>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
02.02.2014 17-30
Spotkanie:Bayern - Frankfurt
Typ: Bayern -2,5
Kurs: 1,88
buk: bet365
Analiza:
Ostatnio Bayern mnie bardzo zawiódł, bo w wielkich bólach urodziło sie wyjazdowe zwycięstwo ze Stuttgardem. Tam spodziewałem sie spacerku Bawarczyków a zwyciestwo zapewnił im przewrotką w ostatniej akcji meczu Thiago Alcantara. W meczu u siebie z Frankfurtem chyba nie zawiodą... Gra u siebie wymaga wiecej zaangażowania, bo przeciez gra sie dla własnych kibiców. Ale nie to jest najistotniejsza rzecza w piłce. Bayern u siebie poprostu nie zawodzi. W lidze wygrali wszystkie dziewięc meczy strzelajac dwadziescia trzy, a tracac zaledwie pięc goli. Jedynym zespołem który zdobył Allianz Arena w tym sezonie byli piłkarze Manchesteru City, ktorzy wygrali tu 3-2, choć w dwunastej minuce Bawarczycy prowadzili 2-0... To zwyciestwo i tak nie dało im zwyciestwa w grupie, bo w Anglii Bayern wygrał 3-1 i to oni wyszli z grupy z pierwszego miejsca. Poza tą porażką daleko trzeba patrzec w przeszłość by znaleźć jakiekolwiek zgubione punkty Bayernu u siebie. Dlatego nie licze na to by te punkty urwali im akurat piłkarze Eintrachtu, którzy w tym sezonie spisują sie słabo, bo znajduja sie blisko strfy spadkowej z ledwie dwoma punktami nad Hamburgiem, który zajmuje miejsce barażowe i cztery nad Nurnberg. Co prawda nowy rok zaczeli bardzo dobrze, bo od remisu z Augsburgiem i zwyciestwem z Herthą, ale oba mecze grali u siebie więc wykorzystali atut wlasnego boiska. A ostatnie wizyty w Monachium nie wspominaja dobrze (chyba zreszta zaden zespół nie lubi jeździć na mecze z Bayernem). Ostatni raz wygrali tu w sezonie 00/01, a od tego czasu przegrali tu osiem z dziewięciu meczy, w tym cztery ostatnie. Nie wydaje mi sie by w dzisiaj mieli jakiekolwiek szanse, bo Bayern to chyba najsilniejszy zespół kadrowo w całej Europie i do tego z charyzmatycznym Guardiolą na ławce, który nie odpuszcza dosłownie żadnego meczu. Myślę ze dzisiaj gospodarze bedą chcieli zaprezentować futball lepszy i skuteczniejszy jak ten z zaległego meczu ze Stuttgardem. Spodziewam sie efektownej i wysokiej wygranej gospodarzy
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Premier League
⚽WBA vs Liverpool-Liverpool strzeli w obu połowach?TAK kurs:2,14
Fajny kurs i pobieram.WBA w tyłach jest przeciętnym zespołem.Everton strzelił im tylko jednego gola ale mieli sporo sytuacji.Ostatnio Villa zapakowała im cztery gole.Pepe Mel za pewne będzie starał się aby WBA grało ładnie dla oka,ale w tyłach ich jakoś nie widzę nawet pod wodzą nowego trenera.Środkowi obrońcy są mega wolni i mało zwrotni.Lugano,Olsson czy McAuley.Który z nich dziś nie wyjdzie w pierwszym składzie Suarez,Sturridge i spółka będą prawdopodobnie wkręcać ich w ziemie.Liverpool pokazał koncert w ofensywie w meczu z Evertonem,dziś mogą też 2-3 gole strzelić.Mają problemy z kontuzjami w defensywie,więc pewnie coś stracą.Muszą spiąć się w ofensywie a myślę,że gole w obu połowach są w stanie spokojnie strzelić.
Bukmacher:Unibet
⛔ 100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Spotkanie: Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra (HC 0/-4,5)
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie Sport News. Anwil walczy o miejsca 4-6, Stelmet musi gonić Trefla i Turów, ale ma zaległe spotkanie z Koszalinem. Ważny mecz dla obydwóch drużyn. Anwil ostatnio miał passę 3 porażek z rzędu - z Asseco, Turowem i Treflem. Pokazuje to, że drużyna ta nie radzi sobie z lepszymi drużynami. Ogrywa dół, ale 1wsza 3ka raczej nie osiągalna. A może i nawet 4ka, bo osobiście wyżej daję Czarnych Urlepa niż obecny Anwil. Do tego - chyba większości osób, które choć trochę śledzą TBL - znany jest problem ze sponsorem i perypetie z tym związane. Koszykarze Anwilu niby twierdzą, że ich to nie dotyka i robią swoje. Pokazali to wygrywając z Koszalinem. Ale problem jest dość poważny jeśli chodzi o sprawy ze sponsorem. Co do Zielonej Góry to chłopaki są w formie. Co jak co, ale ot tak sobie z Valencią w pucharze się nie wygrywa. Najpierw dostali baty w Valencii, a w Polsce wygrali 5 pkt. Wraca Zamojski. Skład Stelmet ma po prostu lepszy i powinien wygrac to spotkanie powyżej 5 pkt. Jedyne co to to, że jest to wyjazd, ale Stelmet nie ma się co oszczędzać, bo w Pucharach raczej już za wiele nie zwojuje, a o 1 miejsce w tabeli powinni zawalczyć i mają na to realne szanse jeśli wygrają dziś i zaległe spotkanie z Koszalinem. To chyba tyle :]
✅90
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Trochę dziwi mnie że jeszcze nikt nie ukuł tego typu, który moim zdaniem jest jak najbardziej prawdopodobny. Mianowicie po wczorajszej sensacyjnej porażce Barcelony, królewscy stają przed szansą wyprzedzenia ich a nawet jeśli atletico nie zgarnie dziś kompletu mogą zostać liderem aczkolwiek myśle że nawet mimo podwójnej motywacji nie uda im się osiągnąć nic więcej niż remisu. Baskowie są w świetnej formie w tym sezonie a na swoim obiekcie nie zaznali jeszcze porażki w lidze, wygrali 7 razy oraz 2 razy podzielili się punktami. Ostatnie 7 meczy na własnym stadionie to 7 zwycięstw a ostatni remis miał miejsce z Elche 31.10.2013r. Real jak wiadomo to silny zespół z wieloma indywidualnościami napewno dziś zagrają na 100% ich forma jest ustabilizowana i wygrywają wszystko jak leci, na wyjazdach prezentują bilans 8-2-1. Napewno będzie to twardy mecz i nie wykluczone że Ramos dostanie czerwo ???? 2 świetnie spisujące się drużyny przedstawią nam dobry spektakl ale bez zwycięzcy. Powodzenia
✅300
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie:Bayern - Frankfurt
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 1,83
buk: Bet365
analiza:
Bayern w tym sezonie to ekipa nie do zatrzymania.Wygrali prawie wszystkie mecze.Stracili punkty tylko w 2 z 18 spotkań.Grają ofensywną piłkę,strzelili najwięcej goli w lidze.Dziś zagrają z Frankfurtem zajmującym 14 pozycję. Patrząc na kursy na to spotkanie wszyscy zastanawiają się ile bramek strzelą gospodarze i kiedy. Nikt nie bierze pod uwagę straty punktów, bo to byłaby sensacja. W poprzednim tygodniu ekipa Guardioli nie zachwyciła w starciu ze Stuttgartem.Wygrali ale w słabym stylu, strzelając gola w końcówce spotkania.Dziś będą to chcieli wynagrodzić kibicom i zapewne zobaczymy worek bramek.
✅83
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Juventus- Inter (handicap 0-2)
Typ: Juve więcej rożnych
kurs:1.85
betsson
Dziś wieczorem wielki klasyk w lidze włoskiej. Faworytem jest oczywiście ekipa Juventusu, która miażdzy kolejnych przeciwników na swojej drodze ku mistrzostwu. W meczach u siebie w lidze włoskiej Juventus jest praktycznie nie do zatrzymania. Rozbijał u siebie mocne ekipy Romy i Napoli. Dziś nie będzie inaczej. Inter to na ten moment tak na prawdę przeciętniak w lidze włoskiej. Zajmują niby to 5 miejsce, ale ich gra jest bardzo słaba. W niektorych meczach nie da się jej po prostu oglądać. Juve u siebie będzie napierać. Jestem na prawdę spokojny o ten typ. Po remisie 1-1 na San Siro z pewnością gospodarze będą chcieli ograć swojego odwiecznego rywala. Kurs na ich win mnie nie zadowala, dlatego gram na cornery. Statystyki do wglądu. Pozdrawiam
✅85
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Dania
Spotkanie:Herning-Frederikshavn
Typ:Herning -1,5
Kurs:2,35
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mecz ligi Duńskiej w hokeju na lodzie i spotkanie Herning z hokeistami Frederikshavn.Już na wstępie kurs na gospodarzy wydaje się być dość zachęcający a zagłebiając się w statystyki wydaje się dość wysoki.Herning to wicelider ligi Duńskiej z przewagą 9 punktów nad trzecią drużyną i stratą 11 oczek do lidera jednak mimo wszystko widać jaki dystans dzieli lidera i Herning w porównaniu z resztą ekip.gospodarze w tym sezonie przegrali tylko 3z15 meczy u siebie a ostatnie 5 spotkań ligowych to 5 zwycięstw.Goście natomiast mimo 4 miejsca w tabeli ostatnimi czasy grają dość chimerycznie a dwa zwycięstwa w 5 ostatnich meczach i dość słaba postawa na wyjazdach raczej nie wróżą nic dobrego przed dzisiejszym meczem.Mało tego ekipa Frederikshavn w ostatnich 10 meczach wyjazdowych z Herning wygrała tylko dwa razy lecz większość meczy to gładkie zwycięstwa gospodarzy w tym ostatnio 4-1.Patrząc na postawę gości na wyjazdach oraz dyspozycje gospodarzy u siebie dziś faworyt jest tylko jeden czyli hokeiści Herning którzy w obecnej dyspozycji powinni sobie poradzić z ekipą gości pokrywając nawet handicap.Polecam
⛔ 100
 
J 7

jaszczu91

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna-Serie A
Spotkanie: Roma-Parma
Typ:Totti strzeli gola w meczu
Kurs:2,37
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W poprzedniej kolejce Francesco Totti odpoczywał na ławce rezerwowych.Dziś wybiegnie w pierwszym składzie i zapewne poprowadzi Romę do odniesienia kolejnego zwycięstwa w Serie A. Roma jest faworytem w starciu z Parmą i to z jej ekipy wybieram zawodnika do zdobycia gola. Jak będzie rzut karny czy wolny w okolicy pola karnego to strzelał będzie właśnie Totti. Do tego kilka razy w meczu potrafi oddać piękne silne strzały z dystansu co zwiększa jego szansę na zdobycie gola.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Volendam-Almere
Over 4.5 gola
3.50
Williamhill
Dzisiaj o 14:30 zostanie rozegrany mecz w 2 lidze holenderskiej między Volendam, a Almere. Gospodarze po 24 meczach są na 11 miejscu w tabeli, a goście plasują się w dolnej części tabeli (18 pozycja). W meczu tym typuję na 5 goli lub więcej. Do takiego typu przekonuje mnie kilka argumentów. Po pierwsze 2 liga holenderska należy do najbardziej overowych na świecie. W meczach Volendam wpada średnio aż 3.60 gola na mecz, a w spotkaniach Almere średnio 3.10 gola. Po drugie bezpośrednia historia meczy między tymi klubami obfituje w bramki. Ostatnie mecze między nimi to wyniki 3:2, 2:1, 1:3, 3:1, 2:1 i 3:2. Jak widać na 6 ostatnich meczy między nimi 2 razy padał wynik over 4.5 gola, a 2 razy zabrakło tylko 1 bramki do przekroczenia tej granicy. W obecnym sezonie Volendam zaliczyło aż 7 razy over 4.5 gola (3:3, 1:5, 4:2, 2:3, 4:2, 2:3 i 2:3). Dzisiaj moim zdaniem w tym meczu wpadnie minimum 5 goli. Mój typ to 4;1 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - CZECHY: Extraliga
Spotkanie:
Karlovy Vary - Plzen
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: bet365
Analiza: 45 kolejka Czeskiej Extraligi. Może omówię na początku jedną jak i drugą drużynę. Karlovy Vary znajdują obecnie na 11 miejscu i bronią się od strefy spadkowej, do końca ligi zostało około 10 spotkań więc najwyższy czas jeśli nie chcą jak w poprzednim sezonie pozostać na tej pozycji walczyć o punkty i przejść do strefy awansowej o mistrza kraju. Jedyną szanse jaką im to daje to spotkania u siebie w których muszą wygrywać. W spotkaniach u siebie nie wyglądają najgorzej, po słabszym początku idzie im coraz lepiej i licze na ich wygraną. Natomiast Pilzno na wyjazdach jak na taką klase drużyny wgl mnie bardzo słabo sobie radzi 7 na 21 zwycięstw wyjazdowych plasuje ich na 8 pozycji w tabeli spotkaniach wyjazdowych. Dopada ich po jakims dobrze zagranym meczu czarna seria porażek. H2H miedyz tymi drużynami gdy Pilzno rało na wyjeździe wyraźnie na korzyść gospodarzy dzisiejszego spotkania. Ostatnie 2 spotkania wygrane przez Pilzno wynikami 1:2 ale uważam że jedna jaskółka nie cyzni wiosny i polegną w tym starciu. a wiec czysta jedyna na dziś po pięknym kursie. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
bonzotiger 20

bonzotiger

Użytkownik
Dyscyplina-Koszykówka-NBA
Spotkanie-Orlando Magic - Boston Celtics
Typ - Orlando Magic handicap +5.5 ptk
Kurs-1.90
Buk - Bet 365
Analiza:
Boston w ostatnich z ostatnich 21 meczów wygrał tylko 3 ,w tym tylko jedno na wyjeździe . Orlando posiada świetny backcourt w postaci Affalo i Oladipo .Wśród celtów kontuzjowany jest rewelacyjny obrońca Avery Bradley.Orlando radzi sobie niewiele epiej od Bostonu ,ale widać u nich walkę do końca w każdym meczu ,kilku z zawodników Orlando walczy o nowy kontrakt.Bostończycy spisali ten sezon na straty i czekają już tylko na draft.
⛔ 100
 
K 0

kabek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Atalanta - Napoli
Typ: obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
22 kolejka Serie A spotkanie Atalanty z Napoli, uważam że w tym meczu najlepiej zagrać właśnie na to, że obydwie drużyny strzelą gola.
Atalanta - 12 miejsce w tabeli, drużyna ze słabymi wynikami na wyjazdach, ale za to dobra na własnym terenie 6 zwycięstw 2 remisy 2 porażki bramki 14:11. W ostatnich 10 spotkaniach na własnym ternie tylko raz nie zdołali zdobyć gola miało to miejsce 22 września 2013 roku w przegranym meczu z Fiorentiną. W kolejnych 9 meczach u siebie strzelali regularnie przegrywając z Juventusem 1-4 oraz remisując dwa razy po 1-1 z Interem oraz Romą. Uważam, że w tym meczu również zdołają strzelić min. jednego gola.
Napoli - trzecia drużyna Serie A. Zespół, który w każdy meczu walczy o zwycięstwo, w ostatnich 10 spotkaniach zawsze strzelają minimum jednego gola. Brak poważniejszych ubytków w kadrze.
⛔ 100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Hiszpańska
Athletic Bilbao - Real Madrid
Real wygra i over 3,5 gola w meczu
3,00 Bet-at-home
Mecz na szczycie w lidze hiszpańskiej. Niepokonane dotąd na własnym stadionie Bilbao podejmuje będący w świetnej formie Real. Początkowo zajmę się analizą drugiej części mojego typu, mianowicie over 3,5. Gospodarze dzisiejszego meczu w 3 ostatnich ligowych spotkaniach strzelili 15 bramek, zawsze tracąc chociaż 1. Pokazuje to, że są w stanie strzelić więcej niż 1 bramkę nawet samemu Realowi, który ostatnio bramek nie traci (wiadomo, że każda seria ma swój koniec i dziś jest świetna okazja do jej przerwania). O ofensywie Realu od lat wiadomo, że jest jedną z najlepszych na świecie. Sam Cristiano strzela jak na zawołanie, a w tej drużynie nie tylko Portugalczyk potrafi zdobywać bramki. Statystycznie są najlepszym atakiem w lidze, więc swoje strzelą.
Druga część typu (a właściwie to pierwsza ;D ) to zwycięstwo gości z Madrytu. Wiadomo, że Bilbao na swoim stadionie osiąga świetne wyniki (pokonanie Barcy czy Villarrealu), ale akurat na Real nie mogą znaleźć sposobu. Nawet będąc w dobrej formie przegrywają czy to u siebie, czy na Bernabeu. Ostatnie 8 bezpośrednich spotkań to same zwycięstwa Realu, a na stadionie w Bilbao 3 ostatnie meczy to - 0:3, 0:3 oraz 0:3. Taki wynik po stronie Realu, przy jakiejkolwiek bramce gospodarzy pokrywa over mojego typu, a dodatkowo Real zmotywowany możliwością przeskoczenia w tabeli Barcy powinien zdobyć 3 pkt.
⛔ 100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal London - Crystal Palace
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Długo zastanawiałem się nad wyborem spotkanie na niedzielę. Przeanalizowałem kilka spotkań z moich ulubionych lig jednak jakoś nic mnie nie zachwyciło, aż natrafiłem na ten mecz. Początkowo najlepszym wyborem wydawało się obstawienie wygranej gospodarzy do 0, jednak dość niski kurs szybko mnie odstraszył. Dlaczego akurat wybrałem typ X/1? Po pierwsze Tony Pullis wyraźnie poprawił grę w obronie swojego zespołu. Crystal Palace nie traci już tylu bramek co za poprzedniego menedżera jednak nadal ma dość duży problem z ich zdobywaniem, wciąż są najmniej skuteczną drużyną w lidze, mimo to ostatnio punktują. Ostatnie 2 mecze w lidze to czyste konta u siebie ze średniakami. Wcześniej porażka 2:0 z Tottenhamem(dwa gole stracone w 2giej połowie) 1:1 z Norwich oraz 1:0 na wyjeździe z Manchester City(gol stracony w 2gije połowie).Tak więc widać że drużyna potrafi się bronić. W prawdzie ostatnio drużyna odniosła porażkę 2:1 z Wigan w pucharze FA, jednak wydaję mi się, że Crystal Palace przede wszystkim jest skupione na utrzymaniu w lidze. Kolejnym argumentem potwierdzającym mój typ są kontuzje w Arsenalu. Na meczu zabraknie 3 ofensywnie usposobionych zawodników: Ramsey&#39;a, Walcotta, Wilshera. Wiadomo, że arsenal ma szeroką kadrę i mimo to potrafią strzelać gole, ale myślę, że w pierwszej połowie bez tak kreatywnych graczy będzie ciężko o bramkę. Przebieg meczu widzę mniej więcej tak: Kanonierzy atakują, utrzymują się przy piłce(pewnie jakieś 70%) i kreują akcje, których jednak nie ma kto wykończyć(wszyscy wiemy jak skuteczny jest Giroud). Crystal Palace będzie się szczelnie bronić, starając się chronić bezbramkowego remisu i licząc na kontry, ewentualnie na stałe fragmenty gry. Mecz będzie tak wyglądał do 70-80 minuty potem gospodarze strzelą jednego, może dwa gole. Wszyscy znamy Arsenal u siebie i każdy powinien wiedzieć jak bardzo to drużyna potrafi się męczyć u siebie nawet ze słabeuszami z ligi. Wystarczy, że przypomnę mecz z Cardiff gdzie Kanonierzy wygrali 2:0 strzelając gole w 88&#39; i 90&#39;. W meczach z Soton i Fulham gole też strzelali jedynie w drugich połowach. Myślę, że ten typ jest dość prawdopodobny, a kurs jest sporo zawyżony. Odradzałbym celowania w tym meczu w overy i handicapy. Ja wciąż mam w pamięci mecz Citizens z drużyną Pullisa gdzie sytuacja wyglądała podobnie jak w tym meczu, a wszyscy pamiętamy jak się skończyło. Oczywiście jest taka możliwość, że Cazorla strzeli na początku jakiegoś ładnego gola z dystansu i wszystko się posypie, ale szczerze w to wątpię. Życzę wszystkim powodzenia ???? .
✅360
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: Czechy Tipsport Extraliga
Spotkanie: HC Pardubice - HC Vítkovice
Typ: HC Vítkovice [60&#39;]
Kurs: 2.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielne popołudnie będziemy świadkami niezwykle interesującego spotkania. Obie drużyny walczą o miejsce pierwszej szóstce gwarantujące grę w play-off. Ślązacy dzięki fantastycznej grze w styczniu (jedna porażka po rzutach karnych i punkty zdobywane w we wszystkich meczach) zajmują 6. pozycję a byli nawet na czwartym miejscu. Pardubice wzmocnione dwoma Rosjanami z Omska - Jevgenijem Mozerem i Valentinem Pianovem - mają ambicję grać w play-off już od ćwierćfinałów, czyli zająć miejsce w szóstce. Ostrawianie mieli ostatnio sporo czasu na odpoczynek, dzięki temu, że w ČEZ Arénie czescy tenisiści rozgrywali swoje mecze w ramach Pucharu Davisa. O Vítkovicach pisałem już kiedyś i zdania nie zmieniam, że są drużyną, która lubi grać na wyjazdach (w tym aspekcie są najlepsi w lidze). Pardubice grają w kratkę i wydaję mi się, że po ważnym zwycięstwie nad Zlínem dziś znów przyjdzie dołek. Ślązacy są dużo bardziej stabilni i pewni, zwłaszcza w ofensywie. W związku z powyższym gram w stronę ostrawian.
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna-Ligue 1
Spotkanie: Marsylia-Toulouse
Typ:BTS TAK(obie strzelą)
Kurs:1,83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym o godzinie 21 zmierzą się Olympique Marsylia z FC Toulouse. Faworytem są gospodarze,jednakże ja polecam typ,że oba zespoły strzelą bramkę.Marsylia na swoim stadionie musi grać otwartą piłkę, gościom daje to szanse na kontrataki co powoduje,że są w stanie strzelić bramkę na wyjeździe.Ponadto w trzech ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami był BTS.Gospodarze w 10 rozegranych meczach na własnym boisku stracili 13 bramek,a więc ich obrona ma spore braki. Sądze,że goście to wykorzystają i w tym meczu obu zespołom uda się umieścić piłkę w bramce przeciwnika.
✅83
 
K 19

kalma-nawardze

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Spotkanie:West Brom – Liverpool
Typ:Liverpool powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 1,57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Faworytem tego spotkania jest drużyna Liverpoolu. W tej chwili Liverpool zajmuje czwarte miejsce premiowane grą w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Jeśli The Reds chcą umocnić się na tej pozycji, to po prostu muszą wygrywać tego typu spotkania.
Liverpool to druga siła w lidze pod względem strzelonych bramek, większosć goli zdobywają w pierwszych połowach. Przeciwko słabo spisującemu się ostatnio West Brom tez powinni zacząć strzelanie już w pierwszej połowie.
✅57
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Bayern Monachium- Eintracht Frankfurt.
Typ: under 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
ANALIZA. Witam, na dzisiaj zacząłem przeglądanie oferty od underów bramkowych, ale sam nie wiem jak ten mecz się potoczy, bo Bayern po tym środowym wyczynie powinien pokazać wszystkim, że był to jednorazowy spadek formy- nie chodzi tutaj o bundeslige, bo ta praktycznie wygrana, lecz chodzi o to by pokazać Arsenalowi, że są mocni, że to było jednorazowe, że Arsenal mimo swej formy powinien bać się Bayernu, a by to udowodnić Bayern dzisiaj musi pewnie wygrać, więc szedłbym w stronę over 3,5 @1,85, lecz znalazłem kurs wyższy i myślę, że również trafny, czyli ilość rzutów rożnych mniej niż 11. W tamtym sezonie grałem rożne na Bayern, tylko wtedy grałem raczej overy, ale wtedy Bayern grał inaczej, grał szybko, grał do przodu, bez klepania piłki, był Robben, był Ribery, więc zawodnicy, którzy na bokach siali spustoszenie, a ich dośrodkowania czy też wjazdy z bocznych sektorów boiska defensorzy przerywali wybijaniem piłki na rożny. Teraz Bayern gra zupełnie inaczej, ich akcję przypominają Barce sprzed kilku lat. Duża wymiana podań, duża wymiana pozycji wśród zawodników, akcje były dopieszczone, a jak podanie do zawodnika w pole karne to na tyle dokładne, że ciężko jest je przeciąć, o braku motorów napędowych nie wspomnę. Pokuszę się nawet, że Bayern gra jak rasowa ekipa w piłkę ręczną- koronka od prawej do lewej, od lewej do prawej, czekają na dziurę w obronie i podanie na sytuację rzutową, taki styl gry chce wpoić Guardiola i to już zaczyna wychodzić, chociaż nie zawsze wszystko, ale wpoił zawodnikom swoją filozofię gry. Taka gra nie przyczynia się do rzutów rożnych, w ostatnim meczu Bayernu ze Stuttgartem padło ich 10, (2-8) ale Bayern wtedy gonił wynik i to sprawiło, że nakręcili tyle Kornelów, dzisiaj spodziewam się jednak spokojnej gry i w 100% pod kontrolą, nie dadzą pograć rywalowi, sami długo utrzymując się przy piłce. Wchodząc w ofertę na rzuty rożne spodziewałem się linii na poziomie 9, max 10, a tutaj 11. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem i Bayern nie musiał gonić wyniku to spokojnie kurs siądzie, bo będą mogli spokojnie pogrywać i realizować założenia taktyczne Pepa. Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
I 0

irascibilis95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP250 Vina Del Mar - kwalifikacje
Spotkanie: T.Daniel - P.Riba
Typ: 1
Kurs: 2.34
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Druga runda kwalifikacji na ceglastych kortach w Chile. Spotkanie Japończyka Taro Daniela z Hiszpanem Pere Ribą. Riba nie jest typowym Hiszpanem jeżeli chodzi o grę na mączce, większość z jego rodaków charakteryzuje się wytrwałością i cierpliwością w konsekwentnym przebijaniu piłki na drugą stronę, z Ribą jest inaczej, jest niecierpliwy, nie potrafi przebić piłki kilkanaście razy w jednej wymianie gdyż albo wyrzuca którąś kolejną piłkę, bądź kończy winnerem. Daniel to agresywny zawodnik, świetnie serwuje, popełnia mało błędów i ostatnimi czasy gra na prawdę atrakcyjny dla oka tenis. Moim zdaniem nie będzie miał większych problemów z niecierpliwym Hiszpanem. Soczyste value, polecam!
✅134
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ABA Liga
Spotkanie: Union - Igokea
Typ: under 145,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Na dzisiaj proponuję koszykówkę i under w meczu drużyn stricte defensywnych. Spodziewam się zaciętego meczu do bólu przesiąkniętego obroną i konsekwentną wolną grą w ataku. Union na swoim parkiecie jest bardzo mocny i dzisiaj będzie chciał zgarnąć całą pulę, wykorzystując słabszą dyspozycję drużyny gości, którzy ostatnie 4 mecze przegrali. Bilans bezpośrednich spotkań tych zespołów wymarzony i pokazuje nam defensywny charakter tych drużyn, który się w tym sezonie nie zmienil:
Igokea - Union 74 - 61
Union - Igokea 69 -63
Jak dla mnie linia tak to bonus i chętnie w nią wchodzę. Uważam, że w dniu dzisiejszym tradycji stanie się za dość i zobaczymy niski wynik. Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom