>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans
Typ: 1
Kurs: 1,43
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybieram spotkanie NBA po dośc niskim kursie, lecz uważam, że i tak dużym jak na zwycięctwo Minnesoty. Cztery ostatnie spotkania miedzy tymi drużynami to trzy wygrane i jedna porażka Wilków. Minnesota w tym sezonie gra w miare ładnie, nie powinni mieć problemów z pokonaniem Pelikanów, chce też dodać, że są to drużyny sąsiadujące w Zachodniej konferencji. Jeżeli chodzi o dywizje to Minnesota w swojej zajmuje trzecie miejsce zaś Nowy Orlean czwarte w swojej. Na pięć ostatnich spotkań Minnesota trzy wygrała, ostatnie spotkanie przegrała, a Nowy Orlean też trzy wygrał. W tym meczu upatruje wygranej wilków, a buk bet365 daje też możliwość obstawienia Timbervolves -5.5 pkt za kurs 1.90, ja wole pewny typ wygranej Minnesoty. Pozdrawiam.
✅ 43
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Davis L. (+4,5g) v Hampton J.
1,86 Pinnacle
A ja spróbuję zagrać przeciwnie niż koledzy wyżej. Nie prognozuję zwycięstwa Lauren, jednak myślę, że jest w stanie urwać nawet seta - łatwe to spotkanie dla Jamie nie będzie. Niskie kursy na Hampton, jednak trzeba przyznać, że nie grała jeszcze w Auckland z przyzwoitą rywalką. Paszek to dno w tej chwili, równia pochyła w dół nadal w jej grze, oglądałem ten mecz i ten zdobyty set to bardziej zasługa Amerykanki, niż Austriaczki. W następnej rundzie spotkała się z Kristyną Pliskovą, kolejny mecz gdzie rywalka nie miała zbyt dużo do zaoferowania. U Lauren mała sinusoida, najpierw zwycięstwo, pewne z solidną Eraković, dziś w nocy słaby pierwszy set z młodą Konjuh. Średnio ale na początku sezonu można to usprawiedliwić. Tak więc podsumowując co o tym meczu myślę. Nie wiemy co konkretnego może pokazać Jamie, gdy trafi się przyzwoita rywalka. Taką osobą może być w nocy Lauren, która na hardzie grać potrafi. Przede wszystkim zachwycają mnie jej kątowe zagrania beckhandem, które sieją spustoszenie ja na razie. Z drugiej strony kortu Jamie, która gra bardzo agresywnie, serwisem również potrafi się poratować. Zapowiada mi się bardzo ciekawy mecz, długi i zacięty.
✅ 86
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Galatasaray - Maccabi Tel Aviv
Typ: 1 (łącznie z dogrywką)
Kurs: 1,78
Bukmacher: expekt
Spotkanie fazy TOP16 Euroligi w której to zmierzą się ze sobą dwie mocne drużyny. Faworytem będą gospodarze, ekipa która w tym sezonie ma w swoim składzie kilku bardzo dobrych zawodników i chcą w tym sezonie zawojować Europę. Muszą zaliczyć dobry start żeby poczuć się pewnymi i wywalczyć awans! Maccabi, wiadomo że to mocna drużyna i od lat jest w czołówce ale nie grają u siebie a w meczu równych zespołów to właśnie atut własnej hali może zadecydować o tym kto zwycięży. W pierwszym spotkaniu lepsza była ekipa Maccabi która wygrała 69-63. Kursy lecą na gospodarzy, moim zdanie typ warty uwagi przy takim kursie.
⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Dallas Mavericks
Typ: Dallas -6
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 00:00 zostanie rozegrany kolejny mecz NBA. Zmierzą się zespoły, które są przeciętniakami tak można ich nazwać. Według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze. Ja uważam jednak, że dzisiaj zwycięży ekipa z Dallas. Patrząc na formę zawodników i na wcześniejsze mecze bezpośrednie jak dla mnie to goście mają większy potencjał by dzisiaj zwyciężyć.
Ostatnie 5 meczy na przeciwko siebie tych drużyn:
13.11.13 NBA Dallas Mavericks Washington Wizards 105 : 95
02.01.13 NBA Washington Wizards Dallas Mavericks 94 : 103
15.11.12 NBA Dallas Mavericks Washington Wizards 107 : 101
14.03.12 NBA Dallas Mavericks Washington Wizards 107 : 98
27.02.11 NBA Washington Wizards Dallas Mavericks 99 : 105
A więc widzimy, że w ostatnich 5 meczach tych ekip drużyna z Dallas wychodziła zwycięsko i do tego w każdym tym meczu pokryło mój typ.
Dlatego dzisiaj decyduje się na taki typ.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 11

wojjtas

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Brisbane
Spotkanie: Marius Copil v Gilles Simon
Typ: Simon wygra 2:0
Kurs: 1,90
bet365
Zaczął się nowy rok to i sezon tenisowy. Pierwszy mecz w nowym roku rozegra Francuz Gilles Simon. Jego rywalem będzie zawodnik, który przebrnął kwalifikację oraz I rundę, w której Simon miał wolny los. Simon w rankingu ATP jest na 19. miejscu, natomiast Copil dopiero na 149. miejscu. W I rundzie Simon miał wolny los, natomiast jego jutrzejszy rywal ograł innego kwalifikanta, 171. rakietę świata 2:1. Mimo, że to pierwszy mecz w sezonie Simona nie boję się grać jego zwycięstwa bez straty seta. Raczej nie będzie tutaj wtopy, bo Francuz to licząca się marka od wielu lat. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis&gt;ATP
Spotkanie: Mahut-Chardy
Typ: tie break 1 set
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już około 2:30 dojdzie do spotkania tenisowego 2 rundy w turnieju w Brisbane pomiędzy Nicolasem Mahutem a Jeremym Chardym. Nie ma zdecydowanego faworyta tej potyczki i ja postaram sie zarobić na tie breaku w 1 secie tego meczu. W tym meczu nie ma mowy o odpuszczaniu przed Australian Open ponieważ spotkania tenisistów z tego samego kraju zawsze są zacięte i grane na 200%. Liczę na tie break w 1 secie w tym spotkaniu ze względu na świetny serwis obu panów(moim zdaniem trochę lepszy w wykonaniu Chardy&#39;ego) jak i fakt iż oboje wiedzą o atutach przeciwnka i o tym że o zwycięstwie w secie tej potyczki zadecyduje jedno przełamanie.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
Under 205.5
2.90
Unibet
Denver nie przekroczylo 100 od wieków. Phila nie gra defensywy, ale prosze spojrzec na jakim kacu graja dzisiaj druzyny (Was,Dal). Mysle ze zabalowali ostro i nie bedzie im dzisiaj wchodzilo tak latwo. Pierwszy mecz w Phi, zakonczyl sie 103-92 dla Denver. Ostatni mecz jaki Denver wygrali, takze zakonczyl sie takim wynikiem tyle ze z grajacymi lepszą D - NOP. Nie jest powiedziane ze Phila ma dzisiaj zagrac tak zle jak zawsze, ostatnio maja wygrana wiec powinni zagrac lepiej w defensywie jesli chca tutaj wygrać. Czuje ze to bedzie hangover i obie druzyny, beda rzucac cegly a wolne tempo meczu sprawi ze linia 200 nie powinna nawet zostac liźnięta.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
tenis
Radwanska A./Panfil G. - Stosur S./Tomic B.
zakład na sety: 2-1 dla polski / dokłany wynik gry deblowej mieszanej ????
buk bet365
kurs 6,0
Polacy maja finał: prawdopodobnie z FRancja - wiec scenariusz nastepujacy, AR puszcza SS i jest 0-1 dla Aus, w gazie GP rozbija Tomika, jest 1-1 a nastepnie w grze deblowej po zacietym meczu Polska pARA WYCIAGNIE NA 2-1 ZE STANU 0-1 GDYZ PRZEPUSZCZAM ZE 1 SET PADNIE SZYBKO ŁUPEM TEAMU GOSPODARZY, W KAZDYM RAZIE TO DEBEL POLSKI MUSI SIE ZGRAC PRZED FINALEM, I NAPEWNO 3 SETY BEDA TU GRANE, CO POKARZE TIE BREAK - NIE WIEM ALE MYSLE ZE POLACY TEN MECZ WYGRAJA

TYP KONKURSOWY

✅ 400
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka Nożna
Mecz TOWARZYSKI PSG -REAL MADRYT
Typ BTS OBIE DRUŻYNY STRZELĄ BRAMKĘ TAK
kurs 1.44
bukmacher bet 365
Kurs jak na BTS nie za wysoki i myślę że adekwatny do ryzyka.Spotkanie towarzyskie o prestiż , w zasadzie bez stawki choć może stawką jest zadowolenie kibiców i sponsorów a oni chcą oglądać ładny mecz i kilka bramek , więc nie powinniśmy jutro oglądać piłkarskich szachów i murowania bramki tylko otwarty mecz i kawał dobrego futbolu.Oczywiście pojedynek CR i Zlatana , maja porachunki za eliminacje do MŚ i myślę że obaj liderzy i obie drużyny podejdą do meczu zmotywowane a potencjał mają wydaje mi się zbliżony.Bukmacherzy faworyzują Real ale wydaje mi się że szanse jutro są 50/50 dla obu drużyn a według mnie prawdopodobny jest remis a najmniej prawdopodobny scenariusz to wynik 0-0.Ale to piłka , jest okrągłą a bramki są dwie :) powtórzę za KLASYKIEM) myślę że jutro wpadnie do obu bramek :) a jeśli nie do obu to prawie na pewno do jednej w obu połowach:)Powodzenia wszystkim w nowym roku i jak najwięcej trafionych typów:)
⛔ 100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Koszykówka-Euroliga
Partizan-Real
typ Real -9,5
kurs 1,70
Betgun
Real w tym sezonie idzie jak burza-tłucze wszystkich ile wlezie-moim zdaniem z taką gra poradził by sobie w NBA !W rozgrywkach grupowych Real wygrał wszystkie mecze i nawet w sytuacji gdy miał wcześniej zapewniony awans nikomu nie odpuszczał.Przypuszczam ,że koszykarze z Madrytu nadal będą kontynuować tę passę i zaczną nowy rok kolejnym zwycięstwem!!!
✅ 70
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Tenis-Puchar Hopmana- 12:00
Panfil-Tomic
typ:1
kurs 4.0 bet365
Dziś kolejny , ostatni mecz fazy grupowej Pucharu Hopmana. Jak duet Panfil/Radwanska dziś wygrają to zagrają w finale. Gdy z startu zrezygnował Janowicz a następnie zdecydowano ze zastąpi go Panfil, było wielu takich co uważało ze lepiej już było sie wycofać z turnieju. A teraz zauważyłęm ze Te same osoby zachwycają się grą Panfila. Można mówić ze Raonic i Seppi nie grali na 100% ale styl jakim pokonywał ich Panfil był wielki. Przede wszystkim w meczu z Raonicem grał niesamowity Tenis, zagraniczni eksperci zastanawiali sie co przez Tyle lat robił ten chłopak ? Nie zapominajmy ze Panfil to był jeden najlepszych juniorów w tenisie. Jednak później jak większość Polskich sportowców miało problemy przejściem na turnieje seniorskie.
Tomic w tym turnieju nie gra zbyt dobrze, najpierw łatwo przegrał z Raonicem a następnei wygrał nie najlepiej dysponowanym Andreasem Seppi.
Wydaje mi sie ze jeśli dziś Panfil zagra tak jak w dwóch poprzednich meczach to po raz kolejni sprawy niespodziankę.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Towarzyskie
Spotkanie: PSG - Real
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Z całą pewnością kurs bardzo przekonujący, jednak wszystko wyjdzie w praniu. Real i PSG zagrają na Bliskim Wschodzie, żeby się pokazać a nie udowodnić komuś, że ktoś jest lepszy itd. Spotkanie typowo na pokaz na dla kibiców. Żadna z drużyn nie będzie się forsowała niepotrzebnie zawodników, mieli kilka dni przerwy i muszą ponownie wrócić do gry w lidze. Ronaldo i Ibra zapewne zagrają 45 minut i reszta dostanie szanse. Takie tego typu mecze są w sumie trudne do typowania, ale co tutaj może się wielkiego wydarzyć? Remis zadowoli każdą z drużyn, no i kibiców i każda ze stron będzie zadowolona. Wydaję mi się, że początkowo wyjdą mocne jedenastki - dopiero potem pójdzie rotacja i szansa dla graczy, którzy wcześniej jej nie otrzymali w lidze. Generalnie spotkanie na pokaz, z drugiej strony każdy wariant jest możliwy lecz moim zdaniem remis przy takim kursie jest warty ryzyka.
⛔ 100
 
G 2

grojo

Użytkownik
Tenis-ATP BRISBANE - 11:30
Kevin Anderson - Samuel Groth
typ:Wygrane gemy : +2,5 Samuel Groth
kurs 2.0 Bet365
Analiza :
Moim typem dnia na dzisiaj jest spotkanie pomiędzy dwoma wymienionymi powyżej zawodnikami.Długo zastanawiałem się jaki wariant wybrać na ten mecz, jednak wszystkie z nich układałem pod osobę Samuela Grotha dla którego będzie to już drugi mecz w tym turnieju ( w pierwszym pokonał w dwóch setach Ryana Harrisona 7:6,7:6).W tym spotkaniu Groth tylko w jednym gemie serwisowym miał kłopoty, poza tym wygrywał wszystko jak leci mimo, że kurs na niego był niewiele niższy niż dzisiejszy.Po drugiej stronie siatki reprezentant RPA Kevin Anderson, który swój ostatni oficjalny mecz stoczył 30 października i jego forma jest jedną wielką niewiadomą.Podobnie jak Samuel Kevin też świetnie potrafi trzymać swój serwis, jest graczem wszechstronniejszym, mierzącym się na co dzień w z czołówką jednak po ponad 2 miesięcznej przerwie, która rzadko wpływa pozytywnie.Zakładam jednak, że Anderson nie zardzewiał i stać go na wygraną stąd podpórka gemowa w stronę Australijczyka.
Myślę, że stopień ryzyka tego typu jest nieproporcjonalny do kursu i traktuje to jako value.
Ps. Osobiście gram na Grotha jednak zauważyłem ostatnio pewną prawidłowość na tym forum - coraz więcej osób kieruje się tu chęcią zdobycia kilkuset punktów a coraz mniej osób podaje typy które uważa za typy dnia, przykład - dokładny wynik jednego z typerów wrzucany do typów dnia to jak dla mnie szczyt ???? .Dlatego proponuje zagranie powyższego typu opartego na podpórce i pozdrawiam. Nie jesteśmy nieomylni, ale bądżmy poważni i nie róbmy sobie jaj ????
0/zw
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Chennai
Spotkanie: Guillermo Garcia-Lopez vs. Benoit Paire
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Rozstawiony z &quot;4&quot; Francuz Benoit Paire w swoim pierwszym meczu w turnieju w Chennai za rywala będzie mieć Hiszpana Guillermo Garcia-Lopeza. Paire w ubiegłym sezonie w Chennai był nawet w półfinale jednak według mnie jest to zawodnik, który zdecydowanie lepiej czuje się na kortach ziemnych, w zasadzie na kortach twardych jest bez większych sukcesów.
Jego dzisiejszy rywal Garcia-Lopez ma już za sobą pierwszy mecz w tym turnieju i trzeba przyznać za w meczu przeciwko Ukraińcowi Aleksandr Nedovesov zaprezentował się z całkiem dobrej strony. Mecz zakończył się wynikiem 75 60 ale warto podkreślić bardzo dobrą dyspozycję serwisową Hiszpana, w żadnym z jego gemów serwisowych nie mieliśmy nawet równowagi, a w drugim secie Nedovesov ugrał raptem 3 punkty przy serwisie Hiszpana. Zresztą drugi set to była egzekucja, bo rywal po prostu był zdecydowanie gorszy. Myślę, że jeżeli Garcia-Lopez powtórzy swoją grę z mecz z Ukraińcem to naprawdę nie jest bez szans w starciu z Parie. Tym bardziej, że forma Francuza jest tutaj sporą niewiadomą, przypomnę bowiem, że końcówka ubiegłego sezonu nie była zbyt udana dla Parie. Owszem w Sztokholmie był w półfinale ale tak poza tym to nic wielkiego nie ugrał: I runda w Paryżu, I runda w Valencii czy II runda w Szanghaju. Myślę, że kurs w okolicach 2.00 to kurs który warto pobrać i zagrać w stronę Hiszpana, bo szansę na powodzenie tego typu oceniam dość wysoko.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - SZKOCJA - DYWIZJA 1
02.01.2014
16:00
Bet365 , kurs - 1.57
ALLOA - Cowdenbeath
Typ: ALLOA
Piąte w tabeli Alloa , podejmuje dziewiątą druzynę szkociej 1 dywizji Cowdenbeath . W tym sezonie druzyny spotkały się dwukrotnie , i dwa razy górą byli gracze Alloa wygrywając u siebie 3:1 w sierpniu i w listopadzie na boisku Cowdebeath zwyciężyli 2:0 . Alloa ostatnie spotkanie to remis na wyjeździe z trzeciem Falkirk 0:0 , porażka u siebie 0:1 z liderem Dundee Fc oraz zwycięstwo z ostatnim dziesiątym Morton 2:0 .
Cowdenbeath w ostatniej kolejce ulegli u siebie z Queen of South 0:2 , remis 3:3 z czwartym Raith i wygrana z pierwszym Dundee Fc na wyjeździe 2:1 .
Przewidywalne składy :
ALLOA :Bain - Tiffoney , Marr , Meggatt , Doyle - Young , Holmes , Caddis, McCord , Robertson , Cawley
COWDENBEATH:Adam - Russell a. , Armstrong , O&#39;Brien , Adamson -Stevenson , Wedderburn , Miller , Milner - Robertson J. , Hemmings
Jedynie można sie tutaj bać Hemmings&#39;a gdzie jest liderem strzelców , ja ryzykuję czystą jedynke .​
⛔ 100
 
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
Szkocja - League One
- Stenhousemuir : Dunfermline
- Dunfermline powyżej 1.5 gola
- 1.61 / Bet365

Na dziś coś z Szkocji , w League One spotkanie pomiędzy Stenhousemuir które walczy o dostanie się do grupy 2-4 co pozwala na walkę w play-off o awans do Championship , gospodarze jednak na miejscu 5 z 25 pkt na swoim koncie natomiast goście to wicelider tabeli no ale w ich przypadku awans na pierwsze bezpośrednie miejsce dające awans to jednak chyba tylko marzenia bo jak wiemy pierwsze miejsce i to aż z 14 pkt przewagą należy do Rangersów tak więc gościom pozostanie grupa 2-4 no ale niestety tutaj to walka będzie chyba do samego końca rozgrywek o te właśnie miejsca . Dunfermline z dorobkiem 35 pkt czyli o 10 więcej od gospodarzy z bilansem 11-2-5 i br. 40:31 , jak widzimy sporo strzelają i po Rangersach to druga drużyna z największą ilością zdobytych goli , w meczach wyjazdowych Dunfermline spisuje się też dosyć dobrze 6-1-2 i br. 20:15 , w ostatnim swoim pojedynku u siebie Dunfermline dostało jednak baty od Rangersów 0:4 i myślę że dziś będą chcieli się odkuć w Stenhousemuir a że przeciwko nim grają dobrze i bardzo skutecznie niech dowodem będą dwa pojedynki które obie drużyny ze sobą rozegrały w tym sezonie i tak najpierw w pierwszym meczu właśnie tutaj na Stenhousemuir wygrali 5:4 a w rewanżu u siebie 3:2 dlatego i dziś chyba kibice zgromadzeni na stadionie powinni zobaczyć sporo goli , Stenhousemuir u siebie prezentuje się dobrze 3-4-1 i br. 15:13 tak więc sumując liczę że goście powinni dziś przynajmniej dwa razy trafić do bramki rywala a kurs mi osobiście odpowiada !
✅ 61
 
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Hibernian vs Hearts
Typ: under 2.5
Kurs: 1.70
Obie drużyny w lidze nie strzelają zbyt dużo bramek. Pod tym względem są na ostatniej i przedostatniej pozycji w szkockiej lidze. W pojedynkach bezpośrednich z końcówki zeszłego roku dwukrotnie padła tylko jedna bramka (w obu przypadkach na korzyść dzisiejszych gości), jednak nie należy zakładać, że i tym razem spotkanie zakończy się under 1.5.
Mecz zapowiada się na wyrównany, Hearts wciąż w rozsypce, ale walczą. Problemy finansowe i co za tym idzie odjęte punkty deprymują, ale meczy nie odpuszczają. Hibernian pomimo dwóch zwycięstw z rzędu tym razem może mieć problemy z drużyną, która jest ostatnia w tabeli. Goście skupia się na defensywie i kontratakach.
⛔ 100
 
elephunk 28

elephunk

Użytkownik
Koszykowka, Euroliga
Partizan (+11,5) - Real Madryt ::: 1.99 ::: bet365
Witam, to moj pierwszy post na tej stronie, konto mialem zalozyc 1 stycznia, ale z wiadomych powodow nie wyszlo.. ????
Do rzeczy; Partizan nie jest z pewnoscia potentatem europejskiej koszykowki, ich awans z grupy byl co prawda brany pod uwage, jednak ich ewentualny awans do Final 8 bedzie sporym sukcesem. Obecnie najwieksza gwiazda Partizanu jest Bogdan Bogdanovic, ktorego srednia zdobycz punktowa po 14 spotkaniach w barwach Partizanu wynosi 15,4. Jest to bardzo dobry wynik w skali europejskiej.
Real Madryt to wielka marka, ktora co roku jest jednym z faworytow do wygrania calych rozgrywek. W obecnym sezonie sa niesamowici, liczba 25 zwyciestw z rzedu mowi sama za siebie. W dodatku Krolewscy sa uskrzydleni wygrana 94-82 nad Barcelona. Rudy Fernandez, Sergio Llull, czy Ioannis Bourousis to tylko jedni z wielu genialnych graczy w zespole Pablo Lasy.
Patrzac czysto statystycznie, to Realowi w stolicy Serbii gralo sie zawsze bardzo ciezko. Obydwa zespoly spotykaly sie w Belgradzie 5-krotnie, 3-krotnie wygrali Krolewscy, 2-krotnie Partizan:
10.11.11 Partizan - Real Madryt 80 : 79
24.02.11 Partizan - Real Madryt 56 : 61
29.10.08 Partizan - Real Madryt 81 : 77
10.01.08 Partizan - Real Madryt 72 : 80
17.11.05 Partizan - Real Madryt 63 : 75
Jak widac Real Madryt tylko raz bardzo pewnie, dwunastoma punktami ogral Partizan, ale bylo to w 2005r., a wiec dawno i nieprawda. Licze dzisiaj na wyrownana walke, mam nadzieje, ze ze zwyciestwem Realu Madryt, bo od zawsze jestem fanem Krolewskich, nie tylko jeszeli chodzi o koszykowke.
Powodzenia!
⛔ 100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Finlandia-Litwa
Typ:1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krotka analiza bo w zasadzie nic więcej o tych drużynach nie mogę napisać. Litwini dzisiaj zagrają w krajowym składzie, większość gwiazd nie chce grac dla drużyny narodowej a niektórzy maja jakieś urazy. Finowie patrząc na ostanie wyniki to nie są jacyś chłopcy do bicie i maja jeszcze szanse na awans muszą dzisiaj wygrać, kursy spadają i na pewno jeszcze spadną.


⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - GB Elite League
Spotkanie.Belfast - Nottingham(+1,5) HE
Typ.1
Kurs.1,87
Bukmacher.Bwin
Data.02.01.2014 g.20.00
Analiza.
Hokej w Wielkiej Brytanii i spotkanie pomiedzy zespolami Belfast - Nottingham .Liga nieco egzotyczna ale typ na zwyciestwo gospodarzy wydaje sie byc w miare pewnym.Belfast -to lider tabeli ktory ma w dorobku 47 punktow zdobytych i bilans bramkowy 108-68. Nottingham natomiast to 5 miejsce w tabeli 31 punktow i bramki 103-83.Przewaga gospodarzy ogromna w kazdym elemencie,najlepszy atak w lidze i najlepsza obrona.Ostatnio bardzo dobra forma hokeistow z Belfastu bo na 6 meczy 6 wygranych,natomiast rywale to 3 wygrane i 3 porazki.Patrzac na historie spotkan pomiedzy tymi ekipami to mozna sie troche przerazic bo jest ona korzystniejsza dla gosci.3 ostatnie mecze to 2 wygrane Nottingham u siebie z Belfastem i 1 porazka minimalna na wyjezdzie.Ale to byl poczatek sezonu i slabe zgranie dzisiejszych gospodarzy i forma dala znac wtedy o sobie.Dzisiaj to juz inne czasy o czym moze swiadczyc wygrana niedawno Belfastu na terenie najgrozniejszego rywala i wygrana z Braehead 6-5 i pewne wygrane z z innymi zespolami ,Stingrays(7) 6-1, Braehead(2) 4-1 i Coventry(6) 5-1... Natomiast Nottingham ostatnio na wyjazdach slabo...Wygrana z Coventry(6 miejsce) 3-2,i porazki z Sheffield (4 m)0-2 i Stingrays (7m)5-7...Tak wiec dzisiaj pora na rewanz i wszystko przemawia za tym ,ze gospodarze to spotkanie spokojnie wygraja minimum dwoma golami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom