>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.12.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie :Minesota Timberwolves-Milwaukee
Typ : 1
Kurs : 2.05
Buk :Unibet
Analiza:
Oba zespoły ostatnio nie zachwycają:

Minnesota - na 5 ostatnich meczów tylko 1 wygrana z Sacramento przy czym 4 ostatnie mecze grali na wyjazdach, a przegrywali z takimi ekipami jak LAC, GWS, PTB czy Denver.

Milwaukee - tj Wilki 1/5 - wygraliz Bulls, a poza tym porażki z Knicks, Bulls, Heat i Charlotte.

Jeśli chodzi o kontuzje to gospodarze bez Rubio, Budingera i Roya, ale to żadna nowość i już nie tak byli osłabieni w tym sezonie. Występ Kirilenki prawdopodobny, ale ostatnio Andrzej i tak nie gra pierwszych skrzypiec, bo do składu wrócił Love i Pekovic. Zwycięstwa Minnesoty upatruje się w atucie własnej hali, do której wracają po 4 wyjazdach. Defensywa Wilków na włanym terenie wyglądała bardzo solidnie i dziś znowu powinna zafunkcjonować. Obie ekipy są b2b, więc tu żadnego handi nie ma.
Gospodarze zmierzą się z szaloną dwójką Jennings-Ellis (ten rugi robi na mnie duże wrażenie), ale wszystko wskazuje na to, że zdominują tablicę i będą w stanie wielokrotnie ponawiać ataki i szybko kontrować. Ostatnie spotkanie obu ekip: 27.10.2012 - spokojna wygrana Wilków na wyjeździe 100:76. Ostatnie zdanie za NBA.com wkazujące, że Wilki mają dobry bilans z Bucks u siebie:

&quot;The Bucks have won four of five overall in this series but have dropped 10 of 12 in Minnesota&quot;

Polecam.Pozdr
✅105
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź-Korona Kielce
Typ: Gole obu drużyn- TAK
Kurs: 1,9
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jutro w Łodzi zapowiada się ciekawe spotkanie,Widzew podejmuje Koronę.Myślę że to będzie bardzo wyrównane spotkanie i moim zdaniem ciężko tu typować zwycięzce.Widzew po dobrym początku gra teraz tragicznie ostatnie 5 meczy to przegrane i jeden remis.Korona także grała słabo lecz po wysokim zwycięstwie z Piastem liczę na poprawę formy i myślę że zdobędą w tym spotkaniu bramkę.Widzew musi poprawić grę a gdzie ma to robić jak nie na własnym stadionie?Także liczę na przynajmniej jedną bramkę ze strony gospodarzy.
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie :Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers
Typ : Charlotte
Kurs : 2,36
Buk :pinnacle Sports
Analiza: Pojedynek środka tabeli konferencji wschodniej zapowiada się emocjonująco. Bobcats już nie są chłopcami do bicia jak to było w zeszłym sezonie. Teraz spisują się o niebo lepiej, chociaż to i tak mało powiedziane. Bilans 7-7 daje im wyższą pozycję od m.in. Indiany, Orlando i Detroit. Charlotte potrafi grać i wygrywać u siebie, wygrali 5 z 8 spotkań we własnej hali. Z drugiej strony 76ers dobrze spisują się na wyjazdach. Są w czołówce tabeli wyjazdowej. Jednak nie przekonują mnie w tym sezonie. Po stracie Iguodali nie są już tak efektywni. Ponadto wciąż leczy się Andrew Bynum. W Charlotte polegli m.in. Pacers i Bucks, czyli drużyny dobrze zorganizowane. Swoim szaleństwem Rysie potrafią podciąć skrzydła każdemu. Świetnie spisuje się Kemba Walker kóry w tym meczu również powinien się wyróżniać.
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 1:00
Spotkanie: Orlando Magic - Brooklyn Nets
Typ: Nets -4
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle

Gospodarze tego pojedynku prezentują się - mówmy szczerze -fatalnie. Grając na własnym parkiecie mają bilans 4-4. Nets na wyjazdach mają bilans 3-3.
Nets towarzyszy seria 4 zwycięstw z rzędu, zaś Magicy do tego meczu podejdą po dwóch porażkach.
ATS Brooklyn Nets na wyjazdach to 4-2, Orlando u siebie 3-5.
Kontuzjowany jest Brook Lopez. Czekają go dwa mecze przerwy. W nadchodzącym starciu, jego brak nie musi być aż tak bolesny dla zespołu Avery Johnsona, bo zestaw podkoszowych graczy Humphries - Blatche - Evans powinien sobie spokojnie poradzić.
Szczególnie liczę na Humphriesa, który w niedawnym starciu z drużyną z Florydy zgarnął z tablicy aż 21 piłek. Mecz odbył się 11 listopada na Brooklynie, gdzie gospodarze wygrali 82:74.
W dzisiejszy meczu sądzę, że najważniejszy będzie dystans. Jeśli Nets dotrzymają kroku gospodarzom ze skutecznością zza linii 7,25m, to powinni ograć ich gładko. Styl gry Nets bardzo mi się podoba. Nie ma &quot;wściekłej&quot; koszykówki z parciem na kosz przeciwnika, ale widać taktykę i obronę. Wyróżnia się ten zespół w NBA i imponuje swoim charakterem - w końcu drugie miejsce w Konferencji Wschodniej do czegoś zobowiązuje.
W ostatnich pięciu meczach zespół w roli faworyta pod względem ATS prezentuje się 4-0-1.
Liczę, że Nets przeciwko zespołowi z jedną z najgorzej atakujących zespołów w całej lidze nie będzie miała problemów, a już nie chcę myśleć o zatrzymaniu 4 zwycięstw z rzędu w Orlando. Jednak, to jest NBA i wszystko jest możliwe i mnie nic nie zdziwi, ale tak zorganizowany zespół jak Nets musiałby zagrać totalną &quot;kaszanę&quot;, by przegrać z Orlando Magic.
Powodzenia!
Pozostałe typy na nockę! KLIK
⛔100 - powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
slander 10

slander

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Typ: Hawks -5.5
Kurs: 1,52
Buk: Bet365
Cleveland od paru spotkań gra bez swojego lidera Kyrie Irvinga i widać to po wynikach - 4 porażki z rzędu w tym ze słabymi Suns u siebie. Natomiast Atlanta jest ostatnio jedną z drużyn najbardziej na fali - 6 zwycięstw z rzędu i na własnym parkiecie nie powinna mieć problemów z teamem gorszym o kilka klas nawet w pełnym składzie. W Hawks zabraknie jedynie Korvera, ale nie jest to zawodnik nie do zastąpienia w przeciwieństwie do Irvinga.
Dodatkowo w Cavs to czy zagra Gibson(raczej tak), rozstrzygnie się dopiero przed gwizdkiem. Typ proponuje dość bezpiecznie z obniżoną linią handicapu.
⛔100
 
B 12

bartasiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: WBA - Stoke (16:00)
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
15 kolejka ligi angielskiej i spotkanie rewelacji ligi West Bromwich Albion, którzy na swoim stadionie rozegrają spotkanie ze Stoke City. Statystyki, poprzednie spotkania przemawiają za WBA, lecz ja zdecydowałem się postawić w tym meczu na remis. Drużyna która swoimi wynikami zaskoczyła niemalże wszystkich, zaczyna się powoli wypalać, czego efektem była porażka ze Swansea, a bramki padały po błędach defensywy. Stoke co prawda jest drużyną własnego boiska, na wyjeździe jeszcze nie zdobyli 3 punktów w tym sezonie, ale za to często urywali punkty dlatego też myślę, że w tym meczu uda im się zdobyć jeden punkt. Stoke ma dobre wyniki w poprzednich spotkaniach, pokonali Newcastle, Fulham, drużyny, które wcale nie są ogonem PL. WBA w tym spotkaniu pokaże, że zaliczyli dobry start, ale już łapią zadyszkę.. O 16:00 rozpoczną się emocje, a po 90 minutach okaże się, czy mój typ był dobry.
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Spotkanie: QPR - Aston Villa
Typ:
QPR
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W sobote 1 grudnia dojdzie do ciekawego meczu w lidze angielskiej, ostania druzyna ligi podejmie siedemnasta, która ma 8 punktow przewagi. QPR Rangers nie odniosl zadnego zwyciestwa w lidze, na 14 meczy 5 zremisowal i 9 przegral. W ostatniej kolejce Rangersi zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Sunderlandem. W roli menadżera klubu z Loftus Road debiutował Harry Redknapp. 65-letni menadżer był zadowolony z gry swoich nowych podopiecznych.
- Jestem bardziej optymistycznie nastawiony niż w sobotę. To był dobry występ, dostrzegłem wiele pozytywów - oświadczył doświadczony szkoleniowiec, dla którego QPR jest już trzecim londyńskim klubem w trenerskiej karierze.
Gospodzarze odniesli 3 zwyciestwa w lidze, 4 remisy i 7 razy schodzili z boiska pokonani. W ostatnich dwóch kolejkach Aston Villa zachowała czyste konto, remisując bezbramkowo z Arsenalem oraz pokonując 1:0 Reading. Harry Redknapp jeszcze przez dłuższy czas nie będzie mógł korzystać z usług Zamory oraz Johnsona. Z gry
wypadł także Ephraim, a w bramce ujrzymy najprawdopodobniej Roberta Greena, który zmienił w przerwie wtorkowego meczu kontuzjowanego Cesara. Goście zagrają bez Dunne’a, Gardnera, N’Zogbii, Stevensa, niepewny jest występ kapitana Rona Vlaara. Moim zdaniem Rangersi wreszcie sie przelamia i wygraja z Aston Villa. Maja dobry sklad i wydaje mi sie ze pod wodza nowego trenera zaczna zwyciiezac.
Przewidywane składy:
QPR: Green - Bosingwa, Hill, Nelsen, Traore - Mbia, Diakite - Mackie, Granero, Taarabt - Cisse
Aston Villa: Guzan - Lowton, Baker, Clark, Lichaj - Holman, Westwood, Bannan, Weimann - Agbonlahor - Benteke
sędzia: Howard Webb
Aston Villa to sredniak ligi. Przewaznie plasuje sie w srodku tabeli lub nizej. QPR podobny poziom reprezentuje ale kiedys ten pierwszy mecz musza wygrac i kiedy jak nie teraz z zespolem podobnej klasy. Stawiem zdecydowanie na Rangersow.
⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina : Biegi narciarskie (kobiety)
Spotkanie : 5 km F
Typ : Kikkan Randall TOP 3
Kurs : 2.50
Buk : Betsafe
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. Na jutro proponuję typ na Kikkan Randall w TOP 3. Dwa pierwsze miejsca są raczej pewne, a o trzecie pod nieobecność Kalli powalczą wg mnie właśnie Kikkan i norweżki. Główna rywalna Randall czyli Vibeke Skofterud na początku sezonu znajduje się w nieco słabszej dyspozycji. Pozostałe zawodniczki to już inna liga, oczywiście nie licząc naszej Justyny, ale to jeszcze nie jej czas, a przede wszystkim styl i dystans. Nie będę się tu rozwodził nad statystykami bo nie ma sensu. Jutro będzie się liczyć tylko 4 zawodniczki a podium dla Kikkan jest wielce prawdopodobne. Polecam
✅150
 
W 5

wilkowyja

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, PŚ w Kuusamo, HS 142, godz. 14:15
Typ: Peter Prevc, win
Kurs: 11,00
Buk: sportingbet
ANALIZA:
Forma Słoweńców od początku sezonu jest znakomita. W przeciwieństwie do Polaków, potrafią przenieść formę z lata na zimę, czego efekty widać już po pierwszych tegorocznych konkursach. Wydawać by się mogło, że kurs 11,00 jest raczej zbyt wysoki by na niego zagrać. Sądzę jednak inaczej. Bacznie przyglądając się treningom, kwalifikacjom, serii próbnej oraz wczorajszej drużynówce można stwierdzić, że najlepszą formą dysponuje Jaka Hvala, na którego zresztą mamy wszędzie najniższe kursy. To jednak młody zawodnik, któremu brakuje jeszcze &quot;obycia&quot; w światowej czołówce. Warto dodać, że gdyby wyniki wczorajszej drużynówki przełożyć na klasyfikację indiwidualną to Hvala zająłby miejsce drugie, za Andreasem Wellingerem, a przed swoim rodakiem Peterem Prevcem. Skoki Prevca są w ostatnim czasie fenomenalne, a atrakcyjny kurs zachęcił mnie do gry. Warto przypomnieć że Słoweniec już trzeci sezon &quot;wali&quot; do światowej czołówki i chyba nadszedł czas na pierwszy tryumf zawodnika znad Adriatyku w jutrzejszym konkursie
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie:Bayern - Dortmund
Typ: 1 h(0-1)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betsafe
Analiza.
Moim zdaniem Bayern bedzie zdecydowanie dominowal w tym meczu. Monachijczycy z pewnoscia nie potraktuja tego spotkania z taryfa ulgowa i przystapia do niego zdecydowanie zmotywowani by odegrac sie za porazke w ostatnim sezonie ktora pozbawila Bayern mistrzostwa Niemiec. Kiedy nie lepiej ograc Borusje niz teraz gdy ta ma wyrazne problemy i gra po prostu slabo. W bundeslidze nie przystoi mistrzowi grac w kratke i po dobrych zawodach rozgrywac slabe mecze w ktorych pomimo totalnej dominacji gubia punkty z beniaminkiem. Mysle, ze Bayern jest o wiele lepiej poukladana taktycznie druzyna niz Borussia. Maja tez lepszych zawodnikow ktorzy wyraznie nie lekcewaza nikogo zarowno w rodzimej lidze jak i w Lidze Mistrzow. Osobiscie nie patrzylbym na wyniki bayernu i Borussi w LM bo dla mnie sa to zupelnie inne rozgrywki i przystepuje sie do nich z innym podejsciem niz do ligi. Moim zdaniem Borussia to nie jest az tak dobra druzyna i zaczyna sie lekko wypalac zato Bayern w tym sezonie liczy na mistrza i z pewnoscia bedzie chcial wysoko pobic obecnego mistrza kraju by pokazac kto rzadzi w Bundeslidze. Stawiam na wysokie zwyciestwo gospodarzy.
⛔100
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 2:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Detroit Pistons
Typ: Memphis Grizzlies (h 11,5) - Detroit Pistons 1
Kurs: 1.91
Buk: bwin

Memphis (1 miejsce w konferencji zachodniej )na własnej hali podejmie Detroit Pistons (12 miejsce w konferencji wschodniej).Nie ulega watpliwości , że W tym spotkaniu gospadarze nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem przyjezdnych , którzy nic nie grają.Pistons ostatnio 2 wygrane lecz były to zwycięstwa z rywalami o niższej randze. a nie można mówić tu o początku jakieś serii i gwałtownej zwyżki formy ponieważ jest to druzyna z dołu tabeli która po prostu czasem coś wygra z drużynami swojego pokroju.Detroit nie ma żadnych argumentów i nie może sie równać z zespołem który gra solidną koszykówke i myśli poważnie o mistrzostwie.Myślę że &quot;miśki&quot; wygrają to spotkanie rożnicą przynajmniej 12 pkt
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie B 15:00
Spotkanie: Livorno vs Grosseto
Typ: Livorno
Kurs: 1.60
Buk: betsafe
Nie wiem czy jest tu potrzebna jakaś obszerna analiza. Jak dla mnie kurs jest bardzo zachęcający biorąc pod uwagę że gra druga z ostatnią drużnyną Serie B. Livorno na 16 kolejek przegralo tylko 3 mecze i dwa zremisowało. Szczela dużo bramek udowadniając że zasłujguje na awans do Serie A. Natomiast Grasseto to czerwona latarnia ligi która więcej traci niż strzela. W tym sezonie uzbierali tylko 8 pkt. Napewno wyjdą mocno zmotywowani jednak moim zdaniem zabraknie im umiejętności i Liverno bez problemu zainkasuje 3 punkty.
Kiepska analiza
 
what 1

what

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie: Nice - PSG
Typ: 2 (handi 1:0)
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Początek spotkania godzina 20:00. W roli gospodarzy wystąpi drużyna zajmująca aktualnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 19. punktów i bilansem 19-19, a naprzeciw im jedni z głównych faworytów do wygrania ligi- PSG- które zgromadziło na swoim koncie 26. punktów, strzelając przy tym 23 gole, a tracąc tylko 10. W obecnym sezonie PSG nie przegrało jeszcze meczu wyjazdowego i nic nie wskazuje na to aby miało to nastąpić w pojedynku z tak przeciętnym rywalem. Tym bardziej, że tracą tylko 2 punkty do lidera tabeli- Lyonu, i mają tyle samo punktów co nieprzewidywalne St Etienne (przy czym PSG ma rozegrane 1. spotkanie mniej). Chcąc walczyć o mistrzostwo kraju muszą wygrywać takie spotkania. W ostatnich meczach dzisiejsi faworyci stracili punkty z Rennes, St Etienne i Montpellierem, dokładnie tydzień temu pokonali u siebie Troyes aż 4:0 w związku z czym zdołali wrócić na ścieżkę zwycięstw i mogą śmiało starać się o powrót na szczyt tabeli, drobny kryzys mają, mam nadzieję, już za sobą, a ten wynik tylko to potwierdza. Gospodarze w ostatniej kolejce ulegli drużynie z Montpellieru 3:2 co mogło odebrać im trochę pewności siebie. Skład PSG wygląda bardzo solidnie, nie zabraknie przede wszystkim Ibrahimovica, który jak dobrze wiemy sam może wbić gospodarzom dwie bramki.
Przewidywane składy:
PSG: Sirigu - Maxwell, Silva, Sakho, van der Wiel - Sissoko, Verratti, Mautidi, Pastore - Lavezzi, Ibrahimović
Nice: Ospina - Kolodziejczak, Pejcinovic, Civelli, Genevois - Traore, Digard, Eysseric, Pied - Bautheac, Cvitanich
Sądzę, że PSG z takim składem spokojnie zdoła podtrzymać świetną passę gier wyjazdowych i szykuje się kolejna seria zwycięstw. Determinacja do powrotu na 1. miejsce w tabeli zmusi zawodników do większego wysiłku i objęcia minimum dwubramkowego prowadzenia. Stawiałbym na wynik 0:2, jako ciekawostkę dodam, że w ostatnich 20. spotkaniach pomiędzy tymi dryżynami (rozegrane od 2002 roku) nigdy nie padł taki wynik, ani na korzyść gości, ani na korzyść gospodarzy.
⛔100
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: LAL - Denver Nuggets
Typ: Lawson powyzej 7.5 asysty
Kurs: 1.75
Bukmacher: betsson
godzina : 4:30
Kolejna niska linia na asysty , Lawson ostatio regularnie nabijal po 9 asyst . dzis mało mobilna obrona LAL pozwoli mu na akcje drive&amp;pass i powinien zdobyć 10 lub więcej asyst. linia niska skorzystać warto. Obrona Lakers bardzo nieskuteczna , w meczu z Kings (którzy są słabi) tracili mase pkt po penetracjach i z pomalowanego . Atletyczny zespół Denver może dziś zrobić niespodziankę bo jak mało który zespół nie pasują LAL .
⛔100
 
anzelmo 138,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Sobota 01.12.2012 12:30 Loty narciarskie -
zdarzenie HS 142 - Event 2 - Ammann v Hvala
(1. runda - H2H)
typ Hvala
kurs 2,00
buk Bet365
mój typ dotyczy 1 serii zawodów czyli pierwszego skoku.Bardzo ciekawa para,jak dla mnie bet kusi i to bardzo wystawiając taki kurs i warto go zaatakować.Jako to objawienie tego sezonu, skacze bardzo ładnie stylowo a przede wszystkim daleko. Słoweńcy maja niesamowicie mocna ekipę, co udowodnili w drużynówce. Mimo fatalnego 2 skoku Kranca załapali sie na podium, widać u młodego Hvali duży potencjał. Jest w gazie, nie kombinuje nie odpuszcza, skacze ile fabryka dala. Młody chłopak nie kalkuluje i to bardzo lubię takie podejście, jesli warunki będą równe jestem spokojny o ten bet. Ammann na pewno duża klasa forma jest niezła, czytałem i słuchałem wywiadu z nim chce skakać jak najlepiej a w szczególności nastawia sie na turniej 4 skoczni.
✅100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce zdobędzie bramki w obu połowach
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Obie drużyny zajmują miejsca obok siebie w tabeli, jednak forma obu drużyn jest zupełnie różna. Widzew miał rewelacyjny start, wygrał cztery mecze z rzędu i potem nastąpił kryzys, który trwa do dziś. Widzew na pięć ostatnich spotkań zdobył zaledwie jeden punkt remisując z &quot;królową remisów&quot; Jagiellonią. Na włąsnym boisku Widzew przegrał już trzy mecze z rzędu. Korona przegrała trzy pierwsze ligowe spotkania, jednak potem było już lepiej. Obecnie Korona jest solidnym ligowym średniakiem z nadziejami na lepsze wyniki. Korona w ostatnim swoim spotkaniu rozgromiła Piast Gliwice aż 4:0. Na pięć ostatnich spotkań przegrali oni tylko jeden raz. Nie zdziwię się jak Widzew po raz kolejny zostanie upokorzony. Najwyższy czas na dobre spotkanie Korony na wyjeździe.
⛔100
 
A 0

amil

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin- Podbeskidzie Bielsko-B
Typ: 2
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Analiza: W Szczecinie odbędzie się pojedynek beniaminka z góralami. Pogoń na własnym boisku w tym sezonie zaliczyła 3 zwycięstwa 3 porażki i 1 remis. Z kolei Podbeskidzie 6 porażek oraz 1 zwycięstwo. W większości spotkań Podbeskidzie przeważnie przegrywało dość nieszczęśliwie, przez indywidualne błędy(w szczególności linii obrony) -zazwyczaj różnicą jednej bramki. W oczy rzucała się także duża ilość niewykorzystywanych sytuacji w ataku. Podbeskidzie strzelało bramki w 11 z 13 spotkań. Natomiast w Pogoni rzuca się w oczy brak rasowego napastnika (14 goli strzeliło 10 różnych zawodników).
Jeżeli w spotkaniu piłkarze Podbeskidzia nie popełnią dużych błędów indywidualnych w defensywie, szczególnie przy stałych fragmentach powinni wygrać.
W Pogoni nie zagrają: Djousse, Hernani
W Podbeskidziu nie zagrają: Konieczny i Chmiel
Pogoń zagra prawdopodobnie w takim samym składzie jak z Ruchem i Górnikiem.
W Podbeskidziu za kartki pauzuje Chmiel, zastąpi go najprawdopodobniej Kamil Adamek, który powinien wnieś większe zamieszanie na prawym skrzydle. Reszta składu taka sama jak w meczu z Lechem łącznie z Pietrasiakiem(anulowano mu czerwoną kartkę).
Ostatnie 4 spotkania między tymi drużynami były jeszcze w 1 lidze (2009-2011) bilans: 2 remisy i dwa zwycięstwa Podbeskidzia(w Szczecinie zwycięstwo i remis)
Pogoń: Pernis-Pietruszka, Noll, Dąbrowski, Hricko- Kolendowicz, Akahoshi, Rogalski, Edi, Dudka- Frączak
Podbeskidzie: Zajac- Król, Pietrasiak, Byrtek, Sokołowski- Łatka, Bucko- Jeleń, Ziajka, Adamek- Demjan
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Spotkanie: FC Bayern München - Borussia Dortmund
Typ: over 2.5
Kurs 1.65
Bet365
Na dziś wybieram hit bundesligi. Dla mnie Borussia jest przereklamowana, a przynajmniej polak grający w ataku. Wszystko co dzieje się koło niego i klubu - składaniem ton kilogramów ofert i milionowych gaż po prostu psuję atmosferę. A Bayern w końcu musi się odgryźć kiedyś. I wg. mnie będzie to miało miejsce dziś na Allianz Arenie. Ale nie będzie to łatwe spotkanie - ponieważ jak pisałem. BVB będzie walczyć - tzn. musi kiedyś zacząć walczyć jeżeli myśli w tym roku zostać mistrzem.. A Bayern odskoczył dosyć daleko.. więc typ opieram taki, że obie strzelą, mecz wygra Bayern a w meczu będzie over 2.5 i tak też gram. W ostatnich swych meczach było widać jak oba zespoły oszczędzają co niektórych graczy na to spotkanie. BVB remis nie daje nic. Walka będzie jak i u nas na Arenie w KSW.

⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
spotkanie; Arsenal - Swansea
typ; Arsenal (-1) handi
kurs; 2.2
buk; expekt
Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli, jednak przed rozpoczęciem rozgrywek tak wysoką pozycję swansea i tylko 7 miejsce kanonierów nie obstawiał z pewością nikt. Z punktu widzenia londyńczyków to najwyższy czas aby zacząć punktować i zbliżyć się do czołówki, z kolei drużyna łabędzi przed sezonem mierzyła głównie w utrzymanie w lidze, patrząc na pozycję w tabeli, można uznać iż cel został prawie osiągnięty. Wracając do arsenalu ta drużyna zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym boisku, gdzie strzela również dużo więcej bramek (ostatnie mecze z totenhamem i fulham). Londyńczycy dysponują również dużo silniejszym składem zwłaszcza jeśli chodzi o ofensywe, myślę więc że podolski, cazorla i spółka udowodnią dziś że arsenal jeszcze nie złożył broni w walce o puchary.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Getafe - Malaga
Malaga
2.60
Bet365
Dziś zapewne wszyscy będą szukać czegoś w derbach Madrytu. Ja natomiast skupiłem się na spotkaniu, które odbędzie się o godzinie 16 a mianowicie na potyczce Getafe z Malaga. O dziwo gospodarze gorzej spisują się na własnym obiekcie jak w delegacji. Dotychczas wygrali 3 mecze i 3 przegrali. Wygrali z Realem, Valladolid i Mallorca.
W ich składzie zabraknie Madera (P 7/0), Rafa (O 6/0), Colunga (N 8/0), Gavilan (P 5/0) (ściągnięte od użytkownika Sparta) i zawieszonego za czerwoną kartkę Michela. Getafe grało 28 listopada w ramach Pucharu Króla, Malaga na rewanżowy mecz wystawiła rezerwy i grali o dzień prędzej.
Malaga ma szansę na 3 zwycięstwo na wyjeździe. Ekipa wydaje się,że po rozbiciu Valencii wyszła z kryzysu, który dopadł ją w listopadzie.
Z Getafe grali 6 razy i aż 4 razy wygrywali. Liczę na ich zwycięstwo ale osobiście zabezpieczę się opcją DNB
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom