>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 02.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Turcja
Spotkanie - Samsunspor - Fenerbahce
Typ - Fenerbahce wygra obydwie połowy
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzis znowu wybieram spotkanie w tureckiej superlidze a konkretnie Samsunspor który podejmuje dzis wicelidera Fenerbahce . Po wczorajszej wpadce lidera Galatasaray który wczoraj zremisował u siebie z Antalyaspor 1:1 przed Fenerbahce stoi okazja aby dogonić lidera i zrównać się z nim punktowo i mysle że chłopaki z Istambułu to wykorzystają . Gospodarze w tym sezonie nie zachwycają znajdują się na 17 spadkowym miejscu i jak dotąd nic nie wskazuje na to aby mieli jakąs szanse na utrzymanie się lidze bo do miejsca 15 gwarantującego pozostanie dzieli ich aż 9 pkt. . Samsunspor w ostatnich 10 spotkaniach zanotował zaledwie 1 zwycięstwo 3 remisy i aż 6 porażek w ostatnim swoim spotkaniu u siebie przegrał z Istanbul BB 2:4 . Na swoim boisku też im nie idzie bo na 11 spotkań mają bilans 3-4-4 i 15:17 w bramkach . Co do gosci to jak już wspomniałem przyjeżdzają do Samsunspor podbudowani dodatkowo remisem lidera i mozliwoscią zrównania się z nim punktami co wyzwoli w nich ( tak mi się wydaje ) jescze większą mobilizację . Fenerbahce w tym sezonie na wyjazdach na 12 pojedynków ma bilans 5-4-3 i 16:14 w bramkach no może to nie jest jakis imponujący wynik ale .............. . W pierwszym ich spotkaniu w tym sezonie nieoczekiwanie padł wynik remisowy 0:0 , jednak gdy zajrzymy do statystyk to Samsunspor kiedy jeszcze regularnie występował w najwyższej lidze ( bo od sezonu 2006/7 już w niej nie goscił aż do teraz ) to regularnie przegrywał z Fenerbahce zanotował jedynie 2 zwycięstwa na 15 spotkań a w sezonie 2005/6 przegrał u siebie aż 0:5 , no a dzis liczę na wynik 3:0 i wygranie pierwszej i drugiej połowy . Jak to wszystko będzie przekonamy się wieczorem . Pozdrawiam !

⛔100
 
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja
Spotkanie: Severstal Cherepovec v Lev Poprad
Typ :2
Kurs: 5
Buk: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie 13 z 19 drużyną w lidze.Patrząc na ostatnie mecze jakie obie drużyny rozegrały dziwi mnie tak wysoki kurs na gości.Na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 i tylko raz przegrali po dogrywce.Gospodarze zaś wygrali 2 razy a 3 razy przegrali( raz po karnych).
Drużyny grały ze sobą 1 raz 2 listopada 2011 i Lev wygrał wtedy wysoko bo aż 5-0.Jak dla mnie patrząc na wysoki kurs i bilanse spotkań, typ jak najbardziej wart gry.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Grenoble (Francja)
Spotkanie: Naomi Broady vs. Paula Kania
Typ: Paula Kania
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Typ może nieco na wyrost ale według mnie warto spróbować. W drugiej rundzie turnieju ITF we Francuskim Grenoble Paula Kania zmierzy się z 21-letnią zawodniczką z Wielkiej Brytanii Naomi Broady.
Faworytką jest tutaj Brytyjka, która jest wyżej klasyfikowana w rankingu WTA ale również dlatego, że wygrała już raz w 2009 roku te rozgrywki. W pierwszym meczu jednak nie zachwyciła 3-setowy mecz z mało znaną Niemką Dejaną Raickovic (6-3, 2-6, 6-3) na pewno nie powoduje, że nasza zawodniczka powinna się obawiać rywalki.
Zresztą Brytyjka w tym sezonie gra chyba poniżej swoich oczekiwań w Melbourne przepadła w kwalifikacjach, natomiast w Andrezieux Boutheon awansowała raptem do drugiej rundy.
Nasza zawodniczka natomiast prezentuje się przyzwoicie. W Stuttgart Stammheim awansowała do drugiej rundy gdzie przegrała z Rosjanką Maryną Zanevską, późniejszą finalistą turnieju (ale należy pamiętać, że rozegrała z nią bardzo wyrównane spotkanie o czym świadczy wynik drugiego seta w którym przegrała do 6 w tie-breaku). W Grenoble w pierwszej rundzie nasza zawodniczka pokonała Polinę Vinogradovą (6-0, 7-5) i według mnie wcale dzisiaj nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z Brytyjką, a kurs jest naprawdę zachęcający, by zagrać naszą rodaczkę.

⛔100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Dania
Spotkanie:
Copenhagen Hockey/Herlev Eagles
Typ: Under 5,5
Kurs: 1.917
Bukmacher: :Pinnacle Sports

Analiza:

W meczu ligi duńskiego hokeja dojdzie do spotkania Copenhagi okupujacej ostatnie miejsce w tabeli z drużyną Herlev zajmującej 6 pozycję. Co przemawia za underem?
Gospodarze mają u siebie średnią bramek 5.53 co przełorzyło się na 64,7% underów. Goście na wyjeździe, średnia goli 5.65 co wpłynęło na osiągnięcie 58.8% underów.
W rozegranych czterech bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 3 zakończyły się underowo co dało średnią ponad 4 goli. Ostatnie mecze obu drużyn to grad goli, szczególnie gospodarze, którym dopisano za dwa ostatnie mecze, aż 16 goli. Liczę na koniec tej serii. Czas najwyzszy na under! Powodzenia.

⛔100
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Spotkanie:Marcos Baghdatis - Lukasz Kubot
typ: over 21,5 gema
kurs @1.95
bukmacher : pinnacle

Analiza. Dziś pod lupę weźmiemy spotkanie z udziałem naszego rodaka, Łukasza Kubota. Moim zdaniem ten mecz będzie trochę zamknięty na piękne akcje , zawodnicy przede wszystkim będą utrzymywać swój serwis i linia ustawiona na poziomie 21,5gema mnie zaskoczyła.

Baghdatis jest oczywiście faworytem tego spotkanie , ale czy naprawdę aż tak wielkim ?No jest wyżej w rankingu , bo plasuje się [tylko i aż] na 45pozycji , zaś Kubot jest tylko 16pozycji niżej..

Baghdatis wczoraj odprawił przeciętniaka , a może nawet słabeusza jakim jest Rosol , męczył się z nim w trzech setach [!]

Łukasz za to do domu wysłał zawodnika , ktory niewątpliwie jest w formie - Violę , pewnie w dwóch setach 6:1 6:2 . Kubot serwował idealnie , pierwszy serwis to 93% wygranych piłek , stracił tylko 9 podań !

Sądzę , ze nie będzie łatwo przełamać Polaka , będziemy świadkami tie breaka , a moze nawet nie jednego ? ;) Jak serwis będzie się trzym ał Polaka to może nawet powalczyć o zwycięstwo !

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Spotkanie: Sivasspor-Kayerispor
Typ: Sivasspor 1 golem
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 17:00 odbędzie się kolejna kolejka ligi tureckiej. naprzeciwko siebie staną ekipy Sivasporu, oraz Kayerisporu. Faworytem jest zespół gospodarzy który na własnym stadionie jak na razie na 12 rozegranych spotkań 7 razy wygrał 4 razy zremisował i zanotował tylko jedną porażę. Goście natomiast na 11 rozegranych spotkań 4 razy wygrali oraz 7 razy schodzili z boiska pokonani. Myślę że spotkanie bedzie wyrównane,ale to ekipa gospodarzy powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. stawiam tutaj na wygraną zespołu gospodarzy jednym golem . ponieważ myślę że goście raczej tutaj nie będą w stanie wygrać, a remisów na wyjazdach nie notują wiec stawiam na Sivasspor.

⛔100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa del Sol
Spotkanie: FC Kopenhaga - Anzhi Makhachkala
Typ: FC Kopenhaga
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Mój typ opieram na tym co widziałem wykonaniu Anzhi w pierwszym meczu Copa del Sol z totalnym przeciętniakiem norweskim Tromso. Panowie po prostu są na etapie rozprostowywania kości w przygotowaniach do sezonu, widać, że kolesie są w Anzhi dla kasy, a nie, aby realizować jakieś sportowe cele, co zresztą widać w tabeli rosyjskie ligi, gdzie na włożone pieniądze w ten klub, wyniki są po prostu słabe. Sądzę, że jeżeli Duńczycy włożą to spotkanie minimum zaangażowania, to są spokojnie wstanie to wygrać. Klub wydaje mi się bardziej poukładany od Anzhi, ma swój cykl przygotowań do sezonu wypracowany od lat, więc to daje im przewagę na starcie do tego meczu. Poza tym w Copa del Sol zespół rosyjski jest jednym z tych, którego ze względu na piłkarzy tam grających fajnie byłoby ograć, nie jest to nic nieznaczący sparing z kimś totalnie egotystycznym zespołem.

⛔100
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, German Masters
Spotkanie: Ali Carter – Joe Perry
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibte
Analiza: Spotkanie pierwszej rundy trwającego w Berlinie German Masters. Faworytem meczu wydaje się być Carter. „The Captain” nie gra wprawdzie w tym sezonie oszałamiająco, ale z Perrym powinien sobie poradzić. Ali ma za sobą średnio udany występ w Mastersie (porażka w 1/8 z Graemem Dottem) i w turnieju PTC w Fürstenfeldbrucku (przegrana ze Stephenem Maguire’em), pora w końcu, żeby pokazał się z dobrej strony. W Fürstenfeldbrucku więcej niż przyzwoicie zaprezentował się z koeli Perry. Dotarł aż do finału, w którym uległ 2:4 Maguire’owi. Pamiętać jednak należy, że Anglik wykorzystał … znakomitą drabinkę. W Niemczech eliminował kolejno Stephena Craigiego, Robbiego Williamsa, Marka Davisa, Davida Gilberta, Ricky’ego Waldena i Martina Goulda – rywali miał więc raczej przeciętnych, choć oddać trzeba mu, że znakomicie wykorzystał swoją szansę. Z Carterem tak łatwo jednak nie będzie, w końcu o pięć lat młodszy rywal w tym sezonie dotarł do finału Wuxi Classic i nawet jeśli w ostatnich tygodniach nie zachwyca, w dzisiejszym meczu powinien odnieść zwycięstwo. Mój typ: Carter.

⛔100
 
R 0

ryboslav

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia Puchar KNVB
Spotkanie: PSV Eindhoven - Nec Nijmegen
Typ: HT/FT : 1/1 (PSV wygra 1 połowę i cały mecz)
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Witam, na dziś stosunkowo bezpieczny typ, choć co prawda kurs w okolicach 1,6 nie powala. Ale do rzeczy. Nijmegen, w lidze, nie wygrało na stadionie PSV od ponad 11 lat. W tym czasie jako goście zdołali tylko 2 razy zremisować, u siebie nie idzie im lepiej: w tym samym czasie tylko 2 wygrane i 2 remisy przy 7 porażkach.

PSV, po ostatnim remisie z Utrechtem , wreszcie nabrało wiatru w skrzydła i po dobrym meczu pewnie poradziło sobie 3-1 z Vitesse, NEC formę też ma całkiem niezłą: 3-1-1, z czego 3 wygrane z rzędu, a do tego wiadomo: &quot;puchar to puchar i liga nie ma tu nic do tego&quot; ale spójrzmy prawdzie w oczy: Różnica 10 miejsc, 18 punktów i 24 strzelonych bramek na korzyść PSV + h2h tych drużyn, nie pozostawia najmniejszych wątpliwości. Może to i puchar, co nie zmienia faktu, że dziś tryumfować będzie PSV. I to wysoko.


✅62
 
U 2

unitedfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, towarzyskie
Spotkanie: Trnava - Legia
Typ: Legia
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pierwsza ciekawa informacja na temat tego typu to ta, że tylko bet365 wystawił póki co kursy na to spotkanie. Dziwi mnie aż 2,75 na zdobywcę pucharu Polski. Legia oprócz ostatniej porażki ze Bukaresztańską &quot;gwiazdą&quot; 2:1 wygrała bodajże wszystkie swoje spotkania towarzyskie, a przecież niejednokrotnie mogliśmy obserwować chybione przez buków kursy na mecze towarzyskie. Przykład - mecz Wisły z mistrzem Szwecji, gdzie szybko 3zł na Wisłę zamieniono na 3zł na rywala. Legioniści może i bez swoich serbskich asów, ale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Ekipa ze Słowacji nie może budzić strachu! Kurs 2,75 przy takim prawdopodobieństwie trafienia biorę w ciemno!

Mój

✅175
 
D 0

dejann

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Novara Calcio - Chievo Verona
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Novara, czerwona latarnia Serie A podejmuje dziś drużynę z Verony. Ekipa z Novary prezentuje się bardzo słabo w lidze, do tej pory zdobyła tylko 12 punktów, Z czego 10 w meczach &quot;u siebie&quot;. Warto jednak zaznaczyć, że na własnym terenie potrafiła urwać punkty takim ekipom jak Palermo, Napoli, czy też wygrać z Parmą i Interem. Chievo nie jest jakąś super mocną drużyną, zajmują 13 miejsce w tabeli z liczbą 24 punktów. Na wyjazdach spisują się słabo, zdobyli zaledwie 6 oczek na obcym terenie. Liczę że Novara przełamie passę 4 porażek z rzędu i wygra z Chievo. Dla mniej odważnych polecałbym typ 1X

⛔100
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ - FINLANDIA
Spotkanie: ESPOO - IFK HELSINKI
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365


HISTORIA SPOTKAŃ :

54 spotkania z czego 37 wygranych IFK i 17 wygranych ESPOO.

KOMENTARZ : W ogóle dziwie się dlaczego jest tak wysoki kurs na IFK. W ostatnich 5 meczach wygrali 4 razy i ogólnie w historii spotkań są dużo lepsi. Również na 5 meczy wygrali 4. IFK coraz bardziej umacnia się w strefie PLAYOFF i myślę, że znów będą chcieli pokazać, że będą się liczyć w grze o mistrzostwo. ESPOO z kolei na 5 ostatnich meczy wygrali tylko 2 razy. ESPOO wygrało u siebie z KARPAT OULU 4:1 i grając na wyjeździe z TAPPARA po dogrywce 2:1! Co ciekawe 2 razy grając u siebie dostali lanie od LAHTI 1:5 i PORI 1:6. W dzisiejszym meczu taki scenariusz wydaje mi się bardzo prawdopodobny.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 8

brelo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Barcelona - Zalgiris Kaunas
Typ: Zalgiris Kaunas +19,5
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bet365http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=4987&amp;bid=4211

Dzisiaj statystyczny typ na Euroligę. Mój wybór padł na mecz Barcelony z Zalgirisem. Nie ma żadnych wątpliwości co do faworyta tego spotkania, jednak już same rozmiary zwycięstwa Barcelony wg mnie nie są takie jak proponują bukmacherzy. Wysoki kurs, który oferują na to, że Zalgiris nie przegra więcej niż 19 pkt to wg mnie jeden z pewniejszych. Ze statystycznego punktu widzenia Barca wygrała 5 punktami z Cantu i 14 punktami z Maccabi Tel Aviv, Zalgiris natomiast przegrał 1 punktem z Cantu i 8 punktami z Maccabi. Jak widać nie są to wysokie porażki Zalgirisu, a zwycięstwa Barcelony nie dają dużych przesłanek żeby tutaj padł pogrom. Typ jest bardzo zachowawczy, ale mam nadzieję, że okaże się trafny.


✅47
 
sykpst1986 2

sykpst1986

Użytkownik
Arabia Saudyjska Pro League
Al Ittihad Jeddah - Al Shabab Riyadh 2.02.2012 g: 18:10
Typ: X2
Kurs:1,50
bukmacher: bet365

Analiza:

Arabia Saudyjska Pro League powraca po 2 tygodniach.

Al Ittihad mają wiele problemów w tym roku. Przez miesiąc rozpoczęcia AFC CL problemy są duże.

Forma:
Crown Prince Cup grał w pucharze dwa tygodnie i Al Ittihad został wyeliminowany przez Al Faisaly.

W ostatnich 6 ligowych spotkań wygrali tylko ostatni z Al Ansar które przegrało 17 na 18 meczy i uzyskało jedynie

jeden remis.

Składy:
Mają Al Harby (O, 11 / 4) i Tukar (O, 8 / 2) z powrotem w składzie do meczu
Manaf Aboshgair (P, 9 / 0) powinnien nie zagrać po ostatnim meczu, jest zawieszony. Ale to tylko dobra wiadomość dla

słowiańskiego trenera Kek .
Wendel (N, 15 / 6) transfer do Al-Shabaab, którzy są dzisiejszymy przeciwnikami.
Lista graczy których brakuje w ekipie Al Ittihad jest długa: nie zagra duet Al Saqri (O, 9 / 4) i Abosaban (O, 11 /

0). Także kontuzjowani są Al Montashari (O, 12 / 0), Al Rachab (O, 10 / 0), Zayed (pierwszy B, 7 / 0), Hazazi (N, 12

/ 5) i Autef (P, 0/0).
Tak więc bez pierwszego bramkarza, najlepszy napastnik Mohammed Al Rashed (mf 9 / 5) prawdopodobnie nie zagra. Al Rashed (att 6 / 4) może wyjdzie z ławki rezerwowych a Khariri (mf 14 / 1) nie będzie

gotowy. Tak więc, problemy bardzo wiele dla gospodarzy.
Po drugiej stronie Al Shabab, który walczy o tytuł i tylko jeden punkt mniej niż Al Ahli. Ibrahim Yattara (O 14 / 4)

i Al Shamrani (N, 16/12), główny napastnik jest kontuzjowany. Hassan Muath Fallatah (mf 15 / 3) jego występ jest

wątpliwy i prawdopodobnie rozpocznie mecz od ławki rezerwowych. Ostatnio klub kupił nowego zawodnika Wendel (P,

15/6), dobry zawodnik zakupiony od dzisiejszego przeciwnika Al Ittihad to w tej drużynie strzelił te bramki.

Oczywiście o drużynie przeciwników wie wszystko i to napewno pomoże w wygranej w dzisiejszym meczu do tego spore

osłabienia w ekipie Al Ittihad. Przemawiają za wygraną Al Shabab, ale gram asekuracyjnie z remisem. Powodzenia i pozdrawiam!

✅50
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja , KHL - godzina 16:00
Spotkanie: Vit. Chekhov Podolsk - CSKA Moskwa
Typ: CSKA Moskwa
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson

Dziś o godzinie 16:00 zmierzy sie ostatni w tabeli Vityaz z Moskiewską CSKA która zajmuje bezpieczne 15 miejsce . Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna . Zaczynając od umiejętności poszczególnych zawodników a kończąc na budżecie .
Chekhov zajmuje ostatnia lokatę z dorobkiem 34pkt ( bramki - 88 - 164 ) ! Myśle ze w obecnej formie tej ekipy czy graja u siebie czy na wyjeździe nie robi wielkiej różnicy poniewaz ostatni mecz Chekhov wygrał 25 grudnia 2011 roku ! Od tamtej pory notują 12 porażek z rzedu ! Ich skład to 50% młodych chłopaków w wieku od 19 do 21 lat . Reszta zawodników to starsi lecz ich nazwiska sa mało znane , nawet bardzo mało : ] . Warto tez wspomniec ze Vityaz ma najsłabszą ofensywe - tylko 88 bramek a także najsłabsza obronę - 164 bramki stracone !
Natomiast drużyna CSKA to typowy sredniak ligi KHL . Z dorobkiem 65pkt zajmuja 15 lokate lecz w porównaniu do swoich dzisiejszych przeciwników potrafi urwać punkty każdemu ! W ostatnich 9 spotkaniach CSKA odniosła 6 zwycięstw i 3 porażki . Ostatnio w berpach Moskwy pokanała pewnie Spartak 4:1 a wczesniej na trudnym terenie w Rydze damtejsze Dinamo 2:1 . CSKA nie ma sie czego wstydzić . 107 bramek strzelonych i 114 straconych . Porównując to do ekipy Chekhova wygląda o nieba lepiej . Kluczem do dzisiejszego zwyciestwa bedzie moim zdaniem obrona . W tej o wiele lepsi sa zawodnicy CSKA i mysle ze dzis zwycięża dosc pewnie ( stawiam 3:1 ) .

POWODZENIA ! Jeśli pomogłem kliknij DZIĘKI ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uszi1991 2

uszi1991

Użytkownik
Dyscyplina - Biegi Narciarskie Rosja sprint
Spotkanie : Kowalczyk zajmie miejsce 1-3 ?
Typ - Tak
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :
Kowalczyk jest w świetnej formie uważam że bez problemu stanie na podium w Moskwie.. Sprint może i nie jest najmocniejszą stroną Kowalczyk ale w tym sezonie już nie raz pokazywała że potrafi walczyć o najwyższe miejsca pokonując Bjeorgen czy Randal.. Moim zdaniem pewny typ lecz jak to w sprintach bywa róźne żeczy mogą się wydażyć...
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , Szwecja - Elitserien , godzina 19:00
Spotkanie: Brynas - Timra
Typ: Brynas - 1,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Dziś o godzinie 19:00 w ramach 44 kolejki Szweckiej Elitserien Brynas na własnej tafli podejmuje ostatnia drużyne w lidze Timre .
Brynas niepokonany u siebie od 10 grudnia 2011 roku ( od 6 spotkań , bramki 22:11 ) . Obecnie Brynas to 3 siła ligi lecz to prowadzacej Skelleftea traci jedynie 1 pkt a z 2 Lulea przegrywa jedynie bramkami bo maja ex aequo po 76pkt . Brynas walczy po 1 pozycje przed PO i na pewno spotkanie z Timrą beda chcieli wygrac dosc pewnie liczac na podkniecia swoich przeciwników którzy podejmuja w tej rundzie gier bardziej wymagajacych przeciwników .
Natomiast Timra walczy o utrzymanie lecz raczej dzis swego dorobku punktowego nie poprawi . Obecnie jest to czerwona latarnia ligi z dorobkiem tylko 41 pkt ! I do przedostatniego Djurgardens traci juz 18 pkt ! W ostatnich 14 spotkaniach udało im sie wygrac 3 razy ( raz po dog i raz po karnych ) a przegrali 11 razy z czego 8 razy wiecej niz tylko 1 bramka . Timra na najsłabsza ofensywe jak i najsłabsza defensywe . Nie widze tutaj żadnych argumentów które przemawiały za ekipa Timry . Licze na okjazałe zwysciestwo Gospodarzy minimum 2 bramkami lecz czuje ze moze ono wyniesc nawet 3/4 golami przewagi !

POWODZENIA ! Kliknij DZIĘKI jesli pomogłem ;)

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: BIATHLON, Oslo - sprint mężczyzn
Spotkanie: Fourcade M. - Helge Svendsen
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Pojedynek lidera z vice liderem PŚ. Francuz to świetny strzelec, gorszy sprinter. Svenden jeden z najszybszych zawodników, ale nawet jeśli spudłuje o jedno &quot;oczko&quot; wiecej powinien wygrać. Poza tym biegnie u siebie, dlatego to spora przewaga. Te cechy jak sądzę wyczerpują analizę.
Kiepska analiza.
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Mężczyzn Montpellier
Spotkanie: F.Mayer-N.Mahut Dokładny wynik
Typ: F.Mayer 2:0
Kurs: 2,55
Bukmacher: bet-at-home
Czas rozpoczęcia: 14:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 14:00 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Niemcem F.Mayerem a zawodnikiem Francuskim Mahutem.Niemiec obecnie w rankingu zajmuje 21 lokatę natomiast Francuz 78.Obaj zawodnicy przeszli 1 rundę ,lecz uważam że Niemiec miał bardziej wymagającego rywala niż Mahut.Mayer grał z G.Muller pokonując go 7-6 6-3.Natomiast Francuz ograł Alberto Ramosa gładko 6-3 6-2.Patrząc na statystyki ich w tych meczach co rozegrali to Mayer mógł odpaść ponieważ Muller miał aż 7 breaków z czego żadnego nie wykorzystał,natomiast Mayer miał 3 z czego jeden wykorzystał i był znacznie skuteczniejszy w tym meczu.Porównując Ramosa do Mullera to o klasę lepszy wydaje mi się Muller(posiada bardzo dobry serwis co jest jednym z większych plusów u niego,lecz popełnia zbyt dużo błędów w wymianach).Mahut i Mayer grali ze sobą już 2 razy:
23.10.2006 Mayer 2-0 w Lyon wygrał (hala)
26.03.2008 Mahut wygrał 2-0 w Miami (beton)
Dzisiejszy mecz rozgrywany jest także na hali ,i to właśnie w 2006 roku Mayer odprawił Mahut i także w jego kraju.Za Mahutem przemawia fakt iż gra u sibie lecz uważam że mu to dzisiaj nie pomoże i Niemiec ogra go spokojnie 2-0,tym bardziej że miał ciężki mecz z Muller to powinnie się zrechabilitować.Mój typ: dokładny wynik 2-0 dla Mayera.

⛔100
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Samsunspor - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1,64
Bukmacher: pinnacle

Dziś o godzinie 17.00 w ramach 24. kolejki tureckiej Super Lig dojdzie do spotkania pomiędzy Samsunsporem a Fenerbahce.
Gospodarze dzisiejszego spotkania to obecnie 17. drużyna w tabeli. W dotychczasowych spotkaniach zdołali zdobyć jedynie 17 pkt, strzelając przy tym 20 i tracąc 36 bramek. Warto podkreślić, że wszystkie zwycięstwa, a było ich 3, odnieśli na własnym stadionie, dołożyli do tego 4 remisy i tyle samo porażek. Bardzo ciężko im będzie dzisiejszego dnia poprawić swoje zdobycze punktowe, gdyż zawita do nich druga drużyna obecnego sezonu. Goście tego spotkania zdobyli w 23 meczach 48pkt, co już świadczy o różnicy klas pomiędzy tymi drużynami. Fenerbahce grając w roli gości 5zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki co dało im 19 pkt czyli więcej niż Samsunspor ogólnie. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze jakie rozegrały obie drużyny w 2012 roku jasno widać, że &quot;murowanym&quot; faworytem tego spotkania jest ekipa gości. Warto jeszcze dodać, że dzisiejsze ewentualne zwycięstwo pozwoli graczom ze Stambułu zrównać się punktami z liderującym Galatasaray, który wczoraj dość niespodziewanie zremisował na własnym stadionie z Antalysporem.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom