tarasiewicz został już zauważony przez francuski zespół Valenciennes i z pewnością chciałby pożegnać się z polską ekstraklasą w sposób wyjątkowy, a w lidze na miejsca premiowane grą w Pucharach raczej szans nie ma, (choć to tylko 5 punktów, więc kto wie?). Jednak tak jak już wspominałem na początku, widać, że przede wszystkim stawia w swojej trenerskiej strategi na Puchar Polski, odpuszczając troszkę ligowe zmagania. Co do drużyna Zagłębia, wielokrotnie powoływałem się na potencjał zespołu Oresta Lenczyka, jednak jak Kolega jack13 słusznie zauważył, ich droga do finału była przechadzką przede wszystkim po I-ligowych ekipach. Wiadomo też, że jeśli chodzi o spotkania rozgrywane poza Lubinem z drużynami ekstraklasowymi to ostatnie zwycięstwo Zagłębie odniosło w Chorzowie 30.08.2013, z drużyną prowadzoną wtedy jeszcze przez Jacka Zielińskiego, który stworzył z Ruchu &quot;chłopców do bicia&quot;. Oczywiście na koniec podkreślę, że jest to polska piłka. Należy zaznaczyć, że z doświadczenia, tutaj każdy ma szansę 50%-50%, ale większość przesłanek jest na korzyść drużyny z Bydgoszczy w ostatecznym rozrachunku, a wynik remisowy do przerwy to jeden z najpopularniejszych rezultatów w naszym kraju, zatem dziś taki typ obieram. Wiadomo też o jaką premię grają zawodnicy Zawiszy za zwycięstwo i kolejnym plusem może być fakt, że są już raczej przyzwyczajeni do grania bez wsparcia kibiców.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niort - Auxerre
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365

Pozostały tylko 4 kolejki do końca sezonu, Niort ma jeszcze duże szanse na awans traci bowiem tylko 3 pkt do miejsca premiowanego awansem, gra w Ligue 1 jest to na pewno duża mobilizacja dla drużyny gospodarzy, natomiast na drugim biegunie znajduje się ekipa Auxerre, pamiętamy jak jeszcze w sezonie 2010/2011 ekipa AJA występowała w lidze mistrzów a teraz broni się przed degradacją do ligi krajowej. Typ na czystą jedynkę jest tutaj dla mnie oczywisty Auxerre beznadziejnie gra w delegacji tylko 1 zwycięstwo i zaledwie 9 bramek strzelonych dodatkowo w drużynie gości nie wystąpią pierwszy bramkarz Sorin (15/0), drugi golkiper Leon(19/0) który jest zawieszony za czerwoną kartke w ostatnim meczu oraz pomocnik Gavory (7/0). Drużyna Niort doznała tylko dwóch porażek na swoim stadionie ostatnio przed swoją publicznością ulegli Brest 1:2 i na pewno nie dopuszczą do tego by dwa razy z rzędu przegrać na swoim stadionie. W drużynie gospodarzy zabraknie na pewno Rocheteau (m 12/3) i Letzelter (d 12/0), niepewnym występu jest Martin (m 27/5).
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom