>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 01.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
WS Wanderers -Adelaide
Typ:1 AH-1
Kurs:1,79
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Przenosimy się do Australii, gdzie zauważyłem ciekawy mecz. Wanderers ma silny zespół, pokazali to pokonując Sydney w tamtym tygodniu 2:0. W tym meczu po kontuzjach do składu gospodarzy wracają dwa ważne ogniwa czyli Perkatis i Barresi. Jeśli chodzi o gości to jest to zespół który powalczy o play-offy ale o mistrzostwo już raczej będzie ciężko, ponadto z przodu zabraknie Djite i Carrusca, a w formacji obronnej Bowles nadal jest kontuzjowany. W tamtym roku gospodarze u siebie rozgromili zespół Adelaide aż 6-1. Wydaje mi się ze w tym roku będzie podobnie, na papierze zespół z Wanderers prezentuje się znacznie lepiej.
ZWROT
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Spotkanie: PSG - Lorient
Typ: PSG – Pierwsza połowa/koniec meczu
Kurs: 1.58
Bukmacher: Bwin
Raz już tak grałem i PSG przejechało się po Bastii 4:0 mimo że tak wysokiego wyniku nie stawiałem ponieważ do tej pory PSG nie zdołało zdobyć więcej niż dwa gole w meczu. Jak jednak widać progres Paryżan jest imponujący, najpierw 4:0 z Bastią potem w Lidze Mistrzów na wyjeździe zdemolowali Anderlecht, a raczej Zlatan zdemolował. Jeśli oglądaliście jeden i drugi mecz to wspomniany jeden z najlepszych napastników świata nie tyle strzelał brami, ale robił to w stylu delikatnie mówiąc genialnym. Najpierw z Bastią piękna „jaskółka” potem cztery gole z Anderlechtem w tym jeden strzał z dwudziestu pięciu metrów petarda jakiej może mu pozazdrościć Cristiano. Jaki z tego płynie wniosek? A no taki, że bidne Lorient nawet nie jęknie w meczu z PSG.
Gramy Panowie i to za dużą kasę! Powodzenia :)
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 1

capsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, 1 liga
Spotkanie: Academica de Coimbra - Benfica
Typ: 1X
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Coimbra to typowy portugalski średniak, potrafi jednak sprawiać niespodzianki jak wyjazdowa wygrana 1-0 z Bragą w poprzedniej kolejce. Ich skuteczność nie powala 4 gole na 8 meczy.
W normalnych warunkach szedłbym ciemno w Benfikę. Ale no właśnie.
Benfikę czeka we wtorek mecz o tak naprawdę być albo nie być w kolejnej fazie LM. Jadą do Pireusu w którym będzie bardzo ciężko o dobry wynik jeśli zawodnicy nie będą świeży i odpowiednio motorycznie przygotowani.
Dlatego sądzę, że w piątek zagrają na pół gwizdka z Academicą i powinni zadowolić się remisem. Osobiście nie sądzę, by padło tu wiele goli. 1-0, 0-0, 1-1 to moje typy na dokładny wynik.
Ostatnie 5 bezpośrednich starć:
17/02/2013 Benfica - Coimbra 1-0 (Liga, gol w 94min z karnego)
17/01/2013 Coimbra - Benfica 0-4 (Puchar Portugalii)
09/01/2013 Benfica - Coimbra 3-2 (Puchar Ligi)
23/09/2012 Coimbra - Benfica 2-2 (Liga, 2x prowadzenie gospodarzy)
25/02/2012 Coimbra - Benfica 0-0 (Liga)
poza jednym blamażem w PP, Coimbra zwykle mobilizuje się mocno na mecze z Benfiką.
Wysoki kurs, warto zagrać. Dla zachowawczych polecam handi Coimbra+2 z kursem 1,61
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Ameryka, NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Nashville Predators
Typ: 1 tercja - Gospodarze
Kurs: 2.30

Bukmacher: bet-at-home
Godzina: 03:00

Analiza: Dzisiejszej nocy w Ameryce jest ciekawe spotkanie na które należy zwrócić małą uwagę. Otóż na stadionie &quot; Jobing.com Arena&quot; gospodarze podejmą do zaciętej walki przyjezdną tam drużynę gości - dziś jest to &quot;Nashville Predators&quot;. Gospodarze w sezonie miewali potyczki co się oczywiście może zdarzy w końcu to sport ale swe potyczki zastępowali zwycięstwami bowiem na 13 rozegranych do tej pory meczy zdobyli 8 zwycięstw oraz 3 przegrane. Przegrane były głównie z meczy wyjazdowych - u siebie odnotowali w ostatnich 6 spotkaniach tylko 1 porażkę i 5 zwycięstw natomiast na wyjeździe 3 porażki i 3 zwycięstwa. Aaa obecnie są na 8 miejscu w tabeli i mają łącznie 18 punktów. Jeśli chodzi o przyjezdnych dziś gości to nie za wesoło rozpoczęli sezon dlatego, że obecnie ich ilość zwycięstw sięga progu porażek. Na 12 rozegranych dotychczas spotkań 6 zwycięstw i 5 porażek. W ostatnich 6-u meczach rozegranych u siebie 3 porażki i 3 zwycięstwa natomiast z wyjazdu 2 zwycięstwa i 3 porażki. Jeśli chodzi o liczbę goli gospodarzy to na plus mają 43 bramki a stracili 40 bramek goście zdobyli tylko 23 bramki a stracili ich aż 32 i w sumie mają 13 punktów co dało im miejsce 16 w tabeli.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to uważam, że gospodarze bez problemu zaatakują już od samego początku i wycisną w pierwszej tercji kilka bramek. Dlaczego gram na 1 tercje? Otóż w ostatnim spotkaniu, które odbyło się 29.03.2013 w pierwszej tercji gospodarze wydusili aż 6 bramek a pierwsza tercja zakończyła się ilością 9-iu bramek! Opieram się na tym fakcie i stawiam na to, że i dziś gospodarze wyduszą wygraną w pierwszej tercji głównie z tego, że grają u siebie i na to liczę!
Pozdrawiam! ????
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
[Dyscyplina] Piłka nożna
[Spotkanie] Libertad - Iragui
[Typ] Libertad
[Kurs] 1.65
[Bukmacher] WilliamHill
vs

- nie ma czasu bo zaraz rozpocznie się gwizdek rozpoczynający spotkanie ! Mecz w ramach Pucharu Ameryki Południowej czyli Nissan Sudamericana. Mecz pomiędzy Libertad (Paragwaj), a Itagui (Kolumbia). Od razu zaznaczam że liga kolumbijska to jedna wielka kopanina. Nie muszę tego sprawdzać ale wam polecam przeglądnąć spotkania w tej lidze gdyż jest pełna żółtych kartek.. co tam żółtych, czerownych !!! Na to spotkanie został zaproszony w roli sędziego głównego pan Sandro Meira Ricci, który na codzień sędzieuje mecze w brazylijskiej Serie B. Wierzcie mi że nie żałuje on kartek w każdym przez siebie sędziowanym meczu :

- W szeregach gości brakuje kilku graczy (bodajże 4 zawodników). Przybliżyłbym wam ich nazwiska i ilość występów w drużynie ale nie moge wejść na soccerway. Gospodarze w swojej lidze zajmują miejsce 5, natomiast ich rywale są obecnie na miejscu 11 w lidze kolumbijskiej. Wiadomą sprawą jest to że nie ma sie tu co doszukiwać. Różnica lig ogromna ! Na 13 ostatnich spotkań rozegranych u siebie* Libertad przegrał tylko 3 razy tak więc są wg. mnie to zawodnicy lubiący grać pewniej i zdecydowanie na swoim podwórku.
- Wiem że mały kurs ale na siłe nie chce sie tu doszukiwać Handi, czy over.. można jakieś AKO tu skleić ???? !
✅65​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena - Lanciano
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 01.11.2013
Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwunasta kolejkę włoskiej Serie B.
W meczu spotkają się bardzo dobra w tym sezonie u siebie Modena oraz niepokonane na wyjeździe Lanciano.
Modena rozegrała w lidze jedenaście meczy w których zdobyła piętnaście punktów po czterech zwycięstwach, trzech remisach oraz czterech porażkach co daje dziewiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 16-12.
Lanciano zdobyło dwadzieścia pięć punktów w swoich jedenastu meczach po siedmiu wygranych oraz czterech remisach co daje pozycje lidera Serie B, bilans bramek 14-5.
Gospodarze u siebie zagrali pięć razy i zanotowali cztery zwycięstwa i jeden remis, bilans bramek u siebie 12-3.
Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w sześciu meczach po czterech wygranych oraz dwóch remisach, bilans bramek na wyjazdach 9-3.
Mój typ w tym meczu to jednak jedynka, Modena w tym sezonie jest drużyną typowo domową potrafi strzelać swoim rywalom dużo bramek a do tego potrafiła u siebie urwać punkty Palermo, a Lanciano owszem gra bardzo dobrze na wyjazdach lecz z tak dobra drużyną jak Modena u siebie jeszcze nie grali i ten mecz przegrają.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Liga Leumit
Spotkanie: Maccabi Umm al-Fahm - Maccabi Herzliya
Typ: Maccabi Herzliya poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie w nowym miesiącu, by być bardziej na topie powiem nawet - uszanowanko. Tym razem tak na serio próbujemy wpleść się w batalię o &#39;pudło&#39; i jakieś tam pieniążki. Dzisiaj na warsztat biorę mecz z zaplecza izraelskiej ekstraklasy, gdzie wicelider przyjeżdża na boisko outsidera, czerwonej latarni ligi. Ekipy, która w sześciu spotkaniach nie potrafiła odrobić dwóch punktów, które zostały odjęte im na początku sezonu. Nie w tym jednak rzecz. Popatrzmy na bramki, goście do tej pory strzelili 11 bramek tracąc przy tym siedem. Nie jest to rewelacja patrząc na ekipę z górnej części tabeli, ba, wicelidera! Gospodarzom w tym sezonie początek zupełnie nie wyszedł, duże przerachowania w składzie nie wyszły im na dobre. Mnie jednak interesuje jeszcze zawsze H2H. Tutaj sytuacja jest bardzo klarowna. Cztery spotkania bezpośrednie, cztery remisy. Nie uważam, by był to przypadek. Niemniej jednak póki co nie ma co grać remisu, może akurat ewentualna kooperacja zostanie przerwana? Ostatnio trzy bezbramkowe remisy, wcześniej 1:1. Na tym również opieram swoje szanse - dwa gole w czterech meczach, każda drużyna strzela średnio gola na cztery bezpośrednie potyczki. Jeżeli miałbym grać bezpośrednie zakłady na ten mecz, to jednak upierałbym się przy remisie (kurs 3,75), a także &#39;żadna drużyna nie strzeli&#39; (kurs 11). Jednak póki co ruszamy bezpiecznie - goście under 1,5. Powodzenia.
Zasugerowałeś się? Reputacja mogłaby podrosnąć.
⛔100
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Nashville Predators
Typ: Phoenix Coyotes
Kurs: 2
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy zagrają ze sobą Phoenix i Nashville, faworytem tego spotkania są zawodnicy gospodarzy. Ostatnie 4 mecze u siebie zakończyli 4 zwycięstwami i to z takimi drużynami jak LA Kings i Detroit. Natomiast Nashville ostatni mecz na wyjeździe przegrali. W tamtym sezonie grali ze sobą 3 razy, raz w Phoenix i gospodarze wygrali 4-0. W tym sezonie w lepszej formie są gospodarze, a kurs 2 na ich zwycięstwo jest bardzo dobrym kursem. Liczę na podtrzymanie formy gospodarzy i kolejne, 5 już zwycięstwo na własnym lodowisku. Dodatkowym faktem przemawiającym za Kojotami jest to,że w 2 ostatnich meczach strzelili 8 goli i za każdym razem ktoś inny strzelał bramkę. Więc jak widać nie ma super strzelca jak w Tampie w postaci Stamkosa, tylko solidnie zgrana ekipa.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Spotkanie: Joinville - Paysandu
Typ: Joinville
Kurs: 1,58
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Dziś 22:30 Joinville podejmu Paysandu, gospodarze grają w kratke jednak ostatnio dwa zwycięstwa nad Parana i Figuereinese mogą dodać im skrzydeł i mają szanse jeszcze na awans do Serie A, dodajmy, że ostatnie nie mogło wystąpić 3 podstawowych zawodników a mimo to udało się zwyciężyć, drużyna gości ostatnio na fali wznoszącej chcą się wydobyć ze strefy spadkowej, jednak do tej pory raz udało zgarnąć im się komplet punktow na wyjeździe. Do tej pory te drużyny się mierzyły tylko raz i była wygrana to Paysandu 2:1 na własnym stadionie. W drużynie gości do składu powracają Naldo(6meczy/0goli) Rafinha(20meczy/1gol) Augusto Recife(28meczy/0goli) &lt;- Mózg drużyny
Kadra Joinville:
Ivan, Vitor Oliveira ; Naldo, Rafinha, Carlos Alberto i Rodrigo, Sandro, Diego Jussani, Rafael i Bruno Costa ; Marcus Winícius, Hernani i Augusto Recife Martín Ligüera, Diogo Oliveira, Marcelo Costa i Bruno Wellington ; Matheus Carvalho, Edu, Francis, Edigar Junio i Fernando Viana
✅58
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Tenis-Challenger- Charlottesville-godz. 17:30
Williams-Devvarman
Typ: 2:0 dla Devvarman
kurs: 2.50
bet365

W ćwierćfinale Challengera w Charlottesville zmierzą się zawodnika gospodarzy Williams oraz zawodnik z Indii Devvarman.
R.Williams tego sezonu nie może uznac do udanych, przede wszystkich w drugiej częsci sezonu gra bardzo słabo, jak wygrywa to tylko zawodnikami nizej notowanymi. W Tym Challengerze pokonał już Rice i Kinga. O formie Williamsa najlepiej może świadczy mecz z poprzedniego turnieju z Mitchellem w którym Amerykanin grał katastrofalne. Myślę ze dużo lepszej formy dziś nie będzie miał.
Devvarman natomiast ten sezon na pewno uzna do udanych. Kilka wyników naprawdę dobrych, a co najważniejsze nie ma jakiś wielkich wpadek. W tym turnieju pokonał już Grotha i Molchanova.
Podsumowując: myślę ze dziś Devvarman wygra bardzo gładko, dla mnie każdy inny wynik nic 2:0 będzie niespodzianką.
⛔100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - International Championship 2013
Spotkanie: Joe Perry v Marco Fu
Typ: P owyżej 1.5 centuries w meczu
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365

Przyznaję bez bicia, że nie mam zielonego pojęcia kto z awansuje z pierwszego półfinału. Zestaw graczy jest tak sparowany, że każdy wynik możliwy i nawet nie chcę podejmować się typowania. Za to zdecydowanie bardziej podoba mi się typ na setki w tym meczu, bo obaj gracze rozstrzelali się w tym turnieju i zdecydowanie wybijają się w tym elemencie. Zwłaszcza forma punktowa Anglika zaskakuje, w tym tygodniu już 6 setek (107, 102, 105, 134, 115, 103), w tym trzy przy okazji dzisiejszej demolki Daya (6-1). Fu jak najbardziej dotrzymuje mu kroku, wprawdzie tylko 3 setki (103, 116, 112), ale za to cała seria wysokich brejków, które łatwo mogły stać się kolejnymi brejkami trzycyfrowymi (86, 91, 77, 94, 88, 73, 84, 88, 84). Jak widać obaj panowie potrafi solidnie przyłożyć w podejściu, a że w półfinale gramy do 9 wygranych frejmów, to i szans na punktowanie powinno być kilkanaście, bo zapowiada się wyrównany półfinał. W takich okolicznościach 2 setki wydają się jak najbardziej osiągalne, a do typu dodatkowo zachęca przebieg obu meczów bezpośrednich tych graczy, bo w każdym padły po 2 setki i to mimo dużo krótszego dystansu meczowego. ⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - VfR Aalen : Fortuna Dusseldorf
Typ - F. Dusseldorf powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.62
Bet365

Na dziś coś z zaplecza Bundesligi , w/g mnie ciekawym pojedynkiem będzie spotkanie na Scholz-Arena gdzie miejscowe VfR Aalen podejmować będzie Fortunę Dusseldorf . Obie ekipy sąsiadują z sobą w tabeli ba mają nawet taki sam bilans po 12 kolejkach i tak gospodarze miejsce 9 i 4-4-4 br. 12:12 a goście miejsce 10 i 4-4-4 i br. 14:19 . Gospodarze ostatni swój mecz zremisowali na wyjeżdzie z FSV Frankfurt 0:0 natomiast goście na swoim terenie można powiedzieć zostali zmiażdżeni przez Paderborn aż 1:6 dlatego liczę że dziś zapewne będą chcieli zmazać tą klęskę i postarają się o komplet pkt na Scholz-Arena , ostatni wyjazd drużyna z Dusseldorfu grała na Ingolstadt gdzie wygrali 2:1 i dodam może że obie bramki dla Dusseldorfu zdobył Charlison Benschop 24 letni napastnik z Holandii który w tym sezonie zdobył już 6 goli .
VfR Aalen na swoim terenie w 5 dotychczas rozegranych spotkaniach ma bilans 2-1-2 tak więc Scholz-Arena nie jest jakąś twierdzą nie do zdobycia . Obie ekipy rywalizowały już ze sobą w sezonie 2008/9 jednak na niższym szczeblu rozgrywek bo w 3 lidze wtedy to w dwumeczu lepiej wypadli goście z Dusseldorfu , najpierw zremisowali u siebie 1:1 a w rewanżu właśnie tutaj wygrali 2:1 , w tym sezonie Dusseldorf nie gra za dobrze w meczach wyjazdowych 1-2-2 ale strzelił 7 goli ( stracił 9 ) tak więc liczę na zmazanie plamy w ostatnim meczu Dusseldorfu i myślę że dziś wygrają ( może być 2:1 ) . Pozdrawiam !
⛔100
 
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paris
Spotkanie:Nadal R. (Esp)- Gasquet R. (Fra)
Typ:1 set - zwyciezca Gasquet R
Kurs:4,75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19.30 rozpocznie sie 3 ćwierćfinał pomiedzy Nadal R. (Esp)- Gasquet R. (Fra).Rafa zajmuje 1 miejsce w rankingu ATP,a Gasquet ktory zajmuje 10 miejsce.Ostatnie mecze Rafy byly bardzo zaciete 7-5 7-5 wygrana z Granollers-Pujoli wczorajszy mecz pomiedzy JJ .Natomiast francuz wygral 2-0 z Nishikori.Nadal reprezentuje nie rowna forme w tym turnieju popelnia wiele nie wymuszonych bledów.Francuz gra za to solidnie i utrzymuje pilke w korcie,jego atut to takze wlasna publicznosc przed ktora bedzie mogl pokazac swoje umiejetnosci.Mysle ze francuz wprowadzi sie lepiej w mecz i wygra 1 seta
⛔100
 
G 10

glowka

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Brooklyn - Miami
Typ:Brooklyn
Kurs:2,30
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Witam !
Dzisiaj spotkanie Brooklynu, czyli obecnie chyba najbogatszej drużyny Nba z Miami, czyli ekipą mistrza ligi. Co do mistrza... Duże osłabienie spowodowane brakiem Wade&#39;a jest mocno widoczne. Wielka wpadka jaką na pewno jest porażka ze słabiutką Philadelphią tylko to potwierdza.Heat, gdzie obecnie liderem jest Lebron nie wskoczyli chyba jeszcze na odpowiednie obroty.Ekipa Nets, którą wzmocnili przed sezonem Garnett,Pierce oraz Kirilenko wydają się być chyba jedynym zespołem na Wschodzie, który może konkurować z ekipą Żarów. W tym zespole brak jakichś znaczących osłabień. Widzę value w tym meczu po stronie ekipy Jay&#39;a-Z.
✅130
 
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - ATP Paryż
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Roger Federer
Typ : 2
Kurs : 1.83
Bukmacher : Milenium
Analiza :
Patrząc na ten mecz odrazu rzucił mi się finał w Szwajcarii bodajże tydzień lub 2 tygodnie temu , gdy Roger Federer przegrał z Del Potro ,,u siebie&#39;&#39; . Juan wygrał 3 ostatnie spotkania z Rogerem . Teraz w Paryżu Roger zrehabilituje się za ostatnią bolesną porażkę u siebie.Jak dla mnie kurs bardzo dobry , jednakże nie wiem czy zakłady Milenium są dziś czynne , dlatego daje wam ten typ .
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Spotkanie: Laval - Creteil
typ: 2DNB
kurs: 2,50
buk: bet365
analiza:
O godzinie 20:00 rozpoczynają się mecze 13 kolejki drugiej ligi francuskiej.
Wziąłem pod lupę spotkanie pomiędzy Laval - Creteil, gdyż bardzo zdziwiły mnie kursy na to spotkanie. Zważając na to na jakiej pozycji w tabeli plasują się dane zespoły i jak wyglądały ich wcześniejsze mecze.
Sytuacja w tabeli:
Laval znajduje się w strefie spadkowej. Zgromadzili do tej pory 8 pkt i plasują się na pozycji 19. Ich bilans bramkowy to 11:20.
Creteil znajduje się zaś dużo wyżej. Zajmują 9 pozycje w tabeli z dorobkiem 18 pkt. Ich bilans bramkowy to 17:16
H2H
17.07.13 MIE Laval Creteil 1 : 3
17.12.10 PUC Creteil Laval 2 : 1
20.02.09 NAT Creteil Laval 0 : 0
30.09.08 NAT Laval Creteil 0 : 0
25.01.08 NAT Creteil Laval 1 : 1
Jak widać w ostatnich spotkaniach to Creteil wychodziło z nich zwycięsko. W 3 wcześniejszych przypadkach były remisy. Dlatego ubezpieczam się &#39;remis zwrot&#39; dla odważnych myślę, ze czysta &#39;dwójeczka&#39; powinna siąść.
⛔100
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwajcaria - NLA
Spotkanie: Davos - Lugano
typ: 1
kurs: 1.60
buk: Bet365
Analiza:
Mój typ na dziś przewiduje wygraną Davos. W 5 spotkaniach &quot;u siebie&quot; mój faworyt wygrał 4 na 5 spotkań. Lugano wygrało 2 razy, zanotowało 1 remis i 2 porażki. W ostatnich 5 bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami 2 wygrane Davos 2 porażki i 1 remis. Myślę, że gospodarze, którzy zajmują 1 miejsce w tabeli bez problemu poradzą sobie z zespołem ze strefy spadkowej i umocnią się na fotelu lidera. Zdecydowałem się na ten mecz z bogatej ofety ponieważ wierzę w statystyki. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
L 0

loosira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ U17
BrazyliaU17 - Meksyk U17 godz. 17.00
typ: 1
kurs: 1.40
buk: Expekt
Analiza: spotkanie dwóch naprawdę dobrych drużyn młodzieżowych w ramach mistrzostw świata u17. Nie oszukujmy się, Brazylia od lat szkoli fantastycznych magików futbolu, wygrywając liczne turnieje. W grupie Brazylia punktów nie straciła, wychodząc z pierwszego miejsca. Ktoś by pomyślał , bo miała słabych przeciwników- no ale Honduras który wyszedł z drugiego przeszedł 1/8 pokonując Uzbekistan. W rundzie 1/8 Brazylia pewnie pokonała Rosję 3-1. Meksyk za to w grupie zaliczył dotkliwą porażkę 1-6 z Nigerią,a w rundzie 1/8 pokonał dobrze dysponowane Włochy. Mimo wszystko uważam że Brazylia to zdecydowany faworyt meczu. Kurs nie wysoki ale warto ...
⛔100
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona vs. Espanyol
Typ: Barcelona wygra do zera
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Barcelona jak wiemy świetnie weszła w ten sezon La Liga, o czym świadczy ich bilans 10-1-0. W tych jedenastu meczach stracili jedynie 7 goli, nawet słynny Real Madryt dopiero w doliczonym czasie gry sforsował bramkę Blaugrany. &quot;Po odpoczynku w spotkaniu z Celtą, do składu wróci Piqué, który wraz z Mascherano ma stworzyć parę stoperów.&quot; - to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że dzisiaj Barca zagra na zero z tyłu. W ataku wystąpi trio Alexis-Messi-Neymar, więc handicap jest również jak najbardziej prawdopodobny. Espanyol zajmuje ósmą pozycję z lidze, ich bilans bramkowy to 12-14. Nie mają żadnych argumentów w tych derbach, przewiduję, że przez cały mecz będą zepchnięci do defensywy i jedynie jakaś jedna, pewnie przypadkowa akcja może popsuć mój typ.
5 ostatnich ligowych meczów tych drużyn na Camp Nou:
06.01.13 Barcelona - Espanyol 4 : 0
05.05.12 Barcelona - Espanyol 4 : 0
08.05.11 Barcelona - Espanyol 2 : 0
12.12.09 Barcelona - Espanyol 1 : 0
21.02.09 Barcelona - Espanyol 1 : 2
4z5? Brzmi obiecująco ???? Zapraszam do oglądania, bo mecze Blaugrany to zawsze wielkie widowisko dla każdego kibica.
✅72
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundesliga
Spotkanie: Paderborn vs Ingolstadt
Typ: Paderborn -1 bramka
Kurs: 3,60
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzis stawiam na Paderborn. Beda podejmowali na wlasnym boisku ostatnie w tabeli Ingolstadt. Przyjezdni w 12 rozegranych meczach zanotowali 3 zwyciestwa, 1 remis i 8 porazek. W 6 wyjazdowych meczach strzelili 5 bramek czyli srednio 1 bramka na mecz. Takze sadze ze i dzisiaj uda im sie strzelic choc 1 bramke.
Z opinii trenera w zespole Paderborn nastrój jest dobry, koncentracja na treningach nie zmniejszyła się. Maja wszystkich dostepnych ludzi na pokładzie. Pomimo ostatniego dobrego wyniku 6-1 w Düsseldorfie, trener nie zaprzecza ze zrobi 1,2 zmiany w 11-stce. Powiedzial ze nie beda lekcewazyc rywala i podejda do nich z szacunkiem.
Paderborn jest na 6 miejscu w lidze i sa w gazie, wygrywajac 3 ostatnie spotkania
St. Pauli 1-2 Paderborn
Paderborn 4-2 FSV Frankfurt
Dusseldorf 1-6 Paderborn
Do środowego popołudnia sprzedano 5500 biletów na piątkowy wieczór. SCP jest przekonany, że na stadionie zawita ponad 8000 kibicow.
Licze ze strzela dzis conajmniej 3 bramki, dlatego tez daje dzis handicap ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom