>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.04.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
panczas 117

panczas

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska - TBL
Spotkanie: Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd.
Typ: Czarni (-4.5)
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po wczorajszym spotkaniu wygranym przez gospodarzy 84:75 przewaga psychologiczna z pewnością należy do zespołu Czarnych. Zwycięstwo podopiecznych Dainiusa Adomaitisa nie było praktycznie ani razu zagrożone, mimo iż goście potrafili zbliżyć się na wynik bliski remisu, to gospodarze posiadali kontrolę nad przebiegiem spotkania od samego początku do końca. Kluczowa postać w zespole Polpharmy w osobie Roberta Skibniewskiego miała wczoraj spore problemy kondycyjne i dzisiaj po zaledwie 20-godzinnym odpoczynku może również nie wytrzymać grania dzień po dniu, zwłaszcza, gdy na przeciw niego znowu stanie niezniszczalny Blassingame. Mobilizacja w zespole gospodarzy jest duża i myślę, że wystarczy to do pokonania Starogardzian.
✅ 97
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Sporting Gijon
Typ: X (Handicap 0:2)
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bwin
Analiza :
O godzinie 18:00 na Santiago Bernabeu wybiegnie Real Madryt, który zmierzy się z Sportingiem Gijon. Ostatnie spotkanie Realu przed spotkanie w Lidze Mistrzów. Królewscy zagrają bez czterech podstawowych zawodników oraz dwóch rezerwowych, którzy borykają się z urazami lub są zawieszeni za kartki (Kaka, Marcelo, Cristiano Ronaldo,Karim Benzema, Xabi Alonso oraz Gago). Jednak piłkarze z Madrytu stoczą batalię z dużo niżej notowanym Sportingiem (15 miejsce w tabeli), tymczasem Królewscy plasują się na pierwszym miejscu w tabeli gier u siebie (nie stracili ani jednego punktu ! W 14 meczach strzelając aż 46 bramek, tracąc przy tym tylko 6 ! To daje nam 3 strzelone bramki u siebie w meczu - robi wrażenie). H2H także na korzyść dzisiejszych gospodarzy : 4:eek:ne:0 przy bramkach 15:2, u siebie wygrywając 2 mecze odpowiednio 7:1 i 3:1. Ostatni mecz na wyjeździe Real wygrał ze Sportingiem 0:1. Dziś liczę na dwubramkową wygraną gospodarzy. Pokusić można się także o remis do przerwy po ładnym kursie 2.8. Siła rażenia &quot;Galacticos&quot; jest ogromna, do składu wraca Higuain, który będzie chciał się pokazać i wrócić do pierwszego składu. Typuje dwubramkowe zwycięstwo REALU MADRYT.
⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
piłka nożna - Ekstraklasa
Korona Kielce - Polonia Warszawa
typ: over 2.5
kurs: 2.20
buk: unibet
analiza:​

Niestety brak czasu na napisanie analizy, ale spróbuje króciutko. Grają chyba najsłabsze drużyny w Ekstraklasie. Korona nie wygrała od 8 spotkań natomiast Polonia od 6. Ciężko tutaj szukać faworyta. Dlatego próbuję zagrać over. Głównie dlatego, że Korona traci sporo bramek. A w przypadku Polonii na ... przełamanie. Bo w końcu ile można grać meczy i nic nie strzelić. Jest nowy-stary trener Zieliński. Osoba, która teoretycznie powinna poradzić sobie z drużyną i to w miarę poukładać. Jest szansa, że po przerwie na spotkania reprezentacji dzisiaj zobaczymy lepiej grającą Polonię. Korona także musi zagrać ofensywnie i walczyć o trzy punkty. Tu nie może być kalkulacji ponieważ drużyna z Kielc wcale jeszcze nie jest pewna utrzymania. Do tego typu zachęca także wysoki kurs - spróbować warto.
Moja propozycja:
over 2.5 (około 2.20)
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1

szymek11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Sharapova-Azarenka
Typ: DW 1-2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsafe

Analiza : Dzisiaj zostanie rozegrany juz ostatni mecz ATP w Miami, a wystąpią w nim Maria Sharapova i Victoria Azarenka. Myślę, że mecz będzie wyrównany jak na finał przystało obie zawodniczki zagraja dobre spotkanie ale minimalnie lepsza okaże się Białorusinka, która wyeliminowała wcześniej faworytki takie jak Kim Clisters czy Vera Zvonareva. Rosjanka natomiast pokonała 2-1 Petkovic oraz wymęczyla zwycięstwo z rumunką Dulgheru. Azarenka jest w formie, pokazała piękny tenis w poprzednich meczach, natomiast Sharapova lubi popelniac bledy np duzo double double przy serwisie popelnia, dlatego mecz bedzie bardzo nerwowy i obie panie rozstrzygna wygrana w 3 secie i myślę, że to będzie Azarenka.
⛔ 100
 
magnes17 6

magnes17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 2
Spotkanie: Accrington - Northampton
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy będącym w formie Accrington a słabo grającym Northampton. Gospodarze zajmują 10 miejsce w lidze i tracą tylko 3pkt to miejsca premiowanego barażami do 3 ligi. Accrington grając u siebie wygrało ostanie 6 spotkań, przeważnie zdecydowanie. Northampton natomiast nie może wygrać od 12 spotkań. Zajmują 21. pozycje i mają 7pkt przewagi nad drużyną spadkową ale i tak nie mogą być pewni utrzymania. Myślę, że dziś padnie kilka bramek. Średnia ilość goli Accrington u siebie wynosi 3.44 gola na mecz. Northampton na wyjazdach ma średnią 2.44.
Accrington - Hereford 4:0✅
Accrington - Port Vale 3:0✅
Accrington - Burton 3:1✅
Accrington - Stockport 3:0✅
Accrington - Torquay 1:0⛔
✅ 106
 
bula 2

bula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja - Pierwsza liga
Spotkanie: FC Vion Zlate Moravce - FC Spartak Trnava
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betsson
Analiza :
Już dziś o godzinie 17.30 w lidze słowackiej dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy FC Vion Zlate Moravce a FC Spartak Trnava.
W analizie nie da się zbyt dużo napisać gdyż w rundzie wiosennej na Słowacji rozegrano dopiero 4 kolejki a do meczy z listopada nie ma po co się wracać.
Krótko mówiąc na wiosnę drużyna gości czyli Trnava gra fatalnie....
Natomiast Moravce zaczęły na wiosnę grać na prawdę obiecująco.
Co ciekawe zarówno goście jak i gospodarze mieli tych samych przeciwników w pierwszych kolejkach.
Przyjrzyjmy się jednak meczom gospodarzy przed własną publicznością. Rozegrali oni 2 mecze u siebie na wiosnę
Złote Moravce vs. Senica 0:0 - remis z wiceliderem to niezły wynik
Złote Moravce vs. Rużomberk 3:0 - pewna wygrana z zespołem z doła tabeli
A oto 3 mecze na wyjeździe dzisiejszych gości:
Senica vs. Spartak Trnawa 4:0
Rużomberk vs. Spartak Trnawa 0:0
Spartak Trnawa vs. Nitra 4:1
Bardzo ważne 2 wyniki. Porażka z Senicą z którymi Moravce miały po 0 oraz remis z Rożumberokiem z którymi Moravce wygrały. I wygrana z Nitrą która zajmuje 3 miejsce od dołu.
Także dziś Moravce powinny wygrać ok 2-1, 1-0
✅ 150
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hoffenheim - Hamburger SV
Typ :Hamburger SV
Kurs: 3,10
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Ostatnie kolejki przed przerwą reprezentacyjną były dla Hoffenheim niezłe, ale dla mnie ciągle to zespół, który po prostu został zepsuty. Z niezwykle silnej jedenastki z zeszłego sezonu czy też początku tego dla mnie zostało tylko kilku świetnych piłkarzy - bramkarz Starke, Beck, Vorsah, Salihovic i Ibisevic. A trzeba przypomnieć, że na obu Bośniaków Pezzaiouli stawia od niedawna, bo wcześniej trzymał ich na ławie, co było kompletnie niezrozumiałe. Tak samo jak to, że dziś znów Josip Simuinić rozpocznie mecz na ławce, a w defensywie wystąpi na przykład słaby Braafheid czy niezły, ale nie dorównujący klasą doświadczonemu Chorwatowi Marvin Compper. To, co zrobiono z linią pomocy tego zespołu w ostatnim czasie, to istna katastrofa. Opierająca się wcześniej na Gustavo, Eduardo, Weisie oraz Salihoviciu, teraz opiera się na piłkarzach niskiej klasy, jak na Bundesligę, czyli na Rudym i młodym Alabie, wypożyczonym z Bayernu. Całe szczęście, że przywrócono do 11 Bośniaków, ale i tak dziś nie wróżę im sukcesu. W HSV nie zagra Van Nistelrooy, który pauzuje za kartki, ale moim zdaniem wcale nie jest to osłabieniem. W ataku magiczny Petrić, w innych formacjach sporo znakomitych graczy, jak Westermann, Ze Roberto, czwórka skrzydłowych Elia, Pitroipa, Jansen, Ben-Hatira, zaskakująco dobry na środku obrony Kacar czy też David Jarolim. W dodatku po długiej kontuzji wraca bramkostrzelny prawy obrońca Diekmeier, z którego transferem wiązano spore nadzieje, a który stracił prawie cały sezon z powodu kontuzji. HSV ma bardzo mocny zespół, ciekawe tylko, czy przerwa na mecze międzypaństwowe pozwoliła im ochłonąć. Myślę, że tak, wiedzą też, że muszą wygrywać, by grać w pucharach. Są w stanie to zrobić i powinni zacząć już dziś, moim zdaniem mogą tu zdominować słabszego rywala, a nawet jeżeli tego nie zrobią, to i tak niesamowity Mladen Petrić może zdobyć bramkę z niczego.
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dinamo Minsk- Belshina
Typ: 2( +1,5)
Kurs: 1,52( bet365)
Inauguracja spotkań ligowych na Białorusi. Zespół Dinama Mińsk przed startem rozgrywek opuściła większość najbardziej wartościowych zawodników, którzy stanowili o sile drużyny ze stolicy w poprzednim sezonie:
  1. Kislyak( 28/9) do Rubina Kazań,
  2. Putsila( 19/6) do Freiburga,
  3. Chukhley( 25/5) do Ural,
  4. Strakhanovich( 32/2) do Neman Grodno,
  5. Sazankov( 22/5) do Lechii Gdańsk.

Zobaczymy czy zmiennicy sprowadzeni w ich miejsce godnie ich zastąpią.
W Belshinie natomiast również ruch transferowy był spory.
Bardzo ciekawie wygląda sprowadzenie do klubu młodego, ukraińskiego napastnika Pleshakova z Sevastopola( 31/16).
Niewątpliwym atutem zespołu Belshiny w dzisiejszym spotkaniu może być fakt, iż w przeciwieństwie do swojego rywala z Mińska, rozegrali już w marcu 4 oficjalne mecze w ramach ćwierćfinałów i półfinałów krajowego pucharu.
Co ciekawe piłkarze Belshiny lepiej zaprezentowali się w spotkaniach wyjazdowych: 2-0 z Mińskiem i 0-0 z Nemanem Grodno.
Sądzę, że zespół gości nie przegra znacznie w inauguracyjnym spotkaniu ligowym.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Leotar Trebinje vs Zeljeznicar Sarajevo
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 02-04-2011/16-00
Analiza:
Jest to spotkanie w bośnicakiej lidze piłki nożnej, a co za tym idzie bardzo trudnym zadaniem jest znalezienie jakiś dodatkowych informacji. Nie wiem czy tu jest jakiś błąd bukmachera, gdyż już większosc bukmacherów wycofała to spotkanie z oferty, a na dodatek ten typ znalazłem na jednym zportali zagranicznych. Liczę na jakiś cynk. Przede wszystkim sytuacja w tabeli nie przedstawia tego co naprawdę prezentują te drużyny. Faworyzowany FC Leotar Trebinje zajmuje 12 miejsce w lidze na 16 druzyn. To bardzo słaba pozycja. Gospodarze byc moze są i faworytem z tego względu, iż na swoim własnym stadionie przegrali zaledwie jeden mecz od początku sezonu. Jest to bardzo dobry wynik jak na team znajdujący się w strefie spadkowej. FK Zeljeznicar na których kurs jest bardzo wysoki są wiceliderem bośniackiej ligi piłki nożnej. Na wyjazdach grają poniżej oczekiwań. W ostatnim meczu przegrali 0-1 z FK Sloboda Tuzla ale wcześniej mieli dobrą passę kilku wygranych z rzędu. W bezpośrednich spotkanich prowadzą piłkrarze FK Zeljeznicar biorąc pod uwagę dziesięc ostatnich meczy. To co przede wszystkim przemawia za gości to fakt, iż w ostatnim bezpośrednim spotkaniu z FC Leotar Trebinje rozgromili ich 8-0. Tak znakomity wynik, przy takim kursie jest z pewnością do powtórzenia. W tak ,,egzotycznych&#39;&#39; ligach wszystko może się zdarzyc-powodzenia
✅ 350
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, francuska Ligue 1
Spotkanie: Arles – Monaco
Typ: DW do przerwy 0:1
Kurs: 3,7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Trochę się w lidze francuskiej poprzewracało. Lille jest liderem, Rennes wyprzedza Lyon, a Auxerre (uczestnik tegorocznej LM) i solidna firma Monaco będą musiały bić się o utrzymanie. W tej kolejce Monaco będzie miało bardzo dobrą okazję żeby ze strefy spadkowej uciec. Do 17. Auxerre tracą 3 punkty, ale drużyna Jelenia gra na wyjeździe z rewelacją sezonu – Rennes. Dodatkowo kolejne drużyny w tabeli – Valenciennes i Nice też będą miały trudne przeprawy, więc jest szansa zbliżyć się do nich. Arles już chyba pogodziło się ze spadkiem, do przedostatniego miejsca tracą 16 punktów(!), dlatego ciężko o dobrą motywację. Żadnych znaczących kontuzji nie ma. Monaco powinno zaatakować już od początku meczu i dlatego skusiłem się postawić na ich prowadzenie do przerwy.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League One
Spotkanie: Tranmere - Huddersfield
Typ: Huddersfield (-1)
Kurs: 3,75
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Dziś o godzinie 16 czasu polskiego zmierzą się: Tranmere z Huddersfield. Dzisiejsi gospodarze zajmują w tabeli miejsce 18 z 43 punktami na koncie (11-10-16) , goście natomiast zajmują miejsce 2 (70 pkt ; 20-10-9).
Huddersfield pewnie zmierza po awans do Championship notując 4 wygrane z ostatnich 5 meczów. Nie mogą jednak spoczywać na laurach i walczyć dalej, do lidera co prawda mają już dużą stratę ale z plecami na ich potknięcie czekają aż 4 drużyny! Nie mogą więc pozwolić sobie na jakąkolwiek porażkę. Tranmere natomiast jedyne o co walczy to o utrzymanie w lidze.
Kolejnym argumentem który mogę wam przedstawić jest: tu zacytuję użytkownika Doberman - &quot;Gospodarze bez dwóch czołowych graczy, Goście bardzo dobra końcówka sezonu walczą o bezpośredni awans znakomita gra w ofensywie i defensywie w dodatku dziś wkońcu zagrają najmocniejszym składem w dodatku sędziuje Gary Sutton który nie jest szczęśliwy dla ekipy Tranmere i dziś będą mieli ciężko zgromadzić aby punkt.&quot;
Tak więc świetnej, ostatnio drużynie Huddersfield zostaje jedynie wygrać w tym meczu i jeszcze bardziej zbliżyć się do upragnionej Championship. Myślę też, że wygrają tu przynajmniej 2 golami.
Warto również wspomnieć, że jeszcze z rana kurs na to zdarzenie wynosił pomiędzy 4-4,20 w zależności od buka, teraz jest to już tylko 3,75.


✅ 275
 
C 3

czarnytm

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Accrington - Northampton
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dnia dzisiejszego o godzinie 16 odbędzie się spotkanie 4 ligi angielskiej a naprzeciw siebie staną dobrze spisujący się ostatnio gospodarze i słabiutcy goście. Accrington nabrali wiatru w żagle , świetnie spisują się na własnym boisku . Ich ostatnie 5 spotkać to 3 wygrane oraz 2 remisy .
Accrington - Hareford 4 :0
Aldershot - Accrington 1 : 1
Crewe - Accrington 0:0
Accrington - Port Vale 3 : 0
Accrington - Burton 3 : 1
Jak widać gospodarze na własnym terenie są naprawde bardzo groźnie , pokonywali rywali jak widać wysoko , a remisy zdarzały się tylko i wyłącznie na wyjazdach . Ostatnio miałem możliwość oglądania meczu tej drużyny z Hareford i muszę przyznać że byłem pozytywnie zaskoczony , gra układała się bardzo przyzwoicie , ładna szybka piłka i wykończenia dobre co zaowocowało w 4 bramki. Ich dzisiejsi rywale nie radzą sobie najlepiej a tym bardziej na wyjazdach , ostatnie 5 spotkań tej drużyny to 2 remisy i 3 przegrane . Wątpie aby dzisiaj nastąpiło jakiekolwiek przełamanie , moim zdaniem to gospodarze zgarną 3 ptk bez najmniejszych problemów.
✅80
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Hoffenheim - Hamburg
Typ - handi Hoffenheim ( -1 )
Kurs - 4,33
Buk -
bet365
Dzis na Rhein-Necker-Arena dojdzie do wydaje mi sie bardzo ciekawego spotkania pomiędzy miejscowym Hoffenheim a drużyną z Hamburga . Obie drużyny z szansami na grę w europejskich pucharach jednak bliżej do tego celu mają goscie z Hamburga . Wiesniaki z Hoffenheim w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyli tylko jedno zwycięstwo dlatego aby dalej liczyć sie w grze o puchary muszą ostro się wziąc do roboty, dlatego własnie licze na ich zwycięstwo . W ostatniej kolejce przegrali no ale z Hannowerem drużyną która niewątpliwie należy do rewelacji w tym sezonie w bundeslidze natomiast ostatni mecz u siebie wygrali z liderem z Dortmundu .
Gospodarze własnie lepiej prezentują się na wlasnym stadionie gdzie jak do tej pory zgromadzili 22 punkty strzelając 25 bramek a tracąc 16 .
Jeżeli chodzi o gosci z Hamburga to też lepiej im wychodzi gra na własnym stadionie gdzie zdobyli 23 punkty przy 17 pkt. na wyjazdach gosciom też o wiele trudniej idzi zdobywanie bramek na wyjazdach tu mają 16 zdobytych i 24 stracone bramki . Dlatego też mój typ na dzis przynajmniej dwu bramkowe zwycięstwo gospodarzy tu też posłuże sie statystyką ktora chyba pokazuje że gospodarzą dobrze wychodzi gra wlasnie z Hamburczykami i tak w ubiegłym sezonie pokonali piłkarzy z Hmburga u siebie 5:1 a dwa sezony temu 3:0 .
Dzis wlasnie licze na przelamanie zlej serii bo ostatnie 10 spotkań to zaledwie 3 zwycięstwa 2 remisy i aż 5 porażek . Jak będzie zobaczymy !!!
⛔ 100
 
D 1

dinus

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Kuban Krasnodar v Spartak Moskwa
Typ - Kuban Krasnodar(1) v Spartak Moskwa(0) (azjatycki zwyc. 1 bramką zwrot)
Kurs - 3.9
Buk - Bet365
Według mnie buki przceniają Kuban Krasnodar, co prawda Kuban jest lider póki co ligi rosyjskiej, ale ma aż 4 mecze rozegrane (inne drużyny mają 2). Spartak zaczął coś nie mrawie, zwycięstwo u siebie i porażka aż 4-0 na wyjeździe, no cóź oglądałem mecz Spartaka w osatnim meczu wygrał tylko 1-0 choć powinno być dużo więcej, grali dobrą piłkę, zaś o Kubanie za dużo nie moge powiedzieć bo też za dużo o nich nie wiem, wiem też, że może też tak być, że Spartak odpuśći mecz przed Pucharami w czwartek, ale mam nadziej, że tak się niestanie. Poprostu Spartak ma lepszy skład, nienajlepiej zaczeli sezon, więc nie chce mi się wierzyć, że podejdą do tego na luzie, mam nadzieje, że wyjdą pełnie zmotywowanie i zmiotą Kuban ???? . Kuban narazie z lepszych według mnie drużyn grał z Rubinem Kazań i przegrali 2-0, więc mi się zdaje, że Kazan piłkarsko nie ma takich aspiracji jak Spartak choć kto wie, to wkoncu tylko sport.
Mój typ : 0-3 ????
⛔ 100
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Villarreal - FC Barcelona
Typ: Barcelona -1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
O godzinie 22 na El Madrigal rozpocznie się pojedynek, który określany jest nie tylko jako hit 30. kolejki PD, ale przede wszystkim jako spotkanie, które w znaczącym stopniu może wpłynąć na walkę o mistrzostwo Hiszpanii. Do końca La Ligi zostało jedynie dziewięć spotkań, a mecz z Villarreal jest przedostatnim dla Barcelony z gatunku tych trudnych. Ostatnim będzie mecz z Realem. Nikt nie przewiduje, by Real dzisiaj stracił punkty ze Sportingiem Gijon, dlatego też mecz z Villarreal będzie niezwykle ważny, by utrzymać bezpieczną przewagę nad Realem.
Villarreal do spotkania podejdzie bez poważnych absencji. Inaczej sytuacja wygląda w Barcelonie. Nie zagrają kontuzjowani: Abidal, Puyol, Maxwell, Pedro, wątpliwy jest występ Bojana, a ponadto za nadmiar żółtych kartek pauzuje Xavi. Lionel Messi, który ze zgrupowania reprezentacji wrócił z lekkim bólem, ma być gotowy do gry.
Villarreal sobie bardzo dobrze radzi na własnym boisku: na 15 rozegranych u siebie spotkań, 11 wygrali, 3 zremisowali i tylko jeden przegrali (0:1 z Levante dwa miesiące temu), jednak jeszcze lepiej wygląda statystyka wyjazdowych meczów Barcelony: 14 rozegranych, w tym 12 zwycięstw i dwa remisy.
Skład, pomimo wielu osłabień i tak wygląda bardzo dobrze: Na bramce oczywiście Valdes, w obronie świetny ostatnio Alves, powoli jakby wracający do wysokiej formy Pique, godnie łatający lukę w obronie Busquets i nieźle sobie radzący Adriano. W pomocy Mascherano i Iniesta, których pewnie uzupełni solidny Keita. W ataku Villa, Messi i ktoś trzeci.
Motywacji Barcelonie na pewno nie zabraknie. Wiedzą o jak wielką stawkę jest ten mecz, a że wynik Realu będą znali wcześniej, może wpłynąć na nich tylko pozytywnie.
Warto zwrócić uwagę na ostatnio średnią formę gospodarzy. Na ostatnie 8 ligowych spotkań wygrali tylko 2, ponieśli 3 porażki i 3 razy remisowali. Tracili punkty nawet z takimi drużynami jak Levante, Deportivo, Racing czy Malaga, które zajmują miejsca w drugiej połowie ligowej tabeli. Barcelona nie przegrała w lidze od wrześniowego meczu z Herculesem i niewiele wskazuje, by tym razem miało się to zmienić.
Ostatnie spotkanie obu tych drużyn na El Madrigal skończyło się zwycięstwem Katalończyków aż 4:1. Dzisiaj może do pogromu nie dojdzie, ale myślę, że 2:0 uda się Barcelonie wywieźć.
⛔ 100
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSpotkanie: Trabzonspor - Konyaspor Typ:Trabzonspor (-1)
Kurs: 1,65 Expekt Konyaspor przegrywa z kim popadnie, zważywszy na nadchodzący koniec sezonu najpewniej wylecą z pierwszej ligii. Zdarzały się rzecz jasna pojedyńcze wygrane i remisy, ale nie z przeciwnikiem z jakim przyjdzie się im niebawem zmierzyć. Trabzonspor z kolei na dzień dzisiejszy leci łeb w łeb z Fenerbahce, więc nie można odpuszczać - obie drużyny mają równe szanse na mistrza, więc kto go zdobędzie zależy właśnie od takich ostatnich spotkań jak dzisiejsze. Kontrast drużyn jak czerń i biel, więc handicap na faworyta.
Kiepska analiza.
 
X 0

xiro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: FC TIMISOARA - STEAUA BUKARESZT
Typ: 1 (HC -1,5)
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Timisoarą a Steauą. Więc może po kolei. Timisoara walczy o mistrzostwo Rumunii ma w tej chwili 46 pkt a więc o jeden więc od drugiego Otelul Galati. Steaua natomiast zajmuje 6 miejsce i walczy o awans do europejskich pucharów (5 miejsce gwarantuje grę w el. LE). Dziś typuje zwycięstwo Timisoary co najmniej 2 golami. Timisoara po przerwie zimowej ma komplet 4 zwycięstw w obu meczach u siebie wygrywała 2 bramkami lub wyżej:
13/03/2011 Divizia A Timisoara vs. U. Craiova Z - 4:0
26/02/2011 Divizia A Timisoara vs. Gaz Metan Z - 3:1
Co do dzisiejszych gości to ich bilans po zimie to 2 zwycięstwa (z 14 i 16 drużyną po 0:1), remis 1:1 z Vaslui (3 drużyna ligi) oraz porażka 0:3 z 10 Brasovem. Typ jest wielce prawdopodobny dla pewności można zagrać czystą jedynkę.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Serie A Wlochy
Spotkanie: AC Milan - Inter Mediolan Czerwona kartka?
Typ: Tak
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betfair
Analiza: W Hit kolejki Wloskiej Serii A na San Siro w Mediolanie spotykaja sie w wilekim derby AC Milano i Internationale Milano. Gospodarze tego spotkanie sa na czele tabelii i maja tylko dwoch punktow przewagi nad dziszajszymi rywalami. Ta sytuacja w tabelii daje inny smak tego spotkanie ktore moze byc decydujaca w losoch mistrzostwo Wloch. Pilkarze AC Milan sa wyraznie w gorsza dyspozycja gdyz odpadli z rozgrywkach lidze mistrzow oraz nie wygrali w lidze od dwoch spotkan. Na dodatek Lider Serii A dzis zagra bez kluczowego napastnika Zlatan Ibrahimovic ktore musi pauzowac po tym jak zostal zdyskaliwikowany na kilku spotkan. Napewno to nie ulatwi zadanie pilkarze Ac Medialan i moze przedluzyc ta passa zlych wynikow. Obroncy tytul mistrza kraju sa w lepszej dyzposzyji po tym jak zmniejszyli strate do lidera oraz po tym jak zakwalifikowali sie do 1/4 finalu Lidze mistrzow. Napewno dzis gospodarze tego spotkanie zrobia wszystko przed wszystkim zeby go nie przegrac, kiedy goscie zrobia wszystko zeby zainkasowac komplet punktow i objac prowadzenie w tabelii. Mozemy sie spodziewac wiec bardzo ostro gra wrec jak bywa w Wlochec nawet brutalna. Spodziewam sie ze sedzia spotkanie bedzie mial duzo pracy zeby uspokoic pilkarze obie druzyn. W dwoch poprzednich spotkanie pomiedzy oba zesplami sedzia nie rz musial siegnac po zioltego kartonika i w efkecie pokazal nawet czerwonego. Mysle ze dzis bedzie podobnie z wzgledu na stawka spotkanie oraz dyspozycji obie druzyny, i sedzia rownierz pokaze czerwona kartka. Daltego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy AC Milanem i Interem Milanem sedzia tego spotkanie pokaze conajmniej jedna czerwona kartka.
✅ 230
 
L 0

lowca4

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: Getafe wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie poniżej 2,5
Kurs: 4,250
Bukmacher: Gamebookers
Dzisiejsze spotkanie Getafe - Valencia uznawane jest przez bukmacherów za mecz wyrównanych szans. Nie wiem jednak dlaczego. Valencia w tym sezonie gra bardzo dobrze na wyjeździe (8-2-4), Getafe u siebie (6-3-6). Dzisiaj bezpośredni rywal Valencii w walce o bezpośredni awans do LM gra z Barceloną - powinna być duża motywacja na odskoczenie w tabeli na 3 pkty, bo szanse na wygraną Barcy duże. Do tego oba zespoły z delikatnymi brakami kadrowymi. Z informacji, które znalazłem kontuzjowani i zawieszeni za kartki są:
Getafe - Gavilan, Rafa, Colunga, Mario, Juan Albin
Valencia - Gonzalez, Navarro, Albelda, Guaita, Sanchez
Moim zdaniem Valencia powinna sobie poradzić z gospodarzami dzisiejszego spotkania i bez problemu wygrać 0-1 lub 0-2.
⛔ 100
 
S 1

sebamen_b

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria NLA [/i][/b] Spotkanie: EHC Kloten Flyers –HC Davos Typ: HC Davos (Handicap 2-0)
Kurs: 4,6
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:45 dojdzie do ciekawgo spotkania w Szwajcarskiej NLA. Dla mnie osobiście wielkim faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości, którzy po udanej fazie zasadniczej (1 miejsce w tabeli) przez Play-offy Ida jak burza. Wygrywając po 4-0 spotkania najpierw z Freiburgiem, później eliminując zespół Zug, a z dzisiejszym rywalem prowadzi już 1-0. Nie przegrali dotychczas meczu w play-off i myślę, że ta seria zostanie podtrzyma. Zespół gości jest w znakomitej formie. W ostatnich meczach wbija rywalom po 5,6 czy nawet 7 bramek. Czyli skuteczność jest i to duża. Natomiast zespół Kloten męczy się w tej fazie play-off. Strzela niewiele bramek, a spotkania wygrywa najczęściej jedną bramką. Stawiam na wysokie zwycięstwo zespołu Davos. Tyle. Koniec i kropka. Pozdro ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom