>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 02.03.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Blackpool FC (-1gol) - Hull City
Typ : 1
Kurs : 3,60
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Witam w angielskiej Championship zostanie rozegrany mecz w którym walczący o powrót do najwyższej ligi rozgrywkowej Blackpool podejmie u siebie Hull City przedstawię jak wygląda sytuacja obu zespołów w tabeli zacznijmy od gospodarzy czyli Blackpool FC w lidze zajmują 4 miejsce i zdobyli jak dotąd 55 punktów strzelając przy tym 56 goli tracąc przy tym 43 u siebie czyli na swoim boisku bilans spotkań wygląda następująco 9 spotkań wygrali 4 zremisowali i 3 przegrali z kolei przejdźmy do drużyny gości czyli Hull City w tabeli zajmują miejsce 9 i zdobyli 51 punktów ich bilans bramkowy wygląda korzystnie 31:25 z tego co widać Blacpool strzela bramek prawie 2 razy więcej niż ich rywale a więc stawiam na zwycięstwo gospodarzy z handicapem 0:1 czy mam rację przekonamy się o tym tuż po spotkaniu ???? . Poniżej przedstawię 6 ostatnich spotkań rozegranych pomiędzy obiema wyżej wymienionymi drużyn na boisku gospodarzy :
6 ostatnich spotkań Blackpool z Hull City : Bilans 3-1-2
Blackpool vs. Hull 2:1
Blackpool vs. Hull 2:1
Blackpool vs. Hull 0:2
Blackpool vs. Hull 1:1
Blackpool vs. Hull 1:2
Blackpool vs. Hull 6:2
⛔ 100
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Dyscyplina: NBA / 02.03.2012 02:00
Spotkanie: Orlando Magic - Oklahoma City Thunder
Typ: under 195.5
Kurs: 1,71
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nocny mecz to arcyciekawe spotkanie Orlando i przyjezdnych z Oklahomy. Jak powszechnie wiadomo Oklahoma lideruje w swojej konferencji a Orlando zajmuje także jedno z czołowych miejsc we wschodniej.
Spotkanie będzie bardzo wyrównane i ciężko jest jednoznacznie wytypowac kto wygra w bezpośrednim pojedynku 12. Gram tutaj under punktowy z kilku powodów. Zarówno gospodarze jak i goście grali swoje spotkania w minioną noc co ma oczywiście odzwierciedlenie w wypoczynku oraz skuteczności. Drużyna OKC miala podroz z Philadelphi. Orlando grało natomiast z washingtonem. Obie dzisiejsze druzyny zanotowaly zwyciestwo rzucając kolejno 102 pkt i 92pkt. Wrzucenie tylu pkt druzynie z Waszyngtonu to standard. Sa oni druzyna ktora jest w czolowce straty punktow (3548) jak i zajmuje szary koniec w swojej konferencji.
Samo orlando nie rzuca w porownaniu do innych duzo pkt (3360) a stale linie wystawiane przez bukmacherow zazwyczaj koncza sie underowo. W spotkaniu z dobrze prosperujaca obrona OKC wydaje mi sie ze w sumie nie ustrzelą 196 pkt ????
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : tenis, ATP Acapulco
Spotkanie : Ferrer - Andujar
Typ : Andujar + 6,5 gema
Kurs : 1,97
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Dzisiejszej nocy dojdzie do spotkania 3 rundy turnieju rozgrywanego w Meksyku.
Zagrają ze sobądwaj hiszpanie, David Ferrer i Pablo Andujar.
Zdecydowanym faworytem jest wyżej notowany i starszy David, ale Andujar na pewno łatwo się nie podda, co nie raz udowadniał z dużo lepszymi przeciwnikami.
Moim zdaniem taki typ jest w miarę rozsadny ,ponieważ na tej nawierzchni szybki Andujar będzie stawiał spory opór.
Atutem młodszego z hiszpanow jest lewa ręka, którą od czasu do czasu zamiata prawie jak Nadal, z tym że prawie robi wielka różnicę.
Nie mniej jednak trzeba przyznać ,że Pablo ma talent i meczu łatwo nie odda.
Jak gra Ferrer i na co go stać chyba wszyscy wiedzą.
Wygrał 5 ostatnich spotkań i jest w formie, ale Andujar w poprzednim meczu ograł będącego w życiowej formie floriana mayer&#39;a i właśnie to zwycięstwo w głównej mierze przyczyniło się do tego typu.
✅ 97
 
P 2

pacan

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Boston Bruins - New Jersey Devils
Typ: Boston Bruins
Kurs: 2.0
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do starcia pomiedzy niedzwiadkami z Bostonu a diablami z New Jersey.
Goscie dzisiejszego pojedynku stracili swoja genialna forme z przed miesiaca gdzie potrafili wygrywac z kazdym napotkanym na drodze rywalem, teraz jak to bywa w druzynie nadszedl czas slabszej gry.3 ostatnie mecze diablow to porazki z takimi przeciwnikami jak: NY Rangers,Tampa Bay, Vancouver.Dodac mozna do tego ze ekipa z New Jersey miala o jeden dzien wiecej odpoczynku od Bostonu. Druzyna gospodarzy gra w kratke ich forma nie jest zbyt dobra , powiedzialbym chwiejna bowiem mecz wygrany przeplataja meczem przegranym.3 ostatnie mecze to porazka w karnych z Buffalo na ich tafli, wygrana na wyjezdzie z rowniez wymagajacym rywalem jakim jest Ottawa,ale ostatni mecz to rowniez potyczka pomiedzy senatorami a niedzwiadkami , niestety wygral to druzyna z Ottawy 1-0.Dzis za Bostonem przemawia to ze graja na wlasnej tafli,ostatni mecz przegrali wiec mobilizacja na mecz z NJ Devils powinna sie znalezc. Na 5 rozegranych ostatnio spotkan pomiedzy soba byla ekipa z Bostonu wygrywajac 4 mecze przegrywajac tylko 1 w kwietniu bieglego roku, co swiadczy o tym ze rywal zdecydowanie lezy ekipie niedzwiadkow !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 5

misiek20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona - Podbeskidzie
Typ: Korona (-1)
Kurs: 4,75
Bukmacher: BetCilic
Analiza:
W Piątek w Kielcach spotkają się 2 drużyny bedące ba dużej fali, mianowicie Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Oczywiście faworytem wszystkich bukchmacherów jest korona która tydzień temu ograła mistrza z Krakowa.Myślę, że w końcu nadejdzie koniec bardzo dobrej passy zwycięstw drużyny z bielsko-białej. Ich gra nie powala na kolana, ba można dodac ze w ostatnich meczach ekstraklasy Podbeskidzie wygrywało na tak zwanym przeze mnie &quot;farcie&quot;. Przez cały mecz potrafią stowrzyc paktycznie 2-3 akcje z których pada bramka. Niektórzy powiedzą, że to świadczy o niezwyklej skuteczności, jednak to tylko pokaz słabosci i dziur w obronie m.in Widzewa. Mecz z Widzewem Łódź to pokaż pseudo futbolu. Tydzien później w meczy z Zagłebiem Podbeskidzie grało o wiele lepiej, mimo wszystko nie darze sympatią tej drużyny. Mam nadzieje, ze to właśnie korona która gra o wiele ładniejsza piłkę, sprowadzi na ziemie fruwające ostatnimi czasy w ekstraklasie Podbeskidzie. Jesli nie padna w tym meczu co najmniej 3 bramki dla korony bedzie to znaczyc, ze albo podbeskidzie jest czarną owcą Ekstraklasy albo poziom polskiej piłki spadł bardzo nisko.Mój typ do handi (-1) po stronie Kielc. Życze powodzenia.
✅ 375
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska
Spotkanie: Cracovia-Zagłebie
Typ: Cracovia jednym golem
Kurs: 4.35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 20:30 odbędzie się 2 spotkanie 20 kolejki polskiej ekstarklasy piłkarskiej. Naprzeciwko siebie staną ekipy które aktualnie zajmują ostatnie oraz przed ostatnie miejsca w swojej tabeli. Faworytem w tym spotkaniu jest zespół Cracovii ale tylko dlatego że bedzie rozgrywał to spotkanie na własnym terenie. Zagłebie w ostatnich spotkaniach przegrywało ze swoimi rywalami róznicą jednego gola Cracovia natomiast 4 ostatnie swoje spotkania zremisowała i mysle że czas na pierwsza ważna wygrana w tej fazie rozgrywek. Zespół z Krakowa bardziej niż kiedykolwiek potrzebuję punktów natomiast goście też nie będą chcieli przegrac tego spotkania. stawiam na dokladny wynik 1:0 dla ekipy gospodarzy. Myślę że Zagłębie powinno spaść w tym sezonie z naszej rodzimej ekstraklasy pilkarskiej poniewaz z taka gra jaka prezentuję nie załugują aby w niej zostać.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna PORTUGALIA: Portuguese Liga
Spotkanie : Benfica - Porto
Typ : Over 3.5
Kurs : 3.5
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 21:15 Benfica przed włąsną publicznością zagra z Porto . Benfica po 20 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 2 ( 15 wygranych , 4 remisy , 1 porażka ) co daje im 49 punktów . Porto po 20 rozegranych kolejkach znajduje się na miejscu 1 ( 15 wygranych , 4 remisy , 1 porażka ) co daje im 49 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzyn .
5 ostatnich spotkań Benfiki
25.02.12 POR Academica Benfica 0 : 0
20.02.12 POR Guimaraes Benfica 1 : 0
15.02.12 LIG Zenit Petersburg Benfica 3 : 2
11.02.12 POR Benfica Nacional 4 : 1
05.02.12 PUC Benfica Maritimo 3 : 0
5 ostatnich spotkań Porto
26.02.12 POR FC Porto Feirense 2 : 0
22.02.12 LIG Manchester City FC Porto 4 : 0
19.02.12 POR Setubal FC Porto 1 : 3
16.02.12 LIG FC Porto Manchester City 1 : 2
5 ostatnich spotkań rozegranyhc między sobą
23.09.11 POR FC Porto Benfica 2 : 2
20.04.11 TAC Benfica FC Porto 1 : 3
03.04.11 POR Benfica FC Porto 1 : 2
02.02.11 TAC FC Porto Benfica 0 : 2
07.11.10 POR FC Porto Benfica 5 : 0
Jak widzimy w 5 ostatnich spotkaniach rozegranych między soba over 3.5 padał aż 3 razy obie druzyny średnio strzelaja po 2.35 gola na mecz myslę że w jutrzejszym meczu padnie kilka bramek a zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Porto
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Florida Panthers @ Winnipeg Jets
Typ: Winnipeg Jets -0,5 (czas regulaminowy)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Uznajmy, że ostatnia porażka Jets z Oilers to całkowity brak koncentracji i po prostu słabszy moment tego zespołu. Mimo wszystko mają spory potencjał i wyrastające gwiazdy pokroju Wheelera który strzelić i zaasystować potrafi, czy błyskotliwego Evandera Kane, który niejednokrotnie pokazał się z dobrej strony w lutym. Ogółem warto ufać Odrzutowcom na swoim terenie, ponieważ większość spotkań w sezonie wygrywali a teraz dochodzi jeszcze motywacja wywalczenia spotu w plejoffach. O Panterach wiele złego nie można powiedzieć, tymbardziej na przełomie ostatniego tygodnia gdzie wydrapali swoją grą kilka cennych punktów. Jednak w ich przypadku były to nieco słabsze względem formy ekipy niż w przypadku Jets, a mowa tutaj chociażby o Leafs czy Canadiens, nie mówiąc że wcześniej wybrneli bardzo szczęsliwie w meczu z Huraganami. Ogółem ich gra wygląda solidnie, skutecznie z powerplay`a , czy pewnie między słupkami jeśli chodzi o Theodora oraz Clemmensona. Uważam jednak, że Jets zadbają tutaj o swój interes i choć nie będzie to łatwe to mimo wszystko przychylam się na ich szalę.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manager91 66

manager91

Użytkownik
Tenis ATP Dubai
Del Potro - Federer
Typ: Del Potro
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Oglądając pojedynki obu panów na turnieju w Dubaiu uważam, że Del Potro jest wstanie wziąć rewanż na starszym koledze i wygrać jutrzejszy pojedynek. Dlaczego? Uważam, że pojedynek w Rotterdamie Del Potro przegrał w głowie, nie wytrzymał wagi spotkania, całkowicie nie wykorzystał swoich atutów, oddając inicjatywę Rogerowi co jest błędnym nastawieniem. Posiadając takie atuty jak Del Potro a więc bardzo silny forhend poparty dobrym serwisem spokojnie jest w stanie ustawiać grę w swoich partiach gemowych na pewne wygrane, tak jak dotychczas w turnieju robi... Roger oczywiście jest w stanie robić identycznie to samo, ale uważam, że jest graczem, bardziej skłonny do rozluźnienia, luźniejszej gry a jutro mam przeczucie, że Del Potro będzie grał pewniej, agresywniej, skuteczniej.
Powracający Del Potro rozkręca się.. Gra z meczu na mecz coraz lepiej z turnieju na turniej jego wyniki są coraz lepsze, a w jakiej formie jest Roger? Trudno powiedzieć, to że wygrał turniej w Holandii nie oznacza, że jest w szczytowej dyspozycji, ponieważ kilka lat oglądam go na kortach i wiem, że nie jest to jego optymalna forma i jak najbardziej jest do ogrania.
Szanse ocenił bym pół na pół lecz ze względu na kurs 3,50 zdecydowanie polecam zagranie na Argentyńczyka.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker World Open
02.03.2012 07:30
Selby - Murphy
typ: 2
kurs: 2.10
buk: bet365
Jutro nad ranem czasu polskiego odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe turnieju Haikou World Open. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Markiem Selbym a Shaunem Murphym. Nieznacznym faworytem bukmacherów jest o rok młodszy Selby, ale według mnie jutro zwycięży Murphy.
&quot;Magik&quot; jest w tym roku w bardzo dobrej formie. Zanotował już finał Masters, półfinał German Masters (tam w ćwierćfinale pokonał Selby&#39;ego 3:5), półfinał Wels Open. Widać więc, że mistrz świata z 2005 roku jest w formie i na pewno ma szansę na powtórzenie tego sukcesu już w kwietniu. Mark także spisuje się nieźle. Zaliczył drugą rundę Mastersa, gdzie przegrał właśnie z Murphym 6:2, ćwierćfinał German Masters i także jak już pisałem porażka z Shaun&#39;em. Ostatnia jednak doszedł do finału Welsh Open. W tym turnieju Murphy po 5:3 pokonał Ricky Walden&#39;a i Joe Perry, a Selby wygrał również po 5:3 z Lu Ningiem i Michael&#39;em Holtem. Myślę jednak, że po raz trzeci w tym roku lepszy okaże się Shaun Murphy.
⛔ 100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
02.03.2012 - 3:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
typ: Phoenix -14.5
kurs:4.75
buk: william hill
Analiza: Dziś na Zachodzie mecz 2 drużyn walczących o u dział w play off. phoeniX Suns z Marcinem Gortatem zagrają u siebie z Minnesotą Timberwolves. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze z jednego bardzo ważnego względu. Dla Minnesoty będzie to 3 mecz w ciągu 3 dni. Na pewno goście będą zmęczeni bo dwa poprzednie mecze rozgrywali z drużynami z Los Angeles co musiało ich kosztować sporo sił. Gospodarze zagrają pierwszy mecz po przerwie na All Star Weekend i na pewno będą bardziej wypoczeci i głodni gry. Jeżeli Suns marzą jeszcze o awansie do play off to takie mecze muszą u siebie wygrywać, a przed przerwą pokazali się z dobrej strony wygrywając u siebie z Lakers 102-90. Dodatkowym argumentem jest brak najlepszego zawodnika gosci Kevina love który boryka się z grypą i dziś prawdopodobnie nie zagra a jeżeli już wyjdzie na parkiet to na pewno nie będzie w pełni sił grypa to jednak nie przeziębienie i organizm jest mocno oslabiony.
⛔ 100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja - 1.HNL
Spotkanie: NK Inter Zaprešić - Slaven Belupo
Typ: Slaven Belupo
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bwin
Analiza: W piątek o godzinie 17:00 ruszy 20. kolejka 1.HNL, czyli chorwackiej Ekstraklasy. Slaven Belupo zawita do Zaprešić, aby podjąć walkę z miejscowym Interem. Oba zespoły wezmą ten mecz jak najbardziej poważnie. Goście mają w zasięgu ręki miejsca premiujące kwalifikacje do Ligi Europejskiej, natomiast Inter mimo 6pkt. przewagi nad miejscem spadkowym na pewno będzie chciał powiększyć swój dorobek punktowy. Zacznijmy od tego, że Inter od sezonu 2006/07 czyli awansu z 2.HNL nie potrafi znaleźć swojego snajpera, który zdobywałby kilkanaście bramek na sezon. W sezonie awansu był to Bernard Gulić, który z dorobkiem 22 bramek wiódł prym w drużynie Interu. Jednak 1.HNL okazała się zbyt mocna, zarówno dla niego jak i całego zespołu gospodarzy. W kolejnych sezonach najlepszy snajper Zaprešić, który odegrał znaczącą rolę w awansie zdobył najwięcej... 6 bramek. Gospodarze mający w swoim składzie kilku graczy z młodzieżowej kadry narodowej na pewno nie odpuszczą tego spotkania, choć brakuje im doświadczenia. Zespół z Belupo zawita do Zaprešić bez kontuzjowanego Tomislava Bušića, czołowego snajpera, lecz myślę, że spokojnie zastąpią go Leon Benko wraz z młodym Dejanem Glavicą. Jeśli chodzi o formę zespołu Interu, nie jest ona jakaś powalająca na kolana. Od 3 meczów ich zawodnicy nie potrafią zdobyć bramki, a aż w 4 z ostatnich 5 spotkań musieli schodzić z boiska pokonani. Oba zespoły niezbyt dobrze zaczęły rundę wiosenną. Gospodarze ulegli na wyjeździe Sibenikowi 0:2, natomiast goście doznali dosyć zaskakującej porażki z Cibalią u siebie 0:1. Slaven nie mogąc pozwolić sobie w dzisiejszym meczu na stratę punktów musi zrobić wszystko co w ich mocy, aby wywieźć do Belupo komplet punktów. Oto historia meczów obu zespołów:
19/08/11 Slaven Belupo - NK Inter Zaprešić 3:2
27/11/10 Slaven Belupo - NK Inter Zaprešić 0:0
30/07/10 NK Inter Zaprešić - Slaven Belupo 0:1
23/04/10 NK Inter Zaprešić - Slaven Belupo 2:0
23/10/09 Slaven Belupo - NK Inter Zaprešić 5:2
Widać, że ich pojedynki to dość stare dzieje, ale widać również, że Slaven potrafi wygrać z jutrzejszymi gospodarzami. Stawiam na gości.
✅ 275
 
p.krawczyk 0

p.krawczyk

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Paulista
Spotkanie: Botafogo v Ponte Preta
Typ: Ponte Preta over 1,5
Kurs: 2,05:razz:
Bukmacher: SportingBet

Godzina rozpoczęcia: 01:00
Analiza:


Na dzisiejszy wieczór o godzinie 01:00 wybrałem mecz z ligi Brazylijskiej. Zmierzy się ze sobą Botafogo v Ponte Preta. Jest to mecz w ramach 11 kolejki spotkań. Gospodarze po 10 meczach są na 11 miejscu, a goście na 9 pozycji w ligowej tabeli.
Stawiam w tym spotkaniu na dwa gole ze strony Ponte Preta. Mój typ argumentuję statystykami. Gospodarze na 10 rozegranych spotkań strzelili zaledwie 6 goli tracąc aż 21. Goście na 10 meczy strzelili 19 (przypada 2 gole na mecz;)), tracąc 19, więc myślę, że dziś goście strzelą dwa gole, po wysokiej porażce z Santosem 1-6 myślę, że się zmobilizują i wygrają mecz. Podejrzewam że Botafogo strzeli bramkę na własnym terenie, więc goście muszą strzelić dwa gole, aby wygrać spotkanie, dlatego typuje dla gości over 1,5. Wynik tego spotkania moim zdaniem będzie 1-2. Kurs na zdarzenie – goście over 1,5 - wynosi 2.05, co moim zdaniem jest kuszące. Ostatni mecz Corinthians v Botafogo porażka 1-0, Santos v Ponte Preta porażka 6-1. Obie drużyny odniosły porażki, więc w tym meczy posypią się gole bo obie ekipy będą chciały wygrać to spotkanie.

✅ 105
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento Kings - Los Angeles Clippers
Typ: Clippers -4.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Kolega kieran w swojej analizie napisał że ma złe przeczucia co do handicapu na Clippers. Ja żadnych złych przeczuć nie mam, dlatego też biorę typ Clippers -4.5. Oczywiście nie trzeba mówić że kadrowo lepiej prezentują się &quot;Postrzygacze owiec&quot;. Nazwiska Paul czy Griffin zna nawet mało interesująca się NBA osoba. Absencji w zespołach praktycznie brak - nie gra jedynie Billups który już od jakiegoś czasu ten sezon może uznać za zakończony. Mimo że Mr. Big Shot był ważnym ogniwem składu Vinni&#39;ego del Negro, o tyle uważam że roster Paul-Foye-Butler-Griffin-Jordan poradzi sobie z Królami z Sacramento. Clippers ostatnio przegrali z Wilkami, ale Minnesota to jednak lepszy w tym sezonie team niż Sacramento. Uważam że jeśli Evans z Cousinsem nie zagrają meczu życia to zwycięstwo Clippers jest nieuniknione. Czy 5 punktami? Zobaczymy, NBA - where amazing happens.
✅ 105
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker World Open
02.03.2012 12:30
Graham Dott - Stephen Lee
typ: 2
kurs: 1.926
bukmacher: Pinnacle Sports
Dziś w południe czasu polskiego odbędzie się ćwierćfinałowy pojedynek pomiędzy szkotem Grahamem Dottem a anglikiem Stephenem Lee.Nie wiem czym kierują się bukmacherzy oferując tak wysoki kurs na anglika????Stephen Lee w chwili obecnej gra niesamowity snooker!W 1 rundzie zmiótł ze stołu w 1,5 godziny Dominica Dale&#39;a w stosunku 5:0 , który przecież do kelnerów nie należy!!!2 runda znowu niesamowity popis anglika i obrońca tytułu (wygrał World Open w Chinach rok temu!!!) mistrz świata australijczyk Neil Robertson rozbity w stosunku 5:2!!!Dodatkowo przegrana Lee w zeszłym tygodniu w finałowym 9 frame w 1/4 finału z późniejszym zwycięzca Welsh Open Dingiem Junhui 5:4 utwierdza mnie o formie prezentowanej przez anglika!!Dott Welsh Open oglądał już z trybun po 1 rundzie, a zlał go dużo gorszy anglik Tom Ford 4:2, którego zresztą Lee w następnej rundzie pokonał 4:1!!!Graham Dott w Chinach w 1 rundzie pokonał snookerowego rzemieślnika jakim jest Barry Hawkins w stosunku 5:2 by w 2 rundzie pokonać mającego wolny los z 1 rundy anglika Campbella 5:3. Zdecydowanie forma Stephena Lee skłania mnie do postawienia grubszych pieniędzy.Polecam gorąco
✅ 92.6
 
pancogito2012 9

pancogito2012

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska
Spotkanie: Cracovia-Zagłebie
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher:Bwin
Analiza :
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie z rodzimej ekstraklasy , pomiędzy Cracovią a Zagłębiem Lublin . Najpierw Cracowia . Zespół zajmuje obecnie 14 pozycje z 7 remisami na 19 rozegranych meczy . Rozpoczęcie rundy wiosennej też nie najlepsze 2 remisy z Lechią i Jagiellonią (, spowodowanie jest to głównie brakiem skutecznego wykończenia akcji ) Zagłębie obecnie na 16 miejscu najczęściej przegrywa . Rozpoczęło rundę dosyć korzystnie wykorzystując słabszą formę wisły i wywiozło remis z Krakowa, a następnie porażka z podbeskidziem . Pamiętajmy jeszcze że ostatnie cztery spotkania tych zespołów zakończyły się remisami , dlatego też skłaniam się do typowania na remis
dziękuje za uwagę
⛔ 100
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia - A League
Spotkanie:Brisbane - Melbourne Heart
Typ: Brisbane over 1.5 w pierwszej połowie
Kurs:4.33
Bukmacher:Sportingbet
Data:02.03.2012
Godzina Rozoczęcia:10:00
Analiza:
Mecz 24 kolejki australijskiej A-League pomiędzy 2 w tabeli Brisbane a 5 ekipą Melbourne Heart.Stawiam na zdobycie dwóch goli przez gospodarzy już w pierwszej połowie.
W ostatnich kilku meczach forma gospodarzy wyraźnie wzrosła, bo wygrane z liderem Central Coast na ich terenie 2:0, i 2:0 na terenie ówczesnego wicelidera Wellington robią wrażenie, potem była wygrana 3:2 z Victory u siebie i ostatnie 3:0 w Perth.w dwóch powyższych meczach strzelali już po dwa gole w pierwszej połowie w tym spotkanie u siebie z Vitory gdzie strzeli 3 bramki w pierszej odsłonie.Martwić może jedynie wykluczenie drugiego napastnika Henrique 14/6 ale on w większości strzelał karne, natomiast w wybornej formie jest Berisha 22/17, czy Pomocnicy Farran 20/4 i Nichols 19/7. do gry także wraca Broich 14/2.Gospodarze to najskuteczniejsza ekipa ligi strzelili do tej pory 44 bramki w tym 26 u siebie.
Dla trenera Brisbane jest to dziś 200 spotkanie w A-League, więc piłkarze będą chcieli się z jak najlepszej strony i być może będą ustawieni bardzo ofensywnie.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Spotkanie dwóch najsłabszych ekip w T-Mobile Ekstraklasie, dla których każdy punkt jest obecnie na wagę złota. Według mnie w dzisiejszym spotkaniu tych drużyn obie ekipy skoncentrują się głownie na tym by bramki nie stracić. Owszem jeżeli w tym spotkaniu padnie wynik bezbramkowy (co wydaje się dość prawdopodobne) to obie ekipy będą mówić o tym, że straciły dwa punkty a nie zyskały jeden ale osobiście uważam, że dzisiaj żadna z ekip nie będzie chciała przede wszystkim przegrać meczu i dlatego postanowiłem zagrać poniżej 2.5 goli strzelonych (choć typ na poniżej 1.5 gola również jest wart uwagi).
Cracovia to ekipa, która w tym sezonie strzeliła 10 goli, gorszy wynik ma tylko Lechia Gdańsk (9 goli), zespół &quot;Pasów&quot; jednak stosunkowo mało również traci bramek (20). W tym sezonie zanotowali 14 wyników poniżej 2.5 gola w lidze i tylko 5 wyników powyżej.
Zagłębie natomiast jak wszyscy wiemy jest to drużyna, która miała w poprzedniej rudzie wielkie problemy w defensywie (obecnie stracili 35 goli w lidze), teraz ta sytuacja ma się poprawić, choć jak widzieliśmy z Podbeskidziem drużyna rywala nie stwarzała sobie wielu okazji a mimo to wygrała 1-0. W tym sezonie Zagłębie 11 razy notowało powyżej 2.5 gola w meczu i 8 razy poniżej.
Jeśli chodzi o nieobecnych w Cracovii brakuje Arkadiusza Radomskiego i Aleksandra Suworowa natomiast u &quot;Miedziowych&quot; Davida Abwo i Bartosza Rymaniaka.
W 5 ostatnich pojedynkach między tymi zespołami tylko raz padł over 2.5. Co ciekawe wszystkie te pięć pojedynków kończyło się remisami. Jeżeli dzisiaj byłoby podobnie (co wcale nie jest nie możliwe) to Cracovia zanotowałaby 5 remis z rzędu w obecnych rozgrywkach.
✅ 55
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 3,69
Buk: Pinnacle
W ostatniej kolejce przed play off Resovia podejmie na własnej hali ekipę Jastrzębskiego Węgla, która ostatnimi czasy dość wyraźnie zawodzi. Uważam, że w dzisiejszym meczu jednak stać ich na odniesienie zwycięstwa. Dlaczego??? Otóż, Resovia ma już zapewnione 3 miejsce i czeka jedynie na przeciwnika w fazie play off. Wynik dzisiejszego spotkania nic nie zmieni. Ponadto jak twierdzi trener Kowal zawodnicy Resovii ostatnio trenują trochę ciężej co mogą odczuwać zawodnicy na boisku. Zapewne jednak trener da w dzisiejszym meczu pograć zawodnikom, którzy do tej pory nie mieli za wiele okazji do zaprezentowania się.
Jastrzębianie natomiast zajmują obecnie 5 pozycję, jednak z szansą na awans o oczko wyżej. Aby tak się stało muszą nie tylko wygrać dziś w Rzeszowie (za 3pkt) ale i liczyć na porażkę Delecty. Do składu w ostatnim spotkaniu wrócili kontuzjowani ostatni Zbyszek Bartman i Michał Łasko, jednak ich form była daleka od optymalnej. Liczę jednak, że w dzisiejszym spotkaniu wrócą już na swój poziom i pokonają Resovię, którą mimo zapowiedzi zawodników zapewne potraktuje to spotkanie bardziej treningowo.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubaj
Spotkanie: Djokovic – Murray
Typ: Murray (+3gems)
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle Sports
Półfinał turnieju w Dubaju skojarzył lidera rankingu ATP Novaka Djokovica z Andy Murrayem, zajmującym czwartą pozycję. Dla Szkota jest to idealna okazja do rewanżu za półfinał AO. Już wtedy Szkotowi zabrakło naprawdę niewiele, aby pokonać Novaka, jednak w decydującym momencie nie wytrzymał i marzenia o finale prysły jak bańka mydlana. Sądzę, że dzisiaj nie dojdzie do podobnej sytuacji. Mimo, iż niektórzy twierdzą, że Murray gra słabo jak na czołówkę to jednak fakt utrzymania się w niej pokazuje, że jego forma stoi na stałym i wysokim poziomie. Zmiana trenera wpłynęła na niego pozytywnie i dzięki niej gra jeszcze lepiej. Szkot jest chyba jedynym tenisistą, który ma na swoim koncie zwycięstwa z Wielką Trójcą – Federer, Nadal, Djokovic, co świadczy o jego dużych umiejętnościach i chardzie ducha. Ma dziś duże szanse, aby pokonać po raz kolejny jednego z nich i za pewne da z siebie wszystko, aby tego dokonać. Djokovic w obecnym turnieju gra jakoś bez błysku i wielkiego zaangażowania, a pojedynek ze Stakhovsky’m pokazał, że wystarczy silny serwis i gra nabiera rumieńców. Uważam, że Murray wykorzysta słabszą dyspozycję Serba i pokona go. Dla pewności użyję podpórki w postaci dodania mu trzech gemów.
✅ 122
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom